ersoneel Personeel Personeel Personeel Persone ÜIL, iUIA AMACO AutomatiserinG Saab-liefhebbers POLITIE Manager werkplaats Bedrijfswagenmonteurs Medewerker planning/werkvoorbereider v/m Tijd om aan uw carrière te sleutele Wj 16 OKTOBER 1999 923 Hollands Midden Politie Hollands Midden werkt aan de veiligheid en leef baarheid in het groene hart van de Randstad, het gebied tussen de vier grootste steden van het land. Dit gebied telt 35 gemeenten met in totaal 725.000 inwoners. Bij ons korps, dat volop in beweging is, werken ongeveer 1.600 mannen en vrouwen, verdeeld over 8 districten, korpsrecherche, stafdiensten en de korpsleiding. Momenteel zijn wij op zoek naar mannen en vrouwen die willen werken in een dynamische werkomgeving bij een bedrijf dat midden in de maatschappij staat. Daarom nodigen we enthousiaste en flexibele mannen en vrouwen uit om te reageren op de volgende vacature: In het district Duin- en Bollenstreek Noord is de functie vacant van: voor 25 uur per week Uw functie: U adviseert aan het lijnmanagement ten aanzien van de planning in relatie tot geldende regelgeving; U adviseert over gesignaleerde knelpunten en draagt oplossingen aan; U doet voorstellen met betrekking tot vakantie-/verlofplanning; U maakt een planningsopzet en verwerkt deze planning in een geautomatiseerd systeem; 1 U bent het aanspreekpunt voor alle voorkomende werkzaamheden in relatie tot deze functie. Uw profiel: U bent in staat om zelfstandig en zorgvuldig te werken; U beschikt over adviesvaardigheden; U heeft kennis van geldende regelgeving, zoals de Arbeidstijdenwet; Ky U heeft ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking; U beschikt over goede communicatieve vaardigheden; U bent stressbestendig, flexibel en creatief; U beschikt over een afgeronde MBO-opleiding en relevante werkervaring; Kennis van en inzicht in de politieorganisatie strekt tot aanbeveling. Wij bieden: Voor de functie geldt salarisschaal 7 BBP (bij een 36-urige werkweek tot max. 5.121,00 bruto per maand). Inschaling is afhankelijk van kennis en ervaring; Pensioenopbouw vindt plaats bij het ABP. Overige informatie: Informatie kan worden ingewonnen bij de heer B. van Abswoude, teamchef ondersteuning en de heer G. van Duin, personeelsmanagementadviseur, beiden bereikbaar onder telefoonnummer (071) 3644400. Een antecedentenonderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Uw sollicitatie: Belangstellenden worden verzocht binnen 1 week na het verschijnen van dit blad hun sollicitatie (inclusief curriculum vitae) te richten aan de districtschef van het district Duin- en Bollenstreek Noord, Postbus 294, 2200 AG Noordwijk o.v.v. vacature medewerker planning/werkvoorbereider. Deze functie is ook intern opengesteld. Bij gelijke geschiktheid gaat de voorkeur uit naar een interne kandidaat. Aanvullende selectiemiddelen als een psychologische test en assessment kunnen deel uitmaken van de selectieprocedure. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De ITè Groep maakt onderdeel uit van KSI International en Is met ruim 200 medewerkers de grootste gespecialiseerde leverancier van tijdelijk automatiseringspersoneel op MBO en MBO+ niveau. Tot onze klanten behoren de top 300 uit het Nederlandse bedrijfsleven. ITé heeft vestigingen In Utrecht, Eindhoven Den Haag, Rotterdam, Amsterdam, Amersfoort Arnhem, Maastricht Den Bosch en Grou. Voor diverse opdrachtgevers in de regio Den Haag zijn wij op zoek naar: PC Installateurs De geschikte kandidaat voldoet aan: a algemene kennis van PC-hardware i kennis van Windows '95 goede communicatieve vaardigheden klantvriendelijke instelling rré Groep b.v. t.a.v. Michel Broekarts Lange Voorhout 39 2514 EC Den Haag tel. (070) 363 53 06 fax (070) 363 48 46 mbroekarts@ite.nl Wij bieden de geschikte kandidaat: w een jaarcontract met optie op vast dienstverband i een prima salaris goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder de mogelijkheid van een auto van de zaak m studiemogelijkheden Werken bij de winnaars? Pak die kans en zend uw CV naar het hiernaast vermelde adres, of bel voor nadere informatie. Kijk voor vacatures ook op onze home-page: http://www.ite.nl c SINCE 1956 A TRADITION OF TRUST Amaco (Netherlands) B.V. 'Rivicrstaete' Amsteldijk 166 1079 LH Amsterdam P.O. Box 74120 1070 BC Amsterdam Telephone: 31-20-6446125 Telefax: 31-20-6423185 E-mail: amacoadm@curonet.nl AMACO is een trustmaatschappij met vestigingen in Amsterdam, Rotterdam, Luxemburg, op Cura?ao en Aruba. AMACO verzorgt bet management, het financieel en administratief beheer van vennootschappen in opdracht van buitenlandse cliënten. De contacten met de cliënten geschieden voornamelijk in de Engelse taal, waarbij hoge eisen worden gesteld aan communicatieve vaardigheden, nauwkeurigheid en oog voor detail. ZOEKT WEGEN UITBREIDING VOOR HAAR KANTOOR IN AMSTERDAM: DIRECTIESECRETARESSE verzorgt o.a. juridische/administratieve correspondentie ten behoeve van vennootschappen, voert diverse werkzaamheden uit met betrekking tot office management en ondersteunt de directeur. Voor deze functie denken wij aan een kandidaat met: - een (afgeronde) secretariële opleiding; - meerdere jaren werkervaring in een soortgelijke functie; - enthousiasme, flexibiliteit; een team player; - een representatieve uitstraling; - liefst ervaring in en/of affiniteit met de financieel-administratieve sector; - goede talenkennis; vereist is Nederlands/Engels; Spaans is een pre. TELEFONISTE/RECEPTIONISTE Verzorgt o.a. secretariële, receptionele en telefonische werkzaamheden binnen een klein team. De nadruk bij deze functie ligt op de secretariële ondersteuning. Voor deze functie denken wij aan een kandidaat met: - ervaring in een dergelijke functie; - goede talenkennis; vereist is Nederlands/Engels; - ervaring met MS Office (Word/Excel); - een representatieve uitstraling. Voor beide functies bestaat de mogelijkheid om parttime werkzaam te zijn. Met de juiste kandidaten, die bereid zijn en het aangenaam vinden om in een klein team te werken, verwachten wij zeker tot overeenstemming te komen, waarbij uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden gelden. Doorgroeimogelijkheden binnen onze organisatie zijn aanwezig. Desgewenst kan men telefonisch contact opnemen met de heer H. L. Neeft, hoofd personeelszaken, voor nadere informatie over de bovengenoemde functies (tel. 020-6446125). Geïnteresseerden wordt verzocht hun sollicitatie met curriculum vitae 'vertrouwelijk' te zenden aan de directie op bovenvermeld adres. SI SAAB Saab vs Het gaat goed met Saab in Nederland. Steeds meer mensen kiezen voor een Saab. Al die Saab-rijders (en toekomstige Saab-rijders) willen we natuurlijk wel de beste service blijven bieden. Daarom zijn wij op zoek naar een JUNIOR AANKOOPADVISEUR U bent tussen de 20 en 23 jaar. Hebt affiniteit met kwaliteitsauto's, gaat graag met mensen om en bent com mercieel ingesteld. Dan is dit de kans om kennis te maken met de wereld Yan Saab. Voor meer informatie belt u met de heer M.A. Corts of de heer D.C.M.M. Fase. Wij bieden u aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden. Bovendien heeft u de mogelijkheid om met enthousiaste collega's door te groeien in een jong bedrijf met een exclusief automerk. Stuur uw schriftelijke sollicitatie met c.v. binnen 14 dagen naar automobielbedrijf Fase Exclusief B.V., Curieweg I 3 (autoboulevard), 2408 BZ Alphen aan den Rijn. Tel. (0172) 49 24 44. I.lu'.vi Amersfoort bv. Uum Eindhoven Iv/ en Mum Rotterdam bv vorm woningbomvsector van de Koninklijke IBC en dragen gezamenlijk zorg jaaromzet van300 miljoen gulden. Üe totale omzet van de Koninklijke bedraagt ruim I miljard gulden I.v.m. sterke uitbreiding zoeken wij voor Woningbouwprojecten in AMSTERDAM en OMGEVING r PROJECTCOÖRDINATOR WERKVOORBEREIDERS BEDRIJFSLEIDER UITVOERDERS U kunt natuurlijk ook schriftelijk reageren. Uw reactie kunt U richten aan: IBC-Muwi Amersfoort b.v. Afd. P.Z. t.a.v. Elma Lageveen Postbus 2526 2800 GB Amersfoort Lisse is een aantrekkelijke woon- en werkgemeente en telt circa. 22.000 inwoners. De gemeente Lisse ligt op geringe afstand van strand, duinen, Leiden, Haarlem en Amsterdam en heeft een u itstekend voorzien ingennivea u (regiofunctie) op vele terreinen. De organisatie kent vier sectoren, waaronder de sector Ruimte! Ordening en Bestuurszaken. Deze sector bestaat uit 3 afdelingen weten: de afdelingen Burgerzaken, Bestuurszaken en juridische Zal en Ruimtelijke Ordening en Volkshuisvesting. Op de laatstgenoemde afdeling komt de functie vacant van \iedewerker ruimtelijke ordening en volkshuisvesting voor 36 uur per week Functie-inhoud: - het begeleiden en administratief afhandelen van artikel 19 WRO procedures en andere vrij stellingen; - het medeadviseren over bezwaar- en beroepschriften tegen bouwplannen; - het medeadviseren over hand haven van de regelgeving op het terrein van de ruimtelijke ordening en het bouwen; - het medeadviseren over het te voeren volkshuisvestingsbeleid en het uitvoeren ervan; - het uitvoeren van subsidie regelingen op het terrein van de volkshuisvesting; - het verrichten van overige op de afdeling voorkomende werk zaamheden. Functie-eisen - afgeronde studie havo of meao/ studie bestuursambtenaar; - ervaring in soortgelijke werk zaamheden; - zelfstandig en in teamverband kunnen werken; - goede contactuele en redactio nele vaardigheden. Salaris: Afhankelijk van uw opleidr3 ervaring bedraagt het salaris; deze functie maximaal 4 bruto per maand (salarisni peildatum 1 oktober 1999). Algemene informatie: De Collectieve Arbeidsvoo denregeling en Uitwerk in eenkomst zijn van toepassi Wilt u meer informatie? Ne,, dan contact op met de chef de afdeling, de heer Bruggec tel. (0252) 43 31 58. Is hij a zig clan kunt u contact opna met het sectorhoofd, de heer Dam, tel. (0252) 43 31 57. Wilt U solliciteren Wij nodigen vooral vrouw allochtonen uit om te sollicitel De gemeente Lisse wil kansen voor mannen en en een evenredige vertegen»] diging van allochtonen in I personeelsbestand. Bij gel geschiktheid geven wij de \j keur aan een kandidaat uit] doelgroepen. Graag ontvaii wij uw sollicitatie uiterlijk bil twee weken na het verschj van dit blad. U schrijft uwÉ aan de gemeentesecretaris,] bus 200, 2160 AE Lisse. aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs a ILOEIEND CEI U M VAN DE IOLLENST! ■a VZJ\ Techno Service Zuid-West In verband met het aanvaarden van een andere functie door de huidige functional^ wij voor onze werkplaats te Leiden op zoek naar een Als manager werkplaats van de werkplaats geeft u leiding aan een groep van totaal 11 medewer kers. U heeft een nadrukkelijke rol bij het imple menteren van het concept van zelfsturende teams in de werkplaats in Leiden. Met name wordt het (dagelijks) onderhoud aan bussen en andere bedrijfswagens in deze werkplaats verricht. De werkplaats is local RENAULT-dealer. U bent verantwoordelijk voor de uitvoering van het onderhoud conform onderhoudscontracten, bewaakt de effectiviteit en ziet toe op de geleverde kwaliteit van de werkzaamheden. U draagt mede zorg voor de uitvoering van het kwaliteits-, arbo en mileubeleid en een goed relatiebeheer met de klanten. Daarnaast bent u verantwoordelijk voor de kosten van de werkplaats en levert u een essentiële bijdrage aan de ontwikkeling van het strategische beleid en verkoopplan voor de werk plaats en het magazijn. U beschikt over minimaal een opleiding op MTS- niveau (bij voorkeur autotechniek) aangevuld met gerichte vervolgscholingen of een vergelijkbare opleiding. Tevens beschikt u over de nodige kennis van werkplaats- en onderhoudssystemen. Enige jaren ervaring in een soortgelijke functie is een pré. U heeft het vermogen om op motiveren stimulerende wijze leiding te geven aan de werkers. Klantgericht werken is voor u sprekend. U weet contacten te onderhoude klanten. U beschikt over een goede mondt en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Uitdagende job Wij bieden een uitdagende job in een p: professionele werkomgeving. We betale goed salaris in overeenstemming met uw en ervaring. Informatie over deze functie kunt u bij Hans van den Hout, hoofd werkpla (015-2519268) of bij Alice Bosse, P&O functi (015-2519270). Uw sollicitatie kunt u tot 27 d 1999 a.s. richten aan: Techno Service Zuid-We t.a.v. mw. A. Bosse, Postbus 3512600 AJ Een psychologisch onderzoek maakt deel de selectieprocedure. Techno Service Zuid-West zoekt voor haar werkplaatsen in Leiden, Sliedrecht, Ridderkerk, Rotterdam, Den Haag en Delft. (ook leerling-monteurs zijn welkom) Je verantwoordelijkheid is groot. Je onderhoudt kostbare trucks, bussen en machines. Je zorgt ervoor dat ze bedrijfszeker zijn en veilig. Periodiek onderhoud en reparaties volgens het boekje. Van banden tot en met versnellingsbak. Diesel, benzine, elektro en gas. Moderne voertuigen en machines hebben veel elektronica aan boord, dus ook daar moet je mee overweg kunnen. Dat is gevarieerd werk, waar je als monteur geen nee tegen kunt zeggen. Je basisopleiding is LTS en diploma 1e en/of 2e monteur bedrijfswagens, eventueel APK 1 en 2 of de bereidheid om de opleiding te volgen. Ook met vergelijkbare opleidingen ben je welkom. Professionele omgeving Techno Service Zuid-West biedt in een prettige, professionele om§ We betalen een goed salaris in overeenste met je opleiding en ervaring. En kansen voor een verdere carrière in ond en beheer van wagen- en machinep Informatie en sollicitatie bij Alice personeelsfunctionaris, tel. 015-25 Postbus 3512600 AJ Delft. Techno Service Zuid-West b.v. is onderdeel van Techno Service Nederland, een landelijke aï van technische dienstverlening m.b.t. bedrijfsvoertuigen en machineparken. Wij bieden: ond: reparatie, lease, keuringen, inbouw en ombouw; plus dealerschappen van IVECO en Ftf We hebben 22 vestigingen in Zuid-Holland en Zeeland met in totaal 265 medewerkers. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 44