Personeel Personeel Personeel Personeel Personet m (W) I KAK BOSCH [In ril WIL JIJ EEN LEUKE THE a Crouzet <e>HYUnDHI Medewerker Commerciële Binnendienst (m/v) samen nóg beter ja JcSlir 1 Masi-MUA ES Electrolux Wij zoeken Service Technii waarbij onze klanten zich thuisvoelen ZATERDAG 16 OKTOBER 1999 rdac Braam Beheer B.V. is werkzaam in de doe-het- zelfbranche. De onderneming maakt deel uit van de franchise-organisatie Intergamma en exploiteert 3 KARWEI- bouwmarkten. De KARWEI- bouwmarkten vormen een snel groeiende keten. Er zijn al 76 vestigingen en in verdere expansie is voorzien. De sleutel tot ons succes ligt in het grote, complete assortiment én in het enthousiasme waarmee onze mede werkers deskundige service verlenen. Wij zoeken voor onze bouwmarkt in Noordwijkerhout: Verkoopmedewerker(s) (m/v) Wat ga je doen? Je bent samen met collega's verantwoordelijk voor een deel van het assortiment en zorgt voor verkoop en advies aan klanten. Je bewaakt de voorraad, bestelt bij waar nodig en zorgt voor een perfecte presentatie. Wat moet je kunnen? Je bent in staat deskundig advies te geven. Je bent een verkooptalent en hebt affiniteit met ons assortiment. Je bent een 'doener', energiek en werkt graag met mensen. Bij voorkeur heb je een middelbare commerciële of technische opleiding. Wij bieden je een uit dagende functie binnen een teamgerichte organisatie. Natuurlijk bieden we je een gepaste opleiding om je te ontwikkelen. Belangstelling? Je kunt je reactie binnen 14 dagen richten aan Karwei Noordwijkerhout. t.a.v. T Duwel. Pletterij 3. 2211 JT Noordwijkerhout. U kunt hem ook bellen: 0252 - 343131. Het Regionaal Opleidingen Centrum MidWest Groep is een onderwijsorganisatie, waarin vier Lokale Opleidingen Centra in Alphen aan den Rijn. GoudaLeiden en Zoetermeer samenwerken. Elk lokaal Opleidingen Centrum biedt een zo breed mogelijk aanbod beroepsonderwijs en volwasseneneducatie. Het ROC MidWest Groep verzorgt Middelbaar Beroepsonderwijs op het gebied van Administratie, Dienstverlening Gezondheidszorg, Handel en Techniek. De opleidingen zijn te onderscheiden in Beroepsopleidende en Beroepsbegeleidende leerwegen. Daarnaast worden opleidingen en cursussen Educatie verzorgd (NT2, Sociale Redzaamheid, Breed Maatschappelijk functioneren, VAVO). Wij vragen voor de unit Educatie van het LOC Alphen aan den Rijn voor het onderwijs aan asielzoekers en nieuwkomers in Nederland - Docenten voor het vak Nederlands als 2e taal - Docenten rekenen - Docenten maatschappelijke oriëntatie en beroepsoriëntatie - Docenten Alfabetisering Nederlands als 2e taal Omvang aanstelling: Het betreft verschillende functies in de organisatie. Minimale aanstelling: 0,5 fte uitgaande van een jaartaak van 1659 uur. Aanstelling: Voor de duur van het project (maximaal 3 jaar). Het is mogelijk dat mensen aangesteld worden in een regulier dienstverband bij het ROC de MidWest Groep. Aanstellingseisen: Bevoegdheid BVE en voldoen aan de bekwaamheidseisen Nt2. Mensen die niet aan de aanstellingseisen voldoen, moeten bereid zijn een scholingstraject te volgen. Wat bieden we: De unit Educatie in Alphen aan den Rijn is een dynamische en interessante organisatie-eenheid van het ROC de MidWest Groep. Binnen de organisatie-eenheid wordt er systematisch gewerkt aan een kwalitatief goed onderwijsaanbod voor mensen die onderwijs nodig hebben om hun toekomstperspectief te verbeteren. Bezoldiging: BBRA-schaal max. 10 Informatie over bovengenoemde functies: Mevrouw C. Loureiro Aarplein 16 2406 BZ Alphen aan den Rijn Tel. 0172-473808 Zoek jij een baan waarin je veel met kinderen werkt? Zoek jij een baan in een jong, gezellig team? Zoek jij een baan waarin je zelfstandig kunt werken? Wie weet zijn wij dan wel op zoek naar jou! Inzet en eigen initiatief vinden wij belangrijker dan opleiding of ervaring. Dus ben jij toe aan een nieuwe uitdaging, reageer dan snel en stuur je reactie naar: De Loos kinder- en tienerschoenen Specialist Vijfmeiplein 98, 2321 BS Leiden 071 - 532 02 00 Hotelplan behoort in ft tot de grootste reisorg, MEDEWERK(ST)ER TELEFONISCHE VERKOOP Dagelijks komen op onze afdeling tientallen telefoontjes binnen van de bureaus die onze producten verkopen. In dit geval ben jij de backbone die hen alles vertelt over het reizenpakket, de tarieven, de hotelreserveringen, vluchtschema's en eventuele beschikbaarheid. Je bent gedreven om samen met de andere enthousiaste, jonge medewerkers van de afdeling voor de reisadviseurs klaar te staan en stress onder controle te houden. Je hebt een afgeronde opleiding Toerisme en je hebt al gewerkt met Galileo? Dan trek jij toch zeker de stevige schoenen aan om volop in onze organisatie te gaan staan? MEDEWERK(ST)ER IATA Om lijndiensten te boeken en tarieven te berekenen moet je behoorlijk stressbestendig zijn. En precies. Zijn dit jouw sterkste kanten? Geeft het je bovendien een kick als het lukt om iemand van dienst te zijn? Misschien ben jij de man of vrouw die wij zoeken. Heb jij een afgeronde opleiding Toerisme, bij voorkeur ook de diploma's KLM I en II en zin in een afwisselende baan op een dynamische afdeling? Reageer dan snel. MEDEWERK(ST)ER REISDOCUMENTEN Zonder reisdocumenten komen onze klanten niet ver! Bij Hotelplan vormt de afdeling Reisdocumenten dan ook een vitale schakel. Als medewerker van deze afdeling help je onze klanten prettig op weg, met alle reisbescheiden (tickets, reserveringen, vouchers, etc.) in orde. Ook houd je de controle op ons magazijn, beheer je de voorraad en verricht de je bijkomende administratieve werkzaamheden. Een belangrijk aspect van je taak is het afstemmen van werkzaamheden met je collega's en het onderhouden van telefonische contacten met de reisbureaus, soms ook op zaterdag. Verder verwachten we'een middelbare en toeristische opleiding, goede topografische kennis en ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking. Bovendien ben je erg accuraat. Meer informatie over Hotelplan en alle actuele vacatures vind je op htttp://www.hotelplan.nl Voor alle vacatures geldt dat ze zowel parttime (24 uur) als fulltime kunnen worden ingevuld en dat je gaat samen werken met leuke collega's. Want hoe leuker de collega's, hoe leuker de baan. Schrijf binnen 14 dagen een sollicitatiebrief met c.v. naar Hotelplan Internationale Reisorganisatie B.V. T.a.v. mevrouw A. Borghuis Postbus 275,2280 AG Rijswijk JE BENT ERUIT MET en reizenverkopende l de moderne vakantiej biliteit in zowel de pr. bevv inte lanbi Crouzet BV is het verkoopkantoor in Nederland van de Franse multinational Crouzet Automatismes met wereldwijd meer dan 2.000 medewerkers. Crouzet ontwikkelt, produceert en verkoopt industriële automatiseringscomponenten zoals: plc's, tijdrelais, tellers, controle/meetrelais, veiligheidscomponenten, micro- en eindschakelaars, pneumatiek, motoren en solid state relais. Crouzet biedt de industriële automatiseringsmarkt de volgende merken: - Crouzet - Syrelec Bij Crouzet BV wordt het steeds drukker. Wij willen onze klanten een goede service blijven verlenen en daarom zijn wij op zoek naar versterking voor onze afdeling: VERKOOP BINNENDIENST (m/v) Wat voor werk is dit? U verstrekt telefonisch (technische) informatie aan onze klanten, maakt offertes, ondersteunt onze vertegenwoordigers, neemt contact op met toeleveranciers en verricht administratieve werkzaamheden welke bij deze afdeling horen. Wie wij zoeken? Een enthousiaste - en sterke persoonlijkheid die accuraat en zelfstandig kan werken en die weet wat een klant van Crouzet mag verwachten. U heeft een technische opleiding (MTS-E) of affiniteit met techniek. U spreekt Engels of misschien zelfs Frans en u bent circa 25 jaar. En verder? Crouzet biedt u een fijne - en interessante baan met een prettige werksfeer. Ik praat graag met u verder over het werken bij Crouzet, het prima salaris wat daar bij hoort en,onze uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. U bent geïnteresseerd? Stuur dan uw brief met cv naar de heer R. Ypenburg, Crouzet BV, Industrieweg 17, 2382 NR Zoeterwoude. Tel. (071) 541 11 21. Geenjaar Autobedrijf B.V. is dealer van Hyundai personenaij lichte bedrijfswagens voor de regio Leiden. Vanwege het steeds groeiende marktaandeel van Hyundai i| segmenten, zijn wij op zoek naar een 1ste en/of 2e monteur motorvoertuigenL De monteur die ons team komt versterken, is servicegevoell flexibel en bereid om zijn technische vaardigheden middels)" cursussen verder uit te buiten. Geenjaar Autobedrijf biedt voor deze functie een uitsteken(| en goede arbeidsvoorwaarden met o.a. - bedrijfsspaarregeling - 8% vakantietoeslag - opleidingsregeling Voor uw sollicitatie of inlichtingen kunt u zich wenden tot T. Geenjaar. HYUnfl HET NIEUWE WERELOl Leiden, Hallenweg 2, tel. 071 - 52 2 557: De Divisie Automaterialen is verantwoordelijk voor de verkoop van systemen en compo nenten voor de automotive sector. Binnen deze sector is men actief op het gebied van zowel de eerste montage als de aftermarket. Bovendien verzorgt deze divisie de testappa ratuur voor bovengenoemde systemen. De afdeling Verkoop Binnendienst is verantwoorde lijk voor de telefonische verkoop van automaterialen alsmede het ondersteunen van de Verkoop'Buitendienst. Voor deze afdeling zoeken wij op korte termijn een enthousiaste Wij verwachten van u U bent verantwoordelijk voor het bewaken en het onderhouden van artikel-, prijzen-, klanten-, offerte- en orderbestanden U verzorgt de opvolging van de administratieve orderverwerking en u bent verantwoordelijk voor de goederen-retourafhandeling Tevens beheert u het ruilonderdelensysteem en ondersteunt de afdeling Verkoop bij hun klantencontacten. Wij vragen van u U heeft een MBO-/MTS-opleiding, dan wel door ervaring verkregen MBO-denk- en -werk niveau Vanuit uw technische achtergrond of affiniteit heeft u reeds commerciële en administratieve ervaring opgedaan in een soortgelijke functie U heeft ervaring met geau- tomatiseerde systemen, bij voorkeur met SAP en MS Office U heeft een klantgerichte instelling, u bent nauwkeurig en analytisch, stressbestendig en kan resultaat- en kwaliteits- gericht werken U beheerst het Duits en Engels in woord en geschrift U bent in staat probleemoplossend te werken Productkennis op het gebied van automaterialen is een pre. Wij bieden u Een uitdagende zelfstandige functie binnen een groot en financieel gezond concern Een functie waarin u uzelf kunt ontwikkelen Een goede honorering en bijpassende secundaire arbeidsvoorwaarden. Heeft u interesse? Uw reactie (brief met c.v.) kunt u binnen 10 dagen sturen naar: Robert Bosch B.V., t.a.v. Corné Buijs, Postbus 502, 2130 AM Hoofddorp. Telefoon: 023-5656821, fax: 023-5656106, Corne.Buijs@nl.bosch.com Net als haar klanten is Bosch voortdurend op zoek naar presentaties in producten en diensten. Als onderneming onderscheiden wij gedegen kwaliteit, ;n toekomstgericht Electrolux Nederland B.V. is de verkoop- en marketingorganisatie van de zes merken AEG, Electrolux, Frigidaire, Marynen, Zanker en Zanussi. Elk merk neemt een vooraanstaande plaats in op de duurzame gebruiksartikelenmarkt. Het leveringsprogramma is breed en omvat onder andere witgoed, keuken- inbouwapparaten, stofzuigers, recreatiekoeling, airconditioners en vloerverwarming. Het is een marktgerichte organisatie, hetgeen ook tot uitdrukking komt in de administratieve, logistieke en service afdelingen. Electrolux Nederland B. V. heeft circa 350 medewerkers en is gevestigd in Alphen aan den Rijn. ELECTROLUX NEDERLAND B.V. Na een gedegen interne opleiding zult u allround en multibrand verantwoordelijk zijn voor de directe dienstverlening aan consumenten binnen een u toegewezen rayon. U opereert zelfstandig vanuit uw woonplaats, waarbij u wordt onder steund door ons hoofdkantoor. U verhelpt storingen aan onze producten bij klanten thuis. Tevens bent u verantwoordelijk voor de geautomatiseerde financiële en administratieve afhandeling van uw werkzaamheden, waarbij u gaat werken met een laptop. Wij vragen: enthousiaste en positief ingestelde personen met een dienstverlenende instelling: MTS Elektrotechniek of Werktuig bouw of LTS aangevuld met VEV- Elektrotechniek; personen, die een uitdaging zien in het vinden van de juiste technische en commerciële oplossing; rijbewijs B. Correct met klanten omgaan h£ ons hoge prioriteit. Wij bieden: een uitdagende en zelfstandig in een service-organisatie v en kwaliteit centraal staan; een unieke mogelijkheid omd: uw inbreng het vertrouwen consumenten in onze en onze organisatie te vergrot een prima salaris en een goec secundaire arbeidsvoorwaardi vai ng pro duel den'; Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: Electrolux Nederland B.V. Afdeling P&O T.a.v. mevr. R.M.C. Schuchman' -^P- de Brabander Postbus 120 2400 AC Alphen aan den Rijn tien veten i' is p ihijn jt iets ikken 'rschc lied en vii erue htbm

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 36