Personeel Personeel Personeel Personeel Personei >1 SK»L Commercieel medewerker de Wis, Baliemede- werk(st)er Leiden Baars Personenwagens B.V. VOLVC EEN NIEUWE UITDAGING TOE! VOORMAN AUTOTECHNICUS Opticien m/v 'dewerker '.argo handling m/v ZATERDAG 16 OKTOBER 1999 GOO Uitgeverij GOO MEDIA BV is gespecialiseerd in business-to-business magazines. Om het snel groeiende pakket magazines commercieel succesvol te maken zoeken wij - voor de verkoopondersteuning - op korte termijn een full time: Taken ondersteuning verkoopafdeling verzorgen verkoopadministratie acquisitiewerkzaamheden. Ervaring in telemarketing is 'n pre. Enthousiasme en een flexibele opstelling een must. Wij bieden een afwisselende functie in een uitgeverij met een informele werksfeer, uitstekend salaris en gunstige secundaire arbeidsvoorwaarden. Geïnteresseerd Stuur binnen 14 dagen een korte brief met CV naar: GOO MEDIA BV, t.a.v. de heer E. Delfos, Postbus 109, 2230 AC Rijnsburg. Of bel snel voor informatie, telefoon 071-40 73 000. De Wissel is een R.K. Speciale school voor Basisonderwijs met 300 leerlingen verdeeld over twee locaties met 19 groepen. Het team bestaat uit 50 personen. De Stichting Katholiek Onderwijs Leiden, sectorbestuur Primair Onderwijs vraagt voor S.G. de Wissel te Leiden A. Met ingang van 1 november 1999: Psychologisch assistent (m/v) voor 6 uur per week. Functie-inhoud: Verrichten van psychologisch onderzoek B. Voor de periode januari - mei 2000 Orthopedagoog psycholoog (m/v) voor 25 uur per week, vervanging wegens zwangerschapsverlof. Begeleiden en advisering van leerkrachten Begeleiding van leerlingen m.b.t. de sociaal-emotionele ontwikkeling Het schrijven van handelingsplannen Lid van de commissie van begeleiding/zorgplatform Functie-eisen voor beide functies: U heeft een bij de functie passende opleiding U onderschrijft de doelstelling van de school U beschikt over goede communicatieve vaardigheden U bent in staat zowel zelfstandig als in teamverband te werken Benoeming geschiedt in tijdelijke dienst, waarhij voor de functie onder "A" uitzicht bestaat op een vast dienstverband bij gebleken geschiktheid. Nadere inlichtingen omtrent beide functies kunnen worden'verkregen bij de directeur van S.G. de Wissel, de heer I. J. M. Silvius. Tel.: 071 -517.46.64 06-55.86.00.14 (school) Schriftelijke sollicitaties - met uitgebreid C.V. - binnen 10 dagen na publicatie van deze advertentie richten aan: Sectorbestuur P.O. - S.K.O.L. p/a Boerhaavelaan 298, 2334 EZ Leiden BOUIA/BEDB/JE MEBS/WA/V ZOE /OORSCHOTEN Bouwbedrijf Niersman V.O.F. is een middelgroot regionaal opererend bouwbedrijf met ca. 70 vaste medewerkers, werkzaam op het gebied van woning- en utiliteitsbouw. In de meer dan 135 jaar van ons bestaan hebben wij een grote verscheidenheid aan projecten gerealiseerd. De combinatie van moderne hulpmiddelen, gedegen vakkenis en eigentijdse bouwtechnieken is een Sarantie voor kwaliteit en continuïteit, pdrachten verkrijgen wij van vaste relaties, via aanbestedingen, eigen Clanontwikkeling of via deelname in ouwteams. Op korte termijn zijn wij op zoek naar (aankomend) hoofd bedrijfsbureau m/v Omschrijving werkzaamheden: - leiding geven aan de afdeling; - deelname in bouwteams; - zorgdragen voor tijdige calculatie rapportage bij bestedingen en in bouwteams; - aansturen van de werkvoorbereiding en inkoop - overleg met opdrachtgever en architect. Functie-eisen: - u beschikt over goede contactuele en leidinggevende eigenschappen; - u heeft ervaring in soortgelijk werk; - opleiding minimaal MTS/ HTS-bouwkunde of gelijkwaardig niveau; - u kunt goed overweg met automatisering; - u bent stressbestendig; - vaardigheid in woord en geschrift. Wij bieden: - een goed salaris met de mogelijkheid van doorgroei; - prima secundaire arbeidsvoorwaarden, eventueel een auto van de zaak; - spaarloonregeling en bonusregeling ziekteverzuim; - een prettige werksfeer in een modern bedrijfspand; - mogelijkheid van scholing; - zelfstandig werk met verantwoordelijkheid. Indien u interesse heeft verzoeken wij u binnen 14 dagen uw schriftelijke sollicitatie voorzien van cv te zenden aan de directie van Bouwbedrijf Niersman V.O.F., Veurseweg 79, 2251 AA Voorschoten. De afdeling Burgerzaken van de Gemeente Leiden is klantgericht en wil nog klantge- richterworden. Het in aanbouw zijnde atrium, dat begin 2000 geopend wordt, vormt hierbij een stimulans. Kortom aan afwisseling en dynamiek geen gebrek. Op deze afdeling is een vacature van (voor gemiddeld 34 uur per week) Openingstijden zijn van maandag t/m vrijdag 8.30 tot 15.00 uur en op donder dagavond (reisdocumenten), van 17.30 tot 20.00 uur. Gezien de samenstelling van de afdeling wordt u eenmaal in de 2 a 3 weken op de donderdagavond van 17.30 tot 20.00 uur ingeroosterd. Functie-inhoud: verrichten van alle loketwerkzaam heden bij de balie bevolking; verwerking van mutaties voortvloeiend uit werkzaamheden bevolking en bur gerlijke stand; vervaardigen van reisdocumenten en rijbewijzen; alle andere tot het takenpakket van de afdeling behorende werkzaamheden. Functie-eisen: opleiding AABZ gewenst; ervaring in een dergelijke functie vormt een aanbeveling; goede contactuele vaardigheden, stressbestendig, klantgerichte en flexibele instelling en spreekvaardig heid in één of meer moderne talen; zelfstandig kunnen functioneren en in teamverband kunnen (samen)werken. Het salaris voor deze functie is afhan kelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en bedraagt minimaal 2.458,39 (schaal 4) en maximaal 4.101,72 (schaal 6) bruto per maand bij een 34-urige werkweek. Voor kandidaten met ervaring en in het bezit van een BA-opleiding kan door groei naar schaal 7 tot de mogelijkhe den behoren. Voor meer informatie kimt u contact opnemen met Martin van Zuuk afdeling Burgerzaken, telefoon 071-516 55 78. de Uw schriftelijke sollicitatie kunt u bin nen 14 dagen na verschijnen van dit blad richten aan de stafafdeling PICOF van de Bestuursdienst, ta.v. mevrouw D. Brussee, Postbus 9100, 2300 PC te Leiden onder vermelding van vacature- r BD99/16. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Bestuursdienst VERENIGDE VERZEKERINGS VAN MAATSCHAPPIJ AMERIKA Wij zijn: een dochteronderneming van het Amerikaanse AON - concern meteen omzet van 5,7 miljard gulden. Sinds 1963 zijn wij in Europa werkzaam. In 1993 zijn wij ook in Nederland gestart met het verkopen van ons marktgerichte assurantie pakket. Momenteel zijn er reeds 100 collega's bij ons werkzaam. Een voordeel is dat wij een prestatiegerichte onderneming zijn met een prettige werksfeer. Ons nadeel is echter dat wij te weinig medewerkers hebben om onze huidige groei op te kunnen vangen. Wij zoeken: in Noord- en Zuid-Holland en Midden Nederland SALES REPRESENTATIVES M/V voor de buitendienst die intern bij ons opgeleid worden. Wij bieden: verantwoordelijk werk, werktijden overdag, vast basissalaris, meer dan gemiddelde verdiensten, interne opleiding, leuk team en carrièremogelijkheden. Bent u geïnteresseerd? Dan kunt u uw sollicitatiebrief binnen 14 dagen, voorzien van CV en kleurenpasfoto. zenden aan: Verenigde Verzekeringsmaatschappij van Amerika Afdeling Personeelszaken T.a.v. de heer F. Sauerwald, Personeelsmanager Postbus 611 7500 AP ENSCHEDE Wij zien uw brief met belangstelling tegemoet. Sony Music Entertainment (Holland) B.V. is de in Nederland gevestigde verkoop-, produktie-, en distributiemaatschappij van Sony Music International. Naast klassieke muziek brengt Sony Music voornamelijk kwaliteitspop op de markt onder diverse labels, w.o. Columbia en Epic. Het International Service Centre (ISC) in Haarlem zorgt voor assemblage en distributie van met name CD's voor de gehele Europese markt. De afdeling Maintenance is verdeeld in drie onderdelen: Maintenance Production Equipment, Electric Maintenance en Mechanical Maintenance. Op de afdeling Mechanical Maintenance, welke verantwoordelijk is voor alle gebouw-gerelateerde zaken binnen het ISC, zoeken wij op korte termijn een: FACILITY ENGINEER Als Facility Engineer ben je verantwoordelijk voor het opdragen en leiden van werkzaamheden van de medewerkers van de afdeling Mechanical Maintenance. In deze functie draag je zorg voor de coördinatie van het op juiste wijze en op tijd onderhouden, repareren en installeren van apparatuur en machines/installaties. Je stelt onderhoudsschema's op, houdt logboeken bij en signaleert, analyseert en corrigeert complexe technische problemen. Tevens ben je verantwoordelijk voor het begeleiden, uitwerken en uitvoeren van projecten en uitbestedingen. Functie-eisen Voor deze functie zoeken wij kandidaten met een opleiding op HTS niveau (werktuigbouwkunde) of gelijkwaardig met kennis van elektrotechniek. Behalve een uitgebreide ervaring in een soortgelijke leidinggevende functie, beschik je over een goede beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift. Kennis van de Duitse taal is een pré. Qe mondelinge- en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid in het Nederlands is zonder meer uitstekend. Je beschikt over een goede materiaalkennis en rekenkundig inzicht. Daarnaast ben je in staat zelfstandig en nauwkeurig te werken en kan je goed omgaan met werkdruk. Wij bieden een baan met perspectief in een dynamische werkomgeving. De primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn zonder meer uitstekend. Voor meer informatie over de inhoud van deze functie kun je contact opnemen met George Heemskerk, Technical Manager, (tel. 023-5182611). Je schriftelijke sollicitatie kun je - binnen 21 dagen na verschijnings datum van deze advertentie - richten aan Susan Beliën van de afdeling Personeel Organisatie. Sony Music Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Officieel Volvo-dealer Je bent eerste Autotechniker, je hebt je diploma's APK2, CFK-monteur, elektronica, enz. of je volgt volop cursussen, je hebt redelijke werkervaring in een personenwagen-werkplaats, maar je zit een klein beetje op dood spoor dan ben je echt aan Dan ben jij de persoon die wij zoeken, want wij hebben plaats voor een die samen met onze receptionist leiding geeft aan onze personenwagenwerkplaats. Wie zijn wij? Wij, Baars Personenwagens, hebben vestigingen in Badhoevedorp, Hoofddorp en Leiderdorp. Wij zijn officieel Volvo-dealer. Wij staan voor kwaliteit, veiligheid en betrouwbaarheid. Volvo is een auto met geweldige uitstralling. Dat wordt ook van ons als deale verwacht. Wil je daar ook mede leiding aan geven en ben je aan een nieuwe uitdaging toe, solliciteer dan schriftelijk bij Baars Personenwagens BV, Postbus 112, 2130 AC Hoofddorp of maak een afspraak met J. Straver, tel.nr. 023-5648220. Öm de toenemende hoeveelheid klanten goed van dienst te kunnen blijven zijn zoeken wij een of studerend hiervoor. Bril Erik is een exclusieve brilmode zaak, die al ruim 25 jaar bestaat. Gevestigd in het centrum van Lisse bieden wij naast brilmode ook een compleet pakket contactlen- zen en accessoires. Persoon lijke aandacht en klanttevre denheid staan bij ons hoog in het vaandel. Kanaalstraat 29 2161 JA Lisse In deze afwisselende functie informeer en adviseer je de klanten in de winkel over de voot hen geschikte producten. Daarbij behoort het doeri van oogmetingen uiteraard ook tot het takenpakket. Functie-eisen: - vakopleiding voor opticien - leeftijd vanaf 23 jaar - representatief voorkomen - goede contactuele en communicatieve vaardigheden - ook parttimers kunnen in aanmerking komen Wij bieden: - een prima salaris - uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden - een functie met veel verantwoordelijkheid - een prettige werksfeer binnen een klein team Ben je geïnteresseerd in deze functie? Bel dan naar Jan Kik, 0252-412570 's avonds na 19.00 uur 0252-414600. iMotol lot en [den i: ldam. 113 to Hag er (sen 10 nzor welk jangs] koon. jaarm ;eren 17 ja; ■65 be Iters va in de i [ot eei emid li GTS flink errei van e de de: de dr. igen woorc op de neger pout ïotor erlarn 400.C orfïet: Luchthaven Schiphol, toegangspoort tot Europa, biedt j$ pro meer dan een dynamische en internationale werkomgevit 'roms Aero Groundservices, ook actief in het buitenland, vervult een spilfunctie door voor ruim 50 luchtvaartmaatschappijen alle passagiers- en vrachtafhandelingen te verzorgen. Wegens toenemende activiteiten zijn wij op zoek naar enthousiaste collega's dit fulltime of parttime willen werken in de functie van: Aero Groundservices BV is een dynamisch bedrijf met circa 1.000 personeelsleden. AG, zoals wij kortweg worden genoemd, regelt en verzorgt de afhandeling van zo'n drie miljoen passagiers, 22.000 vliegtuigen en 350.000 ton vracht per jaar. Ruim vijftig luchtvaart maatschappijen vertrouwen de afhandeling aan ons toe. Dag in dag uit, 24 uur per etmaal. Al meer dan 45 jaar. Ie Mo Als me4ewerker Cargo handling bent u verantwoordelijk voor zowel het lossen fi inchecken van de importgoederen als het opbouwen van vliegtuigpallets met vrai iren is bestemd voor de export Hierbij maakt u gebruik van verzinkbare opbouwposities heftrucks. Daarnaast wordt u ingezet bij de aanname en afgifte van goederen van expediteurs. Het spreekt voor zich dat u bij uw werkzaamheden rekening houdt met beladings- en veiligheidsvoorschriften. U werkt met een team in continudien \rd pl; Binnen onze organisatie behoort verdere doorgroei tot de mogelijkheden. Bent u enthousiast en een echte aanpakker? Voor deze afwisselende job vragen wij enige jaren voortgezet onderwijs (LBO/MA) It zich met bij voorkeur heftruckervaring. Zeker net zo belangrijk is dat u een geldig rijbewijs hebt en de Nederlandse taal beheerst. Daarnaast toont u initiatief en bent u flexibel. Geïnteresseerd? Stuur dan liefst voor 26 oktober a.s. een bondige brief voorzien van c.v. a« Aero Groundservices B.V., Postbus 7513,1118 ZG Luchthaven Schiphol, ter attentie van mevrouw G.A.M. Wijnker, afdeling Personeelszaken. Voor meer informatie kunt deze afdeling ook op werkdagen tijdens kantooruren bellen op (020) 603 23 28/23 80. lERO grouni Aero Groundservices BV, Postbus 7513,1118 ZG Luchthaven S ;n sch erzor en ou en mc aand den. E waarc gevr; ret or vat it van aarvi itreiki >W<? iV tde va irderin rdlou iken, c Ie Mol kt. La ttieve Popul kook

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 32