Personeel Personeel Personeel Personeel PersoneC 4 Magazijnbeheerder J.G. van der Mey BV Telefonische verkoopmedewerker (m/v) VERKOPER (m/v) Plv. Hoofd Financiële Administratie (m/v) liuiijiiiilViiiiiiil'iill Oud Clingendaal Management Services B.V. Dekker Administratief medewerker M/V ZATERDAG 16 OKTOBER 1999 912 BIEMANS Werving Selectie bekend accountantskantoor in Leiden regionaal advocatenkantoor en een gerenommeerd internationaal makelaarskantoor in het WTC te Amsterdam zoeken we ervaren fulltime directiesecretaresses/ managementassistentes van plm. 30 jaar. DIRECTIESECRETARESSES MANAGEMENTASSISTENTES Voor een vooraanstaande organisatie in zakelijke dienstverlening te Leiden, zoeken wij een administrateur en salarisadministrateur van plm. 30 jaar op MBA niveau. ADMINISTRATEUR SALARISADMINISTRATEUR Uw C.V. met toelichting kunt u richten aan: BIEMANS Werving Selectie Corrinne Nederstigt Keypointgebouw Schipholweg 121, 2316 XC Leiden Telefoon 071-5241052/Fax: 071-5241055 BIEMANS Werving 8e Selectie in het plaatsen van financiële managers, administratieve en (directie) secretaresses en management assistentes. Het bureau is gevestigd in het Keypointgebouw aan de Schipholweg 121 te Leiden. Drukkerij |Rutg ers Wanneer je op zoek bent naar een baan als magazijnbeheerder en wil werken in een prettige omgeving met voldoende afwisseling en uitdaging dan is dit misschien jouw kans. Wij zijn een middelgrote grafische onderneming gevestigd te Leiderdorp. Ons bedrijf bestaat uit een team van 34 vakbekwame medewerkers en kent een 'open en informele cultuur. Voor een goed voorraadbeheer en de juiste aan- en afvoer van materialen zijn wij op zoek naar een: Een goed inzicht en vaardigheid die hoort bij een magazijnorganisatie is onmisbaar bij de uitvoering van de functie, evenals de juiste papieren voor het omgaan met de heftruck. Heb je interesse laat het ons weten. Schriftelijk reageren doe je t.a.v. Oscar Pepermans Postbus 55 2350 AB Leiderdorp Telefoon 071 581 07 90 E mail info@drukkerijrutgers.nl Vleeswarenfabrieken J. G. van der Mey B. V. te Sassenheim is een producent met vier productievestigingen waarin een breed assortiment aan vleeswaren wordt gefabriceerd voor zowel de binnenlandse als de buitenlandse markt. Dit familiebedrijf wordt gekenmerkt door haar jonge directieteam en een no-nonsense werkomgeving waarin flexibiliteit, klantgericht werken en service voorop staan. Wij leveren o.a. aan vleeswarengrossiers, de snackindustrie, maaltijdenfabrikanten, snijlijnproducenten en supermarktorganisaties. "Heb jij hier ook worst van gegeten?" Ons enthousiaste en gemotiveerde verkoopteam komt op dit moment handen te kort. Wij zijn daarom op zoek naar een: Wat stellen we op prijs: Een vrolijke en spontane babbel Affiniteit met het produkt vleeswaren Een klantvriendelijke instelling Enige ervaring met computers Wat houdt de functie in: Telefonisch contact onderhouden met onze klanten Het afhandelen van binnenkomende orders Diverse overige commerciële werkzaamheden Wat kunnen wij je bieden: Een interessante functie in een uitdagende werkomgeving Persoonlijke en inhoudelijke ontwikkelingsmogelijkheden binnen een bedrijf met groeipretenties Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Voor nadere informatie kan contact opgenomen worden met de heer J. P. S. Spaan, tel. 0252-219112. Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 14 dagen gericht worden aan: J. G. van der Mey B.V. t.a.v. J. P. S. Spaan, Postbus 88, 2170 AB Sassenheim. Stichting Vrienden van ADESA is een fondsen wervende organisatie met ontwikkelingspro jecten in Peru. Ten bate van dezë projecten wordt onder andere kunstnijverheid uit dit land verkocht. De stichting treedt in Nederland op als grossier voor wereldwinkels en andere grote afnemers. De stichting zoekt m.i.v. 1/1/2000 voor minstens 36/40 uur per week een: Taken: - verkopen van onze kunstnijverheid artikelen aan wereldwinkels en andere afnemers - actieve benadering van de markt, zoeken naar nieuwe afnemers - voorbereiden en coördineren van beurzen en verkopingen - communicatie met Peru over het te leveren artikelen assortiment - begeleiden van de vrijwilligers Eigenschappen: - binding met de ideële doelstellingen van de stichting - een behoorlijke ervaring met verkopen - flexibel, stressbestendig, goede communicatieve eigenschappen - kennis van Spaans is wenselijk - in bezit van rijbewijs - goed kunnen omgaan met diverse computerprogramma's De Stichting heeft twee vaste werknemers en een aantal vrijwilligers. Voor meer informatie kunt u bellen met: 070-3559929 of 070-3201452. Sollicitatiebrief met CV binnen 2 weken naar: postbus 490, 2240 AL Wassenaar. Oud Clingendaal Management Services B.V., gevestigd te Wassenaar en Heinenoord, is een dienstverlenende ven nootschap van de Louwman Groep. De Louwman Groep wordt gevormd door in concernverband opererende im portmaatschappijen in de automobiel- en motorfietsen- oranche, die ieder op hun eigen terrein een goede marktpositie hebben. Oud Clingendaal Management Services B.V. houdt zich be zig met gekwalificeerde managementdiensten voor deze ondernemingen. De afdeling Concern Administratie in Wassenaar is belast met de financiële administratie op groepsniveau. Binnen deze afdeling zijn op zoek naar een Functie: Als rechterhand en plaatsvervanger bij afwezigheid van het afdelingshoofd zult u belast worden met onder meer de volgende taken: - samenstellen van balansdossiers; - opstellen van enkelvoudige en geconsolideerde jaar rekeningen; - verzorgen van uiteenlopende overzichten, maand- en kwartaalrapportages, zoals o.a. valuta-, onroerend goed en exploitatieresultaten, intercompany-leningen, etc.; - assisteren bij het opstellen van budgetten; - het onderhouden van nauwe contacten met de financiële sectoren van de groep. Profiel: Voor deze functie zijn wij op zoek naar kandidaten die een vertrouwensfunctie in een klein professioneel team ambiëren en waarbij de manier van werken zich onder meer kenmerkt door: - uitstekende communicatieve vaardigheden; - accuratesse, cijfermatig en analytisch inzicht; - werkervaring met IT-systemen, met name Exact, Excel en Word. Gezien de taken en verantwoordelijkheden van de functie verwachten wij dat u beschikt over een afgeronde be drijfseconomische opleiding (HEAO-BE/SPD) en enkele jaren werkervaring binnen net functieprofiel. Sollicitatieprocedure: U kunt uw schriftelijke sollicitatie richten aan Oud Clingendaal Management Services B.V., afdeling Sociale Zaken, Postbus 5020, 3274 ZJ in Heinenoord. Voor aanvullende informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer C. W. J. van der Zalm, Hoofd Administratie/Controller, telefoon: 070 - 5151330. Dekker Warmond vraagt voor zeer spoedige indiensttreding een parttime MEDEWERKER VOOR IN DE SPOELKEUKEN Sollicitaties richten aan: DEKKER SPORT EN PARTY CENTER WARMOND Postbus 47, 2360 AA Warmond, telefoonnummer 071 - 3058888, vragen naar Rina Koppers of Mare Waslanden Eer Van Aalst Beheer B Voor ons hoofdkantoor zijn wij per direct op zoek naar een enthousiasts ter ondersteuning van onze financiële administratie Functie-omschrijving: debiteurenbewaking verzorging van de facturatie verwerking urenregistratie alle overige voorkomende werkzaamhedej Functie-eisen: MBO-niveau verkregen door opleiding en ervaring goede contactuele vaardigheden bekend met Windows 95 en Exact Belangstellenden worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitatie van een CV te zenden aan: Van Aalst Beheer B.V. t.a.v. de heer J. J. van Aalst Postbus 2 2396 ZG Koudekerk aan den Rijn vert PreCare aar lat net in die zó u in eer krankz rap, n omhc iened( PreCare is een professioneel onderzoeksinstituut met eigen centra i land o.a. in Leiden. Binnen deze centra wordt klinisch wetenschapi onderzoek verricht in opdracht van de farmaceutische industrie. Het onderzoek betreft studies ter registratie van nieuwe geneesmid het gebied van o.a. gynaecologie, cardiologie en pulmonologie. PreCare levert daarnaast een bijdrage aan het ontwikkelen van nieu' ten op onderzoeksgebied en aan het schrijven van wetenschappelijl caties. Wegens uitbreiding van de activiteiten zijn we op zoek naar gekwali •collegae om ons personeelsbestand aan te vullen voor de volgende functies: Artsonderzoeker. Kerntaken zijn het uitvoeren van klinisch schappelijk onderzoek met participanten volgens GCP-richtlijn zen registreren en analyseren van gegevens volgens een voorgeschn tocol. nD lorgf isan mé iderl ilaga unci tmo lit op (2E egaf voor h iv earner, ;elege] eerste portee can d< Research nurse. Kerntaken zijn het afnemen en verwerken monsters, het zorgdragen voor de logistieke verwerking van het verrichten van administratieve werkzaamheden (Medisch) secretaresse. Kerntaak is het verrichten van adn tieve werkzaamheden ten behoeve van het primaire proces van wetenschappelijk onderzoek. Groot belang wordt gehecht aan werkervaring met patiënten. De juin persoon beschikt over goede communicatieve vaardigheden en is bil het werken volgens GCP-richtlijnen. U kunt uw schriftelijke reactie richten aan: Hoofdkantoor PreCare Amsterdam T.a.v. mevrouw Drs. J. C. F. van Oijen, directeur Personeel Kwall Postbus 9932 1006 AP Amsterdam )veel Het gi de Ri e, ijle oeindij Holl iden e De verdeling van Bloemenveiling ervoor dat de kopers op tijd hun planten krijgen. Het gaat hierbij aantallen en soorten op de juiste veiling te zetten. Dit gebeurt nu honderdtal medewerkers, de zogiGecon verdelers. Het veilproces begint vroeg, omdat de consument da dag onze bloemen kan kopen. Als verdeler begin je daarom elk derlar 6.15 uur. Zodra alle bloemen en; deeld zijn, ben je vrij om Krijgsi voet! 'aar je lar vei en so iel zit. die a maai onze bloemenwerel tijgen relati -entie noe opleic n hall leeft de visi omda men zijn praker ttards en roj artü jetwijf meestal zo tussen 11.00 en 12.0( ;erba; deeltijdfunctie werk je per week vel va: 16,25 uur van maandag tot en me110111 2 anma Wij vragen personen tussen de lf jn oud. Je bent prima gemotiveerd betekent, hoeft niemand je De Nederlandse taal beheers je go lichamelijke conditie is niets Je bent minimaal 1.65 meter voorwaarden op jou van toepassin de deuren je open! Wij bieden je een leuke functie solide onderneming. Een fijn bei gezellige werksfeer, een goed sa doende vrije tijd. Onze arbeidsv zijn perfect, waarin o.a. zijn op| bruto uurloon 18 jaar: bruto uurloon 19 jaar: bruto uurloon 20 jaar: bruto uurloon 21 jaar en ouder: vakantietoeslag; 25 vakantiedagen; uitstekende pensioenregeling; goede arbeidsomstandigheden Bovendien krijg je elke 'weekendbloemetje'. Interesse? Het enige wat je ha een aanmeldingsformulier opvr: Yolanda Haaring van de afdelin zaken, telefoonnummer: 071 -4( 'ef, Miljoenen snijbloemen vinden jaarlijks via Bloemenveiling Flora hun we hele wereld. Zo'n 4.000 kwekers uit binnen- en buitenland, waaronder I rekenen op Flora voor de afzet van hun producten aan groothandelaren afnemers. Met ca. 585 medewerkers realiseren we een jaaromzet van ca. I gulden. Het resultaat van hard werken, een eigentijdse bedrijfsvoering er en diensten van topkwaliteit. Aan verzoeken om deze advertentie in andere media te plaatsen zullen wij geen medewerk

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 24