Personeel Personeel Personeel |3| VERKOOPADVISEUR schreiner casema het Spalier ^BURG= 1MARWIJK Groeps leerkracht Leiden ZATERDAG 9 OKTOBER 1999 Baars Personenwagens B.V. Officieel Volvo-dealer VOLVO Baars Personenwagens is de Volvo-dealer voor Haarlemmermeer en Leiden. Door een sterke nadruk op de kwaliteit van onze dienstverlening heeft ons bedrijf een zeer hoge klanttevredenheid weten te bereiken. Hierdoor is Baars Personenwagens zowel bij klanten als in de wijde omgeving een begrip geworden. In totaal werken 55 mensen bij de vestigingen Badhoevedorp, Hoofddorp en Leiderdorp. De organisatie wordt gekenmerkt door een informele sfeer. Wij willen ons team te Leiderdorp versterken met een Past deze functie bij jou.... Baars Personenwagens heeft als Volvo-dealer een kritische doelgroep van veelal zakelijke klanten, die hoge eisen aan de kwaliteit stellen. Deze klanten verwachten bij aankoop of leasen van een Volvo personenauto een gedegen advies. En voldoe je aan de volgende eisen.... Je beschikt over enkele jaren ervaring met de verkoop van personenwagens en hebt een duidelijk affiniteit met de zakelijke klanten. Door je goede contactuele vaardigheden, algemene ontwikkeling, inlevingsvermogen en presentatie weetje zowel contacten te leggen als te onderhouden. Je t>ent resultaatgericht maar je weet dat je op lange termijn het meeste kan bereiken door relaties op te bouwen. Dan is dit het aanbod Baars Personenwagens biedt je een afwisselende functie in een zeer stabiel en dynamisch dealersbedrijf. Binnen de organisatie krijg je de mogelijkheid je verder te ontwikkelen. Uiteraard hoort bij deze functie een goed salaris en zijn ook de aanvullende arbeidsvoorwaarden goed Ben jij degene die deze uitdaging wil aangaan? Richt dan je sollicitatie met c.v. schriftelijk aan de directie van Baars Personenwagens, Postbus 112, 2130 AC Hoofddorp. Schreiner Luchtvaart Groep B.V. overkoepelt een tiental Bij SCHREINER Co B.V. te Hoofddorp bestaat per direct een fulltime ASSISTENT CONTRACTADMINISTRATIE m/v ref PZ/SCO-211 De handelsdivisie vertegen- levert aan operators over de Werkzaamheden administratieve verwerking van de orders input en verwerking van gegevens in de computer (IBM 36/AS400) onderhouden van telefonische contacten met klanten en leveranciers in de E Functie-eisen MEAO niveau typediploma ervaring met Aanvullende eisen beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift kandidaten dienen zelfstandig en accuraat te kunnen werken cijfermatig en klantgericht Leeftijd Nadere informatie omtrent deze vacature wordt verstrekt door Dhr. B.J. Leinweber, Manager Contractadministratie, tel. nr. 023 - 55 55 608 Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van ref.: PZ/SCO-211kunnen binnen 10 dagen na publicatie worden gericht aan: Schreiner Luchtvaart Groep, t.a.v. Afd. Personeelszaken, Diamantlaan 1, 2132 WV Hoofddorp. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. LUCHTVAARTGROEP Diamantlaan 1,2132 WV Hoofddorp in 2 miljard gulden. Sinds febru- 11999 zijn wij ook in Nederland n België actief. Verspreid over de Voor de Decoratieafdeling zijn wij op zoek naar een ASSISTENT HOOFD DECORATIE mTv) Het bedrijf: Vögele is een Zwitsers internationaal modeketen met over de vierhonderd vestigingen in Zwitserland, Oostenrijk, Duitsland en sinds februari jl ook in Nederland en België. De beurs genoteerde onderneming maakte in 1998 2 miljard omzet. Op dit moment werken er in Nederland ongeveer 450 medewerkers in onze 23 filialen. Onze ambitieuze doelstelling is om binnen afzienbare tijd ongeveer 60 filialen te openen in Nederland, België en Luxemburg. De mode van Vögele is betaalbaar en richt zich op het middensegment van het koperspubliek. De functie: U ondersteunt het Hoofd Decoratie met haar dagelijkse werkzaamheden met betrekking tot het maken van verdeellijsten (decoratiemateriaal, prijskaarten, etalagefiguren etc.) en verricht hierop controlewerkzaamheden. U onderhoudt hierover contact met onze collega's in Zwitserland. Om onze filialen de juiste uitstraling te geven assisteert u bij het opstellen van de proef-etalage Om de communicatie van de Decoratieafdeling goed te laten verlopen draagt u zorg voor het archief en gaat u verschillende bijeenkomsten organiseren U bent het dagelijks aanspreekpunt voor de reizende Decorateurs en houdt voor hen de uren, verlof en de planningen bij. Wij zijn op zoek naar een medewerker die 20 uur per week bovenstaande werkzaamheden gaat verrichten op het kantoor van de Decoratieafdeling in Leiden Voor deze functie verwachten wij dat u initiatieven neemt, een goede schriftelijke en mon delinge vaardigheid heeft (ook in Duits en eventueel Frans), kennis heeft van Word en Excell, affiniteit heeft met decoratie en zelfstandig kan werken. Ons aanbod: Een parttime-functie van 20 uur per week Werktijden in onderling overleg Salarisindicatie: 3500,00 bruto per maand bij een fulltime werkweek, afhankelijk van ervaring en leeftijd Opname in het bedrijfspensioenfonds Spaarloonregeling Reiskostenvergoeding 24 vakantiedagen bij een fulltimedienstverband U krijgt 30% korting op uw aankopen bij Vögele Een halfjaarcontract met daarna een contract voor onbepaalde tijd Een zelfstandige functie bij een bedrijf met veel toekomstmogelijkheden gezien de Interesse?: Heeft u vragen over deze functie dan kunt u contact opnemen met Floor van Galen, Hoofd Decoratie, telefoon: 06-22904249. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u voor 27 september a s richten aan: Charles Vögele Netherlands BV, T.a.v. Marcel Jaspers, Postbus 345, 2700 AH Zoetermeer Met ruim 1,2 miljoen abonnees in de provincies Zuid- en Noord-Holland, Utrecht en Noord-Brabant behoort Casema tot de grootste en meest toonaangevende kabelexploitanten in Nederland. Mede dankzij de samenwerking met Dutchtone, Euronet en France Telecom ontwikkelen we ons in een hoog tempo van een leverancier van kabeltelevisie tot een full service provider. Wij bieden een breed pakket aan elektroni sche diensten via de kabel, zoals telefonie, datacommunicatie en multimedia. De technieken waarmee wij werken en de veelzijdigheid van ons dienstenpakket maken dat we in de branche worden gezien als trendsetter. De grootse plannen die we hebben voor verdere groei en uitbreiding bieden ambitieuze mannen en vrouwen volop kansen om in een dynamische, innovatieve werkomgeving bij te dragen aan de vergroting van onze slagkracht op de markt. Uiteraard ondersteunen wij onze medewerkers daarbij volledig in hun verdere ontwikkeling, door ze alle ruimte te bieden voor het volgen van opleidingen. Eerste Monteur Datacom Eerstelijnsonderhoud op locatie, eerstelijnsstoringsonderzoek aan leased lines, de uitvoering van acceptatietesten - in deze functie ga jij ermee aan de slag. De inmeting van nieuw op te leveren datacomverbincHngen komt ook voor jouw rekening. Verder verleen je technische ondersteuning bij speciale projecten op datacomgebied, bij het invoeren van nieuwe software en bij het doorvoeren van correcties aan SDH-netwerkelementen. Goede kennis van telecommuni catie en datacomapparatuur (SDH) is vereist. Je bent vertrouwd met meet- en testapparatuur, beschikt over een prima analytisch denkvermogen en bent een geboren dienstverlener. Het verrichten van waakdiehsten is voor jou geen enkel probleem, je bent stressbestendig en beschikt over rijbewijs B. Je standplaats is Rijswijk (vacaturenummer 99182) of Sassenheim (vacaturenummer 99189). Meer weten over de inhoud van de functie? Kijk op www.casema.nl/vacatures of bel 015-8881167. t solliciteren? Stuur dan bin :.v. naar Casema, ter atterrti recoiitment^office.casema. Het Spalier kent een invalbeleid waarbij wij nadrukkelijk de wens hebben om met name in de weekenden per direct de beschikking hebben over invalkrachten. Voor de residentiële voorzieningen jongere en oudere jeugd zijn wij dringend op zoek naar groepsleiders die beschikbaarheidsdiensten in de weekenden willen draaien. De beschikbaarheidsdiensten kunnen volgens rooster ingepland worden. De beschikbaarheid is van vrijdagmiddag van 15.00 uur tot zondagmiddag 15.00 uur. De momenten dat u opgeroepen kunt worden zijn op vrijdag en zaïerdag tussen 15.00 uur en 18.00 uur. Mocht u onverhoopt niet opgeroepen worden dan garanderen wij u dat u op een ander moment deze uren alsnog ingezet zult worden. Om ons invalbeleid nog meer gestalte te geven zoeken wij daarom per direct: 4 GROEPSWERKERS (M/V) U heeft minimaal een opleiding MBO-SPW en ervaring en affiniteit met de doelgroep en problematiek. U bent minimaal 24 jaar en flexibel inzetbaar, woonachtig in Haarlem of omgeving en bereid om onregelmatig te werken met slaapdiensten. Wij bieden een arbeidscontract voor in eerste instantie een jaar van minimaal 8 en maximaal 16 uren per week, een vaste beschikbaarheidsvergoeding van minimaal 73,- en maximaal 111,- per weekend. Naast deze vergoeding ontvangt u per feitelijk gewerkte uren een salaris conform de CAO Jeugdhulpverlening, schaal 8-23 (minimaal 2.860,- en maximaal 4.336,- op basis van een fulltime dienstverband). Mocht u ook geïnteresseerd zijn in andere vormen van invalwerk neemt u dan contact met ons op. Schriftelijke sollicitaties voor.23 oktober richten aan: het Spalier, t.a.v. mw. M. van Straaten, medewerker P8cO postbus 3204 2001 DE HAARLEM Industries B.V. is een sterk groeiend internationaal concern en gespecialiseerd in de fabricage van hoogwaardige wegtransportmiddelen en topkwaliteit opslag- en procestanks. Het verkoopt zijn producten onder de merknamen: Burg, Burgers, Hobur, LAG, Eurotank en Holvrieka. Ruim 1.400 personeelsleden zijn binnen de BURG Industries bedrijven in 5 Europese landen werkzaam. Voor de dochtermaatschappij Burgers Carrosserie B.V. in Aalsmeer, gespecialiseerd in kwaliteitscarrosseriebouw met 50 medewerkers zouden wij graag in contact komen met een JONGE (30-35) DYNAMISCHE CONTROLLER (HEAO BE) met controllerservaring in een productiebedrijf en een hands o Als lid van het managementteam, samen met de bedrijfsleider en de directeur, bent u verantwoordelijk en gedeeltelijk zelf uitvoerend voor alle zaken buiten het productieproces en de verkoop waarbij u wordt bijgestaan door een financieel-administratief medewerker. Hieronder vallen: administratieve organisatie interne controle informatievoorziening automatisering treasury personeelszaken algemene zaken (verzekeringen, juridische zaken, subsidies en fiscale zaken). U rapporteert rechtstreeks aan de directie van Burgers Carrosserie B.V. Daarnaast heeft u functionele relaties met de divisiecontroller wegtransport middelen, de financiële directeur BURG Industries B.V, groepsmanagers P&O en IT en collega-controllers van andere werkmaatschappijen. Het betreft een nieuwe functie waarvoor de fundamenten reeds zijn gelegd. Informatie sollicitatie Voor meer bedrijfsinformatie kunt u telefonisch contact opnemen met de heer ing. J.G. Burgers, directeur Burgers Carrosserie B.V., telefoon 0297 324 553. Voor functie-inhoudelijke informatie kunt u bellen met de heer J.H.J. Brakenhoff RA RO, financieel directeur BURG Industries B.V., telefoon 015 369 43 40. Uw bondige sollicitatiebrief met uitgebreide CV verwachten wij graag op de afdeling personeelszaken van BURG Industries B.V., Postbus 128, 2640 AC Pijnacker. Bezoekadres Katwijkerlaan 75. "artners Wij zoeken ter ondersteuning van onze binnendienst een enthousiaste administratieve duizendpoot (m/v Het betreft een betrekking op fulltime basis. Van Marwijk Partners is een middelgroot bedrijf in financiële dienstverlening waarin de advisering op gebieden als verzekeringen, hypotheken en pensioenen centraal staat. Professionaliteit en vakkundigheid staan bij ons hoog in het vaandel. Tevens is een dosis enthousiasme en gezelligheid onmisbaar binnen ons bedrijf waar wij momenteel met 7 personen werkzaam zijn. Tot je dagelijkse werkzaamheden behoren o.a.: - Correspondentie voeren met relaties, verzekeringsmaatschappijen en banken. - Bedienen van de telefooncentrale. - Archiveringswerkzaamheden. - Secretariële en receptiewerkzaamheden Ben jij: in de leeftijd tussen de 20 en 35 jaar, geïnteresseerd geraakt in het werken op ons kantoor, in het bezit van een middelbare schooldiploma, enthousiast e Schrijf dan een brief en CV r Van Marwijk Partners t.a.v. J. van Marwijk Burggravenlaan 1 2313 HM Leiden Aan de Wassenaarseweg 499 te Leiden is een van de acht Pedologische Instituten gevestigd die er in Nederland zijn. Dit zijn centra voor kinderstudie die werkzaam zijn ten dienste van kinderen met zodanige ontwikkelings problemen dat zij in de opvoedings- en onderwijssituatie dreigen vast te lopen. Aan het Instituut te Leiden is een openbare school voor speciaal onder wijs verbonden genaamd "De Brug". Instituut en school richten zich op kin deren in de leeftijd van 3 tot 14 jaar. Zo spoedig mogelijk zoekt De Brug voor de middenbouw een Fulltime (vac.no. DBPI 01) Functie-eisen: - afgeronde studie PABO; - afgeronde studie S.O. of daarmee te vergelijken opleiding; - ruime ervaring in het primair onderwijs. Van de kandidaten wordt verwacht dat hij/zij: - bereid is te werken vanuit een multi disciplinair opgesteld behandelplan; - aantoonbare ervaring heeft in het begeleiden van kinderen met een verstoorde of achterblijvende ont wikkeling; - in staat is een actieve bijdrage te leveren m.b.t. observatie en verslag legging in de diagnostische fase; Bureau Openbaar Onderwijs Dienst Cultuur en Educatie - de mogelijkheid heeft tot zowel individueel als groepgericht werken; - bereid is tot samenwerken met verschillende vakdisciplines; - zich inzet onderwijs te geven over eenkomstig de beginselen van het openbaar onderwijs. Wij bieden: - een uitdagende werkplek in het overgangsgebied speciaal onderwijs- jeugdhulpverlening; - werkbegeleiding op het gebied van methodisch handelen; - de mogelijkheid tot actief meeden ken bij de ontwikkeling en uitvoe ring van een in principe kortdurend en intensief ondersteunend onder wijsprogramma; - schaal 10 conform het RPBO Primair Onderwijs. Informatie kunt u i: H.A.M.A.C. Weijtens, directeur van De Brug, tel. 071-515 72 22 (school) en de heer J. Kramers, adjunct direc teur tel. 071-515 72 22 (school). U kunt uw sollicitatie, onder vermel ding van vacaturenummer DBPI 01, binnen 10 dagen sturen naar het Bureau Openbaar Onderwijs ta.v. de heer L.P.H. Schrier, Maresingel 3, 2316 HA Leiden. In het kader van een eerlijke verdeling van werkgelegenheid en uit onderwijs kundig belang is het gewenst dat meer leden van etnische minderheidsgroe pen werkzaam zijn in het onderwijs. Ook geschikte kandidaten uit deze groep worden uitdrukkelijk verzocht te solliciteren.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 44