Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel cve LIQUIDITEITEN BEHEERDER M/V ir Succesvolle bedrijfsvoering begint met een goed onderbouwd opleidingentraject GEMIVA Begeleider Crown Van Gelder Papierfabrieken N.V. stafmedewerker bestuurlijke/juridische zaken m/v In 1998 gtng er bij onsde Sociale Verzekeringsbank (SVB), ruim 48 miljard gulden om aan pensioen en kinderbijslag. Binnen de SVB draait het om grote bedragen, complexe wetgeving en bovenal om mensen van vlees en bloed. Miljoenen mensen die er blindelings op vertrouwen dat ze iedere maand de uitkering krijgen waar ze recht op hebben. Of ze nu om de hoek wonen of rond de evenaar. Het is onze taak ervoor te zorgen dat betalingen gebaseerd op de Algemene Ouderdomswet (AOW), d? Algemene nabestaandenwet (Anw), de Algemene Kinderbijslagzuet (AKW) en de Remigratieregelingen soepel en op tijd zuorden uitgevoerd. De SVB beschikt over een hoofdkantoor in Amstelveen en heeft negen vestigingskantoren, verspreid over heel Nederland. De SVB-vestiging Leiden, waar de locaties Den Haag, Haarlem en Leiden deel van uit maken, zal begin 2000 een nieuw pand betrekken, gelegen pal naast Station Leiden Centraal en voorzien van de modernste faciliteiten. De medewerkers van de drie genoem de locaties kunnen in dit hoogste gebouw van Leiden dan ook rekenen op een aantrekke lijke werkplek, waar ze zich snel zullen thuis voelen. Voor de vestiging Leiden zoeken we op korte termijn een opleider afdeling AOW/Anw (m/v) voor gemiddeld 36 uur per week Uw verantwoordelijkheid U draagt zorg voor wetstechnische opleidingen en de bedrijfsopleiding BOP, vanaf ont wikkeling tot en met uitvoering. Niet alleen bij het bepalen van het opleidingenbeleid wordt namelijk een belangrijke bijdrage van u verwacht, maar ook bij het inventariseren van behoeften, het onwikkelen van plannen, het verstrekken van adviezen en het coördi neren van de praktijkbegeleiding. En uiteraard neemt u het 'lesgeven' zelf voor uw rekening. Teneinde dit alles in goede banen te leiden, heeft u veelvuldig contact met zowel het management en medewerkers van de vestiging Leiden als met betrokken afdelingen van het hoofdkantoor. Veel waarde hecht de SVB ten slotte aan het zelfstandig functioneren van haar medewerkers; een streven dat ook u in de praktijk daadkrachtig zult ondersteunen. Uw kwaliteiten Naast een diploma op HBO-niveau beschikt u over ten minste enkele jaren ervaring met opleidingen en didactiek. Kennis van relevante wet- en regelgeving en het diploma SOSV betekenen een duidelijke pre. Succes in de functie vereist verder een goed ontwikkeld analytisch vermogen en een werkhouding waaruit enthousiasme, kwaliteitsgerichtheid en besluitvaardigheid spreekt. Zelfstandig functioneert u prima, terwijl uw inlevingsvermogen en communicatieve vaardigheden - mede in verband met de vele contacten die u onder houdt - eveneens van uitstekend gehalte zijn. Ons aanbod In eerste instantie krijgt u een contract aangeboden voor de periode van een jaar. Voldoet u aan de verwachtingen (en voldoet de SVB aan üw verwachtingen) wordt dit vervolgens omgezet in een vast dienstverband. Het salaris bedraagt, afhankelijk van kennis van ervaring, maximaal 5.909,- bruto per maand. En zoals het een moderne onderneming betaamt, is ook het secundaire arbeidsvoorwaardenpakket uitstekend geregeld. We noemen: pensioenvoorziening, kinderopvang, spaarloonregeling, studiefaciliteiten en een eindejaarsuitkering van 4,85%. Een assessmentonderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Geïnteresseerd? Voor nadere informatie kunt u bellen met Arnold Oudejans van de afdeling P&O, telefoon (071) 545 83 21. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen tien dagen na het verschijnen van deze advertentie sturen naar de Sociale Verzekeringsbank, t.a.v. Arnold Oudejans, afdeling P&O, Hoge Rijndijk 306, 2314 AM Leiden. B Sociale Verzekeringsbank is een onderdeel van de Gemiva-SVG Groep Zin in een nieuwe uitdaging? Die vind je bij ons. De naam is Gemiva. Wij bieden zorg en ondersteuning aan bijna 1400 mensen met een verstandelijke handicap en gaan daarbij uit van hun eigen keuzen en mogelijk heden. De zorgvormen die je bij ons aantreft, zijn divers: woon- en leefgemeenschappen, boerderijen, logeerhuis, kort-verblijfhuis, gezinsvervangende tehuizen voor kinderen en volwassenen, activiteitencentra, kinderdag- centra, begeleid zelfstandig wonen, centrum voor jongeren met een auditieve en verstandelijke handicap, begeleid werken en thuiszorg. Durf jij met ons de uitdaging aan om mensen met een verstandelijke handicap hun eigen plek in de samen leving te helpen verwerven? Want dat is waar wij voor staan. Swetterhage is een woon- en leefgemeenschap voor mensen met een verstandelijke handicap te Zoeterwoude-Dorp en maakt deel uit van regio Noord van Gemiva-SVG Groep. Binnen Molen 8 is er per direct een vacature voor een (27 uur in onregelmatige dienst) Op woning 8 wonen 9 ouderwordende bewoners met een ernstige verstandelijke handicap. Het is van belang achteruitgang op zowel lichamelijk als psycho-sociaal gebied te signaleren en onderkennen. De begeleiding kenmerkt zich door het, naast verzorging, bieden van een rustige, op het individu afgestemde, omgeving. Wij zoeken iemand die: Er een uitdaging in ziet om zich in te leven in de wereld (wensen en mogelijkheden) van de bewonen; Geduld heeft met het soms lage tempo van de bewoners; Een positieve bijdrage kan leveren aan een sfeervolle, aan de bewoners aangepaste woon/leefomgeving; in staat is daarin een positieve en constructieve rol te spelen; Het persoonlijk begeleiderschap op zich kan nemen van een klein aantal bewoners; In het bezit is van het diploma Z-verpleegkundige, SPW, SPH, of gelijkwaardig of deze binnen een half Het prettig vindt om te werken binnen een team en jaar haalt Wij bieden: Doordat met flexibele werktijden gewerkt wordt kan soepel rekening gehouden worden met specifieke wensen op dit gebied; Veel ruimte voor eigen verantwoordelijkheid; Prettige en gemotiveerde collega's; Werkbegeleiding; Arbeidsvoorwaarden conform CAO-Ziekenhuiswezen. Informatie en sollicitatie: Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met het locatiehoofd Ernst Schoordijk (071-5806153) of met een van de medewerkers van Molen 8 (071 -5826108). Schriftelijke sollicitaties voor 19 oktober a.s. zenden aan de afdeling PO&O, regio Noord, Blankaartweg 2, 2381 AD Zoeterwoude. Medewerkers van de Gemiva-SVG Groep worden aangesteld per regio. Voor deze vacature geldt een aanstelling voor regio Noord met las eerste standplaats Zoeterwoude-Dorp. ZORG-EN DIENSTVERLENING AAN MENSEN MET EEN VERSTANDELIJKE HANDICAP CVG is binnen de Europese papierbranche een toonaangevende producent van gespecialiseerd houtvrij, ongestreken witpapier. Klantgerichtheid is daarbij de sleutel tot succes. Enkele honderden specificaties vinden hun weg naar vele afnemers binnen Europa. Als zelfstandige beursgenoteerde onderneming is CVG gewend te opereren in een dynamische internationale markt. CVG gaat de competitie aan met flexibele productiemethoden, technologische know-how en betrokkenheid van alle 350 medewerkers. Voor het managen van de onderneming zijn financiële ken- en stuurgetallen van groot belang, evenals een goed beheer van de liquiditeiten. Voor de financiële afdeling zoeken wij een uw functie: het beheren van de administratie voor de kas, bank en giro liquiditeitenbeheer aan de hand van beleids- richtlijnen; het betreft binnen- en buitenlandse valutatransacties waarbij rentes, koers ontwikkelingen en risico's moeten worden geoptimaliseerd het kunnen invallen bij de debiteuren- of crediteurenadministraties uw profiel: u heeft een HBO-werk- en denkniveau u bezit tenminste een MEAO-diploma bedrijfsadministratie, eventueel aangevuld met MBA u heeft een pré als u bezig bent met SPD naast boekhouder voelt u zich ook bankier: u denkt bij valutatransacties in kansen en optimalisaties uw perspectief: een baan met inhoudelijke groeimogelijk heden, zowel in breedte als in verantwoor delijkheid een kerngezonde onderneming ruime opleidingsmogelijkheden een breed pakket aan arbeidsvoorwaarden volgens de eigen CVG-CAO Wilt u deze uitdaging aangaan? Schrijf uw sollicitatiebrief met c.v. binnen 14 dagen naar Crown Van Gelder Papierfabrieken N.V., Postbus 30, 1950 AA Velsen-Noord, t.a.v. de heer R.A. de Wolf. Voor nadere informatie: telefoonnummer 0251 - 26 23 10 Het bestuur van de Stichting R.K. Onderwijs te Voorhout vraagt met ingang van 10 januari 2000 Voor de R.K. basisschool "Andreas": Groepsleerkracht m/v voor 8,5 uur in groep 1/2 (vrijdag) Groepsleerkracht m/v voor 6 uur in groep 4 (woensdag) De twee functies kunnen gecombineerd worden. Het bestuur zoekt een leerkracht die - enthousiast en flexibel is - het belangrijk vindt dat er een goede sfeer is op een school en daar een positieve bijdrage aan levert - beschikt over goede contactuele eigenschappen - gestalte wil geven aan de R.K. identiteit van de school. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de directeur van de R.K. basisschool „Andreas", de heer H. J. M. Vink. Tel. 0252-224427 (school) 0252-214024(privé) Sollicitaties kunnen schriftelijk worden ingediend t/m 23 oktober 1999 bij het bestuur. Kalmoeshof 27, 2215 GN Voorhout 8.640 lezers zoeken een andere woning.* LeidschiaDagblacl l.eidsch SP«. Dagblad Effectief adverteren: 071-5356230 'Bron: Doelgroeponderzoek, Interview 1997 BOSTON ^CLINICS Boston Clinics is een snelgroeiende internationale keten van laser klinieken, gespecialiseerd in aandoeningen van huid en haar met Nederlandse vestigingen in Leiden. Hilversum en Valkenburg. In verband met uitbreiding op ons secretariaat in Leiden zijn wij op zoek naar een enthousiaste collega die ons drie dagen in de week komt versterken. De werkzaamheden bestaan uit: voorlichting geven aan cliënten, het maken van afspraken, het ontvangen van patiënten, correspondentie, archivering patiëntenbestand, kasbeheer en het voorbereiden van de polilijsten voor onze artsen en huidtherapeuten. Functic-eisen: MBO-niveau, eventueel aangevuld met (medisch) secretaresse-opleiding. Leeftijd ca. 25-40 jr. Beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift. Goede contactuele eigenschappen, representatief en service-gericht. Kennis van Word en Excel. Spreekt bovenstaande u aan en voldoet u aan de gestelde eisen, stuurt u dan uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae binnen 2 weken naar: Boston Clinics Nederlands B.V. t.a.v. Drs. H. Koolstra, directeur Rijnsburgerweg 10, Poortgebouw 2333 AA Leiden I<yrecreatiegemeente De gemeente Warmond kent, naast een aantal stafme dewerkers, drie sectoren te weten: Grondzaken, Bur gerzaken en Middelen. Vanwege het vertrek van één van onze stafmedewer kers zoeken wij een De gemeente Warmond heeft zo'n 5.300 inwoners en is rijk aan natuurschoon. Door de bekende Kagerplassen heeft Warmond veel te bieden aan recreatie en watersport. De gemeente ligt in de Bollenstreek, gunstig ten opzichte van Amsterdam, Leiden en Den Haag. Warmond is een gemeente die ambitieus is op het gebied van bestuurlijke vernieuwing en het eigentijds vormgeven van de ambtelijke- en bestuurlijke organisatie. Samenwerken en in spireren staan hoog in ons vaandel. Ons uitgangspunt is bedrijfsmatig en klantgericht werken. Ons motto is: geen specia listen maar generalisten. Begrippen als creativiteit, verantwoordelijkheid, flexibiliteit en communicatie zijn kenmerkend voor ons werkklimaat. 32 uur per week Functie-inhoud - Zorgen voor juridische advisering en beleidsontwikkeling van bijzondere wet ten, Awb, openbare orde, civiele verde diging, rampenbestrijding, brandweer zaken, privaatrecht, et cetera - Het aanspreekpunt vormen van bestuur en organisatie met betrekking tot kwali teit en uniformiteit van juridische proce dures en advisering - Bewaken van alle juridische (privaat- en bestuursrechtelijke) procedures - Voorbereiden van hoorzittingen van de beroeps- en bezwarencommissies, zorgdragen voor de verslaglegging, ad visering en het jaarverslag - Zorgen voorde verslaglegging van hoor zittingen in het kader van artikel 19 WRO. Deze stafmedewerker wordt hiërarchisch en functioneel aangestuurd door de ge meentesecretaris. Functie-eisen - HBDO-ajz of WO Nederlands recht - Initiatiefrijk, stimulerend en collegiaal - Gevoel voor bestuurlijke verhoudingen - Goede contactuele en redactionele vaar digheden - Klantgerichte en flexibele houding Enige jaren (gemeentelijke) ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbe veling. Arbeidsvoorwaarden Afhankelijk van leeftijd en ervaring vindt aanstelling plaats in schaal 9 (maximaal 6.090,- bruto per maand). De gebruike lijk rechtspositieregelingen zijn van toe passing. De gemeente kent een modern beloningsbeleid. Informatie en sollicitatie Voor informatie over deze staffunctie kunt u terecht bij de heer G. Kleijheeg, ge meentesecretaris, telefoon (0713061100. Wij nodigen belangstellenden uit hun sollicitatie te richten aan burgemeester en wethouders van Warmond, postbus 42, 2360 AA Warmond. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen wij niet op prijs

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 43