(ersoneel Personeel Personeel YAMAHA oGene Bookkeeping Assistant (m/v) IftPAG 9 •DAG 9 OKTOBER 1999 Yamaha Motor Distribution B.V. (YMD) gevestigd te Sehiphol-Rijk, houdt zich als Europees distributie centrum bezig met de inkoop, motorfietsen, scooters, buiten boordmotoren en jetboten. De afdeling Finance Et Admini stration speelt een belangrijke rol YAMAHA MOTOR DISTRIBUTION B.V. opslag, distributie en verkoop van onderdelen en acces- in de rapportage en vastlegging van alle financiële en sories van de kwaliteitsproducten van Yamaha, zoals administratieve transacties. Binnen deze afdeling is de vakature ontstaan van Tot de taken behoren: het registreren en correct boeken van inkoopfakturen alsmede het zorgdragen voor de controle op de follow up het voorbereiden van betalingen aan derden het verwerken van de bankbetalingen, zowel voor wat betreft debiteuren als crediteuren het up to date houden van de cash-flow informatie het controleren en het versturen van rekening overzichten aan relaties en het, op verzoek, verstrekken van de achterliggende informatie controle op en het maken van balans aansluitingen het leveren van een bijdrage aan het tijdig af kunnen sluiten van de maand-, halfjaar- c.q. jaar cijfers middels het verstrekken c.q. vergaren van relevante informatie De kandidaat die wij zoeken heeft: relevante MBO-opleiding danwel vergelijkbaar op basis van andere opleiding of ervaring cijfermatig inzicht administratieve ervaring ervaring in het werken met geautomatiseerde systemen kennis en beheersing van de Engelse taal communicatief vaardig Wij bieden: Naast een goed salaris biedt Yamaha een evenwichtig pakket arbeids voorwaarden, waaronder een 13e maand en studiefaciliteiten. Procedure: Een psychologische test maakt deel uit van de selectieprocedure. Solliciteren? U kunt uw schriftelijke reaktie zenden aan: Yamaha Motor Distribution B.V. T.a.v. mevrouw M.J. van Son, Dept. Manager Human Resources Postbus 75175, 1119 NV Schiphol-Rijk E-mail adres: nOOdlhum@YMD.Yamaha-motor.nl IntroCene is een jong en sterk groeiend biotechnologie bedrijf, dat een leidende rol heeft in de ontwikkeling en commercialisering van gentherapie. IntroCene ontwikkelt vectoren, gebaseerd op adenovirussen, die toegepast zullen worden voor de therapie van o.a. kanker en hart- en vaatziekten. IntroCene's adenovirale vector technologie wordt momenteel door veel farmaceutische bedrijven gebruikt en wordt de standaard in de industrie. Visie Van de essentie van het probleem de oplossing maken. Daar is IntroGene sterk in. Dat hebben we laten zien bij de ontwikkeling van de adenovirale vectortechnologie, waarbij we in staat zijn geweest om de productie van niet-delende virussen op te schalen. Farmaceutische bedrijven willen deze technologie, die als standaard erkend wordt, op grote schaal gaan toepassen en op deze weggaan we verder. Gesterkt door resultaten en aangemoedigd door de noodzaak om mijlpalen te bereiken bij de behandeling van kanker en hart-en vaatziekten. Deze doelstelling kunnen we alleen bereiken met een ijzersterk team met uithoudingsvermogen dat bouwstenen levert voor de toekomst. Informatie: Voor informatie kan je contact opnemen met Prof. D.W. van Bekkum telefoon 071-5248753. Sollicitatie: Je sollicitatie en uitgebreid c.v. kun je binnen 14 dagen richten aan IntroGene, t.a.v. mevrouw H.J.M. Vroegop, manager Human Resources, Postbus 2048, 2301 CA Lelden. IntroGene heejt een kleine wetenschappelijke bibliotheek op het gebied van de biotechnische en medische wetenschap. Wegens het vertrek van de huidige Jitnctionaris zoeken wij zo spoedig mogelijk ei Bibliothecaris M/V Waaruit bestaatje functie? De functie is voor 20-30 uur per week, bij voorkeur verdeeld over 5 dagen. De voornaamste taken zijn het archiveren van de tijdschriften en boeken, het bijhouden van de tijdschriftadministratie en boekbestellingcn, de wetenschappelijke staf van artikelen voorzien en het signaleren en implementeren van (nieuwe) Internet-mogelijkheden. De nieuwe bibliothecaris is ook belast met de planning en inrichting van de bibliotheek in de nieuwbouw van IntroGene die medio 2000 gereed zal zijn. Welke bagage neem je mee? Wij zoeken een kandidaat met ervaring in het bibliotheekwezen. Je bent in staat zelfstandig te werken en je hebt een goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal. Je bent bekend met informatiesystemen, je werkt accuraat en je beschikt over goede communicatieve eigenschappen. Ervaring en interesse in de bètawetenschappen strekt tot de aanbeveling. Wat kun je van ons verwachten? Behalve een uitstekend pakket arbeidsvoorwaarden, waaronder een bonus- en optieregeling, bieden we je de mogelijkheid om samen met topmensen in dit vakgebied aan de wieg te staan van de ontwikkeling v; een nieuwe generatie geneesmiddelen. Het Groene Hart van Nederland. Een gebied waar een heerlijke leefomgeving samengaat met een bruisend ondernemersklimaat. In de plaatsen Zoeterwoude, Stompwijk, Hazerswoude en Koudekerk aart den Rijn werken en leven 26.000 mensen. Honderden ondernemingen zorgen voor werkgelegenheid, dynamiek en bedrijvigheid. Rabobank Rijn en Wouden is met zes kantoren midden in dit bedrijvige gebied vertegenwoordigd. Vanuit een sterke basis in de regio werken we actief aan de uitbouw van onze marktpositie en dienstverlening. Daarom zoeken we een innovatieve assistent-controller met een duidelijke visie op procesmanagement. Als assistent-controller werk je binnen de stafeenheid Bedrijfsvoering die - op termijn - zal uitgroeien naar de eenheden Planning 6c Control en Facility. Samen Assistent-Controller met je collega's ben je verantwoordelijk voor het aanleveren van heldere en betrouwbare managementinformatie. In deze functie richt je je met name op procescontrol. Je bent mede verantwoordelijk voor het optimaliseren van het procesmanagement en de kwaliteit van de diverse bedrijfsprocessen. Beslist geen sinecure, want je krijgt te maken met een continu veranderende organisatie. We verwachten dan ook dat je een relevante opleiding op HBO-niveau hebt gevolgd 1 bekend bent met de bedrijfskundige aspecten van de bancaire dienstverlening. Op het persoonlijke vlak ben je integer, betrokken en collegiaal. Ook ben je kritisch, accuraat ert analytisch. Interesse? Voor meer informatie kun je contact opnemen met Jan van der Gaag, manager Bedrijfsvoering, telefoon (071) 581 68 31. Je brief met c.v. kun je binnen 14 dagen sturen naar Rabobank Rijn en Wouden, ter attentie van de heer J C. van der Gaag AA/AC, Postbus 5, 2380 AA Zoeterwoude. Een psychologische test kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Geef je ambitie toekomst PrZUIDH0LLAND Milieu, ruimte, verkeer, zorg, water, economie, groen en cultuur. op deze gebieden werkt de provincie Zuid-Holland veel samen in projecten met rijk, gemeenten. waterschappen en maatschappelijke organisaties. We maken ons daarbij sterk vooreen gebiedsgerichte aanpak van problemen en we zorgen voor afstemming en toezicht. Inspelen op een veranderend Zuid-Holland. Op veranderingen vooruitlopen door er tijdig en goed vorm aan te geven. dat is wat de provincie voor ogen staat. Door evenwicht na te streven tussen leefomgeving en investeringsklimaat, tussen eigen initiatief en overheidszorg, tussen stad en land, traditie en vernieuwing, werk en vrije tijd. q nze provincie is rijk aan contrasten. randstad en groene hart. westland en wetlands. duinen en dijken. nachtleven en zondagsrust. mainport en madurodam. Hier ligt de taak voor Zuid-Holland: werken aan de juiste balans. Daarvoor zoeken wij een Medewerker beheer en onderhoud Standplaats Voorschoten De organisatie De provincie Zuid-Holland beheert ca. 550 km provinciale weg. 270 km provinciaal fietspad, 150 km vaarwegen. 60 bruggen en sluizen. De directie Economie en Vervoer, afdeling Beheer en Onderhoud zorgt vanuit drie districten t.w. Oost. West en Zuid voor het beheer en onderhoud van deze infrastructuur, het voorbereiden en (laten) uitvoeren van onderhoudswerken, het uitvoeren van wettelijke taken, de bediening van bruggen en sluizen en het beheren van provinciale eigendommen. De districtskantoren zijn gevestigd in Voorschoten, Alphen aan den Rijn en Sliedrecht. De taken De functie is zowel technisch als administratief-juridisch georiënteerd. Het werkgebied omvat district West en de daarbinnen liggende infrastructuur en provinciale eigendommen. Technische kennis en inzichten gebruik je bij het maken van de controle op het uitvoeren van onderhouds- bestekken, werkbeschrijvingen en werktekeningen, het uitvoeren van voor- en nacalculaties en kostprijsberekeningen. Daarnaast adviseer en rapporteer je over het administratieve en juridische beheer en stelt ontheffingen, vergunningen en overeen komsten op. De functie is voor een deel sterk extern gericht: contacten met aanvragers van vergunningen en ontheffingen, ingenieurs bureaus en aannemers en andere (overheids)- organisaties. Het profiel Wij zoeken een enthousiaste en dynamische collega met een opleiding op MBO-niveau. De voorkeur gaat daarbij uit naar degene met een MTS-ww én een administratief-juridische opleiding. Wij begrijpen natuurlijk best dat we nagenoeg het onmogelijke vragen. Vandaar: heb je één van de twee disciplines onder de knie. dan willen we heel graag met je praten. Wij zien dan voldoende kansen om je binnen 1,5 jaar volledig ingewerkt te hebben. De ontbrekende kennis zal door middel van vakgerichte modules worden bijgespijkerd. Het bekend zijn met de principes van managementcontracten en projectmatig werken is een voordeel. Je beschikt over goede communicatieve vaardigheden. Die vinden we heel belangrijk. Voor goed werkoverleg, maar ook voor de vele contacten met onze relaties, waar steeds meer de nadruk op komt te liggen. ons aanbod Wij bieden een baan met groeimogelijkheden voor mensen die hun ervaring willen uitbreiden. Het salaris bedraagt maximaal f5.192,- bruto per maand bij een 36-urige werkweek. Daarnaast bieden wij een prima pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. De provincie kent een actief loopbaan- en mobiliteitsbeleid. Aanstelling vindt plaats in algemene dienst, waarbij je steeds voor een periode van 3 tot 5 jaar in een functie wordt geplaatst. Belangstelling? Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met de heer R.G.C. Besseling (districtshoofd) of diens plaatsvervanger, de heer ing. R. Stuit, bereikbaar op telefoon 070-5321131. Informatie over de provincie Zuid-Holland vindt je op internet: www.pzh.nl Solliciteren Wij nodigen vooral vrouwen, gedeeltelijk arbeidsongeschikten en etnische minderheden uit om te solliciteren. Richt je brief met vermelding van het vacaturenummer DEV/99025 (op brief en enveloppe) binnen twee weken aan de provincie Zuid-Holland, directie Economie en Vervoer, ter attentie van de heer W.J. Fritschy, personeelsadviseur. Postbus 90602. 2509 LP Den Haag. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Werken aan d

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 41