Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel s 1 o SM 1$ Vedior S0MFY technisch talent O huishoudelijk medewerker (m/v) rdag 2 oktober 1999 >gsgetn jver eet tdeling 'l etg js, vindl :n de Centrui Itpn s ivE R ii /oor uw eert en dit zo i •<PMFY is wereldmarktleider gebied van buismotoren besturingssystemen voor iwering, rolluiken en raam- decoratie. De afgelopen tar hebben wij onze positie likt door continue kwaliteit superiore techniek t.b.v. mtwikkeling, productie en verkoop van steeds weer iwe producten. Wij hebben «middels wereldwijd, in 69 landen, eigen vestigingen en verkooppunten. Vanuit oofddorp verzorgt onze 30 medewerkers tellende Nederlandse vestiging ilfstandig de marketing en oop van SOMFY producten op de Nederlandse markt. SOMFY Nederland is een 9002 gecertificeerd bedrijf. Door de groei die wij momenteel doormaken, zijn wij op zoek naar een geschikte kandidaat voor de functie van: De functie. U bent verantwoordelijk voor het volledige opleidingstraject voor onze producten. Vanuit ons opleidingscentrum verzorgt u zaken als planning, ontwikkeling, organisatie en de uitvoering van de diverse trainingen. U wordt ondersteund door onze afdeling marketing. Naast onze klanten traint u boven dien onze medewerkers, waarbij continuïteit en kwaliteit voorop staan. Eisen. U bent een daadkrachtige persoon, met een opleiding op MTS/HTS (elek tronica) niveau, didactisch en pedagogisch goed onderlegd. U bent in staat op een plezierige wijze uw kennis over te dragen aan diegenen die in onze branche werkzaam zijn. Een goed organisatievermogen alsmede een commerciële instelling zijn daarnaast belangrijke eigenschappen. Uw leeftijd is vanaf 30 jaar. Aanbod. Wij bieden u een zelfstandige functie waaraan nog vorm gegeven kan worden, met een uitgebreide inwerkperiode. In deze periode zult u via klantencontacten hun wensen en eisen voor training in kaart kunnen brengen. U kunt rekenen op uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Informatie en sollicitatie. Bent u geïnteresseerd in deze functie, dan kunt u voor meer informatie bellen met Peter van der Steen, Marketing Directeur: (023) 561 43 44. Uw schriftelijke sollicitatie richt u aan: SOMFY Nederland B.V., t.a.v. Marianne Wies, Postbus 163, 2130 AD Hoofddorp. komge^ >r 23 okt Rijnzicl WOMENSWEAR v heb ik toch een verrassend gh, dat staat leuk! Toch nog even die andere proberen bföatiéVoor je!" Een verkoopster ^viseert klanten, helpt bij het kiezen, is mode- en servicegevoelig. En werkt bij Firstlady in Leiderdorp. Ben jij onze spontane, nieuwe collega? Zo rond de 25 tot 35 jaar, ddelbare opleiding (MAVO, MDS) achter de rug. We bieden een prachtige baan voor 15 tot 20 uur, llusief een aantal zaterdagen. De beloning (conform de MITEX-CAO) en de werksfeer zijn uitste- pd. Interesse? Dan schrijf je geen brief, maar kom je gewoon langs Élens de wekelijkse koopavond op vrijdag (tussen 18.00 en 21.00 uur). Of je belt voor een afspraak t Riko van Veen, telefoon (071) 331 60 56. Firstlady Winkelhof 57/23531V Leiderdorp wl Biologies biedt arbeidsvoorwaarden tvereenstemming met de zwaarte van de Kt ie en de ervaring van de kandidaat. \der biedt Groningen een uitstekende Ion- en werkomgeving. Uw schriftelijke licitatie en cv kunt u vóór 16 oktober 1999 Ven aan DSM Biologies Company b.v., v. de heer P. Peters, hoofd P&O, Postbus l 9700 AL Groningen, telefoon 050 J2259, fax 050 5222333, e-mail: jfpeters@dsm-group.com DSM Biologies, voorheen Gist-brocades/Bio- Intermediair, is een contract producent van pharmaceutisch actieve eiwitten, vaccins en plasmide DNA. DSM Biologies is onderdeel van de Fine Chemicals business groep van het DSM concern welke een van de voor naamste toeleveranciers in de wereld is van de pharmaceutische industrie. DSM Biologies heeft vestigingen in Montreal en Groningen. Wij zoeken voor de afdelingen Productie, Analyse en Engineering met een oriëntatie op bio-, procestechnologie en techniek. Diverse posities zijn beschikbaar, waarbij de werkzaamheden alle facetten van het pro ductieproces beslaan. Het productieproces in een notendop omvat fermentatie van dierlijke of microbiële cellen, zuivering van de bio-actieve producten, veelal door mid del van een serie chromatografische stap pen en tenslotte formulering en analyze. Bij dit alles wordt gebruik gemaakt van "state- of-the-art" apparatuur en productieruimtes. Het hele productieproces gebeurt onder de strenge kwaliteitsnormen van Good Manu facturing Practice (GMP). De kandidaten die wij zoeken hebben bij voorkeur een MLO- of HLO-achtergrond, en voor de technische posities een MTS- of HTS-opleiding. Maar kandidaten met een gelijksoortige achtergrond, eventueel ver kregen via eerdere werkervaring, worden ook uitdrukkelijk verzocht om te reageren. Voor alle posities is een nauwkeurige werk attitude een absolute vereiste. Het werk ges chiedt in projectteamverband, en in een 'open', directe bedrijfscultuur. Wij zoeken daarom nadrukkelijk mensen die in deze groeiende, en dynamische omgeving, hun uitdaging kunnen vinden. Het bestuur van de Protestants-Christelijke Schoolvereniging in Leiden zoekt voor P. C. Basisschool 'de Springplank' Sumatrastraat 195 2315 BD Leiden per direct een enthousiaste leerkracht voor groep 4 (werktijdfactor 1,0000 is fulltime) Inlichtingen bij dhr. W. Boer (dir.), tel. 071-5221110 (school) of tel. 071-5222660 (thuis). Wanneer u schriftelijk wilt reageren, kan uw brief worden verzonden naar het Verenigingsbureau van de Protestants Christelijke Schoolvereniging, Burggravenlaan 11, 2313 HM te Leiden. Tel. 071-5126341. SMD Educatieve Uitgevers is een middelgrote uitgeverij (ca. 75 medewerkers) mitbevers met een gevestigde reputatie op het gebied van leermethoden voor het beroepsonderwijs en voor het algemeen vormend onderwijs. SMD Educatieve Uitgevers is een zelfstandige werkmaatschappij van Meulenhoff Co b.v., de boekendivisie van PCM Uitgevers n.v. Onze afdeling Marketing Verkoop heeft per onmiddellijke ingang de functie vacant van: Oj Medewerker klantenservice [m/vi Fulltime of parttime in overleg De functie het onderhouden van zowel telefonische als schriftelijke contacten met docenten en scholen het geven van informatie aan docenten en scholen over onze onderwijsmethoden het opnemen en verwerken van bestellingen behandelen van klachten, en oplossen van problemen voor onze klanten het uitvoeren van telemarketing acties Wij vragen enthousiaste marktgerichte instelling vlotte en representatieve telefoonmanieren zeer goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkings vaardigheid accuratesse en stressbestendigheid affiniteit met het onderwijs, kennis van het onder wijs strekt tot aanbeveling Wij bieden u een afwisselende baan in een dynamische werkomgeving. Salariëring conform de CAO voor het Boekenuitgeverijbedrijf. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw T. Feenstra, telefoon tijdens kantooruren: 071-5797570 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan: SMD Educatieve Uitgevers b.v., t.a.v. de heer F. Reijgwart, manager marketing verkoop, Postbus 63, 2300 AB Leiden. Wij zien uw sollicitatie met belangstelling tegemoet. Westeinde 25 2371 AT ROELOFARENDSVEEN Tel. 071-3319397 Van Eijk Plantvermeerderaar m/v Voor een selectiebedrijf in Roelofarendsveen en Nieuwveen zijn wij op zoek naar fulltime en parttime medewerkers voor het vermeerderen van weefselkweek. Het is zeer precies en nauwkeurig werk in een steriele ruimte. Bij deze bedrijven heb je ook de mogelijkheid om de middagen te werken. Interesse? Kom even langs voor meer informatie. Allround medewerkers Voor een kwekerij in Nieuwe Wetering en Rijnsburg zijn wij op zoek naar fulltime allround medewerkers. De werkzaamheden liggen op het gebied van: bewortelingsproces interne logistiek gewasbescherming kwaliteitscontrole. Ben jij flexibel en heb je een tuinbouwkundige opleiding of cursus afgerond en een spuitlicentie, ben je ook in het bezit van rijbewijs B en E, bel ons dan even of loop binnen. Potplantenkwekerijmedewerker m/v Voor een kwekerij in Ter Aar zijn wij op zoek naar een fulltime medewerker. De werkzaamheden bestaan uit stek steken, planten mengen, planten uit kloppen en uitzoeken. Ben jij op zoek naar een afwisselende vaste baan binnen een klein en gezellig team, neem dan contact met ons op! Boekettenmaker m/v Voor een bloemenexport bedrijf in Rijnsburg zijn wij op zoek naar parttime boekettenmakers, voor de dinsdag, donderdag en vrijdag. Ben jij op zoek naar een leuke parttime baan en ben je creatief, loop dan even bij ons binnen (vervoer vanuit Roelofarendsveen wordt geregeld). Magazijnmedewerker m/v Voor een bedrijf op Schiphol zijn wij op zoek naar aanpakkers. De dozen met bloemen die uit de vliegtuigen komen moeten gesorteerd en overgezet worden. Ze moeten klaargezet worden om vervoerd te worden naar de veiling. Weet jij van aanpakken en vind je het niet erg om in wisseldiensten te werken (6.00-14.00/11.00-21.00) bel ons dan Vidior Van Eijk uitzendbureau Specialist in de agrarische sector. s 1 is een organisatie van 900 medewerkers die zich richt op hulpverlening, revalidatie en onderwijs aan cliënten/leerlingen met visuele beperkingen. Visio verleent deze diensten op zestien locaties in het noorden en westen van het land. Visio vraagt voor de Regionale Instelling Zuid- West Nederland, ten behoeve van de vestiging in Leiden, een 10 uur per week, 2 uur per dag Landeli|ke Stichting Slechtzienden en Blinden Dependance Zuid-Holland Noord Rijnsburgerweg 10 2333 AA Leiden Het betreft een tijdelijke functie in verband met vervanging tot uiterlijk I oktober 2000. De taken bestaan uit: verzorgen van koffie en thee ten behoeve van cliënten, medewerkers en vergaderingen/- bijeenkomsten verzorgen van eenvoudige lunches en de aanschaf van de benodigde ingrediënten schoonhouden van vergaderruimtes, pantry's en kantine verzorgen van de afwas, alsmede het was- en strijkwerk ten behoeve van het algemene beheer op verzoek van de leidinggevende verrichten van overige lichte huishoudelijke en admini stratieve werkzaamheden, zoals kopiëren en vernietigen van dossiers. Voor de functie is vereist: kennis van de werksoort affiniteit met de doelgroep. Wij bieden: een zelfstandige en afwisselende functie in een enthousiast team arbeidsvoorwaarden conform de CAO-Z salariëring overeenkomstig de FWG in schaal 20. Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met een van de ontwikkelingsbegeleiders of met de heer E. van Herk, afdelingsmanager, telefoon (071) 525 15 15, aan wie u tevens binnen 10 dagen uw schriftelijke sollicitatie kunt zenden. kx o@(fi)®® 4 De Administratieve Dienst is op zoek naar een enthousiaste bedrijfseconomisch medewerk(st)er voor 36 uur per week •e Administratieve Dienst verricht uiteenlopende taken op het di/finandële administratie, salarisadministratie, patiëntenverrfchtingenadministratie, medische registratie en archief. De dienst verricht ook werkzaamheden voor specialisten (facturering) en maatschappen (administratie) De bedrijfseconomisch medewerker is met name werk zaam op het gebied van ere financiële administratie (maar kan ook ingézet.voorden in bredere projecten) en legt verantwoording af aan het*hoofd Administratieve Dienst. Wat wij bieden: Wij bieden een uitdagende functie met een afwisselend tajfenpakket in een dynamische werk omgeving met eeb kritische klantenkring. Het takenpakket bestaat uit: structuur en (mede) sturing geven aan het voornemen om een systeem van kostprijzen in te voeren: het model van kostprijzen aanpassen aan de organisatie van hetpfaconessenhuis, kostprijzen koppelen aan :ypering, implementeren van het systeem, 'en van overleg, voorbereiden budgettoewijzing en evaluatie het participeren in (ziekenhuisbrede) projecten vanuit de deskundigheid op het gebied van financiën meedenken en actie ondernemen bijvoorbeeld op het gebied van financiële planning, kosten-batenanalyse, specialistenhonoraria, rentenormering, onroerende zaak belasting en eventueel de assurantieportefeuille assisteren van het hoofd Administratieve Dienst: verschaffen van informatie, analyseren van (cijfer)materiaal, voorbereiden beleidsnotities, ondersteunen in diverse projecten en activiteiten (jaarrekening, interne controle en administratieve organisatie) gevraagd en ongevraagd adviseren van hoofd Administratieve Dienst en andere diensthoofden in team verband ontwikkelen van voorstellen ter verbetering van de decentrale managementinformatie en het interne bud getteringssysteem vertalen van trends en ontwikkelingen naar de dienstverlening van de dienst. Wat wij vragen: Wij zoeken een HEAO-er/SPD-er die gewend is projectmatig te werken. U hebt een service gerichte, communicatieve en innovatieve instelling, doorziet snel (nieuwe) zaken en vindt het prettig zowel in teamverband als zelfstandig te werken. U ziet de samenhang op het vlak van financiën, personeel, organisatie en informatie. Samenwerken met collega's met verschillende achtergron den is voor u vanzelfsprekend. U hebt affiniteit met geautomatiseerde informatiesystemen en ervaring met spreadsheettoepassingen (Excel) en databasebeheer (Access). Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO-Ziekenhuizen. Het salaris is afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring (FWG 50/55, maximaal 6.203,- bruto per maand). Informatie: Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met het hoofd Administratieve Dienst, mevrouw M. Draak, te bereiken op telefoon nummer 071 - 517 82 22. Sollicitaties: Indien u wilt reageren, kunt u binnen twee weken uw brief met curriculum vitae, onder vermelding van vacaturenummer 135, richten aan de dienst Personeel Organisatie, t.a.v. de heer J. Ishaak, P&O-functionaris, op onderstaand adres. Houtlaan 55 2334 CK Postbus 9650 2300 RD Leiden

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 33