Rijnsburg morele winnaar in derby ARC heeft handen vol aan negen man Moord wijk speelt zonder flair Tactisch sterk Ter Leede is SHO te machtig: 2-4 Voetbal _JAANDAG 27 SEPTEMBER 1999 CHEF WILLEM SPIERDIJK, 071-5356464, PLV.-CHEF JANET VAN DIJK, 071-5356463 PHEN AAN DEN RUN jjt een mannetje meer spelen |kt niet altijd goed uit. Vorige ;ek kwam ARC tegen Ter jlanpde in de problemen nadat st ssenheimer Martin de Louw kaart had gekregen en (erdag gaf de Racing tegen H_telsior Maassluis de wed- 8_iijd uit handen na rood voor 9-passluizenaar Ivo Reemnet. 9-j/zo time boog Excelsior de 7-p achterstand om in een 1-2 Een tweede rode ^"art bood ARC echter uit- gjnst. Na het wegzenden van 8-,ymond Frehé kreeg de thuis- 2-|b het negental van Eric Gud- 5-er met pijn en moeite onder: 7"\RC consolideerde zodoende koppositie, maar het spel |i de Alphenaren was bepaald een koploper waardig. Al- in in de eerste fase van het duel liet de formatie 2( 11 Willem Berckenkamp goed VSEfctbal zien. Er werd vlot ge- Koploper speelt niet goed tegen Excelsior Maassluis combineerd en in de voorste li nie maakte vooral de voor het eerst dit seizoen in de basis ge starte Remco Blok indruk. Het zonder de gekwetste Edgar van der Roer acterende Excelsior kwam er, op een door Fred Ad miraal knap gekeerd schot van Dave Vermaas na, nauwelijks aan te pas. Na een kwartiertje kwam roodzwart op voorsprong. Remco Blok werd door zijn di recte tegenstander Ivo Reemnet in het strafschopgebied fors neergelegd en arbiter Van Teef- felen bestrafte die ingreep met een gele kaart en een straf schop. Maurice Balkhoven vol trok het vonnis: 1-0. Tien minuten later schoffelde Reemnet opnieuw Remco Blok onderuit. Het leverde de verde diger zijn tweede gele kaart - dus rood - op. ARC wist zich geen raad met de numerieke meerderheid. Berckenkamp: ,,Er was meteen onrust in de ploeg, misschien wel omdat het tegen Ter Leede met een man meer ook al niet liep." De Sassenheimse formatie verzuimde vorig weekeinde te profiteren van de Alphense mi sère, maar Excelsior deed dat wel degelijk. Een vrije trap van Mario Biervliet betekende, door mistasten van Admiraal, al vlot de gelijkmaker. De ontketende roodwitblauwen sneden daarna moeiteloos een paar keer door de ARC-defensie, waarin de or ganisatie even helemaal zoek was. Nadat Richard Rasens en Biervliet riante kansen om zeep hadden geholpen, liet Vermaas zien hoe het wel moet. De zeer balvaste pingelaar, met voor sprong de beste man op het veld, stiftte na voorbereidend werk van Biervliet keurig de 1 -2 binnen. Balkhoven probeerde daarna het naar een antwoord zoeken de ARC aan een tweede straf schop te helpen. In duel met Frehé ging de Alphense aan voerder onderuit. Een penalty bleef achterwege. De buiteling zorgde wel voor een gele kaart voor Balkhoven zelf - de arbiter zag er een Schwalbe in - en voor veel irritatie bij Frehé. De laatste man van de bezoekers tikte bij een volgend duel met Balkhoven de Alphenaar in het gezicht en Van Teeffelen, die er bovenop stond, kende geen pardon: rood. Ofschoon een mannetje min der voor de bezoekers geen probleem bleek te zijn, was trai ner Gudde met de tweede weg zending niet blij: ,,We hebben onszelf door die kaarten de das omgedaan. Dat Kusten voor de tweede keer geel kreeg was al dom van hem, maar met tien man ging het nog. Frehé had slimmer moeten zijn." Maassluis ontving in het ver dere verloop van de strijd ook nog geel voor Vermaas, Van Strien en Kusten. Een flinke verzameling voor de club die met trots bij het eigen logo ver meldt: winnaar Fair Play Cup '96/'97. Gudde: „We hebben het afgelopen donderdag nota bene nog over dit soort zaken gehad. Hier moeten we vanaf. Ik moet daar wel aan toevoegen dat ik me groen en geel heb ge- ergerd aan de scheidsrechter. Ik heb er geen moeite mee dat er voor flinke overtredingen geel wordt gegeven, maar dan moet dat wel aan twee kanten gebeu ren. Hij floot niet consequent." Excelsior kon inderdaad wei nig goed doen bij de leidsman uit Alphen (Gelderland), die vooral toestond dat de Alphen se achterhoedespelers steeds met handen en voeten Vermaas trachtten af te stoppen. Dat luk te overigens maar af en toe. Ook met twee man meer had ARC zijn handen vol om Ver maas, na rust de enige spits, uit te schakelen. Een overwicht had de vaak slordig spelende Racing natuörlijk wel, al vloei den daar geen uitgespeelde kansen uit voort. Het viel niet mee om een bres te slaan in de 'handbalverdedi- ging' (Berckenkamp) van Maas sluis. Het lukte na een uur. Mi chel van Beest verlengde doel treffend een voorzet van inval ler Gidon Reinders Folmer. Daar bleef het lang bij. Pas vlak voor tijd, nadat een kans van Vermaas door Admiraal on schadelijk was gemaakt, schoot René van Meggelen vanaf twin tig meter ARC naar 3-2. Admi raal voorkwam in de slotmi nuut nog de gelijkmaker door Hans-Jurgen Nicolai van sco ren af te houden. Een punt had Excelsior wel verdiend. ARC: Admiraal; Van Orssagen, Balkho ven, De Bruin (46. Reinders Folmer), Pascal Bloemheuvel (70. Vazquez); Van Meggelen. Jansen. Ard Blok; Van Beest (87. Michel Bloemheuvel), Bos. Remco Blok. claimde de overwinning na afloop van de 1-1 (nise tussen FC Lisse en Rijnsburgse Boys. De eerste i 4jft was voor Lisse, de tweede helft voor de Rijnsbur- 4js. Toch stapte Rijnsburgse Boys uiteindelijk als more- ^ivinnaar van de 'kleine derby' het veld af. Niet vreemd 4}dat de Rijnsburgers al na een minuut tegen een ach- stand aankeken en na 25 minuten met tien man ver- ^sj moesten. Maar zoals wel vaker bleek ook nu het spe- I met een man minder bepaald geen nadeel. De tien Rijnsburg bleken na de rust sterker dan de elf van 1-ke. 2-2 totl RONNO BROEKHOF 4isburgse Boys verscheen ge- 4idicapt aan de start. Wesley 4(gerland en Martin den ontbraken wegens bles- 'ïs. Daar tegenover stond de Igkeer van Laurent Aalbers- die de plaats van Den [n in de Rijnsburgse basis am. Isse zat met de 'erfenis' Lin ear. De aanvaller vertrok vorige k naar het in Italië in de se- AC uitkomende Viterbese Cal- Door zijn vertrek scheepte 4el Linger Lisse-trainer Wim g 4aap op met een probleem in 4,aanval. Schaap posteerde 4iando Luxenburg in de 4(hoede. Dat bleek geen ver fde keuze omdat Luxem- g vooral voor de rust vaak rijpbaar was voor de Rijns- !;se afweer. Maar de fusie- 1 haalde te weinig rende- it uit de acties van de spits. Schnater, Remco van Pujimel en Luxenburg zelf den in riante posities niet leslissende tik uitdelen, r 4et stond overigens al snel Al na anderhalve minuut 4d Armando Luxenburg net 4en het strafschopgebied 4>glementair gestopt. Leon der Zwet krulde de vrije fraai in de hoek. Gesteund LA^ de voorsprong heerste Lis se. De ploeg kréég een kans op meer, maar Majid Darazzi, door Remco van Bemmel gelan ceerd, schoot in het zijnet. De Rijnsburgers bleef zo een be slissende achterstand bespaard. Rijnsburgse Boys leek kans loos toen het ook nog eens met tien man verder moest. Jimmy Simons speelde halverwege de eerste helft de bal te ver voor zich uit. Met een ongelukkig en onbehouwen ogende tackel probeerde de vorig jaar nog voor Lisse uitkomende spits in balbezit te blijven. Kee Hoei Tan werd het slachtoffer van de overtreding. Scheidsrechter Dros zag een rode kaart in de actie en zond Simons van het veld. „Het was zeker geel, maar geen rood. Ik was al onderweg met mijn sliding en zag Tan te laat aankomen. Toen kon ik niet meer stoppen", zei Simons na afloop van het boeiende schouwspel. Lisse-trainer Wim Schaap kon niet verklaren waarom zijn ploeg na een puike eerste helft er na de rust weinig meer van bakte. „Als ik dat wist, was het niet gebeurd. Ik hoorde mijn collega in de rust in de kleedka mer brullen. Rijnsburg kwam getergd in het veld en speelde op het randje. Je ziet dat mijn ploeg problemen had met het fysieke spel. Mijn jongens moe ten daar nog in groeien." Rijnsburgse Boys gooide in de tweede helft alle remmen los. Achterin ging de ploeg één op één spelen en Johan Boer schoof door naar een positie achter de spitsen. Het leverde vijf gigantische kansen op. Mo hammed Boulayoune en Steve Faber verzuimden de stand ge lijk te trekken. In vier situaties stuitten zij op Lisse-doelman Ron Bouman die liet zien waar om hij vorige week uitgeroepen werd tot beste doelman van het vorig seizoen in de zaterdag competitie. Ook Michael de Roode miste in kansrijke posi tie. Aan de andere kant redde Brian Brunings op de doellijn na een schot van Dick Schna ter. Het duurde tot vier minu ten in blessuretijd voordat de Lisser defensie toch capituleer de. Een voorzet van Moham med Boulayoune werd door Norbert van Lochem ingetikt. Na afloop had iedereen vrede met de puntendeling. De Rijns burgse trainer Henk Wisman: „Voor de rust kwamen we goed weg, maar in de tweede helft kregen we veel kansen die we allemaal verprutsen. Als de ge lijkmaker dan pas zo laat valt, moet je toch tevreden zijn. Voor hetzelfde geld valt de 1-1 hele maal niet meer." Ook Wim Schaap kon de einduitslag wel billijken. „We hadden het na tuurlijk voor de rust moeten be slissen. Dat lieten we na en kwamen toen in grote proble men. Je krijgt wat je verdient en dat was deze keer een punt." FC Lisse: Bouman; Elmahdadi, Van der Zwet (72. Vaartjes), Langeveld, Van der Lugt, Tan, Darazzi, Schnater, Van Bemmel (77. Pavon), Van der Berg (88. Tetro). Luxenburg. Brian Brunings haalt de bal weg voor Nick Schnater. DRDWUK CHRIS HARTMAN Iph iter een van de doelen op complex aan de Duinwete- hing zaterdag een span- ik met de tekst 'Noordwijk: Is van de Bollenstreek'. Vo- seizoen, toen Noordwijk ipioen werd in de hoofd- A, kon de ploeg van trai- Bröring aanspraak maken kwalificatie. De ver- 'rt-jitingen tegen Barendrecht (2 verlies) riepen bij de jrdwijkse aanhang echter n gevoelens van trots op. laarvoor speelde Noordwijk flets. Tegen Barendrecht, team dat niet te beroerd is en man rond het eigen fschopgebied te verzame- voetbalde de regerend ïpioen zonder passie. Het oogde plichtmatig, de wil tot het uiterste te gaan ont- k. De afwezigheid van aan- rder Arnold Reinders, voor- n mentaal opzicht belang voor het team, speelde Irbij absoluut een rol. ring: „Ik kan niet ontken dat de flair ontbrak. Maar hebben de wedstrijd verlo- door twee verdedigings- ten. Zowel de eerste als de .ede goal hebben we cadeau bij aan aan Barendrecht." ve e start van Noordwijk was veelbelovend. Vanaf de af schoot linkerspits Marco jn voorlangs het Baren- ihtse doel. In de fase die 'de had Noordwijk bedui- d meer balbezit dan zijn te Het deed daar ïwel weinig mee. Een lob een hard schot, beide af- ïstig van middenvelder Jel- torbee, vormden de enige 'enfeiten van Noordwijk in de eerste helft. In beide geval len lukte het doelman Brian Notenboom de bal over de lat te tikken. Barendrecht maakte inmiddels duidelijk dat het de ze middag fysiek geweld niet schuwde. Na zeven minuten spelen gaf arbiter Rijsbergen al voor de tweede keer geel aan een Barendrechter. Later zou den er nog acht bekeuringen - vijf voor Barendrecht, drie voor Noordwijk - volgen. Noordwijk had niet alleen aanvallend problemen, ook in de laatste linie klopte het niet. Een onbesuisde terugspeelbal van Lucas ten Brinke kon Mar co Korff bijvoorbeeld maar net voor de doellijn keren. Toen dezelfde Ten Brinke niet thuisgaf bij een hoge voorzet, was de doelman echter kans loos. Lars van Delzea kreeg zes minuten voor rust alle gelegen heid de bal in te koppen. Dat het bij 0-1 bleef in het eerste speldeel had Noordwijk enerzijds te danken aan Korff en anderzijds aan Cees Smit. De laatste werkte de bal van de doellijn toen Korff zijn doel had verlaten om een duel met Johan Fokkens aan te gaan. Even daarvoor onderscheidde Korff zich door een inzet van dichtbij van opnieuw Van Del zen te keren. Met Geerlig Azier, die we gens ziekte niet had kunnen trainen, voor Martin van Kins hoopte Bröring in de tweede helft op betere tijden. Mede omdat Van Delzen een prima kans onbenut liet (hij kopte naast) leken die te komen. In de 65ste minuut ging Scheur water op links een duel aan met Marco van den Heuvel. De Noordwijkse vleugelspits, die al eerder was opgevallen door theatrale duikelpartijen, viel gewillig over het been van zijn tegenstander en werd daarvoor met een penalty rijkelijk be loond. Kleijn zette de straf schop om in de gelijkmaker. Het antwoord van Baren drecht, dat het met lange bal len op de spitsen Van Delzen en Fokkens bleef proberen, kwam acht minuten later. Fokkens zette voor en Van Delzen mocht, niet gehinderd door Patrick de Jong, de 1-2 inkoppen. In het wanhoops- stadium, de periode met een vierde spits (Korbee) en alle ballen hoog voor de pot, kreeg Noordwijk nog een scorings kans. Patrick de Jong schoot vanaf vijf meter hard in, maar stuitte op Notenboom. Bröring: „Tegens ploegen als Barendrecht hebben we het al tijd moeilijk. Zulke teams wachten af, spelen op de coun ter. Ik weiger op die manier te voetballen met mijn elftal, want ik vind het niks. Het is anti-voetbal. Natuurlijk sprok kel je op een dergelijke wijze wel puntjes bijeen. Maar je zult er nooit kampioen mee wor den." Noordwijk: Korff; Van Kins (46. Azier). Ten Brinke. Smit (77. De Haas), Patrick de Jong; Wim de Jong, OUD-BEIJERLAND GERARD BAAS Ter Leede beleefde bij SHO een in alle opzichten prettige mid dag. Voorop stond natuurlijk de 4-2 overwinning waarmee het puntentotaal na vier duels op vijf kwam en waardoor ook een klein beetje afstand van de on derste ploegen werd genomen. Bovendien was de manier waarop de zege tot stand kwam ideaal voor de Sassenheimers, die tactisch goed voetbal lieten zien en mooie doelpunten scoorden. Het beste van alles was misschien wel dat de ge maakte fouten wel tot tegen- goals, maar niet tot grote scha de leidden. Voor de trainer in Arie Lagen dijk is elk tegendoelpunt een ramp. Zo viel er voor hem za terdag toch nog veel te moppe ren. Over Frank Bloemheuvel, die bij een 1-4 stand zich te veel voorin liet zien. En over Dennis Kramer, die ook een doelpuntje wilde meepikken in de Oud-Beijerlandse schiettent. Bloemheuvel en Kramer zijn middenvelders die van Lagen dijk de opdracht krijgen om ge doseerd te spelen en de verde ling van mensen voor en men sen achter de bal in de gaten moeten houden. Voor frivoliteit is daarbij geen plaats. De didacticus in Lagendijk zal echter tevreden hebben ge constateerd dat hij zijn lessen van de komende weken met een praktijkvoorbeeld kan illu streren. Het verslagen SHO hoefde immers niet de schijn baar onvermijdelijke 1-5 of 1-6 te incasseren, maar scoorde zijn tweede goal, toen het een keer wel profiteerde van de ruimte die de te overmoedige Sassenheimers weggaven. Zo eindigde de eerste wedstrijd van SHO op het gloednieuwe en winderige complex De Kik- kershoek in 2-4, een score die er spannender uitziet dan het duel was geweest. Op het onzekere begin na, was Ter Leede zaterdag name lijk te machtig voor SHO, dat desondanks al na twintig se conden op voorsprong kwam. Jeffrey Stolk reageerde weife lend op een dieptepass en zag Ramon Barendregt ervandoor glippen. De SHO'er kon makke lijk inschieten, omdat doelman Thomas Waasdorp te lang wachtte met een oplossing. Ter Leede moest na de 1-0 even zoeken naar zichzelf en het duurde ook een tijdje voordat de ploeg doorkreeg dat de tus senstand het kwaliteitsverschil geen recht deed. Twee foutjes van de SHO-achterhoede deden het duel definitief kantelen. Aller eerst was daai in de twaalfde minuut Alan Campfens, die in tegenstelling tot zijn bewaker wel wist waar.de lange vrije trap van Marcel de Jong zou belan den. De Leidse spits scoorde met een vallende kopbal de ge lijkmaker. Een paar minuten la ter verkeek SHO-aanvoerder Jan Kuivenhoven zich op Mar tin de Louw, toen die de diepte in werd gestuurd. De reflex van Kuivenhoven, het vasthouden van De Louws shirt, was een nette oplossing, maar leverde hem toch de rode kaart op. Ter Leede ging tactisch sterk met de man-meersituatie om. Het bleef over het gehele veld man-op-man spelen en daar door had de ploeg vaak een speler extra in de combinatie. Vanuit de vlot gewonnen posi tiespelletjes werd dan op de flanken de ruimte gezocht. Op links had Hicham Rbii de pech tegenover de sterke Maurice Latuharhay te staan, maar aan de overzijde was Erwin Beltman zijn tegenstander dikwijls op snelheid de baas. In de 22ste minuut viel het- tweede doelpunt. Bloemheuvel stuurde Beltman de vrijheid in en de Wassenaarder bleef goed kijken waar Campfens stond: 1- Na rust scoorde Ter Leede nog tweemaal. Met de 1-3 (voorzet van Rbii) beloonde Beltman zich voor een prima wedstrijd en de 1-4 schoot De Louw van elf meter binnen. Beltman was even daarvoor pootje gelicht door Steffen van der Linden. Er hadden nog veel meer Ter Leede-treffers kunnen vallen. Zo schoot Carlo van Zeist de bal in de 47ste minuut keihard tegen de onderkant van de lat waarna twee discussies volgden: Had de bal de lijn ge passeerd en had de SHO-verde- diger met zijn hand de bal van de doelllijn geslagen? Scheids rechter Stofkooper liet zich ech ter niet verleiden tot een ge sprek. Ter Leede: Waasdorp, De Jong. Stolk, Van Zeist, Honsbeek. Kramer, Bloem heuvel, De Ixiuw (75. Geijsman); Belt man. Campfens, Rbii (84. Tiberkani- HOOFDKLASSE A ARC-Excelsior M 3-2 (1-2). 14. Maurice Balkhoven 1-0 (strafschop), 29. Mario Biervliet 1-1, 35. Dave Vermaas 1-2, 62. Michel van Beest 2-2, 85 Rene van Meg gelen 3-2 Scheidsrechter: Teeffelen Toeschouwers: 700 Gele kaarten: Maurice Balkhoven, Pascal Bloemheuvel (ARC), Ivo Reemnet, Michel van Stnen, Dave Ver maas (Excelsior M). Rode kaarten: Yalmard Kustens (25 2x geel - Excelsior M), Ray mond Frehe (42. Excelsior M). SHO-Ter Leede 2-4 (1-2). 1. Ramon Ba rendregt 1-0, 12. Alan Campfens 1-1, 22. Alan Campfens 1-2, 57. Erwin Belt man 1-3, 64. Martin de Louw 1-4. 88. Pieter Burremans 2-4. Scheidsrechter: Stofkooper Toeschouwers: 600. Gele kaart: Dmo Lima (SHO). Rode kaart: Jan Kuivenhoven (16. SHO). Noordwijk-Barendrecht 1-2 (0-1). 39 Lars van Delzen 0-1, 65 Marco Kleijn 1-1 (strafschop). 73. Lars van Delzen 1-2 Scheidsrechter: Rijsbergen Toe schouwers: 800 Gele kaarten: Patrick de Jong, Marco Kleijn, Patrick Scheurwater (Noordwijk), Marcel Brienen, Lars van Del zen, Marco van den Heuvel, Fred Lagen dijk, AM Lesteluhu, Brian Notenboom, Jo ris Post (Barendrecht). Katwijk-Quick Boys 2-1 (0-1). 45. Mar- nix van der Gun 0-1, 67. Barry Dubbelde- man 1-1, 81. Marco van der Plas 2-1 Scheidsrechter: Jochems. Toeschouwers: 2800. Gele kaarten: Raymond Flaton, Pe ter Kruit, Roscoe Viereck (Quick Boys). Ro de kaarten: Gert Aandewiel (80. 2x geel - Quick Boys). Cees Tempelaar (80. trainer Quick Boys) FC Lisse-Rijnsburgse Boys 1-1 (1-0). 1 Leon van der Zwet 1-0, 94. Norbert van Lochem 1-1. Scheidsrechter: Dros. Toe schouwers: 1150 Gele kaarten: Laurent Aalbersberg, Peter Cadel, Raymond Buis, Michael de Roode (Rijnsburgse Boys). Ro de kaart: Jimmy Simons (25. Rijnsburgse Boys). Capelle-Strijen 1-1 (1-0). 32. Arne van Gelder 1-0, 77 Marcel Breeman 1-1 Scheidsrechter: Van den Herik. Toeschou wers: 800. Gele kaarten: John Kroon (Ca- pelle). Marcel Breeman (Strijen). Byzon- derheden: Grensrechter Lopez Cruz (spier scheuring) werd voor de wedstri|d vervan gen door de heer Slob. Zwart Wit '28-Scheveningen 1-2 (0-0). 80. Danny van der Krogt 1-0, 85. Paulo Mendonca 1-1, 89. Yashin Ashri 1-2. Scheidsrechter: Looye. Toeschouwers: 500. Gele kaarten: Peter Wickel (Zwart Wit'28), Ron Cramer, Dennis Roerade (Scheveningen). ARC 4 3 1 0 10 6- 3 Katwijk 4 3 0 1 9 9-4 Scheveningen 4 3 0 1 9 7-6 Barendrecht 4 2 1 1 7 4-3 FC Lisse. 4 1 3 0 6 7-5 Rijnsb Boys '4121 59-8 Ter Leede 4 12 1 5 7-6 Noordwijk 4 12 1 5 6-6 Quick Boys 4 12 1 5 5-5 Excelsior M 4 1 1 2 4 8-7 Zwart Wif28 4 1 1 2 4 6-8 Capelle 4 0 2 2 2 3-6 Strijen 4 0 2 2 2 3-6 SHO 4 0 13 1 5-12 wijk. Baren- drecht-Katwijk, Quick Boys-FC Lisse, Rijnsburgse Boys-Capelle, Strijen-Scheveningen. Topscorers: 1) Barry Dubbeldeman (Kat wijk) 5 doelpunten. 2) Yashin Ashri (Sche veningen). Mario Biervliet (Excelsior M), Arne van Gelder (Capelle). Marco Kleijn (Noordwijk), Danny van der Krogt (Zwart Wit'28), Martin de Louw (Ter Leede) 3 doelpunten. 8) Marcel Breeman (Strijen), Raymond Buis (Rijnsburgse Boys), Alan Campfens (Ter Leede), Lars van Delzen (Barendrecht), Peter van Duijn (Katwijk), Steven Faber (Rijnsburgse Boys), Patrick Heemskerk (Rijnsburgse Boys), Rene van Meggelen (ARC), Emanuel Monteiro (Sche veningen). Jeffrey Rutten (Quick Boys). Nick Schnater (FC Lisse), Jimmy Simons (Rijnsburgse Boys), Dave Vermaas (Excel sior M) 2 doelpunten HOOFDKLASSE B GVVV-Huizen 2-0, Achilles Veen-Kloetin- ge 0-3, SDC Putten-Volendam 3-1, Hoek-Spakenburg uitg, ASWH-Sparta Nijkerk 1-0, Bennekom-Kozakken Boys 2-3, Heerjansdam-DOVO 0-0. Spakenburg 3-7 Sparta N 4-6 Achilles V 4-7 GVW 4-6 Kloetinge 4-7 Bennekom 4-5 Huizen. 4-7 Heerjansdam 4-5 ASWH 4-7 Hoek 3-3 DOVO 4-7 SDC Putten 4-3 Kozakken Boys 4-6 Volendam 4-0 HOOFDKLASSE C DVS '33-Harkemase Boys 1-5, SC Gene- muiden-ACV 1-4, ONS Sneek-Flevo Boys 5-1, IJsselmeervogels-WHC 3-2, Be Quick '28-0lympia '28 2-1, Drachtster Boys-DOS Kampen 0-1Urk-WOG 2-1 ONSSneek 4-12 ACV 4- 4 IJss'vogels 4-12 DOS Kampen 4- 3 Urk 4-12 Drachtster B 4- 3 Be Quick'28 4-12 WHC 4- 3 Flevo Boys 4- 7 DVS'33 4- 1 Genemuiden 4- 7 W0G 4- 0 Harkemase B 4- 6 0lympia'28 4- 0 FOTO TACO VAN DER EB TWEEDEKLASSEC PEC Den Haag-Forum Sport 2-4, Honse- lersdijk-Voorschoten '9/ 1-2, Monster- -Leiden 4-0, BMT-Floreant 1-2, KRV- -JAC 3-1, Vitesse Delft-Lugdunum 4-1 KRV 4-12 Honselersd 4- 4 Monster 4-10 BMT 4- 4 PEC Den H 4-7 Floreant 4- 4 Voorschoten 4- 7 JAC 4- 4 Forum Sport 4- 6 Leiden 4- 3 Vitesse Delft 4- 6 Lugdunum 4- 1 DERDE KLASSE A DS0-UVS 5-1, Aalsmeer-TAW 1-2, Oegstgeest-Duinoord 1-2, SEV-RCL 1-6, Kagia-Alphia 0-0, Hazerswoudse Boys- -Valken '68 0-0. RCL 4-12 Alphia 4- 6 TAW 4-10 Hazersw B 4-3 Duinoord 4- 9 Kagia 4- 2 DS0 4- 7 Oegstgeest 4- 1 Valken'68 4- 7 UVS 4- 1 SEV 4- 7 Aalsmeer 4- 0 VIERDE KLASSE A Koudekerk-MVKV 1-3, SVOW-BSC '68 0-4, LFC-Woubrugge 3-2, Sleutels-RV- C/Rijswijk 3-1, Semper Altius-Abbenes 4-3, Moerkapelle-LSW '70 4-2 Sleutels 4-12 LFC 4- 6 Moerkapelle 4- 9 LSVV'70 4- 4 Koudekerk 4- 9 Semper Alt 4-4 MVKV 4- 9 RVC/Rijsw 4- 3 SV0VV 4- 7 Abbenes 4- 1 BSC'68 4- 6 Woubrugge 4- 0 VIJFDE KLASSE A G0L Sport-Wassenaar 1-6, Blauw Zwart -Zwammerdam 3-2, VCL-SJC 4-2, GWS- -Roodenburg 0-3, VVSB-DWO 0-6, Fore- holte is vrij. DW0 4-12 Zwammerd 3- 4 Roodenburg 4- 8 WSB 3- 4 VCL 4- 7 Foreholte 3- 1 Blauw Zw 4- 7 G0L Sport 4- 1 SJC 4- 6 GWS 4- 1 Wassenaar 3- 4 Marco van Basten is nog altijd populair in Italië. De Gazzetto dello Sport bracht zaterdag een videoband uit met honderd doelpunten van de voormalige aanvaller van AC Milan. De tape is de afgelopen dagen met een paginagrote advertentie in de Italiaanse sportkrant aange prezen. Wie de band snel wilde hebben, deed er goed aan een exemplaar bij een van de plaat selijke krantenstalletjes te reser veren. Van Basten moest in augus tus 1995 wegens een kapotge- schopte enkel zijn loopbaan be ëindigen.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 21