IWO Personeel Personeel Personeel ROLFF keukens manager Facilitair Bedrijf m/v medewerker systeem- en netwerkbeheer (m/v) medewerker bedrijfsvoering (m/v) Keukenverkoper m/v Receptioniste/telefoniste 4 A3 CC Ziekenverzorgenden m/v J iTERDAG 25 SEPTEMBER 1999 Thuiszorg Voor het Facilitair Bedrijf i.o. zijn wij op zoek naar een Thuiszorg IJmond is een organisatie in ontwikkeling. De herstructuring die op dit moment plaatsvindt bij de ondersteunende diensten moet gaan uitmonden in een drietal nieuwe afdelingen, waarvan het Facilitair Bedrijf er een is. Onder dit Facilitair Bedrijf vallen alle zaken die te maken hebben met informatiserings- en communicatietechnologie, inkoop en huisvesting. Om deze facilitaire afdeling effectief en efficiënt te laten functioneren, zoeken wij een manager met frisse ideeën die het team leidt en begeleidt in dit veranderingsproces. Die daarbij aandacht en zorg heeft voor de primaire werkprocessen en zowel individu als organisatie motiveert tot het leveren van topprestaties. Uw visie op facilitaire dienstverlening, inclusief Informatie en Communicatie Technologie, staat garant voor een strategisch beleid waarmee we op de hogesnelheidstrein richting 21e eeuw kunnen stappen. Met name op tactische niveau drukt u uw stempel, om vervolgens de operationele uitvoering ervan nauwlettend te bewaken. Budgetverantwoordelijk als u bent, voert u, binnen de gegeven mandaten, de contractonderhandelingen met derden en is ook het personeelsbeleid bij u in goede handen. Wij vragen: Wat is er toepasselijker voor een thuiszorgorganisatie in ontwikkeling dan de uitdrukking „nieuwe bezems vegen schoon"? Zo'n verwachting omtrent uw functioneren impliceert naast leidinggevende vaardigheden ruime ervaring met in- en extern netwerken. Daarnaast bent u een kei op onderhandelingsgebied, kunt u anderen met heldere argumenten overtuigen van de juistheid van uw visie en combineert u initiërend vermogen met een (interne) klantgerichte opstelling. In uw bagage zit verder een afgeronde HBO-opleiding, bij voorkeur in de richting facility-management of informatisering, en affiniteit met de gezondheidszorg. Wij bieden: Wij van onze kant bieden u een aantrekkelijke werkomgeving waarin u aan Je slag kunt met uw eigen ideeën en de ruimte en faciliteiten krijgt uzelf te jntwikkelen tot een eersteklas manager. De functie is ingedeeld in schaal 12 van de CAO-Thuiszorg, met een salaris van maximaal 7.342,- bruto per maand. Seïnteresseerd? lel dan voor nadere informatie met Jan Snijders, manager Beheer a.i., elefoon (0251) 28 77 77 (ma, di. do.). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u linnen 14 dagen richten aan Anneke Schless, PO&O, Postbus 488, 1940 AL li leverwijk. •en assessmentonderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure, iquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld. De Nederlandse Organisatie voor Wetenschappelijk Onderzoek (NWO) stimuleert fundamenteel en toegepast onderzoek van hoge kwaliteit. Internatio nale oriëntatie staat daarbij centraal. Via diverse programmalijnen financiert NWO ruim 4300 arbeids plaatsen in het wetenschappelijk onderzoek, zowel bij universiteiten als bij NWO-instituten. Het NWO-bureau ondersteunt het Algemeen Bestuur, de Gebiedsbesturen en verleent facili taire diensten aan de organisatie. Onderdeel van het NWO-bureau is de afdeling Personeel Organisatie (P&O). De afdeling P&O bestaat uit de stafgroep, de onderafdeling Personeels- en Salarisadministratie (PSA) en de onderafde ling Informatievoorziening en Automatisering (I&A). De onderafdeling I&A draagt ten behoeve van het NWO-bureau zorg voor het instandhouden van een efficiënte administratieve organisatie, het opzetten en coördineren van het informatie management, het beheer van netwerk, compu ters en software en het verlenen van service (helpdesk). Voor de onderafdeling I&A wordt, in verband met het vertrek van de huidige func tionaris, gevraagd een op basis van een gemiddelde 38-urige werkweek (1,0 fte) Taakomschrijving: beheren en operationeel houden van de centraal opgestelde computerapparatuur, de technische infrastructuur en de op de werkplek ge plaatste PC's en printers; verzorgen van de 2e-lijns sup port; onderzoeken van de nieuwe hard- en software, adviseren over de toepasbaarheid daarvan bij het NWO- bureau alsmede inschatten van de consequenties hier van; verzorgen van implementatie van nieuwe of gewij zigde onderdelen van apparatuur, programmatuur en datacommunicatie-faciliteiten; ontwikkelen en beschrij ven van procedures met betrekking tot het gebruik van het netwerk en de centrale computerprogrammatuur; dagelijks maken van back-ups van de databestanden en indien nodig voorzien in het restoren van gegevens; hij/zij is belast met het (doen) opsporen en verhelpen van storingen in de hardware, de systeemsoftware, het netwerk en de datacommunicatie-faciliteiten; doen van aankopen en bestellen van verbruiks- en gebruiksgoede ren; incidenteel verrichten van werkzaamheden ten behoeve van de helpdesk; onderhouden van contacten met leveranciers; deelnemen aan diverse overleg situaties (gebruikersoverleg, werk- en project groepen). Vereisten: HBO werk- en denkniveau; kennis van en ervaring met Novell en NT; kennis van en ervaring met Microsoft-producten; kennis van en ervaring met netwerken en datacommunicatie is een pre; goede contactuele vaardigheden; goed probleemoplossend vermogen; bereidheid om, zo nodig, buiten kantoortijd werkzaamheden te verrichten. Standplaats: Den Haag. Arbeidsvoorwaarden: aanstelling zal geschieden in tijdelijk dienstverband met NWO, met uitzicht op een dienstverband voor onbepaalde tijd. Salariëring afhan kelijk van opleiding en ervaring, tot maximaal 5.245,- bruto per maand, overeenkomstig schaal 8 van bijlage 1 van de CAO Onderzoekinstellingen, bij een volledige werkweek. Inlichtingen: inlichtingen over de functie zijn in te winnen bij het hoofd van de onderafdeling I&A, de heer R.H.A. Stuurman, tel. 070-3440652. Sollicitaties: belangstellenden kunnen hun sollicitatie, onder vermelding van vacaturenummer 199043 in de linkerbovenhoek van zowel de brief als de enveloppe, na het verschijnen van deze advertentie tot uiterlijk 9 oktober a.s. kenbaar maken aan het hoofd van de afdeling Personeel Organisatie van NWO, Postbus 93138, 2509 AC DEN HAAG. Het Gebied Maatschappij- en Gedragsweten schappen (MaG) opereert binnen het kader van NWO en heeft tot taak het onderzoek op het terrein van de maatschappij- en gedragsweten schappen te bevorderen. Een van de middelen, die daartoe worden aangewend, is het financieel steunen van onderzoeksprojecten. Het Gebiedsbestuur wordt ondersteund door een gebiedsbureau, dat onderdeel is van het bureau van NWO. Bij het gebiedsbureau Maatschappij- en Gedragswetenschappen (MaG) wordt ten behoeve van het cluster Bedrijfsvoering (BV) gevraagd een Taakomschrijving: verrichten van werkzaamheden m.b.t. het projectbeheer van het gebied, waaronder het opstellen van projectbegrotingen en meerjaren ramingen, het actualiseren van projectbegrotingen in de loop van het jaar; verrichten van werkzaamheden m.b.t. het financieel beheer van het gebied; onderhouden van contacten met o.a. projectleiders en uitvoerders inzake begroting en uitputting; verstrekken van informatie onder meer inzake (meerjaren-)begrotingen en uitvoe ring, zowel periodiek als desgevraagd; verrichten van overige werkzaamheden, waaronder correspondentie. Vereisten: HBO-opleiding, bijvoorbeeld HEAO (BE) dan wel een middelbare beroepsopleiding als MEAO, aangevuld met MBA of vergelijkbare opleiding, in com binatie met een brede praktijkervaring; ruime ervaring met begrotingen; sterke contactuele eigenschappen, serviceverlenende instelling; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid Standplaats: Den Haag. Arbeidsvoorwaarden: aanstelling zal geschieden in tijdelijk dienstverband met NWO, met uitzicht op een dienstverband voor onbepaalde tijd. Salariëring afhan kelijk van opleiding en ervaring, tot maximaal 5.245,- bruto per maand, overeenkomstig schaal 8 van bijlage 1 van de CAO-Onderzoekinstellingen, bij een volledige werkweek. Inlichtingen: inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij het hoofd van het cluster Bedrijfsvoering, de heer R.F. Fruijtier, tel. 070-3151986. Sollicitaties: belangstellenden kunnen hun sollicitatie, onder vermelding van vacaturenummer 199025 in de linkerbovenhoek van zowel de brief als de enveloppe, na het verschijnen van deze advertentie binnen twee weken tot uiterlijk 9 oktober a.s. richten aan het hoofd van de afdeling Personeel Organisatie van NWO, Postbus 93138, 2509 AC DEN HAAG. Wij nodigen vrouwen met nadrhk uit te solliciteren. Meer informatie over NWO en actuele vacatures: http://www.n Kooyker Ginsberg Wegens uitbreiding van onze activiteiten en het vertrek van één van onze mede werkers zoeken wij op korte termijn voor onze afdeling Institutionele Verkoop ISV) te Oegstgèest, een (aankomend) accountmanager M/V voor 35 uur per week (full time) De afdeling ISV verzorgt de informatie-aanvragen van bedrijven en instellingen die klant zijn bij Kooyker Ginsberg. Binnen deze afdeling van 10 medewerkers zijn momenteel 3 accountmanagers werkzaam en een part-time medewerker juridisch fiscale media. De nieuwe te creëren functie zal een combinatie worden van account management en juridisch/fiscale multimedia verkoop. Taken afhandeling en controle van schriftelijke en telefonische bestellingen en vragen initiëren mailingen opbouwen en onderhouden relatiebestand Functie eisen goede communicatieve en contactuele vaardigheden goede kennis van het Nederlands en Engels in woord en geschrift teamplayer, die ook goed zelfstandig kan werken ervaring in een geautomatiseerde kantooromgeving met een Windows achtergrond Wim Krom, accountmanager, tel. (071)5191431 of Tineke Willenborg, medewerker multimedia, tel. (071)5191429 Uw schriftelijke sollicitatie met kort CV kunt u binnen 2 weken sturen naar: Kooyker Ginsberg B.V., t.a.v. afdeling ISV Geert van Lieshout, Rhijngeesterstraatweg 18.2342 AM OEGSTGEEST Rolff Keukens heeft zowel in de projectmarkt als in de detailhandel een belangrijke positie. Rolff Keukens heeft vestigingen in Alkmaar, Hoorn, Purmerend, Zaandam en Zoeterwoude. Er werken ca. 60 medewerkers. Bij onze vestiging in Zoeterwoude/Rijndijk kunt u aan de slag als Voor deze functie is vereist: - commerciële opleiding - diploma HAVO/MEAO of gelijkwaardige opleiding - interieur- en kleurgevoel - goede contactuele eigenschappen - enige ervaring met het gebruik van een P.C. - bij voorkeur ervaring in de keukenbranche - leeftijd tot 35 jaar. Bij onze vestiging in Zoeterwoude/Rijndijk kunt u aan de slag als voor 32V2 uur per week Voor deze functie is vereist: - diploma HAVO/VWO - afgeronde opleiding telefoniste/receptioniste (bij voorkeur Schoevers) - goéde kennis van WordPerfect, Word, Excel - representatief - leeftijd tot 35 jaar. Geïnteresseerd? Uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae, onder vermelding van de betreffende functie, kunt u binnen 2 weken richten aan Rolff Keukens B.V., t.a.v. de directie, Pieter Ghijsenlaan 9B, 1506 PW Zaandam, tel 075-6356106. Soviet 'TtiectweH&cvuy zoekt een ALLROUND BLOEMBINDERm/v voor een interessante en afwisselende baan voor 36 uur in prettige werksfeer. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden Maak snel een afspraak! David Nieuwenburg, telefoon (071) 5 12 08 29 Hf "W fö ^^^HL 11 (/I c 11 ki Secretaresse-wervingsdag bij KPN Telecom KPN Telecom organiseert op 2 oktober a.s., in samenwerking met Randstad Uitzendbureau en Tempo Team Uitzendbureau, een secretaresse-wervingsdag. Op deze open dag zullen managers en secretaresses van KPN Telecom en intercedenten van Randstad en Tempo Team aanwezig zijn om je informatie te geven over de verschillende functies. Tevens bieden wij je de gelegenheid kostenloos deel te nemen aan workshops als klantgerichtheid, time management en kleuradvies. Als je daadwerkelijk interesse hebt voor een vacature kunnen we je direct een arbeidsovereenkomst aanbieden voor minimaal drie maanden. Neem je curriculum vitae dus mee. Voor meer informatie en de brochure over deze dag kun je contact opnemen. Informatie bij Bianca Keen, tel. (070) 370 47 73, Den Haag, Grote Markt 22. Docent Nederlandse taal m/v Voor een school in Leiden zijn wij op zoek naar mensen die les willen geven aan AMA's (alleenstaande minderjarige asielzoekers) in de leeftijd van 16 t/m 20 jaar Het betreft een baan van ongeveer 18 uur per week. Op donderdag wordt er geen les gegeven. Heb je een lesbevoegdheid en bij voorkeur ervaring met dit soort werk, neem dan snel contact met ons op! Informatie bij Renilde Heerema, tel. (071) 514 77 44, Leiden, Kort Rapenburg 6. Cateringmedewerker m/v Voor diverse bedrijven in Leiden en omstreken zijn wij op zoek naar medewerkers in het bedrijfsrestaurant. Wij zoeken studenten, her-intreders en schoolverlaters die minimaal één dag per week kunnen werken. De werktijden liggen tussen 09.00 en 15.00 uur. Ben jij dienstverlenend, gastvrij en kun je direct aan de slag, neem is op! i, tel. (071) 523 27 22, EHHiminHa Bijverdienen voor de wintersport m/v Bij een Doe "t Zelf winkel in Katwijk zoeken we een tien-tal medewerkers die willen assisteren bij de verbouwing Heb je één of meerdere dagen per week of weekend vrij dan is dit een leuke baan voor jou. De verbouwing zal ongeveer drie maanden in beslag nemen maar als je een aantal weken kunt dan ben je ook van harte welkom. Voor meer informatie bel onderstaand nummer of loop binnen bij de Randstad vestiging bij jou in de buurt. Informatie bij Linda de Wit, tel. (071) 407 50 41, Katwijk, Voorstraat 62. Full-time hiker m/v Voor een groot auto-verhuurbedrijf in Leiden zijn wij op zoek naar een full-time medewerker Je krijgt een afwisselende baan waarbij je veel contact met klanten hebt, auto's aflevert en ophaalt, controleert en schoonmaakt Je werkt in wisseldiensten in een jong team. Er wordt verwacht dat je een dienstverlenende instelling hebt, en dat je minimaal een jaar in het bezit bent van een B- rijbewijs. Het betreft een baan voor lange tijd met kans op een vast dienstverband. Ben jij die gemotiveerde, representatieve kandidaat tussen de 20 en 26 jaar, bel dan snell Informatie bij Muriel Blom, tel. (071) 523 27 22, Leiden, Schuttersveld 9. -if- randstad uitzendbureau Stichting Zorggroep Valent is een samenwerkingsverband van Woonzorgcentrum en Verpleeghuis Bernardus te Sassenheim, Woonzorgcentrum St. Jeroen te Noordwijk en Verpleeghuis en Reactiveringscentrum de Wilbert te Katwijk. Stichting Zorggroep Valent Locatie de Wilbert Overrijn 7 2223 ER Katwijk Telefoon 071 - 406 15 00 Locatie de Wilbert De Wilbert is een gecombineerd verpleeghuis en reactiveringscentrum met een capaciteit van 195 bedden (90 psychogeriatrie en 105 somatiek). Op locatie de Wilbert hebben wij op de verpleegafdelingen plaats voor Functie-omschrijving: Wij zoeken kandidaten die minimaal 18 uur of maximaal 36 uur per week kunnen werken in een rooster van minimaal 5 of maximaal 8 uur per dag. Een duobaan behoort tot de mogelijkheden. Uw profiel: u bent in het bezit van het diploma Ziekenverzorgende u heeft bij voorkeur ervaring in het verzorgen van verpleeghuis- en/of ver zorgingshuisbewoners goede contactuele eigenschappen zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Wenst u meer informatie over deze functie: Inlichtingen over deze functie worden graag verstrekt door de heer G.E.A. Linssen, hoofd Zorg, telefoon 071 - 406 15 21. Solliciteren: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad, richten aan de heer G.E.A. Linssen, Postbus 592, 2220 AN Katwijk. Thuiszorg neemt een steeds belangrijkere plaats in binnen de totale gezondheidszorg Thuiszorg Groot Rijnland is actief in deze dynamische sector. Zo'n snel veranderende omgeving stelt hoge eisen aan de organisatie en de mensen die er (willen) werken. Om hieraan te voldoen hebben we ons als lerimde organisatie ambitieuze doelen gesteld. Professioneel en klantgericht werken wij dag in dag uil aan de verbetering van de kwaliteit van onze zorg- en dienstverlening. Ilulp van een gemotiveerde collega die mee bouwt aan 'de thuiszorg nieuwe stijl' kunnen wc hierbij goed gebruiken. Voor de afdeling Personeelszaken zijn wij op zoek naar een m/v: Medewerker Salarisadministratie circa 24 uur per week verspreid over 5 dagen Werkzaamheden: verantwoordelijkheid voor een correcte, tijdige en complete invoer in de (geautomatiseerde) salarisadministratie controleert en verwerkt declaraties aan- en afmeldingen bij pensioenfonds, uitvoeringsinstantie en ziekenfonds geeft informatie aan medewerk(st)ers en aan verschillende instanties archiveren en overige op de afdeling voorkomende werkzaamheden Functie-eisen: een opleiding MAVO of LEAO enige jaren administratieve ervaring ervaring met MS Office pakketten Word en Excel nauwkeurig en accuraat kunnen werken, ook onder tijdsdruk kan met vertrouwelijke informatie omgaan Geboden wordt: een inwerkprogramma op maat, werkbegeleiding en collegiale samenwerking een salaris en arbeidsvoorwaarden volgens de CAO Thuiszorg (salarisschaal 4) benoeming in beginsel voor 1 jaar, met de mogelijkheid tot verlenging Reacties sturen naar: Voor verdere informatie kunt u contact opnemen met de heer G. Coret, (071) 516 14 13 (ma t/m do). Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van uw motivatie en curriculum vitae, kunt u tot uiterlijk 8 oktober 1999 richten aan: Stichting Thuiszorg Groot Rijnland, afdeling Personeelszaken, t.a.v. de heer G. Coret, onder vermelding van vacaturenummer 999/41/15/A, Postbus 2254, 2301 CG Leiden Thuiszorg Groot Rijnland levert een breed scala van diensten op het gebied van gezondheid cn welzijn. Circa 1.500 medewerkers mogen rekenen op de ondersteuning van een professionele, klantgerichte organisatie. Ons werkgebied omval Leiden cn Alphen aan den Rijn en een groot aantal omliggende gemeentes H thuiszorg Groot Rijnland Geschikt voor alle leeftijden.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 39