Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel Hier doe je het toch voor Van't Hof Rijnland EÏJ Verkoop medewerkers ROOSTERMAKER (M/V) (1,0 FTE) lanager HDL m/v Vastgoedbeheer BV Postbus 612, 2700 AP Zoetermeer, tel. 079-3212120 fax 079-3515250 Op de arbeidsovereenkomst zijn de arbeidsvoorwaarden van toe passing, zoals deze zijn geregeld in de CAO voor het Hoger Beroeps Onderwijs 1999-2000. U wordt ambtenaar in de zin van de Stichting Pensioenfonds ABP. De Hogeschool streeft ernaar meer vrouwen te benoemen indien zij binnen de hogeschool in functies zijn onder vertegenwoordigd. Dit geldt tevens voor geïnteresseerden uit etnische minderheden en voor gehandicapten. Mogelijkheden voor kinderopvang zijn aanwezig. Schriftelijke reacties ontvang wij graag binnen 14 dagen na verschijning van dit blad o.v.v. vacaturenummer DST99/00-2B linksonder op de envelop. U kunt uw sollicitatie richten aan Hogeschool Haarlem, Afdel Personeel en Organisatie, Postbus 137, 2000 AC HAARLEM. HOGESCHOOL HAARLEM Schimmelpenninckstraat 10 Postbus 2039, 2220 BA Katwijk Telefoon: (071) 4093333 Internet: www.thuis-en-gezond.r die onze klanten op weg helpen Een innemende glimlach van oma. Een gulle babylach. Gezichten zeggen vaak meer dan woorden ooit kunnen uit drukken. Werken in de zorg is daarom ook vaak dankbaar werk. Bij de Stichting Rijn-, Duin- en Bollenstreek zijn zo'n 1300 medewerkers en vrijwilligers hiermee actief. Van thuis zorg tot en met maatschappelijk werk. Zij staan dag-in-dag-un klaar voor zorg, welzijn en wonen in deze regio. Tot tevreden heid van jong en oud. En dat werkt natuurlijk wel zo prettig. ■■yZ%y - [i ZATERDAG 25 SEPTEMBER 1999 Van 't Hof Rijnland Vastgoedbeheer BV is een actieve vastgoedmanagement-organisatie met haar werk gebied in het groene hart van Holland. Haar opdrachtgevers bestaan uit institutionele beleggers, toegelaten instellingen, verenigingen van eigenaars en particulieren.Voor deze opdrachtgevers worden in totaal circa 15.000 verhuureenheden (woningen, kantoren, winkels en bedrijfspanden) beheerd. Het kantoor kent een platte organisatiestructuur, waarin circa 50 medewerkers actief zijn.Ter versterking van ons team zoeken wij op korte termijn voor ons hoofdkantoor te Zoetermeer: Medewerker bouwkundige binnendienst (m/v) fulltime Functie-omschrijving: afhandelen van de klachjentelefoon verstrekken en bewaken van bouwkundige werkopdrachten behandelen van de in- en uitgaande post administratieve ondersteuning van de bouw kundig opzichter Functie-eisen: kennis op MBO/HAVO-niveau goede communicatieve vaardigheden, zowel mondeling als schriftelijk klantgericht kunnen denken bekendheid met geautomatiseerde bestanden Administratief medewerker (m/v) fulltime Functie-omschrijving: verwerken van fakturen verwerken'van bank en giroafschriften verwerken van financiële dagboeken afhandelen van telefonische vragen Functie-eisen: kennis op MAVO D-niveau bekendheid met geautomatiseerde bestanden stress-bestendig en flexibel kunnen werken cijfermatig inzicht nauwkeurig kunnen werken goede communicatieve vaardigheden boekhoudkundige kennis is een pré echter geen vereiste. Arbeidsvoorwaarden: Voor deze functie geldt een hoge mate van zelfstandigheid in een dynamisch klein team. Aanstelling geschiedt in eerste instantie voor bepaalde tijd, na gebleken geschiktheid volgt een vaste aanstelling. Indien een van bovenstaande functies u aanspreekt, neemt u dan binnen 7 dagen na het verschijnen van deze advertentie telefonisch contact met ons op. Wij zenden u graag een sollicitatieformulier toe. Voor meer informatie over de functies kunt u telefonisch contact opnemen met de heer C.W.A. van Dijk of de heer R.R. Kaufmann. X NS Reizigers De Hogeschool Haarlem verzorgt 22 beroepsgerichte bracht in negen academies. De hogeschool opleidingen op het gebied van Hoger Technisch, Hoger heeft ongeveer 10.000 studenten en 900 Gezondheidszorg, Hoger Economisch, Hoger Pedagogisch personeelsleden. De dienst Onderwijs- en Hoger- en Middelbaar Sociaal Agogisch Onderwijs. en Studentenzaken is één van de vier De 22 opleidingen zijn per 1 september 1999 onderge- ondersteunende centrale diensten. Het Rooster- en Tentamenbureau van de Hogeschool Haarlem, onderdeel van de dienst Onderwijs- en Studentenzaken, zoekt een: Het Rooster- en Tentamenbureau wijst lokalen toe, maakt lesroosters en verzorgt de planning van tentamens. Daarbij wordt in toenemende mate gebruik gemaakt van geautomatiseerde rooster- en planningsprogramma's. TAKEN het maken van les- en tentamenroosters: het verzamelen en ordenen van gegevens; overleg met collega's, docenten en het management van de opleidingen over conceptroosters; het opstellen en publiceren van de definitieve roosters. het verwerken van eenmalige roosterwijzigingen. FUNCTIE-EISEN affiniteit met het oplossen van gecompliceerde problemen; goede communicatieve eigenschappen; accuratesse; goed onder tijdsdruk kunnen werken; vertrouwd zijn met het werken met computers: ervaring met programmeren strekt tot aanbeveling; bij voorkeur ervaring met roosteren. ALGEMEEN inschaling is afhankelijk van opleiding en ervaring en bedraag vooralsnog maximaal 5.245.- bruto per maand bij een volledig dienstverband (eindschaal 8 van de CAO-HBO); Het Rooster- en Tentamenbureau bevindt zich in een fase var groei. Het is mogelijk dat in het komende jaar de functie-inhoi verandert. Dan zal een functiewaarderings-onderzoek en eventueel herwaardering plaatsvinden; er wordt gelijktijdig intern en extern gewon/en. Geschikte interne kandidaten hebben voorrang; de aanstelling zal plaatsvinden in tijdelijke dienst, voor de duur van één jaar. Dit jaar heeft een proefkarakter. Indien de beoordeling aan het einde van dit jaar positief is, vindt aanstelling in vaste dienst plaats; nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer J. Weterings, hoofd Rooster- en Tentamenbureau, tel. 023-5 4121 of bij mevrouw M. Lips, personeelsconsulent, tel. 023-5 412 460. NS Reizigers vervoert elke dag ongeveer een miljoen mensen. Forenzen en toeristen. Ouderen en jongeren. Leuke en soms minder leuke mensen. Als verkoopmedewerker (m/v) krijg je ze aan je loket: hun reis begint bij jou. Je verkoopt treinkaartjes, abonnementen, treintaxi-biljetten, strippenkaarten, telefoonkaarten, etc. Ook geef je reisadviezen en informatie over bijvoorbeeld vertrektijden en perrons. Bij alles wat je doet ben je het visitekaartje van NS. Je bent immers de eerste NS'er die de mensen zien als ze het station binnenlopen. Dus ben je altijd vriendelijk en correct; altijd klant- en servicegericht. Je begint met een fulltime interne opleiding van 4 weken. Daarna kun je aan de slag op stations in Den Haag of Leiden. Parttime, vanaf 19 uur per week. Je werkt volgens een rooster op onregelmatige tijden, want onze treinen rijden 7 dagen per week van 's ochtends vroeg tot 's avonds laat. Voor deze afwisselende baan heb je minimaal een MAVO- diploma nodig en dien je aardig te kunnen rekenen. Daarnaast beheers je het Nederlands goed, met name het Engels redelijk, plus nog een andere taal redelijk. Bovendien ben je flexibel, commercieel en stressbestendig. Wij stel len daar een prima salaris en leuke collega's tegenover. Interesse? Stuur je sollicitatiebrief naar NS Reizigers, t.a.v. Loes Nordlohne, P&O advi seur, Kon. Julianaplein 10, 2595 AA Den Haag. Voor meer informatie kun je bellen met Bas van Donselaar: telefoon 070-3449889. tuur per week. De teams HDL bestaan uit thuishulpen A en verzorgenden B. Deze medewerkers worden ingezet op huishoudelijke en/of lii verzorgende taken bij cliënten. De teammanager ressorteert rechtstreeks onder de Rayonmanager Thuiszorg. Hij geeft directt"' leiding aan uitvoerende medewerkers. De manager is direct verp' antwoordelijk voor de kwaliteit en kwantiteit van de productie van medewerkers, de inzet van medewerkers op de geïndiceerd vraag en het uitvoeren van het personeelsbeleid. Functievereisten: in staat zijn ontwikkelingen in de vraag van (nieuwe) cliënten .vertalen naar beleid van de divisie; beschikken over organisatie/regelvermogen; zakelijke instelling met een sterk ontwikkelde affiniteit voor zorgverlening; leider, met een belangrijk accent op de coach-rol; samenwerkingsgerichtheid; MBO werk- en denkniveau; relevante ervaring; (deeljopleidingen op het gebied van management. Wij bieden: salariëring is conform CAO-thuiszorg; mogelijkheid tot deelname aan spaarregelingen en collectievi verzekeringen; bemiddeling bedrijfplaatsen kinderopvang. Voor meer informatie kunt u op werkdagen tussen 9.00-14.00 uu contact opnemen met mevrouw R. van der Hoorn, teammanage HDL tel. (071) 5155847. Een uitgebreide taak- en functieom schrijving is verkrijgbaar bij de afdeling Personeel Organisatie, tel. (071)4093373. Sollicitatiebrieven kunt u tot en met 8 oktober a.s. richten aan Stichting Rijn-, Duin- en Bollenstreek, ta.v. de afdeling Personeel Organisatie. Een assessment maakt deel uit van de selectieprocedure.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 38