Personeel Personeel 'ersoneel Personeel Personeel OMNICOL ien Verkoop manager die "v randstad Van der Velde ondernemingszin en leiderschap nbrengt in z'n eigen internationale 'winkel' ^XNS Internationaal K e analist m-v nze opdrachtgever, OMNICOL b.v. te Hedel, is een toonaangevend specialist op het ebied van bouwchemische materialen. Zij produceert en ontwikkelt met name aterialen voor het betegelen van wanden en vloeren. Daarnaast levert zij ook oducten zoals egalisatiemiddelen, voorstrijkmiddelen, bouwlijmen en diverse egproducten. De kracht van OMNICOL? Meer dan alleen een trendsetter voor euwe ontwikkelingen! In het laboratorium van de organisatie ontwikkelt men ortdurend nieuwe producten, die steeds beter aansluiten op datgene wat de arkt vraagt. OMNICOL telt 15 enthousiaste medewerkers die te typeren zijn als exibel, open en deskundig. De organisatie is zeer klantgericht en heeft ncrete, ambitieuze plannen voor verdere groei. Hierbij is een belangrijke weggelegd voor een: weiving en selectie salesfmcties Postbus 140 5260 AC Vught (073) 65 65 755 absolute doorzetter die pionieren als een uitdaging ziet Een zeer zelfstandige en uitdagende functie waarin u al uw commerciële kwaliteiten kwijt kunt! Na een praktische inwerkperiode bent u verantwoordelijk voor de verkoop van bouwchemische materialen en de overige producten in uw rayon: Noord-Holland (ind. Groot-Amsterdam) en Friesland. U benadert prospects en u zet deze contacten om in duurzame samenwerkingsverbanden, ook na langere verkoop trajecten. Uw gesprekspartners vindt u onder andere binnen de bouwmaterialenhandel, tegelzet- en aannemers bedrijven. U begeleidt de offertetrajecten en u bent het gezicht van OMNICOL op beurzen. U werkt vanuit huis en u bent 1 dag per week op kantoor aanwezig. Relevante informatie geeft u door aan uw projectcollega. U wordt ondersteunt door een deskundige binnendienst en u rapporteert aan de adjunctdirecteur. De ideale kandidaat! Dagelijks gaat u op zoek naar mogelijkheden en kansen in de markt. Verantwoordelijkheid en uitdagende doelstellingen schuwt u niet! U bent resultaatgericht en slagvaardig. Door uw goede communicatieve vaardigheden spreekt u op elk niveau de juiste taal! Daarnaast weet u door uw enthousiasme, flair en overtuigingskracnt 'het gunnen' af te dwingen bij (potentiële) klanten. Uw niveau is minimaal MBO, verkregen door opleiding en/of ervaring. Uw leeftijd? Tussen de 25 en 40 jaar. Ervaring in de tegel- c.q. de bouwbranche is een pre. Uw gezonde dosis doorzettingsvermogen en bruisende energie zijn doorslaggevend voor uw succes! Spreekt deze functie u aan? Bent u op zoek naar een functie binnen een informele organisatie met korte communicatielijnen en kwalitatief hoogstaande producten (ISO 9002)? Met daarnaast goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden? Stuur dan zo spoedig mogelijk uw brief, voorzien van C.V. naar nevenstaand adres, t.a.v. de heer drs. E.J.T. Versmoren o.v.v. referentienummer OMN991. lll8IIIIIIillllllB3 NS Reizigers gaat de verkoop van reizen naar het buitenland klantgerichter en efficiënter aanpakken. Een van de resultaten hiervan is. dat de business unit NS Internationaal op een aantal grote stations o.a. Amsterdam, Utrecht, Arnhem, Den Haag, Schiphol, Leiden, Groningen, Eindhoven) haar verkoop zal verbijzon deren. Er worden internationale tickets en bijzondere arrangementen verkocht. Efficiënte dienstverlening en deskundig advies staan hierbij voorop. Elk verkoop punt heeft dezelfde kwalitatieve normen en z'n eigen commerciële en organisa torische doelstellingen. Het aantal medewerkers loopt uiteen van 10 tot ruim 50. Voor de combinaties Utrecht/Arnhem en Schiphol/Leiden vervult de verkoop manager (m/v) een dubbelfunctie. Den Haag, Groningen en Eindhoven zijn parttime (20 uur) functies en in Amsterdam betreft het een fulltime functie. Naast de bilaterale voortgangsgesprekken hebben de verkoopmanagers regelmatig groepsoverleg met het hoofd verkoop. Voor het managen van deze 'inter nationale treinreiswinkels' zoeken wij ondernemende HBO'ers/ academici met leidinggevende ervaring in een verkoop/dienstverlenende organisatie. U bent een stimulerende persoonlijkheid, direct, flexibel, analytisch, doortastend, in staat om vorm te geven aan de nieuwe organisatie. Moeilijkheden gaat u niet uit de weg. u hebt oog en oor voor uw medewerkers, geeft ruimte aan goede ideeën en kunt mensen (klanten of medewerkers) sturen in de door u gewenste richting. Waarschijnlijk bent u rond de 35 jaar. Het salaris ligt tussen de 60-80.000,- bruto per jaar. Wilt u de ruimte om zo'n eigen winkel te leiden, stuurt u dan een sollicitatiebrief met cv naar NS Internationaal, t.a.v. de heer P.G. Rennenberg, P&O Consultancy, postbus 2025, 3500 HG Utrecht. U kunt hem voor meer informatie bellen: 030 - 235 84 24. Ook kunt u hem op 15 en 16 september 's avonds tussen 19.00 en 21.00 uur bellen op 0344 - 631 352. Een assessment maakt deel uit van de selectieprocedure. Raufoss Nederjand B.V. in Katwijk opgericht in 1917 maakt deel uit van Raufoss ASA te Noorwegen en behoort tot Raufoss United AS - divisie Commercial Vehicle Systems met o.a. zusterondernemingen in Noorwegen, Zweden, Duitsland, Fankrijk en België. Raufoss United AS ontwerpt en fabriceert onderdelen en systemen voor de internationale automotive industrie. Raufoss Nederland B.V. ontwerpt en fabriceert o.a. brandstoftanks voor de meest toonaangevende vrachtwagen-, bus- en off the road voertuigfabrikanten en is hierin de grootste in Europa. Per direkt zijn wij op zoek naar: Heftruckchauffeur (m/v) het intern tranporteren van brandstoftanks/bodems en schotten - het laden en lossen van vrachtwagens - het gereed zetten van orders. Magazijnmedewerker (m/v) het pikken en het uitrijden van orders de fabriek in - het opslaan van binnenkomende goederen Machine-operator (m/v) bedienen van diverse machines zoals wals-/las-/pons- en clinchmachine Aluminium lasser (TIG/MIG) Staal lasser (TIG/MAG) Produktiemedewerker Oppervlaktebehandeling Het ophangen (cq afhalen) van de te behandelen produkten aan de kettingbaan met in achtname van de kwaliteit en verpakkingswijze. Funktie-eisen afhankelijk van de funktie: indien van toepassing ervaring/opleiding op gebied van heftruckrijden indien van toepassing ervaring/opleiding op gebied van TIG/MIG en TIG/MAG lassen van aluminium en staal technisch inzicht bereidheid tot werken in 3 ploegendienst goede beheersing van de Nederlandse taal Wij bieden: Een aantrekl arbeidsvoor Een zeer moderne ontwerp- en produktieoutillage, een goede werksfeer in een snel groeiend bedrijf waarbij kwaliteit op het hoogste plan staat (ISO-9001 certificatie). Uw sollicitatie: Voor de werving en selectie van deze vacatures zijn wij een samenwerkingsverband aangegaan met Randstad Uitzendbureau te Katwijk. Indien u interesse heeft in deze vacature kunt u uw sollicitatie kenbaar maken bij: Randstad Uitzenbureau Voorstraat 62 Nadere informatie is te verkrijgen bij Ingrid Leander, telefoon 071 -40750412225 ES KATWIJK Bloedbank Leiden-Haaglanden In samenwerking met verschillende afdelingen van de Bloedbank Leiden-Haaglanden en het LUMC is de Navelstrengbloedbank opgericht. De Navelstrengbloedbank verricht werkzaam heden m.b.t. het verzamelen, testen, typeren, bewerken van navelstrengbloed, het cryogeen opslaan, validaties ter voorbereiding op implementaties en het uitgeven van navelstrengbloed stamcelproducten, die gebruikt worden als alternatief voor allogene beenmergtransplantatie. Bovendien wordt er onderzoek verricht naar virale en bacteriologische veiligheid van stamcel producten en ontwikkeling van mogelijk nieuwe bloedproducten. Ten behoeve van de Navelstrengbloedbank zijn wij op zoek naar een (minimaal 20 uur per week en uitbreiding tot 36 u vacaturenummer 9929 Wat houdt de functie in? In deze verantwoordelijke functie draag je zorg voor de bewerking en cryopreservatie van het afgenomen navelstrengbloed. Een scala van i haematologisch onderzoek wordt uitgevoerd met het oog op proces- en productcontrole. Andere werkzaamheden die je verricht zijn het verwerken en cryogean opslaan van aan stam celproduct-gerelateerde materialen. Ook draag je zorg voor het distribueren van monsters. Er wordt verwacht dat je een actieve bijdrage levert bij het optimaliseren van technieken voor het testen van bacteriologische en virologische veiligheid en voor de kwaliteit (viabiliteit) van het navelstrengbloed stamcelproduct. De werkzaamheden worden voornamelijk uitgevoerd op de locatie Leiden. Van de nieuwe collega wordt verwacht dat hij/zij zal meedraaien in de bereikbaarheidsdienst voor het bewerken van navelstrengbloed in het weekend. Het profiel voor de functie We zijn op zoek naar een collega met minimaal een MLO/HLO- (medisch) diploma dit aangevuld met een HTA-cursus of ervaring met het bewerken van bloed en/of met validatietechnieken. De voorkeur gaat uit naar een kandidaat die kennis heeft van celkweek of immunophenotypering of van bloedgroepserologie en virusdiagnostiek. Je bent bekend met het werken volgens GMP/GLP-richtlijnen, het opstellen van protocollen en septisch werken. Tevens beschik je over organisatorische vaardigheden en over voldoende zelfstandigheid, creativiteit en flexibiliteit teneinde de werkzaamheden voor een aanzienlijk deel zonder directe begeleiding uit te kunnen voeren. Wat hebben wij te bieden Een gezellig team van enthousiaste collega's, die je helpen snel zelfstandig te werken. Het salaris is afhankelijk van ervaring en opleiding. De overige arbeids voorwaarden zijn volgens de CAO Ziekenhuizen Oriënteren, solliciteren, kortom reageren. We nodigen je uit om vóór 23 september a.s. schriftelijk te solliciteren onder vermelding van vacaturenummer 9829. Richt je brief met c.v. aan Bloedbank Leiden-Haaglanden, t.a.v. Rob Drost, personeelsfunctionaris, Leyweg 297, 2545 CJ Den Haag. Met vragen of voor meer informatie omtrent deze vacature kun je je wenden tot Jacqueline van Beekhoven, Hoofd Navelstrengbloedbank, te bereiken op telefoonnummer 071-526 66 62. 'ERDAG 11 SEPTEMBER 1999

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 31