Personeel Personeel Personeel 4#c Delta Lloyd Bank zoekt ICT-ers die geen nummer willen zijn AutomatiserinG Sher Holland Ontwerper Programmeur Systeemengineer v< 5F. ZATERDAG 11 SEPTEMBER 1999 Voor diverse opdrachtgevers in de regio Den Haag zijn wij op zoek naar: (Assistent) Systeembeheerders Windows NT, Novell NetWare en/of UNIX De ITé Groep maakt onderdeel De geschikte kandidaat beschikt over: uit van KSI International en is met ruim 200 medewerkers de grootste gespecialiseerde leverancier van tijdelijk automatiseringspersoneel op MBO en MBO+ niveau. Tot onze klanten behoren de top 300 uit het Nederlandse bedrijfsleven. fTé heeft vestigingen in Utrecht, Eindhoven, Den Haag, Rotterdam, Amsterdam, Amersfoort, Arnhem, Maastricht, Den Bosch en Grou. m interesse en ervaring in automatisering kennis van Windows NT, Novell Netware en/of UNIX m kennis van applicaties zoals bijvoorbeeld MS Office Pro en Internet gedegen hardwarekennis i goede communicatieve vaardigheden een servicegerichte instelling ITé Groep B.V. ta.v. Michel Broekarts Lange Voorhout 39 2514 EC Den Haag tel. (070) 363 53 06 fax (070) 363 48 46 ■-mail mbroekarts@ite.nl Wij bieden de geschikte kandidaat: a een jaarcontract met optie op vast dienstverband een prima salaris i goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder de mogelijkheid van een auto van de zaak studiemogelijkheden Werken bij de winnaars? Pak die kans en zend uw CV naar het hiernaast vermelde adres, of bel voor nadere informatie. Kijk voor vacatures ook op onze home-page: http://www.ite.nl Legmeerdijk 313 Postbus 1134 1430 BC Aalsmeer Wij zijn een jong en dynamisch bedrijf, met de hoofdvestiging in Kenya. In de veiling in Aalsmeer maken wij de bloemen klaar, van ons bedrijf uit Kenya. Wij zijn op zoek naar een: ADMINISTRATIEVE MEDEWERKER/STER Liefst met boekhoudervaring, die goed overweg kan met computersystemen. Ervaring is gewenst. Engels in woord en geschrift is een pre. Leeftijd, tussen de 30 en 50 jaar. Tevens zijn wij op zoek naar een: VLOTTE JONGE DAME Haar functie zal bestaan uit telefoniste werk en het onderhouden van dagelijkse contacten met Kenya door middel van telefoon, fax, of E-mail. Engels in woord en geschrift is een must. Ook de kennis om met computers om te gaan spreekt voor zich. Leeftijd, tussen 18 en 30 jaar. Gaarne uw schriftelijke racties binnen 1 week, aan bovenstaand adres t.a.v. de heer P. Barnhoorn. De ICT-er van vandaag heeft een ruime keuze uit verschillende banen. Het ene aanbod lijkt nog aanlok kelijker dan het andere. Het maken van de juiste keuze wordt er niet gemakkelijker op, maar is wel van groot belang. Werk is meer dan 'een baan' en heeft een grote impact op je levensgeluk. Delta Lloyd Bank is een bijzondere bank. Het is een gespecialiseerde en ambitieuze financiële dienstverlener, met 'slechts' 200 medewerkers. Delta Lloyd Bank biedt maatwerkdiensten, met name op het terrein van vermo gensbeheer en beleggen. De bank is een zelfstandige doch ter van Delta Lloyd verzekeringsgroep. Delta Lloyd Bank biedt ICT-ers een werkomgeving waarin je weet waarom je waarmee bezig bent en voor wie. We werken in kleine, hechte teams met een grote mate van zelfstandigheid. De teams staan in direct contact met de business-afdelingen van de bank. De ICT-afdeling telt 30 medewerkers. Twee units van de afdeling zijn toe aan uitbreiding: ICT-Beheer is een unit die staat voor de ont wikkeling en het beheer van de IT-infrastructuur van de bank. U treft hier een breed scala aan ICT-middelen, van een ethernet netwerk op basis van Cisco-switches, een WindowsNT LAN-omgeving en een uitgebreid Unix-plat- form tot een telecommunicatie-infrastructuur op basis van 2 PABX-en en een grote diversiteit aan externe ver bindingen. Projectontwikkeling is een unit die staat voor de ontwikkeling en het onderhoud van de bankapplica- ties. Het centrale banksysteem is een Cobol-applicatie onder Unix. Daarnaast is er onder meer een OO-applicatie voor effectenorders. We zoeken mensen die trots zijn op hun vak. Eigenzinnig, maar niet eigenwijs. Initiatiefrijk en gericht op 'smart solutions'. Cobol en Object Orientation Vakmensen in software-ontwikkeling. Zelfstandige functies in een complexe omgeving. Met projectteams werken aan uitbouw en aanpassing van technische systeemontwerpen en de centrale applicaties. Ontwerp van complexe aanpassingen, met oog voor de kwaliteit van het dagelijks-beheer van de bankapplicatie. Geplande implementatie van Web-technologie en Java-applicaties. U (m/v): een ervaren systeemontwerper. Vacature voor kenner van Cobol (99.028) en een vacature voor een kenner van Object Orientated systemen (99.029), b.v.k. met Smalltalk als programmeertaal. HBO-achtergrond, minimaal drie jaar automatiseringservaring. Informatie: Rens Moeskops, hoofd Projectontwikkeling, telefoon 020-5976181. WindowsNT en Engineer in Opleiding, Unix-gericht Generalisten voor het beheer en de ontwikkeling van één of meer platformen binnen de technische infrastructuur. Grote uitbreidingen van de infrastructuur zijn gepland. Werk varië rend van het ontwerp van configuraties tot het opstellen van procedures, analyse van complexe problemen en het doorvoe ren van aanpassingen in het systeem. Deelname aan kort- en langlopende projecten, werkend vanuit een allround team. U (m/v): een ervaren beheerder óf een gemotiveerde starter. Vacature voor kenner van de inrichting en het beheer van WindowsNT (99.030) en een vacature voor een starter, bij voorkeur met Unix-kennis (99.031). Allround opleidingstraject. Voor beide vacatures: HBO-achtergrond, relevante ervaring. Informatie: Geertje van der Sterre, hoofd ICT-Beheer, telefoon 020-5976197. Aanbod en Uw Reactie: Basissalaris tussen f 5000,- en f 8000,- bruto per maand, vaste aanstelling, prima en flexibele secundaire arbeidsvoorwaarden, die het mogelijk maken er ook een privé-leven op na te hou den. Brede functie in een veelzijdige en complexe IT-omgeving binnen een overzichtelijke, informele organisatie. Algemene informatie: Edwin van der Zalm, manager IT, telefoon 020-5976212. Uw reactie/CV o.v.v. het betreffende vacaturenummer graag vóór 27 september per E-mail, fax of post toesturen. De selectieprocedure is efficiënt gepland en geeft gelegen heid met teamgenoten kennis te maken. Delta Lloyd Bank: t.a.v. E. van der Zalm, Postbus 231, 1000-AE Amsterdam, Fax: 020-5976308, E-mail: afdeIingIT@deltalloydbank.nl Rabobank Rijndorpen. Een ondernemende batik in Rijnsburg, Katwijk aan de Rijn en Valkenburg. Met zo'n 130 gemotiveerde medewerkers, verdeeld over drie kan toren. En een zeer interessante markt. Het bedrijfsleven in ons werkgebied bloeit, met de internationale Bloemenveiling Flora in Rijnsburg en het industrieterrein 't Heen in Katwijk als middelpunten. En de prachtige omgeving, het nabijgelegen strand en de centrale ligging trekken steeds meer nieuwe inwoners. Als Rabobank hebben we inmiddels een stevige positie in deze regio. Maar onze doelstellingen zijn ambitieus. Daarom zijn we op zoek naar een ervaren bankman of -vrouw die niet alleen verstand heeft van bedrijfsfinancieringen, maar ook van organiseren en coördineren. Als teamcoördinator Bedrijvenadvies speel je een belangrijke rol in het Bedrijventeam. Jij bent degene die de basis voor de marktbewerking legt. Zo zijn de marktselecties, rapportages en Bedrijvenadyies financiële analyses van jouw hand. En zorg je dat alles in huis is om goed te kunnen adviseren. Daarnaast ben je een belangrijke vraagbaak voor de klanten en collega's. Als rechterhand van de commercieel manager coördineer je de bezetting en verdeel je het werk. Een functie voor een echte teamworker die goed kan luisteren. Zeker ook gezien de centrale rol die je vervult binnen je team. Met een 1 achtergrond op HBO-niveau plus bancaire cursussen heb je een prima basis. Die vul je aan met ervaring als bedrijvenadviseur of kredietanalist. Interesse? Voor meer informatie kun je contact opnemen met Teun Kralt, manager Bedrijvenadvies, telefoon (071) 409 25 28. Je brief met c.v. kun je binnen 14 dagen sturen naar Rabobank Rijndorpen, ter attentie van drs. Paulien van der Meer, Postbus 4, 2230 AA Rijnsburg. Geef uw ambitie toekomst Rabobank 1 Rijndorps Werken bij Van Zanten Dan kom je verder Koninklijke Van Zanten B. V. te Hiüegom is een internationaal succesvolle groep van ondernemingen. Op innoverende wijze brengt de Koninklijke Van Zanten Groep al meer dan 135 jaar de sierteelt in bloei Diverse werkmaatschappijen zijn actief in research, veredeling vermeerdering en verkoop. Ruim 1300 medewerkers van de Koninklijke Van Zanten Groep produceren en verkopen wereldwijd uitgangsmateriaal voor onder andere alstroemeria's, chrysanten, freesia's, lelies en tulpen. Op de afdeling financiën 8c administratie van Van Zanten International Holding B.V. in Hillegom is de volgende vacature ontstaan: Debiteurenbeheerder m/v In deze voltijdfunctie bent u verantwoordelijk voor het beheren van de debiteuren| van één van onze werkmaatschappijen, Van Zanten Flowerbulbs B.V. U verzorgt de acceptatie van afnemers en bewaakt de uitstaande posten. Daarbij heeft u zowel telefonisch als schriftelijk contacten over de gehele wereld. U werkt nauw samen met de directie, collega's van het Bedrijfsbureau Van Zanten Flowerbulbs en van uw eigen afdeling. Het juridische incassotraject is een van uw taken, tevens overlegt u met advocaten en informatiebureaus. U ressorteert onder A de groepsleider financiën 8c administratie aan wie u tevens regelmatig rapporteert Wij vragen opleiding op hbo- of mbo-niveau, bedrijfseconomische richting uitstekende kennis van de Nederlandse en Engelse taal goede communicatieve en sociale vaardigheden een stevige persoonlijkheid die initiatieven neemt werkervaring is niet noodzakelijk. Wij bieden een uitdagende, zelfstandige baan met een passende beloning en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met Tineke Allaert (groepsleider financiën 8c administratie), telefoon (0252) 535353. Uw schriftelijke sollicitatie met CV kunt u binnen 14 dagen richten aan: Van Zanten International Holding B.V. T.a.v. Marian Kos, manager personeel en algemene zaken P.O. Box 25, 2180 AA Hillegom KOÏSI1NKL.IJKI VAN ZANTEN E mko@vanzanten.nl I http://www.vanzanten.nl

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 30