Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel Rijnland ROLFF Hebben tastbare resultaten ook jouw voorkeur? bestellers (m/v) administratief medewerker (m/v); Heb jij de Teamleider linnenvoorziening v Bandhulp Verkoopmedewerker Commercieel ZATERDAG 11 SEPTEMBER 1999921W1 aam Produktiemedewerkers m/v Voor een bedrijf in Leiderdorp zijn wij op zoek naar twee leuke en enthousiaste jonge mensen die fulltime beschikbaar zijn. Ben je geïnteresseerd? Bel ons snel. Informatie bij Francien leensvaart. tel. (071) 541 30 70. Leiderdorp, Reaal 5d. Verkoper m/v Voor een bakkerij in Leiderdorp zijn wij op zoek naar een verkoper. Na een goede inwerkperiode wordt er van je verwacht dat je bestelt, de winkel aanvult en de producten verkoopt. Kan jij goed zelfstandig werken en ben je initiatiefrijk' Ben jij op zoek naar een fulltime baan met uitzicht op een vast dienstverband? Neem dan Informatie bij Francien Leensvaart. tel. (071) 541 30 70. Leiderdorp, Reaal 5d. Verkoopmedewerker m/v Voor een meubelzaak in Leiderdorp zijn wij op zoek naar een pa.ttime medewerker. Heb jij al enige ervaring en ben jij bereid om ook op koopavonden en feestdagen te werken' Bel ons snel. Informatie bij Francien Leensvaart. tel. (071) 541 30 70. Leiderdorp, Reaal 5d. Marketing Assistent m/v Heb je werkervaring op marketing gebied of een opleiding in deze richting? Lees dan verder want wellicht pas je in het volgende profiel: Je bent inventief, houdt van een uitdaging, je hebt een goed gevoel voor humor en bent flexibel. Je bent op je best in een hectische werkomgeving en loopt niet weg voor een cijfermatige analyse Verder heb je interesse in de kleding-branche en kun je goed overweg met computers. Spreekt dit je aan? Neem dan ■■i'j'jiiimïiMiHa Hoofd Administratie m/v Een hele uitdagende functie voor een ervaren boekhouder. Een houtbewerkend bedrijf in Katwijk is op zoek naar iemand, die geheel zelfstandig de maand- en kwartaalcijfers maakt, budgetten vast stelt, calculeert, de productie-boekhouding voert en analyses maakt om de directie strategisch advies te kunnen geven Om dit ruime takenpakket goed uit te kunnen voeren, zijn wij op zoek naar een kandidaat op SPD-niveau (eventueel MBA) en ervaring met een productie-boekhouding Wilt u deze uitdaging aangaan? Neem dan snel contact met ons op Informatie bij Niels Geelkerken, tel. (071) 407 21 45, Katwijk, Voorstraat 62. Administratief medewerker/ Allocatiecoördinator m/v Voor een internationale organisatie die de uitwisseling van donor organen ten behoeve van transplantatiepatiénten coördineert zoeken wij een allocatie-coördinator. Je neemt hierbij de donor melding aan en voert de gegevens in de computer. Aan de hand van de analyseresultaten worden de best passende ontvangers geselecteerd. Na acceptatie van een orgaan door het ontvangend centrum regel je het transport. Het betreft een fulltime baan met uitzicht op een vast dienstverband. Heb jij een medische achter grond en beheers je naast het Nederlands ook de Duitse en Engelse taal, kom dan langs of bel voor meer informatie. Informatie bij Anoeska Fakkel, tel. (071) 514 74 44, Leiden, Kort Rapenburg 6. Postbestellers m/v r inforn Inforn Assistent chef produktie m/v Heb je een opleiding op MBO-niveau met technische achtergrond of heb je ruime werkervaring in de produktie en wil je een stap verder? Dan is dit misschien de baan die je zoekt! Deze functie bestaat onder andere uit het uitbesteden van werk, het coördi neren naar de produktie en het assisteren bij het maken van de planning. Afhankelijk van je inzet zal het takenpakket steeds verder worden uitgebreid en kan deze functie zich ontwikkelen tot een zware en afwisselende baan Interesse? Reageer snel! Informatie bij 01. tel. (071) 560 04 20, Voorschoten, Schoolstraat 95. Voor de koninklijke PTT zijn wij weer op zoek naar postbestellers!! Het betreft tijdelijke vacatures tot het einde van het jaar. De werktijden zijn van 10.00- 15.30 uur. Ben jij in het bezit van een stevige fiets en op zoek naar een goede conditie neem dan snel contact met ons op Informatie bij Wendy Vrijen, tel. (071) 523 39 22, Leiden, Schuttersveld 9. ir randstad uitzendbureau BELASTINGADVIES L23. Ernst Young is een organisatie van accountants, management consultants, belasting adviseurs en juristen. Ernst Young Belastingadviseurs is wereldwijd marktleider en werkt (inter)nationaal multidisciplinair samen met accountants, juristen en consultants. We hebben een groot aantal specialistische adviesgroepen. Voor ons kantoor in Leiden zoeken wij: Hoofd aangiftepraktijk U gaat werken in de aangiftepraktijk en houdt u onder andere bezig met het voorbereiden van aangiften voor inkomsten-, vermogens- en vennootschapsbelasting. Tevens verwerkt u administraties en coördineert u de uitstelregeling. Als hoofd aangiftepraktijk geeft u leiding aan een team van 3 personen en bent u eindverantwoordelijk voor deze praktijk. U beschikt over tenminste 3 a 4 jaar ervaring in de aangiftepraktijk. Gevoel voor service, inlevingsvermogen, commercieel denken, flexibiliteit en overtuigingskracht zijn uw sterke punten. Ernst Young biedt een afwisselende baan met een prettige en collegiale sfeer en uit stekende arbeidsvoorwaarden. Stuur uw sollicitatie (met c.v.) naar Ernst Young belastingadviseurs, t a v Rianne Beerkens, Wassenaarseweg 80, 2596 CZ Den Haag. Voor meer informatie bel: Ed Staas 071 - 52 41 414. www.ey.nl =U Ernst Young From thought to finish Interessante bijverdienste CCI CVTWi w a w* a a (onderdeel van Nedlloyd) zoekt: voor geadresseerde drukwerken - In uw postwijk of omgeving daarvan - het betreft bezorgen van geadresseerde drukwerken in de postcodes 2321, 2324, 2331 - leeftijd van 15 tot 65 jaar - gemiddelde stukbeloning op jaarbasis ƒ0,25 tot 0,30 - officiële betaling - eigen in te vullen werktijden tussen 09.00 en 21.00 uur Reacties naar: DEPOT LEIDEN 071-5212010 /inivvinK Tandheelkundig 1 "Wil Centrum Woubrugge Wegens drukke werkzaamheden per zo spoedig mogelijk gewaagd in ons team van 5 personen: voor 4 a 5 halve dagen per week. De precieze verdeling van de dagdelen over de week wordt in onderling overleg bepaald. Van de sollicitant wordt flexibiliteit in praktijkvoering en arbeidsuren, en zelfstandigheid bij de uitvoering van taken verwacht. De mogelijkheid om tezijnertijd ook werkzaamheden van een tandartsassistent uit te gaan voeren staat open. Taakomschrijving: - afsprakenbeheer - debiteurenadministratie - baliewerkzaamheden Uw schriftelijke reacties naar: Tandheelkundig Centrum Woubrugge Bateweg 16 A 2481 AN WOUBRUGGE t.a.v. Mw. E. de Geus en/of Dhr. T. Turk. FORENSISCHE ACCOUNTANCY T In het zakenleven krijg je meestal maar één kans om te scoren. Dan is het goed als je wereldwijd samen werkt met 85.000 collega's die net zo gedreven zijn als jij. Ernst Young forensic Services is een jonge en snel groeiende organisatie waarvan de dienstverlening is gericht op de beheersing van aan criminaliteit en ongewenst gedrag gerelateerde risico's. Forensic Services biedt een adequate begeleiding bij preventie, onderzoek en herstel van gevolgen van frauduleuze gedragingen binnen ondernemingen of anderszins in relatie tot de (administratieve) organisatie. Directiesecretaresse Als directiesecretaresse ben je een onmisbare schakel in de organisatie. Het leveren van kwaliteit staat voor jou voorop en je toont een meer dan gemiddelde inzet. Je kunt rekenen op een veelzijdig en gevarieerd takenpakket, zoals postverwerking, correspondentie, het zelfstandig behandelen van telefoon, notuleren en agendabeheer. De nadruk ligt op ondersteuning van de directie en er wordt een coördinerende rol in de dagelijkse werkzaamheden verwacht. Wij denken aan een opgewekte, flexibele collega die past in ons gezellige team en die bereid is mee te denken en initiatieven te nemen. Je beschikt over uitgebreide werkervaring in een vergelijkbare functie en beheerst de Nederlandse en Engelse taal uitstekend. Communicatief ben je sterk en je beschikt over een hoge mate van zelfstandigheid en accuratesse. Offide-Word heeft voor jou geen geheimen. Ernst Young Forensic Services biedt je een zelfstandige baan en de gelegenheid deel uit te maken van een succesvolle onderneming. Je kunt rekenen op een goed pakket primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor meer informatie kun je bellen met Patricia Slootweg onder telefoonnummer 070-3399933. Is je interesse gewekt, stuur dan binnen 10 dagen na verschijnen van deze advertentie een brief met CV naar Ernst Young Forensic Services, t.a.v. Gerard I.R. Cornelis, Postbus 97704, 2509 GC Den Haag. =U Ernst &Youn &1999 Ernst Young li ziekenhuis Voor de afdeling huishouding zoeken wij per direct een 36 uur per week (100%) vacaturenummer 116.99LD De afdeling huishouding, bestaande uit 110 medewerkers, is verant woordelijk voor het schoonmaakonderhoud van alle gebouwen, voor het verstrekken van linnengoed en dienstkleding, voor het beheer van de met-medische inventaris en de woonflat. - verantwoordelijk voor: het verstrekken van dienstkleding, het leveren van linnengoed aan afdelingen binnen het ziekenhuis, ae dienstver lening naar onze klanten, - kwaliteitscontroles uitvoeren m.b.t. kleding en linnengoed; - administratieve en secretariële ondersteuning bieden aan manager en leidinggevende; - waarneming tijdens afwezigheid van de teamleider schoonmaak Functie-eisen: - MBO-opleiding Facilitaire Dienstverlening of vergelijkbaar niveau; - ervaring met Word en Excel; - klantgerichte houding, goede communicatieve vaardigheden, zowel mondeling als schriftelijk. maandag tot en met vrijdag 11.15 - 15.00 uur vacaturenummer 103.99LD Taken: - assisteren bij de maaltijdband, - schoonmaken van eigen werkruimte, apparatuur en transportmaterialen. Functie-eisen: - ervaring in soortgelijke- of schoonmaakwerkzaamheden; - leeftijd vanaf 17 jaar. Het salaris bedraagt maximaal 3.180,- bruto per maand bij een fulltime dienstverband (FWG 15). De CAO voor het Ziekenhuiswezen is van toe passing. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan het Rijnland Ziekenhuis, locatie St. Elisabeth, t.a v. de heer A.A.M Smit (Teamleider linnenvoorziening) of mevrouw W.C.M. Beurze (Bandhulp), afdeling personeel en organisatie, postbus 4220, 2350 CC Leiderdorp, onder vermelding van het betreffende vacaturenummer FILES EN HET FORENSEN MOE? 1/ Ons kantoor aan het Kenaupark 5, Haarlem ligt op 2 minuten lopen het N.S. station! Wij zijn een internationale handelsfirma in chemische produkten. Wij zoeken i.v.m. uitbreiding van onze aktiviteiten: Administratief medewerker (m/v) voor onze logistieke afdeling 4 Secretaresse (m/v) voor onze correspondentie etc. in de drie moderne talen Parttime ook mogelijk. Zend uw C.V. aan: B.V. Consolco Kenaupark 5 2011 MP HAARLEM Fax no: 023-5343996 P E-mail: CONSOLCO.NL@WXS,l elektrogroothandel ROLFF Elektrogroothandel B.V. is een goed ingevoerde op de klant gerichte groothandel i' elektrotechnisch installatiemateriaal en schakel- en besturingscomponenten. Vanuit vestigingen in Alkmaar en Zoeterwoude-Rijndijk wordt geleverd aan installateurs, industr ïr i en overheid. Het werkgebied omvat het westen van het land. te iiel Voor de vestiging Zoeterwoude-Rijndijk zoeken wij een klantgerichte binnendienst Tot zijn/haar taken zullen behoren: De telefonische verkoop en het verwerken van de orders in het systeem. Het adviseren van de klanten, het doen van prijsopgaven en het onder de aandacht brengen van acties. Het leveren van een bijdrage aan de offertevoorbereiding. Het mede zorgdragen voor een optimaal functionerend voorraadbeheer. Het actief meewerken aan het assortimentsbeheer. In ae MBO-er/MTS-er E met productkenni die ervaring en een opleiding heeft genoten op MBO-elektroi niek niveau en goed in teamverband kan samenwerken. IX commerciële binnendienstfunctie vereist inzet, initiatief goede contactuele vaardigheden. Psychologisch Instituut Drs. J. de Zeeuw Bedrijfsadviesbureau Personele Organisatie ROZENGRACHT 72-73 - t 506 SH ZAANDAM Kandidaten, m/v, die aan de bovenstaande voldoen, wordt verzocht hun schriftelii' reactie te richten aan Mevr. E. del code "commercieel Ml Telefoon: 075-to

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 24