SLEUTE Personeel Personeel U KUNT NIET ZONDER Teamsecretaresse Jobfinders B.V. Secretarieel Human Resources Nu of nooit shopleider m/v assistent shopleider m/v Telecombedrijf ervaren hairstylist(e) Mostert Transport Leiden B.V. Apothekersassistente a&ALMONDE stallingsruimte Pianolessen VERKOOPMEDEWERKER BINNENDIENST Leid(st)er LITI E Iedere dag vertrouwen meer dan 40.000 politiemensen op jouw inzet. Kun jij die verantwoording aan? ZATERDAG 11 SEPTEMBER 1999 TEL. 07I-5143545 FAX 071-532083 3 Administratief personeel gevraagd Jong advocatenkantoor in Amsterdam zoekt een Geboden wordt een informele werksfeer en prima secundaire voorwaarden. Reacties naar nr. Helena van der Weijden, Meddo Professionals bv. Weesperzijde 86. 1091 EK Amsterdam Tel. 020-4637777. mail@meddo.com. Voor overige vacatures: www.meddo.com Bureau voor Werving en Selectie Personal Assistant voor een Amerikaans bedrijf te Den Haag Je werkt voor de Manager Financial Planning Analyses en de International Tax Manager. De werkzaamheden zijn o.a. agendabeheer, correspondentie, het maken van presentaties, filen en het bijhouden van deadlines. Goe de beheersing Engelse taal is vereist. Projectsecretaresse voor een dynamisch adviesbureau te Leidschendam Je bent de sparring partner voor de managers en verant woordelijk voor alle secretariële taken die de projecten betreffen. Er wordt van je verwacht dat je zelfstandig kunt werken en op HBO niveau kunt werken. Je bent commu- nicatiefvaardig, flexibel en hebt gevoel voor humor. Secretaresse HRM Recruitment voor een automatiseringsbedrijf te Delft Je ondersteunt de HRM Consultant op divers terrein en bent de "spin in 't web" van deze afdeling. Tot jouw uitge breide takenpakket behoort o.a.: het maken van arbeids contracten, het onderhouden van contacten met head hunters en derden, het up-to-date houden van het perso neelsinformatiesysteem en het verzorgen van alle organi satorische activiteiten. Directiesecretaresse voor een multinational te Zoetermeer Je bent de rechterhand van de President Direkteur en verleent tevens ondersteuning aan de aan de Hoofddi rectie. Naast de algemene secretariële werkzaamheden verzorg je evenementen van A tot Z. Je bent in staat om zelfstandig te opereren en uiteenlopende zaken van jouw baas op te lossen. Goede beheersing Engelse taal is ver eist en je bent representatief. Personeelsfunctionaris voor een bedrijf in de zakelijke dienstverlening in het centrum van Den Haag Je geeft als P&O professional beleidsmatige en operatio nele ondersteuning aan de gehele organisatie. Samen met de directie geef je verder vorm en inhoud aan de toe komst van de afdeling PZ binnen deze organisatie. Je kunt zelfstandig werken en bent een initiator. Je bent in het bezit van een HBO-opleiding P&O en hebt deze ken nis de afgelopen jaren in praktijk gebracht in een soortge lijke functie. Op dit moment hebben wij binnen de HR-branche op meerdere niveau's interessante mogelijkheden. Van on dersteunende P&O functies tot en met HR-managers met leidinggevende ervaring. Bel ons voor meer informatie, dan kunnen we een afspraak maken voor een oriënterend gesprek (kan eventueel ook 's avonds)! Man of vrouw, 65 PLUSSER, die 1 a 2 dagen per week boekhouding/financiële administratie kan doen op klein adviesbureau te Voorschoten. Tel. 071-5612485 tijdens kantooruren. Commercieel personeel gevraagd Grijp de kans van je leven Niets te verliezen, alles te winnen Een beter aanbod bestaat er niet! Geld. carrière, toekomst l.b.v. auto, regio randstad Bel nu: 020/68 86 266. TAXI STORE is een snelgroeiend, jong en dynamisch bedrijf dat suksesvol opereert op de altijd swingende modemarkt in de randstad. Wij zoeken voor de regio Haarlem of iemand die hiervoor wil worden opgeleid. Voor deze fulltime funktie zoeken wij kandidaten die: zelfstandig kunnen werken. ervaring in de kTedingbranche hebben. opleiding op MDS/MMO-niveau hebben. Stuur je brief met pasfoto aan: Taxi Clothing Company Vaste aanstelling. Bekend en goed ingevoerd merk. Min. 27 jaar en representatief. Eigen auto en telefoon, hoog inkomen en onkostenvergoeding. Bel voor toezending informatie op werkdagen 09.00-17 00 uur. tel. 0182-321 185. Kantoor in regio Leiden verkopers die enthousiast, flexibel, i.b.v. auto zijn. Min. 40 uur. p.w., interne opleiding. Bel 020/68 86 266 zoekt vertegenwoordigers elke maand zelfde bedrag en meer: 030-2345376. Kapperspersoneel gevraagd Gevr. leerling kapper of kapster GERARD COIFFURES, Breestraat 71Leiden. 071 - 512 35 19. Vragen naar de heer E. van Arkel. Hairstudio en Visagie Jeroen de Vink Sieboldstraat 34, Leiden. Tel.: 071-5218777. Bedrijfspersoneel gevraagd Draadbaan 49 te Leiderdorp zoekt studenten of scholieren voor sorteer- werkzaamheden in de loods en voor het laden van vrachtwaqens. Werktijden van 18.00 tot 22.00 uu Telefoon: 071 - 5412421 (W. Boer), Voor onze broodbakkerij in Hillegom zoeken wij een: ervaren broodbakker en een leerling broodbakker. (Para)medisch personeel gevraagd Apothekers-assistente gevraagd voor apotheek in Haarlem en A'dam-Noord Prettige werkomgeving en goede arbeidsvoorwaarden. Evt. parttime. Inl. tel. 020-6642397. GEVRAAGD: Voor inlichtingen: C. Hamelynck, 071 - 515 00 15. Carlina Apotheek, Boerhaaveplein 212343 LT Oegstgeest. Therapie en welzijn Futloos? Healing therapeutische massage. Gun uzelf een Ayurvedische-thaise ONTSPANNINGSMASSAGE. In fo/afspraak: Praktijk B.O.H.A.R.T 071-5311092. Kunst en antiek ANTIEKBOERDERIJ HOEVE Almondeweg 2, OEGSTGEEST-N bij Leiden aan A44 A'dam-/D.Haag. Dagel. 10-22 u. óók zondag. 071-5172757. Koopavond. Duizenden m2, Meubelen Klein-Anb'ek, zoals spiegels, lampen. Veel grenen, eiken, Engels, Spaans. ALLERGROOTSTE KEUS VAN NEDERLAND Zie GOUDEN GIDS Weekendshow Antiekbeurs Vinkeveen Unieke sortering: gebeeldhouwde meubels, teak, grenen, mahonie, noten en eiken meubels. Veel kleingoed, verlichting. Dagelijks open, vrij entree. Demmerik 47, Vinkeveen. Tel.: 0297-264 649. Bedrijfswagens Mart van Beelen Trailers Auto onderdelen, accessoires en reparaties Te huur aangeboden (voor bijv. old-timer): ACCU'S voor motoren, heftruck's, schepen, au to's. Groenen Accu-spe cialist, Nieuwe Rijn 106, Leiden. Tel.. 071-5120500. Mededelingen Spiritisch Genootschap Leiden Maandag 13 sept. PSYCHOMETRIE door Diana Veer ir het Gebouw aan de Lage Morsweg 14A (achter de winkels). Aanvang 20 uur. SCHERMVERENIGING AEW viert za. 25-9 het 75-jarig jubileum. Ook nemen we afscheid van Mtr. van Leeuwen. Belangstellenden zijn van harte welkom op de receptie. 17.00-18.30 u. het Vijf Hovenhuis, Hoflaan 169, Leiden. Gezocht: serieuse MLM. Wij onderscheiden ons in positieve zin van branche collega's: 030-2345376. Muziek Een enorme sortering bladmuziek vindt u bij: Music All In-Servaas, Schoolstraat 258, Voorschoten. Ook voor instrumenten. Pianodocente kan weer enkele leerlingen plaatsen. Informatie: 071-5149421 (centrum Leiden). 65 watt voor gitaar of an dere instrum. vr.pr. 250,-. Tel.: 071-5411388. Verhuizingen en inboedels Jan van Duuren B.V. Ook voor uw pianotransporten. 071 - 5225999. MOSTERT Verhuizingen, 80 jaar ervaring. De erken de verhuizer! Inl. W. v.d. Bogerd Tel.: 071-5412421 06-53926561. VERHUIZEN binnenkort? Vraag vrijblijvend advies aan de "Erkende Verhui zer" Verhuizingen/Brandt/ Leiden. Tel.071-5120389. Heeft u 'n kleine verhui zing, bel mij v. inlicht.: 06- 22528155071-5722800. WIE WIL ER EEN GOEDE BAAN IN DE AUTOMATISERlf Restart Computers is een snel groeiende onderneming (35 medewerkers), waarbinnen een collegiale sfeer heerst, die zich bezig houdt met het verkopen van automatiseringsproducten a het midden- en kleinbedrijf, grote bedrijven, particulieren en am doelgroepen. Wij zijn op zoek naar: OPERATIONEEL MANAGER Taken: Eindverantwoording over diverse afdelingen, waarondi Logistiek, Technische dienst, Magazijn: binnenkomende !0EN, uitgaande goederen s"r Afdelingshoofden aansturen Controleren van de huidige procedures en verbeterenvv brol nodig Introduceren nieuwe procedures Planning personeel Meewerken aan een verdere groei Eisen: Ervaring in soortgelijke functie HBO-werk-en-denkniveau Goede communicatieve eigenschappen Ervaring in aansturing mensen Klantgerichte instelling Kennis van Exact Software, MS Office Branche-en productkennis Wij bieden: een interessante en zeer afwisselende baan een job met veel verantwoording een pakket secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals pensioen, spaarloonregeling goed salaris, dat in overeenstemming zal zijn met de functie en uw ervaring Uw sollicitatie kunt u richten aan: Restart Computers BV, Oven Ja 18, 2315 KA LEIDEN, t.a.v. Dhr. T. van Reijen. E-mailen kan ook: tvr@restart.nl of bel voor informatie 071-5224551 Verzekeringen, hypotheken en geldzaken Verdouw Assurantie voor een goed(kop)e AUTO VERZEKERING. Bel even. Tel. 071-5155120. WERNINK BETON Opneembare bodembeschermende bedrijfsvloeren Telefoon 071-576 92 12 Telefax 071-576 18 02 E-mail: verkoop@wemink.nl Wernink Beton, al meer dan honderd jaar een landelijk bekend kwaliteitsbedrijf met een innovatief en actief klantgericht karakter, gespecialiseerd in de productie en verkoop van prefab bedrijfsvloerplaten van hoogwaardige beton, gevestigd aan de Amphoraweg nr. 20 te Leiden, zoekt op korte termijn een: Functie-inhoud U geeft ondersteuning aan de afdelingen verkoop en kwaliteitsbeheer. U heeft na een inwerkperiode intensief telefonisch contact met onze (potentiële) afnemers, waarvan een goed advies een belangrijk onderdeel vormt. U verzorgt de administratieve verwerking van verkoop- en productiegegevens. Functie-eisen Uw leeftijd is 22-25 jaar en u beschikt over een goede commercieel technische werkervaring, goede contactuele eigenschappen, een middelbare schoolopleiding en ruime ervaring met de computer. U kunt zelfstandig werken en u beschikt over een flexibele en positieve instelling ten opzichte van uw toekomstige collega's. De werkplek Een prettige werksfeer met 5 collega's die in teamverband nauw samenwerken. Een baan met verantwoordelijkheden. Daarnaast behoort een opleidingstraject tot de mogelijkheden. De baan is voor een langere tijd en biedt een goed toekomstperspectief. Solliciteren U kunt uw schriftelijke sollicitatie met CV richten aan de directeur van: Wernink Beton B.V. de heer T. van Schagen Postbus 1,2300 AA LEIDEN O t9amsQ7/e De Centrale Organisatie Kinderopvang Leiden zoekt ten behoeve van Kindercentrum Nooitgenoeg per 18 oktober I999 een voor 30 uur per week Voor 4 groepen variërend van 0 tot 2 jaar en 2 tot 4 jaar. De werkdagen zijn flexibel van maandag tot en met vrijdag. Ben jij die leid(st)er die wij zoeken: alert, met pedagogisch inzicht, flexibel, humoristisch, doortastend, in voor verandering en gek op kinderen? Dan ben jij de leid(st)er die Nooitgenoeg nodig heeft. Ben je goed gemotiveerd en heb je een duidelijke visie op kinderopvang, trek dan je stoute schoenen aan en schrijf.! Wij bieden: - een afwisselende baan in een enthousiast team met zorg voor verantwoorde kinderopvang. - rechtspositie en salariëring conform de CAO-welzijn, salarisregeling Kinderopvang (minimaal schaal 9, 2.846,00 en maximaal schaal 19, 3.805,00 bruto per maand bij een volledig dienstverband). - een aanstelling voor een jaar met uitzicht op een vast dienstverband. Telefonische informatie is te verkrijgen bij Cor Kuyt en Bianca Weyers, maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag van 09.00 tot I 1.00 uur, tel. 071 -5321877. Schriftelijke reacties voorzien van een curriculum vitae voor 23 september I999 richten aan: Sollicitatiecommissie Nooitgenoeg, Maansteenpad 2, 2332 RN Leiden. De sollicitatiegesprekken zullen plaatsvinden op dinsdag 28 september I999. Korps landelijke politiediensten Divisie CRI Het Korps landelijke politiediensten (KLPD) vormt samen met de 25 regionale politiekorpsen de Nederlandse politie. Kerntaken van het KLPD zijn toezicht op weg-, water- en luchtverkeer, het beveiligen van Koninklijke en diplomatieke personen, het leveren van recherche-expertise en recherche-informatie en het bieden van algemene ondersteuning aan de regionale korpsen op het gebied van politiespecifieke hulpmiddelen, infomatietechnologie en logistieke diensten. Het KLPD heeft zes divisies en een centrale staf. Er werken ongeveer 3.000 mensen. Korpsbeheerder is de Minister van Justitie. De divisie Recherche i.o. ressorteert onder het Korps landelijke politiediensten (KLPD). Momenteel wordt gewerkt aan de totstandkoming van een divisie Recherche binnen het KLPD. Deze divisie ontstaat door ee"n fusie van bestaande recherche-onderdelen van het korps. Binnen de divisie vinden zowel zelfstandige als ondersteunende rechercheprocessen plaats in een voorlopige structuur van een viertal diensten. Alleen al in Nederland wisselen Politie- en Justitiefunctionarissen jaarlijks zo'n 100.000 berichten zowel nationaal als internationaal uit. Berichtenverkeer dat onder meer gegevens over gepleegde misdrijven, sporenonderzoeken, vingerafdrukkenen de werkwijzen van criminelen omvat. De dienst Berichtenbehandeling (BB) verwerkt deze berichten en vormt daarmee een belangrijke factor in de opsporing van daders. Verdere taken van de dienst BB zijn het signaleren van internationaal gezochte personen, de zgn. opsporingsbevelen, en vermiste goederen. Boven dien beheert de dienst BB het Nationaal Centraal Bureau Interpol en het Nationaal Sirenebureau. Ondersteunend medewerker berichtenbehandeling (36 uur m/v) Als ondersteunend medewerker berichten behandeling heeft u contact met politie- en justitie-organisaties in binnen- en buitenland. U verwerkt en bewerkt gegevens in onze geavanceerde systemen en bent verantwoordelijk voor de archivering ervan. Ook het verstrekken van inlichtingen behoort tot uw veelzijdige takenpakket. Uw profiel Een afgeronde MAVO-opleiding en kennis van de moderne talen zijn een absolute voorwaarde. Evenals betrokkenheid bij criminaliteitsbestrijding en het gemakkelijk kunnen bewerken van elektronische informatie. Medewerker berichtenbehandeling (36 uur m/v) In deze functie legt u de contacten tussen politie- en justitie-organisaties in binnen- en buitenland. U verstrekt gegevens over gezochte personen en goederen die de belangstelling Van de politie hebben. U bemiddelt en verzamelt op verzoek gegevens uit informatiebestanden of ter voor bereiding van managementinformatie. Ook het geautomatiseerd verwerken en bewerken van data behoort tot uw taken. Uw profiel Naast het bezit van een HAVO-diploma beheerst u ten minste één van de moderne talen in woord en geschrift en heeft u enige kennis van in ieder geval twee andere moderne talen. Daarnaast beschikt u over algemene kennis van (inter)nationale wet- en regelgeving ten aanzien van opsporingen en berichtenverstrekkingen. Snel schakelen tussen verschillende processen en analytisch vermogen zijn u op het lijf geschreven. En natuurlijk voelt u zich betrokken bij criminaliteitsbestrijding. Eerste medewerker berichtenbehandeling (36 uur m/v) Op aanvraag verstrekt u informatie over daders, dadergroepen, misdrijven en andere informatie die de aandacht in binnen- en buitenland van politie en justitie vraagt. U adviseert over procedures die op grond van verdragen en wet- en regelgeving gelden voor internationale berichtenuitwisseling. U begeleidt en coacht de medewerkers van de afdeling vooral op het vakinhoudelijke vlak. Uw profiel U heeft een HAVO/VWO-opleiding en beheerst ten minste één van de moderne talen in woord en geschrift. Daarbij heeft u enige kennis van in ieder geval twee andere moderne talen. U heeft algemene kennis van (inter)nationale wet- en regelgeving ten aanzien van opsporingen en berichtenverstrekkingen en bent analytisch ingesteld. In deze functie wordt tevens van u verwacht dat u in staat bent de behoeften van de daartoe bevoegde instanties in te schatten en daarop te anticiperen. Belangrijk om te weten Voor alledrie de functies geldt dat het gaat om zeer verantwoordelijke taken die uiterst zorg vuldig dienen te worden uitgevoerd. De functies vragen om een grote mate van zelfstandigheid en het vermogen om in teamverband te werken. Daarom is het van belang dat u vlot en gemak kelijk in de omgang bent. Het spreekt natuurlijk voor zich dat politie en justitie in binnen- en buitenland 24 uur per dag over de genoemde informatie moet kunnen beschikken. U dient dus bereid te zijn in onregelmatige diensten te werken. Een antecedentenonderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Belangstelling? Voor meer informatie over deze functie kunt u telefonisch contact opnemen met de heer H.L. Wouters (079 - 345 96 51) of mevrouw M.J. Mulders (079 - 345 90 84), afdeling Berichtenbehandeling. Sollicitaties richt u, vergezeld van cv en motivatie, aan de divisie Recherche i.o., t.a.v. mevrouw drs. C. Muis, Projectleider Personeel Organisatie, Postbus 3016, 2700 KX Zoetermeer.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 12