Personeel Personeel Personeel Personeel Personee STAAL Word jij zelfstandig ondernemer met 2oo man personeel? Gek op betalen? Dan is dit rondje van jou. MIDDAG- BESTELLERSISTERS) ZATERDAG 4 SEPTEMBER 1999 Een ongekende economische dynamiek. Die vind je in het werkgebied van Rabobank Haarlemmermeer. Met Schiphol als spil ontwikkelt Haarlemmermeer zich tot één van de grote Europese verkeersknooppunten waar zich tal van nieuwe, innovatieve bedrijven vestigen. Door de status van VINEX-locatie is de regio een concentratiegebied voor woningbouw, waar jaarlijks ruim 2.000 nieuwe huizen worden gebouwd. Als Rabobank zijn we de afgelopen jaren explosief gegroeid. Zowel in de bedrijvenmarkt als onder particulieren. En onze doelstellingen voor de komende jaren zijn uitermate ambitieus. De ervaren adviseur die wij zoeken, helpt zowel onze ambities als die van onze klanten te verwezenlijken. Als hypotheekadviseur benut je kansen. Je begint met een goed advies dat naadloos aansluit op de situatie en wensen van de klant. Maar de hypotheek Hypotheekadviseur m/v afsluiten is net zo belangrijk. Verkopen dus, en wel op zo'n manier, dat de klant er een goed gevoel over heeft - en in de toekomst blijft houden. En mocht de klant meer willen dan een hypotheek alleen, dan speel je daarop in. Kortom, uitdagend werk waarin je al je commerciële talent kwijt kunt, op een commercieel aantrek kelijke, maar ook zeer concurrerende markt. En waarbij je ondersteuning krijgt van de grootste hypotheekverstrekker van Nederland. Je hebt een HBO-opleiding in een financiële of commerciële richting, enkele jaren verkoopervaring in de financiële dienstverlening en interesse in een loopbaan bij de Rabobank. Interesse? Voor meer informatie kun je contact opnemen met de heer L. Zeldenrust, teamcoördinator Huis Hypotheekadvies, telefoon (023) 564 95 53, of met mevrouw L. Blom, segmentmanager Huis Hypotheekadvies, telefoon (023) 564 95 52. Je brief met c.v. kun je binnen 14 dagen sturen naar Rabobank Haarlemmermeer, afdeling Personeel Opleidingen, Postbus 18, 2130 AA Hoofddorp. Een psychologisch onderzoek of assessment center kan deel uitmaken van de procedure. Geef je ambitie toekomst Rabobank Haarlemmermeer BANK CONCERN Staal Bank Concern is de houdstermaatschappij van alle bancaire diensten binnen de Achmea Groep. Staal Bank Concern is een snel groeiende organisatie met korte communicati en een professionele open werksfeer die veel ruimte biedt voor eigen ondernemerschap. De organisatie telt momenteel ruim 600 medewerkers. Binnen de organisatie zijn goed opgei specialisten werkzaam die diensten verlenen aan een hoogwaardige klantengroep. Binnen Staal Bank concern verzorgt de afdeling Betalingsverkeer als belangrijke steunpilaar back office, de betalingen en de administratieve verwerking van transacties van (klanten van bank. De afdeling telt 30 medewerkers verdeeld over vier teams, elk geleid door een sei teams zijn Betalingsverkeer Binnenland, Betalingsverkeer Buitenland, Controle Rapporta Data-entry. Voor de eerste twee teams zoeken wij een nieuwe medewerker. BETALINGSVERKEER BINNENLAND en An'ro, Avéro Bank. Zolberl (Luxembourg), 'er, CB Direct (België), Je werkt in een team bestaande uit 4 mede werkers. Het team beheert en verwerkt diverse cards, geldautomaten, en het Electronic Banking systeem (MultiCash), controleert tevens de administratie en rapporteert over het gebruik Daarnaast informeren de medewerkers v team de klanten over de mogelijkheden procedures voor binnenlands betalingsv< taff. BETALINGSVERKEER BUITENLAND Dit 5-persoonsteam verwerkt de uitgaande en inkomende betalingsopdrachten in verschillende systemen, verzorgt de codering en controleert de betalingen. Voor deze functie is een goede mondelinge uitdrukkingsvaardigheid in de engelse taal onontbeerlijk. Frans is een pré. Ervaring met het interbancaire betalingssysteem Voor beide vacatures geldt: - een relevante opleiding op mbo niveau en ervaring op het werkterrein - voldoende ervaring binnen het vakgebied, - initiatief, overtuigingskracht en een hoge prestatiemotivatie - vertrouwd met de moderne automatiserings technieken en -pakketten - affiniteit met het begeleiden van de ontwikkeling van medewerkers - vanzelfsprekend ben je klantgericht en werk je gestructureerd en planmatig. SWIFT strekt tot aanbeveling. Hoewel je geen leidinggevende ervaring hebt, heb voldoende ervaring in het vak om op ter die rol te kunnen groeien en bijvoorbeelc rechterhand te worden van de senior die deze groep leiding geeft. Uw reactie Voor meer informatie over de functie kun je contact opnemen met het Hoofd Betalingsverkeer, dhr. J.J.M. de K( (070)3101468. Schriftelijke sollicitaties met curriculum je tot 14 dagen na het verschijnen van de advertentie zenden aan Staal Bank Conct t.a.v. mw. drs. A.P.A.M.J. Derksen, Recruitment Manager, Postbus 327, 2501 CH Den Haag. SELEKTVRACHT depot LEIDEN zoekt voor bezorging van kleine pakjes in Leiden en directe omgeving met eigen auto. Beschikbaar op dinsdag- t/m vrijdagmiddag (en /of). Zeer aantrekkelijke bijverdienste (officieel) en kostenvergoeding. Inlichtingen: woensdag t/m vrijdag van 13.00 tot 15.00 uur. Telefoon 071-5212010. Wegens uitbreiding zoeken wij in de regio Leiden (aankomend) vestigingsmanagers m/v Een vaste baan bij een uitzendorganisatie. Het succes bepalen van je eigen vestiging. Dat is een uitdaging! Vestigingsmanagers van Luba zijn dan ook zonder uitzondering ondernemers. Inspirerende leiders, die kansen zien en grijpen. Die verantwoordelijkheid nodig hebben om het beste uit zichzelf te halen. Als Luba vestigingsmanager ben je 'mensenwerker' zonder het commercieel belang van de uitzendkracht, de opdrachtgever en je eigen vestiging uit het oog te verliezen. Een trotse werkgever, met alle kennis van de plaatselijke arbeidsmarkt om 200 uitzend krachten (jouw personeel!) aan de perfecte baan te helpen! Ben je uit dergelijk hout gesneden, dan zul je snel de mogelijkheden bij Luba ontdekken. Want je bent zo zelfstandig als je zelf wenst. Met alle ondersteuning op het gebied van opleiding, vestigingsbeleid en branche- en marktinformatie binnen handbereik. Je bent onder nemer, maar niet alleen. Met meer dan 30 Luba vestigingen en gespecialiseerde dochterondernemingen op het gebied van flexibele arbeid voorzien we Nederland van uitzending, payrolling en detachering. En dat al 30 jaar! Ben je ongeveer net zo oud als wij, heb je HBO werk- en denkniveau en een paar jaar leidinggevende en commerciële ervaring, schrijf dan een sollicitatiebrief en CV naar Luba Beheer, t.a.v. afdeling personeelszaken. Zeemanlaan 22a, 2313 SZ Leiden.Via telefoonnummer 071 - 5134744 kun je bij hen desgewenst nadere informatie krijgen. LufoflQQ Uitzend ButonJ LUBA. MENSEN WAAR )E WAT AAN HEBT. ProBiblio zoekt voor de Openbare Bibliotheek Rijnwoude per I november 1999 een Bibliotheektechnisch medewerker Algemene informatie De openbare bibliotheek Ri|nwoude heeft als werkgebied de kernen Hazerswoude-Rijndijk en Hazerswoude-Dorp. In beide kernen wonen ongeveer 5.500 inwoners. Het hoofd van de bibliotheek en de aan te stellen functionaris worden in de uitvoering van het werk ondersteund door twee teams vrijwilligers. De functie De werkzaamheden bestaan uit: het coördineren van de werkzaamheden in de vestiging Dorp het begeleiden en instrueren van de vrijwillige medewerkers het geven van informatie en advies het organiseren v het organiseren e het leveren van e het leveren van e en cd-rom n promotie- en leesbevorderingsactiviteiten uitvoeren van groepsontvangsten in beide vestigingen r> bi|drage aan de collectievorming n bijdrage aan de ontwikkeling van het gebruik van Internet Het werkrooster omvat de woensdagochtend en -middag, donderdagochtend, vrijdagmiddag en -avond en eenmaal per drie weken een zaterdagochtend. De eisen Om voor deze functie in aanmerking te komen beschikt u over: een relevante bibliotheekopleiding een flexibele, creatieve en enthousiaste instelling goede contactuele eigenschappen het vermogen om zowel zelfstandig als in teamverband te kunnen werken affiniteit met de doelgroep jeugd kennis van en ervaring met nieuwe media L. Morreau, Het salaris is gebaseerd op schaal 6 van de CAO Openbare Bibliotheken (min. 1.697,00 en max. 2.314,00 bruto bij een werkweek van 20 uur). U kunt tot 17 september 1999 reageren, onder vermeldinj vacaturenummer 99P0586, via vacature@probiblio.nl of per brief gericht aan het hoofd van de stafafdeling Personeel en Organisatie, mevrouw D. Lieffijn, Postbus 485, 2130 AL Hoofddorp.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 42