rsoneel Personeel Personeel Personeel Personeel Hillegom M MAKEN MONTAGELEIDER nancieel medewerker grondexplotatie/ lid sectorteam Gemeente NT U :T jongeneel SECRETARESSE directie - secretaresse (m/v) Medewerker ontvangsten administratie m/v SAMENWERKENDE DIRK VAN DEN DROEK DEDRUVEN 4 SEPTEMBER 1999 is een aantrekkelijke woon- en werkgemeente met 20.000 gelegen in de Bollenstreek. De gemeente is gunstig gesitu- pzichte van Haarlem, Amsterdam, Leiden en Den Haag in een die rijk is aan natuurschoon. itelijke organisatie bestaat uit twee productgerichte sectoren ilijk Grondgebied en Gemeentelijke Dienstverlening- een pnsten een stafafdeling Personeel, Organisatie en Informatie. ling Financiën, Belastingen en Control van de Bestuursdienst volgende vacature hej 36 uur per week medewerker grondexploitatie t ondersteuning bij het maken van exploitatieopzetten en ^calculaties. U voert mede de financiële controlfunctie uit en 5erli applicatie van het basismodel grondexploitatie. oftt de financiële administratie en bereidt betalingen voor. iegrotingswijzigingen en verzorgt taken die via de contact- Is zijn ingebracht. U werkt mee aan de samenstelling van de managementrapportage en jaarrekening. Tenslotte voert u ^isgewijs interne controles uit. kassier en u beheert het gemeentelijke plan- ■amma. en uw kwaliteiten 3n afgeronde mbo-opleiding, bij voorkeur ba differentiatie bf meao. Ervaring met bovengenoemde werkzaamheden is lakelijk. U heeft wel kennis van interne controle en grondex- T/erder bent u creatief en gewend zowel zelfstandig als in nd te werken. |>rwaarden k van opleiding en ervaring kunnen wij u een maximum sala- van f 4.712,-- bruto per maand bij een 36-urige werkweek Ilijke salarisschaal 7). i en sollicitatie ie informatie kunt u contact opnemen met de heer L.H.M. van ■endijk, hoofd van de afdeling FBC, telefoonnummer (0252) ■ij de selectie wordt een vertegenwoordiging van het perso- Jken. s graag binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad en het College van Burgemeester en Wethouders van de jHillegom, ter attentie van het hoofd van de stafafdeling Organisatie Informatie, Postbus 32, 2180 AA Hillegom. lis°L Bij Jongeneel Leiden, leverancier van hout. plaatmateriaal en afbouwproducten voor de professionele bouw en industrie, is plaats voor een ST- ERKOPER BINNENDIENST M/V din kindt /an d« irj .ggeld de wc ang vj 8.30 i De functie. Als verkoper binnendienst vormt u een belangrijke schakel tussen onze klanten en het bedrijf. Onze klanten verlangen deskundigheid en een servicegerichte instelling. U behandelt aan- vragen, maakt offertes en zorgt voor adequate follow-ups die u I uiteindelijk afsluit met het binnenhalen van orders. Wat vraagt Jongeneel. U bent een echte commerciële doorzetter met een hoge inzet en veel overtuigingskracht. U werkt klantgericht, kunt zelfstandig opereren en beschikt over goede contactuele eigenschappen. U heeft een resultaat gerichte instelling met een sterk gevoel voor advies en service en werkt graag in een team. U heeft een opleiding op MBO-niveau met succes gevolgd. U werkt minimaal 1 jaar in een commerciële functie, bij voorkeur in de houtbranche of de bouwwereld. Bekendheid met Windows 95 en de softwarepakketten Word en Excel is een pre. Wat biedt Jongeneel Jongeneel biedt een afwisselende, zelfstandige functie bij een professionele organisatie. Verder bieden wij naast een goed salaris uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. 9/3, Reactie. Als u belangstelling heeft voor deze functie kunt u uw sollicitatiebrief, onder vermelding van vacaturenummer 98-62 -binnen 14 dagen-zenden aan Koninklijke Jongeneel B.V.. t.a.v. mevr. A.M. Brefeld. Postbus 49. 3500 AA Utrecht. Voor meer informatie over de functie kunt u bellen met de heer W.F. Ritter. manager, of de heer D. Heeneman. verkoopleider van Jongeneel Leiden, telefoonnummer 071 -5226151 He klijke Jongeneel is marktleider op hel gebied van hout. plaatmateriaal en afbouw den voor de professionele bouw en irtduslne. Mei een landelijk netwerk van 35 regionale istigingen en ca 700 medewerkers is hel ruim ?00 jarige bedrijf toonaangevend in haar ranche Hel hoofdkantoor mei de centrale ondersteunende diensten zijn gevestigd in Utrecht Vanwege het vertrek van een van onze medewerksters is Standard Creatieve Communicatie B.V. op zoek naar een representatieve (32 uur per week) Standard Creatieve Communicatie B.V. is een aktiemarketing bu reau. Onze klanten zijn A-merk fabrikanten en winkelorganisaties in binnen- en buitenland. De taken zijn het verrichten van secre taressewerkzaamheden, het aannemen van de telefoon, agenda beheer, archivering en het ondersteunen daar waar nodig is. Wij zoeken een ervaren kandidaat met een afgeronde secretares seopleiding. Goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift is een voorwaarde. Wij werken met MS-office software (Word en Schedule worden het meest gebruikt). Heb jij interesse in een leuke baan bij Standard, ben je enthousi ast en dynamisch? Stuur dan je brief met CV naar: Standard Creatieve Communicatie B.V. T.a.v. de heer J. M. Zandvliet Rijksstraatweg 392 2242 CZ WASSENAAR Voor nadere telefonische informatie over deze functie, kun je contact opnemen met Yvonne de Jong. Zij is te bereiken op tele foonnummer 070-51 22 111. Naar aanleiding van deze advertentie wordt acquisitie niet op prijs gesteld. WONINGBOUWVERENIGING DE SLEUTELS samen thuis in wonen Postbus 1041 2302 BA Leiden Woningbouwvereniging De Sleutels in Leiden heeft momenteel 4.300 verhuureenheden in eigendom, bestaande uit woningen en bedrijfsruimten. Het beheer wordt verzorgd door het bedrijf van de vereniging, waar een 40-tal medewerkers onder leiding van een directeur en een managementteam werken. Kwaliteit staat bij ons hoog in het vaandel. Niet alleen kwaliteit voor wijken, woningen en woonomgeving, maar ook voor onze dienstverlening aan huurders, relaties en collega's. Binnenkort hoopt ons bedrijf het KWH - kwaliteitslabel te behalen en daarna te behouden. Om ons daarbij te helpen zoeken wij voor ons bestuur, directeuren managementteam een energieke, kwaliteitsbewuste voor 28 uur per week De functie: De werkzaamheden bestaan onder andere uit: - voeren van zelfstandige correspondentie - maken van notulen en verslagen - verwerken van binnengekomen stukken - plannen en voorbereiden van vergaderingen en zorg dragen voor de follow-up - verzorgen van persberichten en verstrekken van algemene informatie - onderhouden van perscontacten - verzorgen van bedrijfsinformatie voor zowel intern als extern gebruik - bewaken van de huisstijl - leveren van bijdragen aan het verenigingsorgaan - up to date houden van relatiebestanden - plannen en organiseren van allerhande activiteiten en nog veel meer wat bijdraagt aan het goed functioneren van de vereniging en het bedrijf. De eisen: Ofn de functie goed te kunnen uitvoeren is nodig: - VWO-diploma aangevuld met een secretariële opleiding - uitgebreide relevante werkervaring - goed gevoel voor kwaliteit - klantvriendelijke en klantgerichte houding - zeer goede mondelinge en schriftelijke vaardigheden - energieke en initiatiefrijke werkhouding en instelling. Wij bieden: Wij bieden een salaris wat in overeenstemming is met het niveau van de functie. Afhankelijk van ervaring ligt dit tussen ƒ4.000,- en ƒ5.500,- per maand bij een 36-urige werkweek. De overige arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO voor woningcorporaties. Bent u de man of vrouw die wij zoeken? Spreken de werkzaamheden u aan, voldoet u aan de eisen en werkt u graag in een informeel bedrijf, waar hard werken en een no-nonsense houding normale begrippen zijn, dan nodigen wij u van harte uit binnen tien dagen schriftelijk te solliciteren. U stuurt uw brief aan Woningbouwvereniging De Sleutels, Postbus 1041, 2302 BA LEIDEN, ter attentie van de directie. BOUMAN KUIJPER RECRUITMENT B.V. Werving Selectie Sollicitatietraining Executive search Lindeman is en toonaangevende en innoverende onderneming op het gebied van centrale verwarmings- en airconditioning-installaties. Met ruim 40 medewerkers draagt Lindeman zorg voor de installatie en het onderhoud van luchtbehandelings- en verwarmingssystemen voor de utiliteits- en woningbouw en voor vastgoedbeheerders en overheidsinstellingen. Namens onze opdrachtgever Lindeman Verwarming B.V. zijn wij met spoed op zoek naar een: De kandidaat die wij zoeken is verantwoordelijk voor het verzorgen van de planning en werkvoorbereiding alsmede de routing van de gegevens voor de diverse woningbouwprojecten. U verzorgt de controle op de bouwplaats en begeleidt de diverse montageprojecten. Tevens draagt u de verantwoording voor het opleveren van de diverse woningbouwprojecten. Bent u de kandidaat die alles weet van moderne C.V.- installaties in de woningbouw en die beschikt over uitstekende contactuele eigenschappen en een no-honsens mentaliteit? Als u zichzelf herkent in dit profiel biedt Lindeman Verwarming B.V. u een boeiende en afwisselende functie aan met uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Geïnteresseerd? Reageer dan snel! Stuur uw schriftelijke motivatie, voorzien van een uitgebreid C.V. voor 19 september naar Bouman Kuijper Recruitment B.V. t.a.v. de heer P. Kuijper Postbus 2223 2002 CE Haarlem Voor meer informatie kunt u tijdens kantooruren bellen met: 023 - 5256294 Zie ook onze andere advertenties in deze editie! adschap van Het hoogheemraadschap van Rijnland heeft in een gebied van ruim duizend vierkante kilometers, waarin ruim één en een kwart miljoen mensen wonen en werken, de zorg voor drie taken: de beveiliging tegen zee- en rivierwater (waterke ring), het op peil houden van het boezemwater (waterbeheersing) en de bestrijding van de ver ontreiniging van het oppervlaktewater waar van 2/3 deel werkt op het kantoor in Leiden. Het overige deel werkt op 45 gemalen en zuive ringsinstallaties verspreid over het gehele gebied. Rijnland Bij de afdeling Invordering is een vacature ontstaan voor een 32 uur per week De afdeling Invordering behoort tot de hoofdafdeling Financiële en Eco nomische Zaken en heeft vier hoofd werkstromen t.w. ontvangstenadmi nistratie (betalingsverwerking inzake aanslagen), deurwaarderbegeleiding (binnendienst ondersteuning van de deurwaarders), deurwaarderswerk en kwijtschelding. De afdeling Invordering bestaat uit 16 personen. U verwerkt de Kas-, Bank- en Giro dagontvangsten van 23 belasting soorten. Deze werkzaamheden wor den gedeeltelijk geautomatiseerd verricht. De resterende betalingen moeten handmatig worden inge voerd. U vervaardigt en activeert de restituties van betalingen. Tevens ver richt u nog andere werkzaamheden die op het betalingsverkeer betrek king hebben zoals onder andere de verwerking van correcties en nageko men betalingen. Daarnaast verstrekt u, zowel mondeling als schriftelijk, informatie met betrekking tot de gedane of nog verschuldigde betalin gen. Ook de behandeling van corre spondentie inzake het betalingsver keer behoort tot uw werkzaamhe den. Tevens zult u ondersteunende werkzaamheden verrichten bij zowel de invorderings- als de kwijtschel dingsfunctie, bijvoorbeeld bij het opstarten van diverse runs (bijv. aan maningen/herinneringen) overzich ten, lijstwerk en verder voorkomende administratieve werkzaamheden. U beschikt over een mavo/havo-oplei ding. Ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking is noodzakelijk. U beschikt over een goede mondelin ge uitdrukkingsvaardigheid. Ervaring met werkzaamheden op het terrein van de betalingsverwerking strekt tot aanbeveling. U verdient in deze functie afhankelijk van uw leeftijd, opleiding en erva ring, maximaal f 4.223,-- bruto per maand (max. schaal 6) op basis van een 38-urige werkweek. Als secundaire arbeidsvoorwaarden kent Rijnland o.a. een aantrekkelijke regeling voor ziektekosten bij het IZA, een financiële tegemoetkoming voor kinderopvang en mogelijkheden m.b.t. ouderschapsverlof en opleidingen. Nadere (telefonische) informatie kunt u inwinnen bij het hoofd van de afdeling Invordering, de heer J.W. Vink, telefoon (071) 516 83 10 (tijdens kantooruren). Een benoeming vindt bij Rijnland plaats na het overleggen van een ver klaring omtrent het gedrag. Uw sollicitatie kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan het hoofd Personeel en Organisa tie van Rijnland, mevrouw C.P. Jong, Postbus 156, 2300 AD Leiden. Op brief en enveloppe graag het vacaturenum mer 99-INV-4 vermelden. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De Centrale Helpdesk van de Samenwerkende Dirk van den Broek Bedrijven staat zeven dagen per week klaar om alle storingen met apparatuur en programmatuur en vragen van gebruikers te behandelen. De variatie is groot: winkelautomatisering (kassa's, weegschalen, winkeladministratie, bestelterminals, EDI), logistiek (pc's, printers, heftrucks, orderverwerking, magazijnbeheer), inkoop (beheer leverancier^, product- en klantgegevens), hoofdkantoren (kantoorautomatisering, email, administratieve, financiële en personeelssystemen) en D-reizen (call-center toepassingen, Internet, reisinformatie en boekingssystemen). Om ons team te versterken zoeken wij enthousiaste collega's in de functie van: MEDEWERKER HELPDESK m/v Functie-omschrijving: je bent samen met acht collega's het eerste aanspreekpunt voor de gebruikers je zorgt voor een correcte en snelle telefonische afhandeling je administreert alle binnenkomende meldingen je stuurt interne specialisten en leveranciers aan je bewaakt de voortgang van de behandeling je zorgt voor juiste registratie van apparatuurgegevens je onderhoudt handboeken en overige helpdesk-informatie. We bieden een uitdagende functie in een prettige, informele werksfeer, (bedrijfs)trainingen aangevuld met praktijkbezoeken en ruime doorgroei mogelijkheden. Tevens een prima startsalaris, interne en externe opleidingen waarbij alle kosten worden vergoed en flexibele arbeidstijden (variërend van 24 tot 45 uur). Werkzaamheden worden voornamelijk tussen 7.00 en 18.00 uur verricht van maandag tot en met zaterdag. Incidenteel werk je tot 22.00 uur. Roosters worden in onderling overleg samengesteld. Profiel: je hebt minimaal een MBO opleiding je hebt interesse in het vakgebied automatisering je bent klantvriendelijk, zelfstandig en bezit een goed beoordelingsvermogen je hebt goede communicatieve vaardigheden je hebt ervaring met Microsoft Office '95 je werkt graag als teamlid in een afwisselende omgeving waar het soms hectisch kan zijn je bent analytisch ingesteld (dit wordt vastgesteld door het maken van een capaciteitentest). Belangstelling? Neem binnen 7 dagen telefonisch contact op met Uniconsult, telefoonnummer: 023 - 554 24 24. Je wordt dan doorverbonden met een medewerker van de afdeling Personeel en Organisatie. De Samenwerkende Dirk van den Broek Bedrijven bestaat uit vijf supermarkt ketens. Dlrck III slijterijen. Dlrx drogisterijen, distributiecentra, een Inkooporganisatie en D-relzcn Vakantiewinkels. In meer dan 300 vestigingen zijn ruim 9000 mensen werkzaam. Uniconsult verzorgt alle automatiserlngsactlvltelten (ook de Centrale Helpdesk) voor het hele concern en Is gevestigd In een modern kantoorpand In het centrum van Hoofddorp. Uniconsult heeft een plane organisatiestructuur en een prettige open cultuur. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 39