Personeel Personeel Personeel Personeel Personei Grafisch afwerkers DekaMarkt Rayon manager LEIDINGGEVENDE FUNCTIE een orthopedagoog (preventief) ambuiant begeleider doktersassistente Bjs] B ER KV Et ZATERDAG 4 SEPTEMBER 1999 Dr. A. van Voorthuijsenschool voor speciaal onderwijs en voortgezet speciaal onderwijs aan zeer moeilijk lerenden Aan onze school is met ingang van heden een vacature ontstaan op onze S.O-afdeling voor een groepsleraar (m/v) De baan: Het gaat om een baan in de bovenbouw (10-12-jarigen) met de omvang van vier werkdagen (maandag t/m donderdag). De benoeming vindt plaats in het kader van langdurige vervanging van een collega, die geleidelijk zal gaan reïntegreren. Een vaste benoeming behoort tot de mogelijkheden, in verband met een andere vacature die ontstaat in het voorjaar van 2000. Betaling: De school valt onder de wet op de expertisecentra. De maximumschaal binnen deze vorm van onderwijs is schaal 10. Informatie over de baan: De leraar geeft les aan 12 leerlingen die op het gebied van cognitieve vaardigheden op verschillende niveaus functioneren kunnen differentiëren en organiseren zijn dan ook belangrijke vaardigheden voor onze toekomstige collega. Belangrijkste leergebieden zijn - (sociale) zelfredzaamheid, inclusief communicatieve taal - kennis en vaardigheden, van belang voor de toekomst. Pedagogische doelen zijn: - zelfstandigheid en zelfvertrouwen ontwikkelen en bevorderen - plezier hebben/krijgen in het schoolgaan bevorderen - zelfstandige werkverhouding opbouwen Benadering: een positieve, duidelijke benadering. Hierbij gebruiken de leraren de ruimtelijk - visuele omgeving als ondersteuning. Informatie over de school: De Dr. A. van Voorthuysenschool is een openbare school die bezocht wordt door 160 leerlingen van 20 jaar. Deze zijn verdeeld over 13 groepen, waarvan 7 S.O. en 6 V.S.O. groepen. In totaal zijn er 47 teamleden werkzaam aan de school: (vak) leerkrachten, onderwijsondersteunend personeel en directieleden. De school maakt vanaf 8 september aanstaande deel uit van een regionaal expertisecentrum in oprichting. Daarbinnen wordt een basis gelegd voor samenwerking met diverse (V.)S.O.-scholen voor zeer moeilijk lerenden mytyl-/ tyltylscholen en scholen voor langdurig zieken in Haarlem, Zaandam en Amsterdam. Reacties: Nadere informatie over de functie en de school is te krijgen bij mevrouw A. J. Welleman (directeur), of bij mevrouw A. H. Joustra (adjuct-directeur). U kunt ook direct een afspraak maken voor een oriënterend gesprek en een bezoek aan de school Mevrouw A. M. Scholte (administratie) kan daarvoor een afspraak met u maken. Dr. A. van Voorthuysenschool Professor Eykmanlaan 1 2035 XA Haarlem Telefoon 023 - 5335939 Fax: 023 - 5339551 BOUMAN KUIJPER RECRUITMENT B. V. Werving Selectie Sollicitatietraining Executive search Onze opdrachtgever Binderij Baltus te Amsterdam is een innoverende onder neming in de grafische afwerking. Deze innovatie laat zich met name zien in de aanschaf van de laatste ontwikkeling op het gebied van garenloos binden, de Xlüller- Martini 'Tigra'®Mede door de komst van deze unieke machine, de eerste in grafisch Nederland, zijn wij namens Binderij Baltus op zoek naar Zowel leerlingen als ervaren vakmensen De ervaren kandidaten die wij zoeken hebben een grafische achtergrond, bij voorkeur grafische school, of een door ervaring verkregen ver gelijkbaar niveau. Hij of zij is in staat om geheel zelfstandig te functioneren en heeft ruime ervaring in het werken met MBO vouw- machines, zowel vlak- als rondstapel. Ervaring met een Polar snij machine geldt als een pré. Voor de leerlingen geldt datje geïnteresseerd bent in de grafische techniek, bereid bent een gedegen opleiding te volgen, zowel in de praktijk als op school en je enthousiast en gemotiveerd bent. Wanneer je interesse hebt in één van deze uitdagende functies, binnen en jong en enthousiast team, stuur dan je reactie voorzien van een uitgebreid C.V. voor 1 augustus aanstaande naar: Bouman Kuijper Recruitment B.V. T.a.v de heer P.E. Kuijper Postbus 2223 2002 CE Haarlem Voor meer informatie kan je tijdens kantooruren bellen. Tel:023 - 5256294 AJA ïrmr\]r* CHR. MBO KATWIJK Chr. MBO Katwijk school voor Middelbaar Beroepsonderwijs vraagt met ingang van zo spoedig mogelijk een fulltime administratief medewerk(st)er Cursistenregistratie/Receptie De werkzaamheden bestaan uit: - het beheren van de cursistenregistratie - type- en receptiewerkzaamheden De standplaats is grotendeels in Katwijk en gedeeltelijk in Leiden. Wij zoeken een accurate collega met een flexibele instelling, die na een inwerkperiode zelfstandig in ons team functioneert. Functie-eisen: diploma HAVO/MEAO. Inlichtingen bij mevrouw L. van Harskamp, hoofd van de administratie, tel. 071-5353355. Voorkeur: 'Alle mensen worden vrij en gelijk in waardigheid en rechten geboren.' Salariëring: functieniveau 5 met maximum 3.992,- bij een volledige betrekking. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 15 september a.s. sturen naar de directeur, de heer P. Geurts, op het adres van de school: Postbus 656,2300 AR Leiden of faxen naar nr. 071-5353399. De school maakt deel uit van ROC de Mid West Groep. Mid Wij maken deel uit van de West Groep DekaMarkt is met 62 supermarkten, 24 slijterijen, 4 drogisterijen, eigen productiebedrijven en distributiecentra een gezichtsbepalend supermarktbedrijf in Noord- en Zuid-Holland en Flevoland. DekaMarkt blijft groeien en daarom zijn wij op zoek naar versterking van het leidinggevend personeel in onze filialen. Het aardige van werken in een supermarkt is dat het draait om zowel klanten als collega's. De klant staat centraal in onze winkels. En die klant kiest zijn of haar favoriete supermarkt op basis van meerdere factoren. Bijvoorbeeld op bereikbaarheid, assortiment, prijs en sfeer. En in steeds sterkere mate ook op basis van deskundigheid en klantvrien delijkheid van het personeel. De vakkennis, de dienstverlenende instel ling en de commerciële feeling van ons personeel bepaalt voor een groot deel het succes van DekaMarkt. Immers: een klant die goed, snel, vakkundig en vriendelijk wordt geholpen komt maar al te graag terug. Heb je interesse in een loopbaan bij een groeiend supermarktbedrijf? Kom dan eens praten over een binnen de winkelorganisatie van DekaMarkt De functies: Werken in de supermarkt is vakwerk: er wordt steeds meer geëist van medewerkers en er is veel werkte doen. En dat is echt niet alleen het vullen van de schappen of achter de kassa zitten. Een paar functies willen wij graag noemen: Als AFDELINGSCHEF draag je de verantwoordelijkheid voor een hele groep van producten zoals Aardappelen, Groente, Fruit, of de Versproducten (brood, vleeswaren en zuivel) of de kruidenierswaren. In deze functie heb je managementvaardigheden nodig want je moet leiding kunnen geven aan een aantal medewerkers. Daarnaast bestel je de artikelen en probeer je de artikelen zo te presenteren datje het maximale verkoopt. Als ASSISTENT BEDRIJFSLEIDER ben je verantwoordelijk voor een productgroep en vervang je de bedrijfsleider bij zijn of haar afwezigheid. Als BEDRIJFSLEIDER ben je eindverantwoordelijke voor het hele reilen en zeilen in de winkel Loopbaan en scholingsmogelijkheden Je hoeft bij ons niet bang te zijn dat je blijft hangen in een functie. Er zijn mogelijkheden genoeg om door te groeien. Juist omdat er zoveel functies zijn, maar ook omdat er zoveel cursussen en opleidingen zijn die je kunt volgen. Wie zoeken wij? Wij zijn op zoek naar mannen en vrouwen met een opleiding op HAVO of MBO-niveau en een minimum leeftijd van 18 jaar. Ervaring op de winkelvloer is een voordeel maar ook als je geen ervaring hebt ben je van harte welkom om bij ons te solliciteren. De arbeidsvoorwaarden van DekaMarkt zijn geregeld per CAO. Wij bieden aantrekkelijke studieregelingen en 10% korting op aankopen in onze winkels. Interesse? Stuur binnen veertien dagen je brief naar DekaMarkt, afdeling Personeel Organisatie t.a.v. Gitte Schepers, Postbus 86, 1940 AB Beverwijk. E-mailen mag ook: g.schepers@dekamarkt.nl Voor meer informatie kun je ook met haar bellen: 0251-276662 STICHTING SPECIAAL ONDERWIJS KATWIJK EN OMGEVING vraagt met ingang van 1 november 1999 voor "De Windvang", Christelijke school voor Speciaal Basisonderwijs aan de van Lierestraat 6, 2221 SC te Katwijk (structureel voor 18 uur) (functie is voorlopig tijdelijk voor 16 uur) Van de nieuwe orthopedagoog wordt verwacht dat hij/zij ervaring heeft in het verrichten van onderzoek, in staat is tot het opstellen van handelingsgerichte diagnostiek, een steunpilaar en baken kan zijn in het begeleiden van leerlingen met sociaal-emotionele problematiek, stressbestendig is en een goed gevoel voor humor heeft, creatief en opbouwend mee wil denken in een school die zich ontwikkelt. Van de (preventief) ambulant begeleider wordt verwacht dat hij/zij: mogelijk ervaring heeft in het regulier basisonderwijs en speciaal basisonderwijs, psycho-diagnostisch is geschoold, in staat is groepsleerkrachten in het regulier basisonderwijs te adviseren en begeleiden om verwijzing naar het speciaal basisonderwijs te voorkomen of om de tijd tot plaatsing in het speciaal basisonderwijs te overbruggen. Voor beide functies geldt dat sollicitanten: in het bezit zijn van de wettelijke bevoegdheden, de PC-identiteit van de school kunnen onderschrijven, kunnen functioneren binnen een multidisciplinair team, goede communicatieve vaardigheden en contactuele eigenschappen bezitten, affiniteit hebben in het werken met kinderen die zich anders ontwikkelen dan gemiddeld, werktijden in overleg. Een combinatie van beide functies behoort tot de mogelijkheden. Voor inlichtingen kunt u terecht bij de locatiedirecteur van "De Windvang", dhr. K. van der Meij, tel. 071-4030222 (school) of 071-4025552 (privé). Sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan dhr. K. van der Meij, Koningin Julianalaan 39, 2231 VA Rijnsburg. Lisse een aantrekkelijke Op de laatstgenoemde afdeling komt de functie vacant van woon- en werkgemeenle en telt ca. 22.000 inwoners. De gemeente Lisse ligt op geringe afstand van strand, duinen, Lei den, Haarlem en Amsterdam en heeft een uitstekend voorzienin genniveau (regiofunctie) op vele terreinen. De organisatie kent vier sec toren, waaronder de sector Ruimtelijke Ordening en Bestuurszaken. Deze sector bestaat uit 3 afdelingen, te weten: de afdelingen Burger zaken, Bestuurlijke en juridische Zaken en Ruimtelijke Ordening en Volkshuisvesting. /Medewerker ruimtelijke ordening en volkshuisvesting nr01 voor 36 uur per week Functie-inhoud: - het begeleiden en administratief afhandelen van artikel 19 WRO-procedures en andere vrijstellingen; - het mede adviseren over bezwaar- en beroepschriften tegen bouwplannen; - het mede adviseren over hand haven van de regelgeving op het terrein van de ruimtelijke ordening en het bouwen; - het mede adviseren over het te voeren volkshuisvestingsbeleid en het uitvoeren ervan; - het uitvoeren van subsidierege lingen op het terrein van de volkshuisvesting; - het verrichten van overige op de afdeling voorkomende werk zaamheden. Functie-eisen: - afgeronde havo of meao/studie bestuursambtenaar; - ervaring in soortgelijke werk zaamheden; - zelfstandig en ook in teamver band kunnen werken; - goede contactuele en redactio nele vaardigheden. Salaris: Afhankelijk van uw opleiding en ervaring bedraagthet salaris voor deze functie maximaal f 4.300,- bruto per maand (salarisnivj peildatum 1 april 1999). Algemene informatie: De Collectieve Arbeidsvoo denregeling en Uitwerking eenkomst zijn van toepassi Voor nadere informatie I gerust contact opnemen r chef van de afdeling, d< Bruggeman, tel. (0252) 43 en bij diens afwezigheid de nemend chef, de heer Ran tel. (0252) 43 31 64. Wilt u solliciteren? Wij nodigen vooral vrouwi allochtonen uit om te solli De gemeente Lisse wil kansen voor mannen en vrc en een evenredige verteger diging van allochtonen ii personeelsbestand. Bij geschiktheid geven wij del keur aan een kandidaat u doelgroepen. Graag ontvangen wij uw si tie binnen twee weken na schijnen van dit blad. U uw brief aan de gemeentes* ris, Postbus 200, 2160 AE Lj Acquisitie naar aanleiding val advertentie wordt niet op gesteld. tevriji iet de t 'Co call c is. Al de j :e hel ume zijnd :elen iat je Ned< :bt, d moei de f ILOEIEND CENTRUM VAf Gevraagd z.s.m. voor geautomatiseerde duo huisartspraktijk enthousiaste gediplomeerde voor 36-40 uur per week. Brieven t.a.v. dr. J. R. Delver/Mw. A. A. Krispijn Lammenschansweg 15B 2313 DH Leiden /Zzz 10/zs/. Tel. 071 -515 38 53 Hotel Het Witte Huis in Oegstgeest zoe voor spoedige indiensttreding 1 medewerker voor de huishouding. Enige ervaring is gewenst. Werktijden/dagen zijn in overleg. Tel. 071-5153853. Info: de heer R. van Ingen Schenau of mevrouw O. Schaafstra. De Berkvens-groep waarvan deel urti Berkvens B.V., Berkvens Deurenfal Nederland B.V. en Berkvens Houtini Nederland B.V., legt zich toe op de fabr cage, verkoop en montage van binnei deuren en binnendeurkozijnen. Berkver is gevestigd" in Someren en is opgt richt in 1948. Het bedrijft telt ca. 25 medewerkers. Moderne machines DER N/ productietechnieken en een sy teem van integrale kwalitèitszor rwel gecertificeerd volgens NEN-EN-IS 9001, verschaffen Berkvens öécolle vooraanstaande positie op '0ë', -ergel markt. Naast een sterke thu tusi markt vindt verkoop plaats v^°pk - 's en eigen vestigingen m Belgie )|ge]. Frankrijk en wordt rechtstreeöat vi geëxporteerd naar vele land*^1^ binnen en buiten de EU. een Vanwege het bereiken van de VUT gerechtigde leeftijd van onze huidige vertegenwoordiger, zijn wij op korte termijn op zoek naar een Rayon Manager voor het rayon West-Nederlan dat (Rotterdam-Den Haag-Haarlem) De functie: Als omzetverantwoordelijke en relatiebeheerder, onderhoudt u intensieve contacten met onze bestaande en nieuw te werven relaties waaronder aannemers, architecten, handelaren, woning bouwverenigingen en institutionele beleggers. U rapporteert rechtstreeks aan het Hoofd Buitendienst Nederland. Uw profiel: U werkt klantgericht, kunt zelfstandig opereren en beschikt over goede contactuele eigenschappen. Naast een resultaatgerichte instelling, verwachten wij een sterk gevoel voor advies en service. Affiniteit met de bouw en commerciële feeling zijn een must. U bent tussen de 30 en 40 jaar met een brede algemene ontwikkeling en een opleiding op minimaal MBO- niveau, bij voorkeur richting bouwkunde. heer Wij bieden: Een boeiende en dynamische functie in een goT draaiend rayon, met de zelfstandigheid <f verder uit te bouwen, binnen een gezond 4 dynamisch bedrijf. Ons bedrijf biedt een prirl salariëring met bijpassende secundaire arbeiJ voorwaarden. Een psychologisch onderzoek ki deel uitmaken van de selectieprocedure. lordr }NT/ Uw reactie: jap; Uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitaeer; recente pasfoto kunt u binnen 10 daglellicl richten aan: Berkvens B.V., Postbus 2, 5710 d SOMÈREN, ta.v. de heer PJ.G. de Lau (Commerci® AL: Directeur) bij wie desgewenst verdere informa|etse' te verkrijgen is (tel.nr. 0493-49 29 33). Iproi Irtje;

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 34