Personeel Personeel E Medewerker met twee rechterhanden EXPORT J MEDEWERKER POTVEER Trek in meer cultu Bedrijfswagentechnicus Tijd om aan je carrière te sleutelen? go Duty Manager Ramp Duty Manager 1 Vis bloemen /eiHng flora medewerker bouw- en woningtoezicht m/v ^vwwJe^dschdagblad.fr ZATERDAG 4 SEPTEMBER 1999 Techno Service Noord-Holland Voor de werkplaatsen Alkmaar, Haarlem, Hoorn, Purmerend en Zaandam zijn wij op zoek naar een: Uw werkzaamheden: Periodiek onderhoud aan diverse grote- en kleine bedrijfsvoertuigen. Alle voorkomende werkzaam heden aan chassis en carrosserie. Verhelpen van elektrische, elektronische, pneumatische en hydraulische storingen. Een opleiding op het gebied van autotechniek. Bekend met pneumatiek en hydrauliek. Bereid zijn onregelmatige diensten te werken. In bezit van rijbewijs B en u wilt (indien noodzakelijk) door ons opgeleid worden voor het C en D rijbewijs. U kunt zelfstandig werken en heeft een flexibele instelling. Ons aanbod: Een afwisselende functie, goede arbeids voorwaarden, prettige werksfeer en ruime opleidingsmogelijkheden. Informatie en sollicitatie: Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Techno Service Noord-Holland, tel. 023 - 517 3002. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan Techno Service Noord-Holland, t.a.v. mw. H.A. van Bentem, manager P&O, Postbus 32812001 DG Haarlem. Techno Service Noord-Holland is een technische onderneming, gespecialiseerd in verkoop, beheer en onderhoud van grote bedrijfswagen- en machineparken. Zo onderhoudt Techno Service de wagen parken van een groot aantal openbaar vervoersondernemingen, maar ook van diverse gemeenten. Daarnaast is Techno Service Noord-Holland dealer van Iveco-voertuigen en Dennis-brandweerwagens. Operationeel leiding geven in een turbulente omgeving. |fpLuchthaven Schiphol, toegangspoort !^f:öt Europa, biedt een meer dan dynamische ^internationale werkomgeving. Aero Ground- m,,,,,- Irérvices, ook actief in het buitenland, vervult er een spilfunctie door voor ruim 50 luchtvaartmaatschappijen alle passagiers- en vrachtafhandelingen te verzorgen. Wegens toenemende activiteiten zijn wij op zoek naar enthousiaste kandidaten voor de functies van: Bij de afdeling vracht staat een tijdige en kwalitatief goede afhandeling van zowel import- als exportgoederen centraal. Als Cargo Duty Manager vervult u een spilfunctie binnen deze afdeling. U geeft operationeel leiding aan groepen medewerkers in wisseldienst en bent als geen ander in staat hen te motiveren, te stimuleren en te ondersteunen. Daarvoor beschikt u over uitstekende leiding gevende en coördinerende capaciteiten. Om de operatie zo efficiënt mogelijk te laten verlopen zorgt u voor een optimale informatie-uitwisseling. Regelmatig werkoverleg, functioneringsgesprekken en een open communicatie dragen hieraan bij. De hoge graad van dienstverlening en het dynamische karakter van de luchthaven vragen om een flexibele en stressbestendige instelling die u in staat stelt om inventieve last minute oplossingen aan te dragen. Uw communicatieve persoonlijkheid komt u van pas bij de vele operationele contacten die u onderhoudt met vertegenwoordigers van luchtvaart maatschappijen en andere AG-afdelingen. Herkent u zichzelf? Voor deze afwisselende en verantwoordelijke functie zoeken wij iemand met operationeel leidinggevende ervaring in de dienstverlening. U heeft een opleiding op HBO-niveau aangevuld met opleidingen op het gebied van logistiek. Het spreekt voor zich dat u de Nederlandse en de Engelse taal goed beheerst. Als u daarnaast ook nog een goed ontwikkeld cijfermatig inzicht heeft, moeten wij beslist met elkaar praten! Voor aanvullende informatie over deze vacature kunt u contact opnemen met de heer J. van Essen, Manager Cargo, telefoon (020) 603 24 04. Als Ramp Duty Manager vervult u een centrale rol binnen de afdeling Platform. U bent operationeel verantwoordelijk voor platformactiviteiten bij de afhandeling van passagiersvliegtuigen. U draagt bij aan het realiseren van een kwalitatief goede afhandeling binnen de overeengekomen budgetkaders en veiligheidsregels. Tot uw primaire takenpakket behoort het leiding geven aan voorlieden. Verder begeleidt en introduceert u nieuwe medewerkers en geeft u uitvoering aan het verzuimbeleid, waarbij uw zelfstandige en initiatiefrijke persoonlijkheid u goed van pas komt. Het spreekt voor zich dat u in staat bent om de teamgeest en goede samenwerking te bevorderen. U onderhoudt (operationele) contacten met vertegenwoordigers van luchtvaartmaatschappijen, de Luchthaven en andere afdelingen binnen AG. Incidenteel vervult u ook de rol van coördinator. Aero Groundservices BV is een dynamisch bedrijf met circa 1.000 personeelsleden. AG, zoals wij kortweg worden genoemd, regelt en verzorgt de afhandeling van zo'n drie miljoen passagiers, 22.000 vliegtuigen en 350.000 ton vracht per jaar. Ruim vijftig luchtvaart maatschappijen de afhandeling aan ot Dag in dag uit, 24 uur per etmaal. Al meer dan 45 jaar. Staat u met beide benen op de grond? Heeft u een no-nonsense mentaliteit en een opleiding op minimaal MBO+ niveau? Leidinggevende ervaring gecombineerd met een analytische geest en een verbete- ringsgerichte instelling? En ook nog een goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift? Dan bent u ons schaap met de 5 poten en komen wij graag snel met u in contact! Voor meer informatie over deze functie kunt u bellen met de heer D. van Nieuwkoop, telefoon (020) 603 25 96. Geïnteresseerd? Stuur dan zo snel mogelijk een gemotiveerde brief voorzien van c.v. naar Aero Groundservices B.V., Postbus 7513,1118 ZG Luchthaven Schiphol. Voor de functie van Cargo Duty Manager richt u uw sollicitatie aan mevrouw G.A.M. Wijnker, afdeling Personeelszaken. Reageert u op de vacature van Ramp Duty Manager dan stuurt u uw brief aan de heer H.K. de Potter, afdeling Personeelszaken. IF.RO GROUNDSEF Aero Groundservices BV, Postbus 7513,1118 ZG Luchthaven Schiphol Miljoenen snijbloemen vinden jaarlijks via Bloemenveiling Flora hun weg over de hele wereld. Zo'n 4.000 kwekers uit binnen- en buitenland, waaronder 1.800 leden, rekenen op Flora voor de afzet van hun producten aan groothandelaren en andere afne mers. Met ca. 585 medewerkers realiseren we een jaaromzet van ca. 850 miljoen gulden. Het resultaat van hard werken, een eigentijdse bedrijfsvoering en producten en diensten van top- Aan verzoeken om deze advertentie in andere media te plaatsen zullen wij geen medewerking verlenen. e-mail: persz@flora.nl Wij zijn op zoek naar een fulltime: die onze organisatie komt versterken. .H ^^pec De afdeling civiele dienst maakt deel uit van de afdeling facilitaire zaken. De civielgere bestaat uit 4 medewerkers en heeft als functie het schoonhouden van het vei ling terreijppt daarbij behorende gebouwen. Tevens assisteert de afdeling bij opbouw van evenemefc'1' draagt zorg voor de uitvoering van interne verhuizingen. I s Uw taak is het zelfstandig uitvoeren van schoonmaakwerkzaamheden. Hierbij maakt ué - van diverse machines Bij evenementen, grote vergaderingen en interne verhuizingen van u verwacht dat u beschikbaar bent buiten de normale werktijden. Wij vragen een kandidaat die geen moeite heeft met zwaar lichamelijk werk en ook 'sibie< buiten wil werken. Bij voorkeur heeft u enig technisch inzicht en enige werkervarirDOg reinigingsmachines en het gebruik van een heftruck. Uw werktijd is van 8.00 tot 17"J Daarnaast bent u bereid, indien de werkzaamheden dit vragen, uw werktijd te versc^. Meer informatie kunt u verkrijgen door contact op te nemen met de heer W. Korts, ch< dienst, telefoon 071-4094649. Uw schriftelijke sollicitatie stuurt u binnen 2 weken na verschijningsdatum van deze ae naar Bloemenveiling Flora, t.a.v. de heer Jaan Ype Jansen, personeelszaken, Postbus 2230 AA Rijnsburg. Wij verzoeken u in de linkerbovenhoek van de envelop te vermef Sollicitatie medewerker civiele dienst. fc. k. Eurone Technology is een internationaal opere rende onderneming, wij houden ons bezig met het in- en exporteren van computer Hardware. Wij zijn succesvol en groeien snel dankzij een voorsprong in kennis en kunde en door een on dernemende cultuur. Vandaar dat wij nu voor de versterking van onze teams op zoek zijn naar Verkopers binnendienst M/V Binnen het team verkoop zoeken wij naar meerdere verkopers van computer hardware. De taken voor deze functie zijn de tele fonische verkoop van ons product aan buitenlandse relaties. Tot uw dagelijkse werkzaamheden behoren tevens orderverwerking en factureren. Uw functie-eisen: Opleiding op MBO-niveau, min. 1 jaar ervaring in de verkoop van computer hardware. Beheersen van de Engelse taal in woord en geschrift. Kandidaten welke de Italiaanse, Spaanse, Duitse of Franse taal beheersen genieten bij ons de voorkeur. Commerciële en communicatief vaardig zijn, kennis van computer hardware is een vereiste. boekhouder M/V Wij zoeken een ervaren boekhouder voor het voeren van de bedrijfsboekhouding (exclusief de jaarverslagen) Uw functie-eisen: Een opleiding op min. MEAO-niveau aangevuld met PDB. Mini maal 1 jaar ervaring met het zelfstandig voeren van een boekhou ding en accuraat kunnen werken. Ervaring met Exact is een pre. Beheersing van Nederlandse en Engelse taal in woord en ge schrift. Voor sollicitaties kunt u een sollicitatiebrief CV bij voorkeur in het Engels sturen naar: Eurone Technology B.V. Afdeling Perso neelszaken t.a.v. mevrouw C. C. Visser, Cobaltstraat 17, 2718 RM Zoetermeer. Gemeente Jacobswoude De gemeentelijke organisatie bestaat uit drie sectoren, Algemene Zaken, Financiën en Gemeentewerken en een Stafbureau. Voor de sector Gemeentewerken onderdeel Bouwkunde, zoeken wij een enthousiaste voor 36 uur per week Gemeentewerken (35 medewerkers) is onderverdeeld in twee afdelingen t.w. civiele techniek en bouwkunde. De afdeling Bouwkunde houdt zich bezig met technisch beheer en onder houd van gemeentelijke gebouwen en eigendommen (incl. schoolgebouwen), stedenbouwkundige adviezen, bouw- en woningtoezicht en kadaster etc. De functie op de afdeling bouwkunde (5 medewerkers) is zeer afwisselend doordat de werkzaamheden zich zowel binnen als buiten afspelen. Het leuke aan deze functie is dat je met veel facetten van de bouw te maken hebt. Je geeft adviezen aan inwoners, aannemers en architecten als ook aan Burgemeester i en Wethouders, je controleert of de bouwplannen goed zijn opgezet en goed worden uitgevoerd. Daarnaast rapporteer je aan Burgemeester en Wethouders over allerlei andere bouw kundige zaken. Er is ook een stukje technische administratie, waarbij automatisering niet weg te denken valt. Wij zoeken iemand met een opleiding op mbo-niveau op het gebied van bouwkunde en die affiniteit heeft met wet- en regel geving. Het werk vereist dat je het leuk vindt om met mensen om te gaan en in conflictsituaties stevig in je schoenen staat. Je hebt in deze functie tenslotte soms ook te maken met tegen strijdige belangen. Wij bieden een prettige en gezellige werksfeer, ruime mogelijk heden om ervaring op te doen, flexibele werktijden, een prima arbeidsomgeving in een nieuw gemeentehuis, maar bovenal een leuke, zelfstandige en afwisselende functie, waarbij het contact met de burger centraal staat. Het salaris bedraagt bij aanvang maximaal f 4.759,bruto per maand (schaal 7). Belangstelling? Schrijf dan binnen tien dagen een sollicitatiebrief naar Burgemeester Wethouders van de gemeente Jacobswoude, Postbus 81, 2450 AB Leimuiden. Meer infor matie over deze functie kun je inwinnen bij de heer M.W. van Rijn tel. (0172) 50 31 71 of bij de heer F.J.P.M. Peters (0172) 50 31 61 van de sector Gemeentewerken. Bilderdam, Hoogmade, Leimuiden, Rijnsaterwoude, Woubrugge BOÜMAN KUIJPER RECRU1TMEN Wer\'ing Selectie Sollicitatietraining Executives fde boe Onze opdrachtgever, Aerocar, is een jong, innovatief en concurr«get internationaal luchtvracht- en expeditiebedrijf met vestigingen in ifeer Canada, Duitsland en Nederland. Vanuit hun vestiging in Hoofdje verzorgen zij voor verladers dagelijks verzendingen over de geheleeer Namens onze opdrachtgever Aerocar zijn wij op zoek naar een entho\a^' op' De kandidaat die wij zoeken heeft bij voorkeur enige jaren relfo e. werkervaring iireen vergelijkbare functie. p0! Je beschikt over een goede geografische kennis alsmede een dui affiniteit met luchtvrachtexpeditie. ;n, Het is vanzelfsprekend datje de Engelse taal goed beheerst en Pri) van de overige moderne talen is een duidelijke pré. p j Je hebt goede communicatieve eigenschappen en beslist geen gei tot vijf mentaliteit. J Afhankelijk van je leeftijd en ervaring mag de geboden belqrs uitstekend genoemd worden. dei Wanneer je interesse hebt in deze uitdagende functie binnen en jong een enthou stuur dan je reactie voorzien van een uitgebreid C.V. voor 19 september a.gjg Bouman Kuijper Recruitment B.V. T.a.v. de heer J. Bouman la; Postbus 2223 2002 CE Haarlem ar Voor meer informatie kan je tijdens kantooruren bellen met: 023 - 5256^_ Zie ook onze andere advertenties in deze editie! ,jjg tk; thi POTVEER b.v. is gespecialiseerd in de ontwikkeling, productie en van machines voor de bolbloemen- en bloembollensector. Het bet merkt zich door een sterk innovatief karakter en is mede daardoor I gevend in de branche zowel in binnen- als buitenland. Wegens uitbreiding van onze activiteiten is een vacature ontstaan V|6 4 VERTEGENWOORDIGER buitendienst n Wij willen graag in contact komen met een sterke persoonlijkheid, deskundig gesprekspartner een waardevolle bijdrage kan leveren ontwikkelingen in de sierteeltsector. Uitgangspunt hierbij is het bie klantspecifieke oplossingen waarin een efficiënte inzet van rnac|er basis moet zijn. pW U beschikt over goede contactuele en commerciële vaardigheden'^ zich gesteund door een hecht team, waar u technisch en/of bedrijf misch op terug kunt vallen. pl 6 Het verKoopteam is verantwoordelijk voor acquisitie, promotie, b| v name en uiteraard de directe verkoopresultaten. De eisen die wij aan deze functie stellen zijn: de - opleiding op HBO-niveau pei - sterke affiniteit met machinebouw d - kennis van de sierteeltsector 10 - goede beheersing van de Engelse en Duitse taal s' - in bezit van rijbewijs BE. ?nj Wij bieden u: - een verantwoordelijke functie in een dynamische omgeving - een bij deze functie passende salariëring Lj, - auto van de zaak ssc - bij gebleken geschiktheid behoort een leidinggevende funqet( afdeling tot de mogelijkheden. hy Nadere informatie kunt u inwinnen bij de heer P. Bakker tel. nr. 0229 - 542324. t Schriftelijke reacties, die uiteraard strikt vertrouwelijk worden be; ontvangen wij graag binnen 2 weken na het verschijnen van dit bic MACHIN MECHAI WEST 49a 1633JD AVENHORN Postbus 54 1633 ZH AVENHORN Telefoon 02291 Telefax 0229]

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 28