Personeel Personeel Personeel Personeel Personei O Rabobank "Wij groeien door Bebe! CL CD "O Rabobank VTP Leiderdot .Qortra/VK! parttime baliemedewerkster Autoschade BV MEER VERDIENEN! le AUTOSPUITER EN SCHADEHERSTELLER Enthousiaste keukenhulp m/v FROMAGERIE EUROPA B.V. emilie knappert service technic ZATERDAG 4 SEPTEMBER 1999 Tempo Verkeersschool zoekt voor Leiden een Schrijf naar Tempo Verkeersschool, Kon. Emmakade 65, 2518 RL 's Gravenhage. Vereniging van theater- en televisieproducenten zoekt zo spoedig mogelijk ondersteuning voor het secretariaat. Voor 24 tot 28 uur per week. ADMINISTRATIEF MEDEWERKER/STER Ben je ouder dan 26 jaar? Heb je ervaring met administratieve en secretariële werkzaamheden? Kun je werken met de computer (Word, Excel, Internet, e-mail en dergelijke)? Kun je zelfstandig werken? Wil je agenda's regelen, vergaderingen beleggen en notuleren, bestanden beheren, ordenen, structureren en vind je archiveren leuk? Ben je snel en accuraat? Heb je interesse in de theaterbranche? Of wil je je erin verdiepen? Wil je meewerken aan de groei van een professionele organisatie? Scnrijf of bel dan met de Vereniging van Theater- en televisieproducenten, Caecilia van der Meer, Steenschuur 17, 2311 ES te Leiden. Telefoon 071-5147836. Kbd zoekt voor schoonmaakwerkzaamheden PART-TIMER voor object te Zoeterwoude-Rijndijk (omg. Heineken). Werkzaamheden op maandag en donderdag van 9.00 uur tot 11.30 uur. Voor informatie: 06-55308398 071-5802673 Centraal gelegen tussen Amsterdam en Den Haag met het Groene Hart in de rug. Geen wonder dat steeds meer bedrijven voor Leiderdorp kiezen. Onze uitgangspositie in de particuliere en zakelij ke markt is gunstig. Voor een ambitieuze dienstver lener als Rabobank Leiderdorp liggen hier prachtige kansen. Wij bouwen aan een team dat in staat is om de mogelijkheden in de markt optimaal te benut ten. Wij zijn op zoek naar enthousiaste collega's. Hoofd Beleggingen Als Hoofd Beleggingen leidt u het team dat financieel maatwerk levert aan de top van de markt en bent u een expert op het gebied van beleggingen. Aan de ene kant bent u de stuwende kracht achter alle commerciële activiteiten. Aan de andere kant bent u de coach voor uw medewerkers. U adviseert over beleggingen, waarbij de wensen en behoeften van klanten het uitgangspunt zijn. De markt volgt u op de voet. Kansen, maar ook bedreigingen signaleert u in een vroeg stadium, zodat u in actie kunt komen voordat de klant erom vraagt. Overigens streeft u daarbij naar langetermijnresultaten. Het gaat u immers om een duurzame relatie met uw klanten. En dat betekent voor u: deskun dig. betrokken en voortdurend strevend naar duurzaam resultaat voor beide partijen. Dat vraagt natuurlijk om een gedegen marktbewerkings plan en een scherp oog voor het evenwicht tussen afzetdoelen en risi co's. U heeft een HBO- of academische opleiding in een financiële rich ting. bij voorkeur in de financiële dienstverlening aangevuld met vakge richte opleidingen. Commercieel Manager Cliënten Advies Als Commercieel Manager Cliënten Advies leidt u de afdeling die voor veel klanten ons gezicht naar buiten is: de afdeling Cliënten Advies. Hoewel we routinehandelingen hier steeds meer automatiseren, staat een persoonlijke benadering van de particuliere klanten die we bedienen voorop. Dat vraagt om gemo tiveerde en deskundige medewerkers, een goede sfeer en een slagvaardige organisatie. Zaken die u als coach en motivator van uw mensen weet neer te zetten, waardoor uw team. op basis van het gedegen marketingplan dat u heeft opgesteld, klinkende verkoopresultaten behaalt. Als lid van het management team bent u nauw betrokken bij het beleid van de bank. U heeft een HBO- of academische opleiding in een commerciële of marketingrichting plus managementervaring in de commerciële dienstverlening. Teamleider Cliënten Advies Als Teamleider Cliënten Advies geeft u operationele ondersteuning aan de commercieel manager en vervangt u deze tijdens diens afwezigheid. U geeft direct leiding aan een team van Cliëntadviseurs en medewerkers Cliënten Service, werkzaam in zowel de front- als back-office. U staat open voor uw team en u fungeert als klankbord. U bent een initiator aangaande de marktbewerkingsplannen en zorgt voor de uitwerking hiervan. Het adviseren over en verkopen van producten aan (potentiële) klanten c gebied van (financiële) basisbehoeften maakt tevens deel uit van uw werkzaamheden. Met een werk- en denkniveau, vaktechnische opleidingen en liefst ook een paar jaar ervaring heeft u e basis. Die vult u aan met initiatief, overtuigingskracht en de wil om met het team resultaten te Ervaren Verzekeringsspecialist Als Verzekeringsspecialist werkt u voor een groot aantal zakelijke klanten. Bedrijven die te maken hebben met risico's die om maatwerkoplossingen vra gen. Uw doel: verkoop van het brede scala van verzekeringsproducten die we als Rabobankorganisatie kunnen aanbieden. Samen met de bedrijve- nadviseur inventariseert u de risico's. Vervolgens brengt u een overtui gend advies uit. Waarbij u de behoeften en wensen van de klant voorop zet. Intern bent u een vakman op wie uw collega's altijd een beroep kunnen doen. Aan de Manager Financieel Advies brengt u regelmatig verslag uit. Met een HBO werk- en denkniveau, vaktechnische opleidin gen en liefst ook een paar jaar ervaring heeft u een prima basis. Die vult u aan met initiatief, overtuigingskracht en de wil om resultaat te boeken. -i.v Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Monique Pieterse of Marlou Vnjenhoek. afdeling Personeelszaken, telefoon (071) 54 54 733. Stuur uw sollicitatie met c.v. binnen 14 dagen naar de Coöperatieve Rabobank Leiderdorp UA.. t.a.v. de Algemeen Directeur de heer R.W. Lammers AA.. Postbus 32. 2350 AA Leiderdorp Van Diepeningenlaan 4 2352 KA Leiderdorp Telefoon: (071) 54 54 700 Telefax: (071) 58 90 402 E-mailadres: leiderdorp@trt Valkenburgseweg 28 - Katwijk a/d Rijn - Tel. 071-4073241 Wij willen op zeer korte termijn ons team uitbreiden met een Geboden wordt: - een goede salariëring, wij bieden u meer dan u nu verdient - goede secundaire arbeidsvoorwaarden - bedrijfsspaarregeling - in nabije toekomst wordt ons bedrijf gemoderniseerd Spreekt deze functie u aan? Bel voor meer informatie en vraag naar Marian tel. 071-4073241 FOCWA Garantiebedrijt K ZS Wij verzorgen binnen 'Bloemenveiling Flora' het horecagebeuren. Het is altijd gezellig druk. Daarom zoeken wij een... Enige ervaring in de horeca is gewenst Leeftijd is niet zo belangrijk Voor enkele ochtenden in de week, met variabel in te vullen werktijden Goede vergoedingen en voorwaarden Interesse gewekt? Bel dan binnen 14 dagen met Martin van der Gugten, telefoon (071)402 25 36. Van der Gugten HORECA JSmÏSré buitenlandse kaas import euro pa te Alphen aan den Rijn Wegens uitbreiding van onze activiteiten zoeken wij: MAGAZIJNKRACHT/CHAUFFEUR M/V Naast het chauffeurswerk dient u ook bereid te zijn om enkele magazijntaken te voldoen. Het in bezit hebben van rijbewijs B is uiteraard noodzakelijk. Het betreft hier een fulltime functie. Bent u geïnteresseerd in het werken binnen een prettig team, stuur dan uw schriftelijke sollicitatie naar: Fromagerie Europa b.v. J. Keplerweg 8 2408 AC Alphen aan den Rijn t.a.v. dhr. R. den Uyl scholengemeenschap Postbus 656, 2300 AR Leiden S3 071-5353 355 De EMILIE KNAPPERT scholengemeenschap te Leiden school voor Middelbaar Beroepsonderwijs vraagt met ingang van 20 spoedig mogelijk een fulltime boekhoudkundig medewerk(st)er voor het verrichten van alle voorkomende boekhoudkundi ge werkzaamheden. Wij zoeken een accurate collega met een flexibele instel ling, die na een inwerkperiode zelfstandig in ons team func tioneert. Het is mogelijk dat men in de loop der tijd op een andere standplaats dan Leiden wordt ingezet. Functie-eisen: MEAO diploma, richting bedrijfsadministra tie of een gelijkwaardige vooropleiding. Inlichtingen bij mevrouw L. van Harskamp, hoofd van de administratie, tel. 071-5353355. Voorkeur: «Alle mensen worden vrij en gelijk in waardigheid en rechten geboren.' Salariëring: functieniveau 7 met maximum 4.614,- bij een volledige betrekking. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 15 september a.s. sturen naar de directeur, de heer P. Geurts, op het adres van de school: Postbus 656, 2300 AR Leiden of faxen naar nr. 071- 5353399. De school maakt deel uit van ROC de MidWest Groep. Wehako BV is een koeltechnisch bedrijf met 30 enthousiaste medewerkers en is geve: bedrijventerrein Coldenhovete Maasland. Wehako levert door geheel Nederland 1 esfkoe/technische apparatuur en tapinstallaties aan bierbrouwerijen, "drankhandelaren, j grootkeukeninstallatiebedrijven in de horeca, sportaccommodaties, slagerijen en bakl Degelijke apparatuur en een hoge mate van flexibiliteit is de basis voor een landelijk d&5ïï3FA STEK-erkena bedrijf. Ter versterking van ons team zijn wij op korte termijn op zoek naar: ERVAREN MONTEURS KOELTECHNIEK i Na een korte inwerkperiode waarin u Wehako als organisatie en haar werkwijze goed leert kennen, verwach e een allround koelmonteur die zelfstandig alle voorkomende installatie- en servicewerkzaamheden kan verrid allerlei koeltechnische apparatuur. Wij vragen: Een leuke, creatieve en initiatiefrijke collega die meedenkt en beschikt over: LTS/MTS-elektro-oi koeltechniek KTA/K CFK/STEK-certificaat Vereiste ervaring met diverse koeltechnische apparatuur Een klantvriendelijke instelling Leeftijd tussen de 25 en 40 jaar Wij bieden u: een goed salaris in overeenstemming met uw goede secundaire arbeidsvoorwaarden een volledig ingerichte Mercedes Vito afwisselende werkzaamheden met profession apparatuur een goed toekomst en veel werkplezier enthousiaste collega's die uitzien naar uw kom 3 bent naar wie wij op zoek zijn, schrijf dan een korte sollicitatiebrief met CV aan: Wehako BV T.a.v. de heer W. J. M. Heppe Aartsdijkweg 69 3155 RR Maasland Sort rans B.V. is een zelfstandige onderneming met 15 werknemers In vaste dienst. Ons bedrijf is gevestigd in Bavel (Gemeente Breda). Op dit moment zijn de nieuwbouwpiannen In Hoogelnd II in Breda in een vergevorderd stadium. Wij Importeren, commercialiseren, installeren en onderhouden in Nederland grootkeukenapparaluur. Onze toeleveranciers bevinden zich hoofdzakelijk in Frankrijk. Hiervoor is een samenwerkingsverband met bekende Franse producenten als Bonnet, Cidelcem. Iseco en Thlrode. Onze relatie met opdrachtgevers ken merkt zich door een sterke betrokken heid. open communicatie en een actieve adviserende houding. Onze afnemers zijn instellingen in de gezondheidszorg, hotels, restaurants en andere horecabedhjven en bedrijfs restaurants. De productstrategie is gebaseerd op hoge kwaliteit en oor spronkelijke productvernieuwingen. w i j zoeken een it nit ndy p in )omv en, r« imaa aan hute; i. La npen de Ai fond wan< - voo De functie: De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit de installatie van en houd aan grootkeukenapparatuur. U functioneert In grote mate zelfstt dig binnen een klein team, waarbij u ondersteuning krijgt vanuit de bir nendienst en van uw collega's. U bent bij voorkeur woonachtig in de regio rond Amsterdam en Haarlem. Hier bevindt zich ook uw voornac ste werkgebied, hoewel u in principe overal in Nederland ingezet kuhll worden. Wij zoeken: Een enthousiaste technicus, die graag zelfstandig werkt, met MBO ele»i trotechniek of gelijkwaardig, zoals een opleiding tot VEV technicus enj kennis heeft van en enige ervaring heeft met Meet Regel-techniek ef Besturings-techniek. Leeftijd: 25-40 jaar. Een functie voor u? Zoekt u een uitdagende, zelfstandige functie binnen een kleine profed sionele organisatie met een open en informele sfeer? En een uitstekeij salaris met prima secundaire arbeidsvoorwaarden? Stuur dan u naar: i schriftelijke sollicitaties, met C.V. en gericht aan de direfl 3387, 4800 DJ Br

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 26