w// Hillegom ersoneel Personeel Personeel Cf] Zoeterwoude WERKVOORBEREIDERS AUTOCAD-TEKENAAR UITVOERDERS EN ASSISTENT-UITVOERDERS VERMEER /ledewerk(st)er helpdesk K Gemeente Customer service correspondent :RDAG 28 AUGUSTUS 1999 V mr Ver PV operere onlij Vermeer Leidingen BV is een zelfstandig landelijk opererende werkmaatschappij van de Dura Vermeer Groep NV, gespecialiseerd in de bouw van ondergrondse pijpleiding- en kabelsystemen, zinkers, doorpersingen en horizontaal gestuurde boringen. Ons bedrijf is NEN ISO 9001 en VCA** gecertificeerd. Voor onze hoofdvestiging te Cruquius (Haarlemmer meer) zijn wij op zoek naar: HTS civiele techniek In deze veelzijdige functie bent u verantwoordelijk voor de technische en administratieve voorbereiding van de aangenomen projecten en het ondersteunen van de uitvoering tijdens de projecten. Tot uw taken behoren onder meer het maken van werkbegrotingen, werkplannen, technische berekeningen, alsmede het opstellen van plan ningen en inkooplijsten. Dit alles gebeurt binnen het kader van ons kwaliteits-, veiligheids- en milieusysteem. MTS civiele techniek In deze functie bent u verantwoordelijk voor het maken en beheren van autocad-tekeningen. Daarnaast zorgt u voor de verdere ontwikkeling van het autocad- systeem en het beheer van de binnen de afdeling toegepaste standaards. Tevens ondersteunt u de werkvoorbereiding op technisch en administratief gebied. Voor diverse projecten in het gehele land zijn we op zoek naar: HTS/MTS civiele techniek In deze functie bent u verantwoordelijk voor de uitvoering van de projecten en het onderhouden van contacten met opdrachtgevers. Tevens-zorgt u voor het naleven van kwaliteits- en veiligheidseisen. Voor alle functies zijn wij op zoek naar enthousiaste, flexibel ingestelde kandidaten om onze onderneming te versterken. Voor nadere informatie kunt u telefonisch contact opnemen met mevrouw A. Doedens-Heibrink, personeelsfunctionaris, telefoon 023 - 548 28 06. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan onderstaand adres. nen Vermeer Leidingen BV i t.a.v. mevrouw A. Doedens-Heibrink ïer Postbus 124 2130 AC Hoofddorp llegom is een aantrekkelijke woon- en werkgemeente met 20.000 ivoners. De gemeente is gunstig gesitueerd ten opzichte van Haarlem, JVJnsterdam, Leiden en Den Haag in een omgeving die rijk is aan natuur- loon. """*1 gemeentelijke organisatie bestaat uit twee productgerichte sectoren emeentelijk Grondgebied en Gemeentelijke Dienstverlening-, een stuursdienst en een stafafdeling Personeel, Organisatie en Informatie. nwege uitbreiding van de werkzaamheden ontstaat bij de stafafde- g Personeel, Organisatie en Informatie een vacature voor een ior 18 uur per week ^frictie-inhoud: ^Hseoordeelt en analyseert gebruikersproblemen, wensen en klachten neemt maatregelen. U verspreidt kennis in het kader van gebruikers ondersteuning en signaleert noodzakelijk geachte gebruikersopleidin- |n. Verwacht wordt dat u gebruikershandleidingen over de bediening apparatuur en programmatuur opstelt, systeembeschrijvingen en ndleidingen bijhoudt en contacten onderhoudt met leveranciers en bruikers. Tenslotte vervangt u d,e systeembeheerder bij zijn afwezig- lid. w niveau en kwaliteiten: lieeft een afgeronde opleiding op mbo-niveau (bijvoorbeeld de ecabo Jleiding medewerker beheer informatiesystemen). U heeft gedegen innis van en ervaring met het beheer van de besturingssystemen Unix i Windows 95/98/NT, PC's en randapparatuur en de Microsoft kantoor epassingen Word, Excel en Outlook. Ook stellen wij kennis van de plicaties WordPerfect en Quattro Pro op prijs. Daarnaast beschikt u er zeer goede communicatieve vaardigheden. Tenslotte heeft u een ofessionele instelling, waarbij klant- en servicegerichtheid centraal beidsvoorwaarden: hankelijk van opleiding en ervaring kunnen wij u een salaris bieden n maximaal f 2.356,- bruto per maand bij een 18-urige werkweek fgeleid van salarisschaal 7). Iichtingen en sollicitaties: or nadere informatie kunt u contact opnemen met het hoofd van stafafdeling Personeel, Organisatie en Informatie, de heer F. Kolk, efoonnummer (0252) 53 72 50. de selectie wordt een vertegenwoordiging van het personeel van de ren ePe''n9 betrokken. illicitaties graag binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad en richt aan het college van Burgemeester en Wethouders van Hillegom, °P rr attentie van het hoofd van de stafafdeling Personeel, Organisatie 66,formatie, Postbus 32, 2180 AA Hillegom. Apotheek de Jong Kon. Julianalaan 22 2224 EW Katwijk Tel. 071-4016936 Als gevolg van het vertrek van een collega zoeken wij een: APOTHEKERSASSISTENT(E) die.... Wil werken in een vooruitstrevende apotheek en daarbij alle ruimte krijgt voor zelfontplooiing via scholing en nascholing Veel aandacht heeft voor een persoonlijke en klantvriendelijke benadering van cliënten Bij voorkeur fulltime wil werken. Een dienstverband van minimaal 24 uur is bespreekbaar Uiteraard het diploma van apothekersassistent(e) op zak heeft. Als bovenstaande jou aanspreekt, nodig ik je uit om op korte termijn te reageren. Hein de Jong, apotheker. ENVICO Environment Control B.V. ALLROUND SERVICE TECHNICUS Werkzaamheden bestaan uit: - reparatie van meetapparatuur, zowel bij cliënten als in onze eigen werkplaats - calibreren van instrumenten - modificeren van instrumenten - ontwikkelen van schakelingen als toelevering aan bestaande instrumenten - samenbouwen van meerdere instrumenten tot complete systemen Voor deze funktie is gewenst: - opleiding MTS-elektronica - beheersing van analoge en digitale techniek/meettechniek - bekendheid met analyse apparatuur strekt tot aanbeveling evenals elektronica als hobby - rijbewijs BE - zelfstandig kunnen werken - verantwoordelijkheid kunnen dragen - goede kennis van technisch Engels - commerciële belangstelling Akzo Nobel, based in The Netherlands, serves customers throughout the world with healthcare products, coating, chemicals and fibers. The fiber business, now known as Acordis, is intended to be demerged in the course of the second half of 1999. The company currently employs some 86,000 people in more than 60 countries. As from 1999 the Euro will be Akzo Nobel's external reporting currency. Consolidated sales for 1998 totalled NLC 27.5 billion (EUR 12.5 billion/ USD 13.8 bil- lion/GBP 8.4 billion) AKZO NOBEL Akzo Nobel Aerospace Coatings - is a world's leading supplier of Coatings and Auxiliary products for the Aerospace and Defence market. Our broad customer base includes major aircraft manufacturers and refurbishes. By applying state-of-the-art production methods and sophisticated logistics systems (SAP R5) we provide the shortest lead-time in the industry. Processing of enquiries, orders and administrative procedures are fast and efficient and wherever required we offer the highest levels of support to our customer base. With our headquarters in Sassenheim we serve our markets directly or through our own distribution network. Because of expan sion of our activities we are looking for a highly movitated customer services correspondent. Your position The primary objective of this position is to maintain and develop excellent internal/ external relationships. You will be responsible for making quotations, entering the customer order and all relevant activities. Customer satisfaction is for Akzo Aerospace Coatings a very important issue. Your profile Our new teamplayer requires a proper educa tion HAVO/MBO with experience in a simular function. We expect the candidate to have a creative and pro-active work attitude. The can didate must have a customer oriented and accurate, disciplined approach. The job requires excellent knowledge of the English and Dutch language. Experience with Windows 95 software such as Words and Excel is also required Information and application More information can be given by Mr. Hendrik-Jan van Puffelen, Groupieader Customer Services. Tel. 071 - 508 52 75. Please send your written application within 14 days to Akzo Nobel Aerospace Coatings. Human Resources, attn Mr J H. Veldhuijzen van Zanten. Postbus 5. 2170 BA Sassenheim. Creating the right chemistry het Rijnlands Zeehospitium bestaat uit 4 centra: het Rijnlands Revalidatiecen trum, het Centrum voor Hart- en Longreval.da- tie, het Rijnlands Voorzicningencentrum en de Mytyl/Tyltylschool 'De Vierbot'. Het Rijnlands Zeehospitium is toonaangevend op het gebied zorg op maat en ontwikkelt zich tot een exper tise-centrum op het terrein van de reval gehandicapte tvl/tvltvlondc Wij vragen: - enige jaren werkervaring als maatschappelijk werkende; - bij voorkeur ervaring in de gezondheidszorg; - kennis en ervaring inzake de relatie tussen psychische, sociale en lichame lijke factoren m.b.t. diagnostiek en behandeling van lichamelijke aan- - bekendheid met cognitieve problematiek; - directie! en planmatig kunnen werken; - onderhandelingsvaardigheden. Het Rijnlands Revalidatiecentrum zoekt op korte termijn voor het behandelteam kliniek volwassenen revalidatie e maatschappelijk werker (m/v) Algemene informatie: Het Rijnlands Revalidatiecentrum (RRC) werkt met vier multidisciplinaire behandelteams onder leiding van teamcoördinatoren en revalidatieartsen, en biedt algemene klinische en poliklinische rcvalidatieprogramma's aan. voor zowel volwassenen als kinderen. Het behandelteam kliniek bestaat uit 50 medewerkers en behandelt 36 volwassen klinische revalidanten. Uw werkzaamheden: - participeren in multidisciplinair teamverband; - procesmatig begeleiden van revalidanten en hun omgeving in individuele, echt paar- en gezinsgesprekken, zowel op het gebied van verwerking, gedragsbeïn vloeding als een combinatie van materiële en immateriële zaken. - begeleiden van familiegroepen; - advisering van revalidant, werkgever en bedrijfsarts bi) werkhervatting; - in overleg met andere teamleden komen tot oplossingen t.a.v. dagbesteding - bijdrage leveren aan de beleidsontwikkeling van het team; - bijdrage leveren aan de vakinhoudelijke ontwikkeling in de vakgroep. waarden zi|n conform CAO-Zickenhuis- Dienstverband en werktijden: - het betreft vooralsnog een aanstelling voor de duur - de werktijden worden in overleg vastgesteld. Inlichtingen en sollicitatie: - inlichtingen over deze functie kui Borght, coördinator bchandeltcai - uw schriftelijke sollicitatie met cu 1999, onder vermelding van Stichting Rijnlands Zeehospi t.a.v. afdeling P&O Postbus 599 2220 AN Katwijk u inwinnen bij de heer J.D. var kliniek, telefoon (071) 406 02 iculum vitae kunt u voor 13 sep 99040, richten aan: lanlciding van deze adve ■ordt niet op prijs gesteld. Bij de gemeente Zoeferwoude is bij hel team Sociale Zaken, Economische Zaken en Huisvesting van de sector Welzijn en Burgerij wegens het vertrek van een medewerker plaats voor een enthousiaste medewerker sociale zaken m/v voor 24 uren per week Functie-inhoud: is belast met aanvragen in het kader van de Algemene Bijstandswet ca.; verricht heronderzoeken; is belast met integrale schuldhulpverlening/budgettering; geeft voorlichting en informatie op het brede terrein van de sociale zeker heid; is belast met opvang/begeleiding van asielzoekers; verzorgt de afgifte van verklaringen omtrent het vermogen; verricht intake; begeleidt cliënten bij het zoeken naar werk/scholing/sociale activering) stelt samen met de cliënten het trajectplan op; is belast met de uitvoering WlW/Wet REA/BIV; is belast met de uitvoering van de Wet Boeten en Maatregelen; verricht werkzaamheden ten behoeve van het zorgloket voor de verpleging en verzorging- verricht zonodig andere werkzaamheden; neemt deel aan interne en externe overlegsituaties. Functie-eisen: 11 mbo/sd opleiding; aanvullende opleiding op het gebied van sociale verzekeringswetten; automatiseringskennis; ervaring op het werkterrein; goede communicatieve en schriftelijke vaardigheden I een zakelijke, actieve, flexibele en klantgerichte werkhouding. Salaris: Afhankelijk van opleiding en/of ervaring zal het salaris bij een 24-urige werkweek maximaal f 3.141,bruto per maand (niveau 7) bedragen. Overige informatie: geboden wordt een veelzijdige functie met een grote mate van zelfstandigheid' en voldoende ontwikkelingsmogelijkheden (ruime studiefaciliteiten) alsmede een gunstige werktijdregehng en een collegiale en informele werksfeer; de gemeente hanteert een voorrangsbeleid ten aanzien van vrouwen, etnische minderheden en gehandicapten. Bij voldoende geschiktheid voor de functie heeft een sollicitant uit één van deze groepen voorrang op andere kandidaten; de mogelijkheid van kinderopvang is aanwezig; nadere informatie over de functie kan worden ingewonnen bij de heer L.Q. van der Ham, hoofd sector Welzijn en Burgerij, tel. (071) 580 63 40 of de heer J W. Slagmolen, teamleider SEH, tel. (071) 580 63 50 Sollicitaties: Belangstellenden worden verzocht binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad hun sollicitaties te richten aan het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Zoeterwoude, Postbus 34, 2380 AA Zoeferwoude. Acquisitie op grond van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Ernst Young Ondernemersservice is een dienstenpakket van Ernst Young gericht op ondernemers. Dit pakket omvat een breed scala aan administratieve en fiscale diensten. Tot de cliënten van Ernst Young Ondernemersservice behoren zowel kleine als middelgrote ondernemingen in alle branches. Ernst Young Ondememersservice vindt u op bijna 50 vestigingen in Voor ons kantoor in Leiden zoeken wij op korte termijn een administratieve duizendpoot m/v. Op dit kantoor werken in totaal ongeveer 50 personen. Het kantoor ligt op loop afstand van het Centraal Station. Werkgebied U houdt zich bezig met het voorbereiden van aangiften inkomsten- en vennootschapsbelasting. Daarnaast behoren tot uw takenpakket het verwerken van administraties, het samenstellen van jaarrekeningen en het opstellen van aangiften omzet- en loonbelasting. Uw profiel U heeft affiniteit met de hierboven beschreven werkzaamheden. U heeft een no-nonsensementaliteit. Verder bent u accuraat, servicegericht en behoorlijk flexibel. U kunt goed in teamverband werken. Eén twee jaar ervaring in een soortgelijke functie Is een pre. Ons aanbod Een aantrekkelijke en afwisselende functie in een prettige werksfeer, met een uitstekend pakket arbeidsvoorwaarden. Parttime werken behoort tot de mogelijkheden en de werktijden zijn in overleg vast te stellen. Ook herintre|e)d|st|ers vragen wij met nadruk om te reageren. Belangstelling? Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met Ed Staas of Conny Stapel-Smits, telefoon 071 - 524 14 44. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan Ernst Young Ondernemersservice, t.a.v Natasja van der Woude, personeelsfunctionaris, Postbus 90636, 2509 LP 's-Gravenhage, e-mail: nlwoude4@ey.nl. Van ons mag u meer verwachten. E!l Ernst&Young Ondernemersservice

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 39