a&r Ferrari-stal doet harten snel kloppen Starter dupeert Sandra van der Sloot Boer pakt titel jidse Hout in >eiende finale Sport Hillegommse wielrenners bestormen podia Onnodige nederlagen softbalsters Alphians ■V> jgZw - - jGEHSSïi MG 9 AUGUSTUS 1999 en Atletiek organiseert eigen finale /ijk (Ne >fs 1. .59, 2 d). Vro De finale van de eerste divisie atletiekcompetitie is ver gaarde thuisbaan van Leiden Atletiek in de Leidse Hout. uit Groningengaf de organisatie van de wedstrijd op 19 (j! jer terug nadat defavoriete vrouwenploeg de finale mis- den Atletiek iszelf favoriet voor de directe promotie naar ivisie, die voor dekampioen in het verschiet ligt. De /an Anja Vermond mag degemiddelde voorsprong van voorrondes, 424 punten, meenemen naarde eindstrijd. Stardust wint derby voor dravers m) 7( AR* Nigel Stardust met pikeur Huib van den Heuvel iasseite steren op Duindigt de Derby voor dravers gewonnen. De hengst versloeg op de streep Nepal Dan Boko. Nicotine derde plaats op. Nigel Stardust, vorig jaar al de snelste aller tijden in ons land, verdiende voor eigenaar De Wit- J (Aus) 00 gulden. Tjitse Smeding is trainer van het paard en dat ege een emotioneel tintje. Bij Smeding, die al jaren niet koersen rijdt na een zwaar ongeval, werd in februari geconstateerd. Tussen de operaties en behandelingen in enhuis door probeerde hij toch Nigel Stardust optimaal en°(Ne1101611 voor Gisteren bleek dat hij daarin uit- (Nedj )e Knet led) 2} 3.25, ip wint brons op WK Myrthe Kamp van Die Leythe heeft gisteren een bron- daille gewonnen op de WK roeien voor junioren in Plov- ulgarije. De Leidse gymnasiaste werd op de finaledag e landgenotes derde in de dubbelvier. Haar clubgenoot meulen behaalde een knappe vierde plaats in een veld skiffeurs. Aan de WK deden zestien Nederlandse junio- s IJjr[e, onder leiding van juniorenbondscoach Marion Lange- Leiden. foto united photos de boer Riethol 1. W' 2| Het Regio American Football Team Lightning Leiden le- het nationale Flagfootballteam Young Lions 4 spelers, Duurs»7/29 Augustus in Brighton aan het EK zullen deelne- iidenaar Raoul Staathof speelt als CornerbackOegst- jaar Klaas Wapstra als center en als guard. Zoeterwoude- r. EVorss Watson en Rijnsburger Dyan Kralt werden ook voor jen), jëde keer geselecteerd. Na het seizoen waarin de Flagfoot- i jnet naast de nationale titel grepen was er voor deze spe- °en i#n vakantie, maar eenmaal per week een centrale trai- (Haploofdcoach van Lightning Leiden, Ben Bouwman, is ook dTn 7 weer de Offensive coach van het nationale team en heeft isen volgend jaar bondscoach te worden. Volgens han heeft dit nationale Flagfootballteam uitzicht op de ARMOND NIELS GROEN de Boer greep gisteren el van Leidse Hout. De r won in drie sets Me- »e Marjet Groenleer. Bij inen speelden de jonge- Wels van Geer en Mi- isman om het goud. De iver besfiste de wed- i de tiebreak van de set in zijn voordeel, ïale tussen de favorieten overwinning op Leidse ïoest door de regenval rkt worden op de banen kker Tennis Warmond, tij werd er niet minder om. In de openingsset erde Marjet Groenleer rde slagen en hield zij de kort. Met 6-1 ging de naar de 23-jarige Me- se. Femke de Boer vond weede doorgang net op ar ritme terug. Op dat )t deden de vrouwen or elkaar onder, wat re- Ie in een reeks attractie inwisselingen. Bij een 4- I en met Groenleer aan wist de 18-jarige Leidse eakpoint te verzilveren set vervolgens met een ne te besluiten. In de beschikte De Boer over ire conditie. Vroeg in de inde set verloor Groen- aar opslag en wist zich ?er terug in de wedstrijd en. Femke de Boer won lelijk met 6-2 en pakte haar eerste BI-titel seizoen. van Geer speelde giste- tweede B-finale van het CHEF WILLEM SPIERDIJK, 071-5356464. PLV -CHEF JANET VAN DIJK, 071-5356463 ZANDVOORT JAKOB DEKKER Niet alleen in de bezoekersaan tal brak de negende editie van de Marlboro Masters of Formu la 3 records. Ook bij de sport- commissarissen bleef het tot ver na de race bijzonder druk. Gedurende de dag deden zich de nodige schermutselingen op de baan voor, die om hoor en wederhoor van onpartijdige deskundigen vroegen. Het col lege van sportcommissarissen boog zich gedurende de dag over tientallen zaken. Zo was er de start bij de Li- bertel DTCC race. Hierin werd het rijdende veld naar het start- licht begleid door een Safety Car. Normaal gesproken buigt deze aan het begin van de pits- straat af, waarna de wedstrijd leider het veld op weg kan stu ren. Ditmaal reed de Safety Car door, terwijl het licht op het zelfde moment op groen werd geschakeld. „Mijn fout", erken de wedstrijdleider Harrie Splin ter na afloop. Die ruiterlijke er kenning kon echter niet de goedkeuring van de rijders weg dragen. Wanneer zij een gerin ge fout op de baan maken, zijn de straffen (in hun ogen) vaak niet mals. De Alphense Sandra van der Sloot, die voor Braspenning Ra cing in deze klasse uitkomt met een BMW, was volgens eigen zeggen een van de gedupeer den. „Je gaat bij zo'n start er niet vanuit dat er een kettingre actie ontstaat met remmende voertuigen. Dit was echt bela chelijk. Zeker omdat iedereen geen kant meer op kon. Ik wist gelukkig buiten de klappers te blijven", aldus Van der Sloot die uiteindelijk als achtste fi nishte. Ook Noordwijkerhouter Bert Ploeg was niet echt gelukkig met de situatie. Zijn BMW was net weer opgeknapt na een bot sing tijdens de voorgaande ra ce. Dit keer bleef hij ver schoond van schade en kon zo de overwinning in de Privateers Cup voor zich opeisen. Aanvan kelijk ging die prijs naar Pim van Riet, maar hij werd na zijn escapades in de race (onder meer jegens Alphenaar Tim Co- ronel in de Mitsubishi Carisma) 30 seconden teruggezet. Het slotstuk van de dag, ver reden in de stromende regen, bracht 'een voor het overgeble ven publiek prachtig schouw spel. Met identieke Alfa's 156 in de gelijknamige Cup werd ge durende 12 ronden op het scherpst van de snede gestre den. Hoofdrolspelers aan de kop waren Frank Kerseboom en Gaby Uljee, die de snelste in de training was. Beiden maken deel uit van het Illy Team. Ze moesten het opnemen tegen de Boot-Rialto Versatel bolides van (de latere winnaar) Marcel van Vliet en Alphenaar Berend Gesman. Tijdens de race op de spekgladde baan kwam een maal de Safety Car in de baan en gedurende die periode zou Kerseboom, concurrent Van Vliet ingehaald hebben. Kerse boom verloor daarmee zijn overwinning. Hij tekende tegen het besluit protest aan en dat wordt later behadeld. Eenzelfde situatie ontstond er tussen de Alphenaren Gaby Uljee en Be rend Gesman. Zij kwamen el kaar op de baan meerdere ma len tegen en schuwden enig contact niet. Wie nu wie ge raakt had, kon gisteravond laat nog niet exact vastgesteld wor den. Een officiële uitslag was op dat moment dan ook niet be kend. Albers vierde in saaie Formule 3 race Ferrari en Zandvoort, ze hebben iets met elkaar. Beide hebben zware crises doorstaan. Tijdens de laatste Grote Prijs van Nederland, in 1985, waren de Italiaanse bolides terug te vinden op startrij acht en negen (coureurs Albo- reto en Johansson). Zandvoort verloor bijna alles, z'n status, z'n baan en z'n geld. Maar nu, veertien jaar later, is alles anders. Ferrari is weer een topteam en het circuit van Zandvoort dingt weer naar de F-l status. Dit week einde waren de twee weer samen en lokten 120.000 toe schouwers naar de Zandvoortse duinen. ZANDVOORT CPD Nederland is blijkbaar gek van de Formule 1. Want het is nau welijks voorstelbaar dat al die mensen op het feitelijke hoofd nummer afkwamen, de Formu le 3 race, geafficheerd als een officieus Europees, zelfs we reldkampioenschap. Coureurs uit alle kampioenschappen in Europa verzameld, er waren zelfs Amerikaanse en Zuid Afri kaanse rijders. De race werd de saaiste belevenis van de hele dag. Terwijl in de toerwagen- klasse de strijd bumper aan bumper gestreden werd, rui tenwissers en zijspiegels in de taluds vlogen, was de F-3 wed strijd een slaapverwekkende optocht van peperdure eenzit- ters. De Britse winnaar Mare Hynes is iedereen morgen weer vergeten. De Nederlandse favo riet Christijan Albers deed het naar vermogen, maar kwam om precies te zijn één auto voorbij. Dat was halverwege de race. Daarna gebeurde er hoege naamd niets meer. Albers ein digde tenslotte als vierde Albers, die zijn laatste F-3 wedstrijd op het circuit reed, omdat hij volgend jaar, zo liet hij stellig weten, zeker een klas se hoger gaat rijden, was teleur gesteld. Hij wilde zo graag op het podium komen, in de voet sporen van die andere Neder landse helden, Tom Coronel en Jos Verstappen, illustere win naars van vorige edities. Maar op dit nieuwe circuit was het zo moeilijk in te halen. Daar had den de Formule Fords en alle toerwagens overigens geen en kele moeite mee. Het is de aard van het F-3 ekker Wannond tegen Merenwijkse LD-circuit, en sloot hem deze keer winnend af. Tegenstander Michael Rusman had reeds voor aanvang van de finale een geslaagd toernooi gespeeld. Achtereenvolgens moesten Tim Bavelaar, Tjeerd Star, Henrik Kroon en Gert-Jan Anker tegen de 18-jarige Venneper het on derspit delven. Van Geer, die dit seizoen al een reeks kwalifica ties voor A-toernooien speelde, had meer controle over zijn sla gen. Op het snelle hardcourt in Warmond bracht deze controle hem de winst in de partij. De Venneper Rusman speelde gril lig; geniale slagenreeksen wis selde hij af met onbesuisde missers. Zo ook in de eerste set toen Michael Rusman op 4-4 een smash, welliswaar specta culair, in het net liet verdwij nen. Van Geer brak en won de reeks. De volgende set moest na 4 breaks beslist worden in de tiebreak. Van Geer bleef ook nu weer 'rustig' en greep de eerste titel B-titel van dit seizoen. Marjet Groenleer speelde aansluitend aan haar enkelspel finale ook nog twee dubbelfina- les. Met haar teamgenote Bion- da Zonderop werd het Haagse duo Annemiek Wissink en Mir jam Swarte verslagen. Vervol gens zegevierde zij met Walter van Tongeren over Bionda Zon derop en Menno Seriier. Onno van Paridon en Bas Horsman verkozen tegen het duo Coen van Bemmel en Klaas-Jan Doe- ven het natte tennispark boven de zaal. De Unicummers won nen met 2-6 6-2 en 6-2. In de C-categorie stond wed- Femke de Boer. strijdleider Sander Brugman gisteren vier keer op de baan. Met Merel Aalders moest eerst nog de halve finale worden ge speeld alvorens zij de ge- mengdtitel veroverden in het Leidse Hout onderonsje tegen Sabine Hoekstra en Hans de Rooij. In het enkelspel moest weerhield Dylan Prins hem van de titel. Met Daniël Petitjean verloren zij met 6-2 en 7-6 van Ian van Deijk en Hans de Rooij. Merel Aalders kon bij de vrou wen tegen Tanja Nossik geen vuist maken en scoorde slechts 1 game in de hele wedstrijd. foto mark lamers Mare Nagelkerken sloot het B-toernooi van Nieuwe Sloot winnend af. Norbert van Oos terhout bleef in de openingsset tegen de Alphenaar gameloos en verloor de tweede reeks met 6-3. Met Arjan de Rooij zege vierde Van Oosterhout wel. Het Alphense duo won in drie sets (6-3 3-6 6-3) van Sander Geer- lings en Mare Rasenberg. De ti tels in de C-categorie gingen naar Manon Boelé bij de vrou wen en Wesley Oosterbaan bij de mannen die respectievelijk wonnen van Saskia Gluvers en Richard Rommers. Een Ferrari met rokende banden op het Zandvoortse circuit Mika Salo demonstreert een burn-out. Het publiek hield het niet droog, foto anp beestje, gelijkwaardige auto's, gelijkwaardige coureurs, dezelf de banden, dezelfde aërodyna mica. Het lag aan het circuit, zoals de baas van de enige Ne derlandse renstal, Frits van Amersfoort, wilde doen gelo ven. „Het circuit is er op ach teruit gegaan", zei hij. „Nu kun je bijna nergens meer inhalen. Zelfs in de Tarzan niet meer, omdat die vlakker is gewor den." Ook Albers klaagde over gebrek aan inhaalmogelijkhe- den op de nieuwe baan, maar hij zocht ook de fout bij zich zelf. „Bij de start was ik even niet bij de les. En als je in deze klasse je start verknalt kun je het wel vergeten." Hynes had een bliksemstart. Twintig ron den later kwam hij als winnaar over de streep.Als je als eerste de Tarzanbocht in komt ben je voor negentig procent zeker winnaar." Dat het intussen was gaan re genen, deerde de fans niet. In de Renault Megane-klasse was het gooi- en smijtwerk als van ouds. En toen kwam Ferrari. Het echte hoogtepunt van de dag, De scharlaken rode bolide had de hele dag in een scharla ken rode pitbox gestaan en was bijna bezweken onder de be wonderende blikken van de voorbijgangers. De stijlvolle Ita liaanse stal contrasteerde hevig met de stapel containers aan de overkant, die voorlopig als ge luidswal dienst doen. En de po vere voorzieningen voor de toe schouwers, die op het natte zand van de torenhoge taluds plaats hadden genomen om iets te kunnen zien. Dat komt allemaal goed, zegt 'Zandvoort'. Het neerzetten van de nieuwe tribunes is een meerjarenplan, want nu de baan op lengte is, is het geld bijna op. Vorige week was Mika Salo de held van Hockenheim. Hij werd tweede in zijn tweede Grand Prix voor Ferrari. Op Zandvoort bracht hij gisteren met de F399, de officiële wedstrijdbolide van de Scuderia de Nederlandse fans het hoofd op hol. Het hart verscheurende gehuil van de Ferrari werd met, vlaggen, pet ten en toeters begeleid. „Dat zal", zo schatte de Fin rustig in, „meer de Ferrari- dan de Salo- factor zijn." Zo stond er toch nog iemand met beide benen op de grond op Zandvoort. Verscheidene renners uit Hillegom hebben in Zwanenburg een poging gedaan om op het ereschavot gehuldigd te worden. Giste ren slaagden Ton van Eijk en Arie van Oyen met tweede plaatsen in hun opzet, Peter van de Reep moest in de slotmeters drie collegae laten voorgaan. In Zwanenburg stond een criterium over 80 kilometer op het programma voor elite- -renners en neo-amateurs. Het wedstrijd beeld werd bepaald door een kopgroep van elf coureurs, waaronder Van de Reep. Twee ronden voor het einde plaatste Ron Jacobs een demarrage. De renner uit Nes aan de Amstel, lid van de organiserende HSC De Bataaf, reed korte tijd later solo over de meet. Achter hem legde de 24-jarige Van de Reep (Van Vliet/Weba/Gazelle) het af te gen de rappe Marcel Lust uit Heerhugo- waard (tweede) en Danny Degeling (Hoog- karspel). Eerder op de dag won Haarlemmer Ron Smit de 50 kilometer lange wedstrijd voor veteranen. Hij was de snelste van een groep met dertien vluchters. Rob Roskam uit Voorhout werd knap derde, direct achter Hillegommer Ton van Eijk. Zijn plaatsge noot Van Oyen werd tweede in de massa sprint van het juniorenveld na een wed strijd over 60 kilometer. Voorhouter Ronald van der Tang miste afgelopen zaterdag het podium in Pijnac- ker. Maar zijn vierde plaats na 100 kilome ter was het hoogst haalbare. Winnaar Wilco Zuijderwijk, het goudhaantje van de Van Vliet/Weba/Gazelle-formatie, was immers met het duo Van den Akker/Bothof vooruit. Astrid van Tol drukte na 60 kilometer op de Meidoornlaan haar wiel als zesde over de meet. Op gepaste afstand van haar zegevie rende ploeggenote Leontien Zijlaard-van Moorsel. De Rotterdamse won gisteren op nieuw in Zevenbergen. Tijdens de 16de Nijeveense Tijdrittendag was er succes voor een Swift-duo. Leide- naar Marco Riethoven en Hans Schoelink uit Leiderdorp realiseerden met 44 minu ten en 59 seconden de derde tijd over de 33 kilometer tellende koppelkoers. CIRCUIT IN CIJFERS Open Toernooi Leidse Hout HEÈ31, halve finales: M Rusman - G.J. An ker 5-1 6-4; N. van Geer - T. v.d. Voort 6-0 6-2 Finale: Van Geer - Rusman 6-4 7-6. DEB1, halve finales: M. Groenleer - T Nossik 8-2; F. de Boer - D. van Overloop 8- 3 Finale: De 8oer - Groenleer 1-6 6-4 6-3 HDB. finale: 0. van Paridon/B Horsman - K. Bemmel/K. Doeven 2-6 6-2 6-2. DDB, finale: M Groenleer/B. Zonderop - A. Wis- sink/M. Swarte 6-3 6-4. GDB, finale: M Groenleer/W. van Tongeren - B. Zonder- op/M Seriier 7-6 6-3. HEC1, halve finales: D Prins - W. Jacobs 6-3 6-1; S. Brugman - B. van Eeden 8-6. Finale: Prins - Brugman 5-7 6-3 6-4 DEC1, halve finales: M Aalders - I. Polla 6-1 6-4; T. Nossik - S. Draulans 8-2. Fina le: Nossik - Aalders 6-1 6-0. HDC, finale: I. van Deijk/H. de Rooij - S. Brugman/D. Petitjean 6-2 7-6. GDC, finale: M Aal- ders/S. Brugman - S Hoekstra/H de Room 6-3 7-6. HDD1 35+, finale: M Faber/F Stouten - T Kariem/W. Moerer 4-6 6-4 6-1 DDD1 35+, finale: S. Pauwels/Y van der Werf - L. v d. Boomgaard/T. Willems 6-4 6-2. GDD1 35+, finale: A Endruschat/M Kroon - M. Bauman/M. Ouwerkerk 6-2 7-6. HEV: A. Hofman - A. Wesseling 7-5 6-0 HDV: K. Fasel/H Saidi - B. Bijl/0 Heems kerk 6-3 6-7 6-4. DDV: M van der Goes'A Verhoef - S. Pauwels/I Meijeraam 6-3 6-3. GDV: J. F. van Mastrigt - C. Pouwels/B. Bijl 6-2 6-2. Het 8e Open Oosterman Open, Nieuwe Sloot HEB1, Finale: M. Nagelkerken-N. Ooster hout 6-0 6-3 HDB, finale: N Oosterhou t/A. de Rooij - S Geerlings/S.G. Rasen berg 6-3 3-6 6-3. HEC1, Finale: W. Oosterbaan - R. Rom mers 6-3 7-5 DEC1, Finale: M. Boelé - S. Gluvers 6-1 6-0. HEC2, Finale: F de Rooy - M Koerts 6-2 6-1 HDC 1, finale: W de Nijs/D Ommeren - E Berends/S Verdaasdonk 3-6 6-2 6-4 GDC1, finale: J. Smit/B. Revalman - I. Springvloed/M. Koerts 6-4 6-3. HDC1 35+, finale: P. Bakker/A. Chevalier - J. Snaterse/T. Snaterse 6-3 4-6 6-4. DDC1 35+, finale: L Pennenburg/J Smith - R. Kalkhoven/P. Verplancke 6-3 6-0. GDC1 35+, finale: R. Kalkhoven/P. Ver plancke - C. van Houten/J. Krop. HEC2 35+, finale: C van Beek/C. van Em merik 6-3 0-6 7-6 HDC2 35+, finale: M. Lexmond/C. Zeist - J. Garstman/F. Oudijk 6-1 7-6. DDC2 35+, finale: G Kok-Wortman/ Wesselo - J. Wegman/ N. Zaal 6-3 7-5. GDC2 35+, finale: L Rom- mers/C. de Jong - M. Bracht/W Renkers 6-4 6-4. HED1, Finale: R van Ark - J. Korbee 6-3 6-4 DED1, Finale: J Minderhoud - J. Lexmond 7-6 6-2 HDD1, finale: M Hoogh/G. Lierop - M. Visser/M. Wagter 6-3 6-3. GDD1, finale: E Hakstege/ A Haastregt - B. Key/R de Groot 1-6 6-3 6-3 HED1 35+, finale: H. Gerard - K. Herrema 7-5 6-7 6-1. DED1 35+, finale: A Schreurs - G. Kok-Wortman 6-4 3-6 6-3. HDD1 35+, finale: K. Herrema/R. Raaijen - P. Hart/J. Seegers 6-4 6-1. DDD1 35+, finale: C. Blom/A. Volkers - G. Maarse/G Ofman 1-6 6-3 7-5 GDD1 35 finale: A Bos-Bosman/H Gerard - T. van Emmerik/J de Vries 6-1 6-3 T V. Sikkens, Sassenheim HDC2, finale: A. Schippers/H. Van Schie - R. Kloos/P Vis 6-4 7-5 DDC2, finale: 0 Klein/H. Bonnet - N. Seijn/A Peeters 6-1 2-6 7-6. GDC2, finale: M. Kok/O Persoon - M H Obdam 4-6 6-4 6-3. HDD1, finale: J Blankenspoor/J. Desar - P van der Hoorn/R. van Beek 6-1 2-6 7-6 DDD1, finale: I. Bootsma/G Noordergraaf - J van Dommelen/C. Raams 6-4 6-2. GDD1, finale: Y Glasbergen/C van der Plas - K. Zuijderduijn/J. de Kind 6-3 2-6 6-2. HDD1 55+, finale: W 0verwijk/F Kroon - W Warmerdam/H. Driessen 6-4 6-4. GDD1 55+, finale: G W Warmerdam - N. H. Driessen 6-0 6-2. LEIDEN PIETER VAN DER VLIET De softbalsters van Alphians speelden tegen Sparta/Feijen- oord twee wedstrijden met waarschijnlijk nog de vakantie in het achterhoofd. De vrouwen van coach Glynes Kenepa ver loren onnodig met 4-3 en 5-4. Voor de stand op de ranglijst heeft het geen gevolgen, want degraderen kan Alphians niet meer. De openings-inning was er een uit het boekje. De slagploeg van Alphians deed wat er werd verlangd en nam een 0-3 -voor sprong. Die werd onder aan voering van pitcher Celeste Rooswinkel goed verdedigd, al leen in de tweede slagbeurt scoorden de Rotterdamse vrou wen een punt. In plaats van het karwei in het begin van de wed strijd af te maken, dutte de Al phense ploeg in. Alphians was niet vooruit te branden en aan vallend werd er geen bal meer geraakt. In de zevende en laat ste inning kreeg Rooswinkel (2- 0-5-2) twee honkslagen tegen en was zij aan vervanging toe. Kenepa hoopte op herstel van zijn pitcher maar gokte daar mee verkeerd. Sparta/Feijen- oord maakte nog drie punten en ging er met een 4-3 overwin ning vandoor. In de tweede wedstrijd was het niet veel anders. Anneroos Carter verving Rooswinkel, maar was helemaal niet met de wedstrijd bezig. Zonder een warming-up dacht de grillige en nonchalante Alphense de wedstrijd te kunnen controle ren, maar zij kwam van een koude kermis thuis. Dit had ook gevolgen voor het veldwerk. Er was geen vertrouwen in Carter (4-2-2-6). In de tweede inning was er nog sprake van een korte opleving toen Alphians met een driehonkslag van Marieke Rooswinkel brutaal een 2-4 voorsprong nam. De euforie duurde nog drie innings. In de vijfde slagbeurt werd Carter naar de dug-out geroepen en door Claudia Ansems vervan gen. Aan slag liet de Alphense ploeg het andermaal afweten en zo gleed Alphians met 5-4 onderuit. i .cLDagJ,,^ ld etvnLS_CircUj( Rabobank vol energie Mercedes-Benz L.I.A.M. NOTARISKANTOOR Mr. H.H. Augstein L.J. SPORT ALL - IN SPORTSTORE WIM SIEMERINK PRESI NOORDWIJK - SASSENHEIM

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 21