Schalken in bizarre wedstrijd onderuit Valpartij ontsiert Burchtronde Feyenoord en stadion ïaan toch fuseren Sport Davis Cup-spelers teleurgesteld in Krajicek Zwemmers in nieuw pak WOENSDAG 4 AUGUSTUS 1999 [ierdie Keen kan al naar huis nt 8 ^ndhqven De Nederlandse tafeltennisequipe is op de tweede lag van de wereldkampioenschappen aanmerkelijk uitgedund. }iana Bakker, Gerdie Keen, Floor Tebbe, Kalun Yu, Marloes de n aslrjmet en Nermin Smajic konden na nederlagen in hun enkel- en o|Tiudlubbelspelen naar huis. Vooral de uitschakeling van Gerdie iet narfeen kwam hard aan. Ze verloor van Garkauskaite uit Litouwen: 1-0. Trinko Keen en Danny Heister plaatsten zich voor de derde Kepende van het mannendubbel. rafeltennisbal blijft klein mgd dlfjDHOVENDe tafeltennisbal blijft gewoon de tafeltennisbal. Op 125 Hret congres van de internationale tafeltennis federatie (ITTF), lat gisteren tijdens de wereldkampioenschappen werd gehou- ien, is een voorstel om de diameter van het balletje te vergroten nnen fen 38 naar 40 millimeter verworpen. De 40 millimeterbal gaat ar ee?rolgens onderzoeken vier tot acht procent minder snel en redu- ijntek#eert het effect met 13 procent. Het voorstel sneuvelde echter inkiejmdat minder dan driekwart van de landen voor stemde. 20 r 'Nederlaag Van der Wiel len' RaWrwERPEN_; John van der Wiel heeft in de vijfde ronde van het Lost Boys-toernooi in Antwerpen zijn eerste nederlaag geleden, yan der Wiel zag een openingsfout tegen de Georgische meester Klndj)gebuadze afgestraft. Koploper Avrukh uit Israël verloor tegen korps$e Oekraïner Savtsjenko zijn eerste halve punt in het toernooi. Van Nistelrooy krijgt schoen ftüNCHENMario Jardel, spits van FC Porto, en Ruud van Nistel- nco rooy, aanvalsleider van PSV, zijn gistermiddag tijdens een sport- ,el peurs in München bekroond met respectievelijk de Gouden en Zilveren Schoen. Van Nistelrooy kon zelf de prijs niet in ont vangst nemen, omdat hij met PSV in Liverpool tegen Everton Tiet heipeeide. Via een videoboodschap liet Van Nistelrooy weten 'ge- ?rk kaïrddig vereerd' te zijn met de prijs. ™l32jSpeler Manchester krijgt 'levenslang' ^russel Manchester United-speler Ronnie Wallwork is door de pereïdvoetbalfederatie FIFA levenslang geschorst. Zijn ploeg- ht i5,|naat Danny Higginbotham kreeg een jaar schorsing. Beiden speelden vorig seizoen op huurbasis voor de Belgische club Ontwerp. Tijdens een wedstrijd om promotie naar de eerste m klasse, greep Wallwork de scheidsrechter naar de keel, terwijl ^JJjfiigginbotham de arbiter uitschold. Manchester en Antwerp kondigden aan in beroep te gaan tegen de straffen. Sprinter Mitchell toch geschorst iQNTE carlo De Internationale Amateur Atletiek Federatie ïoo, JÏAAF) heeft de Amerikaanse sprinter Dennis Mitchell een ichorsing van twee jaar opgelegd wegens overtreding van de lopingregels. De arbitragecommissie van de IAAF achtte "itchell, die in 1992 in Barcelona olympisch brons won op de 3 meter, schuldig. De uitsluiting geldt van 1 april 1998, toen controle op het gebruik van verboden prestatieverhogende ddelen werd uitgevoerd, tot 31 maart 2000. Alle prestaties die Itchell in de tussentijd leverde, zijn ongeldig verklaard. iyenoord heeft met onmiddel- jang de huurovereen- imst met de Kuip voor een 19 od31 verlenÉ>d- Aanleiding is de Doruitgang die er achter de SO.rthermen is geboekt om de lichting Feyenoord en de NV tadion Feijenoord in de toe- 5- Dmst te laten samensmelten. 5 lissen het voetbalbedrijf en et Feyenoord-stadion bestond ,733 e afgelopen jaren een ernstig 'erschil van mening over de 3 21 .iiurprijs. De tegenstellingen 14.0C|even zo groot, dat het bestuur lui Feyenoord besloot om per december van dit jaar de hum- op te zeggen. In het afgelopen seizoen kropen beide partijen weer rond de tafel. Er is een voorlopige Raad van Commis sarissen gevormd, die zich ver der zal richten op het uitwerken van het nieuwe samenwer kingsverband. Na goedkeuring door de aandeelhouders kan het bedrijf onder de naam 'Feyenoord Rotterdam' van start gaan. Namens Feyenoord zijn Jorien van den Herik en mr. Hans Mentink bestuurskandi- daten. De NV Stadion Feijen oord wil zich laten vertegen woordigen door mr. Carlo de Swart en Ir. Paul Smits. 21.4C; 40 iffet had een Swift-blauw podi- kunnen zijn. Maar een 'erstekende toeschouwer ied gisteravond alle hoop op 21.'jen 'Leidse' zege teniet. Vier gingen onderuit, onder ie drie van de wielervereni- it de Sleutelstad: Ruud Hans van Leeuwen en Itefan Bakker. Peter van Leeu- n zo jren (Zoetermeer) soleerde naar ie winst tijdens de Burchtron- ^"eJe van Rijnsburg over een af- 'land van 50 kilometer. Eigenlijk hield het publiek angs de bocht van de Witte de vantwithstraat (start en finish) naar le De Ruyterstraat meer de idem in, dan dat men dacht 3rne8|an aanmoedigen. Een uitste- 30 lende stoeprand had in de biddaguren al twee slachtoffers [eëist onder de jeugdrenners. En juist in diezelfde De Ruyter- q nfraat ^acht iemand n°g even y 0 foor de aanstormende kop- 5 i9 poep langs te kunnen gaan. De renners waren het slacht- Maar het ongelukkige trio g- 13 AMSTERDAM GERTJAN V De een verwoordt het wat di plomatieker dan de ander, maar de Nederlandse Davis- Cupspelers zijn teleurgesteld over de afzegging van füchard Krajicek. De belangrijke ont moeting eind september met en in Ecuador (inzet: een plaats in de wereldgroep) dreigt een helletocht te worden. Niemand ziet de trip naar Zuid-Amerika zitten, maar Sjeng Schalken, Paul Haarhuis, Jan Siemerink en John van Lot- tum onderkennen het landsbe lang. Haarhuis: „Hij geeft een reden op, die we allemaal kun nen opgeven. Voor mij komt het net zo slecht uit als voor Ri chard. Ik zou normaal gespro ken naar Azië gaan, omdat daar zijn waar ik direct inkom." In Shanghai bij voorbeeld heeft hij een halvefi naleplaats te verdedigen. „De consequentie is, dat ik richting de 200ste plaats ga." Schalken: „Ik vind het jam mer, maar ik kan het wel be grijpen. Ik respecteer zijn be slissing. Maar Jan Siemerink moet ik een grote pluim geven. Die moet een week na de Davis Cup in Toulouse zijn titel ver dedigen." Haarhuis: „Voor Ri chard komt het eigenlijk het minst slecht uit. Hij heeft na de US Open vier weken niets. Maar het verbaast me niet dat hij niet speelt. Het komt door twee dingen. Hij heeft nog nooit een heel Davis-Cupweek- einde zo goed gespeeld dat we door hem een ontmoeting En, nog belangrijker, we hebben als team nog nooit een dusdanige prestatie neer gezet, waardoor hij denkt: 'Dat is gaaf, voor de Davis Cup laat ik alles schieten." Verlies - en dat is niet on denkbeeldig - betekent degra datie uit de wereldgroep. Ecua dor is met Nicolas Lapentti (20ste) en het talent Luis Adri an Morejon toch al een niet te onderschatten ploeg. Boven dien kan het in Ecuador spo ken. Schalken: „Het wordt su- perzwaar. Ik ben bang voor La pentti en net zo bang voor Mo rejon. Het publiek is verschrik kelijk. Het schijnt nog erger te zijn dan in Brazilië. Guillermo Canas (de Argentijn speelde in april voor zijn land tegen Ecua dor, red.) hebben ze daar met een mes bedreigd. Ik ben op het ergste voorbereid." Grolsch Open verder zonder Nederlanders De beste Nederlandse graveltennisser van dit jaar speel de de meest bizarre wedstrijd van 1999. Sjeng Schalken, net twee weken in training na een rustperiode, won na het verlies van de eerste set tien games op rij tegen Hi cham Arazi. Doordat hij de volgende zes spellen dood leuk inleverde stond hij met lege handen: 2-6, 6-0,4-6. Ook gisteren nam hij meteen het woord op de persconferen tie, echter niet om zich te ver ontschuldigen. Schalken wilde na de wonderbaarlijke partij lastige vragen vermijden. An ders word ik in een hoek ge drukt", zei hij. Schalken ver haalde over het merkwaardige verloop. Hij kon ook niet an ders. In de eerste set werd hij volledig weggeslagen en in het tweede deel stond hij geen game af. Arazi, die vorig jaar nog werd gediskwalificeerd omdat hij toen in de eerste ronde de tweede set bewust weggaf, leek dat gedrag te herhalen. Volgens Schalken was dat geenszins het geval. „Ik begon matig, maar klom naar een ongelooflijk top niveau in de tweede set en het begin van de derde." Arazi, een tovenaar maar niet het toonbeeld van mentaal evenwicht, leek het op te geven, maar rook zijn kansen toen hij naar 4-1 brak. Op 4-2 was er niets aan de hand geweest voor Schalken als hij op 40-0 de juis te beslissingen had genomen. De Limburger, 47ste van de we reld, werd echter te gehaast en stapelde fout op fout. „Ik nam de verkeerde beslissingen, maar was allang blij dat ik een beslis sing nam. Ik kon gewoon het niveau niet vasthouden en dat is niet vreemd als je vijf weken AMSTERDAM GERTJAN VAN GEEN Schalken was daarmee de der de Nederlander na Raemon Sluiter en Peter Wessels die de Grolsch Open al na de eerste ronde vaarwel kon zeggen. John van Lottum (6-2 3-6 5-7 tegen Marat Safin) en Paul Haarhuis (5-7 3-6 tegen Andrei Medve- dev) volgden hem, zodat het enkelspeltoernooi bij de inter nationale tenniskampioen schappen van Nederland in Amsterdam het vanaf vandaag zonder landgenoten moet stel len. Sjeng Schalken is een opmer kelijk figuur in de tenniswereld. De Nederlander, na het afhaken van Richard Krajicek kopman van de Nederlandse Daviscup- ploeg, meldde na zijn toernooi zege in Auckland dat het jaar wat hem betreft al geslaagd was. Opmerkelijk, omdat de ti tel nog voor de Australian Open werd behaald en er nog ruim elf maanden moesten verstrijken voor de millenniumwisseling. Vervolgens verbaasde hij zijn gehoor op Wimbledon na zijn zege in de eerste ronde op Da- vide Sanguinetti. Schalken nam het woord om een lading onge nadige zelfkritiek te spuien. Hij schaamde zichzelf voor zijn ge drag, omdat hij flink had lopen vloeken en tieren en regelmatig met zijn racket had gesmeten. geen wedstrijd hebt gespeeld. Ik moet in topvorm zijn wil ik van deze jongen winnen en die vorm is er pas over twee we ken." Paul Haarhuis toonde ook niet de topvorm die nodig was om langs Andrei Medvedev te geraken. De finalist van Roland Garros was in beide sets iets be ter. Haarhuis accepteerde de nederlaag in zijn elfde en wel licht laatste optreden op de Grolsch Open. „Ik kan ermee leven als de ander beter is", zei Haarhuis, die in januari zijn tweede kind verwacht. Het heuglijke feit leidt ertoe dat hij volgend jaar nog minder gaat spelen. Aan een afscheidstour- nee la Jacco Eltingh denkt hij niet. „Voor mij is dat niet zo be langrijk. Ik wil de deur niet dichtgooien. Reizen zonder mijn zoon is al niet leuk, maar met twee kinderen op stap gaat niet. Ik heb er vandaag geen se conde bij stilgestaan dat dit wel eens mijn laatste single hier kon zijn. Ik moet maar afwach ten of ik de motivatie volgend jaar nog kan opbrengen", aldus Haarhuis. John van Lottum completeer de de aftocht van de Nederlan ders. Op 5-4 in de derde set leek hij dichtbij de zege, maar drie games op rij van het Russische talent Marat Safin bezegelden zijn lot. Een loterij wordt het toch wel na de uitschakeling van titelver dediger en man in vorm Mag nus Norman. De Zweed won de afgelopen twee weken Stuttgart en Umag, maar liet het tegen qualifier Andrea Voinea liggen: 6-4 6-7 (4) 6-7 (6). trof het wonder boven wonder niet slechter dan schrik, schaaf wonden en materiaalschade. Aanvalslust toonden onder anderen de Nederlandse vete- ranenkampioen, Noordwijker Ton van Duijvenbode, Swift- -renner Ubbo Kuper (Rijpwete- ring) en Vlaardinger Jacco Tet- telaar, die echter lek reed. De paar honderd toeschouwers hoopten op een thuissucces van Rijnsburger Piet Kralt of zijn dorpsgenoot Harco Schaafsma. Kralt, de winnaar van 1996, kon in de sprint om de tweede plaats 'slechts' de bronzen stek veilig stellen. Later op de avond verscheen een damespelotonnetje van 25 rensters aan de start. Grootste blikvanger en kanshebber: Le- ontien Zijlaard-van Moorsel. De Nederlandse kampioene van Farm Frites/Hartol werd gisteravond na 60 kilometer in de einsprint verslagen. Ploegge note Sissy van Alebeek drukte haar band als eerste van de vijf vluchters over de meet. Arenda Grimberg deed dat als derde. SYDNEY» Op de dag dat Pieter van den Hoogenband naar het hoogtepunt van zijn EK-roem steeg, had in Australië zijn be langrijkste concurrent voor olympisch goud, volgend jaar in Sydney, het antwoord klaar. Michael Klim demonstreerde bij zwemwedstrijden in Brisba ne namelijk een badpak dat van hals tot enkel om het li chaam sluit. Het is de bedoe ling dat alle Australische zwemmers er volgend jaar tij dens de Spelen mee aan de start verschijnen. foto ap SCOREBORD JCky 10, dinsdag 3 augustu: ■5-8-14-16-34-36-41-44-4 prijsvragen 1-46-48-49-56- i.3orerv' uol istel Cup, groepsronde. fonegido - ADO Den Haag 0-2 (0- jnten: Van Eijkeren, Saeijs. Haarlem - AFC'34 3-2 (1-2). e 16: ADO Den Haag 2 - Excelsior 2-3 Anderlecht - FC Twente 2-0 (1-0). Everton (Eng) - PSV (Ned) 4-3 (3-1). Doel punten PSV: Van Nistelrooy, Bruggink (2). AG OW - Cambuur L 0-2 (0-1). Doelpun- Nederland - Pakistan A (I buur 1/73, Statham 1/56, Raja 2/98, Mol 1/42. Nederland: 44/0, Hoeben 1 Van Bunge 23 n.o. Koncorde S. Niet gestart: Indez Scimitar Harald H Kemp. Zevende koers, 1700 m: 1. Liz van Zuilen (R.J.W. Heynen) 1.16,9, 2. Made to be Quick 3. Leaping Lizard. Achtste koers, 2300 m: 1. Lucky Furniture (J.P.C. Oorthuijsen) 1.17,0, 2. Killing Star 3. Lars van Schebo 4. Kid of Flora. Michel Saive/Huang (Bel/Can/16) Cock/Yu 21-16 15-21 21-14, ter (13) - Smythe/Gerada (Aus) 21-13 21- 10. Chiang/Chen (Tai) - Smajic/Logatskay Antwerpen. Lost Boys tc schaken (Ned/WRu) 21-4 21-14. belangrijkste uitslagen: Gershon (Isr) Golod (Isr) 1/2-1/2, Dgebu- Grooten (Ned) 1/2-1/2, paardensport Barsov (Oez) 0-1, P. Claesen (Bel) - Amsterdam. Mannen, Grolsch Open, 1 mil joen gulden. Eerste ronde: Medvedev (Oek/7) - Haarhuis (Ned) 7-5 6-3, Arazi (Mar) - Schalken (Ned) 6-2 0-6 6-4, Safin (Rus/8) - Van Lottum (Ned) 2-6 6-3 7-5, Squillari (Arg) - Puerta (Arg) 7-5 6-1, El Aynaoui (Mar/6) - I (Excelsior) 2x geel. Bij; Groningen. Eerste koers, 1700 rr Buitenzorg (J.F. v. Dooyeweerd jr.) 1.17,8, opr (NPrn n-1 '2. Justy 3. Secret Mayflower. Tweede SeniNeatui koers, 1700 m: 1. Lady Jet (J.W.M Eng- werda) 1.17,0, 2 Novaciento Wish 3. Machteldnora^ Niet gestart: Lot )os) 7-6 6-3, Portas (Spa) - V :ente (Spa) 7-6 6-4, (VSt) 6-4 7-6, Vrouwen, enkelspel, e er, Hofland, eigen Noblesse I Roda JC - Zenith (Rus) 1-1 (0-0). Doelpi 1a JC: Peeters Longa - Willem II 1-6 (0-3). Doelpunt 1700 m: 1. Nan's Catch B jxury Zesde koers, 2240 m: 1. Wild Joy ronde: Svens- - Bakker (Ned) 21-16 21-9 21- 15, Garkauskaite (Lit) - Keen (Ned) 21-17 21-19 21-18, Muller (Ned) - Poliackova (Slw) 21-19 21-14 21-14, Sun (Chn/7) - Tebbe (Ned) 21-9 21-13 21-12. Dubbelspel, tweede ronde: Ryu/Lee (ZKo) - (Roe) - Norman (Zwe/5) 4-6 7-6 7-6. tafeltennis Dubbelspel, eerste ronde: Sluiter/Van Scheppingen (Ned) Haggard/Nyborg (ZAf/Zwe/3) 6-4 6-4, Orsanic/Tramacchi (Arg/1) - Van Lottum/Wessels (Ned) 6-3 6- i (Spa), 5. Knaven (Ned). Pluto 3. 21-1122-20. 7 7-6, Bale/Broad (ZAf/GBr/2) - Pala/Viz- Cyclosportieven/vetera ner (Tsj) 6-3 6-3, Arnold/Hood (Arg) - Ara- zi/Hrbaty (Mar/Slw) 3-6 6-2 6-4 (Zwe) 6-2 6-2, Chang (VSt) - 5-7 7-5 6-1, Stoltenberg (Aus) - Paes (Ina) 6-4 6-2, Lareau (Can) - Gimelstob (VSt) 7- 6 6-1, Nestor (Can) - Martin (Spa) 6-3 6-4, Ullyett (ZAf) - Woodruff (VSt) 6-4 1-6 6-3, bill (VSt" en (VSt ix (Fra) - Larsson (Zwe) 6-4 4-6 7-6. San Diego. Vrouwen, 1.4 miljoen gulden. Eerste ronde: Sugiyama (Jap) - Pierce (Fra/5) 6-3 4-6 6-1, Schett (Oos) - Marti nez (Spa) 6-4 6-3, Rubin (VSt) - Halard- Decugis (Fra) 7-6 6-2, Frazier (VSt) - Sch- nyder (Zwi) 6-4 7-6, Spirlea (Roe) - Plisch- Rabobank Wissink treft Femke de Boer Verrassingen deden zich bij de BI-schema's van het Open Toernooi van Leidse Hout nog niet voor. Bij de vrouwen speel den 'bekende namen' als Mar- jet Groenleer, Sylvia Sieval en Margot Devilee (beter bekend als Van Overloop) zich moeite loos verder ten koste van res pectievelijk Hanneke Rothbart, thuisspeelster Willemijn Vader en Mariëlle Patiwael. De als derde geplaatste Karo- fien Hoogeveen gaf wegens een blessure een walk over aan An- ne-Karine Wilbrink. Annemiek Wissink, zelf bondsgedelegeer- de in het district Den Haag, moet met lede ogen hebben toegezien, dat zij na herplaat sing niet alsnog op de openval lende plek werd neergezet. Nu moet de vroegere troef van Leidse Hout het, na een simpe le tweesets zege in de voorron de op Monique van Ark, opne men tegen de als tweede ge plaatste Femke de Boer. Nancy Lutz-Toole speelde een span nende driesetter tegen Mirjam Swarte, die tenslotte met 7-5 in de derde set in het voordeel van de speelster van OLTC werd be slist. Bij de mannen kwamen de getipte spelers nog niet in actie. Gert-Jan Anker bereikte de kwartfinale na drie sets tegen Patrick Verstraeten, die op zijn beurt in de eerste doorgang drie sets had nodig gehad tegen Marcel Rodenburg. Marco Cats moest de eerste reeks met 7-5 aan Ralph de Boer afstaan. In de daaropvolgende twee sets verspeelde de Roomburger nog maar twee games. DUIVENTIL Wilt u iets melden? Bel 071-5356461 (Wim van Duiven- bode) dagelijks tussen 10.00 en 14.00 uur. Faxen mag ook: 071-5321921. E mail: redactie.ld@damiate.hdc.nl CIRCUIT IN CIJFERS Zoeterwoude heeft er weer een wielertalent bij. De jonge Suzanne de Goede (15) behaal de in Rotterdam haar eerste overwinning. Ze ontsnapte uit een kopgroep met enkele lan delijke toppers. De kampioene van Nederland Pleunie Möhl- mann werd vierde. De vetera- nenkoers werd gewonnen door Hans Egberts uit Leiderdorp. In de Acht van Chaam zette De Goede de goede lijn door en kwam als tweede over de eind streep. In Lisse was Gerben van de Reep de sterkste bij een in terregionale wedstrijd in Lisse. Gerard van Veen (tweede) en Martin Schalkers (derde) waren de medevluchters Op zondag 29 augustus wordt in Neder land (Amsterdam) voor de tweede maal de Ride for the Ro ses gehouden. Deze fietstocht van initiatiefnemer Lance Arm strong staat in het teken van de Nederlandse Kankerbestrijding (KWF). Vele prominenten spor ters als Gianni Rornme, Rintje Ritsma, Erik Breukink, Gerrie Knetemann, Jan Janssen en Le- ontien van Moorsel fietsen mee. Er is een keuze tussen 120 (ervaren rijders) en 45 kilome ter. Voor deelname, bel: 020- 4083033 (Frank Boelé) De eventuele Tourstart in 2004 in Zeeland krijgt concurrentie. Ook de Franse steden Pau, Lourdes, Bordeaux en Draguig- nan hebben inmiddels interes se getoond De Batavus-wieler- ploeg gaat in 2000 alleen nog verder met profs. Manager Ro nald Schepping liet gisteren weten dat de amateurs vrij zijn om een andere ploeg te zoeken Zondaghoofdldasser UVS opent de nieuwe voetbalcom petitie op 5 september met een thuiswedstrijd tegen Nieuwen- hoorn Ook zaterdaghoofd klasser Scheveningen heeft zijn eerste oefenwedstrijden ge speeld. Door doelpunten van Patrick Petrici, Yshin Asrih en nieuwkomer Manuel Monteiro werd Tonegido met 3-0 versla gen. Dezelfde spelers, maar nu Monteiro tweemaal, scoorden tegen WM (4-1) Marcel Kar- las, overbodig bij ADO Den Haag, heeft een afkoopsom meegekregen van de Haagse eerstedivisieclub. Het komend seizoen speelt Karlas bij zater daghoofdklasser Excelsior Maassluis De naweeën van het jaarlijkse zaalvoetbaltoer nooi van LFC (ruzie Lugdu- num/De Sleutels) zijn nog niet achter de rug. Nadat Lugdu- num bedankte voor het Piet Boot Nederlaagtoernooi van De Sleutels, heeft de Vlietclub nu niet ingeschreven voor het aan komende LFC zaalvoetbaltoer nooi Vrijdag 6 augustus zal de Stichting Betaald Voetbal Orga nisatie FC Omniworld Almere (nu nog Sporting Flevoland) de licentie betaald voetbal aanvra gen bij de KNVB in Zeist De sportredactie van het Leidsch Dagblad ontvangt graag een spelerslijst van de regionale voetbalclubs: Postbus 54, 2300 AB Leiden Na twee ereplaat sen bij de Hunsrück Rally in Baumholder (Duitsland) heb ben Jeffrey van der Vaart en Ta mara van der Valk de derde plaats heroverd in het klasse ment van de Nissan Micra Challenge. Op zondag 22 au gustus staat de volgende rally, de Nacht van Achtmaal, op de kalender De Leidse junior Ar jan van der Mey is als derde ge ëindigd in de landelijk bowling- ranking 1998/1999 Zondag 8 augustus is op Renbaan Duin- digt de Derby voor Nederlandse dravers. Aanvang 10 30 uur. Een week later ho c Duindigt vanaf 11.00 uur een Open Huis met vrije toegang Bij een skee lerronde in Midden Beemster is Warmonder Hans Schipper tweede geworden. Fransman Pigeyre won De paren De Bruin/De Bruin en Hulse- bosch/Postuma toonden zich de sterkste bij de laatste twee woensdagdrives van bridgeclub De Wasbeek in Sassenheim wielrennen Castilla-Léon. Derde etappe OEFENVOETBAL I. Rodenburg 6-1 2- 6-0. n 6-1 /an Moorsel (Rotterdam). 3. Grimberg ilmelo), 7. Van Smoorenburg (Lange- 6-4; G.J. Anker - P. Verstraeten 6-3 3-6 6- 2;T. v.d. Voort -J. Busker lenberg - E. Bolten 6-3 6-4 DEB1, eerste ronde: H. R Beurten 4-6 6-3 7-5, A. 1 6-1 Tweede roni Rothbarth 6-1 6-1; S. Sie Nossik - M i Overloop - programma ;r 6-4 6-4 DEB1,eerste ronde: H. Rothbarth - J urten 4-6 6-3 7-5; <6-16-1 Tweede Rothbarth 6-1 r 6-2 6-2; T. Nossik - M Bodewes I Devilee-V :l 6-3 6-1, arte 6Cf 6nS7 7%^ UVS - Katwijk 2-3 (0-0). Sander Molenaar 0-1, Dick van der Heiden 1-1, Vincent Bon 1-2, Berry Charité 2-2, Peter van Duyn 2- Voorschoten '97 - Ter Leede 0-2 (0-1). Maarten Smakman 0-1, Erwm Beltman 0- Alphense Boys - E spanol (19.30) Donderdag 5 augustus

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 21