Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel a C (4 EI E 2 M GrEA Begeleiden en verzorgen van oudere psychiatrische patiënten N Consulenten Vedior 22- vera «gronhold ENTHOUSIASTE VERKOOPSTER MARKTLEIDER COMMERCIËLE,. TALENTEN B TTERDAG 31 JULI 1999 2(& De Geestgronden is de nieuwe orga nisatie voor geestelijke gezondheids zorg in het zuidelijke deel van Noord- Holland. Vanuit diverse locaties bieden ruim 1400 medewerkers zorg en behandeling aan mensen met psy chische en psychiatrische problemen. Mét de cliënt - en zo mogelijk de mensen in zijn omgeving - stellen ze een passend zorgplan samen uit de vele therapeutische mogelijkheden van de organisatie, variërend van gesprekstherapie en medicatie, bege leiding thuis, cursussen en dagactivi teiten tot 'bemoeizorg' en tijdelijke opname. De Geestgronden staat voor respect, veelzijdigheid, professionaliteit en kwaliteit De afdeling Eikendonck, een onderdeel van De Geestgronden, is een reha bilitatie-afdeling. Er is een aanbod van klinische behandeling (begeleiding en intensieve zorg), deeltijdbehandeling, psychiatrische thuiszorg en bege leiding van cliënten in enkele verzorgingshuizen. Eikendonck bestaat uit zes units (124 cliënten) op twee locaties. Per unit zijn er zorgteams actief waarbij de eindverantwoordelijkheid voor de verpleegkundige zorg rust bij de zorgmanagers. Een zorgteam, bestaande uit begeleiders, zorgassistenten en stagiaires, voert de directe zorg uit. Voor de nachtdiensten is een vast team verantwoordelijk. Op twee van de units wordt langdurige behandeling geboden aan oudere psychiatrische cliënten bij wie lichamelijke verzorging en verpleging het psy chiatrisch beeld in belangrijke mate beheersen. Binnemdezë unifs zijn de volgende functies vacant: Begeleider In overleg met de zorgmanager begeleidt u een aantal toegewezen cliënten in de specifieke uitvoering van het verpleegplan. Als begeleider werkt u in wisse lende diensten, 4 dagen per week (80/90%). Gemiddeld werkt u éénmaal 14 dagen een weekend. Voor deze functie is vereist het diploma MDGO-vp/vz, Zieken verzorgende of MBO verzorgende. de Uw salaris bedraagt max. f 3.996,- bruto per maand, excl. onregel matigheidstoeslag op basis van een 100% dienstverband in FWG 35. 'EIG DE I GEESTGRONDEN Instelling voor geestelijke gezondheidszorg Zorgassistent U ondersteunt zorgmanager en begeleider in de directe uitvoering van de dagelijkse zorg. U kunt in dienst komen voor 3 of 4 ochtenden per week 50%). Gemiddeld werkt u éénmaal in de 14 dagen een weekend. Een diploma is niet vereist, ervaring in de zorg is gewenst. Uw salaris bedraagt max. f 3.696,- bruto per maand, excl. onregel matigheidstoeslag op basis van een 100% dienstverband in FWG 25. Wilt u meer informatie? Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer C.L. Ebbeling, Hoofd Algemene Zaken, telefoon (023) 583 22 90. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot 21 augustus richten aan de afdeling Personeelszaken van De Geest gronden, Instelling voor Geestelijke Gezondheidszorg, t.a.v. mevrouw C. van den Broek, Rijksstraatweg 113, 2121 AD Bennebroek. Overigens: De Geestgronden, locatie Bennebroek is goed bereikbaar met het openbaar vervoer. Verschillende bussen stoppen voor de deur. Vedior zoekt talenten voor onze eigen organisatie Vedior is op zoek naar betrokken consulenten m/v die het talent van een flexkracht snel herkennen en in staat zijn de juiste match te maken op basis van de vraag van een opdrachtgever. Het profiel Onze consulent heeft een spilfunctie binnen deVedior- organisatie. U kunt zelfstandig werken maar functioneert ook goed in teamverband. U heeft een zakelijke dienst verlenende houding en houdt van commerciële uitdagingen. Relatiebeheer en acquisitie maken deel uit van de functie. U heeft een goed inlevingsvermogen en bent geïnteresseerd in de mens achter de persoon. U bent gedreven en stressbestendig. U denkt in oplos singen en kunt snel knopen doorhakken. Het zorgvuldig afhandelen van administratieve processen gaat u goed af. U bent geïnteresseerd in commerciële uitdagingen en personele vraagstukken van bedrijven in uw regio. De eisen Wij verwachten een hbo-opleiding, bij voorkeur commer ciële richting. Verder vragen wij werkervaring in een com merciële, dienstverlenende omgeving plus een rijbewijs. De tegenprestatie U kunt rekenen op een uitdagende werkomgeving waarin veel ruimte is voor eigen initiatief en inbreng. U werkt in een enthousiast team in een open sfeer. Wij bieden u doorgroeimogelijkheden, bijvoorbeeld naar de functie van vestigingsmanager. Verder kunt u goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden tegemoet zien. De procedure Behalve uw c.v. ontvangen wij graag een korte en bon dige brief. Daarin vat u krachtig samen hoe u denkt uw talenten in te zetten om van deze baan een succes te maken. Stuur uw sollicitatie, uiterlijk binnen 14 dagen na het ver schijnen van deze advertentie, naar Vedior Beheer B.V., Afdeling P&O, t.a.v. de heer R.A. Jansen, Postbus 77800, 1070 MT Amsterdam. E-mail: personeelszaken@vedior.nl Vedior is een van de grootste commerciële dienstverleners op het gebied van flexibele arbeid. In vijf van de negen Europese landen waarin we actief zijn, opereren wij in de 1350 vestigingen en 6000 medewerkers. Met 160 vestigingen in Nederland behoort Vedior tot de van specialisten in flexibel werk. Werk maken van talent Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Geneeskun de van de Universiteit Leiden. De kerntaken patiëntenzorg, onderzoek, onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuurlijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 mannen en vrouwen. Er wordt nauw samengewerkt met onder andere de faculteiten Wiskunde en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschappen van de Universiteit Leiden en metTNO. De organisatie van het LUMC is sterk gedecentraliseerd: er zijn vijf divisies met een relatief auto nome structuur. In het LUMC zijn patiëntenzorg en onderzoek van oudsher zozeer verweven, dat grensverleggend onderzoek en vernieuwing in de patiëntenzorg hand in hand gaan, wat direct ten goede komt aan de behandeling van de patiënt. Het LUMC streeft, mogelijk mede door uw inzet, naar een continue verbetering van de gezondheids zorg in de meest brede zin en wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. DIVISIE 2 Binnen deze divisie zijn afdelingen op het gebied van de inwendige geneeskunde ondergebracht. Het secretariaat van de afdeling Hematologie bestaande uit 4 secretaresses, 1 fieldworker en 1 datamanager, zoekt voor het Stafcentrum Hema- Secretaresse v/m (36 l Vac.i jr per week) r. 99.K.21.30.LD' Functie-inhoud: - het regelen van de agenda, het beantwoorden van de telefoon en afhandeling van de corre spondentie van stafleden; - het uitwerken van manuscripten, met name in het Engels; - het mede organiseren van congresbezoeken en symposia; - de secretariële begeleiding van onderzoeks projecten. Tevens omvat deze functie werkzaamheden als editorial assistant voor het Amerikaanse hemato- logisch tijdschrift "BLOOD". Functie-eisen: - HAVO-opleiding; - secretaresse-opleiding; - bekendheid met tekstverwerkende apparatuur (Word); - goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 4.201,- bruto per maand bij een fulltime aanstelling. Inschaling vindt plaats op basis van opleiding en relevante werkervaring. Dienstverband: Het betreft een tijdelijke aanstelling voor de duur van 1 jaar met uitzicht op verlenging. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw C. Wiarda-Labee en door L.A. Nijssen-Koster, stafsecretariaat Hematologie (071 - 526 22 67). Deze advertentie verschijnt in- en extern tegelij kertijd. De interne ronde zal eerst worden afge handeld Bij indiensttreding is het. Pensioenreglement van het ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacature nummer op brief en enveloppe, kunt u binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie zenden aan: LUMC Dienst Sociale Zaken t.a.v. mevrouw M. de Graaf Postbus 9600 2300 RC LEIDEN Als secretaresse (full-time) aan de slag bij Van Hartingsveldt Roest Advocaten Wij bieden een informele en persoonlijke werksfeer opleidingsmogelijkheden interessant werk Wij zoeken iemand met Meao, Havo of vergelijkbare opleiding en ervaring met tekstverwerking (Word for Windows) Ook schoolverlaters en herintreders met ervaring worden uitgenodigd te solliciteren. Voor meer informatie kunt u bellen met mevrouw B. M. Winkelman (tel. 071-5176464). Uw schriftelijke sollicitaties met C.V. kunt u richten aan: Van Hartingsveldt Roest Advocaten t.a.v. Mr. M. P. Roest Rijnsburgerweg 35 2334 BE Leiden x Beleid Holding BV is de moedermaatschappij voor jen: Research voor Beleid. Research voor Beleid International. ISEO Marketing Research. SWOKA Instituut voor strategisch consumentenonderzoek en Key Net marketing services. Research Facilitair Bedrijf ondersteunt de vijf werk maatschappijen De holding telt ongeveer 150 medewerkers Voor de afdeling receptie zijn wij op zoek naar een fulltime Telefonist/Receptionist m/v De functie: - goed, snel en vriendelijk beantwoorden en doorverbinden van inkomende telefoonlijnen - ontvangen van bezoekers - reserveren van vergaderzalen en bedrijfsauto's - bijhouden van de centrale agenda - verwerken van de uitgaande post Wij vragen: MBO-mveau ervaring met computer en receptiewerk is gewenst stressbestendig dienstverlenende instelling goede sociale en contactuele vaardigheden zelfstandig en in teamverband kunnen werken enige kennis van de engelse taal is gewenst Wij bieden: - goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden - een professionele en informele werksfeer Geïnteresseerd? Stuur c Research Facilitair Bedrijf T.a v. Ageeth Pannekoek Hoofd receptie Postbus 985 2300 AZ LEIDEN n CV voor 16 augustus 1 Haarlemmerstraat 88 Leiden Tel.: 071 -512 67 72 Zoekt voor direct een Fulltime (38 uur) of Parttime Leeftijd: 23 tot 40 jaar Ervaring in de lingerie is een pre Wij hanteren de Mitex CAO Reacties: Livera Gronheid Edisonstraat 16 F 2809 PD Gouda 0182-684045 Grenco B.V. Voor onze vestiging in Hoofddorp zoeken wij op korte termijn een Ervaren Servicemonteur Koudetechniek m/v U werkt zelfstandig en vertrekt vanuit uw huis cm naar het bedrijf te gaan waar service nodig is. Een bedrijfswagen staat tot uw beschikking. Zo bedient u uw eigen regio. Uw ervaring en opleiding moet zijn MTS/E/W-niveau, maar ook een ervaren monteur o LBO-niveau kan bij ons goed functioneren. De koel techniek is u niet vreemd, u beschikt over een CFK- diploma. U wilt meer informatie vooraf? Neem dan contact op met de heer P. Makkinga, servicemanager Hoofddorp, tel. 023-5541595 of 06-53777374. Sollicitaties kunt u richten aan Grenco B.V., t.a.v. de heer R.M. Jonckers, manager P&O, Postbus 205,5201AE 's-Hertogenbosch. Grenco B.V., Postbus 205, 5201 AE 's-Hertogenb( ne r 'iete mijn tisch wem ,Mijn DIXONS bv is de snelst groeiende elektronicaketen van Nederland. De Dixons filialen bieden keus uit een breed assortiment in PC's, printers, accessoires, CD-Rom software, enter tainment, personal audio, telecommunicatie en foto grafie. De formule van ons succes? Een aantrekkelijk assortiment, des kundige informatie en bovenal een PART-TIMERS FULL-TIMERS ijk i Dixons bv zoekt commerciële talenten, die er plezier in hebben de i prettige manier van dienst te zijn. Wij hebben momenteel vacatures ontV£ part-timers van 13 tot 30 uur per week en voor full-tim« voor onze filialen in Lisse, Wassenaar en Leiden. Onze kandidaten met een opleiding op LBO- of MAVO- niveau en enige verkooper ring, bij voorkeur op het gebied van PC's, printers en mobiele telefonie. Belangstelling voor fotografie en personal audio is een pré. Klantvriendelijk!: [^gggj echter een absolute Wij stellen daar het nodige tegenover: - prima basis salaris - premiesysteem waarbij u heel veel invloed kunt uitoefenen op u - opleidingsfaciliteiten - goede secundaire arbeidsvoorwaarden Heeft u interesse één van in bovengenoemde functies; stuurt u dan uw sollicitatiebrief onder vermelding van "LS-15/WL-115/LD-; Dixons bv, t.a.v. Dhr. S. van Wijnen, hoofd personeelszaken. Postbus 3480, 5203 DL 's-Hertogenbosch. U kunt ook reageren via internet: www.dixons.nl steet -Mari hebl Jcgeh uitge ikte hi om oi Ik dei en h< het f een je komt ogen en oren tekort g voor ger heb n tege TVM - andere staa er de dat v

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 20