Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel 5 Make it fun! SERVO BALANS r ATERDAG 24 JULI 1999914 B Albert Heijn is synoniem met kwaliteit Als verkoopmanager draag je dat over op een groep jonge, enthousiaste collega's. Geen sinecure, daarom zoeken we bijzondere mensen. MBO'ers of HBO'ers met leidinggevende kwaliteiten. Om het beste uit de mensen te halen en samen sfeer te maken. Natuurlijk word je passend beloond met een goed salaris en prima secun daire arbeidsvoorwaarden, waarander cadeaubonnen, winstdeling en een spaarloonregeling. Bel voor meer informatie het Albert Heijn clusterkantoor, Bevrijdingsplein 58, 2321 BX Leiden, telefoon [071) 575 50 13, en vraag naar Maartje van Wijngaarden, of stuur een e-mail naar ah-jobckl05@corp.ah.nl Verkoopmanager bij Albert Heijn. o^L fa <^H Probeer maar eens leuker werk te vinden. T1>T Diaconessenhuis Het Diaconesse n modern regio naal ziekenhuis met t 300 bedden en ongeveer 1000 mede- ITkers. Alle specia- jen zijn aanwezig, r is naast het lande zieken huis begonnen met de bc nieuw beddenhuis. Het Diarahessenhuis is aantrekNiMjk gele gen, in een grfc omgeving nabij het centrum van Leiden en op loopafstand i het Notation. De afdeling Fysiotherapie van het Diaconessenhuis is per 1 september 1999 op zoek naar een parttime fysiotherapeut m/v (voor 5 halve dagen) Wat wij bieden: Wij bieden een gezellige soms hectische werkomgeving met een afwisselend patiëntenaanbod zowel i de kliniek als in onze open polikliniek. De nadruk zal liggen op orthopedische/chirurgische en interne patiënten. Wij bieden een arbeidsovereenkomst van 20 uur per week voor onbepaalde tijd. Naast het patiëntgebonden werk is de afdeling zich actief intern en extern aan het profileren en is kwaliteit een speerpunt voor de komende jaren. Wat wij vragen: Wij zoeken een enthousiaste, flexibele medewerker met een afgeronde HBO-opleiding fysio therapie die graag de handen uit de mouwen steekt en leergierig is. U bent iémand die ervaring heeft met of actief deelneemt aan kwaliteitsbevordering en -bewaking. Arbeidsvoorwaarden: Het salaris is ingedeeld in functie groep 50. De overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Ziekenhuizen. Er bestaat een gunstige betalings regeling bij NS-abonnementen en korting op het gebied itekosten. Andere kortingsmogelijkheden zijn in ikkeling. Informatie: Informatie kunt u verkrijgen bij de heer R.A. van Reen, hoofd afdeling Fysiotherapie, telefoon 071 - 517 81 78, pieper 21003. Sollicitaties: Indien u belangstelling heeft, kunt u uw schriftelijke sollicitatie onder vermelding van vacature nummer 123, binnen twee weken richten aan de dienst Personeel Organisatie, t.a.v. de heer J. Ishaak, P&O-functionaris, op onderstaand adres. Houtlaan 55 2334 CK Postbus 9650 2300 RD Leiden Het populaire eetcafé "de Hooykist" te Leiden zoekt per direkt: enthousiaste kok SVH Certificaat leermeester strekt tot aanbeveling. 22-30 jaar. Tel. 071-5125809/5130445 of schriftelijke reacties: Herengracht 14,2312 LD Leiden of telefonisch met de bedrijfsleider de heer S. Verhoeven. Servo Balans producent van elektronische en mechanische weegmachines voor industriële toepassing. Weegmachines worden in eigen beheer getekend, geengineerd, gefabriceerd volgens specificaties van de klant. Wij zijn op zoek naar: LASSER(S)/ CONSTRUCTIEBANKWERKER(S) Afwisselend las- en constructiewerk. Er is ook ruimte voor iemand die opgeleid wil worden als lasser/constructiebankwerker, b.v. als je net van school komt. Leeftijd: 20-40 jaar. Opleiding c.q. kennisniveau: bij voorkeur LTS of MTS werktuigbouw Sollicitatie richten aan: Servo Balans International BV, Jan Evertsenlaan 4, 2224 SV KATWIJK. Tel. 071-4030101 Robert-Fleury Stichting Veursestraatweg 185, 2264 EG Leidschendam, tel. 070 - 444 10 00 De Robert-Fleury Stichting is een Algemeen Psychiatrisch Ziekenhuis. Tot de verzorgings gebieden behoren de Haagse Randgemeenten, Zoetermeer en de regio Midden-Holland. De hoofdlocatie is gevestigd in Leidschendam. De Stichting heeft voorts een Algemeen Psychiatrische Voorziening in Gouda, een Multi Functionele Eenheid in Zoetermeer (onder één dak met Circuit Verslavingszorg Parnassiaen poliklinieken in Leidschendam, Voorburg, Zoetermeer en Gouda. In Leidschendam wordt daar naast specialistische zorg geboden aan patiënten met (ernstige) eetstoornissen en dove psychiatrische patiënten, beide met een landelijke functie. Binnen de Robert-Fleury Stichting wordt behandeling aan geboden volgens het principe van de zorgvernieuwing. Zorg op maat, continuïteit van zorg en maatschappelijke integratie zijn daarbij steeds de uitgangspun ten. Op dit moment beschikt de Stichting over ongeveer 700 behandelplaatsen. Voor de locatie Leidschendam 1, chronische psychiatrie, zijn wij op zoek naar: Verpleegkundigen ziekenverzorgenden (m/v) Fulltime en/of parttime (voor alle diensten) voor vier taakgroepen, te weten Care volwassenen Care ouderen Deze twee taakgroepen richten zich op de zorg inzake het stabiliseren van de toestand van de patiënt. Rehabilitatie van de patiënten is daarbij het belangrijkste uitgangspunt. Cure in Care Het betreft hier een behandeling van de subacute fase en stabilisatie van schizofrenie en aanverwante aandoeningen. De verpleegkundige is verant woordelijk voor de zorg van de patiënten tijdens een klinische opname van maximaal drie maanden. High Care Het betreft hier langdurige, intensieve behandeling voor patiënten die zeer ernstig ziek zijn en veel bescherming en begeleiding nodig hebben, geba seerd op resocialisatie en persoonlijke begeleiding van de patiënt. Functie-inhoud: De verpleegkundige/ziekenverzorgende houdt zich bezig met de begeleiding en ondersteuning van de patiënten. Afhankelijk van de afdeling vindt dit plaats op een open of gesloten setting of zelfstandiger woonvormen. Binnen de locatie zijn ontwikkelingen gaande op het gebied van rehabilitatie en transmuraal werken. De zorgverlening wordt aangepast, afhankelijk van de individuele vraag of behoefte van de patiënt. Onderhandelen met de patiënt is hierin erg belangrijk. Er wordt nauw samengewerkt met anderen (behan delaars en casemanagers) binnen en buiten de Robert-Fleury Stichting. Functie-eisen: - in het bezit van een relevant diploma; - een flexibele en patiënt gerichte instelling; - goede communicatieve vaardigheden; - enthousiasme om mee te denken en mee te werken aan: - de zorginhoudelijke ontwikkeling - profilering van het beddenhuis - een goede samenwerking met het behandelhuis; - zelfstandig en in teamverband kunnen werken. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Ziekenhuiswezen. Nadere informatie over de functies is verkrijgbaar bij mevrouw L. Schalkx, taakgroepcoördinator Care Volwassenen, telefoonnummer 070 - 444 10 00, pieper 079 of de heer P. Hoogenboom, taakgroepcoórdinator Cure in Care, telefoonnummer 070 - 444 10 00, of pieper 001. Uw schriftelijk sollicitatie met c.v. kunt u binnen 14 dagen richten aan de Robert-Fleury Stichting, t.a.v mevrouw H.J. Veldhuyzen, personeelsconsulent, Postbus 422, 2260 AK te Leidschendam, o.v.v. vacaturenummer 99008L en voorkeur taakgroep. Internet: www.robert-fleury.nl, e-mail: rfs@robert-fleury.nl (F) INTERNATIONA POLLYFLAME INTERNATIONAL B.V, onderdeel van Hagemeyer N.V., een bedrijf met verkoopkantoren door heel Europa heeft momenteel twee vacatures binnen haar organisatie vacant. ADMINISTRATIEF/COMMERCIEEL MEDEWERKER BINNENDIENST (m/v) MEDEWERKER PRODUCT MANAGEMENT/INKOOP TEAM (m/v) De kernactiviteiten van het bedrijf bestaan uit de ontwikkeling, verkoop en distributie van promotionele artikelen en relatiegeschenken. Het bedrijf beschikt over een wijd vertakt distributie netwerk over de gehele wereld waarlangs duizenden produkten hun weg vinden naar gespecialiseerde markten. Het bedrijf is op haar gebied Europees marktleider en staat op dit specifieke terrein wereldwijd in de ondernemingen top Het assortiment wordt door gespecialiseerde distributeurs verhandeld. Functie Omschrijving Administratief/Commercieel Medewerker Binnendienst Voor de Export Divisie, die zich bezig houdt met de verkoop van het uitgebreide produktassortiment naar de diverse lani binnen West-en Oost Europa zoeken wij een enthousiaste medewerker op de binnendienst. De taakomschrijving voor deze functie luidt als volgt: het administratief en commercieel verwerken/begeleiden van alle binnenkomende orders het onderhouden van de internationale (telefonische) contacten met de klanten. het plegen van telefonische verkoop het verlenen van administratieve- en commerciële ondersteuning aan de diverse sales managers binnen de afdeling, het voeren van alle relevante correspondentie met de klanten De kandidaat dient te beschikken over een goede beheersing van de Engelse en Duitse taal in woord en geschrift, kennis van de Franse taal is een pré. Hij/ zij dient over voldoende kennis te beschikken van Word en Excel, en over een juiste combinatie tussen administratieve accuratesse en commercieel gevoel. Functie Omschrijving Medewerker Product Management/Inkoop Team Voor ons dynamische Product Management-lnkoop Team zoeken wij per direct een flexibele en enthousiaste medewerki die verantwoordelijk zal worden gesteld voor de volgende taken: het extrapoleren van de relevante cijfers voor de Europese verkoop- en produkt statistieken. het uitbrengen van advies t.b.v. het efficiënt boeken en beheersen van de voorraad bestemd voor alle Europese Conce verkoopdivisies op basis van de beschikbare cijfers/verkoopstatistieken. het plaatsen van de orders bij onze kantoren in het Verre Oosten het algemeen cijfermatig en "statistisch" ondersteunen van de afdeling Product Management. Een uitstekende beheersing van de Engelse taal alsmede een goed gevoel voor cijfers (en derhalve het goed kunnen analyseren van het relevante cijfermateriaal c.q. de statistieken) plus een perfecte, kennis van Word en Excel zijn een vereiste. Voor beide functies geldt een leeftijdsindicatie van 20-30 jaar. U kunt uw sollicitatie richten aan: POLLYFLAME INTERNATIONAL B.V. a Hagemeyer company De Lasso 14 2371 GV Roelofarendsveen t.a.v. Mevrouw A. de la Rie A HAGEMEYER COMPANY Wanted: Librarians and documentalists. Candidates must have three years experience, be fluent in English and have some knowledge of French, be computerliterate. Please send CV to: Holland Online Valkenburgseweg 48 2211 KD Katwijk or E-mail CV to Wanted@hol.nl Voor de uitbreiding van onze activiteiten zoeken wij met spoed een energieke en enthousiaste jongemai tussen de 18 en 24 jaar, die in het bezit is van een rijbewi MAVO/MMO-diploma of dergelijk niveau. Vereist is dat je zelfstandig kunt werken en over een zeke handelsgeest beschikt. De arbeidstijd zal zo'n 38 uur in de week in beslag nemer welke vooral bestaat uit het wegbrengen van bestellinge het helpen van leveranciers, het bijhouden van de winkelvoorraden en het helpen van klanten. Heb je interesse in deze enerverende baan, maak dan ee« telefonische afspraak, vragen naar Jan of Marcel. Wijnhandel Jan Toet Diamantplein 1 2332 HR LEIDEN Tel. 071 5764907 Customer service correspondent Akzo Nobel, based in The Netherlands, serves customers throughout the world with healthcare products, coating, chemicals and fibers. The fiber business, now known as Acordis, is intended to be demerged in the course of the second half of 1999. The company currently employs some 86,000 people in more than 60 countries. As from 1999 the Euro will be Akzo Nobel's external reporting currency. Consolidated sales for 1998 totalled NLC 27.5 billion (EUR 12.5 billion/ USD 13.8 bil- lion/CBP 8 A billion) AKZO NOBEL Akzo Nobel Aerospace Coatings - is a world's leading supplier of Coatings and Auxiliary products for the Aerospace and Defence market. Our broad customer base includes major aircraft manufacturers and refurbishes. By applying state-of-the-art production methods and sophisticated logistics systems (SAP R3) we provide the shortest lead-time in the industry. Processing of enquiries, orders and administrative procedures are fast and efficient and wherever required we offer the highest levels of support to our customer base. With our headquarters in Sassenheim we serve our markets directly or through our own distribution network. Because of expan sion of our activities we are looking for a highly movitated customer services correspondent. Your position The primary objective of this position is to maintain and develop excellent internal/ external relationships. You will be responsible for making quotations, entering the customs order and all relevant activities. Customer satisfaction is for Akzo Aerospace Coatings a very important issue. Your profile Our new teamplayer requires a proper educa tion HAVO/MBO with experience in a simular function. We expect the candidate to have a creative and pro-active work attitude. The can didate must have a customer oriented and accurate, disciplined approach. The job require excellent knowledge of the English and Dutch language. Experience with Windows 95 softwan such as Words and Excel is also required. Information and application More information can be given by Mr. Hendrik-Jan van Puffelen, Croupleader Customer Services. Tel. 071 - 308 32 75. Please send your written application within 14 days to Akzo Nobel Aerospace Coatings, Human Resources, attn. Mr. J.H. Veldhuijzen van Zanten, Postbus 3, 2170 BA Sassenheim Creating the right chemistry

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 32