Muntz haalt uit met langere stokken Verkerk verbijt pijn en baart opzien in Scheveningen ,ar< edwongen verhuizing pakt zeer goed uit Sport Matthijsse heeft titel in zicht 'RIJDAG 23 JULI 1999 scheveningen gertjan v ijRCELQNATrainer Louis van Gaal heeft zijn contract bij Barce- ona met twee jaar verlengd. De huidige verbintenis van de Ne- j, derlandse coach liep tot de zomer van 2000. Barcelona probeer- ll'an,), ie de afgelopen maanden al vaker het contract van de oud-trt lervan Ajax te verlengen. Van Gaal, die Barcelona twee keer jaar de titel leidde, legde de aanbiedingen echter naast zich ieer. Voorzitter Nunez wist zijn trainer alsnog te overtuigen. foto AP Verlies voor softbalsters imtwerpen De Nederlandse softbalsters hebben de eerste wed- trijd in de tweede ronde van het EK in Antwerpen verloren. Ita- ië bleek te sterk: 4-0. Vandaag speelt Oranje tegen Tsjechië e iusland, vervolgens wordt de finaleronde gespeeld. In de tw Ie ronde spelen alle landen één maal tegen elkaar, de stand r lie wedstrijden is bepalend voor de twee wedstrijden in de fina- cronde. ic™ )ranjejeugd naar Sint Maarten 2 Het Nederlands voetbalelftal voor spelers onder de acht- jaar neemt van 24 tot en met 31 juli deel aan de Konink- ijksspelen op Sint Maarten. Tegenstanders op dit vriendschap- iclijke toernooi zijn Aruba en de Nederlandse Antillen. Bonds- oach lohan Neeskens selecteerde onder anderen Feyenoord- eeper Cor Varkevisser. Hij is afkomstig van Quick Boys. 3 ientrop in finale tanbul Iris Sentrop heeft bij het Europees kampioenschap mchroonzwemmen in Istanbul de finale bereikt. De Neder- indse soliste haalde in de voorronde (technische en vrije kür) U en puntentotaal van 88,390, goed voor de zevende plaats. Het T/m 2 008st waardeerde de jury zoals verwacht de Russische Olga roesnikina: 98,198. Omdat bij synchroonzwemmen de rang- chikking in de eindstrijd zelden nog verandert, is voor Sentrop andaag de zevende plaats waarschijnlijk het hoogst haalbare. vee "m lockeysters beginnen met zege Egypt trecht Het Nederlandse vrouwenhockeyelftal is de voorbe- at liding op het EK in Keulen (eind augustus) begonnen met een oerwinning van 4-0 op Oekraïne. In een matige wedstrijd op et veld van Kampong in Utrecht verzorgden Fleur van de Kieft Minke Smabers en Dilianne van den Boogaard de produc- ,,We speelden slecht", zei Van 't Hek na afloop.„Maar dat ndiane precies in de fase waarin we nu, na drie weken rust, zit- iden De weg naar de top vereist niet alleen mentale hardheid, maar ook lichamelijke. Martin Verkerk is op zoek naar dat eerste en bewees gisteren dat hij het verbijten van pijn reeds onder de knie heeft. De Alphense tennisser moest zich in de achtste finale van het Challenger-toernooi in Scheveningen al vroeg in de eerste set laten be handelen aan een onwillige pees in zijn linkerbo venbeen, maar dat belette hem niet voor de sen satie van de dag te zorgen. Verkerk versloeg de als eerste geplaatste Orlin Stanoytchev op over tuigende wijze: 6-3 6-4. Het door regen geteisterde toernooi in Scheve ningen behield daarmee een van zijn trekpleis ters. Slechts in de avonduren was er enige activi teit op 'De Mets'. Door de barre omstandigheden moesten gisteren zelfs noodgedwongen de trai- ningsbanen in gebruik worden genomen. In de trieste ambiance - op het centre court bestond het leeuwendeel van de vijftig toeschouwers uit familieleden en vrienden van Verkerk - zorgde de hoofdrolspeler voor een zonnestraal. Stelde de overmatige wind in de eerste ronde Verkerk niet in staat zijn beste spel te spelen, gis teren belette een dinsdag tijdens de training op gelopen blessure de afgelopen maanden getoon de vorm. Verkerk kampte met een lichte scheu ring in een pees boven de knieschijf in het linker been. Gerustgesteld door zijn eigen fysiothera peut Mark Kraay, die meldde dat de pees niet af kon scheuren, begon de 20-jarige Alphenaar aan het karwei. Pijnvrij in eerste instantie, maar op 4- 1 moest hij de toernooidokter al laten langsko men voor de enige toegestane behandeling van drie minuten. Tot die tijd had Verkerk al indrukwekkend ten nis getoond. Hij brak de Bulgaar, 128ste van de wereld, op 'love' bij 2-1. Sterk serverend liet hij Stanoytchev in het vervolg geen kans: 6-3. In de tweede set verbeet de nummer 282 van de wereld de pijn. Gek genoeg deed Stanoytchev weinig om de fysieke malheur van zijn opponent uit te bui ten. De 27-jarigfe Bulgaar, die dit jaar onderfheer van de aan de indrukwekkende opmars bezige Ecuadoriaan Nicolas Lapentti won en tegen gras specialist Todd Woodbridge in de eerste ronde op Wimbledon pas in de vijfde set bij 10-8 capi tuleerde, liet het bij e'e'n dropshot. Als hij beter had opgelet, had Stanoytchev kunnen zien dat dergelijke korte ballen Verkerk tot overgave had den kunnen dwingen. Hij verkoos echter de rally. Van de tactiek van Verkerk was wat dat betreft meer te begrijpen. Hij profiteerde van de wind en beperkte het lopen tot een minimum. „Stanoytchev kon de ballen die ik door het mid den speelde, niet wegslaan", aldus Verkerk. „Hij kon mij niet laten lopen. Ik had zelfs nog over aan het eind. Maar als het een derde set was ge worden, had ik opgegeven." Dat het niet zo ver kwam, dankte Verkerk aan zijn sterke spel op de belangrijke punten. Op 2-2 0-40 won hij vijf punten op rij met risicovolle sla gen. Ook op 3-4 werkte de Alphenaar een breek punt op perfecte wijze weg. De beslissende break plaatste hij zelf bij 4-4 met een stijlvolle back handpassing langs de lijn. „Het heeft allemaal met zelfvertrouwen te maken", aldus Verkerk. „Mijn slagen lopen al maanden heel goed. Ik speelde hier wel niet de beste wedstrijd door de wind, ma^r ik was heel relaxed op de baan." Vandaag wacht de geroutineerde Rodolphe Gilbert in de kwartfinale. De 30-jarige Fransman, die de Argentijn Francisco Cabello voorbleef, is een oude bekende van Verkerk. Hij versloeg Gil bert al eens op hardcourt, maar de Fransman is een gravelliefhebber en dat is de ondergrond in Scheveningen. Na zijn indrukwekkende optreden heeft Verkerk echter maar e'e'n tegenstander. En dat is slechts die onwillige pees in de knie. hilversum edward s' [t )efenwedstrijd loopt uit de hand 1 kugia Een oefenwedstrijd tussen de Italiaanse club Perugia het nationale elftal van Libië is gisteren na zeventien minu- a n gestaakt. Dat gebeurde na een hevige vechtpartij tussen Dagen telers van beide teams waarbij een speler van Libië zijn juk- brak. Toen scheidsrechter De Santis de Italiaanse club uit e Serie A na zeventien minuten een strafschop toekende, sloe- de stoppen bij enkele spelers van Libië door. Dit leidde tot (j in massale vechtpartij. Met veel moeite wist de toegesnelde Dlitie uiteindelijk de vechtende spelers uit elkaar te halen. toeiduo alsnog naar WK Pepijn Aardewijn en Maarten van der Linden hebben snog een startbewijs gekregen voor de wereldkampioenschap en, van 22 tot en met 29 augustus in de Canadese plaats lint Catharines. Het duo dat op de laatste Olympische Spelen Atlanta zilver won in de lichte dubbeltwee, stelde twee weken ïleden teleur met de zesde plaats in de B-finale bij de wereld- tkerweds'trijden in Luzern. „We moeten van topsporters ac hteren dat ze ook een slechte dag kunnen hebben", zei z ondscoach Jan Klerks. Een inch, meer was het niet. Amper tweeënhalve centi meter, maar een wereld van verschil. Rolf Muntz wekte alom verbazing door, na een zeer moeizame eerste helft van 1999, met een score van -4 over de eerste achttien holes plots op te duiken op het leaderboard van het Dutch Open. En aan het eind van de verschrikkelijk re genachtige dag in Hilversum? Hij stond er nog steeds. Met dank aan zijn verloofde Vanessa die, na een video analyse van Muntz' houding, aandrong op verlenging van zijn clubs. Het deed Muntz, fysiek, maar vooral mentaal goed. doen. Dat rustige past beter bij mijn spel." Óp de Tour proberen verte genwoordigers van de grote merken spelers steevast over te halen nieuw materiaal te testen. Ook in Hilversum stonden ze op de oefendagen met tassen vol te leuren. Bijna wekelijks zou je, als je tenminste geen sponsorcontracten met een merk hebt, kunnen switchen. Goed voor de reclamecampag ne als blijkt dat met de splinter nieuwe clubs een Open is ge wonnen. Muntz: „Het is heel erg verleidelijk, je krijgt als het ware van alles toegeworpen. Als het even wat minder gaat, ben je al gauw geneigd van materi aal te wisselen. Daar moet je echter heel erg mee oppassen. Mijn huidige set heb ik sinds 1997. Daarvoor had ik langere stokken, maar toen kreeg ik de ze. Betere. Althans dat dacht ik, maar nu lijkt het er dan toch op dat ze iets te kort waren." Muntz scoorde op 'de Hilver- sumsche', waar hij vorig jaar nota bene de cut miste, een goede 67. Tegenover drie bo geys (scores van +1) stonden vijf birdies (-1) en een eagle (-2) op de vierde hole, alwaar de wind de spelers een aardig handje meehielp. „Je kan gerust zeggen dat dit mijn beste ope ningsronde van de laatste tijd was. En dat terwijl de greens, zelfs nu het regent, voor mij ei De 30-jarige Muntz is de meest gelouterde Nederlander op de European Tour. Maar dit jaar was het tot op heden louter kwakkelen. Virusinfecties weer hielden hem van goede scores, twijfels deden de rest. Verlen ging van zijn Tourcard, het toe gangsbewijs voor de prestigieu ze toernooien, staat dan ook op het spel. Totdat de Brabander eind vorige week, na de (mis lukte) kwalificatie voor het Brit se Open, voor een radicale aan pak koos. „Er moest iets veran deren. Ik was al maanden op zoek. Bestudering van video- opnames bracht me aanvanke lijk niet verder, ik kon niks aan mijn swing ontdekken. Totdat Vanessa, mijn aanstaande vrouw, opmerkte dat ik mis schien toch wat te dicht op de bal stond. Stokken verlengen, besloten we. Vorige week heeft de caddiemaster van Toxan- dria, Simon van de Werf, die vroeger ook wel met mij mee liep, ze een inch langer ge maakt. Het lijkt misschien niet veel, maar ik voel me meteen stukken stabieler. Ja, ook men taal. Ik heb lang lopen zoeken en heb geestelijke rust nu ik iets gevonden heb. Wat het grote verschil is? Ik heb het gevoel dat ik niet meer zo hard hoef te slaan, dat mijn swing veel rusti ger is en mijn clubs het werk genlijk wat te hard waren. Het is zaak dat de bal dan duidelijk voor de vlag valt, hij rolt altijd nog door", aldus Muntz, die woonachtig is in het Belgische Meerle. Regent het, dan worden de scores van de profs doorgaans beter omdat de greens zachter worden en de van ver aange speelde bal eerder stil ligt. Gis teren viel echter meer water dan goed was voor het kort ge maaide gras. En de rough werd er ook niet beter bespeelbaar door. De spelers, en zeker zij die rond het middaguur of later startten, hadden er duidelijk moeite mee. De harde wind, die de regen tot striemend 'ijswa- ter' vervormde, deed ook wei nig goed. In de persruimte zag het, op het immense scorebord met duizenden cijfertjes, blauw van de scores boven par. Al met al scoorden amper dertig spelers 'onder nul'. Ook de Argentijnen Cabrera en Ro mero, nota bene allebei gebo ren in Cordoba, waar zc op nog geen twee straten verwijderd van elkaar woonden, en de Spanjaard Garrido. Het trio, dat ook in de vroege ochtend was vertrokken en betrekkelijk wei nig last had van de regen, scoorden -4. Alleen de Italiaan se hardhitter Emanuele Cano- nica en de Japanner Tomori, die zich wel als een verzopen katten door het Kievitsdal bega ven, scoorden daarna ook -4. Het overgrote merendeel van de 156 starters eindigde echter (ver) boven par. Robert-Jan Derksen, de andere Nederlan der die een behoorlijke eindscore neerzette, deed het beter met het exacte baange- middelde van 71. Diverse favo rieten, onder wie de Spanjaar den Jose-Maria Olazabal (+3) en Seve Ballesteros (+5), zou den er gisteren voor hebben ge tekend. nnissters verrassen ook Wit-Rusland hayling island êvan hattum Nederlandse Fed Cup-team gisteren helemaal niet tennissters terugkeren naar de groep waar ze in april door de nederlaag tegen België uitvlo gen. haar n den wachten tot de regen opgehouden en vandaag i de i de i laatste tuigen, SBURG dgroep voortzetten. Lekker Maar ze móesten naar de andere teams van landentoernooi wilden im- ts wel. „De Russen hoefden eens te zien, die wil- direct naar binnen", lachte toogert gisteravond de verrassende 3-0 i,ties vs 151 °P Wit-Rusland. Door dit uit' ultaat staat Nederland mor- 11 vrijwel zeker in de finale. ?r in Amsterdam plots werd gespeeld zou niet heel belangrijk zijn geweest, liet juist Olga Baraban- Dva en Natasja Zvereva le lopende band naar de van de hal van Popeye Star hadden getuurd. Als n bal missloegen, zochten Ufnaar een oneffenheid in de Als de bal op de lijnen li rschoot, schudden ze mis- fdig het hoofd. Zulke hallen je bij ons niet leken ze te len. „Maar zij waren dege- die het eerst naar binnen I en", zei Boogert triomfan- l ..Ik vroeg nog of Natasja niet even de hal wilde maar dat hoefde niet." Oranje vandaag Slovenië laat, dan wacht morgen de Ie om die ene plaats in de ïldgroep van twaalf uitver- n landen. Dan kunnen de Houdt Kristie vorm vast, dan is één punt van daag zeker. Maar drie punten moet kunnen. Wit-Rusland ver sloeg Slovenië woensdag sim pel met 3-0. Boogert tenniste tegen Nata sja Zvereva (6-4, 6-4) als in haar beste tijd, drie jaar terug. Dat vond ze zelf ook. „Ik heb 29ste van wereld gestaan en deze partij was wel van dat niveau." De laatste maanden heeft ze steeds vaker het juiste gevoel. Sinds ze bij Henk van Hulst is gaan trainen, is ze weer gaan geloven in puur aanvallend ten nis. Daarmee sloeg Boogert te gen de nummer 22 van het vrouwentennis, vorig jaar nog halve finaliste op Wimbledon, bijna twee volle sets geen bal fout..Zvereva werd er zo wan hopig van dat ze bij een 3-0 achterstand in de tweede set haaf hele tovenaarsdoos open trok. Ze serveerde slappe eerste opslagen, nam slice-volley's vanaf de achterlijn en haalde op de meest onlogische mo menten vol door met fore- en backhand. Het hielp de 28-jarige en meest ervaren speelster van het achtlandentoernooi wel. Bij 5-1 in de tweede set kreeg Boogert haar eerste twee wedstrijdpun- ten. Het eerste punt verspeelde ze met een dubbele fout, het tweede met een matige service. Daarna werd het 5-4 en werd Boogert steeds i SCOREBORD Met nog een dag te zeilen is de Europese titel in de Europe-klasse in zicht voor Margriet Mat thijsse. De regerend wereldkampioene bezet in Hayling Island na de drie races van gisteren de eerste plaats met elf punten. Haar Britse con currente Shirley Robertson volgt op een punt. Na acht races, met één aftrek, had Matthijsse het naar eigen zeggen 'helemaal gehad'. On danks haar leidende positie was ze niet tevre den. „Het ging gewoon niet lekker. Mijn eerste en derde race heb ik verknald. Alleen de tweede ging gelukkig goed." Die race won ze, in de eer ste race hield ze met een derde plaats de schade beperkt. Haar achttiende plaats in de derde ra ce wordt als slechtste resultaat afgetrokken, zo dat ze in zeven races elf punten behaalde. PRIJSVRAGEN -53-58-63-64 2-0 (0-0). Doelpunten. 2-3 (1-1). Doelpunten (Ned) 75, 129. Nijenhi 145 Van der Velde (Ned! De Graafschap - Eindt Tsangai uit Togo Kristie Boogert: „Ik vroeg nog of Natasja eerst niet even de hal wilde zien, maar dat hoefde niet." foto anp ■oei bij De Graafschap, ipia Laxten (Dui) - I) 1-3 (0-2). Doe Bosch: Michels. Deckers Avanti '31 - Willem II 1-15 (1-6). Doel punten Willem II Ceesay. Schulp 3, Sjoe- son (Zwe) 69 slagen, 3. Orum (Den). Men- diburu (Fra), Berg (Zwe). Van Ryckeghem (Bel). Cavalleri (Ita). Kreutz (Fra). Whitmo- re (Zwe). Booker (Aus) 71. 48. Hageman Utrecht. Vrouwen, oefeninterland. Nederland - Oekraïne 4-0 (2-0). 8. Minke Smabers 1-0. 19. Van de Kieft 2-0, 42. Van den Boogaard 3-0. 62. Van de Kieft 4- 0. Scheidsrechters: Conen, Wagner (Dui). - Roemenie 2-1. Diaz-Olivi Catalina 5-7 6-3 6-1, Suare 6 7-5 2-6. Montalvo/Suar Stuttgart. Mannen. 2 miljoen gulden. Achtste finales: Corret|a (Spa/5) Albert Costa (Spa/11) 2-6 6-4 6 1Moya (Spa/2) - Meligeni Knippschili n (Bra/16) 6-4 6-3, Rios (Chi/3) - I (Dui) 6-4 6-4, Haas (Dui/7) - 7-5 6-3, Spadea (VSt/13) - „Ik was in die slotgames meer met de stand bezig dan met mijn spel. Dan ben je dus nerveus." De hulp kwam ten slotte van de overkant. Op het derde matchpoint tegen sloeg Zvereva twee opslagen onderin het net. Miriam Oremans mocht nu wel in de feestvreugde meede len. Na haar dramatische start tegen Japan zeilde ze gisteren om hoge klippen en door zware golven naar de overwinning op Olga Barabanschikova. De 6-4, 4-6, 7-5 zege was op zich knap. Oremans is de tot modaal afgezakte nummer 93 van de tennisvrouwen. Bara banschikova, 19 jaar, is num mer 53 en komt langzaam om hoog. Maar Oremans had giste ren net zo eenvoudig opnieuw de schlemiel van de dag kun nen worden. Ze kwam in de derde set met 4-1 voor, maar wond zich bij 4-2 zo op over een beslissing van een lijnrech ter dat ze helemaal de kluts kwijtraakte. Ze leverde haar op slagbeurt in met een dubbel- fout en een povere opslag. Het werd 4-4 en 4-5. Pas bij 5-5 kwam Oremans weer tot rust en won de beslissende set alsnog met 7-5. Het was haar eerste overwinning in tien Fed Cup duels sinds het voorjaar van 1997. Oremans zei dat ze blij was dat er een coach op de bank had gezeten. „Want bij 4-5 heb ik een handdoek over mijn kop i zei Hans Felius te niet terughoudend spelen, maar alles of niets." Het werd voor Oranje in alle op zichten alles. Bollegraf en Vis versloegen daarna in het dub belspel Zvereva en Baraban schikova met 6-2, 6-2. Den Haag. Internatioi Dieren. Open NK. Derde ronde: Berelovisj (Oek) Van Wely (Ned) 1/2 - 1/2. Bosch (Ned) - Golod (Isr) 1/2 - 1/2. Rabinovisj (Isr) - Goloebev (Oek) 1/2 - 1/2, Bosboom (Ned) Wiersma (Ned) 1/2 - 1/2, Savtsjenko (Oek) - De Vreugt DAMMEN (Ned) 0-1. Barsov (Oez) - Jonker (Ned) 1- 0. Mikhalevski (Isr) - Odendahl (Dui) 1-0, inde: Thijssen (Ned) Sekongo - Clavet (Spa/12) 2-6 6-3 6-2. Norrr Stanoytchev (Bul) 6-3 6-4, Gilbert (Fra) Cabello (Arg) 7-5 6-7 6-4. Hood (Arg) - Ro- (Ned) 0-2, Kobylinsky (Pol) - Jansen (Ned) 0-2, Van der Stap (Ned) - Podolski (Dui) 0- 2, Van Dusseldorp (Ned) - Knoops (Ned) 1- 1. De Groot (Ned) - Burgerhout (Ned) 2-0, Malahe (Ned) - Samb (Sen) 0-2, Bubbi (Ita) - Hoogendoorn (Ned) 1-1, Van Galen (Ned) - Heunen (Ned) 1-1, Tchoulkov (Rus) - Kloosterziel (Ned) 0-2, Van Tilborg (Ned) - Clasquin (Ned) 1-1, Ottink (Ned) - (Ned) - Janssen (Ned) 1/2 -1/2. Doggers (Ned) - Sipke (Ned) 1-0, Willemze (Ned) - Lemmers (Ned) 1-0, Van der Weide (Ned) - Van de Elburg (Ned) 1-0, Gustafs- son (Dui) - Van Delft (Ned) 1-0. Stand: 1 Van Wely. Golod, Wiersma, Goloebev, Bos boom. Berelovisi. Rabinovisj. Barsov, Bosch. Willemze, De Vreugt. Mikhalevski, Van der Weide, Gustafsson, Doggers 2,5 WIELRENNEN 1. Benjamin (Haarlem) Klunder (Deventer). 3. Pels (Amster Vrouwen. Moorsel (Ri den voorsprong. 1 niieveen) 12/2, 3. 2.11.00. 5. Kil, 19. 50UCUIT IN CIJFERS s 6-2 6-2, B. Wild- M.< I. Bok - J. Strik 6-3 6- n Delft 6-2 6-3. W Stan- 1 Thomas - R. Zijderh T. Schouten 6-3 6-7 6-0, C. I Oonk 6-7 6-3 1-0 ret.. S. de I Hooijmakers 6-2 6-1. W. Zoort 4-6 6-0 J 6-1 6-3, /an der Meer - M. Merry 6-3 6-2, M. Marzolla R. Kloppert 6-0 6-3, M. Paas - S. Bijl 7-5 6-4, E. Gerth - T. de Rooij 6-0 6-1. M. Reuter - R Nicolai 6-0 6-0. dea, eerste ronde D Velner - B. van der Gugten 4-6 6-4 6-0, M Bink - D Puplink- huisen 6-3 6-3. D. Huppes - T. Jonkman van Veen 6-1 6-4 Kwartfinale: R de Wolf -I. Parsons6-3 6-4 DEB2: M. Tseng - S. Korenhof 6-0 6-3. HEC1: F. Vogel - T van Vliet 6-2 6-2, J van Houwelingen - F. de Rooy 6-3 6-3, M. van de Bas - D. Brunsveld 6-4 6-1. J. Doo- ve - M Hoekstra 6-2 6-0. DEC1 M. Aal- ders - T. van Duinen 2-6 6-2 6-3, C Pan - y.eïAsU? Dag/,,^ A ^3? Rabobank 0-2, Langbroek (Ned) - Drost Hilversum. TNT-Dutch Open, eerste dag: Groep 1. Nederland - (Par 71). Oremans - Barabantsjik 1 Muntz (Ned), Cabrera (Arg), Romero Boogert - Zvereva 6-4 6-4, Bollegi (Arg), Garrido (Spa), Canonica (Ita) en To- mori (Jap) 67. 7 McGinley (Ier). Eales (Eng). Moseley (Aus) en Gilford (Eng) 68. 35. Derksen (Ned) 71. 68. Lafeber (Ned). Steenkamer (Ned). Van den Berg(NedZam) To- Poetsjèk/Ostrovskaia 6-2 6-2. n/Srebotnik 6-2 6-2. Hayling Island. EK Europe. Gouden groep. Stand na 8 races: I IV thiisse (Ned) 11 punten. 2. Robert! (GBr) 12. 3 Blanck (Aus) 24. 22 Maa (Rus) 98,198. 2. Dedieu (Fra) 96.574, 3. Burlando (Ita) 94.486. 4 Thalassinidou (Gr.) 94.356. 5 Mengual (Spa) 93.666. 6. Sjemjakina (Oek) 90,388. 7 Sentrop 2. Japan. 88.390. 8. Hooper'(GBr) 87.2

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 23