sss®» De Knegt wint met speels gemak Pet mist de slag net op NK triatlo Routine geeft de doorslag Sport Messemaker toch nog eerste 5 Goede prestaties va» Ungerer en Beunde Henk Fraser wint dubbel in Alkemade fo chef willem spierdijk. 071-5356464. plv.-chef janet van dijk, 071-5i Aan het vertrek wist Gerben de Knegt het eigenlijk al. Hij was bij het ontbreken van zoveel concurrenten wel ver plicht de nationale mountainbikewedstrijd van Swift te winnen. Met speels gemak loste hij die belofte aan zich zelf in. Tot grote tevredenheid van organisator Gijs Eradus, want de wedstrijd op de Bult kreeg zo toch nog een waardig slot. leiden peter van der hulst Eradus was op het laatste mo ment 'beroofd' van toppers als Bart Brentjens, Patrick Tolhoek en Bas van Dooren, omdat bondscoach Leo van Zeeland een promotiewedstrijd in Duitsland als kwalificatie voor EK en WK gebruikte. „Ik vind dat belachelijk. Daar ben je als organisator van een landelijke wedstrijd toch niet voor bezig. Moet zo'n wedstrijd nu precies worden verreden als er een top wedstrijd in eigen land is. Dit is toch veel belangrijker. Ik zal Van Zeeland hier dan ook op aanspreken", spuwde de orga nisator zijn gal. Hij denkt er aan om de wedstrijd volgend jaar op een andere datum ('buiten de bouwvak') te houden en mo gelijk startgeld te betalen om toch van de komst van de top pers verzekerd te zijn. „Al is dat tegen mijn aard." Al snel in de koers was duide lijk dat Gerben de Knegt giste ren weinig tegenstand had te dulden. Alleen in Ruud van Mil zag de Tilburger een serieuze opponent. „We spraken al snel af om samen te gaan rijden. Om beurten hebben we een ronde op kop gereden." De eer ste twee posities waren daar mee al vroegtijdig vergeven, want Bart Spierings (derde) moest al snel een fors gat toe staan. Eigenlijk moest De Knegt alleen tegen het warme weer vechten. „Het was behoorlijk warm. In het begin viel het nog wel mee, maar op het laatst werd het heel erg." Het litertje water dat hij voorbij de finish over zijn gezicht Het lopen, zorgde dan ook voor een aan gename verkoeling. De Knegt beschouwde het rondje op de Bult als een goede voorbereiding op het EK en WK die over enkele weken op het programma staan. Omdat hij zich de afgelopen week niet Ruud van Mil (219) en de uiteindelijke winnaar Gerben de Knegt (6) waren tot aan de finish onafscheidelijk. topfit voelde, liet hij in tegen stelling tot de andere nationale toppers de kwalificatiewedstrijd in Duitsland aan zich voorbij gaan. „Ik heb me toch al ge plaatst. Om dan zaterdag en zondag in Duitsland te rijden, heeft weinig nut." Door de absentie van een aantal toppers kon regiogenoot Peter Reitsma naar zijn beste jaarklassering in een landelijke wedstrijd rijden. „Als Tolhoek, Brentjens en Van Dooren mee doen, staan ze voor me. Tot nu toe ben ik een keer zevende en negende geworden en op het NK finishte ik als dertiende", zei de Hillegommer die in Lei den als vierde over de meet kwam. „Meer zat er gewoon niet in. Bart Spierings was al te ver weg." Dat had vooral te ma ken met de matige start van Reitsma. „Daar ben ik niet zo goed in. In de eerste klim ging er ook nog iemand lopend naar boven. Hij bleef daarbij in mijn spaak hangen waardoor ik een aantal plaatsen verloor." Na de eerste ronde kwam de Hil legommer daardoor in het tweede peloton door. Lang zaam maar zeker worstelde hij zich naar voren. „Op de lange stukken kon ik inhalen." foto hielco kuipers Hij profiteerde van het feit dat hij een dag eerder het par cours al verkend had. „Het was best een zwaar terrein. De orga nisatie heeft er echt wel wat van gemaakt. Gelukkig was voor ons het parcours al een beetje ingereden, want gisteren was het nog veel moeilijker", aldus Reitsma, die desondanks aan de rit een blaar op zijn hand overhield. Van Trigt en Van Buuren winnen in Hillegom hillegom peter klein Marco van Trigt behield bij de Hillegomse Open zijn ongesla gen status in de BI-toernooien. De eersteteamspeler van de or ganiserende club had in de fi nale tegen Frank van der Heu vel uit Beverwijk aan twee sets genoeg. Bij de BI-vrouwen pro longeerde Amy van Buuren met gemak haar titel tegen Mirjam de Groot. In de B2 werd Mitch Lexmond de verrassende win naar na een langdurig en pittig duel tegen Tim Bavelaar. Merel Aalders veroverde zowel de hoofdprijs in de B2, als die in haar eigen speelsterkte de Cl. Laurens de Lange werd hier de jeugdige winnaar bij de man nen door de broers Niels en Ed win Ravensbergen in respectie velijk de halve en hele finale voor te blijven. „Er zitten heus leuke partijen tussen", antwoordt Marco van Trigt op de vraag of hij nog wel een uitdaging ziet in het spelen van singles in de BI-toernooi en. De voormalige A-speler, die ook internationaal heeft rond gekeken en gespeeld, zoekt het daarom ook in het spelen van dubbels. „Ik heb al eens met Pieter Visser gedubbeld of met Sandra Faas mixed gespeeld. En later in het seizoen ga ik met Remco van Oosten of met een van die andere jonge gasten dubbelen. Ik kan ze misschien nog wat bijbrengen, terwijl het voor mij een uitdaging is om met een vreemde partner toch zo ver mogelijk te komen. Kijk, een uur rijden om dan na je werk een toernooi te spelen, hoeft voor mij niet meer. Ook niet zo'n toernooi als in Hilver sum, waar in de BI een hoofd prijs van 5000 gulden te verdie nen valt. Ik speel wel niet zo veel meer, maar ik hoor dan al tijd nog wel tot de kanshebbers voor zo'n prijs." Het BI-toernooi van zijn ei gen club schreef Van Trigt zon der echte problemen op zijn naam. „Een mooie finale was het niet. Maar, dat weet je met een tegenstander als Frank van der Heuvel van tevoren. Die speelt alles of niets. En aange zien ik zelf ook niet van lange rally's houdt, wordt het voor het publiek zeker niet aantrek kelijk." De bijna 30-jarige Van Trigt maakte in de eindstrijd duidelijk het minste aantal fou ten en won dan ook verdiend met 6-4 6-2. In de halve finale was de Hillegommer met de zelfde cijfers zijn voormalige teamgenoot en Leids BI-Master van 1990, Tom Bulters voor ge bleven. Van der Heuvel had met tweemaal 6-4 Mark Flei- scheuer uit de strijd genomen. Amy van Buuren is een jaar genoot van Van Trigt en is evenals Van Trigt in de BI-toer nooien nauwelijks te verslaan. „Ik speel nu voor het derde jaar in Hillegom. Een leuk toernooi, maar ik ben hier toch vooral om eens tegen andere mensen te spelen dan in mijn eigen woonplaats Rotterdam." De voormalige international pro longeerde haar titel zonder pro blemen. „Gewoon ervaring en niets anders", zegt ze. „Dit is dit jaar pas mijn eerste toer nooi, maar ik heb natuurlijk wel gewoon mijn competitie in de eerste klasse bij ELTV in Eind hoven gespeeld. Dat blijkt dan gewoon voldoende, hoewel ik het in de halve finale tegen Marloes Verkerk wel knap moeilijk had." De Zandvoortse pakte als enige een set af van de winnares. In de slotronde ver overde Mirjam de Groot maar drie games. De Amsterdamse, die als 16-jarige in 1980 Leids BI-Master werd, was bij de bes te vier echter nog wel te gerou tineerd voor Merenwijkse Mar- jet Groenleer. De strijd in de B2-afdeling was bij de mannen heel wat he viger. Na vele driesetters bleef Mitch Lexmond als enige onge- klopt en was het Tim Bavelaar die de Zoeterwoudenaar na de slotronde moest feliciteren. De speler van De Munnik had bij de beste vier wel de als tweede geplaatste wedstrijdleider Frank Stokman de voet dwars gezet. Merel Aalders greep net als Lex mond haar eerste B-titel, waar het binnenhalen van erepal men in de Cl al haast gewoon begint te worden. De Leidse hoefde'er in de B2 maar bijzon der weinig voor te doen. Sabri- na Bergraaf had in haar gewon nen finale tegen Simone Visser zoveel blaren opgelopen, dat ze de finale moest opgeven. Een meevaller voor Aalders die het in de Cl meer dan zwaar had tegen Nieuw-Vennepse Manon Boelé en pas bij 4-4 in de be slissende reeks kon doordruk ken. In de Dl-afdeling werden de hoofdprijzen een prooi voor Roeland van Ark (alweer de vijf de van het seizoen) en Zuzana Jelinkova. runsburg Katwijker Bas Messemaker is na een wat tegenvallende start toch nog op de eerste piaats geëin digd van het NK Dammen voor aspiranten in Rijns burg. Messemaker (16) deelt die positie met Niek Kuyvenhoven, van wie hij eerder in het toernooi ver loor. Eind augustus speien de twee jonge dammers een barrage om de nationale ti tel. Beiden hebben zich door dit resultaat geplaatst voor het WK. Bij winst in de laat ste ronde, zaterdag tegen Gerlof Kolk, had Messema ker de titel al voor zich op kunnen eisen, maar na 4 uur en 23 minuten moest de Katwijker genoegen nemen met remise. Titelverdediger Michiel Kloosterziel, ook een Katwijker, eindigde op de derde plaats. Hij behaal de in negen wedstrijden elf punten, een punt minder dan Kuyvenhoven en Mes semaker. Kloosterziel speel de in de laatste partij tegen Bennie Provoost remise. Aan het NK in Rijnsburg na men tien dammers mee, van 14, 15 en 16 jaar oud. foto taco van der eb holten wilmar kortleever Ondanks de tweede plaats in het Nederlands kampioenschap betwijfelt Casper van den Burgh of er voor hem een toe komst is weggelegd op de olym pische afstand. Hardlopen wordt met het jaar belangrijker en dat is precies het zwakke punt van de Leidenaar. Van den Burgh heeft bovendien aspira ties voor de langere en zelfs langste afstand: de vier kilome ter zwemmen, 180 kilometer fietsen en een marathon hard lopen. Zowel zijn uitzending naar de Europese kampioenschappen in 1997 als het zilver van dit jaar kwamen voort uit extra duurin- spanning die hij met het oog op cüe overstap al een tijd lang maakt. „Ik had het er nog over met Dennis Looze die kampi oen werd. Zelfs jongens als hij en Eric van der Linden worden met moeite dertigste in een World Cup. Olympische Spelen zijn natuurlijk een droom, maar er komt nog veel meer bij kijken dan reizen en geld, veel geld." Het verschil tussen de nummer twee op het NK Triatlon, Cas per van den Burgh, en de num mer twaalf Raymond Pet (Al phen aan den Rijn) was zater dag in Holten ruim twee minu ten. Maar eigenlijk kwam het neer op een half minuutje zwemmen: „Ik miste net de aansluiting met de eerste fiets groep", baalde Pet, net als Lis- senaar Royce Kortekaas begin dit jaar toegevoegd aan de olympische selectie. „Het scheelde echt niks." De crux van de grote toe komst die Pet voorspeld wordt, ligt in zijn uitstekende lopen. De oud-atleet van AAV '36, meervoudig medaillist in j« atletiekkampioenschappen scoorde in Holten de v looptijd achter de Tsjech 1 vek, de Kazachstaan Gaa Van der Linden, de enige derlander die tot nu toe deed aan de olympische een plaats bij de eerste i een World Cup. Bij aansl aan de kopgroep was nie den Burgh, maar Pet de naamste favoriet geweest plaats twee. Met inbegrip van Wiebt dema (23ste) en Koi scoorden de regionale t vier vertegenwoordigers eerste 25 van het Nedet kampioenschap. Hei zorgde voor een daverendi rassing door met een wild in plaats van de benodigdt licentie in de eerste helft i digen. „Ik zat in de groep", aldus Heidema, wie stayeren vanuit de kit wedstrijdjes volstrekt was. „En vrijwel niemand kopwerk doen." Kortekaas was redeli spreken over zijn zwemn fietsen, maar kreeg de rugklachten. Krachtgeb het slapen op de campii de Lisserbroeker zelf oorzaken. Hij kwam well met nieuwtje in steeds sioneler triatlonbegf oud-wielrenamateur Vergeer uit Warmond adviseren over de fietstraining. Bij de vrouwen was tebrij de hoogstgeklas: gionale triatlete. De Riji deed verdienstelijk ei met een veertiende (achtste in het schap), maar had voi loopetappe als zwaar ervj atletiek wilmar kortleever Met een Nederlands record ko gelslingeren en een uitstekende 100 meter deden Renate Beun der en Martijn Ungerer dit weekeinde goede zaken. De nieuwste aanwinst van de Leid se competitieploeg verbeterde haar eigen record met twintig centimeter tot 59,71. En Unge rer wierp zich nogmaals op als één van de favorieten voor de Europese kampioenschappen onder 23 over twee weken in Göteborg. Beunder is onder begeleiding van Hazerswoudenaar Manfred Sahner al jaren achtereen de beste slingeraarster van Neder land, maar de chirurge uit Krommenie heeft hogere aspi raties dan het verbeteren van eigen records alleen. De eis voor olympische kwalificatie in 2000 is 65 meter. Olympische kwalificatie is voor Ungerer nog even ver weg, hoewel hij als lid van de Neder landse 4x100 meter estafette ploeg vorig jaar al wel in de fi nale stond van de Europese kampioenschappen. Inmiddels werpt de jonge Alphenaar zich alweer nadrukkelijk op als der de man van de ploeg. Tijdens de Israëlische kampioenschap- ,6 10 pen in Tel Aviv maakte de mer vier van de national* pioenschappen in ieder duidelijk dat zijn recoi 10,30 uit de Apeldoorn» I finale geen toeval was. Ii f' finale won Ungerer rui ,c 10,32. Na zijn Nederlands van 5,70 vorig jaar in komt Ungerers stad; Chris Tamminga dit jaar raël terug met niet m< een troostprijs. De Alp! die uitkomt voor Haag re won het kampioensch versloeg Nederlands kar" Laurens Looije, maar nt met 5,50 wederom niet richprestatie voor de kampioenschappen van Veel dichter bij huis Leiden Atletiek voor he sinds vele jaren weer meter-loper in de de enkele baanronde minder dan 50 second! nieuwe aanwinst in de groep van Martin Huizii?ni vajo Leeuwin, doorbrak; gische grens precies tijd Open Amsterdamse kan 5 schappen: 49,98. Op de baan in Ookmeer liep 7 Noordwijkse Nicole ken een verdienstelijke ter: 58,31. CIRCUIT IN CIJFERS alkemade/bodegraven De plussers zijn bij Alkemade ondanks de stij ging van het aantal deelnemers in de open klas se nog steeds in de meerderheid. De 35+ kon in de Cl-mixed ook nog goed mee, getuige Hans Vinkesteyn, die met Jolande van der Vlugt dit onderdeel op zijn naam schreef. De Woubrug- genaar moest in het mannendubbel Cl 35+, sa men met Peter van Doesselaar, slechts met een tweede plaats genoegen nemen. Cees Bakker en Aad Leijten waren (nog) sterker. Bij de vrouwen speelde Riet Akerboom, samen met Tiny Huis man, tegen haar naamgenoot uit Rijpwetering met Ria Hoogenboom. Het duo uit Alkemade hield de hoofdprijs in eigen huis. De bekendste deelnemers werden echter niet de plussers. Marco de Jongste won twee hoofd prijzen, single en dubbel met Jaap van Beelen, in een gloednieuw onderdeel bij de club in Ou de Wetering, het rolstoeltennis. De 'wheelers' speelden voor het eerst totaal geïntegreerd in het toernooi mee. Truus Bontje was hier de sterkste bij de vrouwen. Een speler was al be kend voor hij het Alkemade-gravel betrad. Voormalig Feyenoord-prof Henk Fraser won met Ricarao Stouten het Dl-dubbel. Een nieu we loopbaan ligt wellicht voor de gestopte voet baller in het zicht. Bij de Botesa Open in Bodegraven ging de hoofdprijs in de Cl naar de nog zeer jeugdige Rutger Baans. Het lid van de Leidse dis- trictsjeugdselectie versloeg in de finale Michel van der Bas. Renate Koning hield bij de vrou wen de titel in eigen huis. Joram van Leeuwen pakte de C2-titel ten koste van Alphenaar Tom van Vliet. Bij de plussers was John Philip goed voor twee hoofdprijzen, de single tegen Jan- Willem de Beijer en het dubbelspel met Ronald van Boxel tegen de TEAN-combinatie Bert Keu- nen met Karei Winter. Hillegomse Open HEB1, halve finales: M. van Trigt (1) - T Bulters (5) 6- 4 6-2; F. v.d. Heuvel (2) - M Fleischeuer 6-4 6-4. Fi nale: Van Trigt (1) - V.d. Heuvel (2) 6-4 6-2. DEB1, halve finales: A. van Buuren (1) - M. Verkerk 6-4 3-6 6-2; M. de Groot (2) - M. Groenleer 5-7 6-1 6-2. Fina le: Van Buuren (1) - De Groot (2) 6-2 6-1. HEB2, halve finales: M. Lexmond - M. Rusman (1) 4-6 6-2 6-2; T. Bavelaar - F. Stokman (2) 3-6 6-4 6-3. Finale: Lex mond - Bavelaar 6-3 6-7 6-4. DEB2, halve finales: M. Aalders - S. Korenhof (1) 6-2 6-3; S. Bergraaf (2) - S. Visser 0-6 7-5 7-5. Finale: Aalders - Bergraaf (2) w.o. wegens blaren HDB, finale: A. Robben/M. van Trigt - P. W Visser 6-2 6-3. DDB, finale: M. Groenleer/B. Zonderop - H. Rothbarth S. Sieval 6-0 6-0. GDB, fina le: I. v.d. Plas/A. Hertzberger - M. Verdegaal/P. Visser 6-2 7-5. HEC1, halve finales: E. Ravensbergen - S. Wassenaar 6-2 7-5; L. de Lange - N. Ravensbergen 6-7 7-6 6-0. Finale: De Lange - E Ravensbergen 6-4 6-4. DEC1, halve finales: M. Aalders (1) - M. Kleijn 2-6 6-3 6-4; M. Boelé (2) - S. Stroombergen 6-4 6-1. Finale: Aal ders (1) - Boele (2) 6-7 6-3 6-4. HEC2, halve finales: E. Booms - R. Oostdam w.o. wegens blessure; P. v.d. Spel - R. van Ark 7-5 3-6 6-1. Finale: V d. Spek - Booms 6-2 6-2. DEC2, halve finales: D. Dolieslager - E. Hulsbos 6-2 6-3; F. Schoo - M. vink 7-5 6-3. Fina le: Dolieslager - Schoo 6-2 7-5. HDC, finale: A. Broek hof/.!.J Uittenbogaard - R. van Beijeren/M. van Mastrigt 3-6 7-5 6-4. DDC, finale: A M. Genzer/F Schaap - J. Damen/M. Heemskerk 4-6 6-4 6-3. GDC, finale: E S. v.d. Voort - A. Pan/R. ter Hark 7-5 6-1 HEC1 35+, finale: G. van Bussel - R. v.d. Burg 6-3 6- 4. HEC2 35+, finale: R. Sporken - W. Dratjer 7-5 6-1. HDC1 35+. finale: T van Berkel/D.J. Dekker - G. Geer- lings/L. v d. Geest 6-2 7-5. DDC1 35+, finale: M. Rijnders/K. v.d. Zon - H. Boskamp/S Evers 6-1 6-3. GDC1 35+, finale: S Endema/L. Hooftman - R. van Balen/J Kulk 6-3 3-6 7-6. HED1, halve finales: R. van Ark (1) - A. Henzen 6-3 6- 4; R Fehr - M. v.d. Bor 7-6 2-6 6-0. Finale: Van Ark - Fehr 6-2 6-1. DED1, halve finales: N Vestering - J. Ri|ksen 6-3 6-2; Z. Jelinkova - J. Verdoes 7-6 6-3. Fi nale: Jelinkova - Vestering 6-4 6-2. HDD1, finale: J van Hensbergen/M. Pollé - D. Vintges/K. de Vries 6-4 1-6 7-6. DDD1, finale: L. Ju/F. Schoo - L. T. War merdam 6-1 6-1. GDD1, finale: J. Dekker/C. Jong bloed - D. Haagedoorn/P. Veenman 4-6 7-6 7-6. HED1 35+, finale:P. de Ruijter - H. Obdam 6-3 6-4. DED1 35+, finale: J Timmermans - E. Pollé w.o. we gens blessure. HDD1 35+, finale: B. Arxhoek/Sj. Vis ser - R Stojkman/L. Wubbe 6-1 1-6 6-2. DDD1 35+, finale: J. Rutgerink/M. v.d. Voorn - E Pollé/G. Wei|ens w.o. wegens blessure Pollé. GDD1 35+, finale: J. S. Langelaan - E. T. Pollé 6-2 4-6 6-4. Rob'Sport Open, Alkemade HEC1, finale: B. van Eeden - L v.d. Voort 6-2 6-4. HDC1, finale: R v.d, Linden/D. v.d. Meer, - B. van Eeden/J Regoor 7-5 6-4 GDC1, poule: 1. J. v.d. Vlugt/H Vinkesteijn. HDC1 35+, finale: C. Bakker/A. Leijten - P. van Does- selaar/H. Vinkesteijn 6-4 6-1. DDC1 35+, finale: R. Akerboom (RAveen)/T. Huisman - R Akerboom (Rijp- w.)/R. Hoogenboom 4-6 6-3 6-4. GDC1 35+, finale: M v.d. Meer/F. Schouten - Y. Holkeboer/R. Sheriff 7-5 6-3. HEC2 35+, finale: A. Wesseling - A. v.d. Berg 4-6 6-2 6-2 HDC2 35+, finale: J vd ünden/G. v.d. Meer - J. Nottrot/N. Winkelaar 6-3 6-1. DDC2 35+, finale: L. Driessen/B. Holster - M. Buining/T. van Westerop 6-3 6-4 GDC2 35+, finale: B. Vrolijk/B. de Bruin - V. Brands/H. van Veen 6-2 6-1 HED1, finale: J. van Welsum - A. Bakker 6-2 6-3. DED1, finale: K Verhaar - J. Dollee 6-2 6-4. HDD1, fi nale: H Fraser/R Stouten - A. Bakker/S. Klein 6-2 6- 3. DDD1, finale: Mar). Merel van Leeuwen - Joke Jol. Sutthoff 3-6 7-6 6-3 GDD1, finale: E. Boven- berg/J. Dirkse - Y. den Breejen/P. Leune 6-1 7-6. HED1 35+, finale: T Kruijsman - E. van Beek 6-3 6- 1 HDD1 35+, finale: M. Faber/J. Verkuylen - L. van Berkel/Sj. van Veen 6-1 6-4. DDD1 35+, finale: M. de R Kamps/H. Kuykens6-2 6-4. HE Rolstoel, finale: M. de Jongste - J. van Beelen 6-4 6-4. DE Rolstoel, poule: 1. T. Bontje. HD Rolstoel, poule: 1. M. de Jongste/M. Schelling. HD Vet., finale: T. Koedam/K. Taapken - A. v.d. Berg/B. de Klein 6-4 6-4. DD Vet., finale: R. Smit/I. de Vreede - H. Bor/A. pranger 6-4 6-4. GD Vet., finale: I. de Vreede/R. Smit - H. van Dorst - T. Koedam 6-3 7- 6. Botesa Open, Bodegraven HEC1, halve finales: M. v.d. Bas - W. Westerhof 6-4 2- 6 6-2; R. Baans - S.J. Jonkeren 6-3 4-6 6-1. Finale: Baans - V.d. Bas 6-3 6-4. HEC2, halve finales: T van Vliet - M. van Spall 6-2 6-2; J van Leeuwen - E. Spliet 6-3 6-2. Finale: Van Leeuwen - Van Vliet 6-2 6-2. DEC1, finale: R. Koning - S. Wunderink 6-4 6-1. HDC1, finale: J. Groos/S.J. Jonkeren - M. Rijnbeek/W. Westerhof 6-2 7-5. HDC2, poule: 1. W. Bos/G. Scheers. GDC1, poule: 1. L. Roders/C. Goedhart, 2. R. Komng/E. Jaspers. GDC2, finale: A. Kalmeijer/F. Gerts - S. van Bunningen/J.W. Bakker 6-4 5-7 7-5. HEC1 35+, finale: J. Philip - J.W. de Beijer 6-1 6-4. HDC1 35+, finale: R. van Boxel/J. Philip - B. Keu- nen/K. Winter 6-1 3-6 6-4. HDC2 35+, poule: 1 M. Merbis/J. de Vries. DDC1 35+, poule: 1. H. Joling/H. Laan DDC2 35+, finale: M. de Groot/E. Verbaan - G. Kok/H. Rutten 6-1 6-3. GDC1 35+, poule: 1. J. Smith/V. Weber. GDC2 35+, finale: E. Citroen/Smets - Blom 2x 3-6 6-4 6-0. HED1, halve finales: E. Hagen - J. Groos 7-5 6-4; M. van Asperen - A. Redel 6-2 6-1. Finale: Hagen - Van Asperen 4-6 6-3 6-3. DED1, halve finales: N. Jaspers - E. Huijbrechtsen 6-3 6-2; L. Roders - A. Kalmeijer 6- 2 6-2. Finale: Jaspers - Roders 4-6 6-1 6-0. HDD1, fi nale: C. Blonk/O. Stelling - Elfferich/Van Klaveren 1-6 7-5 6-3. DDD1, finale: J. Burggraaff/S. de Ronde - An- genent/Verlaan 6-1 6-2. GDD1, finale: J. Burggraaf/T. Patist - J. J J. Meijer 6-3 6-4. HED1 35+, finale:K. van Klink - F. Scheller 1 2. DED1 35+, finale: T. Ammerlaan - W. 6-4 7-6. HDD1 35+, finale: R. van Rijswijk 1% naar - B. Aalders/A. Linders 6-0 6-0. DDD1 Ie: T. Ammerlaan/J. Verbaan - M. de Grool: 7-5 6-7 6-2. GDD1 35+, finale: J. Verkerk'! vs telaars/A. Linders 6-3 7-6. he OLTC 1ste K5-jeugdtoernooi, Oegstgeest JE 16, poule: 1. Matthijs Rijlaarsdam (Bolle lA' Arnoud Stadermann (De Munnik). MElö.ijp Laurien Voorendt (OLTC), 2. Maartje Rotte West). JE14, finale: Casper de Graaf (Al" meer) - Björn Abrahams (Dekker Tennis) wi ad blessure. ME14, finale: Margot Schröda Fleur v.d. Bent (Zee Duin) 7-6 4-6 6-0 nale: Casper de Graaf (ALTV Zoetermeer)-) (Waddinxveen) 7-5 3-6 7-6. ME12, final on Schröder (OLTC) - Caroline Rueb (OLTC) 6-1. JE10, finale: Nicky Sjaardema (Sier Jesper Koning (Lisserbroek) 6-2 6-3. MEI )s- Stephanie McGuire (Arnolduspark) Willige (Merenwijk) 6-4 2-6 6-3. TEAN jeugdtoernooi, Alphen a/d Rijn ME16/18, finale: Jouke Kruijt (TEAN) - Va* (Nieuw Vennep) 6-1 1-2 opgave wegens zit1 finale: Jonathan van Bemmel (Boskoop) -I' (Ter Aar) 3-6 6-4 6-3. ME14, finale: Li tel (TEAN) - Lieke Scholte (Bleiswijk) 6-36 finale: Daniel Vurens (Boskoop) - Bas Bost» we Sloot) 6-1 6-1 ME12, finale: Carlijn Kr. - Mirjam Hagen (Sluipers) 6-3 6-1. JE12,f frey Kleian (Woubrugge) - Jeffrey van Notf AN) 6-3 7-5. ME10, finale: Leonie GuijlP wijk) - Jeanine v.d. Sprong (Nieuwe Sloof JE10, finale: Bart Boelee (TEAN) - Sjo? -m (Nieuw Vennep) 7-5 7-5. ME8, poule: 1 Leeuwen (Cromnwijck). JE8, poule: 1 Gius pt (TEAN). ki ^sPons<V Rabobank vol energie Mercedes-Benz L.I.A.M. NOTARISKANTOOR Mr. H.H. Augstein Wilhelminalaan 10 2405 ED Alphen aan den Rijn Telefoon (0172)-49 15 94 Telefax (0172) - 49 56 32 L.J. SPORT IN SPORTSTORE senheim Wassenaar rmond Zoetermeer WIM SIEMERINK PRESENTATIE NOORDWIJK - SASSENHEIM

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 18