Personeel Personeel Personeel Reclameburo Vos Partners groeit. Uw zaak op Internet? II' GEZOCHT BEEK CONTAIN CLEANI Hexal Pharma Nederland B.V. telefoniste receptioniste m/v WORDT 'T 'NS BUITEN DE ERDAG 17 JULI 1999 Groei mee. Hèt retailburo van Nederland zoekt kwalitatieve partners voor klanten zoals AC, Chiquita, DA, Megapool. (Enkele grote accounts kunnen nog niet worden genoemd.) n Retail Account Manager m/v U- H Retail Account Director m/v Minimaal 7 jaar retailervaring, opgedaan aan beide zijden van de tafel. Manager pur sang. Praktische strateeg. Lid van het managementteam. Directiesecretaresse 'n Goeie. Rond de 40. Tikt perfect. Regelt uitstekend. Weet van wanten. Steun en toeverlaat van het i digitaal produceren. Stuurt intern managementteam. Officemanager. 6 mensen aan en extern 20 man, Moeder van de company. Charmant w.o. DTP-uitwerkstudio's. en vriendelijk. Profiel van Vos Partners: Rotterdamse werkmcntaliteit. Hoge professionaliseringsgraad. Recht door zee. Al 15 jaar specialist in strategische mailcommunicatie. Resultaatgericht. Vos Partners zit aan het water in Hazerswoude. Met 'n prettige sfeer. Jong team. sportieve spirit. Salarissen en emolumenten zijn uitstekend. Bel. Schrijf. Fax. Mail. Praat. Reageer. RFKLAME-ADVIESBURO Vos Partners Minstens 3 jaar retail buro- ervaring. Alert, snel en slim. Mini maal Nima A. Productiegericht. Klantenminded. Bij Retail Ail Director/ BJ Studiochef Een productiegeriehte praktische retailer met minimaal 5 jaar retail ervaring. Weet alles van de Mac Regionale VW Zuid-Kennemerland vraagt: voor de afdeling Promotie/Marketing (standplaats) Zandvoort MEDEWERKER RESERVERINGEN M/V met commerciële kwaliteiten/aanleg Taakomschrijving: - exploitatie boekingscentrale - eindverantwoordelijk voor dagtochten-incentives-congressen-arrangement - acquisitie voor dagtochten e.a. brochures - het hoofd van de afdeling assisteren bij uitvoering activiteitenplan-internetsite-journalisten ontvangsten-optreden bloemenmeisjes-sectorvergaderingen e.d. Gevraagd wordt: - opleiding/ervaring/middelbaar niveau - talenkennis - ervaring automatisering/internet - goede contactuele eigenschappen Honorering: van toepassing zijn arbeidsvoorwaarden ANVV schalen 3,4 en 5 (al naar gelang ervaring) werkweek 37,5 uur Reacties op deze oproep voor een leuke functie met mogelijkheden met CV, pasfoto en diploma's binnen 14 dagen na deze publicatie aan: Regionale VVV Zuid-Kennemerland, t.a.v. P. Sips, directeur, Stationsplein 1, 2011 LR Haarlem. ^wwwJei£schdagb|adj^ ERVAREN TOPVERKOPERS m/v Hans Verkerk Keukens Badkamers, marktleider in de keukenbranche in Nederland, zoekt op zeer korte termijn ervaren topverkopers (lull-time), die in staat zijn de vele klanten vakkundig te woord te staan. Absolute toppers die inzien dat de uiteindelijke hoogte van het salaris door eige- inzet wordt bepaald. Duidelijke carrièrekansen zorgen ervoor dat je weet waar je aan toe bent. De ideale kandidaat omschrijft zich als volgt: Aantoonbare verkoopervaring Commercieel en communicatief ijzersterk ■?V Enthousiast en stressbestendig Representatief en klantvriendelijk Kwaliteitsbewust Opleiding minimaal op MBO niveau In het bezit van rijbewijs-B Zoekt nieuwe carrièremogelijkheden Wij bieden jou: - Een plezierige actiegerichte werkomgeving Intensieve loopbaanbegeleiding Uitstekende ondersteuning vanuit de organisatie Gedegen interne trainingen en/of opleidingen Auto van de zaak Een uitstekend salaris (80.000 - 100.000+) Voldoe jij aan bovenstaande omschrijving, twijfel dan niet en reageer snel! der Hoorn - o v.v. Adv. 17 juli LIliKcj luiUMiluL DE KEUKENSPECIALIST MET 35 JAAR ERVARING EN 80 FILIALEN IN NEDERLAND EN BELGlE LEIDEN Beek Container Cleaning is een landelijk opererend bedrijf dat zich volledig toelegt op het reinigen van alle soorten boven- en onder grondse afvalinzamelingssystemen op milieuvriendelijke wijze in opdracht van gemeentelijke overheden, bedrijven en instellingen. Voor ons bedrijf zoeken wij op korte termijn een TELEFONISTE Met lichte administratieve vaardigheden Tevens zoeken wij een enthousiaste SCHOONMAAKMEDEWERKER Voor hogedrukreiniging en graffity verwijdering In bezit van rijbewijs B Heb je interesse, stuur dan een brief of bel naar onderstaand adres. Beek Container Cleaning t.a.v. de heer P. Zonderop Flevoweg 10 2318 BZ Leiden telefoon (071)523 23 65 3xal Pharma Nederland B.V. is een dochter van een snelgroeiende Duitse onderneming, die op internationaal niveau actief is het gebied van ontwikkeling, productie en verkoop van generieke geneesmiddelen. In verband met de sterke groei van onze nge verkooporganisatie in Hillegom zoeken wij: Administratief Medewerker (m/v) krijgt een brede functie waarin u o.a.: vorm gaat geven aan een op te zetten financiële administratie de dagcontrole m.b.t. de facturering verzorgt het logistieke traject en de voorraadplanning controleert ij denken hierbij aan een zelfstarter, die een uitdaging ziet in het opzetten van een nieuwe afdeling MEAO/HEAO U heeft administratieve ervaring Kennis van Windows 95, Word, Excel en Exact Kennis van de Duitse en Engelse taai Kernwoorden zijnr nauwkeurig, accuraat en analytisch inzicht, flexibel, collegiaal en enthousiast met gevoel voor humor. Geen 9 tot 5 mentaliteit. 1-2 jaar ervaring in soortgelijke functie Buitendienst Medewerkers (m/v) deze functie zullen uw werkzaamheden bestaan uit een goede relatie opbouwen met klanten, hetgeen resulteert in het verkopen van de producten van Hexal Pharma acquisitie plegen en uitbouwen van de afname bij bestaande relaties 'ij zoeken voor deze functies collega's met het volgende profiel: representatieve persoonlijkheden, met een resultaatgerichte instelling ervaring in commerciële functies relatiebeheer is bekend terrein positieve instelling en enthousiasme zijn sleutelwoorden branche-ervaring is een pre, maar niet noodzakelijk 'ij bieden: een afwisselende functie in een groeiend bedrijf. U werkt in een enthousiast en professioneel team, met een informele collegiale sfeer. Vanzelfsprekend kunt u rekenen op een goed salaris en dito secundaire voorwaarden, w sollicitatie voorzien van c.v. kunt u binnen 10 dagen na verschijnen van deze advertentie richten aan: exal Pharma Nederland B.V., Afdeling PZ, Postbus 251, 2180 AG Hillegom. oor inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer M. van Koningsbrugge, telefoon 0252-532366. i verband met het groeiende aantal opdrachten zijn wij op zoek naar ■n enthousiaste: ie onze relaties op correcte ijze te woord staat en zorg raagt voor de verwerking via e computer van kleinere :paratie-orders voor de kasafdeling. untie-eisen HAVO opleiding met economie in het vakkenpakket of een gelijkwaardig ontwikkelingsniveau Een goede telefoonstem Goede motivatie en gevoel voor dienstverlening Als u interesse heeft in deze dynamische functie en voldoet aan de gestelde eisen, dan verzoeken wij u om binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie een handgeschreven sollicitatiebrief te sturen aan: Van Muiden Glas en Schilderwerken, Flevoweg 4,2318 BZ Leiden, t.a.v. de heer H. M. Klein Van Muiden Glas en Schilderwerken staat al bijna 100 jaar borg voor hoogwaardig vakmanschap. Ook nu nog spelen degelijkheid en betrouwbaarheid een centrale rol. In ons dynamisch bedrijf werken inmiddels zestig gespecialiseerde medewerkers in uiteenlopende disciplines. Met behulp van de modernste technieken en hoogwaardige materialen garanderen wij onze klanten niet alleen een uitstekende kwaliteit, maar ook optimale effïciëncy en dienstverlening. Maak je eigen keuze Je loopbaan ontwikkelt zich door per soonlijke keuzen. Grote of kleine klanten, Nederlandse ondernemingen of internationale, overheid of midden- en kleinbedrijf, financiële (branche)specialist of algemeen adviseur voor de directeur-grootaandeelhouder, noem maar op. Bij ons zijn al je persoonlijke keuzen bespreekbaar. Dus geef zelf invulling aan je car rièreplanning. Functie van opdrachtleider Als opdrachtleider geef je leiding aan assistenten, je stelt werkprogramma's samen en bent verantwoordelijk voor de planning en de urenbudgetten. Je bent aanspreekpunt voor je cliënten en adviseert hen op administratief of fiscaal terrein. Ons profiel In feite solliciteren wij hierbij ook bij jou. Naar de functie van ideale werkgever welte verstaan. Wij bieden je uitstekende arbeids voorwaarden in een professionele omgeving met prima collega's in een inspirerende sfeer. Bij PricewaterhouseCoopers Den Haag heb je volop de mogelijkheid kennis en ervaring te delen met je collega's. Jouw profiel De ideale werkgever zoekt natuurlijk ook de ideale werknemer. Zo heb jij te bieden: een accountancy 2-diploma (Nivra) of een AA- diploma met certificerende bevoegdheid, een kritische werkhouding, teamgeest, en je vindt het een uitdaging om met veel verschillende mensen om te gaan. Gelijk oversteken? Ben jij klaar om je loopbaankeuzen te bepalen binnen een bedrijf dat je alle mogelijkheden biedt? Stuur dan je sollicitatie brief met cv naar PricewaterhouseCoopers N.V., t.a.v. Rob Comelis, Postbus 30715, 2500 GS Den Haag. Dan krijg je van ons aanvullende informatie en ons "cv" toegestuurd. PRICWATERHOUsE(OOPERS Den Haag (070) 342 62 40/www.PWCglobalcom.nl. Maak je eigen keuze

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 42