Personeel Personeel Personeel V Had jij graag zelf deze advertentie gemaakt? Grafisch afwerkers Zinkspecialist/ Dakdekker B 'K Motorhuis Groep 4 WOON ADVISEUR ra tMario ten cffiove POLDERMAN B UITVOERDER (M/V) ,aG m ZATERDAG 17 JULI 1999 cc GRAND HOTEL HUIS TER DUIN Grand Hotel Huis ter Duin, het luxueuze vijfsterrenhotel direct aan strand en zee, biedt 261 kamers. 19 multifunctionele zalen, 2 restaurants en diverse mogelijkheden tot ontspanning. Ter uitbreiding van ons team zijn wij op zoek naar: Chef de Partie Zowel voor de keuken Restaurant Latour en de Banquet keuken en de keuken zoeken wij een Chef de Partie. U heeft een afgeronde Voortgezet SVH Koksopleiding en beschikt over de basisvaardigheden op het gebied van de produktiekeuken. Kennis van HACCP is een pre. Ontbijtkoks In deze functie bereidt u het ontbijt voor. Verder bent u verantwoordelijk voor de representativiteit van onze ontbijtbuffetten en zorgt u ervoor dat deze bijgevuld worden. Kennis van de HACCP is een pre en u heeft er geen problemen mee om vroeg op te staan. Chef de Rang U bent op operationele basis actief binnen de Banquet Afdeling. Zelfstandig functioneren en leidinggevende capaciteiten zijn in deze functie een vereiste. Supervisor Ontbijt Bediening U geeft in deze functie leiding aan de ontbijtmedewerkers. Kennis van de Engelse en Duitse taal is een vereiste. Medewerkers Roomservice/Minibar U bent verantwoordelijk voor het serveren van de roomservice en het checken van de minibars. Kennis van de Engelse en Duitse taal is een vereiste. Bagagisten Als bagagist verzorgt u onder andere het transport van de bagage van onze gasten. U bent representatief en beheerst de Engelse en Duitse taal. Medewerker zwembad U heeft een goede kennis van de Engelse en Duitse taal en u bent representatief. Brevet 'reddend zwemmen' is een pre. Medewerker Algemene Dienst U draagt zorg voor de representativiteit van de faciliteiten die de gasten tot hun beschikking staan. Daarnaast draagt u zorg voor alle voorkomende werkzaamheden ten aanzien van de wensen van onze gasten. Kamerdames In deze functie verzorgt u de schoonmaak van onze kamers en openbare ruimtes. le kapster Voor op donderdag, vrijdag en zaterdag zijn wij op zoek naar een le kapster. Beheersing van de Duitse en Engelse taal is een pre. Schriftelijke sollicitaties kunt u sturen naar onderstaand adres t.a.v. Mevrouw S. Noorlander. Ook met vragen betreffende de functies kunt u bij bovengenoemde terecht. Koningin Astrid Boulevard 5 Postbus 85, 2200 AB Noordwijk Tel. 071-361 9220/Fax 071-361 9401 http://www.huisterduin.com Email: info@huisterduin.com Fa. J.A. Schouten Zonen is een centrale verwarmings- en loodgietersbedrijf welke zich met 13 medewerkers hoofdza kelijk richt op de luxe woningbouw, utiliteit en onderhoud. Wij zouden graag in contact komen met een enthousiaste met de volgende functie-eisen: - LTS installatietechniek/dakbedekking - aantoonbare werkervaring Taakomschrijving: - het aanleggen en vernieuwen van zinken goten en dakbedekkingen - het aanbrengen en vervangen van bitumineuze dakbedekkingen Wij bieden: - een zelfstandige en afwisselende functie - goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Interesse in deze leuke baan? Reageer dan snel! Firma J.A. Schouten Zonen, t.a.v. de heer E.J.C. Schouten, Dorpsstraat 190,2391 CH Hazerswoude-Dorp. Bel voor meer informatie dhr. E.J.C. Schouten of dhr. J.A. Schouten, tel. (0172) 58 91 24, na 18.00 uur (0172) 58 98 85. TECHNISCH INSTALLATIEBEDRIJF J.A. Schouten Zonen BOUMAN KUIJPER RECRUITMENT B. V. Wer\>ing Selectie Sollicitatietraining Executive search Onze opdrachtgever Binderij Baltus te Amsterdam is een innoverende onder neming in de grafische afwerking. Deze innovatie laat zich met name zien in de aanschaf van de laatste ontwikkeling op het gebied van garenloos binden, de Miiller- Martini 'Tigra '®Mede door de komst van deze unieke machine, de eerste in grafisch Nederland, zijn wij namens Binderij Baltus op zoek naar Zowel leerlingen als eryaren vakmensen De ervaren kandidaten die wij zoeken hebben een grafische achtergrond, bij voorkeur grafische school, of een door ervaring verkregen ver gelijkbaar niveau. Hij of zij is in staat om geheel zelfstandig te functioneren en heeft ruime ervaring in het werken met MBO vouw- machines, zowel vlak- als rondstapel. Ervaring met een Polar snij machine geldt als een pré. Voor de leerlingen geldt datje geïnteresseerd bent in de grafische techniek, bereid bent een gedegen opleiding te volgen, zowel in de praktijk als op school en je enthousiast en gemotiveerd bent. Wanneer je interesse hebt in één van deze uitdagende functies, binnen en jong en enthousiast team, stuur dan je reactie voorzien van een uitgebreid C.V. voor 1 augustus aanstaande naar: Bouman Kuijper Recruitment B.V. T.a.v de heer P.E. Kuijper Postbus 2223 2002 CE Haarlem Voor meer informatie kan je tijdens kantooruren bellen. Tel:023 - 5256294 Voor MultiAuto, ons Suzukl-dealerbedrljf In Leiden, zijn wij op; Receptionist Klanten te woord staan en adviseren, hun wensen feilloos J geven aan de collega's in de werkplaats, het voeren van dea plaatsadministratie...Dat zijn je voornaamste taken. Maar ook J je de magazijnchef in voorkomende gevallen t Een leuke baan dus voor iemand die graag op een Dat je daarvoor een servicegerichte en corr moet hebben, spreekt voor zich. Verder is het handig als je iets automatisering weet en dat je over enige ervaring beschikt (MjMultiAi Verkoper Een resultaatgerichte -liefst ervaren- collega die zijn gevoel voor commercie kan koppelen aan uitstekende commur vaardigheden en een grote dosis verantwoordelijkheids Geheel zelfstandig adviseer je onze klanten over de aansc een auto. Je bent je er daarbij voortdurend van bewust dat hen geen alledaagse zaak is. Omgaan met onze klanten vraagt om een goede algemer ding en bij voorkeur een 8utcHechnlsche achtergrond. De heer J. Nieuwenburg vertelt je graag meer over boveni functies (071 - 589 96 36). Afi Ben Je sociaal vaardig én geïnteresseerd In een prima job hartstikke goed en betrouwbaar bedrijf? Schrijf dan snel ei naar: Motorhuis Groep, afd. Personeel Organisatie, postfcu 2160 M Lisse. SU» IC idie Goed voor mens én a ui mario ten hove? Mario ten Hove is een gezellige interieurzaak in de breedste zin van het woord. Met als motto; 'Het is de toon die de muziek maakt' bieden we interieur- en decoratie stijlen aan van jong klassiek, landelijk tot koloniaal. Het adviseren en combineren van b.v. stoffen met vloerbekleding, lampen met meubels en accessoires is wat Mario ten Hove zo uniek maakt. wie zoeken we? Voor onze showroon c.q. winkel zoeken wij iemand die een passie koestert voor alles wat met huis, interieur en decoratie té maken heeft. Ben je niet de beroerdste qm je handen uit de mouwen te steken en kun je de verantwoording aan om zelfstandig te werken? Lees dan snel wat we bieden. Wat bieden we? Een parttime- en fulltime baan waarin je onze klanten adviseert omtrent de huidige interieur- en decoratie trends. Een fantasierijk inlevingsvermogen maakt jou tot onze ideale woonadviseur. Geïnteresseerd?, lees dan snel hoe je kunt reageren. hoe kun je reageren? Stuur een brief inclusief c.v. naar het onderstaande adres ter attentie van Mario ten Hove. Of maak telefonisch een afspraak tel.: 071- 5137248 of mobiel: 06-5328 86 33. TEL. 071 -513 72 48 NIE 1 29 2312 JD LEIDEN Aannemingsbedrijf Polderman B.V. is een bedrijf gespecialiseerd in grond-, riolerings- en wegenbouwkundige werken. Het werkgebied bevindt zich in hoofdzaak in de provincii Noord-Holland. Wegens uitbreiding van de werkzaamheden zijn wij op zoekn lat een: Functie-informatie: - Leidinggeven bij de uitvoering van één of meerdere projecten - Het verzorgen van de dagelijkse projectadministratie - Het onderhouden van contacten met opdrachtgevers en directies Wij zoeken: Uitvoerder: - Gemotiveerd persoon - Opleiding min. MTS-niveau of gelijkwaardig - Minimaal 5 jaar ervaring op het gebied van gro riolerings- en bestratingswerkzaamheden Wij bieden: - Een zelfstandige en afwisselende baan in een bedrijf dat grote waarde hecht aan vakmansch kwaliteit en veiligheid - Een aantrekkelijk salaris en goede secundaire voorwaarden njai Sollicitaties kunt u richten aan: Polderman B.V. t.a.v. de directie Postbus 41 2064 ZG SPAARNDAM tel. 023-5371597 (fax 023-5385210) opi LE groi mee Voor het hoofdkantoor van de Luba Groep zijn wij op zoek naar een enthousiaste M ibaa Marketing Assistent/DTP-er m/v^ |e gelooft in teamwork, je levert graag goede kwaliteit en je hebt een dienstverlenendef rijs ling. Dat is voor jou, maar zeker ook voor de afdeling marketing services van de Luba een uitgangspunt. Als marketing assistent DTP-er heb je een echte regelfunctie, waarin 50 vestigingen (jouw klanten!) van de Luba Groep zo goed mogelijk van dienst bent. In' teamwork haal je samen de uitzendkracht van vandaag, morgen en als het even kan dfc overmorgen binnen. Een uitdagende functie, waarin je het marketingvak (verder) kunt Ie' waarin je vaak met tientallen dingen tegelijk bezig bent. De kernwoorden voor deze zijn traffic en DTP. |e ondersteunt de vestigingen bij hun eigen marketingactiviteiten, dineert centraal uitgevoerde mailings en verzorgt reclamemateriaal. Daarnaast heb je cc isr- met veel leveranciers. Maar je levert ook een belangrijke bijdrage aan het werven van nieuwe vaste medewerkers. Het plaatsen van advertenties zoals deze gaat dus ook' taken behoren! Ben jij die enthousiaste en daadkrachtige MB0-er met ervaring of die.' fj( veriater met HEAO CO/CE die het marketingvak verder wil leren? En heb jij ervaring met! wil je er graag meer over leren? Dan nodigen we je uit om te solliciteren, louw schrifi j sollicitatie en cv en bij voorkeur ook een pasfoto kun je binnen 14 dagen zend? Luba Beheer BV, t.a.v. de afdeling personeelszaken, postbus 1133, 2302 BC Leiden. Via telefoonnummer 071 - 5134744 kun je nadere JlKfl informatie krijgen bij de heer M. den Hartog. manager marketing Uitzend services. igf/r, "E no£ n 1cei. Hun ha LUBA. MENSEN WAAR JE WAT AAN HE

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 26