Personeel PT1 Motorhuis Groep Voor een Verkoper Opleidingen heeft leren een dubbele betekenis DOKTERS ASSISTENTE m Assistent projectleider m/v Leiden Werkplaatsreceptionist De schakel tussen klant en werkplaats. Misschien wel de meest stressy job in een automobielbedrijf Want ook op piekuren moetje het overzicht kunnen behouden. Je staat onze klanten te woord en geeft hun wensen door aan de collega's in de werkplaats. En aan het eind van de dag zorg je natuurlijk ook weer voor een uiterst correcte afleve ring van de auto's. In deze baan moetje zelfstandig kunnen werken, stress-bestendig zijn en beschikken over goede communicatieve vaardigheden en een commerciële, klantgerichte instelling. Je hoeft geen volleerd monteur te zijn. maar een autotechnische achtergrond is natuurlijk wèl belangrijk. De heer J.J. van Seggelen vertelt je meer (071 - 512 05 41). (jÜj Het Motorhuis Werkplaatsadministrateur Je wordt mede-verantwoordelijk voor de administratie in de werk plaats van Het Motorhuis en maakt er derhalve deel uit van de dage lijkse leiding. Tot de taken behoren facturatie aan de klant, de finan ciële afhandeling daarvan, het verzorgen van garantieclaims bij importeurs, het aanmaken en verstrekken van werkopdrachten e.d. Voor deze verantwoordelijke baan vragen wij: Havoniveau (of gelijkwaardig) Administratieve vaardigheden Belangstelling voor autotechnische zaken De heer J.J. van Seggelen vertelt je meer (071 - 512 05 41). W Het Motorhuis Het AutoSchadetMiis Leiden heeft dringend behoefte aan Vbor onze verhuurorganisatie MultiRent Leiden zoeken wij een Administrateur Een afwisselende baan voor iemand met een financieel adminis tratieve achtergrond. Je houdt je onder meer bezig met de controle op de financiële administratie en werkt mee aan het opstellen van interne rapportages en de jaarrekening. Maar ook regel je het wagenparkbe- heer en de behandeling van assi zo'n job behoorlijk zelfstandig en nen werken. We vragen Meao. PD of een voor autotechnische zaken is een De heer J.C. de Best kan je (071 - 535 18 00). rantiezaken. Natuurlijk moet je voc accuraat zijn en gestructureerd kui iu. Belangstelling erteilen over deze functie AC MultiRent Mitsubishl-bedrijfswagendealer MuKiCargo heeft in f nieuwe pand in Zoeterwoude Rijndijk plaats voor een Bedrijfswagenmonteur Iemand die met grote nauwkeurigheid reparaties en ond Mitsubishi (maar vanzelfsprekend ook aan andere merke De modernste apparatuur staat daarbij tot je beschikking. Wij vragen: Het diploma Autotechnicus of le Autotechnicus Autospuiters De echte vakman begrijpt precies wat dat inhoudt en is bereid d handen flink uit de mouwen te steken. Je komt te werken in ee modern bedrijf waar een prima werksfeer heerst. Voor meer informatie of een telefonische reactie: De heer M.J.M. va Pelt (071-532 00 29). gHETflUTOCEMPBEMS Flexibiliteit De heer M. Hoogerheide ontvangt ook graag je telefonische sollicitatie ,071.58! 50 501. I MuWCanjo A Ben je sociaal vaardig én geïnteresseerd in een prima job bij een hart stikke goed en betrouwbaar bedrijf? Schrijf dan snel een brief naar: Motorhuis Groep, afd. Personeel Organisatie, postbus 1. 2160 AA Usse. OPEL# ZATERDAG 17 JULI 1999 Goed voor mens én auto Stichting Kinderopvang Katwijk 1 stichting KOK verzorgt Kinderopvang voor de gemeente Katwijk, Rijnsburg en ilkenburg. De Stichting exploiteert een kinderdagverblijf met hele en halve gopvang, een gastouderbureau en naschoolse opvang. BABYLEIDSTER (m/v) tor zwangerschapsvervanging voor de periode van 1 augustus tot 1 maart 2000 aanstelling is: van 1 augustus tot 1 november voor 8 uur per week (woensdag) van 1 november tot 1 december voor 32 uur per week (maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag) van 1 december tot 1 maart voor 24 uur per week (maandag, dinsdag en woensdag) ij zoeken iemand die: •uime ervaring heeft in het verzorgen van baby's en hen op betrokken wijze weet te •timuleren in hun ontwikkeling iowel zelfstandig als in teamverband kan werken Dudercontacten belangrijk vindt Dver communicatieve vaardigheden beschikt 1 ;en flexibele werkhouding heeft ;en relevante opleiding heeft op minimaal MBO-niveau. j'ij bieden: zen werkplek waar je collega's graag samen met jou een sfeer creëren waarin baby's anuit een basis van vertrouwen en veiligheid de kans krijgen zich op hun eigen wijze ?n in hun eigen tempo te ontwikkelen de mogelijkheid om naast de gevraagde uren in te vallen bij vakantie of ziekte van zollega's Rechtspositie en salariëring conform de CAO-Welzijnswerk (minimaal 2.846,- en naximaal 3.805,- bij een volledig dienstverband van 36 uur). *dere informatie kunt u verkrijgen bij Anneke van der Vijver sectorhoofd, a. t/m do. tussen 12.00 en 13.00, 071-4034911. hriftelijke reacties voorzien van motivatie en curriculum vitae kun je vóór 31 juli 1 iren naar Stichting Kinderopvang Katwijk, t.a.v. Mw. A. E. van der Vijver, e Krom 101, 2221 KK Katwijk. z sollicitatiegesprekken zullen op dinsdag 3 augustus 1999 plaatsvinden. Uw profiel Wij zijn op zoek naar enthousiaste mannen en vrouwen die weten wat het is om service te bieden. U bent dus klantgericht en flexibel. Het bezorgen van poststukken doet u in Leiden. Daarom vinden wij het belangrijk dat u hier of in de naaste omgeving woont. Bent u student of scholier van minimaal 16 jaar en bent u in het bezit van een stevige fiets, dan reken wij op uw reactie. Uw functie U start elke zaterdag om circa 7.00 uur met het sorteren van de post voor uw eigen wijk. Daarna brengt u de post rond. Vooraf ontvangt u een gerichte opleiding. U werkt gemiddeld 5 uur per week. Zaterdagpostbode (M/V) PTT Post BV Rayon Leiden Informatie en sollicitatie Wilt u meer weten, bel dan met PTT Post BV, de heer Huijgen, medewerker personeelszaken: (071)5250220. Meteen solliciteren kan ook. Stuur uw brief dan zo snel mogelijk - met een korte motivatie - naar: PTT Post BV, Rayon Leiden, afdeling personeelszaken Postbus 99100,2300 NA Leiden ids de oprichting in 1987 heeft JVAK Kantoorspecialisten zich ont- '<keld tot een totaalaanbieder van kan- i trbenodigdheden in de duin- en bol- i streekMet ruim 30 medewerkers en i e vestigingen in Hillegom, Katwijk en isenheim voert DUVAK een uitge lid assortiment kantoorartikelen, kan tmachines, kantoormeubilair, auto- tisering en automatiseringscursussen. f de afdeling Automatisering op het 'jfdkantoor in Hillegom werken 20 ■nsen, die zich voornamelijk bezig- jden met de verkoop van hard- en tware, installatie en onderhoud van vputers en netwerken, internetdien- p en automatiseringsopleidingen. 1 functie: :reëert interesse voor onze Windows ice- en Internet opleidingen bij klan- en relaties, met als uiteindelijk doel verkopen van één of meerdere oplei- gen. Dit doe je door een gecombi- >rde aanpak van telefonische en per- Jmlijke verkoop, waarbij jij zelf bij nteresseerde organisaties pp bezoek jt. Je inventariseert de wensen en ^preekt de mogelijkheden. Vervolgens zag je zorg voor de follow-up en de ordinatie van de gewenste opleiding. Pas jij in dit plaatje Word jij onze nieuwe Verkoper OpleidingenStuur dan je brief met CV aan DUVAK HILLEGOM B.V., t.a.v. de heer H van Duijn, Postbus 380, 2180 Aj Hillegom. E-mailen naar hansvanduijn@duvak.nl kan ook. Voor een mondelinge toelichting kun je terecht bij de heer H. van Duijn, telefoon 0252-521824. Wat wij van je vragen: Een enthousiaste instelling en interesse in het verkoopproces. In het verleden heb je al verkocht via telefoon of erva ring in de telemarketing opgedaan. Je hebt een rijbewijs en een opleiding op minimaal MBO-niveau. Bovendien heb je al een behoorlijke kennis van Micro soft Office en een zelfstandige instelling. Wat wij je bieden: Een functie met de nodige variatie. Continue is er de afwisseling tussen tele fonische acquisitie en persoonlijke ver koop. We helpen je daarbij graag met persoonlijke coaching en opleidingen. Zo heeft leren voor jou een dubbele betekenis: je biedt aan anderen de mogelijkheid om kennis en vaardighe den op te doen, maar je start zelf ook met een leertraject Voeg daar aan toe dat je komt te werken in een jong team van enthousiaste, maar ervaren collega's en dat je uiteraard prima secundaire arbeidsvoorwaarden worden geboden. KANTOORSPECIALISTEN automatisering kantoorartikelen - kantoormachines - kantoormeubilair Gevraagd: 16-24 uur/week in huisartsenpraktijk in Leiden per 01-09-99. Schriftelijke reacties vóór 23-07-99 naar: E. de Lange en M. Bakker, huisartsen Bronkhorststraat 43-45, 2316 SZ Leiden Telefonische inlichtingen: 071-5212025. Auto Bierman. Renault-dealer voor de zuidelijke Bollenstreek. Katwijk en Valkenburg is gevestigd in een ultra modem pand op Bedrijvenpark "s-Gravendijck te Noordwijk. Ter uitbreiding en versterking van ons team zijn wij met spoed op zoek naar lunior Verkoper m/v U heeft een sterke affiniteit met de autobranche, bent commer cieel en in bezit van rijbewijs B Een IVA-diploma is zeker een pré. maar geen must. Leeftijd: tot 25 jaar Assistent Magazijnbeheerder m/v Voor deze functie geldt, dat u bij voorkeur al enige ervaring heeft in een soortgelijke functie. U ondersteunt de magazijnbeheerder, en heeft niet alleen technisch inzicht maar ook commerciële en administratieve talenten. Leeftijd: tot 25 jaar. 2e Monteur m/v De persoon die wij zoeken heeft bij voorkeur ervaring met Renault. Samen met uw collega's bent u verantwoordelijk voor de werkplaatsafdeling. Leeftijd tot 30 jaar. Wij bieden een goede werksfeer en gunstige secundaire arbeids voorwaarden Heeft u interesse in een van bovengenoemde functies, stuur dan uw schnftelijke reactie met c.v. naar onder staand adres, t.a.v. de heer R.R Wijntjes. Voor meer informatie kunt u natuurlijk ook telefonisch contact met ons opnemen. Keyserswey 912201 CXNoordwijk. Tel.: 071-3640540 ifS/Ti' MEDEWERKER AFDELING CORRESPONDENTIE M/V (full-time) Functie-inhoud: Het zelfstandig verrichten van de correspondentie met onze cursisten en de daarbij behorende administratieve handelingen. Functie-eisen: MBO-niveau, goede beheersing van de Neder landse taal, ervaring met PC-toepassingen (Word en Excel), accutaresse, stressbestendigheid, flexi biliteit, initiatiefrijk en een teamwoiker. Belangstelling voor deze leuke en uitdagende baan? Stuur zo snel mogelijk een brief met c.v. naar: Eurodidakt Holding t.a.v. Mw. B. Noordermeer Papelaan West 154 2254 AJ VOORSCHOTEN Verandering, verbetering en vernieuwing, samen met u. Een communicatieve en zelfstandige teamworker Leiden is de Sleutelstad. De sleutels horen bij een stad die al eeuwenlang haar poorten wijd open zet: gastvrij en gezellig, tolen en vernieuwend. De historische en monumentale sfeer die de stad uitstraalt, gaat samen met moderne zakelijkheid. Met Nederlands oudste universiteit is Leiden een internationaal vermaard centrum van hoogwaardige kennis en innovatie. Hetve kleurige Leidse publiek 116.000 inwoners) geniet van het ruime cultuuraanbod, musea, kroegen en alle andere voorzieningen de Sleutelstad zo uniek maken. De gemeentelijke organisatie past in de Leidse sfeer: laagdrempelig, open en creatief. Vijf diensten werken slagvaardig, gericht kwaliteit en resultaat. Zij zijn zelfstandig verantwoordelijk voor personeel, informatie, communicatie, organisatie en fmana De gemeente Leiden kent vijf diensten: Milieu Beheer, Cultuur Educatie, Economische Sociale Zaken, de Bestuursdienst en Bouwen Wonen. De dienst Bouwen Wonen kent twee^ectoren: Wonen en Stadsontwikkeling. De stafafdeling Planning Control adviseert de dienst onder meer over de financiële aspecten. De wereld om ons heen is voortdurend in beweging, en de gemeentelijke overheid heeft de taak adequaat op alle verande gen in te spelen. Ook de ontwikkelingen in de stad staan niet stil. Met de regelmaat van de klok worden er projecten opgestart. Die zijn ondermeer gericht op het opknappen van de oude binnenstad, het aanleggen van een nieuwe woonwijk of het optimalis van de verkeerstechnische infrastructuur. Degenen die leiding geven aan deze, vaak zeer omvangrijke projecten kunnen het niet alleen. Zij hebben een rechterhan nodig aan wie ze zaken met een gerust hart kunnen overlaten. Iemand die zelfstandig delen van het project tot ee eindébrengt, en daarnaast ook vergaderingen voorbereidt, zorgt voor een goede verslaglegging, de communicatie coörd neert, het proces bewaakt en rapportages maakt van de voortgang. Zowel voor de sector Wonen als voor Stadsontwikkeling zijn wij op zoek naar een dienstbreed inzetbare Het takenpakket vraagt om iemand met een HBO werk- en denkniveau. Ook beschikt u over prima mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden en kunt u zowel met de directeur alsn de uitvoerders goed omgaan. Verder bent u erg gemotiveerd, hebt u een flexibele, klantgerichte instelling en werkt u, ondanks uw grote mate van zelfstandigheid, goed en graag in een team. Mocht u naast dit alles ook nog ervaring hebben met het werken in projecten, dan bent u voor ons de ideale kandidaat Wij bieden u een uitdagende baan voor 34 uur per week, tegen een indicatief salaris van maximaal 5.583,- bruto per maand (schaal de functie moet nog gewaardeerd worden). De organisatie biedt u verder goede studiefaciliteiten, een eindejaarsuitkerin| 0,8% en de mogelijkheid uw werktijden flexibel In te delen. Ook kunt u gebruik maken van de regelingen voor gedeeltell betaald ouderschapsverlof en bedrijfsfitness. Beide functies zijn voorlopig voor twee jaar ingesteld. Omdat de gemeente Leiden de mobiliteit van haar ambtenaren wil bevorderen, krijgt u een aanstelling in algemene dia Tevens vindt de gemeente dat haar personeelsbestand een afspiegeling zou moeten zijn van de verschillende groepen in samenleving. Vandaar dat vrouwen en leden van etnische minderheden nadrukkelijk uitgenodigd worden te solliciterd Als u meer wilt weten, kunt u van 19 juli tot 24 juli contact opnemen met dhr. R. van Gulick, projectleider, telefoonnummer 071-516 58 20, en vanaf 26 juli met dhr. R. Gerritsen, hoofd van de afdeling Ruimtelijke Ordening telefoonnummer 071-516 58 10. Uw sollicitatie kunt u tot 16 augustus 1999 sturen aan de Gemeente Leiden, dienst Bouwen Wonen, afdeling P&O, ter attentie van Petra Tempelaars, postbus 9100, 2300 PC Leiden, onder vermelding van vacaturenummer BOWO 99.0 De sollicitatiegesprekken zullen in week 36 starten. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de procedure. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Dienst Bouwen en Wonen

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 18