Euro 2000 pakt zwar handel aa Ajax wil Shota Arveladze niet kwijt Sport Mika Salo vervangt Michael Schumacher Friezen krijgen pak slaag Katwijkse dammers profiteren niet van 'thuisvoordeel' op NK Rusman kwartfinalist WOENSDAG 14 JUL11999 chef willem spierdijk, 071-5356464, plv -chef janet v Uruguay naar finale Copa America Asuncion Uruguay heeft als eerste land de finale bereikt van de Copa America. De ploeg won in Asuncion in de halve finale na strafschoppen van Chili: 5-3. Na negentig minuten was de stand 1 -1Alejandro Lembo zette Uruguay voor rust op 1 -0, Ivan Za- morano bracht beide partijen in de tweede helft op gelijke hoogte. In het Zuid-Amerikaans kampioenschap wordt na ne gentig minuten niet verlengd, maar moeten de deelnemers de beslissing via een strafschoppenserie forceren. Mauricio Aros miste voor de Chilenen de tweede strafschop. De Uruguayanen faalden niet vanaf elf meter. Chili, het laatste deel van de wed strijd zonder coach Nelson Acosta door een rode kaart, was toch al niet trefzeker met strafschoppen. In de reguliere speel tijd verprutste aanvaller Marcelo Salas de kans op winst door een penalty op de lat te mikken. In de finale komt Uruguay uit tegen de winnaar van het duel tussen Brazilië en Mexico. Real Madrid krijgt steun madrid Real Madrid is het komende seizoen rechtstreeks ge plaatst voor de achtste finales van het toernooi om de Spaanse voetbalbeker. De club van Clarence Seedorf hoeft daardoor be gin januari in eigen land niet in actie te komen. Rond die tijd neemt Real Madrid deel aan de eerste editie van het WK voor clubteams in Brazilië. De voorkeursbehandeling van de 'Ko ninklijke' werd door alle clubs uit de hoogste Spaanse divisie goedgekeurd. Danzij de medewerking van de andere clubs hoeft Real zich niet voor het nationale bekertoernooi terug te trekken. Europees kampioen Manchester United, dat eveneens in Brazilië van de partij is, was daartoe eerder wel gedwongen. Graf zorgt voor verwarring mahwah De Duitse tennisvedette Steffi Graf heeft gisteren in Mahwah voor verwarring gezorgd. De 30-jarige sterspeelster ontkende dat ze een besluit had genomen over de beëindiging van haar loopbaan. Een dag eerder kondigde Graf in New Jersey aan dat ze aan het einde van dit seizoen zou stoppen in het WTA-toernooicircuit. „Ik ben verkeerd geciteerd", liet ze haas tig aan het Duitse persbureau DPA weten. „Het gaat om een vertaalfoutje. Ik weet juist nog steeds niet wanneer ik stop." De Jong in Finland aan de slag qulu/zwoLLEOefenmeester Theo de Jong gaat weer op het veld staan. De oud-international heeft een contract getekend voor twee maanden bij het Finse Teverit. Terverit is een ploeg uit de tweede divisie, die nog kans heeft op promotie. De club staat momenteel tweede op de ranglijst. Nethold mede-eigenaar AEK Athene athene Het Nederlands/Zuid-Afrikaanse mediaconcern Nethold mag zich mede-eigenaar noemen van AEK Athene. Nethold nam 40 procent van de aandelen over van de Britse multinational ENIC. Dat bedrijf was in het bezit van een belang van 72 procent in de voetbalclub. De aandelen zijn verkocht aan Netmed, een dochter van Nethold. Met de aankoop is een bedrag van zo'n 13 miljoen gulden gemoeid. UEFA: schorsing na drie gele kaarten wenen De UEFA schorst het komende seizoen spelers in de grote Europese voetbaltoernooien pas na drie gele kaarten. Vo rig seizoen volgde een schorsing in de UEFA-Cup en de Cham pions League al na twee gele kaarten. De UEFA schorst spelers opnieuw na hun vijfde en zevende gele kaart. Zwijnenberg mag weg bij Aalborg enschede Clemens Zwijnenberg traint deze week mee met FC Twente. De Tukker heeft nog een eenjarig contract bij het Deense Aalborg, maar hoeft bij die club niet terug te keren. In afwachting van een nieuwe werkgever mag Zwijnenberg zijn conditie op peil houden bij Twente. Keeper Bernardus tien duels geschorst hazerswoude-dorp Bernardus-doelman Johan van Leeuwen is tien wedstrijden geschorst voor zijn optreden in-het door onge regeldheden verstoorde promotieduel tegen FC Rijnland. Daar in ging hij met een paraplu toeschouwers te lijf. Een woord voerster van de KNVB maakte de straf gisteren bekend. Van Leeuwen liet eerder al weten tegen de schorsing in beroep te zullen gaan. Vorige weekwaren de straffen voor FC Rijnland spelers Wim Pikaar en Marcel Gübler al bekend: Pikaar werd voor vijf duels geschorst, Gübler mag tot 1 februari 2000 geen wedstrijden spelen. Bernardus won het duel op 6 juni met 4-1 en promoveerde naar de derde klasse. De Finse coureur Mika Salo vervangt de geblesseerde Mi chael Schumacher bij Formule- 1-renstal Ferrari. De 32-jarige Salo rijdt de Grote Prijzen zo lang Schumacher uitgescha keld is. De Duitser brak z zijn rechterbeen op twee j sen toen hij tijdens de GP van dapest en mogelijk België. Vol- Fin Mika Hakkinen, wordt nu blesseerd was. Hij reed niet in Groot-Brittannië crashte. gens Ferrari is met Salo een eerste man bij Ferrari in de de punten, maar werd een keer Schumacher is naar ver- contract voor de rest van het jacht op de titel. zevende (San Marino) en een wachting zes tot acht weken seizoen gesloten. Hij rijdt sa- keer achtste (Spanje). Salo be- uitgeschakeld. Salo zal hem ze- men met vaste coureur Eddie Salo verving dit seizoen Hi- gon in 1994 in de Formule-1 bij ker vervangen tijdens de races Irvine. De Noord-Ier, tweede in cardo Zonta drie races bij ren- Lotus, reed daarna drie jaar in Oostenrijk, Duitsland, Boe- het kampioenschap achter de stal BAR, toen de Braziliaan ge- voor Tyrrell en sloot in 1998 af bij Arrows. Hij scoorde vijj T WK-punten. Schumacher heeft inmid het ziekenhuis in Northam verlaten en gaat in de fa van Genève een revalidatie gramma volgen. Inmidde! definitief vast komen te dat een losse schroef in remsysteem de zware q heeft veroorzaakt. de kaag De spinnakers bollen trots, maar de vijf Regenbogen van Team Friesland leden in de 123ste interland tegen Team Holland wel een kansloze nederlaag. Gisteren kregen de Friese boten in de twee afsluitende manches op de Kaag opnieuw een flink pak slaag van de 'Hollanders'. Die vergrootten de voorsprong van 37 punten na de eer ste wedstrijddag tot 66 punten, een zeldzaam groot verschil in de in terlandwedstrijden, die tweemaal per jaar plaatshebben, in de Kaag- week en in de Sneekweek. De stand is nu 80-44 voor het Hollandse Team. De Regenboog van Wassenaarder Max Blom kwam gisteren als eerste en als tweede binnen. In de laatste wedstrijd waren de eer ste vier plaatsen zelfs voor Team Holland. In het gedrang net over de finishlijn was er een kleine aanvaring tussen twee Hollandse boten, waarbij lichte schade ontstond. Vandaag wordt de 'natte Kaagweek' afgesloten. foto henk bouwman oldenzaal cpd Ook na de komst van Nikos Machlas wil Ajax niet af van Shota Arveladze, de eerste spits in de voorbije twee seizoenen. „Ar veladze is niet te koop", zei directeur spe- lersbeleid Danny Blind gisteren in Olden zaal, waar Ajax in zijn tweede oefenwed strijd met 8-0 won van de hoofdklasser Quick'20. Het Turkse Fenerbahce zou de Georgische spits van Ajax willen overne men. „Het voordeel van Arveladze is dat hij op verschillende posities kan spelen", aldus Blind. Gisteren speelde Arveladze één helft als centrale middenvelder achter de spit sen. In Ajax' eerste oefenwedstrijd, afgelo pen zaterdag tegen Taxandria in Oisterwijk, was dat ook al het geval geweest. Blind zei vorige week bij de presentatie van Machlas dat het technisch kader zich intern zou beraden over de gevolgen voor de spitsen Arveladze en Benni. Voorlopig lijkt het erop dat trainer Jan Wouters, die gisteren geen commentaar wilde geven, met Arveladze gaat experimenteren. Benni was gisteren in de eerste helft de spits van Ajax. Hij scoorde eenmaal. Machlas overtrof hem na rust, in spel en productiviteit. De Griek was evenals afgelo pen zaterdag tweemaal succesvol. In de tweede helft viel ook Dani op. De Portugees keerde met twee fraaie treffers terug na een langdurige liesblessure. In de gedachten van Wouters is Dani in eerste ipstantie de concurrent van Richard Witschge als lin kermiddenvelder. Aron Winter, de nieuwe aanvoerder van Ajax, liet zich in de eerste helft uit voorzorg wisselen met een lichte spierblessure. Bij Ajax ontbraken met, eveneens lichte bles sures, Van Halst, O'Brien, Babangida, Tobi- asen en Menzo. Ajax heeft zich teruggetrokken in een trainingskamp in het Overijsselse De Lutte, nabij de Duitse grens. De club oefent deze week nog twee keer tegen amateurs, don derdag tegen Germanicus, zaterdag tegen Elburger SC. De doelpunten tegen Quick'20 kwamen op naam van Machlas (2x), Dani (2x), Knopper (2x), Benni, Laudrup. Bas Messemaker en Michiel Kloosterziel boeken tot nog toe tegenvallende resultaten tijdens het Nederlands Kampioen schap Dammen voor aspiran ten in Rijnsburg. De Katwijkers staan respectievelijk op de ge deelde derde en zesde plaats. Een ticket voor het WK ligt klaar voor de nummers een en twee. Het goede nieuws voor de 16- jarige Katwijkers was gisteren dat koploper Johan Sterrenburg zijn partij verloor van Niek Kuy- venhoven, die daardoor naast hem aan de leiding kwam. Diezelfde Kuyvenhoven be zorgde Bas Messemaker maan dag een baaldag. De Katwijkse atheneumscholier stond er goed voor, maar in tijdnood 'vergooide' hij 'het nog hele maal'. „Dat is balen, want het scheelt enorm of je wint of ver liest." Gisteren herstelde de Katwijker zich goed in een snel gewonnen partij tegen Steven Wijker, maar daarmee was de verliespartij nog niet vergeten. „Het valt gewoon tegen dat ik maandag heb verloren. Maar ik moet er nu gewoon voor gaan", aldus Messemaker, die vorig jaar op het NK in Rijnsburg tweede werd, achter zijn plaats en klasgenoot Michiel Klooster ziel, die daarna op het WK in Italië zilver behaalde. Messe maker werd vijfde op het WK voor aspiranten, dammers van 14,15 en 16 jaar. Voor Kloosterziel was de maandag ook al geen geluks dag. De titelverdediger verloor van Bart de Vos, terwijl hij wel een winnende doorbraak had kunnen maken. Gisteren stond hij in de partij tegen de num mer laatst Gerlof Kolk uit Brit- sum een schijf voor. „Ik wilde gewoon winnen, maar ik deed een domme zet", aldus Michiel Kloosterziel, die genoegen moest nemen met remise. „Ik ben waarschijnlijk minder in vorm, en ze verwachten nu veel van je", geeft hij als verklaring voor de teleurstellende resulta ten. Toch heeft Michiel Klooster ziel de hoop op een WK-kwalifi- catie nog niet helemaal opgege ven. ,,'t Zou nog wel kunnen als ik nog of twee of drie partijen win." Het NK begon vorige week donderdag met een goedbe zochte damdemonstra(ie doo grootmeester Johan Krajen brink uit Nijmegen. In De Ka zeme, het gebouw van de Flo raband aan de Waardstraat, wordt nog tot en met zaterdag gespeeld. De partijen beginnen elke dag om 12.00 uur, zaterdag om 10.00 uur. Het kampioenschap wordt georganiseerd door de Rijns- burgse Damclub. Voor de tien deelnemers is er ook een ne venprogramma. Gisteravond werd Duinrell bezocht, van avond is er een voetbalwed strijd en vrijdag gaan de jonge dammers bowlen. De acht dammers die niet uit de omge ving komen verblijven in gast gezinnen. „Het is wel lekker om in je ei gen bed te slapen, maar het is ook wel leuk om bij een gastge zin te zijn", vindt Bas Messe maker. De Katwijker, die voor- hillegom peter klein Michael Rusman heeft zich bij de Hillegomse Open reeds on der de beste acht BI-mannen geplaatst. De jeugdige Venne- per schakelde eerst het Hil legomse servicekanon Willem Visser uit en kreeg vervolgens van de geplaatste Sijmen de Lange een vrije doortocht. De verrassingen kwamen uit het Cl-toernooi. Maikel van Mastrigt versloeg favoriet Basti- aan Tromp in drie sets en be reikte daarmee de kwartfinale. Rick Oostdam kwam zover ten koste van Rick van Eeden en Pirn Swart. De sollicitatieverplichtingen van Sijmen de Lange noopten de Dekker-speler zich kort voor aanvang van het sterk bezette toernooi van Hillegom terug te trekken. Bondsgedelegeerde Jan van der Loo reageerde alert en verving de als eerste ge plaatste Dekker-speler met een herplaatsing van de nummers 2, 3 en 4 van het schema, res pectievelijk Marco van Trigt, Haarlemmer Frank van der Heuvel en Mark Fleischeuer. Michael Rusman kreeg vervol gens van de nu als vierde neer gezette De Lange een vrije doortocht naar de kwartfinale. Het toernooi in Hillegom on derging een tweede aderlating door het terugtrekken van Rabobank ^eldsctLÖag b/y t -f e^nis f \932 Tjeerd Star, die vorige week een lichte heupblessure had opge lopen. De Katwijkse kopman van Zee Duin verleende Gui- do van Solinge een eenvoudige eerste ronde. Bij de vrouwen sloegen de verwachte finalistes, Amy van Buuren en Mirjam de Groot zich ten koste van Sabrina Ber- graaf en Anne-Karine Wilbrink moeiteloos naar de kwartfinale. Merenwijkse Sylvia Sieval was in twee reeksen de baas over Sasja Theeboom van Maccabi- -Amsterdam. lopig nog met dammen wil maar ik zit liever op het doorgaan, baalde wel van het strand." mooie weer van de afgelopen stand na ri|f rondcn. |ohan Ster_ dagen. „Het is hier aardig koel, renburg 5-7,2. Niek Kuyvenhoven 5-7, CIRCUIT IN CIJFERS 3. Bas Messemaker 5-6, Bennie Pro voost 5-6, Bart de Vos 5-6, 6. Michiel Kloosterziel 5-5, Jasper Daems 5-4, 8. Gerlof Kolk 5-3, Chris Thio 5-3, Steven Wijker 5-3. De organisatie van het Europees kampioenschap bal, de stichting Euro 2000, pakt de zwarte handel in gangskaartjes aan. De stichting eist van het Amsten se ticketbureau Cupido dat het stopt met het pla van advertenties waarin EK-kaartjes te koop wordei jde vraagd. rotterdam anp Gaat Cupido door, dan onder neemt Euro 2000 gerechtelijke stappen. „We willen dit in een vroeg stadium aanpakken. We hopen dat er een afschrikwek kende werking van uit gaat", zei woordvoerder Van der Eijk van de stichting Euro 2000. De stichting dwong in maart al een Engelse touroperator te stop pen met het aanbieden van zo genoemde hospitality-pack ages, een combinatiepakket van een dure toegangskaart plus parkeerkaart en diner. De EK-organisatie wil koste wat kost een fiasco als bij het WK 1998 in Frankrijk voorko men, toen de zwarte handel in toegangskaarten welig tierde. Vele supporters ontvingen des tijds hun bestelde tickets niet, hetgeen touroperators nen schade opleverde. Ticketbureau Cupido teerde onlangs in een dagblad en bood daarin houders geld voor hun kets. De stichting Euro verbiedt echter doom van plaatsbewijzen. Volge voorwaarden vervalt dan matisch het recht op tot de stadions. De stichting heeft, om; handel te voorkomen, dei te kaartjes op naam gi Houders moeten in prinq de ingang van het stadio geldig legitimatiebewijs la tonen. De stichting erke iedereen controleren U stadion ondoenlijk is, mi 1 wel steekproeven houden ker als er aanwijzingen zwarte handel zijn", aldu der Eijk. DUIVENTIL Wilt U iets melden? Bel 071-5356461 (Wim van Duivenbodi ifge gelijks tussen 10.00 en 14.00 uur. Faxen mag ook: 071-5321 E-mail: redactie.ld@damiate.hdc.nl Miquel van Kessel (Ter Aar) is in de laatste rit van de klas sieke Franco Beige derde ge worden. Door deze prestatie kwam de wielerprof van TVM op de vierde plaats in de eind stand. De Deen Tayeb Braikia won de rittenkoers in België Het vrouwenteam van KWV De Kaag won zaterdag de sloeproei-races in de gig-cate gorie. Het team werd eerder dit jaar wereldkampioen. Het he renteam van KWV De Kaag pak te eveneens de eerste prijs. Bij de gewone sloepen wonnen de vrouwen van KNZ&RV Muiden en de heren van het Sloepwe zen. Het was de derde keer dat tijdens de Kaagweek wedstrij den sloeproeien werden gehou den Tourbaas Leblanc is posi tie over een etappe in Zeeland. Maar niet in 2003. In dit jaar bestaat de Tour de France 100 jaar en de ronde blijft dan bin nen Frankrijk. De organisatie in Zeeland moet nu denken aan 2004. In 2001 bezoekt dè Tour de Belgische plaats Duinkerken De clubwielercompetitie van de KNWU krijgt in 2000 een an dere vorm. De competitie wordt teruggebracht van drie naar twee rayons en uitge smeerd over een periode van maart tot medio september. De westelijke koersen, dus ook de Zoeterwoudse Waterschaps ronde, krijgen nu ook renners uit Brabant, Zeeland en Lim burg aan de start. Cyclosportie- ven mogen in 2000 niet meer aan de clubcompetitie mee doen Vorige week is Tom Maaskant overleden. Maaskant was de grondlegger van de jeugdafdeling van hoofdklasser UVS Marcel Peeper komt het nieuwe voetbalseizoen uit voor zondaghoofdklasser Sporting Flevoland In de zaterdag vijf de klasse A van de KNVB is Meerburg terruggetrokken. DWO neemt de open plaats in. De nieuwe naam van de fusie clubs OSC en Postalia is Haagse Hout De tuchtcommissie van de KNVB West 3 heeft Rerfl, Oosten (Kranenburg) tot, vember 2000 geschorst. V Oosten, die inmiddels rat voetballen is gestopt, dee! de wedstrijd tegen Vitesse een kopstoot uit aan de scheidsrechter Op vrijdcj juli wordt er voor het Noa |ei wijkse strandpalviljoen va rard van Roon een strand volleytoernooi gehouden zaterdaghoofdklassers int e' Scheveningen nemen aan toernooi deel. Er wordt 17.30 uur begonnen De wijkse basketvereniging G hoppers heeft twee nieuw net speelsters aangetrokken n| gaat om de 20-jarige Urkxac' Liesbeth Faber en de AmsL veense jeugdinternationa! PZ1 Kurcharski (17). Grasshof heeft er nu flink wat leng# De open dagen van de bé eid voetbalclubs zijn bekend eir de liefhebbers de juiste di kc 30 juli Ajax (9.30 uur), 311 PZI Willem 11(13.00 uur),28j V Feyenoord (11.00 uur), 2i !J| tus PSV (12.30 uur), 7 aug eid FC Utrecht (11.00 uur), 21 Sparta (13.00 uur), 31 juli Den Haag (10.00 uur) en FC Haarlem (11.00 uur) Fabian Otto uit Ter Aarw gelopen zaterdag derde IBSA Raceboard World pionship bij Westeinde in gië. De Alphense Petra va! Linden behaalde een vien \'F plaats. De 15-jarige Joerii Dijk uit Ter Aar eindigdei vierde op het jeugd WK vt fo surfers tot 18 jaar in Finla Op Renbaan Duindigt woi lir$ zondag de Van Brienen M "d( rial gehouden, de klassiek waarbij tweejarigen duize meter afleggen. De eerste Pm is om 13.00 uur. De drave strijden in Wassenaar om We> Prijs der Driejarige Stayer Hoofdsponsor Rabobank RTV De Bollenstreek teke vanavond een contractdi Pn' bank nog vier jaar aan de lerploeg verbindt SCOREBORD Hillegomse Open. HEB 1, eerste ronde: M Smit-J. Bus ker 6-4 6-4; R. van Oosten - H. Coesel 6-3 6-2; A Robben (8) - P Assendelft 6-2 6-2; M. Rusman - W. Visser 2-6 6-3 6-2; W. Kramps - P. Kortleve 6-3 7-5; A. Hertzberger (5) - M. Lexmond 6-0 6-0; P. Visser - R. Lammens 6-2 6-2; G van Solinge - Tj. Star w.o.; H. van Velzen - R. Veldt 6-4 6-3; J. Gun ster - H Kroon w.o. wegens met opko men. Tweede ronde: M Rusman - S. de Lange (4) w.o. DEB1, eerste ronde: S Bergraaf - H. Rothbarth 6-3 6-1; D. v.d. Eem - J. Tromp 4-6 6-2 6-3; S Sieval - S. Theeboom 6-2 6-4; A.K. Wilbrink - M. Nagtegeller w.o wegens ander toernooi. Tweede ronde: A van Buuren (1) - S Bergraaf 6-2 6-0; J. van Dam - M. v.d. Berg 6-1 7-6; M. Groenleer - P v.d. Akker w.o.; R. Crama - M. ten Berge 3-6 6-1 6-4, M. de Groot (2) - A.K. Wilbrink 6-1 6-2. HEB2, eerste ronde: P. van Hal - R. de Wolf 6-1 5-7 6-1MLexmond (3) - B. van Emmerik 6-0 6-4; T. Bavelaar - S. v.d. Voort 6-3 0-6 6-3; J. Muller - K. Korenhof 6-4 6-1; F. Stokman - F. Vogel 7-5 6-2. DEB2, eerste ronde: M. Aalders - S. Faas 2-6 7-5 6-2. HEC1, eerste ronde: M. van Mastrigt - P. Engel 6-2 6-0; M. van Tol - B. van Rijn 7-5 6-1; S. Wassenaar - R. Well- ner 6-3 7-6; R. Oostdam - R. van Eeden 4-6 6-1 6-3; N. Ravensbergen - MGaemers 6-0 6-2; G. van Bussel - M. Voskuyl 6-4 6-4 Tweede ronde: M. van Mastrigt - B. Tromp (1) 7-5 3-6 6-2; E. Ravensbergen - F. Buis w.o.; R. Oostdam - P. Swart 7-5 7-5; L. de Lange - R. de Groot 6-16-1. DEC1, eerste ronde: T Waayer - E. v.d. Voort 6-3 6-4; F. Schaap - D. Dolie- slager 6-2 7-5; S Stroombergen - M. Heemskerk 7-5 6-3. Lucky Ten, dinsdag 13 juli. 4 - 5 - 7 - 9 - 11 - 16 - 18 - 26 - 34 - 41 42 - 45 - 47 - 50 - 52 - 57 - 61 - 68 - 73 76. (onder voorbehoud) PRIJSVRAGEN schap 2-2 (0-0). 0-1 Frankel, 1-1 Stege- man, 1-2 Viscaal, 2-2 Buitenhuis. Bergen - Heerenveen 3-11 (0-4). Doelpun ten Heerenveen: Lurling 4, Denneboom 4. Samardzic. Ebiede, Nurmela. Nijmegen. NEC amateurs - NEC 0-11 (0- 8). Doelpunten NEC. Schultz 4, De Gier 3, Peter van Putten 2, Van Rijswijk, Gou- Eupen (Bel). Alemannia Aachen - Roda JC 2-0(1-0). (Fra), 5. René Ruitenberg (Elbir} Sopot. Vrouwen, 380.000 gul ronde: Weingartner (Dui) - Ols» 6-4 6-4, Farina (Ita) - Decha fc„\ e. n e. -7 iciuil. 'I Vriendschappelijke wedstrijden: Olden zaal. Quick '20 - Ajax 0-8 (0-1). Doelpun ten Ajax: Machlas 2, Dani 2, Knopper 2, Benni, Laudrup. Bijzonderheden: Tweede- elftalspeler Mitchell Piqué bezette de linksbackpositie en blijft voorlopig bij de selectie. Machlas na rust ingevallen voor Arveladze. Herpen. Herpinia - Feyenoord 2-6 (1-4). Doelpunten Feyenoord: Van Vossen 2, To- masson, Kalou, Kornejev. Alvaro. St. Oedenrode. Rhode - PSV 0-10 (0-5). Doelpunten PSV; Nilis 3, Nikiforov 3, Bou- ma 2, Van Bommel, Gakhokidze. Terwolde. Go Ahead Eagles - De Graaf- ATLETIEK Boedapest. WK moderne vijfkamp, landen. Vrouwen: 1. Groot-Brittannië 4749 pun ten, 2. Italië 4745, 3. Wit-Rusland 4602, 4 Tsjechië 4524, 5. Rusland 4515. (Fra) 6-0 6-3, Cervanova (Slw) v. (Fra) 7-5 6-0. Leon-Garcia (Sp* *ui ka (Pol) 6-1 6-4, Torrens-VaK fc Bes (Spa) 6-4 6-3, Nacuk (Joel (Kro) 6-3 6-4, Zvereva (WRllffl (Tsj) 6-4 6-3. i ied Palermo. Vrouwen, 290.000 g^1 ri ste ronde: Myskina (Rus) - Oreffl 7-6 6-3, Montolio (Spa) - Perfett 6-1, Vavrinec (Zwi) - Begerowffl |f) 5, Canepa (Ita) - Garbin (Ita - bin, Carlsson (Zwe) - Serna (S£ 6-4, Diaz Oliva (Arg) - Kruger (Z; |rj^ ikl Golarsa (Tta) 6-1 6-2,'Reeves (1 öJf< ner (Dui/6) 6-3 5-7 6-3, Kulii Gagliardi (Zwi/4) 7-5 6-3 in mb

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 20