Fleischeuer staat dicht op achterlijn en wint Vogel is de sterkste bij De Boekhorst 'De Regenboog' is en blijft een klasse apart Sport L.I.A.M. Alphians verpulvei gehandicapt Storks Ajax (L) is terug bij s Riante voorsprong voor Team Holland MAANDAG 12 JULI 1999 CHEF WILLEM SPIERDIJK, 071-5356464. PLV.-CHEF JANET VAN DIJK, 071-1 ^sP°"*<V Rabobank w vol energie Mercedes-Benz NOTARISKANTOOR Mr. H.H. Augstein L.J. SPORT ALL - IN SPORTSTORE NOORDWUKERHOUT PETER KLEIN Floris Vogel en Laurens de Lan ge waren de opmerkelijkste spelers bij het Open Toernooi van het 35-jarige De Boekhorst. De Merenwijker won het hoofdnummer, het mannenen- kelspel Cl, met twee maal 6-2 van Nick van Winsen. De jeug dige De Lange was een catego rie lager, de C2, in drie sets de meerdere van Maikel van Mastrigt. Bij de vrouwen verras te Daniëlle Heemskerk de favo riete Margo Kleijn. Het lot had de winnaars van de Cl en C2 in de hoogste cate gorie reeds in de eerste ronde aan elkaar gekoppeld. Vogel ze gevierde na drie lange sets over De Lange, die zich daarna ver der op zijn eigen categorie kon richten. De ongeplaatste Me renwijker, die voor een trai ningsimpuls met succes van Dekker Tennis naar de buurver- eniging overstapte, bleef in de tweede ronde de als eerste ge plaatste districtsjeugdkampi oen Niels Ravensbergen voor. Vogel schakelde daarna thuis- speler Martij n van Overschot uit en was bij de beste vier de baas over jeugdtalent Roderick Goedegebuure. De kroon op een opmerkelijke reeks van overwinningen kwam in de slotronde tegen zijn nieuwe club- en teamgenoot, maar heel vaak 'angstgegner, Nick van Winsen. De Lange versperde de Cl-fi nalist in de C2 al in de halve fi nale de weg. In de eindstrijd moest de jonge Lissenaar de eerste set met 7-5 nog aan Noordwijker Maikel van Mastrigt afstaan, maar in de volgende twee delen was De Lange oppermachtig. In de Dl- afdeling gingen de titels naar loost Bartels en Marlies Laros. Dick Hijdra was de sterkste singelaar in het enige open on derdeel bij de Strooplikkers in Langeraar, de Dl-single. De thuisspeler was een klasse apart. De vader volgde ditmaal het voorbeeld van de zoon. Ton Hijdra zegevierde met Yong- Yong Verhoeff bij de Dl 25+ mixen. ALPHEN A/D RIJN «PIETER VAN DER VLIET Alphians won dit weekeinde op eigen veld verrassend tweemaal van de nummer twee Storks. De cijfers waren beide keren alles zeggend: 10-0. Hierdoor is de spanning in de hoogste klasse van het landelijk softbal weer helemaal terug. Niet zozeer de strijd om de eerste plaats, maar wel de daaropvolgende drie plaatsen die recht geven op deelname aan de play-offs voor het kampioenschap. Alphians liet in de thuiswed strijd zien dat het dolgraag aan de eindstrijd wil deelnemen. Gretig en agressief werd Storks op alle fronten verslagen. Nu was de nummer twee van de ranglijst gehandicapt door het ontbreken van openingspitcher Terence Hibbert. De Nieuw- Zeelander kampt met een rug blessure. „Zonder Hibbert, moeten ze het van hun veldspel hebben", wist catcher Glynes Kenepa. „En dat is niet goed verzorgd. Je ziet ze grabbelen en te veel fouten maken, omdat ze dit niet gewend zijn." Onnodige fouten van Storks zorgden in Alphen voor een vroege voorsprong van de thuisclub, die slechts 5 innings nodig had om de 10-0 eind stand te bereiken. Aan slag we len Kenepa (.666) en Tod Mer- cera (1.000) het meest op. In wedstrijd twee was eveneens niet in staat Aln| van repliek te dienen. De si matie van de Alphenaren nog het meest door de home-run van Sa; Reina. De routinier groot gemak de bal om** gens de vier honken op heid te ronden. Na zes ii moest Storks bij 10-0 wed de witte vlag hijsen. Bij de vrouwen van f heerst nog steeds een n stemming. Ondanks de bj rijke 1-0 en 3-2 oven op Herons zijn de vrouw! altijd zoekende naar het ritme. Maar na een vrtW van Gisele Benoit op slaal Rooswinkel, wisten de ti sen het tot een goed e brengen. Veel minder mail was het tweede duel, dat J en 2-2 in een tie - break J moest worden. In de g kende achtste slagbeurt I Alphians met een loper J tweede honk. Met stootj werden de honken waarna Saskia Ashman m rake klap Michelle Blon de thuisplaat sloeg voord eindelijke zege. Door dit taat voert Alphians de ra aan in de degradatiepoule VI dubbele overwinning op vogels betekent wijwei i houd in de eerste klasse. WIM SIEMERINK 'gptOLPU, PRESENTATIE NOORDWIJK - SASSENHEIM Knappe zege Karolien Hoogeveen bij Forescate Het gaat hard tegen hard, maar voorzichtig ErikBuijs (Voorschoten) en Diederik Forma (Amster dam) moeten over een half uurtje aan de bak in de Regen boog van Wassenaarder Max Blom. Ze maken deel uit van het Holland Team, dat de 123ste interland afwerkt tegen het Team Friesland. De Hol land Friesland Teamwedstrij den in de Regenboogklasse vormen het hoogtepunt van de 79ste 'natte' Kaagweek. De vraag is of ze zenuwachtig zijn. De twee kijken elkaar lachend aan. „Gespannen", antwoordt Forma dan maar diplomatiek. Waarna Erik Buijs vriendelijk uitlegt dat ze wel extra gecon centreerd zijn als de weersom standigheden zwaar zijn. De boten zijn duur, en schade is wel te repareren maar blijft al tijd zichtbaar. Vandaar. Maar de weersomstandigheden op De Kaag zijn dit weekeinde ab soluut niet zwaar, ze zijn 'su per'. De zon schijnt uitbundig, er waait een lekker watersport- windje. En dus staan de twee zeilers ontspannen tussen de andere deelnemers - ontspan nen en stoer, mannen onder elkaar. De Maximum van eigenaar Blom, met voordekker Buijs en middenman Forma, maakt ze ven jaar deel uit van het Hol land Team, dat bestaat uit vijf boten. Selectie gebeurt op ba sis van wedstrijdresultaten, maar ook de reglementenken nis telt mee. Er wordt in een relatief korte baan gevaren, de oude boten liggen diep in het water en varen niet hard. Het komt daarom vooral op tactiek aan - in de Regenboogklasse is elkaar de loef afsteken veel meer dan een spreekwoord. Snelle jurybootjes houden tij dens de wedstrijd alle ma noeuvres in de gaten, wie de (voorrangs) regels niet in acht neemt, wordt hard en schel te ruggefloten. De Regenboogklasse is een klasse apart, en dus kan het gebeuren dat een goede boot toch niet in het team komt, omdat anderen dat niet willen en tegenstemmen. Inderdaad, een soort ballotage, knikt Erik Buijs. Het past bij het elitaire karakter van de Regenboog klasse. „Het zijn dure boten in aanschaf en onderhoud, het is allemaal teakhout en maho niehout. Er wordt ook nooit voor de lol mee gezeild", aldus de Voorschotenaar, die vijf jaar geleden voordekker werd op de Maximum, en daar verant woordelijk is voor de zo type rende spinnaker.Als je een nieuwe wilt laten bouwen, kost dat maar zo 250.000 gulden", beweert hij. „Welnee joh", zegt middenman Diederik Forma. Buijs gaat het even navragen, en komt er dan achter dat een nieuwe boot inderdaad veel goedkoper is, ongeveer 140.000 gulden. Op de Nederlandse wateren zijn in de zomer zo'n zeventig Regenbogen te bewonderen. De meeste - 45 a 50 - komen uit 'Holland', de rest uit Fries land. En daarmee houdt het Regenbogenverhaal zo'n beet je op. Volgens Erik Buijs staat er in de Verenigde Staten ook eentje geregistreerd, 'maar niemand weet waar die is'. En er schijnt er ooit een naar Cu rasao te zijn getransporteerd, 'maar niemand weet waar die is gebleven'. Vanwege het kwetsbare hout wordt er alleen 's zomers mee gevaren. Ongeveer eens in de twee weken zijn er wedstrij den, maar de confrontatie tus sen Holland en Friesland heeft slechts twee keer per jaar plaats. Tijdens de Kaagweek, en later deze maand in de Sneekweek. In de winter zeilen Buijs en Forma met een J22. Dat is volgens de Voorschote naar een snel opkomende kiel- bootklasse, waarin veel jonge mensen zeilen, en met wed strijden buiten de Hollandse danwel Friese grenzen. De combinatie met de Regenboog is leuk", vinden Buijs (36) en Forma (25). In de Regenboog gaat het 'hard tegen hard', vertellen ze. Buijs: „Maar echte aanvarin gen zijn er bijna niet. Het zijn zulke mooie schepen, je kunt het bijna niet herstellen als er iets fout gaat." Met de Maximum gaat niets fout, op zaterdag niet en op zondag ook niet. De boot met nummer 131 komt in de vier manches twee keer als eerste, een keer als tweede en een keer als derde binnen. DE KAAG JANET VAN DIJK FOTO HENK BOUWMAN Het Team Holland begint morgen aan de twee laatste wedstrijden in de Regenboogklasse met een riante voorsprong van 37 punten op het Friese team. De 'Hollanders' wonnen de twee manches op zaterdag met ruim verschil, even als de tweede wedstrijd van gisteren. De eerste manche van gisteren werd met slechts een punt in het voordeel van het Holland Team beslecht. De 'interlands' worden sinds 1934 gevaren. Van de 123 wedstrijden wonnen de Hollanders er 79. „Wij voeren veel beter dan de Friezen. Dat hadden we niet verwacht omdat zij ook een goed team hebben", aldus Diederik Forma, die bemanningslid is op de boot van Wassenaarder Max Blom. „Vooral zaterdag kwamen we sterk terug, doordat we goed op iedereen hebben ge let. We lagen met twee boten voor en hielden twee Friese boten tegen, waardoor er nog twee andere boten van ons team tussendoor konden komen." De Regenbogen zitten elkaar dwars tijdens de eerste wedstrijd van de 123ste interland tussen de Holland en Friesland op de Kaag. Boot nummer 131 is de Maximum van Wassenaarder Max Blom. Mark Fleischeuer en Karolien Hoogeveen sloten een su bliem gespeeld Forescate's Open af met de BI-titels. De Unicummer versloeg in de eindstrijd in twee sets een andere voormalige A-speler Sijmen de Lange. De nog B2-speelster Hoogeveen had geen enkel probleem met Annemiek Wissink, die de warmte als extra tegenstander had. Donald van Veen won in Voorschoten maar liefst drie eerste prijzen. Het B2-enkelspel en de dubbels in de Cl-catego rie met respectievelijk Adrie Ta- lakua en Marieke van der Mijn. Tanja Nossik voegde aan haar tweede prijs in de B2. achter al weer Hoogeveen, de titel in de Cl toe. „Ik heb dit toernooi gewoon heel goed gespeeld", klonk Flei scheuer ook zelf heel tevreden na afloop van zijn finale tegen De Lange. „Al had Sijmen in de eerste set wel de beste kansen. Op 5-4 en 6-5 mocht hij voor de set serveren, maar hij kon toen zijn service niet winnen. Ik heb de hele eerste set vrij agressief gespeeld. Dicht op de achter lijn, terwijl ik normaal toch wat verder naar achteren sta. Vanaf de tiebreak van de eerste set en de hele tweede set liep dat uit stekend en kwam ik ook niet meer in gevaar." In de halve fi nale had Fleischeuer Mare Na- gelkerken in twee sets terugge wezen en was De Lange snel klaar met Arthur Hertzberger. Fleischeuer had wel de nodi ge kritiek op de plaatsing door de bondsgedelegeerde. „Dat Guido van der Broek hier niet geplaatst stond, is natuurlijk heel vreemd. Net als Arthur Hertzberger op plaats 1. Niet omdat hij geen goede speler is, maar alleen omdat hij na twee weken zo ongeveer bovenaan de ranglijst van het circuit stond. Die weken was ik met vakantie en speelde ook Sijmen de Lange nog niet. Voor een sterk bezet toernooi als Fores cate is het jammer, dat daar door een paar goede spelers, zoals Guido, te snel uit het toer nooi worden geslagen. Dan mis je aan het eind van de week een paar goede partijen." Zelf vond de winnaar, die de eerste beginselen van het spel letje bij de organiserende club opdeed, de kwartfinale tegen zijn plaatsgenoot uit Voorscho ten en teamgenoot bij Unicum Gertjan Egberink zijn beste par tij. „Het was voor Gertjan zijn eerste toernooi, maar hij stond wel geplaatst. Niet dat dat niet terecht is, maar helemaal vol gen doe ik het ook niet." Wie de beste wil zijn, moet CRICKET JEROEN BAL Na de reeks goede prestaties van de afgelopen weken, is Ajax weer terug bij af. In de verloren wedstrijd tegen het Amster damse VW doemde het aloude probleem van de Leidenaren weer op: het uiterst inconstante batten. Slechts drie batsmen kwamen boven de tien runs en niemand haalde een score van boven de veertig. Het totaal van de Ajacieden bleef gisteren uit eindelijk steken op 101 runs all out. Met enige moeite behaalde VW het totaal voor het verlies van acht wickets. De Ajax-inning kende een dramatische start. Bij een score van 16 runs zaten al drie bats- men aan de kant. Mark Verbeek CIRCUIT IN CIJFERS Forescate's Open, Voorschoten HEB1, kwartfinales: S de Lange - M. Visser 6-4 6- 4; M. Fleischeuer - G.J. Egberink 3-6 6-2 7-5 Hal ve finales: S. de Lange - A Hertzberger 6-1 6-2, M. Fleischeuer - M Ngelkerken 6-2 7-5. Finale: Fleischeuer - De Lange 7-6(4) 6-2. DEB1, halve fi nales: K. Hoogeveen - B v d Gugten 3-6 6-3 6-0. A Wissink - M Groenleer 6-1 0-6 6-4. Finale: Hoogeveen - Wissink 6-2 6-0 HEB2, halve finales: F. de Groot - C Vrieze 6-4 6-1. D van Veen - V R Borsboom 6-3 6-2 Finale: Van Veen - De Groot 6- 4 3-6 6-2 DEB2, halve finales: K, Hoogeveen - L van Ruiten 6-0 6-0, T. Nossik - S Korenhof 6-0 6- 4. Finale: Hoogeveen - T Nossik 6-4 6-2. HDB, fi nale: G J Egberink/M. Fleischeuer - S. Geer- lings/R. Versteeg wo wegens ziekte Versteeg GDB, finale: B v.d. Gugten/F v.d. Capellen - P. Hoogwater/M. Koopman 3-6 6-2 6-4 HEC1, halve finales: W. Jacobs - V.R Borsboom - 6-0 6-1; B. van Eeden - W. Oosterbaan 7-5 6-4. Finale: Jacobs Van Eeden 4-6 6-1 6-2 DEC1, halve finales: T Nossik -1, Calor 6-3 6-1; M. Ken- gen -1 Polla 6-3 6-0 Finale: T. Nossik - Kengen 6-3 6-3. HEC2, halve finales: W Oosterbaan - R van Ark 3-6 6-4 6-4; R Kieviet-M v.d Pi|l 6-3 7- 6. Finale: Oosterbaan - Kieviet 6-2 7-6. HDC, fina le: A. Talakua/D. van Veen - Bergh/T. Langmuur 6- 4 7-6. DDC, finale: C van Doesburg/Wi|nobel - Van HEC1 35+. finale: R Philips - W. Grosveld 7-6 6- 3. HDC1 35+, finale: J. de Jong/P. de Vetten - C. Brouwer/C. Strijk 3-6 7-6 6-2. HED1, halve finales: R van Ark - S. v.d. Steen 6-4 6-3: W. Wijnen - T Langmuur 4-6 6-4 7-5 Finale: Van Ark - Wijnen 6-3 6-1 DED1, halve finales: D. Laalglaod - H. van KampenhoutL. Bitter - J.- Johnsson walk over. Finale: Laagland - Bitter 6-3 3-6 6-2. HDD1, finale: De Jong/Van Wijlen - Geus 2x 6-1 6-1. DDD1, finale: Bakker/Janssen - Boven- berg/Reichert G001, finale: Cozijn Rooy- akkers- Meulenkamp/Koorevaar 6-1 6-3 HED1 35+, finale: Van Hagen - J W. Vreeburg 3-6 6-4 6-3. HDD1 35+, finale: Blikman/Laaglano - Faber/Van Keulen 7-6 6 1 DDD1 35+, finale: De Boekhorst 35 jaar, Noordwijkerhout HEC1, halve finales: F. Vogel - R. Goedegebuure 7-5 6-2; N van Winsen - M. Aartman 7-6 6-2. Fi nale: Vogel - Van Winsen 6-2 6-2 DEC, halve fina les: M. Klei|n - A. Pan 7-5 6-2, D Heemskerk - M Vink 6-3 1-6 6-1. Finale: Heemskerk w v Kleijn HEC2, halve finales: L de Lange - N van Winsen 6-4 6-3; M. van Mastrigt - M de Bruine 6-0 6-3 Finale: De Lange - Van Mastrigt 5-7 6-0 6-2 HDC1, finale: M Aartman/J Uittenboogaard - A Broekhof/A Turk 3-6 7-6 6-4 HDC2, finale: R Duindam/A Kuipers - P de Bruin/W van Utrecht 3-6 6-3 6-4, F Abrahams/J Bos - D van Berkel/J van Schooten 6-0 6-3. DDC, finale: T Broers/E den Hollander - A Pan/C Lam 6-3 6-4. GDC, fina le: D. Kuipers/B. Zuidervaart - T Boterbloem/D Kortekaas 6-1 6-1 HEC2 30+, halve finales: G Morera - M. Kroon 6-1 6-1; C van Veen wv R Mesman Finale: Van Veen - Morera w.o DDC2 30+, finale: K Homan/A De Vlieger - T Harmsen/M. Verheijen 6-4 6-4 GDC2 30+, finale: M v.d. Meer/B Lumoindona - S. Pessel'F. Wezenberg w.o. HED1, halve finales: J. Bartels W Kaandorp 6-4 6-3; B. Lim - R Jonkheer 6-4 6-2. Finale: Bartels - Lim 7-5 6-4. DED1, halve finales: J Verdoes - M Lim 7-5 2-6 6-1, M Laros - L Ju 6-3 6-2 Finale: Laros - Verdoes 6-4 6-4 HDD1, finale: J. Bar- •els/P. de Rui|ter - R Roozen/S. Ul|ee 6-3 6-3. DDD1, finale: N. Donners/P Van Drongelen - L. Ju/F, Schoo 3-6 6-4 6-3. GDD1, finale: M, B. Lim - Van Hensbergen/J. Ubink 6-0 6-4. HED1 30+, halve finales: G Morera - F. v d Vlugl deert Hoogeveen verder op haar vak tennis bij de jeugd- toernooien in Haren en het Haagse Thor RW, afgewisseld met een leerervaring bij de Open Leidse op Roomburg. Bij de NK jeugd, die dit seizoen aan het district Leiden werden toegewezen en in de tweede week van augustus bij Hillegom worden afgewerkt, hoopt de Koudekerkse een positieve proeve van bekwaamheid voor haar eventuele selectie voor de nationale jeugdploeg af te leg gen. Het de gehele week goed be zette clubhuis was al aardig leeggelopen toen Donald van Veen ook zijn derde finale op een dag, het mannendubbel met routinier Adrie Talakua, tot winst had gevoerd. Eerder, in de B2 enkelspelfinale, boog Frank de Groot na drie sets. Sa men met Marieke van der Mijn was Van Veen vervolgens ook de sterkste in de mixed-C 1 te gen Rieneke Chrispijn en Maar ten Soels. Tanja Nossik volgde de drievoudige winnaar met twee finales op de voet. In de Cl-categorie had Muriel Ken- gen weinig in te brengen. In de B2 scoorde de Wit-Russische tegen Karolien Hoogeveen een betere uitslag dan finaliste An nemiek Wissink in de BI. De ti tels in de Dl-afdeling waren voor Roeland van Ark (via Wie- ger Wijnen) en Dominique Laagland. (26) en Lantra Fernandt 'e zorgden nog voor enig hzen maar toen ook zij hel moesten ruimen was et houden meer aan. Bij het fielden zag het veelbelovend uit. De eersf^i Amsterdamse wickets voor 28 runs. Een parte dp van 50 van Defoe en !enJ gooide echter roet in he: he Bij een stand van 95 vo< VW een simpele oven* te behalen. De laatste runs bleken echter no moeilijke opgave. Voort ner Milde liet weer eei dat hij de laatste wek|eie grootse vorm steekt (4 vi ers in 7). Uiteindelijk wist Amsterdammers het totai nog te passeren. du Mark Flei scheuer: „Ik heb dit toer nooi gewoon heel goed ge speeld." FOTO HENK BOUW MAN gewoon alle rondes winnen. En dat deed Karolien Hoogeveen zowel in de BI, als in haai' eigen speelsterkte de B2. De belang rijkste overwinning was die in de halve finale tegen Barbara van der Gugten, die na drie sets het loodje legde. „De druk lag helemaal bij Barbara", vertelde de 15-jarige Hoogeveen na haar vlotte winst in de BI op Anne miek Wissink. Ik kon vrijuit slaan en heb geprobeerd niet teveel alleen maar achterin te spelen. Voor mij is dit jaar een leerjaar. Zowel in de BI als in de jeugd. Momenteel sta Ik vijf de op de Nederlandse ranglijst van mijn leeftijdsgroep. Ik wil proberen de beste drie te halen. Dan speel ik mij misschien in het Nederlands selectieteam en mag ik in het buitenland spe len. Dat lijkt mij best gaaf." De allereerste BI-titel heeft ze al in haar leerjaar binnenge haald. De komende weken stu- ma 2: 1 Timo Kroon (0LTC), 2. (De Munnik) M10, afvalschema 1:1 vestein (Hoek van Holland). 2 Jade (Oud Wassenaar). Jeugdtoernooi, Lisse J14: Bart Heemskerk (STV) - Mart (Lisse) 6-2 6-2. M14: Joyce Tanis ne Westerhof (Hill) 6-0 6-1 J12: Camiel Blok (Arnoldusparki - (Lisse) 4-6 6-4 6-4. M12: Viona v d.or Monique Entrop (Lisse) 4-6 7-5 7-5. J10: Danny Sjaardema (Stevenshof) dema (Stevenshofl 6-2 nolduspark) - Bibi v.d. 6-1. 6-3 6-3; F. Abrahams - J. Borst 6-26 >«>1 Morera - Abrahams 6-4 5-7 7-5 DEDli finales: W Freke - G. Bouwer 6-4 64,1 M. Bun 4. HDt Steijn/F. Uittenboogaard 7-5 6-2 DDDffr'/i nale: A Balk/R De Klerk - A. Stevens'Ji jU 3 6-3 GDD1 30+, finale: W Jansen'A, - A Endruschat/M. Kroon 3-6 6-2 6-2. i Boonstoppel-Flora Toernooi, Boskoop HDB. poule: l.K van Santen/R.v HDC1, finale: R S. Andringa - S.J Koch 6-2 6-0. DDC1, finale: R Sta Weber - J. Lexmond/A Waayer 6-1 7-5.1 Ie: A Waayer/M. Lexmond - L. Dirks/R.i krij 6-2. HDC1 35+, finale: D Baans/R Led mers/H. Hofhuis 6-3 7-6. DDC1 35+,ai |Uip rens/R. v.d. Werf - W. TönjesJH. Laani jn GDC 35+, finale: J. Zeeman/D. borst/H. Broeksteeg 6-3 6-4. HDD1, finale: N. Gerritse/S. Okker - R, pel/R. van Tol 6-1 6-2. DDD1, finale:! Drost - L. R. Stuijfzand 6-4 4-6 7-6 GE Ie: J. Burggraaf/S. Winkel - L. M. Bare* mK 3. HDD1 35+, finale: T. Kortenbroek/X. ft y(J, de Jong/A. Kaandorp 6-3 opgave DDD1 Ie: C. Frowein/X Vlasman - G. v.d M ,ajl{ Schooten w.o. GDD1 35+. finale: C. li Ark/T. Kortenbroek - A. Hulsentop/R I 6-2 6-0. GD veteranen, finale: E van F Pennenburg - A. Kuijpers/F. van Kemp- nie 6-2. Strooplikkerstoernooi, Langeraar HDC1 25+, finale: K Bakker/G. S nen/K Winter DDC1 25+, finale: M.< Frank wv R Heemskerk'M Obdam finale: L. Stern/W. Roose v Klink. HED1, halve finales: D. Hijdra - R. L'Ke 6-3; R Jansen w v J. Buitelaar Finale Jansen HDD1 25+. finale: Kloosterboer w v E Hijne/D Kind DOT! E 1 nale: L. van Erp/M Over w.v. M. Gries aal GDD1 25+. finale: Y Verhoeff/T I' F. Angenent. de Groot (Zoetervvoude), 2. Anke megen). afvalschema 2: 1. Frauke (Nijmegen), 2 Ester Rijksen (Botesa) J14, afvalschema 1: 1. Bart Rotte Mitch Lukkien (Zandvoort). M14, af 1 Anke van de Broek (Nijmegen), 2. Broek (Nijmegen), afvalschema 2: (De 'WO Za Jheyalmpt,

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 18