Personeel Personeel Personeel I KAPSALON Make it fun! W.HOGEWONINGBV COMMERCIEEL ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/ü Spaans Babcock bv Salarisadministrateur administratief medewerker m/v van MANEN ZATERDAG 10 JULI 1999 EEN CREATIEF CONSTRUCTEUR. MET INZICHT EN OVERZICHT! Het ontwerp van complexe en omvangrijke ketelinstallaties vergt een krachtige bundeling van disciplines op het gebied van engineering Binnen NEM is de afdeling Structural and Mechanical Engineering Design in de uitvoeringsfase verantwoordelijk voor het constructief en mechanisch ontwerp van de door NEM gelever de installaties. Tijdens de verkoopfase ondersteunt zij bij de totstandkoming van een juiste kostprijscalcula tie. Voor dit team zijn wij op zoek naar een PIPIfMG CONSTRUCTEUR MTS/HTS-wtb niveau door ervaring en/of opleiding Werken bij de marktleider Met de kernactiviteit afgassenketels achter gasturbines is NEM leider op de internationale energiemarkt. Marktleiders lopen altijd voorop. Daarom wordt een stevig beroep gedaan op uw (gedegen) kennis en erva ring en het vermogen om, als creatief constructeur, de door u ontworpen oplossingen staande te houden. Ontwerpen en aansturen Als Piping Constructeur maakt u piping plans, arrangements en plot plans voor zowel de verkoop- als de uit voerende afdelingen. In de uitvoeringsfase stuurt u tevens de detail engineering van de pipingsystemen aan, waarbij de productietekeningen onder uw begeleiding worden vervaardigd. U werkt nauw samen met een team van'constructeurs en structural- en mechanical engineers. U heeft ervaring op het gebied van piping design, aangevuld met een goed inzicht in en affiniteit met plant design. CAD-systemen kennen weinig geheimen voor u, daarnaast vraagt het internationale werkterrein van NEM om een goede beheersing van de'Engelse taal. Meer informatie Voor aanvullende informatie kunt u contact opnemen met de heer R. Gunnewijk, Manager Structural and Mechanical Engineering Design, telefoon 071-5792626, privé 0172-441960 Uw schriftelijke reactie is welkom bij de heer R.J. Kooloos, Personnel Department. Het adres: postbus 162, 2300 AD Leiden. NEM ontwikkelt, levert en installeert ondermeer alle typen afgassenketels achter gasturbines, complete warmte/krachtinstallaties en rookgasreinigingsinstallaties, installaties voor de verbran ding van chemisch en huishoudelijk afval, industriële proces automatisering en rookgaskleppen. NEM is gecertificeerd volgens ISO-9001 sinds 1989. trendsetters In dried flowers W. Hogewoning B.V. is een toonaangevend im- en exportbedrijf in de decoratieve droogbloemenbranche, met produktie- en verkoopbedrijven in Nederland, India en U.S.A. Voor ons hoofdkantoor in Rijnsburg zoeken wij op zo kort mogelijk termijn een De werkzaamheden omvatten o.a.: het voeren van correspondentie in de buitenlandse taal coördinatie verkoopaktiviteiten van de verkopers buitendienst: rapportage, orderverwerking, kontakten met administratie en magazijn etc. telefonische verkoop bij afwezigheid verkopers mailing, verkoop, atter-sales aktiviteiten, OTferteverwerking Gevraagd: minimaal MBO-opleiding (bvk. HEAO, linguïstisch) goede kennis van de Nederlandse, Engelse en Duitse taal in woord en geschrift, Italiaans is een pre kennis van administratieve processen en automatisering onder werkdruk kunnen presteren Geboden wordt: Een afwisselende baan in een jong enthousiast team met een prettige werksfeer. Deze funktie heeft ruimte voor eigen inbrengen verdere ontplooiing. Een organisatie met korte communicatielijnen en een informele sfeer. Beloning is afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring. Informatie; Bent u geïnteresseerd in deze funktie stuur dan binnen 7 dagen een brief met motivatie en CV naar: W. Hogewoning BV, Postbus 265, 2230 AG Rijnsburg, t.a.v. Hanneke Hogewoning. Voor verdere informatie kunt u uiteraard ook even bellen 071 402 85 01 E-mail: hanneke@hogewoning.com AUTOBEDRIJF WILLEM BIL Ons bedrijf is gespecialiseerd in Citroën. Naast reparatie, onderhoud en verkoop doen wij tevens de klassieke DS-typen. Wij zoeken ter uitbreiding van ons team een 1e AUTOMONTEUR of 2e AUTOMONTEUR Functie-eisen: interesse in het merk Citroën flexibele instelling Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met Willem Bil, tel (071) 341 25 27, na 18.00 uur (0172) 58 72 37. Rijndijk 270 2394 AP Hazerswoude-Rijndijk Telefoon 071-341 25 27 Q/izzorz v mhmmm Sp heeft TEAMVERSTERKING nodig! Ben jij die gezellige gemotiveerde arttime of fulltime kapper/kapster en junior-stylist? Bel dan Zizzorz. Telefonist/Receptionist m/v Ben jij flexibel ingesteld en sta je stevig in je schoenen, dan hebben wij nu een leuke baan voor je! Voor een onderwijsinstelling zoeken wij per 15 juli een telefoniste/receptioniste. Je werkzaamheden zullen voornamelijk bestaan uit het telefonisch te woord staan van mensen en de binnenkomende lijnen naar de juiste personen doorverbinden. De vacature zal in eerste instantie fulltime zijn, maar na een maand eventueel parttime (3 dagen per week). Wil je meer informatie over deze baan, bel ons dan of kom langs. Informatie bij Anoeska Fakkel, tel. (071) 514 74 44, Leiden, Kort Rapenburg 6. Kas/balie medewerker m/v Voor een grote bank zoeken wij voor onbepaalde tijd een fulltime kas/balie medewerker. Ben je representatief, klantvriendelijk en commercieel ingesteld en heb je minimaal een Havo diploma dan is dit wellicht de baan voor jou Informatie bij Karen Dijkstra, tel. (071) 514 77 44, Leiden, Kort Rapenburg 6. Assistent interne adviseurs verzekeringen m/v Voor een bank in Leiden zijn wij op zoek naar mensen die de interne adviseurs verzekeringen willen ondersteunende werkzaamheden bestaan o.a. uit het voorbereiden en maken van afspraken, agenda bijhouden, het voorbereiden van acties en relatiebezoeken van de interne adviseurs. Na verloop van tijd zijn er doorgroeimogelijkheden naar bijvoorbeeld de functie van interne adviseur verzekeringen Ben je accuraat, secuur en heb je bij voorkeur ervaring of een MBO opleiding in deze richting, neem na, tel. (071) 514 77 44, ir randstad uitzendbureau Spaans Babcock ontwerpt en realiseert apparatuur voor waterbeheersing, industrieel transport en opslag, waterzuiveringsinstallaties en slibbehandeling. Zij is actief op de nationale en internationale markt. Het bedrijf is in 1895 opgericht en heeft vestigingen in Balk en Hoofddorp. Het personeelsbestand omvat ongeveer 130 medewerkers. Spaans Babcock bv Postbus 4 2130 AA Hoofddorp Telefoon 023 5678300 Telefax 023 5613281 administratief medewerker (m/v) Tot de taken behoren o.a.: Het bijhouden van sub- en grootboekadministratie; 4 Facturering en beheer van de debiteuren- en crediteurenadministratie; 4 Het controleren en bijhouden van de kasadministratie; Het aanvragen en beheren van bankgaranties; 4 Het maken van relevante aangiften inzake BTW, LB, ICT en daarmee samenhangende opgaven; 4 Het doorvoeren van mutaties in het salarispakket Gezien het internationale karakter van ons bedrijf is kennis in woord en geschrift van de Engelse en Duitse taal noodzakelijk. Voor deze zelfstandige en afwisselende functie zoeken wij een flexibele collega met een opleiding op MBA-niveau, in het bezit van P.D.-boekhouden en enkele jaren werkervaring. Vaardigheden in het computergebruik van Excel en Word is noodzakelijk en enige bekendheid met salarisadministratie is een pre. Het betreft een fulltime functie. Indif geïnteresseerd bent in bovenstaande functie, kunt uw sollicitatie met curriculum vitae, binnen 10 dagen, richten aan: Spaans Babcock bv, Postbus 4. 2130 AA Hoofddorp, ter attentie van mevrouw M. P. C. Verbakei, tel. 023-5678364. Indien u vooraf meer informatie wenst, kunt u contact opnemen met de heer A. Huitema, financieel manager, tel. 023-5678390. van der Klugf registeraccountant Ambachtsweg 7a, 2222 AH Katwijk ZH Tel: 071 -4080982 fax; 071 -4029183 Wij zijn een accountantskantoor met cliënten voornamelijk in het midden- en kleinbedrijf. Ter uitbreiding van ons team is er op korte termijn plaats voor een: (parttime functie met flexibele werktijden mogelijk) Als salarisadministrateur verzorgt u zelfstandig de salarisverwerking van onze relaties en bent u vraagbaak in zaken als arbeidsrecht, CAQ's en loon- en premieheffing in uiteenlopende bedrijfstakken. Als administratief medewerker assisteert u bij het uitwerken van administraties van diverse cliënten. Voor deze functie zoeken wij iemand met het praktijkdiploma loonadministratie en/of ervaring in een soortgelijke functie. Uw boekhoudkundige ervaring verwachten wij op het niveau praktijkdiploma boekhouden. Voor deze vacature bieden wij een afwisselende en zelfstandige functie in een team van enthousiaste collega's, een aantrekkelijk salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden (waaronder 13e maand en premiespaarregeling) Uw schriftelijke sollicitatie met CV kunt u sturen naar: Accountantskantoor Van der Klugt T.a.v. mevrouw A. van der Ree Postbus 3069 2220 CB Katwijk Vanuit een inspirerende werkomgeving ontwerpen, begeleiden en realiseren wij, zowel voor bedrijven als particulieren, veelzijdige en uitdagende opdrachten. Als aanvulling op ons team van 35 medewerkers zoeken wij een Architect U wordt in het eerste stadium bij diverse projecten betrokken om in samenspraak met opdrachtgevers en collega's het ontwerp en esthetische begeleiding te verzorgen voor uiteenlopende projecten. Wij zoeken iemand met een afgeronde opleiding aan de TU of AvB en met enkele jaren relevante werkervaring, die creativiteit en enthousiasme uitstralen, nodig voor deze veeleisende functie. Bouwkundig tekenaars Wij zoeken iemand met enkele jaren relevante werkervaring en een opleiding op minimaal MTS-bouwkunde en ervaring met AutoCAD RI4 en GB. U wordt in een vroeg stadium bij diverse projecten betrokken om in samenspraak met een projectleider de bouwtechnische uitwerking en detaillering op de rit te zetten. Spreekt deze functie u aan? Wij wachten met belangstelling uw schriftelijke reactie af. Architectenbureau Van Manen BV Architecten bna t.a.v. de heer ir. j.W.j.M. Meyer Postbus 54 2200 AB Noordwijk Telefoon (071) 361 72 00 Telefax (071) 362 06 03 Albert Heijn Is synoniem met kwaliteit. Als verkoopmanager draag je over op een groep jonge, enthousiaste collega's. Geen sinecure, daar zoeken we bijzondere mensen. MBO'ers of HBO'ers met leidinggeven kwaliteiten. Om het beste uit de mensen te halen en samen sfeer te Natuurlijk word je passend beloond met een goed salaris en prima daire arbeidsvoorwaarden, waaronder cadeaubonnen, winstdeling en spaarloonregeling. Bel voor meer informatie het Albert Heijn clustert Bevrijdingsplein 58, 2321 BX Leiden, telefoon 1071) 576 50 13, en Maartje van Wijngaarden, of stuur een e-mail naar ah-jobckl05@coi Verkoopmanager bij Albert Heijn. Probeer maar eens leuker werk te vinden. pTIrff *J Het Diaconessenhuis is een modern regio naal ziekenhuis met ruim 300 bedden en ongeveer 1000 mede werkers. Alle specia lismen zijn aanwezig. Dit jaar is naast het bestaande zieken huis begonnen met de bouw van een nieuw beddenhuis. Het Eftaconessenhuis is aantrekkelijk gele gen, in een groene omgeving nabij het centrum van Leiden en op loopafstand van het N§ Station. Het ziekenhuis beschikt over goede gratis parkeergele genheid. Leiden is vanuit diverse grote steden zoals Den Haag, Amsterdam en Rotterdam g< bereikbaar. Voor de poliklinieken zijn wij per direct op zoek ns enthousiaste, dynamische medewerkers voor verscl vacatures: administratief medewerk(st)er ten behoeve van het afsprakenbureau vacaturenummer 251, voor 24,5 uur per week De werktijden zijn als volgt; Maandag 13.00 - 17.00 uur Dinsdag 12.30 - 17.00 uur Woensdag 13.00 - 17.00 uur Donderdag 13.00 - 17.00 uur Vrijdag 08.30 - 12.30 uur en van 13.00 - 17 vacaturenummer 254, voor 20 uur per week (tijdelijk in verband met langdurige ziekte) De werktijden zijn als volgt: Maandag 13.00 - 17.00 uur Dinsdag 13.00 - 17.00 uur Woensdag 13.00 - 17.00 uur Donderdag 13.00 - 17.00 Vrijdag 13.00 - 17.00 uur Wat wij bieden: Een dynamische werkomgeving, medewerkers afspraken maken voor alle spreekuui specialisten en verpleegkundigen. De hoofdtaken functie bestaan voornamelijk uit: patiënten insd afspraken maken uitvoeren van tektonische ir alle voorkomende administratieve vverkzaamhei Wat wij vragen: Om deze functie goed inhoud tt geven, stellen wij als functie-eisen: goede admit vaardigheid een medische achtergrond is een goede typevaardigheid en ervaring met het werk computer accuratesse, flexibiliteit en stressbeste zijn eigenschappen waarover u beschikt alhoew standig kunt werken, heeft u een duidelijke voorl werken in teamverband. Kandidaten ervaring hebben in een soortgeliji genieten onze voorkeur. doktersassistenti medisch secretaresse m ten behoeve van de polikliniek cardioloi vacaturenummer 252, voor 24 uur per week De werktijden zijn als volgt: Maandag 08.30 - 13.00 uur en van 13.30 - Dinsdag 08.30 - 12.30 uur en van 13.00 - Woensdag 08.30 - 12.30 uur Donderdag Vrijdag 08.30 - 12.30 uur Wat wij bieden: Een dynamische werkomgeving, medewerkers als "duizendpoot" kunnen fungere De hoofdtaken van de functie bestaan voorname administratief begeleiden van de spreekuren l van medische correspondentie het bijhouden v; en agenda het telefonisch verstrekken van inlid Wat wij vragen: Om deze functie goed inhoud geven, stellen wij als functie-eisen: het diploma assistente of medisch secretaresse een goede ty heid en ervaring met werken in Word accurates flexibiliteit en stressbestendigheid zijn eigenscha over u beschikt alhoewel u zelfstandig kunt we u een duidelijke voorkeur voor werken in teamve Kandidaten die ervaringen hebben in een soortg functie genieten onze voorkeur. doktersassistente vacaturenummer 253, voor 11,5 uur per week De werktijden zijn als volgt: Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag 13.30 - 17.00 uur 13.30 - 17.00 uur 15.30 - 17.00 uur 15.30 - 17.00 uur 15.30- 17.00 uur Wat wij bieden: Een dynamische werkomgevinc medewerkers als "duizendpoot" kunnen fungen De hoofdtaken van de functie bestaan voornamf administratief begeleiden van de spreekuren houden van archief en agenda het telefonisch v: van inlichtingen het maken van klinische E.C.G behoeve van de internisten. Wat wij vragen: Om deze functie goed inhoud geven, stellen wij als functie-eisen: het diplom assistente accuratesse, flexibiliteit en stressbes: zijn eigenschappen waarover u beschikt alhoe: zelfstandig kunt werken, heeft u een duidelijke voor werken in teamverband. Kandidaten die ervaring hebben in een soortge! genieten onze voorkeur. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden de CAO-Ziekenhuiswezen. De functie wordt ingi in FWG 30. Er bestaat een gunstige betalingsreg NS-abonnementen en korting op het gebied var kosten. Andere kortingsmogelijkheden zijn in o: Informatie: Nadere inlichtingen worden u graai door mevrouw A.H. ten Dam, hoofd poliklinieke telefoon 071 - 517 81 78 via pieper 21019. Sollicitaties: Uw schriftelijke sollicitatie kunt 10 dagen, onder vermelding van desbetreffendt nummer, richten aan de dienst Personeel Org t.a.v. mevrouw M. Hengeveld, P&O-functionaris, onderstaand adres. Houtlaan 55 2334 CK Postbus 9650 2300

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 38