jersoneel Personeel Personeel Personeel Personeel M C Personeel Personeel 7 f atsvervangend ef schoonmaakt CV3 zeker van g projecten Systeemontwerper m/v »AG 10 JULI 1999 den, een van de diensten van de gemeente Leiden, voert de Wet Sociale Werkvoorziening uit. De Sociale orzieninDZB Leiden, een van de diensten van de gemeente Leiden, voert de Wet Sociale Werkvoorziening uit. ale Werkvoorziening (SW) is ingesteld om een passende werkkring te bieden aan personen die door bijvoor- ekte, ongeval of aangeboren handicap nog niet of niet meer aan het werk kunnen in het bedrijfsleven of bij heid. Tevens geeft DZB uitvoering aan de Wet Inschakeling Werkzoekenden (WW) en In- en Doorstroombanen rsonen met afstand tot de arbeidsmarkt. Het verkrijgen van werkervaring, ondersteund door gerichte oplei- ,nt bij te dragen tot verwezenlijking van de doelstelling, nl. doorstroming naar de reguliere arbeidsmarkt. 9 jng Schoonmaak van DZB levert schoonmaakdiensten rten binnen de eigen organisatie en aan diverse externe (o.a. kantoren, bedrijfspanden, flats en openbare leden). De afdeling Graffiti maakt onderdeel uit van ng Schoonmaak en is gespecialiseerd in het verwijderen liti en reinigen van gevels. Binnen deze afdeling zijn ^jpiedewerkers werkzaam. afdeling Schoonmaak zoeken wij een: er week Hnhoud: vervangend chef schoonmaak geeft taak- en sociaal- iding aan alle objectleiders zodat er sprake is van een 3 inzetbaarheid van het personeel en zorgt voor een n werksfeer en teamgeest, ing eel uei agelijks leiding aan objectleiders; zorg voor het personeelsbeleid (werving selectie, irzuim, loopbaantrajecten etc.); twoordelijk voor de planning en inzet van de beno- ledewerkers en middelen; Onderhoudt contacten met leveranciers, opdrachtgevers en in- en externe klanten; Stelt calculaties en offertes op; Levert een bijdrage aan de ontwikkeling van het bedrijfsplan. Functie-eisen: HBO werk- en denkniveau (bijvoorkeur HBO Facilitaire Dienstverlening of relevante opleiding SVS); Minimaal drie jaar aantoonbare leidinggevende ervaring; Representatief en klantvriendelijk; Kennis van de Schoonmaakbranche; In staat zijn om de sociale en economische belangen met elkaar in evenwicht te brengen; In het bezit van een rijbewijs. Salaris: Salarisinschaling vindt plaats op basis van functieclassificatie, kennis en ervaring. Informatie: Méér informatie over de functie kunt u contact opnemen met mevrouw A. Hoogendijk, personeelsconsulent, tel. 071-581 85 85 Sollicitatie: Uw schriftelijke sollicitatie met CV kunt u binnen 14 dagen richten aan DZB Leiden, afdeling Personeel en Organisatie, t.a.v. mevrouw A. Hoogendijk, Postbus 387, 2300AJ Leiden. DE ZIJL BEDRIJVEN NVM ERA Ondernemende duizendpoot m/v Jouw functie bestaat uit Ondersteuning van de buitendienst Telefonische acquisitie Contacten leggen met nieuwe/ potentiële klanten Contacten onderhouden met bestaande klanten Administratieve werkzaamheden Wij verwachten van jou Affiniteit met de makelaardij Een middelbare opleiding Goede contactuele eigenschappen Inzet, initiatief en accuratesse Handigheid met computers (Word, Excel, Internet, Intranet) Uitstekende beheersing van de Nederlandse taal (in woord en geschrift) Eventuele beheersing van de Engelse taal Wat bieden wij? Een leuke, afwisselende, uitdagende functie in een prettige werkomgeving met jonge, enthousiaste en gemotiveerde collega's Eventuele groeimogelijkheden Een goed salaris Je eigen koffiemok Denk jij dat jij degene bent die wij zoeken? Stuur dan je CV met pasfoto en een gemotiveerde brief naar: ERA Fides Makelaardij b.v. t.a.v. De heer F. van der Voort Doezastraat 1b 2311 GZ LEIDEN VISIE I '"pr lividi' Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Geneeskun de van de Universiteit Leiden. De kerntaken patiëntenzorg, onderzoek, onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuurlijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 mannen en vrouwen. Er wordt nauw samengewerkt met onder andere de faculteiten Wiskunde en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschappen van de Universiteit Leiden en metTNO. De organisatie van het LUMC is sterk gedecentraliseerd: er zijn vijf divisies met een relatief auto nome structuur. In het LUMC zijn patiëntenzorg en onderzoek van oudsher zozeer verweven, dat grensverleggend onderzoek en vernieuwing in de patiëntenzorg hand in hand gaan, wat direct ten goede komt aan de behandeling van de patiënt. Het LUMC streeft, mogelijk mede door uw inzet, naar een continue verbetering van de gezondheids zorg in de meest brede zin en wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. livisie I zijn de navolgende afdelingen onderge- :ht; Heelkunde. Anesthesiologie, Thoraxchi- >ie. Orthopedie. Urologie en Revalidatie.Tevens uurt de divisie een aantal interdivisionele tra,te weten het Centrum Eerste Hulp, het Ope ikamer-centrum, het Intensive Care Centrum, lede de tot de divisie behorende klinieken en linieken, het Laboratorium voor grote proef- en en het Laboratorium voor bewegingsanalyse Dn polikliniek Urologie is op zoek naar een enthou lolle, te: ledisch ecretaresse A m/v r.99.L.38.27.LD de afdeling zijn 4 urologen en 4 assistenten kzaam. Binnen de polikliniek is een multidisci- air bekkenbodemcentrum gesitueerd waarin ïgen Heelkunde, Gynaecologie en Urolo- larticiperen. secretariaat bestaat uit 5 secretaresses, die w samenwerken met de stafsecretaresse. ictie-inhoud: imaire administratieve ondersteuning van het ikkenbodemcentrum; It verzorgen van de spreekuurvoorbereiding: Igeleidmg van het spreekuur; |t verzorgen van medisch administratieve ijk. tdersteuning t.b v. de polikliniek Urologie, s enj fictie-eisen: pVO/MEAO-secretariële richting; Innis van medische terminologie; ns 'Innis van Windows; Karing met WordPerfect 7.0 of Word, Innen werken met een dictafoon; I voorkeur ervaring als (medisch) secretaresse. neldi|verster'<ing van ons team zijn wij op zoek naar nd die kwaliteit van dienstverlening hoog in 'aandel heeft staan I salaris bedraagt maximaal f 3.8*14,- bruto per |nd (schaal A5). Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw J.R.C. Hoek, hoofd medisch secretariaat A en door mevrouw A.M.G. v.d. Werf-Visser (071 -526 23 04). Divisie 4 wordt gevormd door 12 afdelingen en diensten die de patiëntenzorg direct ondersteu nen. De divisie heeft 680 medewerkers. Radiologie Op de afdeling Radiologie wordt gewerkt met alle moderne radiologische technieken, waaronder mammografie met stereotactic, DSI, angiografie, interventie radiologie, CT en MRI. De afdeling beschikt over 32 onderzoekkamers verdeeld over twee vloeren.Ten behoeve van de traumaradiolo- gie beschikt het Centrum Eerste Hulp over twee goed geoutilleerde röntgenkamers. Naast klinische taken worden wetenschappelijke projecten uitge voerd en wordt onderwijs verzorgd. De afdeling telt ongeveer 250 medewerkers, waaronder 35 (assistent)radiologen, 66 radiodiagnostisch labo ranten en 9 leerling radiodiagnostisch laboranten. In verband met het vertrek van de huidige functio naris is de vacature ontstaan van: Doktersassistent m/v echocentrum (32 uur per week) Vac.nr. 99.T.20.27.LD Doel van de functie: Het voorbereiden en assisteren bij echografische werkzaamheden. Functie-inhoud: - bereidt spreekuren voor; - maakt afspraken met polikliniek en kliniek via het ZlS-systeemdeel; - plant zelfstandig en zonodjg in overleg met de radioloog of 1e medewerker echocentrum spoedonderzoeken; - draagt aan de hand van de aanvragen zorg voor de planning van onderzoeken en zorgt daarbij voor een optimaal gebruik van de aanwezige onderzoekkamers; - zorgt voor een optimale dienstverlening naar patiënten en verwijzers; - ontvangt de patiënt en zijn begeleiders en draagt zorg voor informatie over het uit te voeren onderzoek; - geeft onder voorbehoud onderzoeksuitslagen door; - assisteert de radioloog bij de uitvoervan de echo grafische onderzoeken; - bereidt het onderzoek voor en assisteert de radioloog bij histologische biopten en cytolo- gische puncties. Functie-eisen: - afgeronde opleiding tot doktersassistent(e) of gelijkwaardig; - zowel in teamverband als zelfstandig kunnen werken; - stressbestendig en flexibel zijn. Salaris: Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal f 3.814,- bruto per maand (schaal A5 RRAZ). Dienstverband: Aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor een proeftijd van een jaar met uitzicht op vast dienst verband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw S. Pielaat, 1e medewerker echocentrum (071 - 526 22 65) en door dr. J A. van Oostayeh (071 -526 23 23). Werving zal gelijktijdig in- en extern geschieden. Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacature nummer op brief en enveloppe, kunt u binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie zenden aan: LUMC Dienst Sociale Zaken t.a.v. mevrouw M. de Graaf Postbus 9600 2300 RC LEIDEN (Junior) Sales engineer Projectomschrijving Op basis van bestek, tekeningen of eigen ontwerp maakt u kostprijsbegrotingen en brengt u offertes uit. U bent bij ons in dienst en werkt op projecten van onze opdrachtgevers. Uw kerntaak U maakt ontwerpen ten behoeve van calculaties, bepaalt de benodigde materialen, uren en diensten van derden en de kostprijs. U stelt offertes op en verstrekt informatie aan de afdeling inkoop, of neemt zelf rechtstreeks contact op met de leverancier. Daarbij bezoekt u opdrachtgevers, profileert onze opdrachtgever door middel van korte presentaties, verricht consultingwerkzaamheden op bekabeling systemen en site-inspecties. Ook onderhandelt u na overleg met sales marketing over de prijsstelling van offertes. U heeft diverse taken en bevoegdheden met betrekking tot veiligheid en kwaliteit. Uw profiel Als junior sales engineer beschikt u over een afgeronde mts-opleiding met als specialisatie elektrotechniek. Als sales engineer heeft een afgeronde opleiding op hts-niveau met als specialisatie elektrotechniek, bijvoorkeur aangevuld met een post hbo-opleiding telematica. U heeft ervaring met consulting/calculatie werkzaamheden. U werkt zowel zelfstandig als in teamverband. Daarnaast kunt u prioriteiten stellen en werkt u nauwkeurig. Voorts beschikt u over goede communicatieve en analytische vaardigheden. Uw honorering Afhankelijk van uw kennis en ervaring, maximaal f 80.000,- bruto op jaarbasis. Daarnaast uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een bonus-, pensioen- en studiekostenregeling. Bovendien nemen wij, gedurende uw dienstverband met Randstad Polytechniek, de kosten van het lidmaatschap van de Nederlandse Ingenieursvereniging NIRIA of het Koninklijk Instituut van Ingenieurs voor onze rekening. Uw sollicitatie U kunt uw sollicitatie, met c.v., schriftelijk of via e-mail sturen naar Randstad Polytechniek, t.a.v. de heer drs. R.M.F. Misset, Westeinde 10,2275 AD Voorburg. E-mail: remco_misset@randstad.nl. Voor informatie belt u (070) 337 00 40. Wij nodigen zowel mannen als vrouwen uit te reageren. Meer informatie en projecten vindt u op Internet: www.polytechniek.randstad.nl Met ruim 2.000 medewerkers is Randstad Polytechniek een toonaangevende werkgever in de techniek. Randstad Polytechniek biedt technisch professionals op mbo-, hbo- en wo-niveau een dienstverband van waaruitzij worden gedetacheerd bij gerenommeerde bedrijven.Door uitdagende projecten, persoonlijke begeleiding en continue opleiding ondersteunt Randstad Polytechniek haar medewerkers in de verdere ontwikkeling van hun carrière. ~\r randstad polytechniek Partner van de ingenieursverenigingen Klvl en NIRIA Voor onze afdeling automatisering zijn wij op zoek naar een De functie: U gaat de functionaliteit van de geautomati seerde systemen afstemmen op de wensen van de organisatie. Hiervoor laat u bestaande applicaties aanpassen of introduceert u nieuwe applicaties. Verder bent u bezig met het optimaliseren van de ICT-omgeving. Uw profiel: U heeft een relevante opleiding op minimaal HBO-niveau en ruime ervaring met systeem- en toepassingssoftware in een netwerkomgeving. Verder bent u bekend met bedrijfsondersteunende systemen, SQL en rapportgeneratiegereedschap en liefst ook met Ingres, Progress en Access. U bent communicatief vaardig, heeft een brede belangstelling en vindt het leuk om te werken in een jonge, snel veranderende organisatie. Tenslotte bent u een stressbestendige probleemoplosser, die is opgewassen tegen piekdrukte. Ons aanbod: Wij bieden u een uitdagende, zelfstandige en verantwoordelijke functie in een prettige werkomgeving. U heeft veel contacten met interne medewerkers en staat als systeemontwerper 'midden' in de organisatie Uw reactie: Voor meer informatie kunt u contact opnemen met dhr. F. Kuipers, Hoofd Automatisering, 020 - 584 01 43. Richt uw sollicitatie met'c.v., o.v.v. vacaturenummer Ollzvn, aan ZVN Zorgvoorzieningen Nederland, t.a.v. dhr. C.F. Vader, afdeling P&O, Postbus 58259,1040 HG Amsterdam. ZVN streeft ernaar meer mensen met een arbeidshandicap in dienst te nemen. Zij worden nadrukkelijk verzocht te solliciteren. ZVN Zorgvoorzieningen Nederland NV is landelijk actief op het gebied uan de advisering, verkoop en verhuur van revalidatie- en orthopedische hulpmiddelen. ZVN telt ca. 800 medewerkers en heeft een landelijk netwerk van ruim 70 filialen. Sleutelbegrippen van onze organisatie zijn klantgericht heid, dynamiek, optimale logistiek en efficiency. ZVN

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 35