Leidse wielerveteranen slaan hun slag De Lange maakt verwachting waar Marco van Trigt wint na 'koude douche' in Lisse 3t Sport Honderdste medaille voor Eeke van Nes Alphians wil verrassei !V> Heineke MAANDAG 28 JUNI 1999 CHEF WILLEM SPIERDIJK. 071-5356464. PLV -CHEF JANET V Deen onstuitbaar in Lage Landen wassenaar De 45ste editie van de Grote Prijs der Lage Landen op Duindigt te Wassenaar is gewonnen door de Deense draver Tojeksperten met pikeur Flemming Jensen. Hij bleef in een kilo- metertijd van 1.16,0 over 2625 meter een lengte voor op Hinde Buitenzorg met Hennie Grift. Dichtbij claimde Leen van Cam- stra met Aone de Wrede het derde geldbedrag. De eerste prijs bedroeg 65.000 gulden. De winnende Tojeksperten kreeg na een rustige start veel extra meters buitenom voor de kiezen, maar dat kon de achtjarige rasstayer niet afstoppen. Om die reden was Hennie Grift achter Hinde Buitenzorg tevreden met zijn tweede plaats en kon Aonne de Wrede zich vinden in plaats drie. De Wrede zorgde voor een primeur in de drafsport door de koers te rijden met een gebroken pols. De Wrede liet de acht da gen eerder gebroken pols vlak voor de koers verdoven. Raymond Pet klaar voor EK leiden Alphenaar Raymond Pet heeft een reële kans om ko mend weekeinde te worden opgeroepen voor de Europese kampioenschappen triatlon olympische afstand. De eerstejaars senior is eerste reserve vcor de ploeg van vier. Kopman Rob Ba- rel kampt echter met een stressfractuur (haarscheurtje) in de ribben. ,,Ik ben er klaar voor", aldus de Alphenaar. En met een lach: „Hij is herstellende, maar dat mag van mij nog wel een weekje wachten. Heiner eindigt als zesde kiel» Het team van Roy Heiner, met Alphenaar Peter van Nie- kerk is in Kiel als zesde geëindigd in het algemeen klassement. Serge Kats zette de beste Nederlandse prestatie neer, hij werd tweede in de Laserklasse, na Robert Scheidt uit Brazilië. Alphe naar Karsten Groth neemt in de 49'er met zijn nieuwe stuurman Raoul Renique de 37ste plaats in. Roomburg tweede in play-offs leiden Het mannenteam van Roomburg is tweede geworden in de play-offs om het landskampioenschap van de landelijke 35+ competitie. In de halve finale versloegen de Leidenaars de ploeg Vein Mierlose TV op setsaldo. In de slotronde won Erik Noest zijn enkelspel, maar Rob van Marwijk, Gjalt Lukassen en Leo van Hagen kwamen in hun singles tekort. Via de beide dub belspelen kwam Roomburg alsnog langszij. Ook de sets waren aan beide zijden gelijk. De telling van de games leverde finalete genstander De Burcht uit Maastricht tenslotte de landstitel op. Katja Nossik wint A-toernooi Amersfoort Katja Nossik heeft het A-toemooi van ALTA in Amersfoort op haar naam gebracht. De Leiderdorpse was in de eindstrijd met tweemaal 6-3 de meerdere van Mireille Bink van het hoofdklasseteam van het Haagse Leimonias. Nossik had na twee eenvoudige eerste rondes in de halve finale veel te stellen met een andere hoofdklassespeelster, Josien Boverhof van Heerhugowaard. Pas in de tiebreak van de derde set wist de ge boren Wit-Russische haar finaleplaats veilig te stellen. Een aanzienlijk percentage van Nederlands sterkste cou reurs binnen het veteranenpeloton komt uit de Leidse regio. Dat gegeven werd afgelopen weekeinde weer eens onderstreept. Hillegommer Ton van Eijk en de Noord- wijkers Leo Berg en Ton van Duijvenbode stonden op het ereschavot. Ook de cyclosportieven Dennis van Weel (Hazerswoude) en Ubbo Kuper (Rijpwetering) beklom men het podium. WIELRENNEN De wedstrijd waar de meest op merkelijke gebeurtenis werd waargenomen, was die van af gelopen zaterdag in het Waai dorp Herwijnen. Tijdens het plaatselijke criterium voor vete ranen ontstond een kopgroep van zes. De rappe Joop Ribbers, vorig jaar nummer vijftien in het Rabobank Jaarklassement, was daarin de pechvogel. Uit een vijvertje naast het parcours vlogen plots twee eenden weg. Eén van de beesten klapte te gen de borst van de renner uit Groenlo. De uitgevallen Ribbers moest zich in een naburig zie kenhuis laten behandelen.Van Duijvenbode was één van de overgebleven vijf vluchters. Hij sprintte na 60 kilometer op de Schouwse Steeg naar de derde plaats. Arie Overbeeke (Dor drecht) en Hans Voorn (Hilver sum) waren de 'veelvraat' uit Noordwijk te snel af De Hil- legomse broers Ton en Hans van Eijk ontpoppen zich ook steeds meer als podiumpak kers. Finishte laatstgenoemde afgelopen vrijdagavond in Den Haag nog als derde tijdens de Ronde van de Aart van der Goesstraat, Ton van Eijk won gisteren de Ronde van War- menhuizen. Hans Egberts kwam daar net tekort voor de ereprijzen. De Leiderdorper fi nishte als vijfde. Robert Karremans boekte eindelijk weer eens een toptien- ners en neo-amateurs als vierde binnenkwam direct voor schaatsmarathoncrack Arnold Stam. Zijn collega in het A-peloton Ubbo Kuper, die dit jaar van Zeist naar Rijpwetering verhuisde, liet eveneens op nieuw zien dat hij met de race fiets overweg kan. Gisteren im poneerde hij tijdens de Midzo merronde van Gennep. Kuper bleef onder anderen favoriet Arno Bloks (Heesch) voor. Dennis van Weel blijft topdri enoteringen op zijn palmares klassering. De Alphenaar gaf bijschrijven. De oud-amateur gisteren acte de présence tij- uit Hazerswoude duldde giste- dens de sterk bezette 18de Ron de van Meilust. Na 90 kilometer kwam hij in Bergen op Zoom als achtste over de streep. Kar remans draaide daags tevoren warm in Sliedrecht (17de), waar Voorhouter Ronald van der Tang in hetzelfde veld eli te-ren - ren in Amsterdam (Ronde van Sloten voor cyclosportieven) al leen de rappe André Grootveld (Zoetermeer) voor zich. Leide- naar Michel Versteegen kwam kort achter hem verrassend als vijfde over de meet. Waar Van Weel na 70 kilometer als tweede amstelveen anp De Leidse Eeke van Nes heeft gisteren de honderdste medail le behaald in haar roeiloop- baan. Tijdens de Holland Beker op de Bosbaan in Amstelveen won ze goud in de dubbeltwee met Piëta van Dishoeck. De Zwitser Xeno Müller won voor de tweede achtereenvol gende keer op de Bosbaan de Holland Beker. Merlin Ver- voorn, tot voor kort nog één van de kandidaten voor de dub- belvier, bood de Zwitser de meeste tegenstand. De beste Nederlandse skif- feuse was Dorien Heijting met de vijfde plaats. Bondscoach René Mijnders heeft zijn definitieve vrouwen acht nog niet samengesteld. Zijn ploeg met de Leidse roei- ster Hadewych Jansen, Meijer, Penninx, Ter Beek, Eijgelaar, Bolman, Appeldoorn, Wester hof en stuurvrouw Quik won van de Canadezen, die brons behaalden op de WK. Bondscoach Kris Korzeniow- ski is met de Holland Acht II een eind op de goede weg. De ploeg met Van der Zwan, Van Dongen, Kind, Derksen, Cirkel, Fontein, Van Leeuwen en Rienks had niet al te veel moei te met de Canadezen en de Britten. WARMOND PETER KLEIN spelde en ook werkelijke win- naar van het Open BI-Toernooi bij het jubilerende Dekker Ten- A-speler. Het laatste jaar be- Methodist University in Dallas- midden in een verhuizing en macht van De Merenwijk, Syl- nis Warmond. De voormalige hoorde hij als Al'er zelfs tot de Texas een jaar studeerde en ook in het begin van deze week via Sieval komt, overigens wel nummer 23 van Nederland was top-30 van Nederland. De stu- collegetennis speelde, dan ook was ik wat minder gemotiveerd, in dezelfde competitieklasse, in de eindstrijd in twee sets de die rechten prevaleerde echter direct in het BI-toernooi van De halve finale tegen Jos Koe- uit bij de Leidsq reserves. Op baas over Jeroen Boogmans, 7- bij de speler van Be Quick uit Dekker Tennis aan de slag. Wat dat betekende, onder- 6 6-1. Bij de vrouwen werd de Maassluis, die twee jaar mans en de finale heb ik echter papier en ook in werkelijkheid weer lekker gespeeld." De Lan- zegevierde in de eindstrijd de finale een onderonsje tussen den de hoofdmacht van Dekker vond finalist Jeroen Boogmans ge: „Dit was leuk om te spelen, sterkste speelster. Dat was in de twee Merenwijksen. Marjet Tennis kwam versterken. Afge- aan den lijve. Slechts de eerste hoewel ik volgens mij maar een ronden ervoor wel anders. Dat Groenleer was in twee sets de lopen competitieseizoen stu- set kon de speler van Zee viertal games echt naar mijn Groenleer de halve finale van meerdere van de verrassend tot deerde Sijmen de Lange ook in Duin volwaardig weerwerk aan capaciteiten heb gespeeld. Het- Ingrid van der Plas won, kon op de slotronde doorgedrongen Amerika nog'eens af en nam Sylvia Sieval. De Lange geven. De kandidaat zelfde geldt voor de halve finale basis van het competitieniveau broer Martijn de Lange met derde man, naast broer Martijn tegen Ton Thomas, ook een (beiden promoveeren naar de veel succes de honneurs in het en Jasper de Regt, voor het voormalig A-speler. Na afloop tweede klasse), niet vooraf wor- hoofdklasseteam van Dekker heb je plezierig contact met je den voorspeld. Dat Sieval in de besliste de tiebreak echter in tegenstander. Dat was in de A- kwartfinale van Marieke Bethle- In de B2-afdeling werd de Warmondse vlaggenschip waar. hoofdprijs een prooi voor de Tien A-toernooien schreef Sij- nog Cl-speler Victor-Ronald men de Lange in die zes A-jaren zijn voordeel en was in de toernooien vaak anders. Over hem en daarna van Merenwijk- Borsboom, die Gert-Jan Anker op zijn naam. Wie echter niet tweede doorgang vervolgens de twee maanden begin ik als ad- winnares Ingrid Kruit won, vocaat. Daarom acht ik de kans werd zeker bij Dekker Tennis Leiderdorp riiet groot, dat ik nog vaak in zelf niet verwacht. De 20-jarige Unicumse Karolien Hoogeveen lijstpunten kwijt en daarmee de door jeugdspeler Niels van Geer dat soort toernooien speel." in een heuse thriller van drie meer in die evenementen uit- sets op de knieën kreeg. De komt, is na een jaar zijn rang- betere tennisser. Boogmans, A-status. De Lange kon bij zijn figuurlijk 'gescalpeerd' was Bij de vrouwen werd de pi v terugkeer uit de Verenigde Sta- niettemin een redelijk tevreden korde niet veranderd. Marjet in Warmond hoogstpersoonlijk Zes jaar was Sijmen de Lange ten, waar hij bij de Southern man. „Bij De Munnik zat ik Groenleer speelt in de hoofd- revanche voor het feit, dat de ti- won in drie sets van haar club genote Paula Anthonysz. tel van het toernooi van haar club in handen van een Dek ker-speelster kwam. De erepalmen voor de Cl- categorie waren voor twee jeugdspelers, Niels Ravensber- gen en Tanja Nossik. De jeugdkampioen van het ten- nisdistrict Leiden, die in de halve finale na twee sets John Doove had verslagen, verloor ook in de eindstrijd geen set aan Dylan Prins, die bij de beste vier de meerdere was van Merenwijker Floris Vogel. Tanja Nossik gaat in Minsk naar de middelbare school en traint ook in de Wit-Russische hoofdstad. Voor de wedstrij dervaring komt ze een aantal maanden naar het zo toer- nooienrijke Nederland. Nossik maakte haar rentree in de Leidse tennisgemeenschap met een zege in de Cl-finale op Merel Aalders, de aanvoer der in het LD Tennis Circuit. Ajax (L) wint in Hilversum CRICKET «JEROEN BAL Voor het eerst in tien jaar zege vierde Ajax weer eens in Hilver sum. Thuis werd regelmatig ge wonnen, maar uit bleken de Hilversumse batsmen altijd een te groot obstakel. Tot gisteren; Ajax kwam tot een zeer respec tabel totaal van 226 voor 8, de Hilversummers konden er niet meer dan 186 tegenover stellen. De inning van Ajax werd ge domineerd door twee goede partnerships. Nadat de ope- ningbatsmen goedkoop uitgin gen, brachten Clive Tyrer (28) en Aat van de Polder (36) met een partnership van 70 de Lei- denaren weer op het goede spoor. Vervolgens namen spe ler/trainer Lan tra Fernando (60) en Anton Jacobs (23) het goed over. Hun samenwerking was goed voor 64 runs. Nadat de staart ook nog zijn bijdrage had geleverd eindigde de Ajax- inning op 226 runs. Een goed totaal op het relatief trage Hil versumse veld. Na het goede werk van de snelle bowlers konden de spin ners het werk afmaken. Fernan do kwam tot de zeer verdien stelijke cijfers van 2 voor 26 in 10 en Thomas Milde pakte drie wickets voor 33 in 9.2. Het laat ste Hilversumse wicket viel op 186, zodat Ajax een overwin ning met veertig runs kon bij schrijven. LISSE PETER KLEIN De B1-finale van het Open Kampioenschap van de Bollenstreek werd een ontmoeting tussen twee voormalige A-spelers. Marco van Trigt klopte in Lisse Mark Fleischeuer in twee sets. foto loek zuyderduin Een gigantische wolkbreuk bezorgde het Open Kampioenschap van de Bollenstreek letterlijk een zeer koude douche. De in Lisse zo gewenste droomfinale tussen de twee voormalige A-spelers Marco van Trigt en Mark Fleischeuer viel bij een 4-3 tussenstand volledig in het water en kon pas uren later tot een spelend einde worden ge bracht. Het verlate hoogtepunt leverde tenslotte een tweesetszege voor Van Trigt op. Bij de vrou wen was Bionda Zonderop een klasse apart, Ma- riëtte van den Berg kwam tot vier games. De affiche klonk zo mooi. Marco van Trigt van competitie-eersteklasser Hillegom startte in Lisse als favoriet. Mark Fleischeuer van het even hoog spelende Unicum zou zijn verwachte tegenstan der in de finale worden. Tennis van hoog niveau stond eigenlijk bij voorbaat vast, temeer daar bei de ploegen als tweede in hun competitie-afdeling eindigden. Twee zaken waren onvoorspelbaar, de uitslag en het weer. En juist op het laatste on derdeel ging het compleet mis. Van Trigt opende sterk en won drie games op rij. Fleischeuer kwam terug, zijn opmars werd echter wreed onderbroken door een heuse wa terval, die tennis spelen voor uren onmogelijk maakte. „Het kwam mij inderdaad wel goed uit", zei Van Trigt na afloop van de uitgestelde eind strijd. „Mark kwam in zijn spel en dat ritme werd nu ineens gebroken. De finale was geen goede wedstrijd. Ik won nu de eerste set nog tamelijk makkelijk. In de tweede set maakten we allebei veel fouten en konden we vooral haast geen ser vicegames winnen." De Hillegommer won ook de tweede set met 6-4. Eric Warmerdam was in Lisse de sterkste B2- speler. In de finale klopte de Hillegommer club genoot Frank Stokman met twee maal 6-4. Met Marco van Trigt werd Warmerdam tweede in het dubbelspel. Specialist Marcel Vink en Fred van Trigt („mijn broer speelde verrassend goed", zei de singlewinnaar) streken met de hoogste eer. De Baans-brothers waren de sterksten in de twee andere open singleonderdelen. Rutger zegevier de in de Cl, jongere broer Paul in de Dl. Bij de vrouwen won Manon Boelé de Cl-categorie en Corinne Manuputty de Dl-afdeling. Jeroen Westdijk hield de titel bij de Krom Open van het Katwijkse KLTV in eigen huis. De thuisspeler had zowel in de halve finale tegen plusser en Noordwijker Hans Hinnen, als in de finale tegen Laurens de Lange maar twee sets no dig. Met Eric van Hensbergen werd Westdijk tweede in het mannendubbel B25+. Arnoud van Dam en Sandor Warmerdam waren in dit nieuwe extra onderdeel bij KLTV de sterksten. De Dl-ti tels gingen naar Taco Langmuur en Miriam van der Meer. Het hoogste onderdeel bij de Nobel Open van Noorden, het HEC1, leverde een eerste prijs op voor Menno Bouwens, die Nieuwkoper Marco de Vries naar het tweede plan verwees. De clubge noten van De Vries, Leo Heidoorn en Peter Mensink, werden in de halve finale uitgescha keld. Bij de Dl-mannen zegevierde Erik van Smoorenburg. De echte plussers maakten hun opwachting in het traditionele dubbeltoemooi van Rijpwete ring, dat overigens wel op het nieuwe, net ge opende park van de club werd verspeeld. De winnaars droegen allen tradionele plussers-na men. Dirk-Jan Dekker en Winfred Roose pakten in de Cl alweer hun derde toernooizege. Bij de vrouwen ging de eindzege naar de combinatie Van Klink/Van der Vlugt. eindigde, namen Johan Goes uit Noorden en Leo Berg uit Noordwijk genoegen met één plaats minder. Het bronzen tweetal was succesvol tijdens respectievelijk de wedstrijden voor veteranen en veteranen 50 Ewoud van der Kooij ver scheen aan de start van een 120 kilometer lange koers in het Belgische Frasnes. De Leider dorper was de enige renner van 'zijn' wielervereniging Sauna Diana die tegenstand kon bie den aan het grote deelnemers veld van voornamelijk Belgen én de leden van de Rabobank- juniorenselectie van oud-prof Frans Maassen. Het betrof afge lopen zaterdag de tweede wed strijd in het kader van de Prijs van Wallonië. Tijdens de eerste, een zware klimklassieker in Rotheux (Tour du Condroz), werd Van der Kooij derde. D uitstekende vorm verken oud-Merenwijker gokt op plaats bij de eerste vijf ren in 's-Heerenhoek, waar staande zondag het NK Ju ren wordt verreden. Een nationaal kampii schap was nog niet wegg* voor broer Vincent van Kooij, die na een reeks fyi klachten duidelijk op de we rug is. De elite-amateur va Rabobankploeg (van oud- Nico Verhoeven) nam gist in België deel aan de Dam Classic in het plaatsje Trei' nabij Mechelen. Hij behoin lange tijd tot de koproep drie renners, maar kon hi de slotfase niet meer bijbe De Leiderdorper viel terug achtervolgende groep en kt 1 uiteindelijk als 15de ovei meet. Het succesvolle roeiduo Van Dishoeck/Van Nes (rechts), foto archief Bedenkelijker keek Korzeni- de open klasse was gestart, owski bij het optreden van zijn De succesvolle lichte Twente vier-zonder met Van der Noort, Vier moest echter ook buigen Klinge, Jansen en Heeringa. De voor de lichte ploeg van de Ca- ploeg werd kansloos laatste in nadezen. Een dag eerder had de de finale met tien seconden formatie nog gewonnen van de verschil op de lichte vier, die in Canadezen. softbal pieter van der vliet De softballers van Alphians hebben dit weekeinde met een maximale score van acht pun ten goede zaken gedaan. Op za terdag versloegen de Alphena- ren Survivors uit Diemen met 1-0 en 5-0, om de volgende dag met 13-1 en 4-0 nieuwkomer Bevers af te drogen. Zaterdag was het nog wel spannend te gen Survivors, dat tot in de laat ste slagbeurt tegen een 1-0 ach terstand vocht. Gisteren werd de inhaalwed strijd tegen Bevers gespeeld, maar de promovendus had geen weerwoord tegen het wer pen van de Zuid-Afrikaan Shan non van den Bergh: 13-1 In de tweede wedstrijd si| de teller aan het begin vai vierde inning op 4-0 toen blessure bij een van de Bei l spelers een vroegtijdig e^' aan de ongelijke strijd ma Omdat Bevers geen wissel Ier kon inbrengen, staakt hoofdscheidsrechter de t strijd. De softbalbond zal sluiten of deze wedstrijd w overgespeeld. „Het gaat een stuk beter tot nu toe", zei Alphi catcher Glynes Kenepa n< loop. „Er is meer sfeer bii de ploeg en dat zie je ten de resultaten. Misschien zo)r wij in de slotwedstrijden wel voor een verrassing." CIRCUIT IN CIJFERS Open Toernooi 15 jaar Dekker Tennis War- HEB1, halve finales: S. de Lange - T. Tho mas 6-4 6-1; J. Boogmans - J. Koemans 6- 4 7-5. Finale: De Lange - Boogmans 7-6 6-1. DEB1, halve finales: S. Sieval - I. Kruit 0-6 6-4 7-5; M. Groenleer - I. v.d. Plas 6-2 7-6. Finale: Groenleer - Sieval 6- 4 6-2. HEB2, halve finales: G.J. Anker - M, Lexmond jr. 6-3 6-3; V.R. Borsboom - D. van Veen 6-4 6-4. Finale: Borsboom - Anker 2-6 7-6 7-5. DEB2, halvefinales: P. Anthonysz - S. Korenhof 6-3 6-1; K. Hoo geveen - S. Visser 6-0 6-1. Finale: Hooge veen - Anthonysz 5-7 6-1 6-2. HDB, pou le: 1. M. Serlier/W. van Tongeren. DDB, fi nale: M. Groenleer/S. Sieval - I. Kruit/J. Poot 6-7 7-6 6-3. HEC1, halve finales: N. Ravensbergen - J. Doove 6-1 6-2; D. Prins - F. Vogel 6-1 6-4. Finale: Ravensbergen - Prins 6-4 6-3. DEC1, halve finales: T. Nossik - S. Drau- lans 6-3 6-4; M. Aalders - T. Waayer 6-1 7-5. Finale: Nossik - Aalders 4-6 6-3 6-0. HEC2, halve finales: F. Petit - J. Vis 7-5 7- 5; T. van Vliet - E. Ravensbergen 7-5 6-4. Finale: Petit - Van Vliet 6-3 6-1. DEC2, fi nale: F. Schoo - J. Hagemans 6-1 6-4. HDC, finale: D. Petitjean/N. van Winsen - E. R. Steegers 6-4 7-6. DDC, finale: N. S. Visser - M. Bieze/M. Wallaart 6-7 7-5 6- 1. HDC2 35+, poule: 1. F. Banen/R. v.d. Zeeuw. DDC2 35+, finale: M. de Groot/E. Verbaan - M. Honigh/A. Joustra 6-2 6-4. HED1, halve finales: R. van Ark - P. Vis 6- 2 6-0; R. Fehr - J. Vandenbussche 7-5 6- 0. Finale: Van Ark - Fehr 6-4 6-1. DED1, halve finale: N. Lukkenaer - J. verdonk 6-7 7-6 6-3. Finale: M. Onderwater - N. Lukke naer 6-1 6-2. HDD1, finale: R. van Ark/M. de Weger - R. Sanavro/W. Wijnen 6-2 6-4. DDD1, finale: S. Gluvers/F. Schoo - M. Goedhart/S. Vogel 6-0 6-0. GDD1, finale: M. Onderwater/R. Fehr - S. Vogel/J. van Winsen 6-4 6-3. HED1 35+, halve finales: H. Neuteboom - M. Baks 6-0 opgave wegens blessure; J. van Dam - R. Vos 6-1 3-6 6-1. Finale: Neuteboom - Van Dam 6-3 4-4 opgave. DED1 35+, finale: E. v d. Vlugt - K. v.d. Velde 2-6 6-2 6-1 HDD1 35+, finale: M. Kroon/R. Nocker - A. van Amsterdam/R. Budding 6-3 6-1. DDD1 35+, finale: H. Bor/D. Knuisting Neven - M. Bouwman/1, v.d. Heuvel 4-6 6-1 6-3. GDD1 35+, fina le: A. Endruschat/M. Kroon - L.Walraven/F. Stouten 6-2 3-6 6-4. Open Kampioenschap van de Bollenstreek, LTC Lisse HEB1, halve finales: M. Fleischeuer - D. van der Doe 6-3 6-3; M. van Trigt - R. van Oosten 7-5 6-2. Finale: Van Trigt - Flei scheuer 6-4 6-4. DEB, finale: B. Zonderop - M. v.d. Berg 6-1 6-3. HEB2, halve fina les: E. Warmerdam - J. Muller 6-2 6-3; F. Stokman - W. Jansen 7-6 7-5. Finale: War merdam - Stokman 6-4 6-4. HDB, finale: F. van Trigt/M. Vink - M. van Trigt/E. War merdam 6-4 6-3. DDB, poule: 1. S. Faas/M. Verdegaal. GDB, finale: C. Berk- hout/M. Vink - B. Zonderop/A. Robben we gens regen gestaakt en le prijs gedeeld. HDB2, poule: 1. P. van Hal/H. Kroon. HEC1, halve finales: R. Baans - M. van der Zijden 2-6 7-5 7-6; M. v.d. Luit - R. Goe- degebuure 6-1 6-3. Finale: Baans - Van der Luit 6-4 2-6 6-2. DEC, Finale: M. Boe lé - M. Vink 6-3 6-4. HEC2, halve finales: P. v.d. Spek - P. Ruigrok 6-2 6-1; J. Spoor - G. Jensma 7-6 1-6 6-2. Finale: uitge steld naar maandag. HDC1, finale: M. Lan- gelaan/R, Jansen - G. Jensma/B. Pieters 4- 6 6-2 6-4. HDC2, finale: J. Langes/S. de Wolf - K. Vennik/A. ter Sluis 6-2 6-2. DDC, finale: M. Bisschops/A. Koelewijn - M. L. v.d. Meer 6-3 7-5. GDC, finale: J. M. van Mastrigt - I. van Dijk/D. van Wieringen 6-2 7-5. HEC 35+, halve finales: J. van Veen - J. van Delft 4-6 6-3 6-3; A. Hoesintalib - N. Winkelaar 6-4 6-4. Finale: Van Veen - Hoesintalib 7-6 7-6. HDC 35+, finale: N. Dofferhof/J Duivenboden - H. Denkers/G. Stut 6-3 6-4 DDC 35+, finale: Sue Daly/L. Waere - M. Rijnders/K. v.d. Zon uitgesteld naar maandag. GDC1 35+, finale: T. Harmzen/D. Baans - I. ten Hage/B. Eikens 6-4 5-7 6-4. HED1, halve finales: P. Baans - R Rooij- akkers 7-5 6-1; D. Vintges - E. Hinnen 6-4 6-4. Finale: Baans - Vintges 7-5 6-2. DED1, halve finales: C. Manuputty - J. Glasbergen 6-2 6-1; L. Hersman - M. Ten- holter 6-2 6-1. Finale: Manuputty - Hers man 6-3 6-0. HDD1, finale: K de Vries/D. Vintges - N. Eimers/R. Akkermans 7-5 6-4. DDD1, finale: S. van Rijn/S Bakker - S. N. Westerhof 6-3 6-1. GDD1, finale: J. Ta- nis/N. Eimers - D. R. Verhart uitgesteld P naar maandag. HED1 35+, finale: H. Obdam - R. 3-6 6-4 6-1. DED1 35+, poi U. v.d. Waal. HDD1 35+, finale: Dijk/G. Kleinveld - G. T. v.d. Burg 4. DDD1 35+, finale: M. Boon/B. Tl M. v.d. Borg - G. Szabo 7-5 6-4. GD finale: M. G. Boon - M. Popp Zenden 4-2 opgave wegens blessure. Krom Open, KLTV Katwijk HDB 25+, poule: 1. A. van Dam/S merdam, 2. E. van Hensbergen/J dijk. HEC1, halve finales: J. Westdijk - nen 6-1 6-1; L. de Lange - M. Vlielaijr 6-4 6-2. Finale: Westdijk - De Langg. 6-2. HDC, poule: 1. R. v.d. Bergh/P. GDC 45+, poule: 1. H. W. Kuijt. 30+, finale: C. BrouwelsFC. Strijk Best/A. Luijk 7-6 6-1. DDC1 30+, 1. E. Guijt/J. den Hollander. GDC1 3 nale: E. den Hollander/R. Hensbergtil van Doesburg/J. Ahling 6-3 7-5. HED1, halvefinales: E. Fritz - J. v w.o.; T. Langmuur - M. Kreft w.o. Langmuur - Fritz 6-3 7-5. DED1, nales: V. Peeters - E. Minnee 6-0 6 .d. Meer - M. Star 6-0 6-1. Finalf Meer - Peeters 4-6 6-1 7-5. HDD1, B. van Flerson/B. van Rijn - W. de Langmuur 7-6 6-3. DDD1, poule: Peeters/M. v.d. Meer. GDD1, poule: Pennings/P. v.d. Plas. HED1 30+, halve finales: R. v.d. Bei Pluimgraaf 6-4 6-2; J. Kulk - J. Sl land 4-6 6-1 6-3. Finale: V.d. Bergh 6-4 6-1. HDD1 30+, poule: 1. G. - J. van Dijk. DDD1 30+, finale: L. m/A. v.d. Zon - N. de Jong/N. v.d. 6-2. GDD1 30+, poule: l.M.+ C. Vei HDD1 45+, finale: E. van Beek/1 Veen - J. Karraman/H. Dubbeldam 5. DDD1 45+, poule: 1. A. Heemskj Tijsterman. GDD1 45+, poule: 1. G| Warmerdam. Nobel Open, Noorden HEC1 18+, halve finales: M. de Heidoorn 0-6 6-3 7-6; M. Bouwen Mensink 1-6 6-4 6-3. Finale: Boui De Vries 6-4 6-2. HDC1, finale: P. M k/R. Schoonenwolf - D. de Jongh/ Vries 6-4 6-1. DDC1 18+, finale: I. S vloed/C. van der Vliet - R. den Bl< Holkeboer 6-1 6-3. GDC1 18+,fin; Stekelenburg/M. Bouwens - C. Vliet/M. Koerts 4-6 6-2 7-5. HDC2 30+, finale: A. Koot/T Kruij! N. v.d. Hammen/J. Koek 6-3 6-1. 30+, finale: M. van Es/M. Faber - I pié Karsten 6-3 6-4. GDC2 30+, fin P. de Jong - J. Korenromp/R. Vei 1-6 7-6 6-2. HED1 18+, halvefinales: E. burg - N. van de Belt 6-1 6-2; M. W M. Vermeer 6-4 6-3 Finale: Smoort - Vermeer 7-6 6-4. HDD1 18+, fina Visser/M. Wagter - E. Mol/S. Schui 6-4 6-4. HDD1 30+, finale: E. van Buurenf man - T. Bruijnestein/J. Verberg 7-! DDD1 30+, finale: S. van Capel- sel/T. Okkerman - A. Blanken/1. Korei 6-4 2-6 6-2. GDD1 30+, finale: T. man/L. Hassink - A. Holkeboer/R. Ku 6-1. Dubbeltoemooi, Rijpwetering HDC, finale: W. Roose/D.J. Dekke Reedijk/H. Sjardijn 6-4 6-7 6-1. DU nale: J. van Klink/J. van der Vlug Straathof/L. de Koning 6-3 4-6 6-2. finale: R. Akeboom/P. van der Mee Hoogenboom/R. Kuipers 6-3 6-1 HDD1, finale: F. Heemskerk/G. Kit boer -A. van der Geest/G. Straven 7-! DDD1, finale: G. van Santen/M. v; Meer - E. Davis/J. Neumann 6-4 GDD1, finale: W. Hoogenboom/G. V - J van der Heijden/M. van Berkel 7- Open Jeugdtoernooi S.V. Voorhout JE16: Joost Jansen (Sassenheim) Koot (Voorhout) 6-0 6-2. ME16: Westerhof - Nona van Dinther 6-1 JE14: Bart Heemskerk (Sassenheim Plug (Sassenheim) 6-4 7-5. ME14: Minderhoud (Merenwijk) - Noortje (Sassenheim) 6-3 6-0. JE12: Rob v Meer (Merenwi|k)- Jaap van Klooster hout) 6-3 6-3 ME12: Anouk Kits (C hout)- Caroline Rueb (Oegstgeest) 5 6-0. JE10: Nicky S|aardema (Stever Danny Sjaardema (Stevenshof) 7-5 ME10: Leonie Guijt (Katwijk) - Kim Mc Guire (Arnolduspark) 6-2 6-3. Raymond Manuputty (SV Voorhout) thew Tamaëka (SV Voorhout) 6-2 6-1 teiissb-Eïgt/sd ettS'--C'rcy, \?22 ^sp anso^ Rabobank vol energie Mercedes-Benz L.I.A.M. NOTARISKANTOOR Mr. H.H. Augstein L.J. SPORT ALL - IN SPORTSTORE WIM SIEMERINK OCH1 PRESENTATIE NOORDWIJK - SASSENHEIM

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 20