Noorlander blijft een wonderlijke tante 10%"- Kruit heeft drie sets nodig sv> ide Cricketers verslaan Durham nasagrande nieuwe eider in Zwitserland Sport Sjeng Schalken met 'tennis uit het boekje' naar derde ronde eineken JNDERDAG 24 JUNI 1999 ipurs vergroten voorsprong op Knicks jach {W york De San Antonio Spurs hebben hun voorsprong in de Fran [pale van de Noord-Amerikaanse basketbalcompetitie (NBA) bevin ergroot. De ploeg versloeg in de vierde wedstrijd de New York e nicks met 96-89 en leidt in de best-of-seven serie met 3-1. im Ducan was topscorer aan de kant van de Spurs. De Knicks ii adden in de vierde wedstrijd lange tijd uitzicht op de overwin- ;eva ling. Met nog vijf minuten op de klok had het tedm slechts één 0| nint achterstand op de Spurs. Bij 3.40 bedroeg de marge twee etap. mnten. Maar de New Yorkers slaagden er voor eigen publiek teg 2 jet in de achterstand om te zetten in een voorsprong. In de Rivie latste drie minuten gingen zeven schoten naast. De vijfde wed ome [rijd wordt morgen in New York gespeeld. "bj Voorzitter FC Groningen stapt op meei bqningen Voorzitter Wim Entzinger van FC Groningen heeft 0UWei jsteren bekendgemaakt zijn functie neer te leggen. Hij blijft wel -ma,i je zaken waarnemen totdat een opvolger is gevonden. Entzin- pr is 2,5 jaar preses van de club geweest. Hij kan zijn drukke tle lerkkring (vennoot van een advocatenkantoor) en zijn gezins- ch dit even niet meer combineren met het voorzitterschap. FC Gro- wy« lingen kwam in de nacompetitie uit, maar miste op de laatste rland- ;peeldag promotie naar de eredivisie, er lie ngjjj- Surca kan levenslang krijgen rl°a oekarest De Roemeense atlete Cristina Burca hangt levens- ange schorsing boven het hoofd. De 26-jarige marathonloop- jer is voor de tweede keer binnen vijf jaar betrapt op het ge- jniik van een verboden prestatiebevorderend middel. Burca rerd gecontroleerd bij een wedstrijd over 25 kilometer in Ber- [jn. In haar urine werden sporen aan getroffen van de anabole leroïde methanolon. Ook de contraexpertise bleek positief. De aaF sloot haar eerder al eens voor vier jaar uit wegens doping- °eel [ebruik bij de marathon van Göteborg in 1995. Later halveerde 1 je internationale atletiekfederatie die straf, zodat de Roemeen- e'^0 ie vorig jaar weer startgerechtigd werd. Haar rentree was op- Pte nerkelijk. Ze won meteen de marathon van Parijs, in de' •H Pérec kondigt rentree aan >arus« Marie-José Pérec heeft gisteravond via de Franse televi- p ne haar rentree op de atletiekbaan aangekondigd. De drievou- aulj lig olympisch kampioene heeft zich ten doel gesteld bij de Olympische Spelen van Sydney volgend jaar de 400 meter te vinnen. In Atlanta was ze de beste op 200 én 400 meter. Vier jaar eerder haalde zich op deze laatste afstand ook al goud in Jarcelona. De 31-jarige Pérec stopte twee jaar geleden met atle- iek, gedwongen door een ontsteking van de hartspier en mo- aonucleose, een aandoening waarbij het aantal éénkernige wit- n 27bloedlichaampjes sterk toeneemt. Pen Salenko op proef bij Franse club jtPANOleg Salenko keert mogelijk terug op de voetbalvelden. Istam De Russische topscorer van het WK in 1994 in de Verenigde Sta- j ;en is momenteel op proef bij de Franse club Sedan, dat naar de 7.$ toogste afdeling is gepromoveerd. De 29-jarige Salenko is twee jaar uit beeld geweest. Ernstige knieklachten leken een einde te naken aan zijn carrière. De spits, die vijf jaar geleden bij het WK furore maakte door in de wedstrijd tegen Kameroen (6-1) tijfmaal te scoren, stond het laatst bij de Turkse eredivisieclub [stanbulspor onder contract. belangrijkste crickettoemooi van Engeland bereikte de ploeg de achtste finale. Die verrich ting kwam-bovendien tot stand met uitstekend spel. De profes sionals van Durham, onder lei ding van oud-testspeler David Boon, kwamen er niet aan te pas. Voor umpire Willem Mole naar uit Leiderdorp was deze wedstrijd een hoogtepunt in zijn carrière: in het NatWest- toernooi worden slechts de En gelse topscheidsrechters aange steld, maar Molenaar kreeg de eer het duel in Amstelveen te leiden. v. Nederlands cricketelftal r(~tteft in de derde ronde van het imooi om de NatWest Tro- gewonnen van Durham. franje maakte gisteren in Am- ^felveen 195 runs voor het ver van vijf wickets. De Engelse fs waren tot een totaal van all out gekomen. Leidenaar Feiko Kloppenburg 'nen jeelde een hoofdrol: eerst vai1 akte hij vier wickets voor 25, r,Dn trvolgens hielp hij met 61 runs ederland aan een historische. :ge. Voor het eerst in de vijf :da8 ar dat Oranje meedoet aan dit ene' 14 a 'estina-verzorger vervoerde ook doping 05a/valenciennes Jet het gele leiderstricot om de chouders begon Francesco Ca- agrande vandaag aan de slot- tappe van de Ronde van Zwit- frland. De Italiaan won giste- tn de koninginnenrit van Nau- ers naar Arosa en onttroonde Fransman Laurent Jalabert. )ie kwam een minuut later innen. Michael Boogerd was met ajn dertiende plaats de beste Nederlander. De Hagenaar noest 1.51 minuut toegeven op Nasagrande. Zijn ploeggenoten -eon van Bon en Erik Dekker tapten af in Zwitserland. In de slotfase van de etappe *erd de Rus Tonkov door een ?oep van zeventien renners ichterhaald, waarin zich alle fa vorieten voor de eindzege be- onden. Op vier kilometer voor 'e streep begon Casagrande ójn avontuur. Jalabert en Simo- probeerden aan te sluiten, naar faalden. Het duo werd voorbijgereden door Du- tox, die op 35 seconden twee- ie werd, en Guerini, die derde *erd op 45 seconden. Het was de 26ste overwinning de loopbaan van Casagrande •n de eerste nadat hij in sep- ïmber 1998 voor een half jaar »erd geschorst wegens dopege bruik. Casagrande maakt deel rit van Vini Caldirola. Dat is de laliaanse ploeg die door Tour- ürecteur Jean-Marie Leblanc CHEF WILLEM SPIERDIJK, 071-5356464, PLV -CHEF JANET VAN DIJK. 071-5356463 Haagse tennisster treedt met zege op Capriati weer even uit de vergetelheid Het liefst zou Seda Noorlander ergens op het tennispark van Wimbledon kamperen. Met de caravan. Op een sap pig grasveldje en dan 's avonds met haar honden stoei en. Net als ze op de kleinere toernooien in Europa doet. Maar dat vinden ze bij de All England Club niet goed. Daarom logeert ze in Londen in een hotel, met tegenzin. Toch zal ze een paar nachten bij moeten boeken, want Seda Noorlander uit Den Haag won gisteren in de twee de ronde op Wimbledon zomaar van Jennifer Capriati, voormalig wonderkind. Of ze dat zelf had verwacht? ,,Nee. Want zij is beroemd en ik niet." londen rene van hattum Seda Noorlander is een won derlijke tante en in eigen land amper bekend. Precies een jaar geleden verscheen er ook in eens een verhaaltje over de 25- jarige Haagse. Ze had op Wim bledon gedebuteerd en gewon nen en iemand had in de spe- lersgids van 's werelds beste tennissters gele zen dat ze twee Boa Constrictors had. „Klopt", zei ze toen met een stalen gezicht, „maar daar is toch niets bij zonders aan. Een ander houdt ko nijnen en ik slangen. En ei genlijk is er niets aan, want ze liggen alleen maar te liggen", voegde ze er ook nog aan toe. Vervolgens verloor ze van San- drine Testud en daarna ver dween Seda Noorlander weer in de vergetelheid. Leuk van die Boa's, maar wie niet wint telt niet mee. En veel won ze niet. Plots wandelde ze gisteren in Londen weer voor het voetlicht. Bij de open Australische kampi oenschappen had ze nog een wedstrijd gewonnen, maar dat was van Miriam Oremans. Wel aardig, maar niet om over naar huis te schrijven. Op Roland Garros was ze vier weken terug na één ronde al klaar. Jennifer Capriati echter wist gisteren niet wat ze zag toen ze alle bal len onhaalbaar tegen de lijnen zag schieten en met 6-1 en 6-3 werd weggeslagen. Opnieuw kwam Seda Noor lander daarna ontwapenend uit de hoek. Of ze verwacht had dat ze zou winnen van het voorma lige Amerikaanse wonderkind, dat al op haar dertiende miljo nair was, daarna aan cocaïne en drank verslaafd raakte en en winkeldiefstallen pleegde, maar inmiddels weer seri eus op de weg terug is als nummer 44 van de wereld, vroeg een Amerikaanse verslag gever: „Nee", zei ze. Waardoor het dan toch was gebeurd? Simpele vraag, ver dient een simpel ant woord, zag je haar denken en dat gaf ze dus: „Door mijn slagen." Liever was ze niet naar het gebruikelijke vragenritueel na de wedstrijd gekomen. Seda Noorlander wil alleen tennissen en vindt alles wat er bij hoort vervelend. „Het is een eenzaam bestaan, met veel vervelende mensen om je heen," zei ze be gin dit jaar tegen het Neder landse Tennis Magazine. Maan dag, na haar eerste zege was ze direct foetsie. Gisteren draafde ze op omdat er op aangedron gen was en ze anders een boete riskeerde van haar vakbond. Het was wel lekker gegaan, zei ze. „Maar de partijen uit het kwalificatietoernooi waren zwaarder dan de partij tegen Capriati." Dat ze ineens weer zo'n mooie overwinning boekte nu er op gras getennist wordt is niet zo vreemd, meende ze. „Omdat mijn spel zich voor gras leent; dan schieten de bal len lekker door." Ze speelt fore- en backhand dubbelhandig en sloeg gisteren af en toe zelfs zo als Monica Seles in haar beste dagen. Alleen kreunt ze niet. Daarna rolden zomaar woor den uit haar mond, die in de tenniswereld zelden gehoord worden. „Ik heb geen doel", zei de nummer 126 van de tennis- vrouwen. „En een trainer ook niet." Vorig jaar werd ze op Wimbledon begeleid door een tweederangs Mexicaanse dub- belaar. Hoe die heette wist ze niet eens. Nu traint de broer van haar Braziliaanse vriendje Francisco Costa haar tijdelijk. Normaal reist hij met Francis co, maar nu even met haar. Een eigen coach kan ze niet betalen. Ze verdiende dit jaar 90.000 gulden. Bruto. In het circuit is dat synoniem voor sappelen. Door de 48.000 gulden die ze in Londen al verdiende kan ze in ieder geval weer iets ruimer ademhalen. Dat is niet de reden waarom ze in Europa liefst met de cara van van toernooi naar toernooi rijdt. „Als ik er tijd voor heb, doe ik dat, gewoon omdat ik dat het lekkerst vindt." Ze weet dat ze door collega's wordt uit gelachen als ze met haar com binatie een parkeerterrein van een tennispark opdraait. Daar heeft ze maling aan. Ze is ook zelden in gezelschap van ande re Nederlandse tennissters te vinden. „In mijn eentje ver maak ik me prima", zei ze daar over. „En wat ik op de ranglijst sta, maakt me ook niet uit, als ik maar lekker kan spelen. Ik heb mezelf één keer druk opge legd en dat ging dus niet." Het pluk-de-dag-type? „Ja, dat is wel het beste voor mij". Dan is er nog iets dat Seda Noorlander anders maakt dan de doorsnee tennisprof. Giste ren was ze blond en speelde ze in het wit. In Parijs waren haren Seda Noorlander mepte Jennifer Capriati genadeloos van de baan. foto anp en pakje vier weken geleden ze mysterieus. Maar ze komt ze de volgende wedstrijd tegen nog gitzwart. Bij Londen hoort nog terug, dus misschien legt ze Nathalie Tauziat wel weer zwart blond? „Misschien wel ja", zei dat antwoord nog uit, of heeft haar. londen anp Peter Wessels sloeg 25 aces bij zijn debuut op Wimbledon. En bijna Tommy Haas van het gras. De 20-jarige Elburger verloor in een vijfsetter, 6-3 4-6 6-4 3-6 4-6. Vooral omdat hij niet meer voluit durfde te volleyen door een blessure aan de hamstrings in het rechterbeen. Sjeng Schalken is topfit en barst van het zelf vertrouwen. Tegen de hyperactieve Australiër Andrew Ilie speelde hij in de eerste twee sets het beste tennis uit zijn loopbaan. In de derde haalde hij zijn voet van'het gas maar hij onderkende het gevaar op tijd, 6-4 6-1 2-6 6-3. „Ongelooflijk", vond Schalken, „dit was tennis uit het boekje. Als ik zo het hele jaar kan spelen, ziet de toekomst er rooskleurig uit. Alleen kan ik niet elke dag zo spelen." Hij had het over de eer ste twee sets waarin hij als een tweede Krajicek serveerde en volleerde. „Ik zette de lijn van de laatste twee sets tegen Sanguinetti door, speelde aanvallend en kroop nooit in de verdediging." Na de 6-4 6-1 dacht hij dat hij er was. Ilie, in Boekarest ontdekt door Günther Bosch, de man die Becker groot maakte, sloeg direct terug. „Eind derde set", zag Schal ken, „was ik het dipje weer te boven." In de derde ronde staat hij tegenover Jim Cou rier. „Tegen die man heb ik drie veldslagen uitge vochten. Het wordt fifty-fifty Courier schakelde de als twaalfde geplaatste Carlos Moya (6-3 3-6 7- 6 3-6 6-2) uit. De Spanjaard die in maart twee weken nummer een van de wereld stond, was de eerste beschermde speler die Wimbledon verliet. Tommy Haas had die primeur bijna ingepikt. Hij werd dinsdag in de eerste ronde door Wessels aan de baseline genageld. De jonge Nederlander bezat geen respect voor de als veertiende ge plaatste Duitser en ging voluit. In de vierde set liep hij de blessure op. „Ik vroeg de umpire de strijd te staken. Het werd al donker, maar hif wei gerde." Het duel werd pas na de vierde set verschoven naar woensdag. In zijn bed lag hij lang te woelen. „Ik heb die vijfde set wel tien keer gespeeld in bed." Hij verloor direct zijn opslag. „Omdat ik", gaf hij aan, „toch met een zekere angst speelde. Ik sloeg drie volley's in het net die ik de dag eer der niet miste. Ik durfde niet diep door te zakken uit vrees voor een spierscheuring." Toch maakte hij op 2-3 zijn break ongedaan, waarna hij on middellijk weer zijn opslag inleverde. Kristie Boogert en Amanda Hopmans werden in de tweede ronde uitgeschakeld. De als vijftien de geplaatste Belgische Dominique van Roost versperde Boogert de weg, 3-6 3-6. Hopmans, de 23-jarige debutante uit Riel, verloor in twee sets van de Franpaise Nathalie Tauziat, achtste ge plaatst en vorig jaar Analiste, 3-6 4-6. van de deelnemerslijst van de Ronde van Frankrijk werd ge schrapt. Reden daarvoor is dat bij de Oekraïner Gontsjar vorige week een te hoog hematocriet- gehalte werd gemeten. De Spanjaard Roberto Heras won de zesde, voorlaatste, etappe in de Ronde van Catalo- nië. De rit ging van Banyoles naar Els Cortals d'Encamp over 196,8 kilometer. Heras won in Andorra de tumultueuze sprint van een kopgroep die bestond uit vier renners. Zijn landge noot José-Maria Jimenez werd tweede en beklaagde zich tever geefs bij de jury. De Spanjaard Manuel Beltran is de nieuwe leider in het algemeen klasse ment. Hij nam die positie over van zijn landgenoot Angel Luis 'Casero. Van de Nederlanders is na de zesde etappe alleen Mi- quel van Kessel nog in koers. Bart Voskamp en Pieter Vries gaven op. Keyaerts In de auto van de vorige week door de Franse douane aange houden Festina-verzorger Rick Keyaerts zijn naast creatine twee dopingproducten aange troffen. Dat hebben douanever tegenwoordigers woensdag be kendgemaakt. Keyaerts was met zijn auto vorige week donderdag op weg naar de wielerkoers Route du Sud. Hij werd aangehouden op de grens van België en Frank- Op het Open Toernooi van Dekker Tennis War mond bereikte Ingrid Kruit weinig overtuigend de volgende ronde in het BI-schema. Carola Veerkamp draaide in de eerste set een 5-2 achter stand om in setwinst. Hierna stelde de Dekker speelster orde op zaken en won de volgende sets met 6-2 6-3. Ingrid van der Plas zegevierde giste ren ook op de Warmondse tennisbanen. In twee doorgangen was bleef ze Margeret Nagtegeller voor en de eerste punten voor de Masters lijken binnen handbereik. Jeroen Poots had last van startproblemen tegen Sander Geerlings; een 1-6 verlies in de eerste set bleek zijn uiterste warm- looptijd. Hierna raasde de Merenwijker met 6-1 6-3 over Geerlings heen. B2-speler Colin Vrieze verraste gisteren Juriaan de la Beij door deze met 6-4 3-6 en 6-4 aan de kant te schuiven. Op het Open Kampioenschap van de Bollen streek lijkt Mark Fleischeuer na de winst op Tor ben van der Voort hard op weg te zijn de eenza me koppositie in het LD-circuit te veroveren. Eveneens in het B-toernooi versloeg Mariëtte van der Berg de nummer 2 van de plaatsing Esther Kulk met 7-6 en 6-3. Stand Leidsch Dagblad Tennis Circuit De vermoeidheid is van het gezicht van Francesco Casagrande af te lezen. De Italiaan won gisteren de Ko- ninginnerit in de ronde van Zwitserland en pakte de gele leiderstrui. foto reuters rijk. Behalve creatine, een voe dingsupplement dat niet verbo den is, trof de douane in zijn auto ook neoton aan. Dat is een afgeleide van creatine en di- prophos, een op het bijnier- schorshormoon cortison lij kend preparaat. Beide produc ten komen voor op de door het Franse ministerie van Jeugd- en Sportzaken samengestelde do- pinglijst, maar niet op de ver boden lijst van de internationa le wielrenunie UCI. Keyaerts beschikte over een doktersvoorschrift, maar daar op kwam neoton niet voor. De verzorger werd dinsdag al door de leiding van Festina ontsla gen omdat, zo werd gemeld, al leen de ploegdokter medica menten mag vervoeren. Toen was er alleen nog sprake van een creatinevondst. Wielrenner Frank Vanden- broucke laat zich in de toe komst verzorgen door de ploeg- arts van Cofidis, die tevens zijn persoonlijke arts wordt. De Belg verklaarde dat gisteren. Van- denbroucke werd eerder door de ploegleiding geschorst nadat hij in opspraak was geraakt in de dopingaffaire rond de Fran se paardenfokker Sainz. Afgelo pen vrijdag sloot de Franse jus titie zijn dossier, waarna de ploegleiding de schorsing van de renner ongedaan maakte. De winnaar van Luik-Bastena ken-Luik, die zich liet begelei den door Sainz, was in geen van de onderzoeken positief ge bleken. De Belgische renner gaat op hoogtestage in de Ver enigde Staten en zal zijn come back maken op 31 juli in de Ronde van het Waals Gewest, die start in zijn woonplaats Ploegsteert. Heren Enkel BI: 1 A. Hertzberger 7. 2. M A. Fleischeuer (T C. Unicum) 7; 3. K Schullenburg (De Metselaars) 7; 4 G vd Broek (Zoetermeer) 6; 5 M J. Visser (Oegstgeester LTC) 6; 6 M. Nagelkerken (A.T.C. Tean) 5; 7 T. de Rooi| (T V. Nieuw Vennep) 5; 8. T v d. Star (L.T C. Zee en Duin) 4; 9. N. van Geer (T C Botesa) 4. 10. A. Robben (A.T.C. Tean) 4 Heren Enkel Cl: 1 D S Prins (LTC de Munnik) 15; 2. V.R. Borsboom (T.C. Uni cum) 10; 3. F.P. Vogel (De Merenwi|k) 7; 4 A A Honer (Sassenheimse T V.) 5; 5 C Ravensbergen (L.T C. Zee en Duin) 5, 6 Richard Rommers (T.V Nieuwe Sloot) 5; 7. R.W. Goedegebuure (L.T C. Lisse) 3; 8. L.M de Lange (L.T.C. Lisse) 3; 9. W Oos- terbaan (Zoetermeer) 3; 10 J. Zandbergen (LTC de Munnik) 3; 11 J Rinzema (Sas senheimse TV) 3; 12 Sander Brugman (De Merenwijk) 3 Heren Enkel Dl: 1 R van Ark (Oegstgees ter LTC) 21; 2 P E. Baans (T V. Boskoop) 14; 3. P. de Koster (T.C. Unicum) 9; 4 W. Wijnen (T.C. De Leidse Hout) 7, 5. P.H. Vis (S V. Voorhout) 5, 6. R Strietman (LTC de Munnik) 5, 7 J Vandenbussche (T.V. Dekker Tennis) 5, 8. D Spierenburg (H T.C.) 5. Dames Enkel BI: 1. Nancy Kloet 5; 2. I Kruit (T.V. Dekker Tennis) 5; 3 E. Has- linghuis 5; 4. B M. Zonderop (De Meren wijk) 4; 5. K. Willemse (Zoetermeer) 3; 6. Riet Paap D. 3; 7. B. van der Gugten (De Merenwijk) 2; 8. P. Anthonysz (T.C. Uni cum) 1,9 K. Hoogeveen (T.V. Artesia) 1, 10. F.B M. de Boer (T.C Unicum) 1 Dames Enkel Dl: 1. C.R. Manuputty (Sas- CIRCUIT IN CIJFERS Open Kampioenschap van de Bollenstreek, LTC Lisse HEB1, 2e ronde: M Fleischeuer - T. van der Voorn 7-6 6-2 DEB1, kwartfinales: Spoor - Kuipers 3-6 6-3 6-0; v d Berg - E Kulk 7-6 6-3 HEB2, 2e ronde- M. Roden burg - M. v.d. Luit 6-2 7-6, E Warmerdam - R. Kleian 6-2 6-2. HEC1, 2e ronde: B. Jonkheer - M van der Zijde 6-3 6-1; R Baans - M. Mastrigt 6-1 4-6 6-4 DEC1, 2e ronde: A Koelewijn - J. Glasbergen 6-2 6-1 Open Toernooi Dekker Tennis Warmond HEB1, 2e ronde: J Poots - S Geerlings 1- 6 6-1 6-3; C. Vrieze - J. de la Beij 6-4 3-6 6-3; J Koemans - M Lexmond 6-3 6-1; T. Thomas - K. van der Mijn 6-4 6-1 DEB1, 2e ronde: I. Kruit - C Veerkamp 6-7 6-2 6 3; I. van der Plas - M Nagtegeller 7-6 6-1 HEB2, 2e ronde: D. van Veen - F. Vogel 6- 4 6-1. DEB2, 2e ronde: N. Bovee - R Kris pijn 7-5 7-5; S. Visser - N. Visser 7-5 7-6 HEC1, 2e ronde: E. Ravensbergen - G. van Leeuwen 6-2 6-2. DEC1, 2e ronde: T. Nos- sik - M. van der Mijn 6-7 6-5 6-1; M. Aal- ders - C. Yun Pan 6-2 7-5 senheimse TV.) 10; 2. J.L. Verdonk (T.C. De Kikkers) 8, 3. Castel (A T C Tean) 5; 4 J. Minderhoud (De Merenwijk) 3; 5. C. Taf fijn (T.C. Unicum) 3; 6. B Hooger- vorst-v d. Pijl (T.C Langeraar) 3; 7. Char lotte Taffijn (T.C. Unicum) 3; 8. J.J. Lex mond (Zoeterwoudse Tennisclub) 2 Heren Dubbel BI: 1 G vd Broek (Zoeter meer) 5; 2 S Westerduin (Zoetermeer) 5, 3 Jos Koemans (De Metselaars) 3; 4. S G Geerlings (T.C. De Leidse Hout) 3, 5 Freek van de Capellen (De Merenwijk) 3; 6. F M. van der Capellen (De Merenwijk) Heren Dubbel C1 —35+: 1. B Logger (T.C. Unicum) 6-, 2. R H. Rijsdorp (T!C. Uni cum) 3; 3. F.J.M. Schouten (T.V. Alkema de) 3; 4. W.J. van der Meer (T.V Alkema de) 3; 5. J C. van Duyn (T.C Unicum) 3 Heren Dubbel D1-35+: 1. C.J Wijdeveld (LTC de Munnik) 6. 2 S. Verlooy (T V. Nieuwkoop) 5; 3. E J.M. van Steijn (T.V. De Boekhorst) 5; 4 M Faber 5; 5. J A Verkuijlen (De Meren 5; 6. A.A.H. Rijnbeek - Kempen (i heuwkoop) 5; 7. G W de Meijier (T.V 'oubrugge) 5-, 8 Uittenbogaard (T.V. De Boekhorst) 5; 9. K. Petter (T.V. Woubrugge) 5. Dames Dubbel C1-35+: 1 R. de Villeneu- ve 3; 2. S Evers (T.V. Oosthout) 3, 3. H. Boskamp (T V. Oosthout) 3; 4 L Pennen- burg (T.V Artesia) 1; 5. E van Remundt (T.V. Artesia) 1; 6. G J. Serlier-v.d. Burg (De Merenwijk) 1; 7. C. van Kooperen (De Merenwijk) 1. Dames Dubbel D1-35+: 1 T L, van de Valk (LTC de Munnik) 6, 2. M. Mostert-Sy- mons (LTC de Munnik) 6; 3. M J. Timmer mans-Kramer (LTC de Munnik) 5; 4. J. Boers-Franke (LTC de Munnik) 5 V^p°ns<v Rabobank V' vol energie Mercedes-Beriz L.I.A.M. NOTARISKANTOOR Mr. H.H. Augstein (0172)-49 56 32 L.J. SPORT ALL - IN SPORTSTORE WIM SIEMERINK NOORDWIJK - SASSENHEIM

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 21