BS** Leidse atletes favoriet voor promoti Kruit beleeft superweek Sport Dennis van Weel pakt twee podiumplaatsen Van den Burgh en Heidema zegevieren si Viermaal goud voor Njord Nossik en Sterk zijn ook 'internationaal' succesvol Waterflesje kost Uljee een plek 1 l'U De Rooij verrassend langs trainingsmaatje Van Geer !V> L.I.A.M. MAANDAG 21 JUN11999 CHEF WILLEM SPIERDIJK, 071-5356464, PLV -CHEF JANET VAN DIJK. 07i ZOETERWOUDE Dennis van Weel heeft de Ron de van Zoeterwoude op zijn naam geschreven. Zijn zege, gistermiddag tijdens het Open Kampioenschap van het Groe ne Hart, was één van een flink aantal podiumplaatsen die de 27-jarige Hazerswoudenaar dit seizoen pakte. Zaterdag schreef hij nog een derde plaats op zijn palmares bij. Toen imponeerde hij in de Ronde van Landsmeer. Van Weel woont pas twee jaar in Rijnwoude. De coureur ruilde zijn woonplaats Spaarn- dam in voor het dorp van zijn vriendin, maar vindt dat een overstap naar een regionale vereniging als LWV Swift of WV Avanti nog steeds 'geen toege voegde waarde' heeft. Van Weel blijft lid van Alcmaria Victrix, de ambitieuze wielervereniging waarvoor hij als amateurrenner uitkwam in de topcompetitie- .Van Weel stopte daarna voor één jaar, om vervolgens als cy- closportief de draad weer op te pakken. Vorig seizoen kon hij niet of nauwelijks een stempel drukken op een criterium. Dat beeld is dit jaar volkomen an ders. Van Weel schreef reeds overwinningen op zijn naam in Haarlem en Uitgeest. Maar geen van beide was zo mooi als die van gisteren in hartje Zoe- tenvoudse. ,,In de eerste ronde ben ik al op kop gaan rijden, omdat ik het veld uiteen wilde hebben", aldus Van Weel. Halverwege de 50 kilometer lange wedstrijd maakte hij deel uit van een gro te kopgroep. Na een geslaagde premiesprint trok de renner uit Hazerswoude vol door. On danks verwoede pogingen kon niemand van de medevluchters hem achterhalen. „Het geeft een goed gevoel om zo te winnen. In Landsmeer was het vrij heet en pakten ze me na een demarrage in de laatste ronde terug. Vandaag heeft het ontzettend veel gere gend en kon ik wegblijven. Waarom het zo goed gaat? Laat ik het er maar op houden, dat ik in de kracht van mijn leven ben." Korte tijd na Van Weel finish ten Katwijker Wim van der Plas, Gerrit Visser uit Hazerswoude en Leidenaar Michel Verstee- gen respectievelijk als zesde, zevende en negende op de Schenkelweg. Versteegens jon gere stads- en clubgenoot (bij LWV Swift) Davey Rotmensen kwam daar eerder op de dag bij de nieuwelingen als zesde over de meet, vlak voor Oegstgeeste- naar David Jongbloed (achtste). Suzanne de Goede van Swift was eveneens terug te vinden in de top tien van een daguitslag. De nieuwelinge-dame uit Zoe terwoude eindigde als achtste in de Rabobank Ronde van Hil versum (40 kilometer). TRIATLON WILMAR KORTLEEVER Net als vorige week werden twee van de vijf landelijke triat lons dit weekeinde gewonnen door tiatleten uit de Leidse re gio. Casper van den Burgh toonde-in Didam aan dat de rugblessure, die hem in de Hal ve van Nieuwkoop nog tot een opgave dwong, tot het verleden behoort. „Ik was vooral tevre- en zette de twee sterke Duitsers Royce Kortekaas ontbreekt het De tweede Leidse winst was den dat mijn rug het hield met Stefan Künstler en Klaus na een trainingskamp in het dit weekeinde voor Wiebe Hei die wind", meldde de Leide- Schütler op meer dan vijf mi- Franse Font-Remeu nog aan dema. De 23-jarige ontpopt naar tevreden. „Het ging zelfs nuten. „Ik ben helemaal klaar wat wedstrijdritme. De Lisser- zich na eerdere overwinningen super." Met de vorm is het uit- voor de Nederlandse kampi- broeker werd in Didam achtste in Woerden en Nijkerk als één stekend gesteld, want Van den oenschappen over drie weken op ruime afstand van Van den van de verrassingen van dit sei- Burgh leidde van start tot finish in Stein", aldus Van den Burgh. Burgh. zoen. Opmerkelijk was zaï vooral zijn parcoursreco Ammerstol. Deze wedsü een voormalige topwei waarin Heidema 1.46.54 (één kilometer g men, veertig kilometer j J31 en tien kilometer lopen) was dan grote namen u311 ver'eden als Pim van de en Rob Barel. - itc ROEIEN AAD SIERA di uit Rotterdam. Jop Jansen belandde met zijn nationale lichte acht ook op de hoogste stek. De lichte vier zonder ein digde teleurstellend laatste. In het Belgische Hazewinkel zette Die Leythe-roeister Mirthe Kamp een knappe prestatie neer. Zij roeide zich in het Ne derlands team van de dubbel vier. Kamp komt nu uit voor Jong Oranje, dat onder leiding staat van de Leidse bondstrain- ster Marion Langezaal. Tijdens de Zuidelijke Roei- bondwedstrijden in Tilburg be haalde Njord vier eerste prijzen. In de lichte dames skiff pakte Eva van Wanrooy haar eerste goud. Daan van de Broek en Christiaan Kamstra kwamen in de overgangsklasse twee zonder als eersten over de streep. Wil lem van Huisstee won in de vier met stuurman. Hij deed dat met drie man van roeiclub Ska- Met een dubbele groepsoverwinning deed Leiden Atle tiek gisteren in de eigen Leidse Hout zeer goede zaken in de tweede ronde van de atletiekcompetitie. De vrouwen- ploeg is zelfs favoriet in de eerste divisie voor het kampi oenschap en directe promotie naar de eredivisie. De mannen toonden in een goede tweede wedstrijd ook het niveau voor de promotiefinale, maar misten deze door de tweemaal mislukte estafette in de eerste ronde. De vrouwen van AAV '36 uit Alphen en de mannen van De Spartaan uit Lisse vechten in september tegen degrada tie. kon in Leiden niet duidelijker worden geïllustreerd. De Spar taan hield weliswaar twee ploe gen achter zich, maar deze be vinden zich eveneens in de de gradatiezone. Beste atlete van de ploeg was weer Nicole van Grieken, die achter Leidse con currentes tweede werd op de 400 (60,53) en de 800 meter (2.17,29). Door de punten die de Noordwijkse kan vergaren, is De Spartaan ook niet kansloos in de najaarsfinale. Met een puntentotaal van 17630 scoorden de mannen van Leiden Atletiek landelijk het vijfde totaal van 24 ploegen. Hoewel de finale ruim buiten bereik bleef, betekende dat wel eerherstel na de blamage van de eerste ronde met de misluk te estafette. Ster van de ploeg was weer eens Kamiel Maase. Hij liep een indrukwekkende solo op de 1500 meter. Met 3.43,89 was de zogenaamde stayer vijf seconden sneller dan ooit en is Maase bovendien de derde Nederlander van 1999. Loopnummers winnen deed Leiden Atletiek ook op de 800 meter via Stefan Hulisz, de 3000 meter steeple chase via Ramses Bekkenk en de 400 meter hor den via de verrassend snelle Leidse debutant Navajo Leeu win. De technische onderdelen zijn tegenwoordig ook goed verzorgd via bijvoorbeeld Mar- LEIDEN WILMAR KORTLEEVER Onder bijzonder slechte om standigheden scoorden de Leidse aüetes gisteren welis waar minder punten, maar bouwden ze wel een grotere voorsprong op. Voornaamste concurrent Argo '77 kreeg in Krommenie geen volledige ploeg op de been en liep zelfs de finale mis. Met het hoogste totaal van de tweede ronde diende HAC zich aan als voor naamste concurrent. De Hel- mondse ploeg begint met een achterstand van 424 punten. Hoewel de finale-plaatsing al wel zeker was, telde daarom ie der punt voor de ploeg die bij na letterlijk op de laatste benen liep. Meerdere atletes kampten met blessures maar de voor naamste Leidse troeven voor de Nederlandse kampioenschap pen volgende week in Apel doorn toonden goede vorm. Zo tekende nationaal recordhoud ster kogelslingeren Renate Beunder voor een dubbelover- winning op de onderdelen ko gelstoten (12,67) en discuswer pen (46,10). Ook sprintster Iris Nagtegaal behaalde voor twee zeges. De meeste punten verza melde Miranda Boonstra: op permachtig op de 3000 meter met 9.48,17 en een voorsprong van ruim anderhalve minuut. Het verschil met de collega's tijn Scheffers (discuswinst 46,74) en Schelto Scheltens. Met de slingerkogel moest deze laatste het desondanks afleggen tegen de Spartaan-veteraan Pe ter van Noort, die op de spek gladde ring nog tot 56,17 kwam (tegen 54,17 voor Scheltens). De Lissese équipe bleek boven dien in de breedte sterk genoeg om de degradatie-finale te ont lopen. Vincent van Blitterswijk liep daarbij verdienstelijk de 400 (51,86) en de 200 meter (22,64 en eerste). AAV '36 had het met blessu res van Bob Dongelmans en Mark van Kints veel moeilijker en kwam net 289 punten tekort om boven de degradatiestreep te eindigen. „Achteraf hadden we Martijn Ungerer individueel twee keer moeten inzetten", zag toen ook ploegleider Dick van Beest. De lichtgeblesseerde sprinter uit Alphen werd een week voor de nationale kampi oenschappen gespaard en liep slechts de 4x100 meter estafette en de 100 meter (winst in 10,93). AAV '36 hoort echter thuis in de eerste divisie, zo bleek zowel uit de hordenseries van Ruud van Maurik (15,03 over 110 meter) en Wouter Spreij (58,15 over 400 meter) als uit de dubbel van Hans Wub- ben (2.02,69 en 4.07,21 op de 800 en 1500 meter). Met zijn eredivisieploeg Haag Atletiek ging Chris Tamminga gisteren voor niets naar Am sterdam, waar door de niet afla tende regen het polsstokhoog springen niet doorging. Zater dag toonde Alphenaar Tam minga met 5,60 meter in het Belgische Oordegem wel zijn goede vorm. De Oegstgeestse sprinter Christoph Kempen kwam met 21,64 in Amsterdam niet dichterbij de individuele richttijd voor het EK op de 200 meter van 21,00. HOORN PETER KLEIN Katja Nossik en Anouk Sterk blijken ook in het internationa le circuit tot opmerkelijke pres taties te kunnen komen. Het 'Leidse' duo won in Hoorn het dubbelspel bij het eerste 10.000 dollar toernooi van het Neder lands circuit. In de eindstrijd rekenden Nossik en Sterk in drie sets (6-3 6-7 6-3) af met de Spaans/Amerikaanse combina tie Vanessa Castellano en Ma- rissa Catlin. Behalve in de finale werd in de eerste drie dubbel- partijen geen enkele set afge staan. Achtereenvolgens wer den de koppels Karina Karner/Elena Knitko met 6-1 6- 3, Bobadova/Rosenfield met 6- 3 6-2 en bij de beste vier Eszter Molnar/Cindy Schuurmans (Hon/Bel) met 6-0 6-3 versla gen. Met hun zege bij het 10.000 dollar toernooi in Hoorn zijn Nossik en Sterk al sinds maart van dit jaar ongeslagen. Eerder wonnen zij de Neder landse A-toernooien in Heerhu- gowaard, bij Unicum en in Apeldoorn en bleven zij in de zeven achtervolgende competi- tiedubbels overeind. ZANDVOORT JAKOB DEKKER Haar titel in de Pearle Alfa 156 Challenge is er zeker nog niet door verkeken, maar kostbare punten verloor ze er wel door tijdens de vierde race van de Pearle Alfa 156 Challenge. Door een los in de wagen liggend wa terflesje, dat onder het gaspe daal schoot, verspeelde Gaby Uljee op circuit Zandvoort in de slotronde een kostbare positie. De Alphense moest tijdens deze regenrace haar meerdere er kennen in Marcel van Vliet uit komend voor het Versatel/Boot Team uit Alphen aan den Rijn. Hij won uiteindelijk met nau welijks een halve seconde voor sprong de race. Uljee streed met haar team genoot Frank Kerseboom lange tijd om de tweede plaats. Gelet op de grotere titelkansen voor Uljee nam Kerseboom halver wege de race genoegen met de derde plaats. Omdat Frank Ker seboom door de tegenslag van Uljee het teamresultaat in dui gen zag vallen, passeerde hij de rijdster, waardoor ze derde werd. Op een tiental meters werd de kopgroep gevolgd door Alphenaar Berend Gesman. Hij werd uiteindelijk vijfde. Noord- wijkerhouter Ferry Duivenvoor de finiste als zesde. In het kampioenschap staat Uljee nog steeds tweede, maar de achterstand op Van Vliet LEIDEN PETER KLEIN Ingrid Kruit en Mark Fleischeu- er werden de BI winnaars van de Merenwijk Open. Uiteraard tevreden winnaars, al zal een zege via een proset toch altijd minder voldoening geven dan winst in een volledige partij. Door de langdurige en over vloedige regenval kon de wed strijdleiding niet anders beslui ten dan de finales via verkorte partijen tot een beslissing te la ten komen. De titels in de C-ca- tegorie gingen via een proset naar Iva Polla en Dylan Prins, die Merel Aalders van Leidse Hout en Merenwijker Floris Vo gel klopten. Op die wijze won Wiger Wijnen de D-afdeling te gen Danny Spierenburg. Voor de regen kwam had Corine Ma- nuputty haar D-finale tegen Janna Minderhoud in twee sets al tot een einde gebracht. Ingrid Kruit kwam bij De Me renwijk Open tot een opmerke lijke rij van overwinningen. De speelster van Dekker 2 had haar lastigste klus in feite al in de tweede ronde, toen Marjet Groenleer na een gewonnen eerste set tot ver in de tweede set bijbleef. Kruit pakte die set tenslotte toch en was duidelijk sterker in de beslissende reeks. In de kwartfinale werd Ingrid van der Plas met twee maal 6-4 aan de kant gezet en bij de bes te vier ging het tegen Barbara van der Gugten nog iets vlug ger. De slotronde leverde een 8- 4 zege op tegen Daphne van Riet Paap uit Zoetermeer. „Ik had een superweek", ver klaarde Kruit na afloop van de finale. „Toch heb ik er niets speciaals voor gedaan. Komen de week studeer ik af aan de PABO. Daar ben ik de hele toer- nooiweek hard mee voor het werk geweest. Normaal ben ik een slowstarter, maar deze week ging het vaak aan het eind van de eerste set al goed. In de finale had ik het geluk, dat Daphne nog veel langzamer op gang komt. Ik kwam direct 3-0 en 4-1 voor. In een proset tot acht kom je dan haast niet meer terug in de wedstrijd." Van Riet Paap had inderdaad de pech een proset te moeten spelen. In de halve finale tegen Bionda Zonderop zegevierde de Zoetermeerse alsnog na een 6-2 5-1 en twee matchpoints ach terstand. De Merenwijkse miste de twee wedstrijdpunten op en kele centimeters, bleef goed spelen, maar merkte ook, dat Van Riet Paap geen enkele fout meer maakte. Ook voor Mark Fleischeuer kwam de proset „eigenlijk wel goed uit. Na de competitie ben ik op vakantie gegaan. Deze week miste ik toch enig wed strijdritme en ik ben zeker niet in bloedvorm. Zaterdag had ik een zware halve finale gespeeld tegen Dennis van Dijk, die mij behoorlijk onder druk hield. Tegen Guido van der Broek speel ik altijd wel lekker. Van daag dus ook. Hij speelt met minder pressie en ik kan daar door zelf een beetje het spel be palen." Met 8-5 werd de als eer ste geplaatste Fleischeuer win naar van een duel tegen de nummer 2 van de lijst. Een aantal jaren speelde Flei scheuer niet zonder succes mee in de A-toernooien. De Uni- cummer kan het overdag spe len echter niet meer combine ren met zijn huidige werkkring. De terugkeer in de rijen van de Bl-ers vindt hij niet vervelend. „Wel anders. In ieder geval ge zelliger, zeker bij De Merenwijk, waar zelfs laat op de zondag avond nog veel publiek naar de finale komt kijken." De Mas ters, die Fleischeuer in 1992 al eens won, vormen weer een doel voor de winnaar. „Toen kreeg de winnaar een reis naar Wimbledon aangeboden en daar ben ik toen ook naar toe geweest. Het is wel een titel, die ik nog wel een keer zou willen Schelto ldi t. t 5 LV 4- tens sli »o< 4 7 y y y i de kog vei 4 kmm CIRCUIT IN CIJFERS Merenwijk Open, Leiden HEB1, halve finales: M. Fleischeuer - D. van Dijk 3-6 6-2 6-4; G. v.d. Broek - J. Boogmans 6-7 6-4 6-4. Finale: Fleischeu er - Van den Broek 8-5. DEB1, halve fina les: I. Kruit - B. v.d. Gugten 6-4 6-1: D. van Riet-Paap - B. Zonderop 2-6 7-5 6-3. Finale: Kruit - Van Riet-Paap 8-4. HDB1, finale: J Koemans/ F, van der Capellen - W. van Tongeren/ M. Seriier 8-3. DDB1, fi nale: B Zonderop/ M. Devilee - M. Groen leer/C. Stassen 8-6. HEC1, halve finales: D. Prins - S. Brugman 6-2 6-4; F. Vogel - V. Borsboom 6-1. 7-6. Finale: Prins - Vogel 8-2. DEC1, finale: I. Polla - M. Aalders 8-5 HDC1, finale: V. Borsboom/ J. van Prehn - H de Rooi)/ J. van Deijck 8-5. DDC, finale: N. Lukkenaer/ M. Aalders - M. van Dam/ C. Visser 8-6. HDC2, finale: F. Petit/ M. Feunekes - D. DDC1 35+, finale: H. Boskamp/ S. Evers - T. van Kooperen/ G. Seriier 8-0. HDC2 35 finale: H. Brouwer/ M. Kantebeen - H Verkuijlen/ M. Faber 8-3. DDC2 35+, fina le: E. Verbaan/ M. de Groot - W. van Slee/ W. v.d. Kooi) 8-5. GDC2 35+, finale: M. de Groot/ C. van Zeist - A.+ M. Wegman 8-2. HED1, halve finales: D. Spierenburg - P. de Koster 6-4 6-3; W Wijnen - F. Janszen 6-4 6-2. Finale: Wi|nen - Spierenburg 8-5. DED1, halve finales: J. Minderhoud - M. Hoogkamer 6-3 6-4; C. Manuputty - J. Lex- mond 6-3 6-1. Finale: Manuputty - Min derhoud 6-3 6-0. HDD1, finale: R. van Klaveren/ S. Aalders - J. Levie/ C. Jorissen 8-3. DDD1, finale: S. Gluvers/ F. Schoo - S. Bakker/ M. Verwoest 8-0. GDD1, finale: k' l S. Vogel/ J. van Winsen Sandro Bernadon 8-3. HDD1 35+, finale: H. Verkuijlen - C. Wijdeveld/ F Diepenbach DDD1 35+, finale: T. v.d. Valk/ -1. v.d. Heuvel/ M. Bauman 8-1 finale: M. Honigh/ R. Kei Duijs/K. Dekker 8-2. Sassenheim Open HEB1, halve finales: N. van GeélEI Veen 6-2 6-1; T. de Rooij - M. S 2. Finale: De Rooij - Van Geer 4-: HEC1, halve finales: A. Honer -; w.o.; J. Rinzema - R. de Groot 6- q0 REGIO NIELS GROEN Ingrid Kruit. foto mark lamers veroveren. Van der Broek, Mas- van 1994 tot en met 1996, na ter in 1997 was in zijn halve fi- een slopend duel in drie sets nale Jeroen Boogmans, Master voorgebleven. bruik te maken van de wind. Charlotte Taffijn bereikte zowel de C2 als de Dl finale maar kon geen van beide winnend afslui ten. Esther Bontje en en Lies- beth Hersman konden in de competitie niet winnen, maar toernooien zijn een ander hoofdstuk. De D-titel werd ge grepen. Kjell van den Hoeven werd bij de Zevenhoven Open de gelukkige winnaar van het enige 'open' onderdeel, het Dl- enkelspel. Met 7-6 in de derde set werd Eddy Mol naar het tweede plan verwezen. Eenzelf de score hadden de winnaars in de hoogste dubbelcategorie, de C2 35+, nodig. Chris van der Klugt en Joop van Lammeren bij de mannen en Janny Weg man en Nanny Zaal bij de vrou wen eindigden hun finale met een positief saldo in de tiebreak van de derde set. Peter Kesteloo en Arie Wesse- ling waren de sterkste Cl 35- plussers bij HTC in Hazers- woude-Rijndijk. Joke Smith won met Lyneke de Koning het vrouwendubbel tegen Lenie Pennenburg en Edith van Re- mundt. Pennenburg kreeg met Djien Gie Qué in de mixed haar revanche tegen Smith, die met Hennie van den Berg een kop pel vormde. De open Cl-dub- beltitel ging naar de broers Frank en Robbert Bennemeer. Finale: Honer - Ri poule: i. C. van Doesburg. HD( S. Harmzen/ B. Pieters - J. van R. van Hensbergen 6-7 6-4 6-3 HEC2, finale: S. Harmzen - P 4-6 7-5 6-1. DEC2, finale: M Taffijn 6-3 1-6 6-4. HDC2, Kloos/ P. Vis - F. Berner - P. Vis! Tim de Rooij greep gisteren de B-titel van het Sassenheim Open door in drie sets van top favoriet Niels van Geer te win nen. De 17-jarige trainingmaat jes ontliepen elkaar geenszins in een wedstrijd waarbij het be houden van de service moeilij ker was dan het breken. De C- finale tussen Sassenheimers Ar thur Honer en Jelle Rinzema wer<^ in twee sets beslist in het voordeel van 'trainer' Honer. Niels van Geer, die vorig jaar de titel in Sassenheim pakte, was in de twee voorgaande par tijen nog niet in de problemen gekomen. Gisteren in de winde rige doch droge finale echter vocht de speler uit Bodegraven vooral tegen zichzelf, de 'unfor ced errors' hadden de over hand. Tim de Rooij behield op 4-4 in de laatste set zijn opslag en ontkroonde de titelhouder vervolgens met een break. Jelle Rinzema had in zijn par tij tegen Arthur Honer bedui dend meer haast. Met strakke slagen probeerde hij het verde digende spel van de ervaren trainer te breken, maar helaas had deze aanpak slechts kort durend effect. Honer pakte al aan het eind van de eerste set het initiatief terug door slim ge- 6. DDC2, poule: S. Pessels/ S GDC2, finale: C. van Bladel/A.l J. Verdonk 4-6 6-1 7-6. HEC1 35+, finale: A. Hinnen -iiir, Berg 6-1 6-3. HEC2 35+. firufc der Bergh - M. van der Berg 6' HDC2 35+, finale: R. Kloos/ B Meijers/ R. Sporken 5-7 7-5 6-0 finale: H. Bonnet/O. Klein - ven/N. van Velzen 6-3 6-3. HED1, halve finales: R. van Ar» P( muur 6-1 6-0; P. Vis - J. Visser Finale: Van Ark - Vis 6-4 6-4, D 35 Ie: J. Verdonk - C. Taffijn 6-4 1 finale: M. Driessen/ J. Visser -F M. Weger 6-2 4-6 6-0 DDD1, Bontje/ L. Hersman - I. van S!i| hart 7-5 6-2. GDD1, finale: M 5. van der BaanR. van der Ploej HED1 35+, finale: J. Zwetsloot '8 terboer 5-7 6-4 6-3. HDD1, 35» Hoogdalem/ R. van der Ploeg Steijn/ Hoogdalem 6-4 6-4. DDD nale: N. van Delft/ E. Kromhoul K Hensbergen/ M. Jansen 6-1 6-3. finale: M. P. van Hensberge chers/ B. Kemner 2-6 6-2 7-6 1 poule: 1. N. Bloemendaal/ R. Cn to Open toernooi LTV Zevenhoven HDC2 35+, finale: J van Lam zc van Klugt-G. van Beek/H. Poll I 2-6 7-6. DDC2 35+, finale: A ten Velde - J. Wegman/ N. Zaal! 6. GDC2 35+, finale: N. Zwaga'i e, A. Coucke/ N. v.d. Hammen 7-5i ol HED1, finale: K van den Hoeve c 2-6 7-5 6-0. HED1 35+, finale 0' ner - J. Koek 7-6 6-4. HDD1 3' H T. Rijnbeek/ S. Verlooy - R. v Vervoorn 7-6 6-4. DDD1 35+, Hogervorst/ E. Zevenhoven - H E. Rekers 7-6 1-6 6-1. GDD1 35 C. Houtkamp/ M. Hengeveld Vijver/ G. Koster 6-3 6-3. Korving/Smit. HDC1 35+, finale loo/A. Wesseling - R. van Heerd 6-0 6-3. DDC1 35+, finale: mng/J. Smith w.v. L. penneburg r mundt. GDC1 35+. finale: burg/D.G. Qué w.v. J. Smith/H. HDD1 18+, poule: 1. Visser/Wai - 18+, poule: 1. Baars/Korving. G poule: 1. M. Visser/Visser. HDO nale: W. Koek/Oudijk w.v. Be« )f Gaaien. DDD1 35+, finale: Lor man w.v Nieuwendijk/Oudijk. finale: L. R. Roggeveen w.1 /Debber. 35 31 .pons0 Rabobank v- vol energie Mercedes-Benz NOTARISKANTOOR Mr. H.H. Augstein ED Alphen aan den R.jr L.J. SPORT ALL - IN SPORTSTORE WIM SIEMERlNK PRESENTATIE NOORDWIJK - SASSENHEIM

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 16