'ersoneel Personeel Personeel Personeel Personeel Bakker ERVICEMONTEUR IT Secretary Marketing <8>HYunoni Cs O, ^V1 ;aloeijer DEBITEURENBEWAKER O TECHMCQ.i Services B.V. receptioniste m/v apileeuw woningmakelaardij, bednjfsmakelaardij. t Gemeente B Wassenaar adjunct-directeur/locatiemanager m/v Kooter Vlees BV FINANCIAL CONTROLLER (NI/V) ,WV*A fcpAC 19 JUNI 1999 je de srfeg, erker het an de 9 sprak, nt ,ed >or rr Greenib Car b.v. is de zelfstandig importeur van Hyundai, Eén van de snelstgroeiende auto- in de wereld. Op basis van eigen marktanalyses importeren wij een op de Nederlandse jegesneden range van automodellen. Samen met circa 120 professionele dealerbedrijven idit garant voor een uitstekend marktbereik met modellen en accessoires die aanslaan in de tAI onze activiteiten worden geleid vanuit het hoofdkantoor in Sassenheim (met circa 80 itiveerde medewerkers). Op dit moment zijn wij op zoek naar nieuwe collega's (fn/v) die in nerking willen komen voor de fulltime functie van ifunctie: De bekendheid van het merk Hyundai gebaseerd op goed georganiseer- leclamecampagnes en evenementen, de brede doelgroep van Hyundai-rïj- sen -kopers aanspreken. De afdeling Marketing Communi es is verantwoordelijk voor de orga- :e hiervan om zo de positieve naam- merkbekendheid en imago verder uit «uwen. De Secretary Marketing is de de afdeling. Zij beheert het secre- at van de Marketing Communications nager, de Marketing Services Manager de medewerkers van de afdeling, Daarnaast ondersteunt zij de PR •nel ei nager bij uitvoerende PR werkzaamhe- ,en is zij verantwoordelijk voor het up date houden van PR informatie rzichten en databestanden. Onze orga- Obe kenmerkt zich door korte commu- telijnen met een zekere no-nonsense aanpak in de markt. Durf en aandacht voor een professionele werkinstelling. Gevraagd wordt: - Havo een secretaresseopleiding, dan wel de opleiding management Assistent I. - Minimaal 2 jaar ervaring als secretaresse of Management Assistent - Een zelfstandige, servicegerichte collega die goed prioriteiten kan stellen in het werkaanbod dat op haar wacht. Geboden wordt: - Een uitdagende functie in een profes sionele organisatie; - Een plek in een enthousiast team van zeer betrokken medewerkers; - Een salans passend bij de functie en gebaseerd op uw huidige kennis en ervaring; - Goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Inlichtingen omtrent de functie kunt u inwinnen bij: Manja van Hooijdonk, Marketing Communications Manager telefoonnummer 0252 - 240 310 Interesse? Richt uw brief met c.v. aan: Greenib Car b.v. ta.v.Alfred Sahassanondha, Human Resource Manager Postbus 2812171 KZ Sassenheim ïn 1 ei ;minimale eisen worden gesteld: rvaring in mechanische technieken varing in het lezen van elektrische schema's en het oplossen van storingen het bezit van rijbewijs B Irote mate van zelfstandigheid '/oonachtig in Leiden of directe omgeving. u zichzelf herkent in bovenstaande omschrijving, it dan uw schriftelijke sollicitatie met pasfoto aan de ictie van Kalmeijer BV, Den Haag. or telefonische informatie 070-3888950 tst. 31. ollyflame International illyflame maakt deel uit van een Woni Dndiaal opererende groep die zich te aj irktonderscheidend bezig houdt t de ontwikkeling en verkoop van in Jeau en promotionele artikelen. :lefo: en inwerkperiode zal hij belast worden met storings- en aratiewerkzaamheden bij onze cliënten in de regio noord-west Nederland. Bij efunctie hoort natuurlijk een service-auto. Fruitweg 11-13 2525 KE Den Haag/Nederland Telefoon: 070-3888950 '0 A HAGEMEYER COMPANY »r onze snelgroeiende hoofdvestiging in Roelofarendsveen zoeken wij: >n a het bereiken van de Vut-gerechtigde leeftijd van onze huidige hrijv xtionaris zijn wij op zoek naar een opvolger. bou n ruime inwerkperiode is voorzien. de ucarfttctie-inhoud: fiattering tot uitlevering verkooporders binnen de geldende normen beheer en up-to-date houden van debiteurenadm. bewaking kredietlimieten en overschrijding betalingstermijn contact onderhouden met klanten, comm.afd. en overige externe relaties verzorgen van aanmaningen initiëren en opvolgen van juridische maatregelen. bnctie-eisen: MEAO (comm./adm.) of gelijkwaardige opleiding kennis van geautomatiseerde systemen (Word, Excel en Wmdows '95) goede kennis van Ned. en Engels (woord en geschrift), kennis van Duits is een pre aantal jaren ervaring in aangeboden functie communicatieve vaardigheden en gevoel voor commercie leeftijd 25-40 jaar. kze drukke, zelfstandige en veelzijdige functie vraagt om veel flexibiliteit, 5ter< ccuratesse en servicegerichtheid. Wij bieden een aantrekkelijke functie voor r9'T ïn initiatiefrijk, zelfstandig en stressbestendig persoon, die graag deel wil uit- vaj 'aken van een enthousiast en dynamisch bedrijf. rformatie/sollicitatie: 'adere inlichtingen omtrent deze functie: R. J. M. Mikx. '™|L 971-3328393. lur uw bondige brief naar Pollyflame International BV, Ta v. Personeelszaken, Postbus 175,2370 AD Roelofarendsveen. WAre/e» actief in een groot aantal Europese landen. Voorts maken enkele tuincentra deel uit van onze gror~ Wij bieden werkgelegenheid aan ca. In onze organisatie is plaats voor een Administrateur m/v U gaat deel uitmaken van een team, dat de gehele administratie verzorgt van de Bakker-groep, inclusief alle buitenlandse dochtermaatschappijen. Uw kenmerken: u heeft een opleiding op MBA-niveau (of studerend hiervoor); u heeft affiniteit met automatisering. talenkennis en kennis van de softwarepakketten Exact en MS-Office strekken tot aanbeveling. Ons aanbod: Wij bieden u een interessante en zeer afwisselende functie binnen een dynamisch bedrijf, een passend salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw reactie: Indien u belangstelling heeft, kunt u P. Bakker Hillegom B.V. T.a.v. de heer D.A. Kuijpers Postbus 600 2160 AP Lisse v schriftelijke sollicitatie richten aan: TECHNICO SERVICES B.V. is gevestigd in Leiden en houdt zich bezig met service-, onderhoud-, ontwikkeling- en automatiseringswerk zaamheden in de textiel- en wasindustrie. Wij zoeken op zeer korte termijn een MONTEUR vakantiewerk/vaste baan De functie zal bestaan uit de volgende aspecten: - werkplaatswerkzaamheden - onderhoudwerkzaamheden - storing- en reparatiewerkzaamheden. Wij zoeken een medewerker: met een LTS/MTS opleiding met ervaring in de metaalbewerking/autotechniek/elektrotechniek met een flexibele instelling die evt. bereid is tot het volgen van een opleiding die in het bezit is van rijbewijs B Wij bieden goede arbeidsvoorwaarden. Technico Services B.V. Admiraal Helfrichweg 9 2315 VC Leiden Telefoon 071-521 95 06. Ben jij de (parttime) die ons professionele team in Leiden komt versterken? jij wilt: een afwisselende baan met veel vrijheid, waar verdere ontplooiing wordt gestimuleerd verantwoordelijk zijn voor de goede ontvangst van zoekers, kopers en verkopers bekend raken met ons totaalpakket en dit doorvertellen aan geïnteresseerden die de vestiging bellen of bezoeken intensief samenwerken in een enthousiast en professioneel team met hart voor hun klanten Onze organisatie, met vestigingen in Leiden, Alphen a/d Rijn, Rijnsburg, Katwijk en Hoofddorp, is zowel in aankoop als in verkoop zeer actief en innoverend. Heb je commercieel inzicht, ben je communicatief vaardig én heb je ervaring met het onderhouden van klantencontacten, dan mag je deze kans niet laten lopen. Je salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn uitstekend. Bel met Carolien Roodenburg, tel. 071-4051616, wanneer je meer informatie wilt. Of schrijf direct een bondige brief met curriculum vitae aan De Leeuw Adviesgroep, Postbus 27, 2230 AA in Rijnsburg. De grootste in de regio is verrassend persoonlijk! g wii i i-i-i i u pensioenadviezen, hypotheekadviezen Wassenaar is een aantrekkelijke woon- en werkgemeente met onge veer 26.000 inwoners, gelegen Vlakbij de kust aan de rand van de Bollenstreek. De gemeente is gunstig gelegen ten opzichte van Leiden en Den Haag in een omgeving die rijk is aan natuurschoon. In de gemeente Wassenaar zijn twee openbare basisscholen waarvan het college van burgemeester en wethouders het bevoegd gezag is. In Wassenaar-Noord bevindt zich de Wethouder Huibregtseschool met 109 leerlingen en in Wassenaar-Zuid de Bloemcampschool met 320 leerlingen. De directiestructuur is één bovenschoolse directeur en per school een adjunct-directeur/locatiemanager. Bij de Wethouder Huibregtseschool kan per 1 september 1999 voor 36 uur per week worden geplaatst een: De voorkeur gaat uit naar iemand met werk ervaring als adjunct-directeur/locatiemanager. Naast het lesgeven is deze persoon in staat om: - vorm en inhoud te geven aan het onderwijs kundige beleid; - op effectieve en tactvolle wijze de contacten met ouders, medezeggenschapsraad en ouder raad te onderhouden; - de school en het team op democratische, flexibele en inspirerende wijze te leiden; - op constructieve wijze samen te werken met de andere openbare basisschool. Functie-eisen: - onderwijsbevoegdheid; - ruime ervaring en brede inzetbaarheid; - op de hoogte zijn van de actuele ontwikkelin gen op het terrein van management, organi satie, onderwijskunde en didactiek; - beschikken over goede communicatieve en contactuele vaardigheden en goede schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - actieve betrokkenheid bij buitenschoolse activiteiten; - voorstander van het openbaar onderwijs. Salaris: De functie van adjunct-directeur/locatiemanager is een normfunctie die wordt gewaardeerd in maximaal schaal 9 (maximaal 5.902,- bruto per maand). Bij gebleken geschiktheid is doorgroei naar niveau 10 (maximaal 6.484,- bruto per maand) mogelijk. De functie omvat voorshands 0,8 deel lesgevende en 0,2 deel managementtaken. Inlichtingen: Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de bovenschoolse directeur de heer G.E. Coenraad, telefoon 070-511 37 97 (Wethouder Huibregtse school), of mevrouw drs. J.J. Kleijn, hoofd afde ling Onderwijs en Welzijnszaken, telefoon 070-512 23 05. Een assessment center maakt deel uit van de selectieprocedure. Indien u belangstelling heeft voor deze functie, wordt u uitgenodigd uw sollicitatiebrief binnen 7 dagen na het verschijnen van dit blad te zen den aan de heer K.J. van Eldik, interim-directeur van de sector Middelen en Burgerzaken van de gemeente Wassenaar, Postbus 499, 2240 AL Wassenaar. Groothandel en producent van vlee zoekt een Kooter Vlees BV Elbe 11 2267 CV Leidschendam Tel.: 070-301 71 10 Fax: 070-317 74 00 Bank ING nr.: 66 86.10.360 Postbank nr 311208 BTW nrNL008266098B01 die affiniteit bezit met de agro-sec- tor, in het bezit is van het SPD- of een vergelijkbaar diploma en tus sen de 25 en 35 jaar oud is. De financial controller, verzorgt de interne rapportage en de loonadmi nistratie en is verantwoordelijk voor de debiteurenbewaking. Het bewa ken en begeleiden van interne con troleprocessen en de daarin opge nomen automatisering is een zeer voornaam onderdeel van het taken pakket. Hij/zij rapporteert direct aan de directie en is onderdeel van het management team. De aan deze functie verbonden Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: De directie van Kooter Vlees BV, Elbe 11 2267 CV LEIDSCHENDAM DIRCKIII Slijterijen behoort tot de Samenwerkende Dirk van den Broek Bedrijven en heeft meer dan 50 slijterijen in de gehele Randstad, Utrecht, Brabant en Zeeland. De slijterijen zijn ruim van opzet en bieden een uitgebreid assortiment dranken tegen zeer scherpe prijzen. Presentatie en unieke winkelsfeer krijgen ruim de aandacht! Onze enthousiaste medewerkers bepalen voor een groot deel het succes van onze winkels. Voor diverse slijterijen in de regio Bollenstreek zijn wij op zoek naar: BEDRIJFSLEIDERS m/v Als bedrijfsleider draagt u de verantwoordelijkheid voor één van onze slijterijen. Presentatie van het assortiment, goederen stroom, administratie en vooral de begeleiding van medewer kers hebben uw grote aandacht. U weet van uw slijterij elke dag weer een uitnodigende, goed verzorgde slijterij te maken, waar bestaande èn nieuwe klanten graag komen winkelen. WIJ VRAGEN: leeftijd vanaf 23 jaar in bezit van of studerende voor het Slijtersvakdiploma nieuwe stijl ervaring in een dergelijke functie (detailhandel) woonachtig in bovengenoemde regio reizen binnen de aangegeven regio geen bezwaar leidinggevende capaciteiten grote dosis enthousiasme en ondernemingslust u bent een 'aanpakker' klantgerichte mentaliteit uitstekende contactuele eigenschappen collegiaal en flexibel. HULPKRACHTEN m/v ASSISTENT BEDRIJFSLEIDERS m/v Als assistent bedrijfsleider bent u de rechterhand van de be drijfsleider en medeverantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken binnen onze slijterij. WIJ VRAGEN: leeftijd vanaf 21 jaar studerende voor het slijtersvakdiploma nieuwe stijl en sociale hygiëne is een pré ervaring in de detailhandel woonachtig in bovengenoemde regio reizen binnen de aangegeven regio geen bezwaar klantgerichte mentaliteit uitstekende contactuele eigenschappen collegiaal en flexibel. WINKELMEDEWERKERS m/v De winkelmedewerker heeft veel contact met onze klanten en het is dan ook van groot belang dat men klantvriendelijk op treedt. De klant komt niet alleen voor de lage prijs bij ons win kelen, maar zeker ook voor de goede service die het personeel hen bij het winkelen biedt. Dit is een leuke baan voor de koopavonden en zaterdag en/of WIJ VRAGEN: leeftijd vanaf 17 jaar klantgerichte persoonlijkheid woonachtig in bovengenoemde regio MDS opleiding is een pré interesse in het slijtersvak. eventueel né schooltijd. Dus... een leuke baan voor scholieren om een aardige cent bij te verdienen! WERKZAAMHEDEN ZIJN ONDER ANDERE: zorgen dat de schappen er netjes en verzorgd uitzien inpakken van cadeau-artikelen en de presentatie hiervan assisteren bij alle voorkomende werkzaamheden in de winkel. HEEFT U INTERESSE? Bel voor meer informatie 0172 - 447 300 en vraag naar de afdeling Personeelszaken en stuur onderstaande antwoordbon in (een postzegel is niet nodig), dan nemen wij zo spoedig mogelijk contact met u op! JA ik ben geïnteresseerd in I I Bedrijfsleider Q Assistent Bedrijfsleider I Winkelmedewerker Q Hulpkracht n baan bij DIRCK III. Bereikbaar vanaf I Postcode woonplaats: Afdeling Personeelszaken Antwoordnummer 10067 2400 VB Alphen a/d Rijn

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 47