Personeel Personeel Personei DOEN Hoe ver wil jij het brengen? Servicemedewerkers (m/v) BOUWKUNDIG TEKENAAR PROJECTLEIDER Bibliotheek medewerker BUREAU-ASSISTENT 1 ADVERTISING WORKSHO DENKEN SASSENHEIM ZATERDAG 19 JUNI 1999 KATWIJK FARMA BV is een snel groeiende producent van geneesmiddelen en geves tigd in het Bio Science Park in Leiden. Het ontwerp en de inrichting van het stijlvolle bedrijfspand dragen bij aan een optimale en prettige werksfeer. Behalve KATWIJK FARMA BV huist hier ook Sameko Farma BV, een farmaceutische groothandel. KATWIJK FARMA BV produceert merkgeneesmiddelen en merkirije geneesmiddelen, hoofdzakelijk voor apotheken, ziekenhuizen en farmaceutische groothandelaren. Ook vindt enige export plaats. Qemotiveerd en goed opgeleid personeel zorgt voor een continue productie van hoogwaardige geneesmiddelen. In verband met uitbreiding van de productie zoeken wij op korte termijn een: BLISTEROPERATOR LTS-er (m/v vanaf 18 jaar) Uw werk bestaat hoofdzakelijk uit het omhouwen, onderhouden en bedienen van een Uister- en verpakkingslijn. Deze functie vraagt om enkele jaren ervaring in een tech- pi nisch beroep. Ervaring met pneumatische systemen of (productie) machines strekt tot aanbeveling. De functie wordt verricht in 2-ploegendienst 5 dagen/40 uur per week wisselend één week ochtend/middagdienst en één week middag/avonddienst. VliHIIMI Werken bij Katwijk Farma BV vereist nauwgezetheid. Basisvoorwaarde is uw bereidheid en het vermogen om te werken volgens de door de overheid gestelde GMP-regels, o.a. met betrekking tot netheid en hygiëne. Een medische keuring kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. U beheerst goed de Nederlandse taal in woord en geschrift. U bent bereid tot het volgen van de interne cursus "Farmaceutisch vakman/vakvrouw". U wenst meer informatie? Neem dan contact op met (de heer van Leeuwen of de heer Varkevisser), op werk-dagen tussen 09.30 - 12.00 uur of tussen 19.30 - 21.00 uur (tel. 071-5234136). Gelieve uw schriftelijke sollicitatie, vergezeld van CV (personalia, opleiding en ervaring), voor 4 juli a.s. op te sturen naar onderstaand adres. Vermeld bovendien de functie en de term "vertrouwelijk" op de enveloppe Katwijk Farma BV t.a.v. de heer B. Judels, Hoofd P&O Postbus 408, 2300 AK LEIDEN. ize Voormai KATWIJKËARMA BV Bio Science Park Archimedesweg 2, Leiden ACQUEST Acquest Consultancy B V. is een organisatie adviesbureau, dat werkt voor organisaties in de gezondheidszorg, de naatschappelijke dienst verlening, het onderwijs en voor de (semi-) overheid. Schriftelijke sollicitaties kunnen, tot 14 dagen na verschijningsdatum van deze krant, worden gericht aan Acquest Consultancy B.V. T.a.v. mevrouw F.G. van Wijk-Bouwland, directeur Hoofdstraat 2, 2351 AJ Leiderdorp, telefoon: 071-5419594. Wij zoeken op korte termijn twee nieuwe collega's Secretaresse (m/v) Van deze secretaresse verwachten wij dat zij: alle op het secretariaat voorkomende werkzaamheden kan verrich ten (typen, telefoneren, archiveren, bijhouden van agenda's, e-mailen et cetera); minimaal een MEAO- of gelijkwaardige opleiding heeft afgerond; om kan gaan met Word for Windows 8.0; de Nederlandse en Engelse taal, zowel mondeling als schriftelijk, goed beheerst. Boekhoudkundig medewerker (m/v) Van deze medewerker verwachten wij dat zij met enige begeleiding de financiële administratie kan verzorgen; in het bezit is van bijvoorbeeld het MEAO-diploma en het Praktijkdiploma Boekhouden; kan werken-met de programma's Excel en Word. Voor beide functies gaat het om full-time aanstellingen. Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring. De secundaire arbeidsvoorwaar den zijn goed. Acquest verhuist in september 1999 naar Koudekerk aan den Rijn. Rentokil Hokatex is dè specialist in facilitaire ondersteuning en marktleider n verhuur, reiniging en onderhoud Bedrijfskleding, Schoonloopmatten, Linnengoed en Disposables. Rentokil Hokatex is een betrouwbare en flexibele onderneming met een heldere visie op dienstverlening afge stemd op elk specifiek bedrijfsproces. Een landelijk distributie- en servicenet werk zorgt ervoor dat op elke plaats n Nederland de gewenste producten op ien afgesproken tijd, met een afgestem de frequentie en met de grootste zorg worden geleverd. Vanuit zes regionale Sales Service Branches leveren wij aan meer dan 40.000 klanten onze producten e uitgebreide dienstverlening. Rentokil Hokate Voor de vestiging in Amsterdam zoeken wij Klantgerichte en enthousiaste Als Servicemedewerker bent u de spil van onze uitgebreide dienstverlening. U haalt en brengt dagelijks onze goederen, verzorgt de service ter plaatse en bent een belangrijke contactpersoon voor onze klanten. Wij bieden u: - Vaste werktijden en geen weekenddiensten - De keuze tussen een 36- of 38-urige werkweek - Een afwisselende en verantwoordelijke functie - Zowel zelfstandig als in teamverband werken - Een betrouwbare organisatie - Naast de CAO, aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden, zoals: een aantrekkelijk, vast salaris een vaste onkostenvergoeding een goede pensioenvoorziening een spaarloonregeling Van u wordt gevraagd: - Rijbewijs C (groot rijbewijs) - Een representatief voorkomen - Een klantgerichte, dienstverlenende instelling - Verantwoordelijkheidsgevoel en zelfstandigheid Wilt u binnenkort starten in de bovengenoemde functie? Vul dan onderstaande bon in e stuur deze vandaag nog in een envelop zonder postzegel naar onderstaand adrës. Wij nemen dan snel contact met u op Een brief schrijven kan natuurlijk ook. Stuur deze dan voor 12 juli 1999 naar: Rentokil Hokatex B.V. T.a.v. de heer A. Everbag (Servicemanager) Antwoordnummer 11565,1000 RA AMSTERDAM Telefoon: (020) 688 04 01 Ja, ik heb interesse om als Servicemedewerker bij Rentokil Hokatex in Amsterdam te gaan werken. Ik wil daarom graag solliciteren/reageren. Mijn persoonsgegevens zijn: Naam: Voorletters. Geslacht M/V Telefoon overdag (indien gewenst): Telefoon 's avonds: Geboortedatum: Rijbewijs C: Ja/Nee* A dam NH 19-06 architektenburo ir Boudewijn Veldman Vollersgracht 23 2312 VK Leiden Wij zijn een middelgroot architektenburo met een veelzijdig en interessant opdrachtenpakket in nieuwbouw, verbouwing en restauratie. Wij zoeken voor spoedige indiensttreding een op HTS-nivo, aangevuld met praktijkervaring Het buro bestaat uit 10 personen, die in goed teamverband werken aan de realisering van de vele kleine en grote projecten. Schriftelijke reacties graag op korte termijn richten aan ons buro. telefoon (071) 513 00 28 internetwww.bouveld.nl Een heldere visie op dienstverlening Rentokil Hokate Wij zoeken voor de Openbare Bibliotheek Leiderdorp een De functie Tot uw taken behoren: uitleenwerkzaamheden lichte administratieve werkzaamheden de ontvangst van schoolklassen tot en met groep 4 De werktijden zijn als volgt: maandag 14.00-17.30 woensdag 12.00 - 13.30 (flexibel) 14.00- 17.30 vrijdag 19.00 - 21.00 2 x per 3 weken zaterdag 10.00 - 12.00 De eisen Om voor deze functie in aanmerking te komen beschikt een opleiding op HAVO-niveau een klantgerichte instelling het vermogen om in teamverband te kunnen werken affiniteit met kinderen Voor meer informatie kunt u contact opnemen met van de bibliotheek, tel. 071-5890849. Het salaris is gebaseerd op schaal 3 van de CAO Openbare Bibliotheken (min. 866,00 en max. 1171,00 bruto per maand bij een werkweek van 12 uur). U kunt tot 26 juni 1999 reageren, onder vermelding van het vacaturenummer P0387, via vacature@probiblio.nl of per brief gericht aan het hoofd van de stafafdeling Personeelszaken, mevrouw D. Lieffijn, Postbus 485. 2130 AL Hoofddorp. Beste startbaan or Advertising Workshop is een klein, erkend reclame- en marketing adviesbureau in Leiden dcd gespecialiseerd is in business-to-business commui catie. Ons bureau werkt o.a. voor opdrachtgever op het aebied van (winkel)automatisering, aandrijfsystemen, bouwproducten, intern transpi machinebouw, zonwering, etc. Ter versterking van ons team zijn we op zoek naar 6 slimme meid die bij ons als bureau-assistente goed op haai toekomst wordt voorbereid. Het gaat hier om een echte spilfunctie, waarbij je de ene keer contacten onderhoudt met klanten en mediavertegei woordigers en de andere keer bezig» bent met het uitwerken van plaatsingsschema's en budgefterinasvoorstellen of het afsluiten van advertentiecontracten en net verzorgen van de daarbij behorende media-administratie en boekhouding. Daarnaast ga je bewijsnummers controleren, afsprai regelen, etc. Na een inwerkperiode wordt verwacht dat je takenpakket geheel zelfstandig gaat behandelen. Behalve minimaal een HAVO-diploma vraagt dat om i uitstekende beheersing van de Nederlandse taal, ervaring mei Microsoft Officepakket, goede contactuele eigenschappen, accuratesse en organisatietalent. Verder ben je stressbestendig flexibel en ga je vaardig met telefoon, fax en e-mail om. Zin in deze leuke reclamebaan? Stuur ons dan snel bondige sollicitatiebrief met CV of bel Ruby Dickhoff voor m inlichtingen. Oude Vest 187, Postbus 2143, 2301 CC Leiden, tel. 071 514 32 05 -fax 071 514 20 80 E-mail: adwo@wxs.nl PRAXIS ZOEKT MENSEN DIE EN We zoeken nieuwe collega's voor Praxis Leiden en Leiderdorp Ben parttime jij eep vrouw of man die enthousiast, flexibel en servicegericht is Die inzet en teamgeest toont en geïnteresseerd is in onze winkel. Kortom, iemand op wiens denken en doen we kunnen vertrouwen. Je informeert onze klanten over het assortiment, bestelt goederen en ruimt deze in en je verzorgt de presentatie en het winkelonderhoud. In ruil hiervoor biedt Praxis je uitstekende arbeidsvoorwaarden. Plus een ontspannen en plezierige werksfeer. Heb je er zin in?Bel dan meteen voor een gesprek rriet:.. de heer G. Beitsma h' f R Telefoon 071-5895665 Praxis Leiden en Leiderdorp MEDEWERK VERK0 fulltime diverse afdeli r koopavonden en/of zatt Sassenheim is een gemeente met bijna 15.000 inwoners, centraal gelegen tussen de steden Amsterdam, Haarlem, Leiden en Den Haag. medewerker bureau wonen m/v voor 36 i r per week Algemene informatie: De afdeling Bestuur en Wonen bestaat uit een drietal bureaus: Worn Bestuurs- en Juridische zaken en Burgerzaken. Er zijn binnen de all ling in totaal 14 medewerkers werkzaam, waarvan 7 zijn verbond aan het bureau Wonen. Het bureau Wonen houdt zich bezig mei ruimtelijke ordening, stads- en dorpsvernieuwing, bouw- en woninqli zicht, volkshuisvesting en economische aangelegenheden. Functie-informatie: U verricht vooral werkzaamheden in het kader van de Woningwet eni Wet op de Ruimtelijke Ordening, w.o. de behandeling van as bouwvergunningen, principe verzoeken en meldingen, de controlei de uitvoering van bouwplannen, het behandelen van bezwaarschrift tegen bouwvergunningen, artikel 19 procedures e.d., het bijdragen a de totstandkoming van bestemmingsplannen, de technische beoord ling van bouwwerken, werkzaamheden met betrekking tot aanschrijvi gen en het zorg dragen voor de procedure inzake clandestiene bou activiteiten en het gebruik van (illegale) bouwsels. Daarnaast behandelt u subsidieaanvragen in het kader van de D Voorzieningen Gehandicapten. Ook het bijhouden van de bouwcail theek behoort tot uw takenpakket. Functie-eisen: U moet minimaal beschikken over een afgeronde opleiding mto-bou kunde, aangevuld met kennis en/of ervaring op het bouwgebied (bon en woningtoezicht en de toepassing van de Wet Voorziening! Gehandicapten). U kunt zowel zelfstandig als in teamverband werke U beschikt over een heldere schriftelijke en mondelinge uitdrukking vaardigheid. Tenslotte verwachten wij van u een flexibele inzetbaarheid en et klantgerichte werkhouding. Overige informatie: Wij bieden u een aantrekkelijke en uitdagende functie. De gemeen Sassenheim past een flexibel beloningsbeleid toe. Afhankelijk vam opleiding, ervaring en capaciteiten is een maximaal salaris bereikba van f 5.234,- bruto per maand (schaal 8). Voor zeer goede kandidaB is een markttoelage mogelijk. Inlichtingen: Voor verdere inlichtingen kunt u contact opnemen met de l'< J.W. Aardoom, hoofd van de afdeling Bestuur en Wonen, telefoi (0252) 24 22 42, toestel 1 10. Indien u belangstelling heeft voor deze functie, nodigen wij u uit' schriftelijke sollicitatie te zenden aan het college van burgemeester! wethouders van Sassenheim, t.a.v. het stafbureau personeel en orga satie. Postbus 26, 2170 AA Sassenheim, onder vermelding van "vac ture 1/8" in de linkerbovenhoek van de envelop. De reactietermijn sluit op 2 juli aanstaande. Het gemeentelijk beleid is erop gericht om uitvoering te geven aand Wet Reïntegratie Arbeidsgeschikten en de Wet Stimulerii Arbeidsdeelname Minderheden. Wie behoort tot een van deze do groepen, zoals in deze wetten is bedoeld, en aan de functie-eisen v( doet, wordt nadrukkelijk uitgenodigd te solliciteren.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 46