Personeel !/J L M U c Snackbar Risa LifeSTYLE TOPYERKOPERS wasserijmedewerkster ff i'j ZATERDAG 19 JUNI 1999 Levendaal 120 2311JP Leiden Fulltime/parttime medewerk(st)er Leeftijd v.a. 18 jaar Bereid zijn om 's zondags te werken Furniture Decorations Lifestyle, een gezellige eigentijdse woonwinkel gespecialiseerd in de verkoop van meubels en accessoires, opent haar vijfde winkel in Leiden en daarvoor zoeken wij jou. FULL/PARTTIME M/V Hou je van gezelligheid en gastvrijheid, van decoreren met meubels en accessoires, maar vooral van hard werken? Ben je 20-45 jaar, enthousiast, stressbestendig, commercieel en is Lifestyle jouw stijl, kom dan bij ons werken! Stuur je brief binnen 10 dagen met pasfoto naar: Lifestyle B.V. t.a.v. Alice Pulles Kuppersweg 30-32,2031 EC Haarlem NOTARIS MARUK te Rijnsburg zoekt op korte termijn SECRETARESSE/ ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER met ervaring (full-time) Vereist: - goede typevaardigheid - nauwkeurigheid - uitstekende beheersing Nederlandse taal - beschaafde omgangsvormen - inzet - stressbestendigheid Geboden wordt: leuke afwisselende baan met honorering over eenkomstig de capaciteiten. Op het kantoor is tevens plaats voor een vlotte TELEFONISTE/RECEPTIONISTE/ ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER leeftijd ca. 22 jaar met enige werkervaring Vereist: uitstekende beheersing Nederlandse taal goede omgangsvormen representatief uiterlijk redelijke typevaardigheid interesse in administratief werk Schriftelijke sollicitaties met c.c. te richten aan: Notaris Maruk Postbus 272 2230 AG Rijnsburg Inlichtingen: Mr W. W. Maruk of Mr W. van den Eijkel tel. 071 -4031747. Op zoek naar een leuke baan en je bent niet bang om hard te werken. Wij zoeken een part-time mogelijkheden. Ben jij die spontane meid die we zoeken, bel dan Wasserij Randstad C.S. 071-5761239 t.a.v. mw. Duinkerken Ons bedrijf is gespecialiseerd in Citroën. Naast reparatie, onderhoud en verkoop doen wij tevens de klassieke DS-typen. Wij zoeken ter uitbreiding van ons team een 1e AUTOMONTEUR of 2e AUTOMONTEUR Functie-eisen: interesse in het hierk Citroën flexibele instelling Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met Willem Bil. tel (071) 341 25 27, na 18.00 uur (0172) 58 72 37. zoekt enthousiaste assistent Piet Kerkhof is een succesvolle, landelijke winkelketen gespecialiseerd in schoenen, vrijetijdskleding en sportartikelen. Op dit moment exploiteert Piet Kerkhof onder andere 14 megastores en binnenkort opent megastore nummer 15. Dankzij onze scherpe prijs-kwaliteitverhouding, ons jeugdige, dynamische imago en de sfeer volle aankleding van onze filialen krijgen we per vestiging wekelijks zo'n 10.000 klanten over de winkelvloer. Momenteel zijn we op zoek naar enthousiaste assistent vestigingsmanagers, onder andere voor onze vestiging in Leiden. In deze functie creëer je samen met de vestigingsmanager een sfeer waarin het prettig is om te werken en te winkelen. Je zorgt voor een optimale personele bezetting en geeft leiding aan zo'n 20 medewerkers voor wie je altijd klaar staat. Uiteraard houd je je ook bezig met de presentatie van de winkel en help je klanten door ze deskundig te adviseren. Verder verricht je administratieve werkzaamheden en vervang je de vestigingsmanager bij zijn of haar afwezigheid. Wat vragen we van je? Een opleiding op MBO-niveau met eventueel enkele jaren werkervaring, liefst in de detailhandel. Leidinggevende ervaring is niet direct noodzakelijk, wel heb je de capaciteiten voor zo'n functie. Je hebt natuurlijk overwicht, flair en uitstraling en staat als manager tussen je medewerkers. Naast een scherp oog voor details en kwaliteit bezit je een flinke dosis enthousiasme. Je leeftijd ligt rond de 25 jaar. Heb je interesse in deze dynamische functie? Stuur een sollicitatiebrief met recente pasfoto en curriculum vitae naar Handelsonderneming P.W. Kerkhof Dongen B.V., ter attentie van de heer R.G. Gerbracht, Postbus 126, 5100 AC Dongen. Voor meer informatie kun je ook bellen: 0162-312890. Een individueel assessment programma kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Geneeskunde van de Uni versiteit Leiden. De kerntaken patiëntenzorg, onderzoek, onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuurlijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 mannen en vrouwen. Er wordt nauw samengewerkt met onder andere de faculteiten Wiskun de en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschappen van de Universiteit Leiden en met TNO. De organisatie van het LUMC is sterk gedecentraliseerd: er zijn vijf divisies met een relatief autonome structuur. In het LUMC zijn patiëntenzorg en onderzoek van oudsher zozeer verweven, dat grensverleggend onderzoek en vernieuwing in de patiëntenzorg hand in hand gaan, wat direct ten goede komt aan de behandeling van de patiënt. Het LUMC streeft, mogelijk mede door uw inzet, naar een continue verbetering van de gezondheidszorg in de meest brede zin en wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. FACILITAIR BEDRIJF In het Facilitair Bedrijf werken ruim 320 medewerkers bij vijf afdelin gen, t.w. Beveiliging, Inkoop Logistiek, Interne Zaken, Infra en Voeding. Deze verlenen ondersteuning aan vooral de primaire, maar ook de andere ondersteunende processen binnen het LUMC. Het Facilitair Bedrijf bevindt zich in een kantelingsproces van aanbodge- richt naar vraaggericht, waarbij klantgerichtheid centraal staat en de dienstverlening wordt geprofessionaliseerd. Afdeling Infra Infra draag zorg voor onderhoud en vernieuwing van de technische infrastructurele voorzieningen binnen het LUMC. De afdeling Infra bestaat uit: Planning I I fte), Bedrijfsvoering 16.5 fte). Continudienst 15 fte) en Nieuwe Werken 10.5 fte). De subafdeling Continudienst houdt de beschikbaarheids/bedrijfstoe- stand van de ziekenhuisinstallaties en apparatuur in stand door mid del van bewaking, bedieningshandelingen en eerstelijns storingsafhan- deling. Voor de Continudienst zijn wij op zoek naar een kandidaat voor de functie van: Manager Continudienst m/v (36 uur per week) Vac.nr 99.S. I 1.24.LD Functie-inhoud: - geeft leiding aan de medewerkers Continudienst; - coördineert en organiseert de werkprocessen en vervaardigt de roosters; - zorgt voor effectiviteit en doelmatigheid in de (strategische) bedrijfs voering; - adviseert aan de hand van storingsanalyse en storingsfrequentie over aanpassing/vervanging van installaties en apparatuur (in over leg met Bedrijfsvoering); - doet voorstellen ter optimalisering van de bediening van het GBS; - neemt deel aan het managementteam Infra, levert een aandeel in de beleidsontwikkeling van de afdeling; - schept voorwaarden voor het toepassen van de geldende veilig heidsvoorschriften; - is volgens rooster buiten kantoortijden per semafoon beschikbaar als achterwacht I x per 4 weken). Functie-eisen: - hoger technisch onderwijs W/E/B aanvullende cursussen op het gebied van management en strategische planning: - meerdere jaren ervaring in complexe organisaties; - communicatief en klantgericht. Salaris: Afhankelijk van opleiding en werkervaring, bieden wij een salaris van maximaal f 6.513.- (schaal 10) bruto per maancf. Dienstverband: De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst, met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer G.A. Bendervoet hoofd Infra (071 - 526 32 91 of 071 - 526 39 43). Een psychologisch onderzoek kan deel uit maken van de selectiepro cedure. Deze vacature is zowel intern als extern bekend gemaakt. Interne kan didaten genieten voorrang. FACILITAIR BEDRIJF Afdeling Infra Voor de Continudienst zijn wij op zoek naar een kandidaat voor de functie van: Medewerker Continudienst m/v (36 uur per week) Vac.nr 99.S. 10.24.LD Functie-inhoud: - bewaakt de op het Gebouw Beheer Systeem aangesloten installa ties en apparatuur d.m.v. controles via het beeldscherm; - meet en registreert diverse mstallatiegegevens; - ziet bij storingen toe op een juiste uitvoering van geautomatiseerde protocollen (vooraf geprogrammeerde schakelingen); - heft middels bedieningshandelmgen storingen op aan installaties; - handelt storingen, voor zover niet door bediening op te lossen, zelf af; - treft noodvoorzieningen bij grotere defecten, gericht op de conti nuïteit van de patiëntenzorg; - verricht in dagdienst reparaties (tweedelijns storingsafhandeling) aan uiteenlopende/samengestelde installaties/apparatuur en/of bege leidt derden hierbij; - analyseert en interpreteert storingsmeldingen in hun samenhang en hun mogelijke gevolgen; - signaleert terugkerende problemen en draagt bij tot structurele oplossingen. Functie-eisen: - MTS W en/of E aanvullende cursussen op het vakgebied; - meerdere jaren ervaring; - klantgericht. Salaris: Wij bieden een salaris van maximaal f 4 635,- (schaal 7) bruto per maand, afhankelijk van opleiding en ervaring. Dienstverband: De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst, met uitzicht op een vast dienstverband Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer G.A. Bendervoet. hoofd Infra (071 - 526 32 91 of 071 - 526 39 43). Deze vacature is zowel in- als extern bekend gemaakt. Interne kandi daten genieten voorrang. Binnen deze divisie zijn afdelingen op het gebied van de inwendige geneeskunde ondergebracht. Stichting Europdonor De Stichting Europdonor onderhoudt de Nederlandse Beenmerg- bank, bemiddelt bij onverwante beenmergtransplantaties en is ver antwoordelijk voor de coördinatie van alle aspecten aangaande been- mergafname en -vervoer naar het transplantatiecentrum. Tevens is Europdonor verantwoordelijk voor een expertisecentrum dat een netwerk onderhoudt tussen HLA-laboratoria, regionale bloed- en beenmergdonorbanken. Deze stichting zoekt een: Secretaresse m/v (24 - 28 uur per week) Vac.nr. 99.W.24.24.LD Functie-inhoud: - voert eenvoudige correspondentie van algemene aard; - verricht allerhande tekstverwerkingswerkzaamheden aan de hand van concepten; - typen van teksten voor publicaties, artikelen, diateksten; - bedient telefoon, fax en kopieermachine; - agendabeheer; - verricht archief- en documentatiewerkzaamheden. Functie-eisen: - secretaresse-opleiding; - goede kennis van de Engelse taal in woord en geschrift; - kennis van Windows en Word. Salaris: Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd, maximaal f3.814,- (schaal 5 RRAZ) bruto per maand bij een voltijds aanstelling. Dienstverband: De aanstelling vindt plaats voor een periode van I jaar zonder uitzicht op vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw C.S.L. Mackenzie (071 - 526 80 02). Deze vacature verschijnt in- en extern tegelijkertijd. De interne ron de zal eerst afgehandeld worden. Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toepas sing. v Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en enveloppe, kunt u binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie zenden aan: LUMC Dienst Sociale Zaken t.a.v. mevrouw M. de Graaf Postbus 9600 2300 RC LEIDEN Rijndijk 270 2394 AP Hazerswoude-Rijndijk Telefoon 071-341 25 27

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 38