Personeel Personeel Personeel Hillegom Rijnland Wij zoeken een Administratief Medewerker (m/v) die ons team komt versterken. f Ad j u nct-d i recte u r leerkracht m/v Gemeente vlotte energieke medewerk(st)er Advertising Coördinator <8>HYunnni DAC 19 JUNI 1999 hoogheemraadschap Rijnland heeft in een ebied van ruim duizend vierkante kilometers, waarin ruim één en een kwart miljoen mensen wonen en werken, de iorg voor drie taken: de «veiliging tegen zee- en rivierwater (waterke- nng). het op peil houden van het boezemwater (waterbeheersing) en de bestrijding van de ver ontreiniging van het oppervlaktewater (waterkwaliteit). Bij het hoogheemraadschap »erken ca. 475 personen, waarvan 2/3 deel werkt op het kantoor in Leiden. Het overige deel werkt 9 45 gemalen en zuive- igsinstallaties verspreid ver het gehele gebied. Bij de afdeling Financiën is een vacature ontstaan voor een Medewerker financiële administratie m/v :s De afdeling Financiën (16 medewer kers) houdt zich o.a. bezig met het voeren van de financiële administra tie, het opmaken van de jaarreke ning, verzorgen van financiële managementinformatie, het cash- management en het applicatiebeheer van het geautomatiseerde financiële systeem FMS 400. Ook voert de afde ling de salarisadministratie en be heert zij de verzekeringsportefeuille. U levert een aandeel in het samen stellen en verstrekken van periodieke managementinformatie, samenstellen van de jaarrekening en het applicatie beheer van het financiële manage mentsysteem. Ook verricht u onder steunende werkzaamheden t.a.v. de kwaliteitscontrole financiële admini stratie, liquiditeitsprognoses, de ver antwoording van de belastingadmini- U beschikt over de opleiding mba of meao (studie voor de opleiding spd of heao strekt tot aanbeveling) en reeds enige jaren ervaring. Daarnaast heeft u kennis van en ervaring met geauto matiseerde systemen. U kunt zowel zelfstandig als in teamverband wer ken. Van u word-t verwacht dat u beschikt gver goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardighe id verdient in deze functie afhankelijk van uw leeftijd, opleiding en erva ring, maximaal f 4.658,- bruto per maand (max. schaal 7) op basis van een 38-urige werkweek. Bij gebleken geschiktheid behoren promotiekan sen in de komende jaren tot de mogelijkheden. Als secundaire arbeidsvoorwaarden kent Rijnland o.a. een collectieve regeling voor ziektekosten bij het IZA, een financiële tegemoetkoming voor kinderopvang en mogelijkheden m.b.t. ouderschapsverlof en oplei dingen. Nadere (telefonische) informatie kunt u inwinnen bij het plaatsvervangend hoofd van de afdeling Financiën, de heer W.C. Roorda, telefoon (071) 516 83 27 (tijdens kantooruren). Benoeming vindt bij Rijnland plaats na het overleggen van een verklaring omtrent het gedrag. De eerste selectiegesprekken vinden plaats op maandag 19 juli a.s. Uw sollicitatie kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan het hoofd Personeel en Organisatie van Rijnland, mevrouw C.P. Jong, Postbus 156, 2300 AD Leiden onder vermelding (op brief en enveloppe) van het vacaturenummer 99-FIN-2. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Ernst Young is een organisatie i samenwerkende maatschappen op het gebied van accountancy, consultancy, fiscale en juridische cnstverlening. We maken deel uit i Ernst Young International, dat wereldwijd een toonaangevende positie inneemt. In Nederland telt c organisatie 50 kantoren en ruim 5100 enthousiaste medewerkers, omerkend voor onze organisatie is de enorme betrokkenheid van onze mensen. Logisch dat we ook can nieuwe collega's het nodige verwachten. Maar daar staat natuurlijk wel het een en ander Voor de administratie van de regio Holland Midden zoeken wij een collega. De regioadministratie verzorgt de administratie voor de Ernst Young kantoren binnen de regio, te weten Den Haag, Naaldwijk, Leiden, Delft en Zoetermeer. Deze stafafdeling is gehuisvest in ons kantoor te Den Haag, waarin tevens het regiobestuur is gevestigd. Werkgebied Als collega op de regioadministratie ben je verantwoordelijk voor het factureringsproces alsmede voor het debiteuren beheer. Daarnaast fungeer je als rechterhand van het hoofd van de administratie. Jouw profiel Je hebt een afgeronde heao-BI/BE-opleiding Je hebt minimaal één jaar 'hands-on' ervaring in een administratieve functie. Verder heb je een kritische en accurate instelling en kun je zowel zelfstandig als in teamverband werken. Je beschikt over een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkings vaardigheid. Je leeftijd ligt tussen de 24 en 30 jaar. Je komt te werken op een afdeling waar de cultuur open en informeel is. We bieden een uitstekend pakket arbeids voorwaarden. Verder zijn er volop mogelijkheden voor het volgen van interne en externe opleidingen. Belangstelling? Je sollicitatie kun je richten aan Ernst Young, t.a.v. Rob Ekkebus, Hoofd Personeelszaken, Postbus 90636, 2509 LP Den Haag. Voor meer informatie over deze functie kun je tijdens kantooruren bellen met Elwin Dietz, telefoonnummer 070 - 328 63 22. Je kunt ook reageren per e-mail: nldietz2@ey.nl Van ons mag je meer verwachten. (fulltime) aan de openbare basisschool "Marijke". De Marijkeschool heeft 185 leerlingen verdeeld over 7 groepen. De school ontwikkelt zich naar adaptief onderwijs. Binnen ons team staan collegialiteit en motivatie hoog in het vaandel. Op onderwijskundig gebied vormen taal en ICT speerpunten. Van de kandidaten verwachten wij dat ze over de wettelijk vereiste bevoegdheden beschikken en daarnaast: - inspirerend, enthousiast en energiek zijn; - beschikken over goede sociale en communicatieve vaardigheden; - ervaring hebben in de verschillende bouwen van de basisschool; - aantoonbaar voorstander zijn van openbaar onderwijs; - een heldere visie hebben op recente onderwijskundige ontwikkelin gen; - vorm willen geven aan actieve pluriformiteit; - ervaring hebben met leerlingenzorg; - op actieve wijze bijdragen aan een eigen en dynamisch schoolconcept. Als u denkt dat u de adjunct bent die wij zoeken, dan zien wij uw brief graag uiterlijk 28 juni tegemoet. De eerste gespreksronde zal plaatsvin den op maandagmiddag 5 juli, de tweede ronde op maandagavond 12 juli. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de procedure. Uw brief kunt u richten aan de directie van "De Marijkeschool", Oranje laan 1, 2181 SB Hillegom. Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met: - de heer J. van Langen (huidige directeur) tel. (0252) 52 38 27; - de heer M. Langeslag (huidige adjunct) tel. (0252) 53 00 65 (school) tel. (0252) 52 31 30; - de heer P. van Deursen (afdeling onderwijs) tel. (0252) 53 72 55. MarinAssist b.v. is een groothandel van maritieme reddingsmiddelen voor de zeescheepvaart en de watersport. Wij zoeken ter ondersteuning van onze afdeling verkoop binnendienst Maritiem een (met gevoel voor humor) voor ca. 20 uur per week. Zijn/haar werkzaamheden zullen bestaan uit: bedienen van de telefooncentrale inkopen van goederen/kantoorartikelen alle voorkomende administratieve werkzaamheden Wij verwachten dat onze nieuwe medewerker/ster stressbestendig, flexibel, collegiaal en accuraat is. Tevens verwachten wij dat hij/zij in teamverband kan werken. Verder verwachten wij beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift. Opleiding: middelbaar niveau Leeftijd: vanaf 23 jaar. Herintreder/ster is ook van harte welkom. Indien u meer informatie wenst over deze vacature kunt u tijdens kantooruren bellen met Ineke Peters of Edith van Vliet, telefoonnr. 071-5459459. Sollicitaties voorzien van CV kunt u sturen aan: MarinAssist b.v. Postbus 31 2380 AA Zoeterwoude T.a.v. Wim Hoogstad Heel Nederland kent de Blokker-winkels met hun grote keus en leuke koopjes. Het aantal klanten groeit nog steeds en daarom zoeken we voor ons filiaal aan het Bevrijdingsplein 50 te Leiden meerdere.... FULLTIME VERKOOPSTERS m/v Tevens zoeken we voor ons filiaal te Noordwijk meerdere FULLTIME PARTTIME VERKOOPSTERS m/v Enthousiaste mensen bieden wij een afwisselende baan in een gezellige sfeer. En naast je salaris krijg je, na een maand proeftijd, ook nog eens forse kortingen op eigen aankopen in onze winkel. Als dat niet mooi meegenomen is! Heb je belangstelling en ben je woonachtig in, of in de directe omgeving van Leiden of Noordwijk, neem dan zo spoedig mogelijk, doch uiterlijk binnen 10 dagen telefonisch contact op met Blokker B.V. Indien je solliciteert voor de functie in ons filiaal in Leiden, de heer J. van de Berg (bedrijfsleider), tel. (071) 572 10 87. Voor de functie in ons filiaal in Noordwijk, de heer H. Zonneveld (bedrijfsleider), tel. (071) 361 29 51. SINDS 1896 Greenib Car b.v. is de zelfstandig importeur van Hyundai. Eén van de snelstgroeiende auto merken In de wereld. Op basis van eigen marktanalyses importeren wij een op de Nederlandse markt toegesneden range van automodellen. Samen met circa 120 professionele dealerbednjven staat dit garant voor een uitstekend marktbereik met modellen en accessoires die aanslaan in de markt. Al onze activiteiten worden geleid vanuit het hoofdkantoor in Sassenheim (met circa 80 gemotiveerde medewerkers). Op dit moment zijn wij op zoek naar nieuwe collega's (m/v) die in aanmerking willen komen voor de fulltime functie van De functie: De bekendheid van het merk Hyundai is mede gebaseerd op goed georganiseer de reclamecampagnes en evenementen, die de brede doelgroep van Hyundai-rij- ders en -kopers aanspreken. De afdeling Marketing Communi cations is verantwoordelijk voor de orga nisatie hiervan om zo de positieve naam- en merkbekendheid en imago verder uit te bouwen. De Advertising Coördinator is verant woordelijk voor de planning en bewaking van de uitvoering van de diverse landelijke en regionale reclamecampagnes. Dit houdt ondermeer in het maken van overzichtelij ke planningen, coördineren van allerlei zaken, zowel intern als extern. Contacten met reclame- en mediabureaus, inschake len van fotografen, etc. Onze organisatie kenmerkt zich door korte communicatie lijnen met een zekere no-nonsense aanpak in de markt Durf en aandacht voor een professionele werkinstelling. Gevraagd wordt: - Een opleiding op MBO-niveau/HBO niveau, door studie dan wel werker varing opgebouwd. - Interesse in marketingcommunicatie, reclame en evenementen. - Enige jaren ervanng op een marketing communicatie afdeling of bij een recla mebureau is vereist - Een zelfstandige collega met een goede balans tussen creatief meedenken over het redamebeleid en de praktische organisatie en uitvoering van gemaakte planningen. Geboden wordt: - Een uitdagende functie in een pro fessionele organisatie: - Een plek in een enthousiast team van zeer betrokken medewerkers: - Een salaris passend bij de functie en gebaseerd op uw huidige kennis en ervanng; - Goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Inlichtingen omtrent de functie kunt u inwinnen bij: Manja van Hooijdonk, Marketing Communications Manager telefoonnummer 0252 - 240 3I0 Interesse? Richt uw brief met c.v. aan: Greenib Car b.v. ta.v.Alfred Sahassanondha, Human Resource Manager Postbus 2812171 KZ Sassenheim De gemeente Noordwijkerhout is gelegen in het hart van de Bollenstreek, dicht bij zee en duin en is een landelijke gemeente met ca. 15.400 inwoners. In verband met het doorstromen van een functionaris naar een andere functie binnen de werkeenheid en een herverdeling van taken is bij de werkeenheid ruimtelijke ordening van de sector Grondgebied plaats voor een medewerker m/v (voor 36 uur per week) (Een aansluitende verdeling over twee medewerkers van 18 uur per week behoort eveneens tot de mogelijkheden). Algemene informatie: De ambtelijke organisatie bestaat uit drie sectoren (Inwoners, Faciliteiten en Grondgebied) en een stafbureau met drie stafafdelingen (Personeel en Organisatie, Informatievoorziening en Automatisering en Brandweer). De sector Grondgebied is onderverdeeld in drie werkeenheden: Ruimtelijke Ordening ca., Weg- en waterbouw en Bouwen en Milieu. Taken, bevoegdheden en verantwoordelijkheden van onze 80 medewerk(st)ers (full- en parttime) zijn zo verdeeld, dat zij in staat zijn vanuit een integrale aanpak een klantgericht kwaliteitsproduct te leveren en een slagvaardige organisatie te vormen. Vergaande vormen van met name mandaat dragen daartoe bij. Binnen de gemeentelijke organisatie is een proces van vernieuwing gaande met onder andere als uitgangspunten verbetering van de efficiency, klant gerichtheid en invoering van de éénloketgedachte. De functie: De functie heeft deels een ondersteunend en deels een zelfstandig karakter en omvat de volgende werkzaamheden: - de behandeling van aanvragen huursubsidie; - de uitvoering van het niet geprivatiseerde deel van de woonruimteverdeling en andere volkshuisvestingsregelingen; - de uitgifte van invalidenparkeerkaarten; - het in overleg met de commissie-secretaris voorbereiden van de vergaderin gen van de raadscommissie voor ordeningszaken; - het ondersteunen van de andere medewerkers van de werkeenheid, met name bij de uitvoering van de taken privaatrechtelijke aangelegenheden en verkeerszaken; - interne zaken bij de werkeenheid, zoals postcirculatie e.d. Het profiel: We zijn op zoek naar kandidaten op meao-niveau met enige ervaring bij een gemeente en met enige kennis op administratief-juridisch gebied, waaronder het privaatrecht. Ook kandidaten, die een gemis aan ervaring kunnen compen seren door een hoger opleidingsniveau op administratief-juridisch gebied, zijn welkom. Hierbij wordt met name gedacht aan starters op de arbeidsmarkt die ervaring wensen op te doen bij de (gemeentelijke) overheid. Aan de hand van de sollicitaties en de geschiktheid van de kandidaten zal worden bezien of de functie door één persoon (voor 36 uur per week) dan wel door twee personen (2x18 uur per week) kan worden ingevuld. Bij een invulling door twee personen zal de functie op één werkplek moeten worden uitgeoefend, zodat de nader af te spreken werktijden niet kunnen samenvallen. Kandidaten voor een 18 uurs-functie worden daarom verzocht aan te geven op welke dagen en uren zij beschikbaar kunnen zijn. Het salaris: Voor deze functie bieden wij een salaris van maximaal f 4.216,-- bruto per maand (salarisniveau 6) bij een 36-urige werkweek. Overige informatie: De gemeente kent een doelgroepenbeleid. Daarom worden vrouwen, ge handicapten en leden van minderheidsgroepen uitdrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Bij gelijkwaardigheid van kandidaten wordt aan de benoeming van kandidaten uit bovengenoemde doelgroepen de voorkeur gegeven. De functie kan in deeltijd worden vervuld, mits dat organisatorisch is in te passen. Bij voldoende plaatsingsmogelijkheid kan gebruik worden gemaakt van kinderopvang. Voor het verkrijgen van nadere inlichtingen kan contact worden opgenomen met de heer H. de Kleer, hoofd van de sector grondgebied, tel. (0252) 34 38 71) dan wel met de heer J.H. Jacobs, waarnemend hoofd van de sector, tel. (0252) 34 38 52. Sollicitaties: Indien u geïnteresseerd bent in deze functie zien wij uw sollicitatie met belangstelling binnen 14 dagen tegemoet. U kunt deze richten aan het college van burgemeester en wethouders van Noordwijkerhout, Postbus 13, 2210 AA Noordwijkerhout, onder vermelding van vacaturenummer 99.07 in de linkerbovenhoek van de enveloppe en brief ^Gemeente Noordwifr0"1™"*

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 35