Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel HOOGVUEir LEREN EN WERKEN J 023-528005 'Bij Bloemenveil je voor jamezier bloemen veiling flora Medewerker support center logistics Commercieel-economische MBO'er AKZO NOBEL Personeelsmanagementadviseur ZATERDAG 19 JUNI 1999915 L Discrete Executive Search Meer informatie en vacatures vindt u op onze internetsite: www.bow.nl Accountancy Amsterdam Assistent accountants, Accountants RA/AA, Cliënt Accountant, Relatiebeheerder, (ervaren) Belastingadviseur Haarlem Assistent accountants, Accountants RA/AA, Controleleider Leiden (e.o) Assistent Accountants, Accountants RA/AA, Fiscalist, Interim Managers Notariaat Alkmaar (e.o) Not. medewerk(st)er Amsterdam Not. secretaresses, not.mdw-(st)er, klerk onroerend goed, kdd. notaris Haarlem (e.o) Not. secretaresses, not.mdw-(sf)er, klerk onroerend goed Nieuweaein Not. medewerk(st)er Rotterdam Kandidaat notaris Administratief financieel Utrecht (e.o) Salarisadministrateur Amsterdam Fin. acc. manager, Administrateur, Salarisadministrateur, (juridisch) administratief medewerk(st)er Haarlem (e.o.) Administratief medewerk(st)er Boekhouder, Salarisadministrateur Hoofddorp (e.o) (ass.) Debiteurenbewaker, Crediteurenadministrateur Commercieel Amsterdam Binnen-/buitendienst mdw-(st)er, Heemstede Senior product manager, Assurantie mdw(st)er Haarlem (e.o) Assurantie mdw-(st)er, Marketing manager, Adviseur/coacn, Hoofddorp (e.o) Executive secretary Assurantie adviseur Kom zaterdag 26 juni a.sJ tussen 10.00 en 16.00 uur naar onze BOW carrière - inloopdag (op het hiernaast vermelde adres) voor inschrijving en om te bekijken wat de mogelijkheden zijn voor een (nieuwe) stap in informatie: of zend een brief met C.V. en lo t.a.v. de heer M A. de Jongo1 mevrouw A. Mesman Industrieweg 4a+b, 2102 LH Heer OPEN inschrijven is natuurlijk ook mogelijk. Robberts Robberts ondersteunt de overheid en de particuliere sector met tijdelijke of vaste inzet van professionals op een breed gemma van rechtsgebieden. Onze belangrijkste ambitie daarbij is; een hoge graad van specialistische dienstverlening bieden aan onze opdrachtgevers an kandidaten. Door de sterke toename van werkzaamheden voor huidige en nieuwe opdrachtgevers, zijn wij op zoek naar. Administratief Juridische medewerkers Kerntaken: toetsen van bouwaanvragen aan bestemmingsplannen en begeleiden van vrijstellings-procedures ex.Art. 17-19 WRO; verrichten van aanschrijvingen en toepassen van bestuursdwang; behandelen van bezwaarschriften en verdere juridische procedures. Vereist: universitaire of Hbo-opleiding Rechten. Planologie. Geografie. MER. Bouw of dergelijke. Adviseurs Planologie, Ruimtelijke Ordening of Geografie Kerntaken: ontwerpen, coördineren en begeleiden van bestemmingsplannen, uitwerkings plannen en voorbereidingsbesluiten; opstellen van begeleidingsplannen; beoordelen van bouwinitiatieven, bewaken van voortgangsprocedures en geven van voorlichting. Vereist: universitaire of Hbo-opleiding Planologie. Geografie, of Stedenbouw, ervaring of aantoonbare affiniteit met Ruimtelijk Ordeningsrecht Adviseurs Bestuursrecht en Fiscaal Recht /erse bestuurs- en fiscaalrechtelijke gebieden; en afhandelen van procedures met betrekking tot handhaving; vertegen woordigen van opdrachtgevers in gerechtelijke procedures. Vereist universitaire opleiding Nederlands Recht. Fiscaal Recht of een relevante Geschikt voor alle leeftijden. 1,5 jaar werkzaam rlijU /De verdeling van Bloemenveiling Flora zorgt ervoor dat de kopers op tijd hun bloemen en planten krijgen. Het gaat hierbij om de juiste aantallen en soorten op de juiste plaats in de veiling te zetten. Dit gebeurt nu door zo'n honderdtal medewerkers, de zogenaamde verdelers. Het veilproces begint 's ochtends vroeg, omdat de consument dan nog dezelfde dag onze bloemen kan kopen. Als verdeler begin je daarom elke dag om 6.15 uur. Zodra alle bloemen en planten ver deeld zijn, ben je vrij om naar huis te gaan, meestal zo tussen 11.00 en 12.00 uur. In de deeltijdfunctie werk je per week gemiddeld 16,25 uur van maandag tot en met vrijdag. Wij Vragen personen tussen de 16 en 45 jaar oud. Je bent prima gemotiveerd en wat 'ser vice' betekent, hoeft niemand je te vertellen. De Nederlandse taal beheers je goed eri op je lichamelijke conditie is niets aan te merken. Je bent minimaal 1.65 meter lang. Zijn deze voorwaarden op jou van toepassing dan staan de deuren van onze bloemenwereld wijd voor je open! Wij bieden je een leuke functie binnen een solide onderneming. Een fijn bedrijf, een gezellige werksfeer, een goed salaris en vol doende vrije tijd. Onze arbeidsvoorwaarden zijn perfect, waarin o.a. zijn opgenomen: bruto uurloon 18 jaar: ƒ12,51 bruto uurloon 19 jaar: ƒ14,59 bruto uurloon 20 jaar: ƒ17,72 bruto uurloon 21 jaar en ouder: ƒ20,84 8% vakantietoeslag; tenminste 25 vakantiedagen; uitstekende pensioenregeling; goede arbeidsomstandigheden. Bovendien krijg je elke vrijdag een 'weekendbloemetje'. Interesse? Het enige wat je hoeft te doen is een aanmeldingsformulier opvragen bij Yolanda Haaring van de afdeling personeels zaken, telefoonnummer: 071-4094220. Miljoenen snijbloemen vinden jaarlijks via Bloemenveiling Flora hun weg over de hele wereld. Zo'n 4.000 kwekers uit binnen- en buitenland, waaronder 1.800 leden, rekenen op Flora voor de afzet van hun producten aan groothandelaren en andere afnemers. Met ca. 585 medewerkers realiseren we een jaaromzet van ca. 850 miljoen gulden. Het resultaat van hard werken, een eigentijdse bedrijfsvoering en producten en diensten van topkwaliteit. Aan verzoeken om deze advertentie in andere media te plaatsen zullen wij geen medewerking verlenen. Uw werkterrein De afdeling Support Center Logistics (SCL) is onderdeel van het Internationaal Distributie Centrum. Vanuit dit distributiecentrum worden met name autoreparatie- en vliegtuiglakken verzonden over de hele wereld. De afdeling vervult een centrale rol in de logistieke keten, die middels moderne informatietechnologie wordt beheerst. Uw functie U verricht in een vaak hectische werkomgeving, met behulp van de-computerprogramma's SAP R/3 en MS Office, de administratieve hande lingen ten aanzien van orders en logistieke klachten. Een andere belangrijke taak is het plannen van voorkomende transporten en de intensieve communicatie met alle betrokken partijen. U communiceert intern met commerciële afdelingen, productieplanning. buitenlandse winstcentra, douane. Kamer van Koophandel, transporteurs en cargadoors. Uw profiel U heeft een afgeronde MBO-opleiding, bij voorkeur in de commercieel-economische richting. U bent stressbestendig, kunt planmatig werken en beschikt over uitstekende contactuele vaardigheden. U beheerst de Engelse taal zowel mondeling als schriftelijk. Kennis van de Duitse of Franse taal is een pre. Informatie en sollicitatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer A.A. Verbeek van de afdeling SCL telefoon 071 - 308 21 65. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u (m/v) binnen 10 dagen richten aan Akzo Nobel Car Refinishes bv, t.a.v. de heer J. Fasel, afdeling Personeel Organisatie. Postbus 3, 2170 BA Sassenheim. Creating the right chemistry Hoogvliet B.V. is een supermarktketen met 30 moderne filialen in Zuid-Holland, Utrecht en Gelderland. Het Service- en Distributiecentrum bevindt zich in Alphen aan den Rijn. De organisatie telt in totaal zo'n 3.000 enthousiaste medewerker! met gevoel voor kwaliteit en service. Klantgerichtheid staat bij Hoogvliet voorop. Hoogvliet biedt schoolverlaters de mogelijkheid om te: Schoolverlaters kunnen bij Hoogvliet komen werken en tegelijkertijd het slagersvak leren. De Slagersvakopleiding wordt de eerste twee jaar volledig vergoed. Functie-omschrijving: U zorgt ervoor dat onze klanten met een 100% tevreden gevoel de winkel verlaten, omdat zij in een plezierige omgeving kwaliteitsproducten hebben gekocht in 'bewe zen de goedkoopste' supermarkt. De functie heeft flexibele werktijden en biedt goede arbeidsvoorwaarden en veel doorgroeimogelijkheden. Functie-eisen: Bereidheid om 's avonds en op zaterdag te werken. Flexibel, klantgericht denken en handelen, alsmede een groot verantwoordelijkheidsgevoel. Zelfstandig, maar ook teamwerker. Heeft u interesse in deze job? Stuur dan een sollicitatiebrief met c.v. naar: Hoogvliet B.V., t.a.v. de heer Jan Odems, Postbus 434, 2400 AK Alphen aan den Rijn. Wilt u meer informatie, dan kunt u telefonisch contact opnemen met de heer Jan Odems, telefoonnummer 0172 - 418218 of 06 - 53206938. Thuiszorg neemt een steeds belangrijkere plaats in binnen de totale gezondheidszorg. Thuiszorg Cioot Rijnland is actief in deze dynamische sector. Zo'n snel veranderende omgeving stelt hoge eisen aan de organisatie en de mensen die er (willen) werken. Om hieraan te voldoen hebben we ons als lerende organisatie ambitieuze doelen gesteld Professioneel en klantgericht werken wij dag in dag uit aan de verbetering van de kwaliteit van onze zorg- en dienstverlening. Hulp van een gemo tiveerde collega die meebouwt aan de thuiszorg nieuwe stijl' kunnen we hierbij goed gebruiken. Voor de afdeling Personeelszaken zijn wij per 1 augustus 1999 op zoek naar een m/v: 36 uur per week (100%) De werkzaamheden: De personeelsmanagementadviseur adviseert en ondersteunt het (lijn-)managementten behoeve van de decentrale uitvoering van het personeelsbeleid. Houdt zich ondermeer bezig met arbeids voorwaarden, beloningsaspecten, sociale verzekeringswetgeving en klachten- en beroeps procedures De personeelsmanagementadviseur is het aanspreekpunt voor alle personeels aangelegenheden en draagt bij aan beleidsvoorbereidende activiteiten op instellingsniveau. Functie-eisen: HBO werk- en denkniveau, bij voorkeur aangevuld met een post HBO-opleiding enkele jaren ervaring als personeelsfunctionaris/-adviseur goede communicatieve en contactuele vaardigheden problemen kunnen doorgronden en vertalen naar een concrete aanpak flexibele instelling en goed in kunnen spelen op veranderingen Geboden wordt: een uitdagende en verantwoordelijke functie bij een organisatie in beweging een salaris en overige arbeidsvoorwaarden volgens de CAO Thuiszorg de aanstelling geschiedt in eerste instantie voor de duur van 1 jaar, met uitzicht op een vast dienstverband een additionele training behoort tot de mogelijkheden Bel ons of schrijf een brief Wilt u meer weten over de baan en/of Thuiszorg Groot Rijnland, dan kunt u contact opnemen met de heer R. Baijens, manager Personeelszaken, (071) 516 14 10. U kunt uw schriftelijke sollicitatie uiterlijk tot 3 juli 1999 richten aan: Stichting Thuiszorg Groot Rijnland, afdeling Personeelszaken, t.a.v. de heer R. Baijens, Postbus 2254,2301 GC Leiden. Een assessmentonderzoek kan deel uitmaken van de procedure. Thuiszorg Groot Rijnland levert een breed scala van diensten op het gebied van gezondheid en welzijn Circa 1.500 medewerkers mogen rekenen op de ondersteuning van een professionele, klantgerichte organi satie. Ons werkgebied omvat Leiden en Alphen aan den Rijn en een groot aantal omliggende gemeentes. H thuiszorg Groot Rijnland laan van verhof 3, rijnsburg, tel.: 071-4094444 e-mail: persz@flora.nl

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 34