Van veranderen? Personeel Personeel Personeel MEDISIZE Manager Customer Service NOORDWUK 7* gemeente ZATERDAG 19 JUNI 1999 6 X 3 C t personeelsintermediai plezier in je leven plezier in je werk. Intercedent voor een zorginstelling in Leiden. Een afwisselende parttime functie voor een accuraat, klantgericht en communicatief vaardig persoon. Werkzaamheden: Binnen deze functie behartig je de belangen van cliënten, voer je intern over leg over de zorginzet en toets je de kwaliteit van de zorginzet. Daarnaast ben je verantwoorde lijk voor de zorgtoewijzing en de bemiddeling. Je fungeert als inter mediair tussen de diént en de interne organisatie. Profiel: Je hebt een HBO werk en denkniveau en enige kennis van medische terminologie. Daarnaast ben je stressbestendig en houd je van een uitdaging. Sales Medewerker voor een internationaal georiën teerde handelsonderneming in de omgeving van Leiden. Werkzaamheden: Je bent binnen deze functie verantwoordelijk voor het gehele verkooptraject. Je bent de spil tussen de organisatie en de klant. Je werkzaamheden bestaan o.a. uit het informeren en adviseren van klanten over de verschillende producten, order verwerking, klachtenbehandeling en relatiebeheer. Je onderhoudt contacten met nationale en inter nationale accounts. Profiel: Je hebt een afgeronde MBO HBO opleiding en enige relevante werkervaring binnen de zakelijke dienstverlening. Daarnaast heb je een service- gerichte en commerciële instelling. Wil je graag meer weten over de genoemde functies of de vele andere vacante functies kom dan langs op de vestiging Leiden of bel ons! Beide vacatures bieden uitzicht op vast dienstverband. Voor alle functies geldt m/v. Als je geen tijd hebt om op kan toortijden langs te komen, bel dan voor een afspraak na werk tijd. Wij kunnen ook rekening houden met een opzegtermijn. Onze opdrachtgever, Medisize bv te Hillegom, ontwikkelt, produceert en verkoopt high tech kunststof disposables op het gebied van beademing, toediening (infusie), drukmeting, catheters en kant-en-klare operatie sets ten behoeve van de gezondheidszorg in zowel binnen- als buitenland. Klanten van Medisize zijn ziekenhuizen, buitenlandse distributeurs en farmaceutische bedrijven. Met ruim 150 medewerkers heeft Medisize meer dan 20 jaar ervaring op het gebied van kunststof disposables. Medisize onderscheidt zich door haar flexibiliteit, hoog serviceniveau en voortdurende productinnovatie, afgestemd op de wensen en behoeften van de klant. Samen met haar zusterbedrijven in Duitsland en Zwitserland vormt Medisize de medische divisie van de Zwitserse Gurit-Heberlein Groep, waartoe bedrijven behoren die stuk voor stuk specialist zijn op het gebied van de kunststoftechnologie. Namens Medisize zijn wij op zoek naar een m/v een klantgerichte organisator De functie: De Customer Service bij Medisize ondersteunt de verkoop voor wat betreft het geven van informatie aan klanten, het verzorgen van offertes, het regelen van verzendingen, het uitvoe ren van bestellingen, het versturen van monsters en het behandelen van klach ten. De Customer Service heeft daarbij veelvuldig contact met de binnen- en buitenlandse klanten van Medisize en functioneert als ruggegraat van de ver koop. U geeft leiding aan de zes medewerkers die samen de afdeling Customer Service vormen. U professionaliseert de structuur van de afdeling en bouwt bestaande procedures en richtlijnen uit. Daarnaast optimaliseert u het relatiebeheer systeem en initieert projecten met als doel: een grotere klanttevredenheid. U rapporteert aan de commercieel directeur. Medisize vraagt: - Een commerciële organisator, die makkelijk communiceert, vasthoudend is, de medewerkers en collega's kan inspireren en begrijpt wat klanten willen. - Een professional met overzicht die prioriteiten durft te stellen, maar daar bij de details niet uit het oog verliest. - Een manager, die openstaat voor nieuwe ideeën en z'n medewerkers de ruimte geeft initiatieven te ont plooien en zich verder te ontwikkelen. - HBO-werk- en denkniveau en minimaal 2 jaar leidinggevende ervaring in een commerciële binnendienstfunctie; affiniteit met de gezondheidszorg is een pre. Medisize biedt: - Een uitdagende positie in een com merciële, hectische omgeving met enthousiaste en ondernemende collega's. - De mogelijkheid met uw kennis en ervaring de slagkracht van de afdeling te vergroten. De kans de interne processen en de organisatie van de afdeling Customer Service verder te optimaliseren en zo een toegevoegde waarde te leveren aan een bedrijf met een vooraanstaande positie op het gebied van kunststof disposables. - Een goed salaris en goede secundaire arh^svoorwaarden. Is deze functie iets voor u? Stuur dan uw sollicitatiebrief met c.v. naar Mercuri Urval BV, Diemerhof 26F, 1112 XN Diemen/Amsterdam. E-mail: sol.adm@mercuriurval.nl Vermeld hierbij referentienummer 173.91604HI. Noordwijk is een middelgrote gemeente (ca. 25.000 inwoners), gelegen in de nabijheid van Leiden, Den Haag en Haarlem. De organisatie van de gemeente Noordwijk is opgebouwd uit drie sectoren: Ruimtelijke Ontwikkeling Beheer, Bestuur- Management ondersteuning en Personeel Welzijn. Bij de sector Ruimtelijke Ontwikkeling Beheer, op de afdeling Bouwen Wonen, ontstaat wegens het vertrek van een medewerker de vacature Administratief/Juridisch medewerker Volkshuisvesting v/m (vacaturenummer 99-06) voor 36 uur per week De functie U: - adviseert over bouw- en sloopaanvragen en meldingen (administratief/juridisch) en toetst ze aan de relevante regelgeving; - adviseert over monumenten en de meerjarige budgetplanning hiervan; - maakt bouwvergunningen en besluiten tot weigering van een bouwvergunning; - voert procedures op grond van de WRO/Woningwet; - levert secretariële ondersteuning bij besprekingen, vergaderingen en projectgroepen; - ziet toe op een tijdige aanlevering van deeladviezen van eigen en andere afdelingen; - verricht in opdracht overige voorkomende werkzaamheden op een min of meer vergelijkbaar werk- en denkniveau. Bij de sector Ruimtelijke Ontwikkeling Beheer, op de afdeling Projecten, ontstaat wegens het vertrek van een medewerker de vacature van Functie-eisen U: - beschikt over de opleiding MBO-bestuursambtenaar; - beschikt over enkele jaren ervaring ip de hiervoor vermelde werkzaamheden en over vaktechnische specialisatie; - vindt het prettig om in teamverband te werken; - bent accuraat en beschikt over goede contactuele eigenschappen; - bent flexibel en beschikt tevens over goede communicatieve en schriftelijke vaardigheden. Beleidsmedewerker Verkeer en Vervoer v/m (vacaturenummer 99-07) Functie-eisen U: - beschikt over de opleiding HBO-verkeerskunde; - beschikt over enkele jaren werkervaring en vaktechnische specialisatie; - vindt het prettig om in teamverband te werken; - bent accuraat en beschikt over goede contactuele eigenschappen; - bent flexibel en beschikt tevens over goede communicatieve en schriftelijke vaardigheden. voor 36 uur per week De functie U: - bent belast met de beleidsvoorbereiding en -advisering op het gebied van verkeer en vervoer; - bent coördinator verkeersveiligheid; - vertegenwoordigt de gemeente in externe overlegsituaties op verkeersgebied; - maakt ontwerpen van complexe aard op verkeerstechnisch gebied; - vervaardigt kostenramingen en begrotingen voor kleinere werken; - verricht in opdracht overige voorkomende werkzaamheden op een min of meer vergelijkbaar werk- en denkniveau. Salaris en overige informatie: Vacaturenummer 99-06: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring kan inschaling plaatsvinden in aanloopschaal 6, maximaal f 4.216,- of functieschaal 7, maximaal f 4.620,- bruto per maand bij een 36-urige werkweek. Het hoofd van de afdeling Bouwen Wonen, de heer J. Korver, telefoon 071-3660276, is gaarne bereid nadere informatie te verstrekken. Vacaturenummer 99-07: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring kan inschaling plaatsvinden in aanloopschaal 8, maximaal f 5.234,- of functieschaal 9, maximaal f 5.911,-- bruto per maand bij een 36-urige werkweek. Het hoofd van de afdeling Projecten, de heer A. Koning, telefoon 071-3660324, is gaarne bereid nadere informatie te verstrekken. Uw sollicitatiebrief (o.v.v. vacaturenummer in de linkerbovenhoek van brief en envelop) met cv zenden aan of inleveren bij de afdeling Personeel Organisatie, Voorstraat 42, 2201 HW Noordwijk. Binnen tien dagen na verschijnen van deze advertentie dient uw brief in ons bezit te zijn. Vrouwen, gehandicapten en allochtonen zijn ondervertegenwoordigd in onze organisatie. De gemeente Noordwijk voert een beleid om deze achterstandsposities op te heffen. Kandidaten uit deze doelgroepen worden uitdrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Interpolis is een grote, coöperatieve verzekeringsmaatschappij die deel uitmaakt van de Rabobankorganisatie. Bij het Interpolis Intermediair Bedrijf (IIB) te Leidschendam, het bedrijfs onderdeel dat verantwoordelijk is voor het onderhouden van de relaties met het onafhankelijke intermediair,'wer ken 140 medewerkers. Het IIB is volop in ontwikkeling. Voor de afdeling Informatie Technologie zijn we op zoek naar een Bedrijfs- informaticus. Een professional die zich thuis voelt in een team van enthousiaste IT-ers. Als Bedrijfsinformaticus ben je in teamverband verantwoordelijk voor het beheren en optimaliseren van de verzekeringssystemen van het IIB. Daarby analyseer je bedrijfsprocessen om de wensen ten aanzien van infor matievoorziening helder te krijgen. Deze wensen worden door jou uit gewerkt in functionele en technische specificaties. Ook ontwikkelen van programmatuur en testen van applica ties behoort tot je taken, evenals het doorvoeren van kleine aanpassingen, het verhelpen van storingen en het opstellen en onderhouden van de (ge- bruikers)documentatie. Daarnaast lever je een bijdrage aan de ontwikkeling van nieuwe systemen ter ondersteuning en optimalisatie van processen voor het onafhankelijk intermediair. Bedrijfsinformaticus We verwachten dat je werkt en denkt op minimaal HBO- niveau, een vaktechnische opleiding hebt, bijvoor beeld HIO, of over ruime ervaring beschikt. Je hebt zo'n drie jaar ervaring met COBOL, bij voorkeur in een IDMS/VSE -omgeving. Je hebt een zelf standige en resultaatgerichte werkhou ding, bent ondernemend ingesteld en kunt helder communiceren. Omgaan met mensen is één van je lijfspreuken. We bieden een interessante, brede functie met volop ruimte voor eigen inbreng en ontwikkeling. Dit wordt ondersteund door een persoonlijk ontwikkelplan. Een functie met een uitstekend salaris. Daarnaast kennen we een dertiende maand, een einde jaarsuitkering en een uitstekend pak ket secundaire arbeidsvoorwaarden. Spreekt het bovenstaande je aan? Dan nodigen we je uit te solliciteren. Richt je brief met c.v. voor 3 j uli a.s. aan Interpolis Intermediair Bedrijf, t.a.v. Steven Westerop, hoofd Personeel Organisatie, Postbus 454, 2260 MD Leidschendam. Voor meer in formatie kun je contact opnemen met Fred Bijker, hoofd Informatie Techno logie, telefoonnummer (070) 452 47 70. Meer informatie over Interpolis vind je op onze website: www.interpolis.nl. \X\terpolis Bu Interpolis denk je aan Mensen Hooge Huys Verzekeringen nv maakt deel uit van de SNS Reaal Groep, een all finance bankverzekeraar met ongeveer 5000 medewerkers. Hooge Huys Verzekeringen nv, met vestigingen in Alkmaar. Amsterdam en Zoetermeer, is binnen de SNS Reaal Groep het sterk groeiende, innovatieve intermediairbedrijf. Hooge Huys is uitermate succesvol op de Nederlandse markt met kwaliteitsproducten op het gebied van levens-, schade-, inkomensverzekeringen, hypotheken en bancaire diensten. Als dynamische onderneming met durf en visie reageert Hooge Huys alert op actuele ontwikkelingen in de markt. Met ruim 1000 enthousiaste medewerkers wordt dagelijks gewerkt aan een verdere uitbouw van haar marktpositie. Het schadebedrijf van Hooge Huys is gevestigd in Zoetermeer. De medewerkers houden zich bezig met de acceptatie en schadebehandeling van particuliere schadeproducten zoals opstal-, inboedel-, auto- en recreatieverzekeringen. Hooge Huys Schade is continu in beweging en het accent ligt op verdere groei en goed blijven inspelen op de ontwikkelingen in de markt en de wensen van het intermediair. Hooge Huys Schadeverzekeringen is gevestigd in een nieuw kantoorpand. Dit pand is ingericht mei het doel een zo comfortabel mogelijke werkplek voor de medewerker te creëren. Dit samen met de informele en collegiale sfeer maakt het een prettige werkomgeving. Er zijn volop mogelijkheden voor opleiding en training. Bij Hooge Huys Schade werk je aan zowr je eigen ontwikkeling als aan de groei van het bedrijf Senior Correspondent Verkeer Functie Als senior correspondent Verkeer houd je je bezig met de afwikkeling van met name autoschades. Je controleert hiertoe de dekking, beoor deelt de schuldvraag, stelt de hoogte van de schadevergoeding vast en stelt deze betaalbaar. Je onderhoudt, zowel mondeling als schriftelijk, contact met tussenpersonen, cliënten en collega maatschappijen over de afwikkeling van een schade. Daarnaast begeleid je nieuwe medewerkers en ben jij een vraagbaak voor je collega's. Profiel Je beschikt over HBO werk- en denkniveau en hebt minimaal 2 jaar werkervaring in bovengenoemde functie. Ook ben je in het bezit van Assurantie B en het M&S diploma. Je bent iemand die zaken graag precies uitzoekt en die daartoe beschikt over analytisch vermogen. Je gaat gemakkelijk om met collega's en vindt het ook leuk om anderen zaken uit te leggen en mensen op te leiden. Onverwachte gebeurtenissen brengen jou niet snel van je stuk. Hooge Huys verzekeringen Hooge Huys is gericht op succes «informeel commercieel ondernemend klantgericht Hooge Huys biedt goed salaris 13e maand «36-urige werkweek «loopbaanplanning •training korting op onze producten premiesparen PC privé actieve personeelsvereniging premievrij pensioen spaarloonregeling kinderopvangregeling Informatie Voor informatie over deze functie kun je contact opnemen met het secretariaat Schade Behandeling, telefoon (079) 320 81 11. Reageren Wil je reageren? Stuur dan binnen 14 dagen een brief met je CV naar Hooge Huys Verzekeringen, t.a.v. Geert van Gerwen, P&O adviseur, Postbus 610,2700 MR Zoetermeer Vermeld duidelijk naar welke functie je solliciteert www.hoogehuys.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 30