Personeel Personeel Personeel Personeel Personeef J KAPSALON Verpleegkundigen en ziekenverzorgenden Geslaagd? 9 Arenthals Chaudron 35 O MANPOWER O MANPOWER Q/zzorz ZATERDAG 19 JUNI 1999 Geschikt voor alle leeftijden. Thuiszorg Groot Rijnland neemt een steeds belangrijkere plaats in binnen de totale gezondheids zorg. Dit stelt hoge eisen aan de organisatie en de mensen die er (willen) werken. Hulp van nieuwe gemotiveerde collega's kunnen we goed gebruiken. Enthousiaste collega's die er net als wij, zin in hebben om mensen op een professionele manier (huis te verzorgen en/of te verplegen. Ben jij zo iemand? Ben je op zoek naar de baan die hieronder is beschreven? Laat ons dat dan weten. Kom langs of bel ons en vraag een sollicitatieformulier aan. De thuiszorgrayons Leiden van Thuiszorg Groot Rijnland zijn voor nu en op de langere termijn op zoek naar: dagdiensten (vanaf 20 uur per week) avond-/weekenddiensten (vanaf 8 uur per week) ook in combinatie mogelijk De werkzaamheden: In nauwe samenwerking met collega's zorg je voor de verpleging en verzorging van onze cliënten in hun eigen woonomgeving. Je richt je op de verpleging van patiënten in het laatste stadium van hun ziekte, patiënten na ziekenhuisopname (nazorg), chronisch zieken en gehandicapten. In toenemende mate wordt samengewerkt met huisartsen en andere disciplines. Je hebt oog en oor voor de menselijke en verpleegkundige behoeften. Je houdt van afwisseling en uitdaging en communicatief gezien sta je sterk. Geboden wordt: een inwerkprogramma op maat en werkbegeleiding door de unitmanager en collega's, Thuiszorg Groot Rijnland biedt veel mogelijkheden voor training en scholing samenwerking en ondersteuning van plezierige collega's een salaris en arbeidsvoorwaarden volgens CAO-Thuiszorg zoals een spaarloonregeling en collectieve verzekeringen. Vanaf 1-1-2000 geldt een hogere salarisschaal Bel ons of schrijf ons een brief Spreekt het |e aan, of heb je vragen? Bel dan onze PZ-helpdesk (071) 51 61 384. Je kunt een informatie-pakket met een sollicitatieformulier opvragen en voor specifieke vragen wordt je rechtstreeks in contact gebracht met de betrokken unitmanager. Je kunt ook direct reageren! Stuur dan je brief naar Stichting Thuiszorg Groot Rijnland, afdeling Personeelszaken, t.a.v. Guus Buchrnhornen, Postbus 2254,2301 CG LEIDEN Thuiszorg Givot Rijnland levert een groot aantal diensten op het gebied van gezondheid en welzijn. Daartoe behoren onder meer: verpleging, verzorging en schoonmaakhulp. maar ook het geven van cursussen voor aanstaande moeders en een kapper-aan-huis service. We zijn er letterlijk voor jong tot oud (van -9 maanden tot +100jaar). Op dit moment bestaat onze organisatie uit zon i.500 medewerkers. We werken voor mensen in Leiden. Alphen aan den Rijn en een groot aantal omliggende gemeentes. -H thuiszorg Groot Rijnland Arenthals Chaudron wil je graag op een passende wijze feliciteren. Bel ons voor een oriënterend gesprek en ervaar zelf de verrassing die wij voor je in petto hebben! Wie zijn wij? Arenthals Chaudron is een middelgroot accountantskantoor operationeel vanuit vijf vestigingen. Alphen aan den Rijn. Amsterdam, Gouda, Leiden en Woerden. In totaal ruim 220 medewerk(st)ers zetten zich in voor onze rela ties in het MKB.Via ons lidmaatschap van Grant Thornton International zijn wij actiefin meer dan 90 landen. Wie zoeken wij? Wij zijn op zoek naar enthousiaste collega's met een afgeronde HAVO/VWO, MEAO/iVlBA of HEAO/SPD oplei ding. De motivatie om uit te groeien tot een professional is vereist, ervaring niet. Wat bieden wij? Arenthals Chaudron biedt een boeiende werkkring, een prettige informele werksfeer, een loopbaan op maat en een goed salaris met aanvullende arbeidsvoorwaarden. Onze enthousiaste medewerk(st)ers dragen zorg voor een persoonlijke begeleiding. Daarnaast heb je de mogelijkheid om een keuze te maken uit ons brede interne en externe opleidingspakket. Kies je voor een loopbaan in de accountancy of in de belastingadviespraktijk, dan zijn reacties welkom bij: Arenthals Chaudron T.a.v. Annemieke Groeneweg Postbus 2259 2400 CG ALPHEN AAN DEN RIJN telefoon: 0172 - 416868 e-mail: agroeneweg@arenthals-chaudror Internet: www.arenthals-chaudron.nl ■r »i accountants en belastingadviseurs Zo groot als nodig, zo klein als gewenst NEDERLANDSE BRANDWONDEN STICHTING De Nederlandse Brandwonden Stichting in Beverwijk: - bevordert de optimale behandeling van patiënten met ernstige verbrandingen; - subsidieert wetenschappelijk onderzoek; - werkt aan de preventie van brandwonden; - beheert de Huidbank. Een team van 15 consulenten voert onze voorlichtingsactiviteiten uit en is promotioneel actief bij diverse manifestaties. Het geven van voorlichtingspresentaties met behulp van video, stills en CD-i vormt de belangrijkste taak. Voor de regio Zuid-Holland (Noord) zoeken wij per 1 september 1999 een enthousiaste CONSULENT (m/v) Wij verwachten van onze consulenten: - ervaring met informatie-overdracht, - grote betrokkenheid bij ons belangrijke werk, - voldoende kennis van EHBO, - uitstekende contactuele eigenschappen, goede uitdrukkingsvaardigheid en representatief voorkomen, - enthousiasme voor fondsenwervende activiteiten tijdens voorlichtingsbijeenkomsten, - bezit van auto en rijbewijs, - bij voorkeur woonachtig rond Leiden, Leiderdorp, Sassenheim. Ervaring in het omgaan met groepen volwassenen strekt tot aanbeveling. Het gaat om een parttime functie met een tijdsinvestering van circa 18 uur per week, met name in de periode september-juni. Het werk vindt op afroep plaats, op onregelmatige tijden, veelal in de avonduren. Wij bieden voor deze afwisselende functie volledige steun vanuit het kantoor in Beverwijk, uitstekende collegiale verhoudingen en een passende honorering. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gezonden tot uiterlijk 2 juli 1999 aan de Nederlandse Brandwonden Stichting, Postbus 1015, 1940 EA Beverwijk, t.a.v. mw. J. A. Hamers-van der Werff, coördinator voorlichtingsteam. SCHILDERSBEDRIJF SLUITER ZOEKT ALLROUND SCHILDERS Voor renovatie, nieuwbouw en renovatiewerk zaamheden. Voor langdurige projekten. Wij zijn werkzaam in de hele regio van Zuid-Holland. Aangeboden wordt; Een goede verdienste, een basissalaris van netto 650,- per week Een informele werksfeer Eventueel een auto van de zaak Bel voor informatie: Tel: 071-5120666 of 06.51193923 b.g.g. 071-5148389 Hr. Fielemon. Protestants-Christelijke Schoolvereniging Leiden Burggravenlaan 11 2313 HM Leiden Tel.: (071) 512 63 41 Het bestuur van de Protestants-Christelijke Schoolvereniging in Leiden zoekt met ingang van het nieuwe schooljaar nog een aantal enthousiaste leerkrachten voor de volgende scholen: Voor PC. basisschool "De Springplank" een groepsleerkracht die inzetbaar is voor groep 5 (werktijdfactor 0,4611 is 17 uur). Het gaat om de maandag en de dinsdag. Inlichtingen bij de heer W. Boer (dir.), tel.: 071-5221110 (school) of tel.: 071-5222660 (thuis). Voor P.C. basisschool "Het Kompas" een groepsleerkracht die inzetbaar is voor groep 1 (werktijdfactor 0,4340 is 16 uur). Het gaat om de maandag en de dinsdag. Inlichtingen bij de heer K. Westhuis (dir.), tel.: 071-5233555 (school) of tel.: 071-4073012 (thuis). Voor P.C. basisschool "De Schakel" een groepsleerkracht die inzetbaar is voor groep 6/7 (werktijdfactor 0,5696 is 21 uur). Het gaat om de maandag, dinsdag en de woensdag. Inlichtingen bij mevrouw van Zanen (dir.), tel.: 071-5761246 (school). Voor P.C. basisschool "Roomburg" een groepsleerkracht die inzetbaar is voor de onderbouw (werktijdfactor 1 is fulltime). Inlichtingen bij de heer J. van den Burgh (dir.), tel.: 071-5130958 (school) of tel.: 071-5216145 (thuis). Voor P.C. basisschool "De Sleutelbloem" een groepsleerkracht die inzetbaar is voor de midddenbouw (werktijdfactor 1 is full time). Inlichtingen bij de heer J. Folkers (dir.), tel.: 071-5763314 (school) of tel.: 071-5216247 (thuis). Voor P.C. basisschool "De Zwaluw" een groepsleerkracht die inzetbaar is voor de onderbouw (werktijdfactor 1 is fulltime). Inlichtingen bij de heer A. Lankhout (dir.), tel.: 071-5722675 (school). Wanneer u schriftelijk wilt reageren dan kan dit uiteraard ook (met het oog op de zomervakantie graag voor 3 juli a.s.). Uw schriftelijke reactie kan worden gestuurd naar het Verenigings bureau van de Protestants-Christelijke Schoolvereniging, Burggravenlaan 11, 2313 HM te Leiden. Tel.: 071-5126341. Administratief/commercieel medewekrer Werkzaamheden: maken van offertes en deze opvolgen. Je hebt veel contact met binnen- en buitenlandse relaties. Orderbevestigingen maken, correspondentie, archiveren, etc. Profiel: dynamisch, zelfstandig, klantvriendelijk, ervaring op exportgebied, goede overredingskradi en beheersing van de Engelse en Franse of Duitse taal. Administratieve duizendpoot/ assistent afdelingsmanager Werkzaamheden: het begeleiden van het inkoop-, verkooptraject van festivalartikelen. Onderhandeld met klanten en leveranciers, contact onderhouder: met fabriek, bijhouden productieplanning, correspondentie etc. Profiel: MBO/HBO-niveau, Engels, Frans, Duitstalij stressbestendig, zelfstandig en snel lerend. Voor een bedrijf in Zoeterwoude zijn wij op zoek naar een: Werkzaamheden: maken van afspraken met klant; en het inplannen van de servicemonteurs, versturt van afspraakbevestigingen, voorbereiden facturatie, beheren van de onderdelenvoorraad, opstellen van offertes etc. Profiel: stressbestendig, flexibel, commercieel, zelfstandig, ervaring met Word,. Excel en de Duits taal is een pre. Parttime werk bij een bedrijf in Zoeterwoude: Keuken/afwashulp Heb je interesse in bovenstaande functies neem ds contact op met: Prinsessekade 3-4 - 2312 DA Leiden - Tel. (071512 04; Het leukste wat je kunt werden is jezelf!! i. J heeft Wp TEAMVERSTERKING nodig! Ben jij die gezellige gemotiveerde parttime of fulltime kapper/kapster O en junior-stylist? Bel dan Zizzorz. ^Breestraat 10: 071-5146336 Levendaal 78: 071-5146246 Bloemisterij Rob v. Egmond Voorhoflaan Leiderdorp is op zoek naar een creatieve bloembind(st)er die van aanpakken weet en stressbestendig is. Gaarne reactie naar: de hr. R. v. Egmond Tel.: 071-5411713 of fax 071-5898681 Tevens plaats voor een leerling. CLEANING SERVICE HOLLAND Zoekt met spoed voor in de omgeving van Sassenheim enkele fulltime schoonmakers voor in de vleesindustrie. Tevens zijn wij op zoek naar een meewerkend voorman met ruime ervaring. Wij bieden u een goede werksfeer en een goed salaris. Voor eventuele sollicitaties kunt u bellen naar dhr. Sprenkels. Tel. 071-5790302 of 06-54797763. GEVRAAGD PER DIREKT: Studenten scholieren voor in de vakantie en/of op de zaterdagen als assistent-verkoper bij LLITHON CARS (off. Daewoo Dealer ie Letilen) ICITHÖN

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 26