Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel Accepteren kar men waarderen Apotheek De Schelft de horst eb Betonmortelbedrijven Cementbouw VERKOPERS LET OP! ZATERDAG 19 JUNI 1999 Ter versterking van ons verkoopteam zoeken wij voor onze juwelierszaak/ goudsmederij een KREATIEVE MEDEWERKSTER voorlopig voor 1 a 2 dagen per week (in overleg te bepalen). Wij denken aan een enthousiaste dame, niet jonger dan ca. 30 jaar, die onze cliënten kan adviseren met inzicht en ervaring. Minimum-eisen: - middelbare of gelijkwaardige vooropleiding - uitstekende contactuele eigenschappen - flexibele instelling Bij uw belangstelling ontvangen wij gaarne uw schriftelijke toelichting aan onderstaand adres, waarna wij vrijblijvend in een persoonlijk gesprek onze ideeën verder kunnen uitwisselen. ckof vanjjernenj y<^elier.s Centrum Leiden, Maarsmansteeg 21 (naast V&D) Service Apotheek De Schelft is sinds 1998 nieuw gevestigd in Noordwijkerhout. Door de sterke groei en toenemende drukte in onze apotheek is er binnen ons team een vacature voor een APOTHEKERSASSISTENTE ,M/V, Bij voorkeur full-time (36 uur) eventueel part-time (min. 24 uur). Ben je op zoek naar een leuke, afwisselende baan bij een jonge moderne apotheek en houd je van afwisseling in je werk, dan is hier een mooie gelegenheid om dit in de praktijk te brengen. Wij bieden ruime gelegenheid voor zelfontplooiing via scholing en nascholing. Sollicitaties en inlichtingen bij de heer K. J. Smak, apotheker, Havenstraat 54, 2211 EJ Noordwijkerhout, telefoon: (0252) 340 480 Betonmortelbedrijven Cementbouw is één van de grootste betonmortelfabrikanten in Nederland. Wij produceren betonmortel welke wordt verwerkt in bouwwerken van zeer uiteenlopende aard. Ons hoofdkantoor staat in Cruquius (bij Heemstede). Onze organisatie telt circa 130 medewerkers welke actief zijn bij onze 12 vestigingen. Wij zijn voor onze Technische Dienst op zoek naar een medewerker technische dienst (m/v) Uw taken bestaan onder andere uit: het opstellen van onderhoudsplanningen ten behoeven van ons vrachtwagenpark en onze installaties het maken en bewaken van afspraken met garages en onderhoudsbedrijven telefoonafhandeling leiding geven aan onze monteurs het verrichten van administratieve werkzaamheden het communiceren met onze afdelingshoofden, regio- en vestigingsleiders Wij zoeken een enthousiaste collega die: beschikt over een MBO-opleiding (werktuigbouwkunde of elektrotechniek affiniteit heeft met motorvoertuigen techniek kostenbewust is, beschikt over een flexibele instelling en gevoel voor commercie heeft bereid is tot het volgen van opleidingen bekend is met Microsoft Word en Excel in bezit is van rijbewijs B Wij verzoeken u uw schriftelijke sollicitatie te richten aan: Betonmortelbedrijven Cementbouw B.V. Postbus 414 2100 AK Heemstede QtganisQ^ De Centrale Organisatie Kinderopvang Leiden zoekt ten behoeve van kindercentrum de Kleine Beer met ingang van direct een LEID(ST)ER VOOR DE BABYGROEP (36 uur) De Kleine Beer is een sfeervol en kleurrijk kindercentrum. We bieden wekelijks opvang aan ongeveer I00 kinderen in vijf groepen. Ouders hebben een belangrijke plaats in het kindercentrum, onder andere middels de ouderraad. De kinderen in de babygroep zijn 0 tot 1,5 jaar oud. Voor deze groep zoeken we een leid(st)er. De leid(st)er heeft eens per twee weken op maandag een compensatiedag. Wij zoeken iemand die: - het werken met baby's een uitdaging vindt - zorg en aandacht heeft voor ieder kind, individueel en in de groep - goed in een teamverband kan functioneren - zorg draagt voor een uitstekend contact met de ouders - kan meedenken in organisatorisch en pedagogisch beleid - in het bezit is van een op de fucntie gericht MBO-diploma - (stage-)ervaring heeft in een babygroep. Wij bieden: - een aanstelling voor een jaar met uitzicht op een vast dienstverband - een uitdagende en afwisselende functie - een team, dat zich sterk inzet voor kwaliteit en klantgerichtheid - rechtspositie en salariëring conform de CAO-Welzijn, salarisregeling Kinderopvang, minimaal schaal 9. 2846,00 en maximaal schaal 19, 3805,00 bruto per maand bij een volledig dienstverband. Telefonische informatie is te verkrijgen bij Monique de Wildt op maandag, dinsdag en woensdag van 11.00 uur tot 13.00 uur, tel.: 071-57901 10. Schriftelijke reacties voorzien van curriculum vitae en motivatie richten aan: sollicitatiecommissie 'de Kleine Beer', Johan Wagenaarlaan 14, 2324 XD Leiden. Brieven dienen in ons bezit te zijn op 28 juni 1999. De sollicitatiegesprekken zijn gepland op vrijdag 2 juli. Een ochtend meedraaien in de groep op dinsdag 6 juli kan tot de procedure behoren. ■20002111!] Afdelingschef m/v Heeft u leidinggevende capaciteiten en goede communicatieve vaardigheden? Bent u flexibel en vindt u kwaliteitszorg belangrijk? Dan hebben wij een leuke baan voor u in de levensmiddelen branche in Zoeterwoude U geeft leiding aan 15 medewerkers, u organiseert de werkzaamheden op de afdeling, u realiseert de produktieplanning en u stelt de machines af De baan is fulltime en voor lange tijd. Heeft u een afgeronde M80 opleiding en beheerst u de Engelse taal? Dan nodigen wij u van harte uit te solliciteren Informatie bij Alexandra Robbe, tel. (071) 541 30 70, Leiderdorp. Reaal 5d ADMINISTRATIEF Secretaresse m/v Wil jij secretaresse worden, maar heb je geen zin in een lange, theoretische opleiding? Dan is de Randstad Secretaresse Academie iets voor jou Overdag ga je aan de slag in een passende baan en één avond in de week volg je de secretaresse-opleiding Een vooropleiding op havo/mbo-niveau is wenselijk, maar belangrijker is jouw enthousiasme en inzet. Ben |e geïnteresseerd, bel ons Informatie bij Margriet van de Kamp. tel. (071) 514 55 88, Leiden. Kort Rapenburg 9 Medewerker betalingsverkeer m/v Voor een kandidaat met financieel en cijfermatig inzicht en die graag wil werken in een jong en dynamisch bedrijf hebben wij een baan. Omdat deze funtie nog in ontwikkeling is. zal in het begin de nadruk liggen op het analyseren van gegevens en het samen stellen van rapportages De functie is op de afdeling betalings verkeer en houdt tevens in dat je allerlei praktische zaken, zoals klantencontact, correspondentie, gegevens verwerken en aanma ningen versturen ook regelt Heb je een MBO-diploma en werkervaring op administratief gebied, dan kun je nu solliciteren naar deze fulltime baan Informatie bij Margriet van de Kamp, tel. (071) 514 55 88, Leiden, Kort Rapenburg 6 Assistent interne adviseurs verzekeringen m/v Voor een bank in Leiden zijn wij op zoek naar mensen die de interne adviseurs verzekeringen willen ondersteunen. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het voorbereiden en maken van afspraken, agenda bijhouden, het voorbereiden van acties en relatiebezoeken van de interne adviseurs. Na verloop van er doorgroeimogelijkheden naar bijvoorbeeld de functie interne adviseur verzekeringen Ben je accuraat, secuur er bij voorkeur ervaring of een MBO opleiding in deze richtii Administratief medewerker m/v Voor een grote financiële dienstverlener en marktleider zijn we op zoek naar eenadministratief medewerker. De hoofdtaken bestaan uit het verwerken van post, opstellen van concept brieven, telefo nische en schriftelijke vragen beantwoorden, vragen en klachten behandeling, beantwoording van brieven en het controleren daarvan en het uitwerken van diverse teksten zoals offertes, finan ciële planning en teksten voor Fiscalert Magazine. Spreekt deze functie je aan en ben je in het bezit van een typediploma, neem dan snel contact met ons op Informatie bij Renilde Heerema, tel. (071) 514 77 44, Leiden, Kort Rapenburg 6 Gymnastiek docent m/v Voor een school in Leiden zoeken wij een docent lichamelijke opvoeding met lesbevoegdheid Lessen worden gegeven aan AMA's (Alleenstaande Minderjarige Asielzoekers) in de leefdtijd van 14 tot 18 jaar vanaf 1 september 1999. Heeft ujnteresse, bel dan onderstaand telefoonnummer Informatie bij Karen Dijkstra, tel. (071) 514 77 44. Leiden, Kort Rapenburg 6. mi.'i.nmiid Produktiemedewerkers m/v Voor verschillende industriële bedrijven in de omgeving van Alphen a/d Rijn zijn wij op zoek naar ophangers, uitpakkers e betonmedewerkers. Bent u geïnteresseerd? De functie eisen z Nederlandse taal sprekend, gemotiveerd, teamplayer, eigen n, tel. (0172) 42 84 05, Alphen a/d Rijn, Thorbeckeplei :ijd zijn sop. ia. tel.(071) 514 77 44. ir randstad uitzendbureau School De Horst, samenwerkingsschool voor ZMOK zoekt met ingang van het nieuwe schooljaar een enthousiaste: Groepsleerkracht wtf 1.000. Voor deze functie zoeken we een leerkracht die fulltime wil werken in een bovenbouwgroep. School De Horst telt momenteel 90 leerlingen in de leeftijdscategorie van 6-13 jaar. De leerlingen bezoeken de school vooral vanwege hun gedragsproblematiek. Functie-eisen: Vereist is de bevoegdheid voor leraar basisonderwijs, eventueel aangevuld met aantekening Speciaal Onderwijs. Inlichtingen: Inlichtingen worden verstrekt door Fred Kimpel (direc teur) of Hanneke Adema (adjunct-directeur). Telefoon tijdens schooltijden 071 53 11 517. Sollicitatie: Geïnteresseerden kunnen dit kenbaar maken door hun sollicitatiebrief binnen 7 dagen te richten aan: School De Horst, t.a.v. de directie, César Franckstraat 5, 2324 JM Leiden. Diaconessenhuis Leiden Het Diaconessenhuis is een modern regio naal ziekenhuis met ruijn 300 bedden en ongeveer 1000 mede werkers. Alle specia lismen zijn aanwezig. Ditjaar is naast het bestaande zieken- huis^regonnen met de bouw van een nieuw beddenhuis. Het Diaconessenhuis is aantrekkelijk gele gen, in een groene omgeving nabij het centrum van Leiden en op loopafstand van het NS station. Het ziekenhuis beschikt over goede gratis parkeergele genheid. Leiden is vanuit diverse grote steden zoals Den Haag, Amsterdam en Rotterdam goed bereikbaar. Ons verpleegkundig team Interne Geneeskunde Oncolo is op zoek naar een enthousiaste verpleegkundige m parttime 7,5 uur of 15,5 uur Wat wij bieden: Een gezellige werksfeer, een gevarieerj patiëntenaanbod en diverse interessante projecten zoah systematisch verpleegkundig handelen, patiëntenvoorlidij en een huiskamer voor ouderen. Het project functie differentiatie is in voorbereiding. Wat wij vragen: U bent beschikbaar in een periode van twee weken: de ene week 2 avonden en de andere weel 3 avonden, van 19.30 - 22,30 uur, met eventueel aanvulle de mogelijkheid van eenmaal per twee weken een zaten p en zondag dag- óf avonddienst. U beschikt over het diploma Verpleegkundige of HBO-V en recente verpleegkundige ervaring in het specialisme. U heeft veel inlevingsvermogen en houdt van nieuwe uitdagingen. Naast een professionele werkhouding vind; u humor en gezelligheid belangrijk. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn overfj komstig dé CAO-Ziekenhuiswezen. De functie is ingedee in functiegroep 40. Verder is er een gunstige betalings regeling bij NS-abonnementen en een spaarloonregelinj Andere kortingsmogelijkheden zijn in ontwikkeling. Inlichtingen: Inlichtingen over deze functie worden u graag verstrekt door de heer G.F.C. Valk, etagehoofd, telefoon 071 - 517 84 05 of 071 - 517 81 78 pieper 21102 Sollicitaties: Indien u wilt reageren op deze vacature, kunt u uw brief, onder vermelding van vacaturenummer 321, binnen twee weken richten aan de dienst Personeel Organisatie, t.a.v. de heer F.W. Trouw, P&O-functioharis, op onderstaand adres. Houtlaan 55 2334 CK Postbus 9650 2300 RD Leii is éen van de grootste betonmortelfabrikanten in Nederland. Wij produceren betonmortel welke wordt verwerkt in bouwwerken van zeer uiteenlopende aard.C hoofdkantoor is gevestigd te Cruquius (bij Heemstede). Onze organisatie telt cin 130 medewerkers welke actief zijn bij onze 12 vestigingen. Wij zijn voor onze 'reg noord' (centrales te Akersloot, Heerhogowaard en Schagen) en onze 'regio rnidö! (centrales te Amstelhoek, Haarlem, Hillegom en Lijnden) op zoek naar een regioleider (m/v) Uw taken bestaan onder andere uit: het onderhouden van contacten met'onze relaties het leiding geven aan onze medewerkers welke in de regio werkzaam zijn het optimaal laten verlopen van onze bedrijfsprocessen Voor deze functie dient u te beschikken over: een HBO werk- en denkniveau goede communicatieve vaardigheden uitstekende commerciële vaardigheden aantoonbare leidinggevende ervaring een flexibele instelling het diploma Betontechnoloog BV (CB1) of de bereidheid tot het volgen van deze opleiding affiniteit heeft met de bouw rijbewijs B Wij verzoeken u uw schriftelijke sollicitatie te richten aan: Betonmortelbedrijven Cementbouw B.V. MEEUWENOORD PARTNERS Heeft u per direkt nodig, dit voor diverse opdrachtgevers in de financiële sektor. Dit betreft full-time en part-time werkzaamheden Wij bieden u: -17,50 per uur bruto - Afwisselende produkten - Doorgroei mogelijkheden - Flexibele werktijden Wij vragen: - Doorzettingsvermogen. - Enthousiasme. - Goede telefoonstem. Bel ons in Leiden op tel. nr. 071-5223003 en presenteer uzelf! Hooge Huys Verzekeringen nv maakt deel uit van de SNS Reaal Groep, een all finance bankverzekeraar met ongeveer 5000 medewerkers. Hooge Huys Verzekeringen nv, met vestigingen in Alkmaar, Amsterdam en Zoetermeer, is binnen de SNS Reaal Groep het sterk groeiende, innovatieve intermediairbedrijf. Hooge Huys is uitermate succesvol op de Nederlandse markt met kwaliteitsproducten op het gebied van levens-, schade-, inkomensverzekeringen, hypotheken en bancaire diensten. Als dynamische onderneming met durf en visie reageert Hooge Huys alert op actuele ontwikkelingen in de markt. Met ruim 1000 enthousiaste medewerkers wordt dagelijks gewerkt aan een verdere uitbouw van haar marktpositie. Het schadebedrijf van Hooge Huys is gevestigd in Zoetermeer. De medewerkers houden zich bezig met de acceptatie en schadebehandeling van particuliere schadeproducten zoals opstal-, inboedel-, auto- en recreatieverzekeringen. Hooge Huys Schade is continu in beweging en het accent ligt op verdere groei en goed blijven inspelen op de ontwikkelingen in de markt en de wensen van het intermediair. Hooge Huys Schadeverzekeringen is gevestigd een nieuw kantoorpand. Dit pand is ingericht m het doel een zo comfortabel mogelijke werkplek voor de medewerker te creëren. Dit samen met de informele en collegiale sfeer maakt het een prettige werkomgeving. Er zijn volop mogelijkheden voor opleiding en training. Bij Hooge Huys Schade werk je aan zon je eigen ontwikkeling als aan de groei van het bedr Door de huidige ontwikkelingen en de genoemdi groei is er bij Hooge Huys Schade plaats voor joi Acceptant Schade Functie Als acceptant Schade behandel je alle aanvragen, wijzigingen en royementen die via het intermediair binnenkomen. Je onderhoudt zowel mondeling als schriftelijk contact met onze tussenpersonen, de buitendienst en collega maatschappijen. Daarnaast verricht je de noodzakelijke controle-activiteiten en verspreid je de resultaten intern en extern. Profiel Je hebt een opleiding op minimaal MBO-niveau en ervaring met bovengenoemde taken. Je beschikt over een flexibele en klantgerichte houding en uitstekende communicatieve vaardigheden. Jij bent in staat om je administratieve vaardigheden, je verzekeringskennis en je doorzettings vermogen te combineren met gevoel voor resultaat en commercie. Hooge Huys verzekeringen w Hooge Huys is gericht op succes «informeel commercieel ondernemend klantgericht Hooge Huys biedt goed salaris 13e maand 36-urige werkweek loopbaan planning «opleiding «training korting op onze producten premiesparen PC privé actieve personeelsvereniging premievrij pensioe spaarloonregeling kinderopvangregeln* Informatie Voor informatie over deze functie kun je contact opnemen met het secretariaat Schade Acceptatie, telefoon (079) 320 81 31. Wil je reageren? Stuur dan binnen 14 dagen een brief met je CV naar Hooge Huys Verzekeringen, t.a.v. Geert van Gerwen, P&0 adviseur, Postbus 610,2700 MR Zoeterme? Vermeld duidelijk naar welke functie je solliciteert. www.hoogehuys.nl

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 24