'ersoneel Personeel Personeel Personeel MEIJER B.V. 'in. Administratief medewerk(st)er m/v sas Teamplayer Assistent Accountant Kwestro Faas >e TRANSPORT HËEMSKBKK Staal Accountants - Belastingadviseurs assistent accountants irDAG 19 JUNI 1999 CNb I Hy rnactiviteit de bemiddeling bij aan- en verkoop van bloembollen, VI lollen, vaste planten en bomen. De vestiging Bovenkarspel houdt zich w I zig met koel- en preparatieactiviteiten voor o.a. bloembollen. Op beide jtigingen worden ook veilingen gehouden. arnaast geeft CNB een eigen tweewekelijks magazine uit onder de am CNB MarktVisie. CNB beschikt over meer dan 75 jaar vakmanschap ervaring. CNB is georganiseerd in de vorm van een coöperatie. lorde afdeling Commercie, zijn wij op zoek naar een nctie-inhoud let al dan niet op verzoek irzamelen van relevante jegevens uit onze jeautomatiseerde systemen en leze vertalen naar nanagementinformatie ten jehoeve van de directie en het commercieel management, let begeleiden van en sturing geven aan projecten op marketing gebied. neh. Het assisteren bij de voorbereidingen voor lezingen en presentaties door directie en commercieel management. MARKETINGMEDEWERKER M/V Functie-eisen - HEAO-commerciële economie. - U heeft een grote affiniteit met automatisering en bent bereid cursussen te volgen op dit vakgebied. - U beschikt over een grondige kennis van Word, Excel en Power Point. - U bent tactvol, doch vasthoudend in uw optreden. - U bent representatief en heeft een goed inzicht in cijfers. - Kennis van de sierteeltsector is een belangrijke pre. ent u de kandidaat die zich zowel zelfstandig als in teamverband zijn pannetje" staat en in bovenstaande functie een uitdaging ziet, dan edigen wij u uit uw sollicitatiebrief voorzien van een CV te zenden aan: IB (B.A.), Postbus 31 2160 AA te Lisse, ter attentie van mevrouw H. J. outers, Hoofd Personeel Organisatie. idere informatie met betrekking tot de functie kunt u inwinnen bij de heer van Eijk, Commercieel Manager, telefoon 0252-431431. ■quisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld. OUWKUNDIG AANNEMINGSBEDRIJF iASSENHEIM Meijer bouwkundig aannemingsbedrijf BV gevestigd te issenheim is een dynamisch bedrijf in de bouwsector en zoekt .m. toename van haar activiteiten: inctie-eisen: - Havo/Meao-niveau - leeftijdsindicatie 18 t/m 22 jaar - enige ervaring met geautomatiseerde systemen - flexibele instelling - enthousiast - bereidheid tot volgen van verdere opleidingen/cursussen ent u geïnteresseerd in deze functie dan kunt u uw schriftelijke DÜicitatie voorzien van curriculum vitae richten aan: Meijer Bouwkundig Aannemingsbedrijf BV .v. de heer P. C. F. Looije ostbus 156 170 AD Sassenheim SCS Stichting Centrum voor Secretariaten is een dienstverlenende en bedrijfsmatig werkende organisatie. Zij voert voor verschillende opdrachtgevers (vooral in de banden- en wielenbranche) het management van en verleent ondersteuning bij: belangenbehartiging, informatie- adviesdienstverlening en communicatieplatform. Voor het team van 20 medewerkers, werkzaam op Bio Sciencepark Leeuwenhoek in Leiden, zoeken wij een BEDRIJFSKUNDIGE (m/v) Van de kandidaat wordt verwacht dat hij/zij de volgende werkzaamheden verricht: marketing en communicatie ondersteuning t.b.v. onder meer werkgevers in de banden- en wielenbranche; ontwikkelen en implementeren van marketing tools, zoals: BVO, Benchmark, etc.; redigeren en/of zelfstandig schrijven van publicaties; redigeren van ingeleverde kopij, indelen en opmaken van publicaties; onderhouden van contact met redacteuren, grafische vormgevers, de drukkerij en adverteerders; Functie-eisen: academisch denk en werkniveau, bij voorkeur bedrijfskunde, enige ervaring strekt tot uitstekende beheersing van de Nederlandse taal; vaardigheden in de overige moderne talen zijn een pré; affiniteit met Informatie- en Communicatietechnologie; beheersing van Business to Consumer processen; leidinggevende kwaliteiten i.v.m. het aansturen van enkele in- en externe medewerkers; goede communicatieve en commerciële vaardigheden. Geïnteresseerde kandidaten voor deze verantwoordelijke functie worden uitgenodigd een schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae binnen 14 dagen na verschijnen van deze advertentie te zenden aan de Manager personeelszaken, de heer A. A. M. van den Berg, SCS, Postbus 33, 2300 AA LEIDEN die de personeelsadministratie van een Amerikaans bedrijf perfect wil maken De baan Onze klant Avery Dennisson maakt onderdeel uit van een Amerikaans bedrijf en is gevestigd in Hazerswoude Rijndijk. Voor de 450 mensen die hier werken, verzorgt de personeelsafdeling alles op het gebied van de per soneelsadministratie Zij zijn nu op zoek naar het derde teamlid. De teamleden werken vijf dagen per week en zetten zich 200 in voor het bedrijf, echter vanaf 18.00 uur begint hun privé-leven. Zij streven naar perfectie in hun werk en hun uiteindelijke doel is tevreden klanten. Hoewel ieder zijn eigen taken pakket heeft, voelen zij zich verantwoordelijk voor de afdeling en helpen zij elkaar indien dat nodig is. De persoon Een diploma op MBO niveau is minimaal vereist evenals minstens drie jaar ervaring in een soortgelijke functie. Word en Excel kennen voor u geen geheimen. U moet niet alleen administratief gewerkt hebben maar ook met plezier bepaalde uitvoerende P&O taken op u willen nemen. Interesse Herkent u zich in deze stijl van werken en bent u op zoek naar collega's die graag met u samenwerken? Stuur dan uw sollicitatie met curriculum vitae naar PéZet, Buro voor Personeelszaken bv, t.a.v. Lizzy Boonen, Postbus 127,2700 AC Zoetermeer. PéZet is een bureau dat van personeelszaken haar vak heeft gemaakt. Naast ad-interim personeelsmanagement en advisering aan het MKB verzorgt PéZet de werving en selectie van P&O professionals. Kenmerkend is dat bij de selectie de persoonlijkheid en mentaliteit van de sollicitant net zo zwaar telt als de basis van kennis en ervaring. Kwestro Faas is een maatschap waarin registeraccountants, accountants-administratieconsulenten en belastingadviseurs samenwerken. Naast algemene dienstverlening op het gebied van accountancy, belastingzaken en bedrijfseconomische 'zaken, staan onze adviseurs ook hun mannetje in tal van specialismen. Zo adviseren wij op het gebied van automatisering, lichten wij indien gewenst organisaties door én hebben onze adviseurs ruime ervaring in het begeleiden van bedrijfsovernames en het voeren van crisismanagement SRA S3 Heb jij een gezonde kijk op de toekomst? Dan bieden wij een baan met perspectief! Ben je resultaatgericht, accuraat en streef je naar kwaliteit? Beschik je over goede contactuele eigenschappen en een gezonde dosis doorzettingsvermogen? Ben je in het bezit van een MEAO en/of MBA- diploma en herken je jezelf in het bovenstaande? Dan is het de hoogste tijd om nader met ons kennis te maken en te solliciteren naar de functie van (m/v) Misschien wordt jij dan wel onze specialist op loongebied. Samen met twee collega's ben je verantwoordelijk voor de verwerking van de loon administraties. Daarnaast ben je voor onze relaties hét aanspreekpunt en antwoord op al hun vragen. Nieuwsgierig en zin in een uitdaging in een prettige werkomgeving? Stuur dan binnen 14 dagen je brief (met c.v.) t.a.v. de heer Th. C.M. Faas RA. registeraccountants Postbus 148. 2230 AC Rijnsburg, Rijnsburgerweg 108, 2231 AG Rijnsburg Telefoon 071J 402 84 10. Telefax 0711 402 61 31. E-mail info@kwestrofaas.nl pe mees* logische u/eg- Dobbe Transport is een middelgroot transportbedrijf. Wij verzorgen opslag en distributie van goederen in Nederland en België. Ter uitbreiding van ons team zoeken wij een enthousia ste fulltime ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V Profiel: In deze functie worden accuratesse en ordelijkheid ge combineerd met kritisch vermogen Vereist: Minimaal MEAO-opleiding Kennis/ervaring Windows 95 en MS Office Automatisering als een uitdaging zien Leeftijd vanaf 18 jaar Wij bieden u: Een aantrekkelijke baan bij een goede werkgever Salaris volgens CAO Beroepsgoederenvervoer Indien u geïnteresseerd bent kunt u uw schriftelijke reactie richten aan: Dobbe Transport BV t.a.v. de heer Piet Dobbe Korte Goog 6 2371 GJ Roelofarendsveen Tel. 071-3312974 gesneden 6. verpakte groenten W. Heemskerk B. V. is een groente bewerkingsbedrijf dat groente snijdt, wast en verpakt. Wij leveren door heel Nederland en ook in Duitsland aan diverse supermarktketens panklare kleinverpakkingen groente, groentepakketten, rauwkost en salades. Aangezien steeds meer mensen onze producten hebben leren waarderen is er sprake van een constante groei van ons bedrijf Op de afdeling Personeelszaken, die zich bezighoudt met de werving en selectie van nieuwe medewerkers en de verwerking en uitbetaling van de salarissen van al onze medewerkers, is om de groei goed te kunnen opvangen een vacature ontstaan voor een: SALARISADMINISTRATEUR M/V Waarop zowel fulltimers als parttimers kunnen reageren. Wat doet de salarisadministrateur: Verzorgt twee keer per maand een salarisverwerking; Beheert het tijdregistratiesysteem; Maakt individueel loonberekeningen; Maakt overzichten en rapportages ten behoeve van het management; Verzorgt de pensioenadministratie; Is vraagbaak voor alle medewerkers. Wat vragen wij van de salarisadministrateur: Opleiding op MEAO-niveau eventueel aangevuld met diploma Loonadministratie; Ervanng met de geautomatiseerde salarisverwerking (bij voorkeur Perman /Prepay); Voldoende kennis van de sociale en fiscale loonwetgeving; Goede communicatieve vaardigheden. Wat bieden wij: Een salaris dat past bij het niveau van deze functie. Een vakantietoeslag van 8%. 26 vakantiedagen. Spaarloonregeling. Sollicitaties: Wilt u meer informatie, neem dan telefonisch contact op met Reny van Dorp of Theo van Werkhoven, van de afdeling Personeelszaken (tel: 071-4021338). Natuurlijk kunt u ook direct uw sollicitatie richten aan W. Heemskerk B.V t.a.v. de P&O manager Theo van Werkhoven, Postbus 137, 2230 AC Rijnsburg. Staal Accountants - Belastingadviseurs is een organisatie, die haar dienstverlening richt op het midden- en kleinbedrijf, zelfstandige beroepsbeoefenaars en vermogende particulieren. Met het oog op de groei van ons kantoor zijn wij op zoek naar die zich in het volgende herkennen. Je bent in het bezit van je MBA-diploma en je bent bezig met de stu die SPD. Je bent reeds enkele jaren werkzaam in de accountancy of je ambieert een loopbaan in de accountancy. Zelfstandigheid vind je belangrijk, maar je wilt, als dat nodig is, ook op je collega's terug kunnen vallen. Je wilt je ontplooien in een informele, collegiale werksfeer en je wilt graag het aanspreekpunt zijn van onze onder nemende cliënten. Je start met een inwerkperiode en zult je bezighouden met het sa menstellen van jaarrekeningen, het verzorgen van belastingaangif ten en de begeleiding van onze cliënten op administratief gebied. Ben je op zoek naar een carrière, waarin je jouw eigen ontwikkeling bepaalt, dan maken wij graag kennis met je. Je kunt je brief en curriculum vitae sturen naar: Staal Accountants - Belastingadviseurs Flevoweg 13 2318 BZ Leiden Het telefoonnummer is: 071-5213021 Als je meer over ons wilt weten, kun je natuurlijk ook onze internet site bezoeken. Het adres is: www.staalaccountants.nl.

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 23