Geslaagden
Vlaaien voor geslaagden
■any
libertI
VRIJDAG 18 JUNI 1999
Alverna Sg
Aan het Alverna, locatie Aquino
College te Leiden zijn geslaagd:
Mavo
Karima Amazzal, Oscar Blijleven,
David van Bochove, Elske Boog-
mans, Madeleine Braun, Carlijn
Cornelisse, Lisette van Duiven-
booden, Miloud El Bekkal, Mar
cel Ginkel, Lara Gongalves Sam-
paio, Tommy Hachmer, Santana
Harms, Gijs van Hooff, Yasmin
Jahan, Wouter Jansen, Michiel de
Jong, Michelle Kerstjens, Remco
Koedijk, Nieke Koek, Kim Labru-
jère, Annouk van der Leden, Ste
fan Lucassen, Rintje van der
Meer, Marloes Minnes, Joshiya
Mitsunaga, Jan de Mol, Frouke
van Mulligen, Sebastiaan den Os,
Arina Reyntjes, Wouter Spijker,
Richard Steenbergen, Walleh
Taghavi, Nikki Vader, Babsvan
Velzen, Remmert Versluijs, Liza
Wassenaar, Rens Wolters.
Havo
Desire Aanhane, Marleen Aker
boom, Susanne Alkemade, Yoe-
nes Amazzal, Niels van den Anc-
ker, Anouschka van den Berg,
Jelle van der Bij, Rikkert de Boer,
Martijn Boogaard, Jettie Brasser,
Erik Breems, Koen Castelein, Ro
nald Chrispijn, George da Costa,
Niels Daemen, Floris Dekker, Ire
ne Kickmann, Marije Dirkx, Bas-
tiaan Duijm, Joske van Essen,
Alex van Evert, Tim Farber, Mar-
nix Gevers, Marco Glasbergen,
Emely van Goozen, Robbert Gör-
ris, Nancy de Graaf, Marieke Gre-
snigt, Daniël Groenendijk, Da-
niëlle de Groot, Leontine de
Haas, Charlotte Hal, Lucas van
der Ham, Karin van Hameren,
Anoek Happel, Vanessa Hoen,
Maloe van der Hoeven, Youandi
Hofman, Guillermo Holman, Jan
Pieter Hoogstraaten, Sebastiaan
ter Horst, Carina Huigsloot, Jet
Huigsloot, Maarten van der Hulst,
Erik Huyg, Jessica Iken, Carin
van Jaarsveld, Oona Jeffries, Alex
de Jong, Roos Jonker, Jyllian Jud-
dan, Arlette van Kampen, Truike
van Kampen, Pepijn Kemper, Ly-
dia Klein, Maarten Klein. Es-
mond van Klink, Simone van
Klink, Marcel Koek, Marjolein
Koek, Judith Kok, Dieke de Ko
ning, Sander de Koning, Floris
Korbee, Tycho Korbee, Nanet
Kunst, Gert Lagas, Sven Lap,
Marcel van Leeuwen, Diana Lub-
be, Paul van der Made, Janneke
Markwat, Bart van der Meer, Da-
niëlle van der Meer, Danny van
der Meer, Kleanske van der Meer,
Richard van der Meer, Suzanne
van der Meer, Marjolein van der
Mespel, Marlies Moerland, Rocio
Molina Roelofsen, Lidewij Nico-
lai, Wouter Nicolai, Johan de Nie,
Julia Oortwijn, Pierre den Os,
Marloes Overvliet, Michiel Pijn-
naken, Gina van der Plas, Laura
Plasmeijer, Maurice du Prie, Ju
dith Rademaker, Jeroen Rode-
wijk, Joeri Rodewijk, Pieter de
Roode, Thomas van Ruiten, Eve
lien Ruiter, Ellen Schoonder-
woerd, Linda Schrijver, Mark
Schroder, Rick van Seggelen,
Francis van Sloten, Laura Smit,
Marjolijn van der Sommen, Moni
que Staal, Ruud van der Star,
Rutger Strietman, Robbert Tan
gelder, Corma Toet, Jana Varus-
hechkina, Martine Visser, Suzan
ne van der Voet, Marco Vork, On-
no van der Wal, Femke Warmen-
hoven, Sebastiaan Waterdrinker,
Yvette Watson, Jacqueline van
Wegen, Michiel Wijn, Dennis Wil-
ligers, Lisa van Wmsen, Nick van
Wmsen, Flip van Zoest, Laurent
Zuijdwijk, Kasper Zwetsloot.
Vwo
Pieter van den Aarsen, Mariëlle
Akerboom, Elise van Alphen, Ca
roline Ammerlaan, Nora Barend-
sen, Vera van Beek, Anna van
Beunmgen, Faouzi Boutahri,
Toon Brinks, Sabine de Bruijn,
Carolien Buijs, Martine Buijs,
Elcke Buné, Melissa Coleman,
Frans Cozijn, Marije Cozijn, San-
der Cozijn, Marieke Dietz, Jelmer
Dobbe, Jessica van Duivenboden,
Isa Dusée, Ruben Dutrieux, Male-
ka El Khayati, Annette van Eldik,
Norbert Englebert, Jordi van der
Geest, Sanne van Geest, Steven
Goos, Jan Groenewegen, Emelie
Hacker, Tony Hengstmengel,
Koen Hollander, Joeri Honnef, El
len Hoogervorst, Jos van der
Hoorn, Rianne de Jong, Sanne
Kanis, Janine Keijser, Piëta Keij-
ser, Paula van der Klaauw, Chris-
tiaan Klijn, Lissette Kole, Drees
Koren, Paula van der Lans, Bas
van Leijden, Wendy Logeman,
Benjamin Maat, Robert Marijt,
Chantal van der Meer, Bob Meer-
stadt, Yolande Meijer, Sanna
Muijlaert, Roel Nagtegaal, Jordi
Nieuwenburg, Maartje Oorsprong,
Koen Perqum, Aukje van Rijn, Si
mone Rodewijk, Annette de Rui
ter, Sanne van Santen, Lieke
Scholtens, Richard Schouten,
Kyra Schroder, Frans Seijkens,
Susanne van Steijn, Eline Tim-
mermann, Tineke van der Veen,
I Arjen van der Veer. Rogier Ver
baan, Jan is Vermeeren. Joost Ver-
sluijs, Viky Veselic, Alet van der
Voorn, Chantal Vrouwenvelder,
Jenny Wassenaar, Maikel Water
drinker, Patrick van de Wijn
gaard, Rogier van Willigen, Maai
ke de Wit, Martin Witte, Job Wou
ters, Dominique Zuijdwijk.
Aan het Alverna, locatie Bona-
ventura College te Leiden zijn ge
slaagd:
Mavo
Anthoula Alexopoulo, Kristien
van Amsterdam, Mirza Arnauto-
vic, Sabme Bentvelzen, Liselotte
van den Berg, Guido Bodt, Deni-
se de Boer, Emmeline Boer, Niels
de Boer, Angela Boers, Fleur De-
dion, Denies Eradus, Maarten van
Es, Lotte Gieles, Suzanne Groen,
Katherine Harding, Michaël van
der Harg, Karin van der Hoorn,
Marieke van der Horst, Marieke
Jansen, Annemiek van der Kamp,
Sanne Kettenis, Nona van der
Klauw, Guido van Kommer, Arno
Koot, Sonja Koppers, Christel
Kortekaas, Jolanda Leeuwis, Kim
van der Meer, Wouter van Moor-
sel, Stephanie Muiters, Lars van
de Nadort, Marie-Louise Noijen,
Peter Oechies, Rick Palm, Chris
van Rooijen, Erik Schram, Fabian
Schurgers, Jan Slats, Kim Slok
ker, Iris van der Sman, Angela
Stassen, Ronald Straathof, Ba-
bette van Teijlmgen, Janine van
Velzen, Sjoukje Vogelaar, Karin
Voogd. Marina van Wieringen,
Niels Zonneveld, Robin Zuider-
wijk.
Havo
Mélissa van Assche, John de
Boer, Remco Borst, Kristy Brug
man, Suzanne van der Burg,
Roos Burgmeijer, Rogier den
Dekker, Portia van Dorp, Bas van
Galen, Paul Christian Gevaerts,
Eva Gijbeis, Jerry Gijbeis, Helen
van Goozen, Stoffel Grootaarts,
Richard de Haas, Daniëlle van
den Hengel, Sonja Hiemstra,
Sanne van Houten, Merijn van
den Hoven, Wiesje Huisman,
Thijs van der Hulst, Krista IJssen-
nagger, Robert Jonker, Thomas
Jonker, Patricia Keijzer, Bernadet
Klaassens, Marjolein de Kier,
Maarten Koeckhoven, Titus
Kretzschmar, David van der Laan,
Stef Luijendijk, Leon van der
Meer, Marleen Mooijman, Tim
Muiters, Bernie Olsthoorn, Dylan
Priris, Nicole van der Reijden,
Annelies van Rijn, Gail Rikkers,
Thomas Rodenburg, Sharony van
Rossum, Rob Rozenboom, Lilian
Seijkens, Barry Steenbergen,
Christièn Teske, Joyce Thissen,
Esther Vliege, Sander van Weer-
lee, Cristel van Wissen, Ramon
Zuidervaart.
Vwo
Niels Altink, Dimitri van den
Berg, Berber Binsma, Thessa de
Boer, Annemieke Dubbeldeman,
Frank de Graaf, Mark Groen,
Nienke Hartgers, Ymeen Heuvel
man, Laura Huigens, Martijn Jan-
nink, Suzanne Körmeling, Sander
Kuzee, Wouter Naber, Yuri van
Nierop, Michiel Nieuwenhuijsen,
Patricia Ouwerkerk, Bastiaan
Paddenburg, Eveline Rietbergen,
Neal Roos, Caspar van der Sar,
Kitty Scheffer, Justus Visser.
Aan het Alverna, locatie Het Gil
de beroepencollege in Leiden zijn
geslaagd:
Mavo
Michaël Golverdingen. Myriam
Harleman, Tjerk Kramer, Lucinda
Wassmk, Jacob van Weizen.
(I)VBO, Administratie
Mohammed Ahannay, Mehmet
Akdeniz, Michel Beekman, Chris-
tiaan Corver, Peter van Drie,
Renske Nieuwenhuizen, Stephan
Opdam.
Bouwtechniek
Vincent Akerboom, Job Alkema
de, Danny Brouwer, Bennie Daa-
nen, Sebastiaan Keyzer, Jerry
Klein, David Oerlemans, Sebasti
aan de Roos, Ivan Siera, Vincent
Spruit, Chris van Wieringen.
Electrotechniek
Tarik At-Baha, Joost Broers, Wil-
co van Dijk, Leander Dobbe, Mar
tijn Fraikin, Ronald Hozee, Je
roen Ju, Suko Kartosoewito, Ed
win van der Meer, Vincent Prins,
Kasper Robber, Lodewijk Schok
king.
Verzorging
Halima Abdales, Ellen Abspoel,
Kaouter Amia, Chantal Bavelaar,
Saida Benhanna, Léonie van den
Berg, Wendy Bonarius, Annelies
Borst, Marnix Duijndam, Nancy
Engelen, Fia Goddijn, Rosjerta
Godie, Anita van Hecke, Marjet
Hemerik, Brenda Hermans, Erika
Janssen, William van Klink,
Mary-Luna Liauw-A-Joe, Jessica
van der Meer, Fadoua Mouchih,
Desirée Onderwater, Jessica On
derwater, Mariëlle Onderwater,
Mercedes Salazar Valles, Dennis
Siebert, Johan Sloos, Ramona
Sloos, Marja Spies, Joanna Splin
ter, Deborah Stoute, Dora Varken
visser, Marieke Vink, Daniëlle de
Vries, Remco Wiersma, Deborah
van der Woerd.
FOTO ARCHIEF
Het Leidsch Dagblad publi
ceert regelmatig de namen
van geslaagden. Elke dag dat
we de opgaven van scholen
afdrukken, trekken we uit de
lijsten geheel willekeurig een
aantal namen. Zij krijgen van
het Leidsch Dagblad gratis
een vlaai aangeboden.
De gelukkigen kunnen zich
melden bij redactiesecretari
aat: Gerry Broxterman of
Yvonne Leenart (071-
5356401/5356404). Zij nemen
het adres op en versturen de
brief waarmee de winnaars
de vlaai kunnen Ophalen.
De winnaars van vandaag
zijn: Souade Kaddouri (Rem
brandt), Nina Romsom, Ro
gier van der Pluijm (Rijn
lands Lyceum), Wouter Ba-
rends (Da Vinei), Maartje
Oorsprong (Aquino), Lotte
Gieles (Bonaventura), Femke
Loos (Johannes 23), en Jack
Heeringa (Groen College).
Aan het Alverna, locatie Johannes
23 College in Roelofarendsveen
zijn geslaagd:
Mavo
Wouter Bakker, Soraya Bartels,
Hessel BavelaarrKimberly van
den Berg, Linda Borst, Kim Bos
man, Tessa Bouwmeester, Mari
an Castelein, Bob van Emmerik,
Suzanne van Emmerik, Niels van
der Geest, Susanne Gies Broes-
terhuizen, Marjolein Gribnau,
Thijs Hoogenboom, Suzanne van
der Horst, Jessica Huigsloot, Bas
Janssen, Melanie Kasteel, Marie
ke Klein, Jeffrey Koek, Debby van
Leeuwen, Stefanie van Lieshout,
Femke Loos, Arjan van der Meer,
Loes van der Meer, Maarten van
der Meer, Anneke van Mierlo, Ro
gier Oomen, Marloes Oudshoorn,
Karin Pieterse, Kristel Raijma-
kers, Esther van Rhoon, Stefanie
Rodewijk, Bernadette Roeloffs,
Paul van Seggelen, Ruud Spring
in 'tveld, Loes Straathof, Linda
Touw, Dennis van der Veer, Wilco
van der Veer, Niels Verdel, Paul
Verdel, Kitty Warmerdam, Wouter
van der Weijden, Mark van der
Werf, David Wesselman, Andy
van der Zwet, Rosita van der
Zwet.
Rijnlands Lyceum
Aan het Rijnlands Lyceum in
Sassenheim zijn geslaagd:
Mavo
Carola Hoogkamer, Rebecca El
lender, Linda Bersee, Simon van
Bockel, Jeroen van Breda, Yaniv
Dawidowicz, Manu da Fonseca,
Marcha van der Klauw, Joost van
Luik, Marcel van Os, Tessa van
Ruiten, Anouk Sanders, Odile
Schmidt, Annemarie Vinkesteijn,
Joost van Berge Henegouwen, Il
se Dorrestijn, Eric Gorter, Vicky
Grimbergen, Ouafae Harmouch,
Danny van den Heuvel, Nicoline
Hoogenboom, Kawtar Kartoubi,
Sophie Keeven, Carla van der
Kraan, Marieke Kruit, Joy Kruit
hof, Dirk Leenen, Paul Noorder-
meer, Mohammed Oufkir, Anouk
Ouwehand, Maud Rewijk, Eveline
Roest, Tarek El Shafey, Maaike
Verbeek, Marianne Westerman,
Mario Witteman, Nathalie Amba,
Frans de Baat, Christine Baten
burg, Pieter Bazen, Youn Bonda,
Anja Borst, Joyce Knijnenburg,
Debbie van den Nouland, Peter
Paardekooper, Madeion Planije.
Tim Swaak, Nicky van der Voort,
Vivien van Wissen, Rogier van
den Akker, Jos Stijnman, Alex de
Vetten, Bas van der Voet.
Havo
Bastiaan Scheepens, Miranda
Strijk, Barbara Verwater, Ruud
van der Aart, Zimbo Boudewijns,
Paula Brandsen, Esther Duiven
voorden, Frank Evers, Arna Feijt,
Marjolein Izeboud, Sander de
Klerk, Kirsten Linders, Inge van
Ruiten, Marcel Schavemaker, In
ge van Steijn, Leonique van Tol,
Mattijs Vinkesteijn, Jasper de
Vlieger, Vincent van Wageningen,
Myra van der Wal, Arthur van der
Zijden, Martijn Aurik, Sandra
Witteman, Wouter Jan de Baan,
Robert Boekei, Kirsten Bouma,
Angela Brosius, Katinka Duiker,
Maaike Firet, Kah-Weh Goh,
Himme Goldman, Marianthy Gry-
pari, Wolter Heertjens, Leonie
Hoogenboom, Ruby van Ingen,
Manon Knetsch, Marieke Koo-
men, Maikel Lancel, Chantal
Langeveld, Heidi Lenting, Johan
Lijten, Imre van der Meer, Mar
lies Mols, Marten van der Nagel,
Thomas van den Nouland, Jessi
ca Olij, Nina Romsom, Bob
Roozen, Babeth Schaart, Chan-
talle Secrève, Richard Turenhout,
Maurice Vink, Bart van der Vlugt,
Wouter van den Berg, Robert
Bierman, Sandra de Bruin, Gijs
Burger, Loes van Dorp, Stephanie
van Duijn, Inka van Duijn, Jessi
ca van Hoorn, Sander Koops, Fee
Kortekaas, Moustafa Mansour
Baker, Robin Michel, Ellen van
Noort, Frans van der Slot, Bas
Slutter, Marijke Spaan, Michael
Wagenaar, Richard Wegman,
Robbie Wolff, Antoinet Ammer
laan, Marcel Beugelsdijk, Annet
Bonder, Leo van der Geest, Marij
ke Tuijthoff, Robbert van der Voo-
ren.
Vwo
Ruud van den Berg, Diana de
Man, Eva Martinez Diaz, Renske
Wijntjes, Monique Witteman, Jo-
chem Prins, Koos Alfrink, Esther
Bontje, Judith Brouwer, Judith
Datema, Jeroen Guldemond,
Swenske Koerts, Arnoud Kok, Mi
chelle de Lange, Sandra Salman,
Walid Shahin, Marije Stam, Ma
rijke van Stein, Johan-Frederik
Stellingwerf, Elme van derTho-
len, Mascha van den Berg, Miri
am Goudsmit, Bobijn Goudsmit,
Samantha Koot, Jeroen Rotte
veel.
Rembrandt
Aan de Rembrandt SG in Leiden
zijn g
Mavo
Annelies Haaijman, Marciana Ar-
bouw, Ariba Azdad, Raymond de
Boer, Ramona Boom, Abderahim
Bouhou, Hicham Boussakouki,
Anne-Marie Brussee. Nadia Cha-
bab, Lucinda Chin, Jessica Da
Gosta Gomes, Hajar Emrani, Fe
mke Ham, Pamela Handgraaf,
Marijke Jansen, Souade Kaddou
ri, Emine Karatas, Joyce Kijk in
de Vegte, Nancy Kortekaas, San
ne van der Lelie, Rosanne Marck,
Erica van Maren. Richard Noppe,
Rose Oliai, Brigitte den Os, An
gela Ouwerkerk, Daisy Ouwer
kerk, Diane Ouwerkerk, Laurens
Overdum, Ashanti Pieter, Ahmed
Ramdhani, Menso van Reij, Su
zan Rijling, Peter Singeling, Da
niëlle Viele, Jeroen Werk, Ozlem
Yarim, Mylène van Zon, Jan-Wil
lem Huffmeijer, Iskender Aydin,
Saskia Marselis, Ariëlle van der
Meer, Frank Stouten, Nancy Ype-
rlaan, Arjen Onderwater.
Havo
Kamal Azdad, Nathalia Bekker,
Aimée Bleijenberg, Esther Borst,
Mounia Boukhidous, Linda Brak
hoven, Didier Caron, Caroline Cu-
velier, Hinda Farsi, Ragina Ghog-
li, Dicky van Hamersveld, Kel-
toem Hmadouch, Jenny Janssen,
Nancy Jhinkoe-Rai, Delina Keij
zer, Paul Kok, Nanda de Kruis,
Pamela Langerak, Priscilla Lan-
gerak, Gaspare Marani, Dennis
Marck,'Jonina Oly, Silvy Onder
water, Marcel Onvlee, Bernice
Oudshoorn, Leila Ramdhani,
Maarten Simmerok, Martijn
Wansink, Gijs Wiersma, Vanessa
Verbaan, Pamela Leidsman, Eve
line Meuldijk, Kelly Arbouw, Sa
na Baouch, Inge Plasmeijer,
Ralph van Rijn, Peter Vogelaar,
Stephanie van der Werf.
Atheneum
Mark van Anholt, Vincent Bekker,
Casper Cusell, Debbie van Haast
recht, Daan Hendriks, Maurice
ten Hengel, Mark Heshusius, Le-
ontien den Hollander, Aad Koot,
llhem Malkaoui, Johan Olof, Erno
Schoop, Simone van der Velde,
Don Wielogroch, Agaath de
Kreuk, Stephany van Leeuwen,
Vincent Veger.
Da Vinei College
Aan het Da Vinei College in Lei
den, sector beroepsonderwijs,
zijn
Administratie
Latifa Aarab, Sevgi Akdeniz, Vak-
kas Altinbas, Gökhan Askan, Na-
zife Atik, Karin Blok, Toni Chan,
Linda van Diemen, Randjana Ga-
jadhar, Wendy de Keiser, Fatih
Kirag, Marius Noordervliet,
Cidgem Onduncou, Lianne van
Rijn, Wendy Slingerland, Jaqueli-
ne van der Vegte, Daphne Verde-
gem, Dion Verlind, José Ver
schoor, Yvon Vosters, Brenda
Weimans, Kim Wetters, Marijke
Zandbergen, Aynur Özdemir.
Administratie
Alex Bakker, Agnes Balak, Vivian
Boldewijn, Soumaya Bouchari,
Rachida Daoudi, Artie Gjadhar,
Bhartie Gajadhar, Sjoerd Geen
jaar, Rob de Graaf, Laura Jansen,
Sabina Driehuijs, Jacky Korte
kaas. Simone Kwok, Najat Lakdi-
mi, Nabila Mensori, Sander Phi-
lipse, Guy van Polanen, Ciska
Ciera, Marleen van der Steen,
Sandra Stek, Cindy Stouten, Amy
Wortman, Aysen Ünsal.
Handel
Ivo van der A, Henderik Boelee,
Marianne Bogaard, Samir
Boultam, Rosa Braxhoven, Amel
Hassan, Abdoellah Hmadouch,
Natsja Kardirbaks, Anthony La-
man, Nadine Leidelmeijer, Sabri-
na Liqui Lung, Astrid Loos, Sug-
eiris Minaya, Faisal Munir, Eric
Nell, Hanalore Noya, Chantal Po-
lane, Seppehr Soltani, Johan Til-
ma, Theo Verton, Vanessa Wol
ters.
Verkoop
Aziza Azougagh, Gideon Bakx,
Bas Bekking, Arifin de Boer, Aziz
Boukhalfa, Susan Chaudron, La-
mine Diao, Najatt El Jaouhari,
Mark den Elzen, Carolien Hille-
naar, Niels van den Hout, Patrick
van Iterson, Nico Jonker, Cennet
Karaman, Ylmaz Metin, Izaak van
den Nieuwendijk, Peter Postma,
Simone du Prie, Bianca Siebert,
Caroline van Veen, Tineke Wijts-
ma, Rick van Zeist.
Mavo/Vbo Economie
Ciska Beekman, Raymond van
den Berg, Wouter van den Berg,
Miryam El Marsni, Mariola de
Geus, Francien Groen, Birol Gü-
ler, Samira Jabi, Melanie Kramer,
Henk Kromhout, Patrick van der
Mey, Najat Mohammed, Nadine
Ngamfula, Dennis Noordermeer,
Sven Onderwater, Claudia Over-
dijk, Miranda Tegelaar, Aycan öl-
mez.
Verzorging
Marieke van Abswoude, Kim Ak
kermans, Saana Chalabi, Cyntia
Derksen, Shovenar Garabitian,
Tamara Koster, Laura Kribbe,
Linda Mooyman, Joyce Ouds
hoorn, Kitty Oudshoorn, Laura du
Prie, Monique Ruiten, Melanie
in't Veen, Kim Wesselo, Kim Wil-
lems, Sabine Wolvers, Petra Zoe
tendaal.
Uiterlijke verzorging
Marleen ven den Berg, Mariska
Bink, Miranda Bodry, Soraya
Buyn, Chantal van Eijgen, Carima
Guldenmeester, Wendy Hille-
brand, Laura de Jager, Marijke de
Jong, Linda Jonkers, Wilma de
Keiser, Andrea Klein, Mirjam
Mink, Nathalie van Rhijn, Jeanet-
ta Sharoyan, Denise van der
Smissen, CesyTodd, Mandy van
Tongeren, Renske Versluys,Sha
ron van der Zwart.
Verzorging
Miranda Aandewiel, Jeandrelica
Barkmeyer, Lissette van Beelen,
José Kooreman, Bianca Later-
veer, Angelique Louwrier, Famke
Nijs, Wendy Rijnaars, Dayenne
van de Wijngaard.
Mode en Commercie
Silvia Batelaan, Tessa Dongel-
mans, Lizette van der Heide, Es
ther van Hooidonk, Mark Ketel,
Anneke Ketelaar, Sandra Krom
hout, Nazha Mandil, Pieter Plat-
teel, Gulsen Sahin, Koy Srisom,
Roland Tegelaar, Patricia Vree
ken, Melissa Bonvie,
Elektrotechniek
Khalid Battah, John Borst,
Mokhtar Boudra, Erik de Jong,
Yahya Kogak, Mehdi Mohammadi
Araghi, Johan van Oosten, Jerry
Person, Richard Saunier, Michel
Spoor.
Mavo/Vbo Grafische Technieken
Berry Beerenfenger, Stefan Derk
sen, Steven Eibers, Thomas Ha
genaars, Diederik Kallenberg,
Mark Koetsier, Kim Petit, Roel de
Rooy, André Schimmel, Thijs van
Ulden, Kris Verhaar, Freeke Wit-
senburg.
Grafische Technieken
Danny Arnoldus, Jonathan Boer,
Dennis Bol, Michel Broer, Peter
de Bruin, Mohammed Dchiri,
Adriaan Doove, Reinier Hoogka
mer, Ruben Koet, Houda Ochan,
Roman Oudolf, Jeffrey Rijsber-
gen, Jan van Schagen, José van
Seggelen, Michael Sierat, Piet
Sloos, Claire Thompson, Jarno
Verweij, Marlon van der Vliet, Ma-
rijn Vrins, Marvin Weeda.
Grafische Technieken 5de jaar
Franska Bakker, Wouter Barends,
Tim Broekhuizen, Antoon van
Buuren, Bouchra El Idrissi, Anita
den Haan, Harry van Haeren, Tim
van der Holst, Matthijs Klever
laan, Warda Leijnse, Niels van
Ruiten, Cindy Slof, Pascal Spoel-
stra, Eefke Straathof, Arnoud van
Went, Diane Wesselman, Maar
ten Witte, Jasper Wolters, Menas-
se Workala.
Motorvoertuigen Techniek
Rowdy Cardose, Nikki Finkelber-
gen, Adil Kamar, Daan Knegt,
Wesley Sluiter, Frank Struive,
Piet Uphoff, Rémond Weijers,
Rachid Zerrou.
Transport Logistiek
Robert van Es, Thomas Kragt,
Mark Oostdam, Erwin Teunisse,
Jan van Vliet, Robert Volwater.
AVBM
Claudia Ansu-Gyeabour, Halima
Cherdouda, Michel Fasseur, Ser
gio Leidelmeyer, Lizette Plug, Ar
noud Prent, Michael Schenk.
Bouwtwchniek Timmeren
Marcel van Leeuwen, Michael
van Leeuwen.
Bouwtechniek Metselen
Weslie Schild, Dennis Staal.
Bouwtechniek Schilderen
Jack Boom, Rachid Boukhidous,
Peter van den Broek, Robert Del-
meer, llhan Durmus, Wendelien
Kegge, Michel Koolmoes, Moha-
med Rahou.
Mechanische Techniek
Marcel Boersma, Mohamed Bos-
aïdi, Mounir Ejraoui, Rick den
Hartog, Patrick Heemskerk, Carlo
Hoogeveen, Alan Nozad Ismaïl,
Marc van Putten, Matthijs Quell-
horst.
Rijnlands Lyceum
Aan het Rijnlands Lyceum in
Oegstgeest zijn geslaagd:
Havo
Enrico Aigner, Maartje Bakker,
Tim Hudson, Inge van der Lelie,
Pieter Lever, Veromque van der
Stegen, Michiel Verdonk, John
Djeranian, Robbert Frijlink, Lies-
beth van Gangelen, Barbara Gar
deniers, Merel de Graaff, Ronald
Renes, Ragnhild van Rooyen,
Casper Bierman, Paulus Holwer-
da, Niels Vogelpoel, Frank Boks,
Sharan Kaulesar Sukul, Jasmijn
Mulder, Bas van Velzen, Jaurana
Verschuren, Tim de Best, Toon
Blauw, Sander Ewen, Esther
Greebe, Anne van Huijstee, Bart
Italië, Marije Kroon, Tjeerd Mees
ter, Saskia Oosterhuis, Michel
Roeleveld, Tania Willemsen, Rut
ger Heule, Marcel Ploeg, Samir
Chabani, Hans Edgington, Jonne
Helmus, Ilse Reekers, Bart Weh-
kamp, Renee van Gelder, Damir
Oreskovic, Lonneke Zeevat.
VWO
Meike de Groot, Willemine Bie-
mond, Jolijn van der Voort, Nicky
Pols, Cees Aanhaanen, Esmé van
Efferink, Susanne van Leeuwen,
Kirsten Ouwehand, Graciela Alar-
con, Guido van Aubel, Eline Bor-
geld, Peter de Bruin, Ruben An
drew Cornelisse, Christina Ek-
holm, Lisanne Elderhorst, Fabian
de Graaf, Emilie Groen, Matthijs
Jansen, Elise Kenter, Charlotte
Kunst, Peter van der Leek, Carlijn
van Leeuwen, Lotte Lever, Mar
tijn Louzada, Jiska Maas, Anna
Miley, Birgitta Nielsen, Daan
Olieroock, Erline Geerte Rood,
Laura Sipkens, Maartje Smits
kamp, Rutger van der Stegen,
Maayke van Sterkenburg, Caroli
ne Vermeulen, Masja Verver, Ka
ren Wind, Martin Glimmerveen,
Paula Bernsen, Saskia Wolffram,
Rogier van der Pluijm, Pieter
Vroom, Marjolein van Zanten, Da-
vide Balestra, Meskes Berkouwer,
Justine Bongers, Jasper van den
Boorn, Bart Buijsman, Jasper
Cornelisse, Eline van Duren, Mai-
ke van Eenennaam, Tessel van
Es, Wendy Faithfull, Frederico
Felici, Simone Fischel, Roos van
Graas, Manon Groh, Anniek Hen-
geveld, Tristan van Houwelingen,
Matthijs van Hovel I, Christiaan
Kaptein, Amros Karbor, Lisa Kor-
tenhorst, Mauritsvan Leeuwen,
Bram Moinat, Terry Noorlander,
Gezina Oei, Mirjam Oosterhof,
Pieter Ottevanger, Simone Ouds
hoorn, Charlotte Pronk, Maurits
de Rotte, Daniella Rudy, Michiel
Rutgers, Marieke Snieders, Anne-
fleur Varekamp, Boudewijn Ver
meer, Gijs Vermeulen, Hank Ver
meulen, Sanne de Vos, Barbara
Blaauw, Jeroen van Delft, Sicco
Diemer,.Sander van Driel, Irene
van der Plas, Ralph de Boer, Mar-
rigje Paijmans, Astrid van der
Velde, Jan Gooszen, Frank van
Aartrijk, Fabrice Berner, Irene
Klaassen, Lexan Pieterse, Natha
lie Vessaz, Erik Vester, Jeroen
Vis, Pieter Vis, Robert Stikkelo-
rum, Irene Attema, Bob van Dijk,
Lisette Spiegeler, Giacomo Galli,
Mabelie Samuels.
Groen College
Aan het Groen College, Agrarisch
Opleidings Centrum in Rijnsburg
zijn geslaagd:
Gert van der Bent, Cora Boere,
Kees van Duijvenvoorde, Cor Du-
rieux, Willem Durieux, Linda
Houwaart, Linda Koree, Peter van
der Plas, Els de Ruijter, Johan
Schaap, Nico Schouten, Ellen
van der Toorn, Job van Vliet, Jeen
Brinksma, Cornelie van Duijn,
Hanneke van Duijn, Alexander
van Duijn, Corina Guijt, Betty
Haasnoot, Wendy van der Luijt,
Jaco Meijvogel, John Nijgh, An
dré van den Oever, Johan van der
Plas, Gertrude van Vuuren, Henk
Zwanenburg, Andrea van der
Bent, Amerikvan Duin, Hans
Heemskerk, Jantine Kettler, Kim
Kuijt, Johan Lammering, Marijke
Meijer, Wilma Nijgh, Patricia
Noort, Jeannette van den Oever,
Jackelien van der Plas, Marion
van der Plas, Pieter van Rijn, Joy
Arnoldus, Jaap van Beelen, Rem
co van Beelen, Dennis Berkheij,
Rieneke Berkhuij, Markovan Dig-
gele, Ronald van Duijn, Hendrik
Jan Hogewoning, Jessica van der
id
Horst, Jelmer Looijenste -
van den Oever, Leonie va;
Oever, Pieter van der P|^
van Rijn, Corrina Schaap
van Beelen, Marjan Berk! p
ther van der Boon, Diana bi
gen, Nelienke Heemsker. d(
niëlle Hoek, Carola de Jc je
Leuntje Kleijne, Johan V.
Klinkenberg, Chiel Kool!
Danny Krijgsman, Esther
man, Arjan Kuijt, Johan;
hand, Hulg-Anne van dei
Jan van der Plas, Wimva
Plas, Janneke Plug, Thea ia
Rijn, Jacobus Schwaneb jjj
chem van Vliet, Richard! n
kerk, Jack Heeringa, Jeff 5(
Klaveren, Liesbeth de KI ju
Dennis Paauw, Sander P, ,n
Gerrit Ravensbergen, M;
ers, Hendry Zwaan, Man
der Meij, Frits de Mooi|,Ij(>
de Mooij, Ronnie Noordo gi
riska Onvlee, Marco Pole jS
Jenny Bakker, Sander va;
Albrecht van Egmond,
HaasnootRoelof Noort, D
de Bruijn, Jeroen Haasbi l
co Heemskerk, Ditta Noc
van Delft, André van Egrr
on de Mooij, John van Oc
Bram van Duijn, Ruuddi ej
Jorg Schilder, BertanjaS n,
Hans van Egmond, Breit [e
Brandt, Martin Noort, Rt j(.
der Plas, Kees Varkeviss; ,n'
Nagtegaal, Jeff Penning .r
van Gent.
Rijnlands Lyc
Aan het Rijnlands Lyceu
Wassenaar zijn geslaagd
Mavo
Dimitri Bak, Pauline Be
Borkus, Tarek Cherkawi,
lisse, Forosa Idoe, Stept
der Kleij, Marinke Kruize
Sirre, Lot de Villeneuve,
van Wijlen, Renske Garr M
rien Koop, Dave de Lima
Niersman, Marlien de Ri 1
miek Verdonk, Sebastiaz
der Zalm, Vincent Jouve
bert-Jan Boven.
Havo
Suzan Bakker, Rogier Ba
Jonge, Rob Doedijns, Eri
Duijn, Laura van der Fee
lie Fogaras, Christiaan Fi
ne de Greve, Laura
Aernoud Laumen, Gijs L
Richard Lips, Rosalie va:
Otto van der Meer, Tobsr
Casper Prager, Anouck
Nathalie Scholtens, Erik
Birgit Vennix, Rinus Vooi
Maarten Walinga, Floris'
Barbara Wijers, John Wii
Takyuen Wong, Merel La
per, Annemarie van Nooi
de Roo, Stella Sluijters,
van der Velde, Pieter Alk
Atheneum
Jan Willem van Aardenm
marie Abma, Marloes Ba
noud Bazuin, Judith Boa
Fabienne Chapot, Lenna
phuis, Pim Dijkman, Rob
van Duijn, Patrick Eckl,I
Etienne, Bart van der Gra
Anthoinette Heimig, Suz
Hoogcarspel, Pamela Ko
na de Leeuw, Anne-Marii
Malssen, Uko Meijer, Ca'
Ouwendijk, Ralph van Ri
Rijntjes, Ton Sirre, Wille
Sneep, Scarlett Snethla^
roen Tol, Olivier Veenem
Verboom, Joost Vermeuk
ther van Voorst tot Voorst
van Walt Meijer, Paul var
Werf, Gijs van Eist, Jacqi
der Puil, Maarten Huizir:
Gymnasium
Willem-Maarten Bosmar
Bröcker, Sophie Conijn,
der van Eendenburg, Elir
senhoven, Eric Haardt,/
Heerema, Reinout van Ie
Nadia Jagusiak, ChiaraO
Maarten Riemens, Arjan
Fleurde Roos, Laurens"
möller, Caroline Sandersi
ter Tulfer, Florentien Vree
Damoiscaux.
Alkmaar Alm
Amersfoort Apeldoor
Den helder Deventei
Hengelo Hilversum I-
Middelburg Nijmegi
Tilburg