Geslaagden Vlaaien voor geslaagden ■any libertI VRIJDAG 18 JUNI 1999 Alverna Sg Aan het Alverna, locatie Aquino College te Leiden zijn geslaagd: Mavo Karima Amazzal, Oscar Blijleven, David van Bochove, Elske Boog- mans, Madeleine Braun, Carlijn Cornelisse, Lisette van Duiven- booden, Miloud El Bekkal, Mar cel Ginkel, Lara Gongalves Sam- paio, Tommy Hachmer, Santana Harms, Gijs van Hooff, Yasmin Jahan, Wouter Jansen, Michiel de Jong, Michelle Kerstjens, Remco Koedijk, Nieke Koek, Kim Labru- jère, Annouk van der Leden, Ste fan Lucassen, Rintje van der Meer, Marloes Minnes, Joshiya Mitsunaga, Jan de Mol, Frouke van Mulligen, Sebastiaan den Os, Arina Reyntjes, Wouter Spijker, Richard Steenbergen, Walleh Taghavi, Nikki Vader, Babsvan Velzen, Remmert Versluijs, Liza Wassenaar, Rens Wolters. Havo Desire Aanhane, Marleen Aker boom, Susanne Alkemade, Yoe- nes Amazzal, Niels van den Anc- ker, Anouschka van den Berg, Jelle van der Bij, Rikkert de Boer, Martijn Boogaard, Jettie Brasser, Erik Breems, Koen Castelein, Ro nald Chrispijn, George da Costa, Niels Daemen, Floris Dekker, Ire ne Kickmann, Marije Dirkx, Bas- tiaan Duijm, Joske van Essen, Alex van Evert, Tim Farber, Mar- nix Gevers, Marco Glasbergen, Emely van Goozen, Robbert Gör- ris, Nancy de Graaf, Marieke Gre- snigt, Daniël Groenendijk, Da- niëlle de Groot, Leontine de Haas, Charlotte Hal, Lucas van der Ham, Karin van Hameren, Anoek Happel, Vanessa Hoen, Maloe van der Hoeven, Youandi Hofman, Guillermo Holman, Jan Pieter Hoogstraaten, Sebastiaan ter Horst, Carina Huigsloot, Jet Huigsloot, Maarten van der Hulst, Erik Huyg, Jessica Iken, Carin van Jaarsveld, Oona Jeffries, Alex de Jong, Roos Jonker, Jyllian Jud- dan, Arlette van Kampen, Truike van Kampen, Pepijn Kemper, Ly- dia Klein, Maarten Klein. Es- mond van Klink, Simone van Klink, Marcel Koek, Marjolein Koek, Judith Kok, Dieke de Ko ning, Sander de Koning, Floris Korbee, Tycho Korbee, Nanet Kunst, Gert Lagas, Sven Lap, Marcel van Leeuwen, Diana Lub- be, Paul van der Made, Janneke Markwat, Bart van der Meer, Da- niëlle van der Meer, Danny van der Meer, Kleanske van der Meer, Richard van der Meer, Suzanne van der Meer, Marjolein van der Mespel, Marlies Moerland, Rocio Molina Roelofsen, Lidewij Nico- lai, Wouter Nicolai, Johan de Nie, Julia Oortwijn, Pierre den Os, Marloes Overvliet, Michiel Pijn- naken, Gina van der Plas, Laura Plasmeijer, Maurice du Prie, Ju dith Rademaker, Jeroen Rode- wijk, Joeri Rodewijk, Pieter de Roode, Thomas van Ruiten, Eve lien Ruiter, Ellen Schoonder- woerd, Linda Schrijver, Mark Schroder, Rick van Seggelen, Francis van Sloten, Laura Smit, Marjolijn van der Sommen, Moni que Staal, Ruud van der Star, Rutger Strietman, Robbert Tan gelder, Corma Toet, Jana Varus- hechkina, Martine Visser, Suzan ne van der Voet, Marco Vork, On- no van der Wal, Femke Warmen- hoven, Sebastiaan Waterdrinker, Yvette Watson, Jacqueline van Wegen, Michiel Wijn, Dennis Wil- ligers, Lisa van Wmsen, Nick van Wmsen, Flip van Zoest, Laurent Zuijdwijk, Kasper Zwetsloot. Vwo Pieter van den Aarsen, Mariëlle Akerboom, Elise van Alphen, Ca roline Ammerlaan, Nora Barend- sen, Vera van Beek, Anna van Beunmgen, Faouzi Boutahri, Toon Brinks, Sabine de Bruijn, Carolien Buijs, Martine Buijs, Elcke Buné, Melissa Coleman, Frans Cozijn, Marije Cozijn, San- der Cozijn, Marieke Dietz, Jelmer Dobbe, Jessica van Duivenboden, Isa Dusée, Ruben Dutrieux, Male- ka El Khayati, Annette van Eldik, Norbert Englebert, Jordi van der Geest, Sanne van Geest, Steven Goos, Jan Groenewegen, Emelie Hacker, Tony Hengstmengel, Koen Hollander, Joeri Honnef, El len Hoogervorst, Jos van der Hoorn, Rianne de Jong, Sanne Kanis, Janine Keijser, Piëta Keij- ser, Paula van der Klaauw, Chris- tiaan Klijn, Lissette Kole, Drees Koren, Paula van der Lans, Bas van Leijden, Wendy Logeman, Benjamin Maat, Robert Marijt, Chantal van der Meer, Bob Meer- stadt, Yolande Meijer, Sanna Muijlaert, Roel Nagtegaal, Jordi Nieuwenburg, Maartje Oorsprong, Koen Perqum, Aukje van Rijn, Si mone Rodewijk, Annette de Rui ter, Sanne van Santen, Lieke Scholtens, Richard Schouten, Kyra Schroder, Frans Seijkens, Susanne van Steijn, Eline Tim- mermann, Tineke van der Veen, I Arjen van der Veer. Rogier Ver baan, Jan is Vermeeren. Joost Ver- sluijs, Viky Veselic, Alet van der Voorn, Chantal Vrouwenvelder, Jenny Wassenaar, Maikel Water drinker, Patrick van de Wijn gaard, Rogier van Willigen, Maai ke de Wit, Martin Witte, Job Wou ters, Dominique Zuijdwijk. Aan het Alverna, locatie Bona- ventura College te Leiden zijn ge slaagd: Mavo Anthoula Alexopoulo, Kristien van Amsterdam, Mirza Arnauto- vic, Sabme Bentvelzen, Liselotte van den Berg, Guido Bodt, Deni- se de Boer, Emmeline Boer, Niels de Boer, Angela Boers, Fleur De- dion, Denies Eradus, Maarten van Es, Lotte Gieles, Suzanne Groen, Katherine Harding, Michaël van der Harg, Karin van der Hoorn, Marieke van der Horst, Marieke Jansen, Annemiek van der Kamp, Sanne Kettenis, Nona van der Klauw, Guido van Kommer, Arno Koot, Sonja Koppers, Christel Kortekaas, Jolanda Leeuwis, Kim van der Meer, Wouter van Moor- sel, Stephanie Muiters, Lars van de Nadort, Marie-Louise Noijen, Peter Oechies, Rick Palm, Chris van Rooijen, Erik Schram, Fabian Schurgers, Jan Slats, Kim Slok ker, Iris van der Sman, Angela Stassen, Ronald Straathof, Ba- bette van Teijlmgen, Janine van Velzen, Sjoukje Vogelaar, Karin Voogd. Marina van Wieringen, Niels Zonneveld, Robin Zuider- wijk. Havo Mélissa van Assche, John de Boer, Remco Borst, Kristy Brug man, Suzanne van der Burg, Roos Burgmeijer, Rogier den Dekker, Portia van Dorp, Bas van Galen, Paul Christian Gevaerts, Eva Gijbeis, Jerry Gijbeis, Helen van Goozen, Stoffel Grootaarts, Richard de Haas, Daniëlle van den Hengel, Sonja Hiemstra, Sanne van Houten, Merijn van den Hoven, Wiesje Huisman, Thijs van der Hulst, Krista IJssen- nagger, Robert Jonker, Thomas Jonker, Patricia Keijzer, Bernadet Klaassens, Marjolein de Kier, Maarten Koeckhoven, Titus Kretzschmar, David van der Laan, Stef Luijendijk, Leon van der Meer, Marleen Mooijman, Tim Muiters, Bernie Olsthoorn, Dylan Priris, Nicole van der Reijden, Annelies van Rijn, Gail Rikkers, Thomas Rodenburg, Sharony van Rossum, Rob Rozenboom, Lilian Seijkens, Barry Steenbergen, Christièn Teske, Joyce Thissen, Esther Vliege, Sander van Weer- lee, Cristel van Wissen, Ramon Zuidervaart. Vwo Niels Altink, Dimitri van den Berg, Berber Binsma, Thessa de Boer, Annemieke Dubbeldeman, Frank de Graaf, Mark Groen, Nienke Hartgers, Ymeen Heuvel man, Laura Huigens, Martijn Jan- nink, Suzanne Körmeling, Sander Kuzee, Wouter Naber, Yuri van Nierop, Michiel Nieuwenhuijsen, Patricia Ouwerkerk, Bastiaan Paddenburg, Eveline Rietbergen, Neal Roos, Caspar van der Sar, Kitty Scheffer, Justus Visser. Aan het Alverna, locatie Het Gil de beroepencollege in Leiden zijn geslaagd: Mavo Michaël Golverdingen. Myriam Harleman, Tjerk Kramer, Lucinda Wassmk, Jacob van Weizen. (I)VBO, Administratie Mohammed Ahannay, Mehmet Akdeniz, Michel Beekman, Chris- tiaan Corver, Peter van Drie, Renske Nieuwenhuizen, Stephan Opdam. Bouwtechniek Vincent Akerboom, Job Alkema de, Danny Brouwer, Bennie Daa- nen, Sebastiaan Keyzer, Jerry Klein, David Oerlemans, Sebasti aan de Roos, Ivan Siera, Vincent Spruit, Chris van Wieringen. Electrotechniek Tarik At-Baha, Joost Broers, Wil- co van Dijk, Leander Dobbe, Mar tijn Fraikin, Ronald Hozee, Je roen Ju, Suko Kartosoewito, Ed win van der Meer, Vincent Prins, Kasper Robber, Lodewijk Schok king. Verzorging Halima Abdales, Ellen Abspoel, Kaouter Amia, Chantal Bavelaar, Saida Benhanna, Léonie van den Berg, Wendy Bonarius, Annelies Borst, Marnix Duijndam, Nancy Engelen, Fia Goddijn, Rosjerta Godie, Anita van Hecke, Marjet Hemerik, Brenda Hermans, Erika Janssen, William van Klink, Mary-Luna Liauw-A-Joe, Jessica van der Meer, Fadoua Mouchih, Desirée Onderwater, Jessica On derwater, Mariëlle Onderwater, Mercedes Salazar Valles, Dennis Siebert, Johan Sloos, Ramona Sloos, Marja Spies, Joanna Splin ter, Deborah Stoute, Dora Varken visser, Marieke Vink, Daniëlle de Vries, Remco Wiersma, Deborah van der Woerd. FOTO ARCHIEF Het Leidsch Dagblad publi ceert regelmatig de namen van geslaagden. Elke dag dat we de opgaven van scholen afdrukken, trekken we uit de lijsten geheel willekeurig een aantal namen. Zij krijgen van het Leidsch Dagblad gratis een vlaai aangeboden. De gelukkigen kunnen zich melden bij redactiesecretari aat: Gerry Broxterman of Yvonne Leenart (071- 5356401/5356404). Zij nemen het adres op en versturen de brief waarmee de winnaars de vlaai kunnen Ophalen. De winnaars van vandaag zijn: Souade Kaddouri (Rem brandt), Nina Romsom, Ro gier van der Pluijm (Rijn lands Lyceum), Wouter Ba- rends (Da Vinei), Maartje Oorsprong (Aquino), Lotte Gieles (Bonaventura), Femke Loos (Johannes 23), en Jack Heeringa (Groen College). Aan het Alverna, locatie Johannes 23 College in Roelofarendsveen zijn geslaagd: Mavo Wouter Bakker, Soraya Bartels, Hessel BavelaarrKimberly van den Berg, Linda Borst, Kim Bos man, Tessa Bouwmeester, Mari an Castelein, Bob van Emmerik, Suzanne van Emmerik, Niels van der Geest, Susanne Gies Broes- terhuizen, Marjolein Gribnau, Thijs Hoogenboom, Suzanne van der Horst, Jessica Huigsloot, Bas Janssen, Melanie Kasteel, Marie ke Klein, Jeffrey Koek, Debby van Leeuwen, Stefanie van Lieshout, Femke Loos, Arjan van der Meer, Loes van der Meer, Maarten van der Meer, Anneke van Mierlo, Ro gier Oomen, Marloes Oudshoorn, Karin Pieterse, Kristel Raijma- kers, Esther van Rhoon, Stefanie Rodewijk, Bernadette Roeloffs, Paul van Seggelen, Ruud Spring in 'tveld, Loes Straathof, Linda Touw, Dennis van der Veer, Wilco van der Veer, Niels Verdel, Paul Verdel, Kitty Warmerdam, Wouter van der Weijden, Mark van der Werf, David Wesselman, Andy van der Zwet, Rosita van der Zwet. Rijnlands Lyceum Aan het Rijnlands Lyceum in Sassenheim zijn geslaagd: Mavo Carola Hoogkamer, Rebecca El lender, Linda Bersee, Simon van Bockel, Jeroen van Breda, Yaniv Dawidowicz, Manu da Fonseca, Marcha van der Klauw, Joost van Luik, Marcel van Os, Tessa van Ruiten, Anouk Sanders, Odile Schmidt, Annemarie Vinkesteijn, Joost van Berge Henegouwen, Il se Dorrestijn, Eric Gorter, Vicky Grimbergen, Ouafae Harmouch, Danny van den Heuvel, Nicoline Hoogenboom, Kawtar Kartoubi, Sophie Keeven, Carla van der Kraan, Marieke Kruit, Joy Kruit hof, Dirk Leenen, Paul Noorder- meer, Mohammed Oufkir, Anouk Ouwehand, Maud Rewijk, Eveline Roest, Tarek El Shafey, Maaike Verbeek, Marianne Westerman, Mario Witteman, Nathalie Amba, Frans de Baat, Christine Baten burg, Pieter Bazen, Youn Bonda, Anja Borst, Joyce Knijnenburg, Debbie van den Nouland, Peter Paardekooper, Madeion Planije. Tim Swaak, Nicky van der Voort, Vivien van Wissen, Rogier van den Akker, Jos Stijnman, Alex de Vetten, Bas van der Voet. Havo Bastiaan Scheepens, Miranda Strijk, Barbara Verwater, Ruud van der Aart, Zimbo Boudewijns, Paula Brandsen, Esther Duiven voorden, Frank Evers, Arna Feijt, Marjolein Izeboud, Sander de Klerk, Kirsten Linders, Inge van Ruiten, Marcel Schavemaker, In ge van Steijn, Leonique van Tol, Mattijs Vinkesteijn, Jasper de Vlieger, Vincent van Wageningen, Myra van der Wal, Arthur van der Zijden, Martijn Aurik, Sandra Witteman, Wouter Jan de Baan, Robert Boekei, Kirsten Bouma, Angela Brosius, Katinka Duiker, Maaike Firet, Kah-Weh Goh, Himme Goldman, Marianthy Gry- pari, Wolter Heertjens, Leonie Hoogenboom, Ruby van Ingen, Manon Knetsch, Marieke Koo- men, Maikel Lancel, Chantal Langeveld, Heidi Lenting, Johan Lijten, Imre van der Meer, Mar lies Mols, Marten van der Nagel, Thomas van den Nouland, Jessi ca Olij, Nina Romsom, Bob Roozen, Babeth Schaart, Chan- talle Secrève, Richard Turenhout, Maurice Vink, Bart van der Vlugt, Wouter van den Berg, Robert Bierman, Sandra de Bruin, Gijs Burger, Loes van Dorp, Stephanie van Duijn, Inka van Duijn, Jessi ca van Hoorn, Sander Koops, Fee Kortekaas, Moustafa Mansour Baker, Robin Michel, Ellen van Noort, Frans van der Slot, Bas Slutter, Marijke Spaan, Michael Wagenaar, Richard Wegman, Robbie Wolff, Antoinet Ammer laan, Marcel Beugelsdijk, Annet Bonder, Leo van der Geest, Marij ke Tuijthoff, Robbert van der Voo- ren. Vwo Ruud van den Berg, Diana de Man, Eva Martinez Diaz, Renske Wijntjes, Monique Witteman, Jo- chem Prins, Koos Alfrink, Esther Bontje, Judith Brouwer, Judith Datema, Jeroen Guldemond, Swenske Koerts, Arnoud Kok, Mi chelle de Lange, Sandra Salman, Walid Shahin, Marije Stam, Ma rijke van Stein, Johan-Frederik Stellingwerf, Elme van derTho- len, Mascha van den Berg, Miri am Goudsmit, Bobijn Goudsmit, Samantha Koot, Jeroen Rotte veel. Rembrandt Aan de Rembrandt SG in Leiden zijn g Mavo Annelies Haaijman, Marciana Ar- bouw, Ariba Azdad, Raymond de Boer, Ramona Boom, Abderahim Bouhou, Hicham Boussakouki, Anne-Marie Brussee. Nadia Cha- bab, Lucinda Chin, Jessica Da Gosta Gomes, Hajar Emrani, Fe mke Ham, Pamela Handgraaf, Marijke Jansen, Souade Kaddou ri, Emine Karatas, Joyce Kijk in de Vegte, Nancy Kortekaas, San ne van der Lelie, Rosanne Marck, Erica van Maren. Richard Noppe, Rose Oliai, Brigitte den Os, An gela Ouwerkerk, Daisy Ouwer kerk, Diane Ouwerkerk, Laurens Overdum, Ashanti Pieter, Ahmed Ramdhani, Menso van Reij, Su zan Rijling, Peter Singeling, Da niëlle Viele, Jeroen Werk, Ozlem Yarim, Mylène van Zon, Jan-Wil lem Huffmeijer, Iskender Aydin, Saskia Marselis, Ariëlle van der Meer, Frank Stouten, Nancy Ype- rlaan, Arjen Onderwater. Havo Kamal Azdad, Nathalia Bekker, Aimée Bleijenberg, Esther Borst, Mounia Boukhidous, Linda Brak hoven, Didier Caron, Caroline Cu- velier, Hinda Farsi, Ragina Ghog- li, Dicky van Hamersveld, Kel- toem Hmadouch, Jenny Janssen, Nancy Jhinkoe-Rai, Delina Keij zer, Paul Kok, Nanda de Kruis, Pamela Langerak, Priscilla Lan- gerak, Gaspare Marani, Dennis Marck,'Jonina Oly, Silvy Onder water, Marcel Onvlee, Bernice Oudshoorn, Leila Ramdhani, Maarten Simmerok, Martijn Wansink, Gijs Wiersma, Vanessa Verbaan, Pamela Leidsman, Eve line Meuldijk, Kelly Arbouw, Sa na Baouch, Inge Plasmeijer, Ralph van Rijn, Peter Vogelaar, Stephanie van der Werf. Atheneum Mark van Anholt, Vincent Bekker, Casper Cusell, Debbie van Haast recht, Daan Hendriks, Maurice ten Hengel, Mark Heshusius, Le- ontien den Hollander, Aad Koot, llhem Malkaoui, Johan Olof, Erno Schoop, Simone van der Velde, Don Wielogroch, Agaath de Kreuk, Stephany van Leeuwen, Vincent Veger. Da Vinei College Aan het Da Vinei College in Lei den, sector beroepsonderwijs, zijn Administratie Latifa Aarab, Sevgi Akdeniz, Vak- kas Altinbas, Gökhan Askan, Na- zife Atik, Karin Blok, Toni Chan, Linda van Diemen, Randjana Ga- jadhar, Wendy de Keiser, Fatih Kirag, Marius Noordervliet, Cidgem Onduncou, Lianne van Rijn, Wendy Slingerland, Jaqueli- ne van der Vegte, Daphne Verde- gem, Dion Verlind, José Ver schoor, Yvon Vosters, Brenda Weimans, Kim Wetters, Marijke Zandbergen, Aynur Özdemir. Administratie Alex Bakker, Agnes Balak, Vivian Boldewijn, Soumaya Bouchari, Rachida Daoudi, Artie Gjadhar, Bhartie Gajadhar, Sjoerd Geen jaar, Rob de Graaf, Laura Jansen, Sabina Driehuijs, Jacky Korte kaas. Simone Kwok, Najat Lakdi- mi, Nabila Mensori, Sander Phi- lipse, Guy van Polanen, Ciska Ciera, Marleen van der Steen, Sandra Stek, Cindy Stouten, Amy Wortman, Aysen Ünsal. Handel Ivo van der A, Henderik Boelee, Marianne Bogaard, Samir Boultam, Rosa Braxhoven, Amel Hassan, Abdoellah Hmadouch, Natsja Kardirbaks, Anthony La- man, Nadine Leidelmeijer, Sabri- na Liqui Lung, Astrid Loos, Sug- eiris Minaya, Faisal Munir, Eric Nell, Hanalore Noya, Chantal Po- lane, Seppehr Soltani, Johan Til- ma, Theo Verton, Vanessa Wol ters. Verkoop Aziza Azougagh, Gideon Bakx, Bas Bekking, Arifin de Boer, Aziz Boukhalfa, Susan Chaudron, La- mine Diao, Najatt El Jaouhari, Mark den Elzen, Carolien Hille- naar, Niels van den Hout, Patrick van Iterson, Nico Jonker, Cennet Karaman, Ylmaz Metin, Izaak van den Nieuwendijk, Peter Postma, Simone du Prie, Bianca Siebert, Caroline van Veen, Tineke Wijts- ma, Rick van Zeist. Mavo/Vbo Economie Ciska Beekman, Raymond van den Berg, Wouter van den Berg, Miryam El Marsni, Mariola de Geus, Francien Groen, Birol Gü- ler, Samira Jabi, Melanie Kramer, Henk Kromhout, Patrick van der Mey, Najat Mohammed, Nadine Ngamfula, Dennis Noordermeer, Sven Onderwater, Claudia Over- dijk, Miranda Tegelaar, Aycan öl- mez. Verzorging Marieke van Abswoude, Kim Ak kermans, Saana Chalabi, Cyntia Derksen, Shovenar Garabitian, Tamara Koster, Laura Kribbe, Linda Mooyman, Joyce Ouds hoorn, Kitty Oudshoorn, Laura du Prie, Monique Ruiten, Melanie in't Veen, Kim Wesselo, Kim Wil- lems, Sabine Wolvers, Petra Zoe tendaal. Uiterlijke verzorging Marleen ven den Berg, Mariska Bink, Miranda Bodry, Soraya Buyn, Chantal van Eijgen, Carima Guldenmeester, Wendy Hille- brand, Laura de Jager, Marijke de Jong, Linda Jonkers, Wilma de Keiser, Andrea Klein, Mirjam Mink, Nathalie van Rhijn, Jeanet- ta Sharoyan, Denise van der Smissen, CesyTodd, Mandy van Tongeren, Renske Versluys,Sha ron van der Zwart. Verzorging Miranda Aandewiel, Jeandrelica Barkmeyer, Lissette van Beelen, José Kooreman, Bianca Later- veer, Angelique Louwrier, Famke Nijs, Wendy Rijnaars, Dayenne van de Wijngaard. Mode en Commercie Silvia Batelaan, Tessa Dongel- mans, Lizette van der Heide, Es ther van Hooidonk, Mark Ketel, Anneke Ketelaar, Sandra Krom hout, Nazha Mandil, Pieter Plat- teel, Gulsen Sahin, Koy Srisom, Roland Tegelaar, Patricia Vree ken, Melissa Bonvie, Elektrotechniek Khalid Battah, John Borst, Mokhtar Boudra, Erik de Jong, Yahya Kogak, Mehdi Mohammadi Araghi, Johan van Oosten, Jerry Person, Richard Saunier, Michel Spoor. Mavo/Vbo Grafische Technieken Berry Beerenfenger, Stefan Derk sen, Steven Eibers, Thomas Ha genaars, Diederik Kallenberg, Mark Koetsier, Kim Petit, Roel de Rooy, André Schimmel, Thijs van Ulden, Kris Verhaar, Freeke Wit- senburg. Grafische Technieken Danny Arnoldus, Jonathan Boer, Dennis Bol, Michel Broer, Peter de Bruin, Mohammed Dchiri, Adriaan Doove, Reinier Hoogka mer, Ruben Koet, Houda Ochan, Roman Oudolf, Jeffrey Rijsber- gen, Jan van Schagen, José van Seggelen, Michael Sierat, Piet Sloos, Claire Thompson, Jarno Verweij, Marlon van der Vliet, Ma- rijn Vrins, Marvin Weeda. Grafische Technieken 5de jaar Franska Bakker, Wouter Barends, Tim Broekhuizen, Antoon van Buuren, Bouchra El Idrissi, Anita den Haan, Harry van Haeren, Tim van der Holst, Matthijs Klever laan, Warda Leijnse, Niels van Ruiten, Cindy Slof, Pascal Spoel- stra, Eefke Straathof, Arnoud van Went, Diane Wesselman, Maar ten Witte, Jasper Wolters, Menas- se Workala. Motorvoertuigen Techniek Rowdy Cardose, Nikki Finkelber- gen, Adil Kamar, Daan Knegt, Wesley Sluiter, Frank Struive, Piet Uphoff, Rémond Weijers, Rachid Zerrou. Transport Logistiek Robert van Es, Thomas Kragt, Mark Oostdam, Erwin Teunisse, Jan van Vliet, Robert Volwater. AVBM Claudia Ansu-Gyeabour, Halima Cherdouda, Michel Fasseur, Ser gio Leidelmeyer, Lizette Plug, Ar noud Prent, Michael Schenk. Bouwtwchniek Timmeren Marcel van Leeuwen, Michael van Leeuwen. Bouwtechniek Metselen Weslie Schild, Dennis Staal. Bouwtechniek Schilderen Jack Boom, Rachid Boukhidous, Peter van den Broek, Robert Del- meer, llhan Durmus, Wendelien Kegge, Michel Koolmoes, Moha- med Rahou. Mechanische Techniek Marcel Boersma, Mohamed Bos- aïdi, Mounir Ejraoui, Rick den Hartog, Patrick Heemskerk, Carlo Hoogeveen, Alan Nozad Ismaïl, Marc van Putten, Matthijs Quell- horst. Rijnlands Lyceum Aan het Rijnlands Lyceum in Oegstgeest zijn geslaagd: Havo Enrico Aigner, Maartje Bakker, Tim Hudson, Inge van der Lelie, Pieter Lever, Veromque van der Stegen, Michiel Verdonk, John Djeranian, Robbert Frijlink, Lies- beth van Gangelen, Barbara Gar deniers, Merel de Graaff, Ronald Renes, Ragnhild van Rooyen, Casper Bierman, Paulus Holwer- da, Niels Vogelpoel, Frank Boks, Sharan Kaulesar Sukul, Jasmijn Mulder, Bas van Velzen, Jaurana Verschuren, Tim de Best, Toon Blauw, Sander Ewen, Esther Greebe, Anne van Huijstee, Bart Italië, Marije Kroon, Tjeerd Mees ter, Saskia Oosterhuis, Michel Roeleveld, Tania Willemsen, Rut ger Heule, Marcel Ploeg, Samir Chabani, Hans Edgington, Jonne Helmus, Ilse Reekers, Bart Weh- kamp, Renee van Gelder, Damir Oreskovic, Lonneke Zeevat. VWO Meike de Groot, Willemine Bie- mond, Jolijn van der Voort, Nicky Pols, Cees Aanhaanen, Esmé van Efferink, Susanne van Leeuwen, Kirsten Ouwehand, Graciela Alar- con, Guido van Aubel, Eline Bor- geld, Peter de Bruin, Ruben An drew Cornelisse, Christina Ek- holm, Lisanne Elderhorst, Fabian de Graaf, Emilie Groen, Matthijs Jansen, Elise Kenter, Charlotte Kunst, Peter van der Leek, Carlijn van Leeuwen, Lotte Lever, Mar tijn Louzada, Jiska Maas, Anna Miley, Birgitta Nielsen, Daan Olieroock, Erline Geerte Rood, Laura Sipkens, Maartje Smits kamp, Rutger van der Stegen, Maayke van Sterkenburg, Caroli ne Vermeulen, Masja Verver, Ka ren Wind, Martin Glimmerveen, Paula Bernsen, Saskia Wolffram, Rogier van der Pluijm, Pieter Vroom, Marjolein van Zanten, Da- vide Balestra, Meskes Berkouwer, Justine Bongers, Jasper van den Boorn, Bart Buijsman, Jasper Cornelisse, Eline van Duren, Mai- ke van Eenennaam, Tessel van Es, Wendy Faithfull, Frederico Felici, Simone Fischel, Roos van Graas, Manon Groh, Anniek Hen- geveld, Tristan van Houwelingen, Matthijs van Hovel I, Christiaan Kaptein, Amros Karbor, Lisa Kor- tenhorst, Mauritsvan Leeuwen, Bram Moinat, Terry Noorlander, Gezina Oei, Mirjam Oosterhof, Pieter Ottevanger, Simone Ouds hoorn, Charlotte Pronk, Maurits de Rotte, Daniella Rudy, Michiel Rutgers, Marieke Snieders, Anne- fleur Varekamp, Boudewijn Ver meer, Gijs Vermeulen, Hank Ver meulen, Sanne de Vos, Barbara Blaauw, Jeroen van Delft, Sicco Diemer,.Sander van Driel, Irene van der Plas, Ralph de Boer, Mar- rigje Paijmans, Astrid van der Velde, Jan Gooszen, Frank van Aartrijk, Fabrice Berner, Irene Klaassen, Lexan Pieterse, Natha lie Vessaz, Erik Vester, Jeroen Vis, Pieter Vis, Robert Stikkelo- rum, Irene Attema, Bob van Dijk, Lisette Spiegeler, Giacomo Galli, Mabelie Samuels. Groen College Aan het Groen College, Agrarisch Opleidings Centrum in Rijnsburg zijn geslaagd: Gert van der Bent, Cora Boere, Kees van Duijvenvoorde, Cor Du- rieux, Willem Durieux, Linda Houwaart, Linda Koree, Peter van der Plas, Els de Ruijter, Johan Schaap, Nico Schouten, Ellen van der Toorn, Job van Vliet, Jeen Brinksma, Cornelie van Duijn, Hanneke van Duijn, Alexander van Duijn, Corina Guijt, Betty Haasnoot, Wendy van der Luijt, Jaco Meijvogel, John Nijgh, An dré van den Oever, Johan van der Plas, Gertrude van Vuuren, Henk Zwanenburg, Andrea van der Bent, Amerikvan Duin, Hans Heemskerk, Jantine Kettler, Kim Kuijt, Johan Lammering, Marijke Meijer, Wilma Nijgh, Patricia Noort, Jeannette van den Oever, Jackelien van der Plas, Marion van der Plas, Pieter van Rijn, Joy Arnoldus, Jaap van Beelen, Rem co van Beelen, Dennis Berkheij, Rieneke Berkhuij, Markovan Dig- gele, Ronald van Duijn, Hendrik Jan Hogewoning, Jessica van der id Horst, Jelmer Looijenste - van den Oever, Leonie va; Oever, Pieter van der P|^ van Rijn, Corrina Schaap van Beelen, Marjan Berk! p ther van der Boon, Diana bi gen, Nelienke Heemsker. d( niëlle Hoek, Carola de Jc je Leuntje Kleijne, Johan V. Klinkenberg, Chiel Kool! Danny Krijgsman, Esther man, Arjan Kuijt, Johan; hand, Hulg-Anne van dei Jan van der Plas, Wimva Plas, Janneke Plug, Thea ia Rijn, Jacobus Schwaneb jjj chem van Vliet, Richard! n kerk, Jack Heeringa, Jeff 5( Klaveren, Liesbeth de KI ju Dennis Paauw, Sander P, ,n Gerrit Ravensbergen, M; ers, Hendry Zwaan, Man der Meij, Frits de Mooi|,Ij(> de Mooij, Ronnie Noordo gi riska Onvlee, Marco Pole jS Jenny Bakker, Sander va; Albrecht van Egmond, HaasnootRoelof Noort, D de Bruijn, Jeroen Haasbi l co Heemskerk, Ditta Noc van Delft, André van Egrr on de Mooij, John van Oc Bram van Duijn, Ruuddi ej Jorg Schilder, BertanjaS n, Hans van Egmond, Breit [e Brandt, Martin Noort, Rt j(. der Plas, Kees Varkeviss; ,n' Nagtegaal, Jeff Penning .r van Gent. Rijnlands Lyc Aan het Rijnlands Lyceu Wassenaar zijn geslaagd Mavo Dimitri Bak, Pauline Be Borkus, Tarek Cherkawi, lisse, Forosa Idoe, Stept der Kleij, Marinke Kruize Sirre, Lot de Villeneuve, van Wijlen, Renske Garr M rien Koop, Dave de Lima Niersman, Marlien de Ri 1 miek Verdonk, Sebastiaz der Zalm, Vincent Jouve bert-Jan Boven. Havo Suzan Bakker, Rogier Ba Jonge, Rob Doedijns, Eri Duijn, Laura van der Fee lie Fogaras, Christiaan Fi ne de Greve, Laura Aernoud Laumen, Gijs L Richard Lips, Rosalie va: Otto van der Meer, Tobsr Casper Prager, Anouck Nathalie Scholtens, Erik Birgit Vennix, Rinus Vooi Maarten Walinga, Floris' Barbara Wijers, John Wii Takyuen Wong, Merel La per, Annemarie van Nooi de Roo, Stella Sluijters, van der Velde, Pieter Alk Atheneum Jan Willem van Aardenm marie Abma, Marloes Ba noud Bazuin, Judith Boa Fabienne Chapot, Lenna phuis, Pim Dijkman, Rob van Duijn, Patrick Eckl,I Etienne, Bart van der Gra Anthoinette Heimig, Suz Hoogcarspel, Pamela Ko na de Leeuw, Anne-Marii Malssen, Uko Meijer, Ca' Ouwendijk, Ralph van Ri Rijntjes, Ton Sirre, Wille Sneep, Scarlett Snethla^ roen Tol, Olivier Veenem Verboom, Joost Vermeuk ther van Voorst tot Voorst van Walt Meijer, Paul var Werf, Gijs van Eist, Jacqi der Puil, Maarten Huizir: Gymnasium Willem-Maarten Bosmar Bröcker, Sophie Conijn, der van Eendenburg, Elir senhoven, Eric Haardt,/ Heerema, Reinout van Ie Nadia Jagusiak, ChiaraO Maarten Riemens, Arjan Fleurde Roos, Laurens" möller, Caroline Sandersi ter Tulfer, Florentien Vree Damoiscaux. Alkmaar Alm Amersfoort Apeldoor Den helder Deventei Hengelo Hilversum I- Middelburg Nijmegi Tilburg

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 18