Geslaagden Vlaaien voor geslaagden 2660,- DE ZIJLZICHT VLET De populaire YAM RUBBERBOTEN JONDERDAG 17JUNI 1999 K T Visser't Hooft lün het Visser 't Hooft Lyceum in Leiden zijn geslaagd: Mavo Paul Smit, Marcella van Staden, jan-Jaap Ottenkamp, Roel Reijer- se, Dennis van Egmond, Albert jen Haan, Arnold van Iterson, Thanh Le, Bram de Mooij, Elsie Rooderkerk, Gean van de Ven, Martijn Westgeest, Linda Zuijder- (jyijn, David Ellis, Anne-Lotte van Graas, Bastiaan de Groot, Ingjan Hengefeld, Léon Hüffner, Frank Janszen, Jan-Willem Leeuwen burg, Liona Ong-Alok, Daniël Pol, Claudia Sormani, Joost Splinter, Sanne Vaghi, Laura Visser, Kim- berley Westbrook, Marco van •k, Hester Bey, Reguillio An- gevaare, Dennis Apeldoorn, Mier- lemAzouagh, Ruud Bezemer, Danielle Eibers, Rick Gulde- mond, Kees Klaassen, Fred van Leeuwen, Stéphane de Man, Ma rio Neuteboom, Wouter Pasman, Martine de la Rie, Kim Schütte, janneke Verhoog, Bea Verhoop, Sander de Vos, Richard Vreeken, Benjamin Wegman, Remco van Boven, Pieter van der Plas. Havo jan Pieter Verbeek, Annette Per- fors, Geertje van der Poel, Rianne Doop, Rogier Boer, Marinda Broekhuizen, Susanne de Jong, Tamara Jopp, Marloes Mulder, Nienke Oreel, Bart Pit, Nienke vanGerven, Niels van Halderen, Evelien van Heek, Nelleke den Hollander, Johnny Oppelaar, Matthijs Schoo, Robin Strijk, Syl via Bogaards, Jacintha van Delft, Jan-Pieter Dolle, Wilco van Eg- mond, Chris van Egmond, Marie ke van der Gugten, Jannita van den Haak, Annemarie den Haan, Mariëlle Heemskerk, Wendy Heemskerk, Vivianne Hogewo- nmg, Diana Hogewoning, Clarissa Jungerius, Sabine van Klaveren, Leonard de Koning, Petra Lager werf, Femke Noort, Paul Ravens- bergen, Annelies Rooderkerk, Er- win Schreve, Peter Steenvoorden, Sandra vanTilburg, Patricia van der Vijver, Stephan van der Vlist, Rick Veenstra, Iris van der Willik, Miriam van Ammers, Ananta Bis- hoen, Marianne Hoogendijk, Joy ce Janszen, Mirjam Laman, Jo- chem van der Malen, Barbara No- teboom, Marco Ouwersloot, Ro nald Posthumus, Mireille le Rut- He, Leon Sciarone, Corinda Vlet ter, Bregje Zijlstra, Sabine de Zoete, Robert Dessing, Mireille Vriends, Sienja Sekeris, Johann Augustijn, Marianne van Baaien, Peter Barendse, Astrid Berg, Remco den Braven, Johan van Dorp, Marlon Edink, Krijn van der Giessen, Nicole Kramer, Digna Langerhorst, Jasper Maryt, Mir iam Montanje, Alexander Peters, Kim Slingerland, Dennis van der Steen, Thijs Suyten, Sebastiaan Sénchez, Marina van der Valk, Renata Vonk, Dagmar van der Voort, Wendy de Witt, Menno Ba- rends, Eline Boekkooi, Sjemoeël Brauckman, Cindy Choufoer, Pa- trica Derksen, Patricia Dijksman, Marjolein van den Ing, Wouter de g, Erwin de Jong, Evelien de Klerk, Hendrik Leeflang, Jan Leeuwenhoek, Patrick Lelieveld, Ewoud van der Meij, Vincent Nie- boer, Ralf Nijssen, leke Nijssen, Mandy Oexman, Luc Penning, Patrick Post, Alexander Reijn- d, Jeroen Schütte, Roy Storm, Milan Verhoop, Vincent de Vos, Eva de Vries, Kim de Water, Peter Gouw, Sanne Haasnoot, Paul van. der Plas. Vwo Joris Gosen, Saskia Heuckel- bach, Gabrielle Alblas, Marika van den Broek, Marloes Gerrit sen, Anne-Marije Havenaar, Ad Molenaar, Emiel Kerpershoek, Diederik van Luijk, Robin Maat, Liesbeth Verdoes, Ed Vonk, Mir jam Westmaas, TewisZandber- in, Koos Los, Rogier Verbeek, Jody Elzinga, Marga Kralt, Mar tijn de Mooij, Marloes Schone- veld, Rian Veldman, Janneke Vro lijk, Maurits Brittijn, Jack van der Broek, Benjamin van der Meer, Peter de Bock, Wendy Bouwman, Fenny van den Broek, Eveline Bronkhorst, Saskia van der Does, Joyce Houwaart, Martijn Jacobs, Remkovan Kerkhoff, Evelien Krijgsheld, Fariidah van Leeu wen, Annemieke van der Luit, Frits de Rooij, Margreet de'Rooij, Annemarie Touwen, Tom Visée, Wybe Zijlstra, Gerard de Kool, Eva Oskam, Emma Romeijn, Sandra van der Ark, Susil Chotoe, Jeroen den Hollander, Tessa van Huis, Monique Koen, Daniëlle Ladan, Mionne Laman, Mieke Leegwater, Anne van Leeuwen, Annelie van Manen, Tineke Meer burg, Benjamin Mieremet, Frank Montanje, Marlinde Oosterhoff, Bastiaan Roon, Leoni Springer, Jorrit Verhaar, Lars van Vliegen, FOTO ARCHIEF Het Leidsch Dagblad publiceert regelmatig de namen van ge slaagden. Elke dag dat we de opgaven van scholen afdrukken, trekken we uit de lijsten geheel willekeurig eeu aantal namen. Zl) 'kHjgen van het Leidsch Dagblad gratis een vlaai aangebo den. De gelukkigen kunnen zich melden aan bij redactiesecretari aat: Gerry Broxterman of Yvonne Leenart (071- 356401/356404). Zij nemen het adres op en versturen de brief waarmee de winnaars de vlaai kunnen ophalen. De winnaars van vandaag zijn: Floor Boekhout (Stedelijk Gymnasium), Miranda Wien (Da Vinei College), Jeroen Rede- geld en Diana van der Plas (Vlietland College), Ananta Bis- hoen en Riva Nurse (Visser 't Hooft) en Jessica Nederpelt (Teylingen College - Duinzigt). Robert-Jan Witpaard, Stefan Al berto, Miranda Bavelaar, Karin van Beek, Peter van Beijeren, Lennert de Bock, Fedde Cadee, Michel Doove, Dinah Elzinga, Na- tascha Esseveld, Jorrit Faassen, Gert Jan Griffioen, Raymond Janssen, Gijs Katgert, Elwyn Kla ver, Johan Konstapel, Pieter Kop pelaar, Jolanda Kornaat, Maarten Landkroon, Clemens la Lau, Remco Nieboer, Niels Oosterling, Lenna Schouten, Sylvia Sieval, Liselotte Verhoeven, Tjitske Vis- scher, Koosje van der Weij, Piet de Witte, Leung Wong, Willemijn de Best, Arina van Duijn, Kees van der Plas, Maaike Bouma, Inès van Arkel, Margreet Blok. Aan de locatie Leiderdorp van Visser 't Hooft zijn geslaagd: Mavo Ramona Amersfoort, Marianne van Atten, Maarten Bekker, Dorien Branderhorst, Randy Burghouwt, Florencio Cornelia, Debby van Dijk, Arnaud van Haastert, Diana van Hecke, Laura Hermkes, Esther van den Hoog- en, Ingrid Hoogenboom, Marieke Jansen, Paul de Jong, Jacqueline Kapaan, Marc van Kauuwen, Ni cole Koet, Gary Kotten, Marcel Kransse, Michiel Lok, Caroline Maas, Vincent Meijer, Mark Neu teboom, Charlotte van Nierop, Ri va Nurse, Mariska van Ommen, Wendy Plijter, Steven Quint, Lau ra van Reijn, Marloes Schipaan- boord, Kim Schlieker, Laila Snel, Erik Tijssen, Wietze Trippenzee, Dennis Vlasveld, Nathalie Volwa- ter, Robin Wansink, Angela Wen- nekers, Michiel Westerbeek, José van de Wetering, Hans van 't Woud, Eefje Zandbergen. Stedelijk Gymnasium Aan het Stedelijk Gymnasium in Leiden zijn geslaagd: llja Achterberg, Marcus Allewijn, Koen Arnoldus, Leontine Bakker, Roderick de Bakker, Joost Balle ring, Aafke Beekhof, Karlijn van den Berg, Nienke van Berkum, Mark de Best, Margriet de Beus, Jitske Blom, Floor Boekhout, Sa bine Bovy, Daan Brand, Nils Breunese, Jorn de Bruin, Laurens Brussee, Annechien Chrispijn, Felicia da Costa, Merel van Die pen, Selma van Diest, Gijs van Dijk, Bastiaan van Dreunen, Cyn thia van den Eijnde, Ruben El- kerbogt, Maaike van der Erf, Yvonne Flippo, Cyril Flohr, Laura Fresco, Jur Gaarlandt, Alexa Ge vers, Pauline de Graeff, Daan Groot, Ivo van den Bosch, Armen Hakhverdian, Anke Hardy, Steven van der Harst, Ralph Hendriks, Nienke Hensbroek, Marian Hic- kendorff, Dunja van der Hoeven, Carlijn Holland, Leonoor Holt- slag, Robbert Hoogeboom, Friso Hornstra, Valerie-Anne Houpper-' mans, K.asper van den Hout, Ti- mo Janse, Karin de Jong, Michel le Joosen, Gabriëlle Kardolus, Nathalie Karei, Anke Kempen, Marije van Kempen, Hiddo Kette- nis, Siddarth Khandekar, Agnes van Kleef, Simone van Klink, Roelof Kok, Arjen Kruithof, Mar- nix Labadie, Corinne Lamers, An- net Lelieveld, Maurits van Lely- veld, Rutgerde Looij, Margot Louwet, Emma Lustig, Jurriaan Matze, Jasper Menger, Martijn Molenaar, Felix Motzheim, Rem co van Mulligen, Susanne van Musscher, Kim Nieuwenhuizen, Siebe Nooij, Sara Oomen, Wille mijn Oosterwijk, Vicencio Oostra, Dorien Ottenhof, Maaten Panne- koek, Leon van Paridon, Anke van der Pas, Joep van der Poel, Eveli ne Polderman, Nicolien van Ra- vesteyn, Ralf Regensburg, Roelof Reinders, Tim Revet, Jeroen van Rijn, Elize Roeterink, Bartjan de Roode, Hanneke Rothbarth, Jes sica Ruijs, Klaas Runia, Meile Salverda, Anne Marie van Sand- wijk, Aafke Scheltens, Klaas van Schelven, Corinne van Scheppin gen, Martijn Scholten, Sabine Schrama, Karlijn Spoek, Steven Sterk, Daan Storm van Leeuwen, Fleur Tack, Willemijn Theelen, Matthijs Thomas, Bram Uljee, Maaike Veeningen, Wietse Veen stra, Sjoerd Veerman, Jan-Willem van de Velde, Erik Veldstra, Eva van Velzen, Niek Verbaan Roy Verhage, Ewold Verhagen, Vanes sa Verhoeff, Sanneke Vesseur, Esther Vogelezang, Florentine de Vries, Marjella de Vries, Lise Weissberg, Anthonie van der Wekken, Monique Wesselink, Mariska van Wezel, Karen van der Wiel, Ellen van Willigenburg, An drea Witkam, Iris Wuisman, Trui- ke van Zeil, Miriam van Zonne veld. Teylingen College Aan het Teylingen College, loca tie Duinzigt, in Oegstgeest zijn geslaagd: Mavo Dennis van Tol, Jan Willem Vis- scher, Jessica van der Pouw Kraan, Mark Zaal, Luuk van Duijn, Marjolein Groeneveld, Martine Hofman, Agnes Koeke- bakker, Julia van Maanen, Anja van der Plas, Stéphanie Scho nenberg, Claudia Schonenberg, Rob Abspoel, Patrick van Abswoude, Marike van Appel, Achraf Ballari, Maaike van Henegouwen, Léon Boehlee, Hester van Brussel,Susanne Can- dido, Michel Duijverman, Maar ten van den Eisen, Joost Flas- kamp, Joyce Henskens, Bas van Heuzen, Alf Huizen, Yavuz Kara- man, Ladan Khoshbou, Marianne Koeleman, Carlos Lopez, Ivor Lustig, Andries Nieuwenhuizen, llona de Nobel, Rutger Prins, Rathna Raghoe, Linda Ras, Floris Jan Schepel, Marjolein van Schie, Laura van Schooten, Boris Schreurs, Linda Slats, Renso Smits, Christy van den Barselaar, Marit Bleichrodt, Kirsten Hielke- ma, Michael van der Klooster, Tanja van der Luit, José de Vree- de, Angela Menardo, Paul Hei wig, Bianca van Ruiten, Femke Schiebaan, Jantine Kiep, Barry Kroon, Jelke van der Meulen, Eva Vermey, Vincent Verstraaten, Ni cole de Zeeuw, Jessy Groene- woud, Judith Groenewoud, Inge van Rijn, Laura Stuij, Wahyu van den Berg, Annemiek Duinkerken, Tamara van Eeden, Alex Klein- huis, Michel Belt, Lorraine van Donge, Bibi van Duinen, Linda van Elk, Niels Franken, Mare Ha- bets, Hendrika Hollebeek, Ciska van der Horst, Andrea Juffer mans, Wietske Koens, Manisha Kortekaas, Eva Snieder, Thomas Stam, Marieke van Tienhoven, Miralda Veen, Jordy Zwart, Jac queline van der Valk, Marieke Zwaan, Junior HanSBri, Irene Beukhof, Roy Dokkum, Roelien Kamphuis, Anouk van Kesteren, Edwin Koster, Saskia Kulk, Kim van Leeuwen, Anouk Mol, Fabian Montana, Roderick van der Steen, Marjolein Vahrmeyer, Ro gier Beugelsdijk, Michel Donker sloot, Maarten Duindam, Allard Epskamp, Simon van der Zee, Joost Eggen, Jessica Nederpelt, Sietse van der Kleij, Tessa Bij man, Romany Franklin, Belinda Meijer, Marieke Noordman, Syl via Vlasveld. Da Vinei College Aan het Da Vinei College in Lei den, sector Kagerstraat, zijn ge- Mavo Mohammed Ayat, Ergün Bayram, Nalini Bhikhie, Bob Bronkhorst, Michiel Dietz, Lyannevan Dijk, Marijke Driessen, Jorieke van der Dussen, Majida Elmir, Thijs Ernens, Mahammed Errami, Ma- rijn van Hercules, Koen Hogen- doorn, Peter Hoogervorst, Iraj Hosseinzahi, Mare Kasteelen, Nuran Kirtorun, Evelien de Ko ning, Danny Leen, Farida Mak- kor, Youssef Mizab, Hulya Ozca- muzcu, Michal Polak, Steven Ranselaar, Hanneke Roksnoer, Amine Sakhi, Robert van Schie, Patrick Schiedon, Willem Storm van Leeuwen, YaïrThesing, Maarten van Vessem, Chantal Vinzenz, Iris Visser, Karlijn Vree burg, Floor Vrins, Meie Wester kamp, Benjamin Zwaan. Havo Samira Abba, Marijn Altink, Ad- nan Avdic, Roeland Barnhoorn, Marjolein Beek, Luc Bijwaard, Joep de Boer, Geerte Bosman, Raymond Botermans, Jamila Boutaybi, Martijn Broekhoff, Sali- ma Dadi, Fenna van Dijk, Arno Ederveen, Aksel Ethem, Bianca Gluvers, Jolien Gottenbos, Manon Groen, Justin Gubler, Michiel Hardonk, Nieke van der Heiden, Robin Hemerik, Connie Hendriks, Thijs van der Holst, Maroeska Jansen, Anne de Jonge, Gijs Koe nes, Anne-Marie Kop, Hadda Lamzira, Dirk Loos, Carla Lubbe, Pjotr van der Marei, Mario van der Mee, Nursen Mengi, Peter Noord- over, Renqe Otto, Bianca van der Ploeg, Joyce Plomp, Martin du Prie, Machteld Prins, Aida Red- za, Paula van Rossum, Sabijne Schoof, Eva Slats, Lisan van der Sluis, Sjoerd Spring in 't Veld, Martijn Stam, Jaap-Jasper Steeneveld, Marlies van Stek, Geertje Thijssen, Aukje Visser, Job Volwater, Vincent van de Waal, Koen van Westbroek, Joyce Westerling, Maarten Wijsman, Coen van der Wolf, Jade Zandber- V wo Jasper Arends, David Barzilai, Mirela Belkoski, Wing King Chan, Henk Cremers, Catherina Donker sloot, Wieke Elshoud, Ernst Fer- ro, Maarten Groeneweg, Janneke Hagedoorn, Yuri Hamburger, Charlotte Hekkenberg, Rob Hod- denbach, Paul Hooymans, Rem co Janmaat, Barbara Karnekamp, Fabian Kerkhof, Sebastiaan Ko renhof, Rogier Korterink, Erik Lubbe, Anne Maat, Mohamed Maghrani, Ying Wai Man, Manja van der Meer, Priscilla van der Niet, Serpil Olmez, Wouter Peet, Masja van Reijn, Lynne van Rhijn, Gerdy Rietveld, Michiel Rohlof, Willem Rood, Rutger van der Schrier, Marijn van der Ster- re, Zouhair Stitou, Ching Kit Tang, Rick Verdel, Carlo Verha gen, Maarten van Vliet, Renate van der Werf, Miranda Wien, Gertjan Wijnalda, Michiel Zande- bergen, Tatiana Zwaan. Vlietland College Aan het Vlietland College in Lei den zijn geslaagd: Mavo Rishi Bhikharie, Annelies Brus see, Irene van Buuren, Vivian Co- pier, Loes Driessen, Rogier Fran se, Maarten Geers, Sandra Gort zak, Jaimy Hartevelt, Karin Hes- seling, Wendy van der Hulst, Do minique Jahshan, Linda de Jong, Joyce Koome, Sander Langezaal, Manon la Lau, Jessica van Leeu wen, Vincent de Ligny, Michel Ligtvoet, Floris Lovink, Rinus Oosterveer, Marenka Paats, Mar leen Peet, Dieuwertje Peters, Mir jam Ravensbergen, Sanne de Rijk, Dave Rotmensen, Thomas Schelvis, Marloes Strik, Harry Wolffenbuttel, Jordy van 't Zelf de, Joyce Zwarts, Maaike An kersmit, Elske Baerselman, Kevin Hendriks, Roel van Laar, Mirelle van Leest, Edwin van Leeuwen, Laurens Maan, Chantal van Pari don, Maarten Pedroli, Jennifer van der Reijden, Stefanie Schim pt, Maartje Schouten, Sander Smits, Julian van der Steen, Mar co Taal, Toine van der Valk, Eveli ne Verloop, Pauline Voogt, Linda Dijkers, Joost Berk, Martine Bos, Patricia van Duijn, Jan van der Geest, Richard de Groot, Maicol de Jong, Sjors de Jong, Maarten van Kempen, IvoRomijn, Manon Voortman. Havo Michiel van Aken, Melek Atak, Marijke Bruin, Anneke Bruin, Pe tra Brussee, Bastiaan Danger- man, Roel van Driel, Denise Ger- tenaar, Ernst Hendriks, Anne Hijlkema, Sophie Hooijmans, Tjalke de Jong, Wesley Kasifa, Evelien Klop, Lisette de Leeuw, Nurhaya Lepelaar, Thorwald Meelis, Sonia Mhamedi, Désirée Pont, Jeroen Redegeld, Gadra Sa- hi, Christa Schuil, Stefan Steen bergen, Frans Treur, Erik Visser, Ming Wai Wong, Brigitte Snoeker, Renate Akerboom, James Brewer, Yaniv David, Linda Faber, Martijnj Hagebeek, Esmé Kessels, Roze- marijn Klifman, Hea de Koning, Sander de Moedt, Leontine Oer- lemans, Zef Oudendorp, Nathalie Recourt, Rutger Schurgers, Niels! Segaar, Anies van Tol, Rick van Vliet, Hanneke van Westing, Bas Griffioen, Marloes van Leeuwen, j Camille Tonino, Paul Vermeij, Wendy Weggen. Vwo Mehtap Atak, Bastiaan Bruens, Daniëlle Chong, lan Hornes, Tes sa Kampman, Damir Kolasinac, Gerhard Kraij, Ruud Leugering, Tim Lingerak, Wouter Lut, Guido Ruijgrok, Wiebe van der Salm, Mark Tegelaar, Daniel Weiier, Lolc Yee Wong, Mireille Alewijnse, Ni- na von der Assen, Jenny Belt, Hu* go Borsboom, Valerie van der Burg, Peter Gerritsen, Tim ter Horst, Oscar Maan, Femke Veld- man, Jan Warmerdam, Joost Hulsbos, Johan van Oosten, Diana van der Plas, Joost Voor- douw. Yam. Rubberboot compleet met YAMAHA motor al vanaf ADRIA SLOEPEN vanaf 6.900,- M0T0REN '99 b.v. 5 pk vaa/2293",- bij ons voor 2.049,- Diverse occasion rubberboten en moto o.a. Zodiac, Yamaha. DE HIPPERT Tel. (0172) 50 93 73 SINDS 1850 4 II1 Fax:(0172)5069 27 Ö//VGO ioou E-mail: de-hippert@wxs.nl BUITEN/BINNENBOORDMOTOREN POLYESTER. RUBBER EN ALUMINIUM BOTEN SERVICE ONDERHOUD m oersterke, stille en milieubewuste scheepsóiesels met 2 laar garantie en onbeperkte betrouwbaarheid. Met keer- koppeling van 9 tot 420 pk, als saildrlve tot 50 pk. Voldoet aan alle toekomstigeI milieu-eisen. Van der Wansem bouwt uw. Van- mar vakkundig in, geeft 1 oo% ser vice en zorgt desgewenst voor het jaarlijkse onderhoud. U bent ook welkom voor losse onderdelen. v.d. Wansem Service Center Huigsloterdijk 400 (bij pont Kaagdorp) Buitenkaag Tel.: (0252) 54 42 64 Fax-, (0252) 54 58 30, internet: www.kaag.nl/wansem, E-mail: wansem@kaag.nl Jachtbouw Zijlzicht Hans van Kleef ZIJLEILAND 1 LEIDEN (MERENWIJK) TEL.(071)5892867 ANNO V 1924 Jachtwerf Gebr. Vlsch c.v. beperkt uit voorraad leverbaar Showroom geopend 7 dagen per week van 10.00-16.00 uur Hoofddealer van YAMAHA buitenboordmotoren, generatoren en rubberboten. Regelmatig div. occasions (vraag onze occasionlijst) Voor uitgebreide dokumentatie: Jachtwerf Gebr. Visch c.v. Burg. Ketelaarstraat 19, 2361 AA Warmond. 071-3010300* Fax 3010116 I: gebr.@visch.demon.nl -j,j*TY^ Gezellig een dagje het water op met een stoere WECO 63 5 Motorsloep. Maak een leuke dagtocht over de Kagerplassen of door het centrum van Leiden. Tevens verhuur van luxe DAYTRIPPERS - uitgerust met een milieuvriendelijke fluisterstille elektromotor. k«te- Industrieterrein "Veerpolder" - Veerpolder 61-67 - 2361 KZ Warmond -Tel. 071-301 00 43 Zeilbootverhuur A. C. v. SCHIE Zijldijk 17 2362 AE Warmond Voor informatie tel. 071-5892894

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 21