Personeel Personeel Personeel Personeel Personee LEO 1 Ben jij die spontane kandidaat voor een spilfunctie? Rijn land v.",V (Parttime en fulltime) verkoopster Verpleegkundigen v Thuiszorg Systeembeheerder m/v Op zoek naar een nieuwe uitdaging?? Medewerker Automatisering ZATERDAG 12 JUNI 1999 LEON zoekt verkooptalent LEON is een toonaangevende en snelgroeiende onderneming op het gebied van de betere damesmode met 23 vestigingen in met name het westen en zuiden van het land. Met ruim 120 medewerkers is LEON een van de grotere zelf standige modeketens. Vanwege de opening van onze nieuwe vestiging in Oegstgeest zoekt LEON op korte termijn kandidaten voor kennis van damesmode klantgericht en commercieel denkend aantoonbare verkoopervaring flexibel inzetbaar Hebt u dc ambitie om met ons mee te groeien, stuur dan uw schriftelijke sollicitatie en curriculum vitae uiterlijk 14 dagen na heden aan: LEON B V., t.a v. Mevrouw H Janssens, afdeling Personeelszaken. Spaarneweg I6F, f t H M f E fl U 0 G U E S i a't f-ÏS BLOUSES h 01 K i h shirts tricot Instituut Katalyse Praktijk voor Multimethodische Psychiatrie en Psychotherapie INSTITUUT KATALYSE Instituut Katalyse is een praktijk voor multimethodische Psychiatrie en Psychotherapie voor volwassenen en kinderen. Voor ons instituut zoeken wij met spoed een: SECRETARESSE/RECEPTIONISTE De werkzaamheden zullen bestaan uit: Receptie/ontvangst van cliënten Afhandelen van inkomende telefoongesprekken Agendabeheer medewerkers Correspondentie Administratieve ondersteuning De medewerker die wij zoeken: Een secretariële opleiding op MBO niveau of ervaring met secretariële werkzaamheden Goed om kunnen gaan met MS Office Zelfstandig kunnen fiinktioneren Zich schriftelijk en mondeling goed uit kunnen drukken Bereid zijn om alle voorkomende werkzaamheden aan te pakken Ervaring binnen de paramedische sector strekt tot aanbeveling Voor event, inlichtingen kunt u vragen naar A. M. Pluijmers, hoofd secretariaat (071)5160400) Reacties: sollicitatiebrief met curriculum vitae binnen twee weken aan: Instituut Katalyse T.a.v. de heer H. W. van Soest, algemeen directeur Nieuwstraat 36 2312 KC Leiden V-— Ziekenverzorgenden/Verpleeghulpen/Afdelingsmedewerker Voedingsassistent(e) Per 1 januari 1999 zijn Woonzorgcentrum en Verpleeghuis Bernardus te Sassenheim, Woonzorgcentrum St. Jeroen te Noordwijk en Verpleeghuis en Reactiveringscentrum De Wilbert te Katwijk gefuseerd en vormen zij samen Stichting Zorggroep Valent. In Bernardus zijn bovengenoemde vacatures ontstaan. Bernardus bestaat uit een somatisch Verpleeghuis voor 135 bewoners met een afdeling dagbehandeling en een Woonzorgcentrum voor 85 bewoners. De 135 bedden in ons Verpleeghuis zijn verdeeld over 3 afdelingen met ieder 45 bedden. Het Woonzorgcentrum heeft in totaal 9 tweepersoonsappartementen en 67 éénpersoonsappartementen. Bernardus werkt met zelfsturende teams die onder leiding staan van een Afdelingshoofd en ondersteund worden door een Coach. Wij hebben versterking nodig in ons Verpleeghuis en zijn daarom op zoek naar gemotiveerde mensen voor de volgende functies: Ziekenverzorgenden Functiebeschrijving: Coördineren van de zorg als zorgbegeleider, begeleiden van leerlingen, stagiaires en familie. Functie-eisen: Diploma Ziekenverzorgende, goede communicatieve vaardigheden, flexibele instelling en een grote mate van zelfstandigheid. Verpleeghulpen Functiebeschrijving: Dagelijkse zorg aan bewoners, hulp en ondersteuning bij ADL. Functie-eisen: (Afgeronde) opleiding Helpende en/of relevante ervaring in de ouderenzorg en een flexibele instelling. Afdelingsmedewerker Functiebeschrijving: Samen met een collega zorgt u voor het opmaken en verschonen van de bedden en verzorgt u diverse algemene ruimten zoals de spoelkeuken. Functie-eisen: Bekendheid met huishoudelijke werkzaamheden, dagelijks (maandag t/m vrijdag) beschikbaar van 09.00 tot 12.30 uur. In het Woonzorgcentrum hebben wij een vacature voor één enthousiaste: Functiebeschrijving: Het verstrekken en afruimen van de avondmaaltijd voor bewoners. Functie-eisen: Hygiënisch kunnen werken, affiniteit met ouderen, beschikbaar van 16.00 tot 19.00 uur (ook in de weekenden). WIJ BIEDEN; een leuke en gezellige werksfeer in- en externe opleiding-/cursusmogelijkheden arbeidsvoorwaarden conform de CAO voor het Ziekenhuiswezen 1998-1999, waaronder een goede pensioen- en ziektekostenregeling een instelling waarbij de bewoner centraal staat en waarbij u als medewerker uw eigen kwaliteiten kunt ontwikkelen. Wilt u eerst nog wat meer informatie? Neem dan contact op met de volgende personen: voor Ziekenverzorgende, Verpleeghulp of Afdelingsmedewerker, de heer P. Rutjes, afdelingshoofd voor Voedingsassistent, mevrouw I. Muller, hoofd Woonzorgcentrum. Beiden zijn bereikbaar op telefoonnummer 0252 - 219 004. Spreekt één van de functies u aan? Schrijf dan vóór 24 juni 1999 naar Zorggroep Valent, locatie Bernardus, t.a.v. mevrouw B. van der Leede, Staffunctionaris Personeelszaken, Hoofdstraat 82, 2171 AV Sassenheim. ziekenhuis Voor de afdeling spoedeisende hulp, 7 dagen per week, 24 uur per dag geopend, zoeken wij' op afroepbasis (maximaal 20 uur per maand) - voorbereiden, regelen en uitvoering geven aan zorg en verpleging van patiënten op de afdeling spoedeisende hulp; - verrichten van verpleegkundige en verpleegtechnische handelingen in acute situaties; - assisteren van de behandelaars; - zorgdragen voor administratieve afhandeling en rapportage. Functie-eisen: - het diploma A-verpleegkundige en IC-diploma of diploma SEH; - flexibele instelling; - stressbestendig; - bij voorkeur ervaring met traumatologie. Inlichtingen worden u graag verstrekt door de heer J.W. van Steen, hoofd spoedeisende hulp, telefoon 071 - 545 45 45 pieper 182 of mevrouw W M. Vork, teamleider, telefoon 071 - 545 43 80. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan het Rijnland Ziekenhuis, locatie St. Elisabeth, t a.v. mevrouw W.C.M. Beurze, afdeling personeel en organisatie, postbus 4220, 2350 CC Leiderdorp, onder vermelding van vac.nr.: 77.99 ZorgBalans Thuiszorg is een zorgaanbieder in de gemeenten Bennebroek. Bloemendaal, Heemstede en Zandvoort. 900 mede werkers werken wekelijks bij ongeveer 2500 cliënten. Met verpleeg- en verzorgingshuizen maakt de organisatie deel uit van ZorgBalans Groep. Door samenwerking kunnen wij zorg op maat bieden. Zorg wordt altijd geboden in aanvulling op de eigen mogelijkheden van de cliënt. Daarbij vormt respect voor de eigen leefsfeer het uitgangspunt voor onze dienstverlening. Verantwoordelijkheden worden zo laag mogelijk in de organisatie gelegd Dit betekent dat er een groot beroep wordt gedaan op de verantwoordelijkheid en /N Voor onze afdeling Administratie en Automatisering zoeken wij op korte termijn een enthousiaste nieuwe collega voor de functie van voor 36 uur per week. Uw functie: In deze functie bent u in eerste instantie verantwoordelijk voor: het beheren van drie Windows NT servers het beheren van 35 cliënt computers >- het verzorgen van backupfaciliteiten het beheren van de databases (SQL Base en SQL Server) het vervullen van de help-deskfunctie het onderhouden van contacten met leveranciers. Daarnaast bent u - samen met het hoofd van de afdeling - verantwoordelijk voor het uitbouwen en optimaliseren van onze automatisering. Wij vragen: Een medewerker met een opleiding op HBO-niveau die beschikt over praktische kennis en ervaring met Windows NT 4.0, Windows 95/98, MS-Office, Internet, datacommunicatie en SQL. U bent een klantgerichte persoonlijkheid met goede communica tieve vaardigheden die naast het uitvoeren van beheerstaken een uitdaging ziet in het ondersteunen van gebruikers en het mee denken in de toepassingen van informatietechnologie binnen de ZorgBalans Groep. Wij bieden: Een afwisselende functie in een plezierige werkomgeving. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Thuiszorg met o.a. deelname in het PGGM pensioenfonds. Nadere informatie over de functie kunt u inwinnen bij dhr. R. de Wilde, hoofd Administratie en Automatisering. Uw schriftelijke sollicitatie verzoeken wij u binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan onderstaand adres. Van Lennepweg 1, Postbus 12, 2110 AA Aerdenhout Telefoon 023 - 521 34 21, Fax 023 - 521 34 99 Internet: http://home.wxs.nl/-zorgbalansthuiszorg E-mail: zorgbalansthuiszorg@wxs.nl WIE NU LEEFT, WIE NU ZORGT Als je enige werkervaring hebt en klaar bent voor de volgende stap in je carrière, dan biedt Rabobank Aalsmeer nu aan jou de mogelijkheid, want wij zijn op zoek naar een: Onze bank is een professioneel en deskundig bankbedrijf. De bedrijvigheid in ons werkgebied met 's werelè grootste bloemenveiling en de ligging binnen de Schipholregio, staat garant voor een grote dynamiek binnen de werkomgeving. De bank wordt gekenmerkt door een actieve en professionele opstelling en hecht grote waarde aan een betrouwbaar automatiseringsbeleid met een hoge mate van gebruikersvriendelijkheid. Ons Aanbod: In deze afwisselende functie is je kerntaak het bedienen van de helpdesk en het beheren van de infrastructuui van processen en systemen. Tevens ben je mede verantwoordelijk voor de (informatie)beveiliging. Daartoe behoort bijvoorbeeld het vastleggen van toegekende rechten aan gebruikers. Tot slot behoort de invoering en/oi upgrading van applicatie-software en het beheren van de kantoren-koppeling tot de taken. Wij zoeken: Een ambitieuze Mbo'er Informatica met kennis van Novell, MS-DOS/Windows. Kennis van Windows NT strekt tot aanbeveling. Je verstaat de kunst om gebruikerswensen te vertalen naar structurele oplossingenen gebruikers klantgericht te benaderen. Het is voor jou geen probleem om buiten de reguliere kantooruren werkzaam te zijn. Heb je belangstelling? Stuur je brief met CV binnen 14 dagen aan Rabobank Aalsmeer ter attentie van Personeel en Opleidingen, Postbus 259,1430 AG Aalsmeer. Voor meer informatie kun je contact opnemen me1. Peter Tegelaar, hoofd automatisering, tel. 0297-385 627. Rabobank Aalsmeei De Luba Groep omvat een aantal snelgroeiende organisaties in flexibele arbeid, waaronder Luba Uitzend Buro, Metra Uitzend Buro, TeleworX, Holland Uitzendburo, IQ Uitzend- buro. Uitzendbureau Avéès Services en Uitzendbureau Top Service. Voor het hoofdkantoor in Leiden zoeken wij een Fulltime Telefoniste/receptioniste m/v die het visitekaartje wordt. Je regelt o.a. het telefoon- en faxverkeer, ontvangt bezoekers en verzorgt de post. Daarnaast houd je de algemene agenda bij, werk je mee in de uitvoering van acties en mailingen en maak je bedrijfsinformatieboekjes. Ook het reserveren van vergaderruimte en het doorgeven van bestellingen behoort tot jouw takenpakket. Voor deze spilfunc tie zoeken wij een representatieve kandidaat met een goede telefoonstem. Goede beheersing van de Nederlandse taal en kunnen omgaan met Word is een must. )e schriftelijke sollici tatie met cv en bij voorkeur ook een pasfoto kun je binnen 14 dagen zenden aan Luba Beheer B.V., t.a.v. mevrouw C. Drijver, postbus 1133, 2/2 2302 BC Leiden. Via telefoonnummer 071-5134744 kun je bij haar desgewenst nadere informatie krijgen. DE LUBA GROEP. MENSEN WAAR JE WAT AAN HEBT. Luba uJ Beheer j-J

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 46