Personeel Personeel Personeel Personeel Persone 95 3 Zondag 13 juni 3M Marathon Leiden (071) P|fLI Tl E REISADVISEURS M/V GEVRAAGD Directeur (m/v) enthousiaste kok S UNiVEö?' Hollands Midden Werken bij Politie Hollands Midden mét en tussen de mensen. Meer weten over jouw toekomst: ZATERDAG 12 JUNI 1999 Je profiel als starter in de RA/AA praktijk: Je hebt je HEAO (BE/RA/AA). MEAO BA, SPD, MBA of VWO-diploma behaald. Je bent ondernemend, 'down-to-earth' en in bezit van commerciële feeling. Bovendien ben je communicatief sterk en een teamplayer. Startende Fiscalist Als startende fiscalist doe je ervaring op binnen onze aangifte- en adviespraktijk bij een gevarieerde klantenkring in diverse branches. Je wilt je graag verder ontwikkelen binnen een organisatie die je naast werken ruimte geeft voor jouw studie. Het spreekt je aan om in een klein team met goede begeleiding op termijn door te groeien naar de volle breedte van het advieswerk. Je wilt graag ruimte en verantwoordelijkheid. Ben je op zoek naar een van je eerste carrièrestappen binnen een dynamische en professionele werkomgeving? Stuur ons dan snel een brief! Je profiel als starter in de BA-praktijk: Je basis is een (bijna) afgeronde opleiding HEAO-FE. Je wilt graag een vervolgstudie volgen, maar niet meer fulltime studeren. Je kunt goed samenwerken en houdt van een informele sfeer. Je bent sociaal vaardig en analytisch sterk. Interesse? Wil je een aantrekkelijke functie in een prettige, informele werksfeer met een uitstekend pakket arbeidsvoorwaarden en goede door groeimogelijkheden? Stuur, fax of e-mail dan je sollicitatie met cv naar: BDO CampsObers. afdeling P&O. t.a.v. Berendien Dondergoor, P&O-adviseur. Postbus 182. 5600 AD Eindhoven. E-mail: pz@bdo.nl - fax: 040-2436314. Wil je meer informatie? Neem dan contact op met Ron van Eijk RA, telefoon 071-5767020 of Hans Renckens RA. telefoon 070-3380808 of raadpleeg onze site op internet: http://www.bdo.nl DHA Accountants Adviseurs BDO CampsObers is een adviesorganisatie met als kernactiviteiten accountancy, belastingen en consultancy. Met 20 vestigingen en meer dan 1.000 medewerkers in Nederland is de organisatie actief en sterk in het MKB en familiebedrijven. Het personeelsbeleid van de organisatie is gericht op het ontwikkelen en behouden van competente en betrokken medewerkers die als ondernemers de klanten bijstaan in hun bedrijfsvoering. Dit beleid vertaalt zich in een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid op alle niveaus resulterend in een relatie met onze clienten die zich het beste kenmerkt als een zakelijke vriendschap. Wereldwijd is BDO actief in meer dan 80 landen. Heb je een toeristische MBO-opleiding en wil je een full- of part-time job en ben je flexibel, dan bieden wij je een leuke baan. Ervaring is niet noodzakelijk. Dus schoolverlaters worden hierbij van harte uitgenodigd. Schriftelijke reacties t.a.v. H. P. Metaal (bellen mag ook). MIDDELHOEK'S ARKE REISBURO Koornbrugsteeg 3 (Stadhuisplein) Leiden. Tel. 071-5140641 Het populairste eetcafé "de Hooykist" te Leiden zoekt per direkt: Certificaat leermeester strekt tot aanbevelio 22-30 jaar. Tel. 071-5125809/5130445 of schriftelijke reacties: Herengracht 14, 2312 LD Leiden. MENTOR Elnstelnweg 5 Lelden Tel. 071 -521 50 07 In verband met de groei van onze dienstverlening aan onze clienten in de regio West, zijn wij op zoek naar: Beginnende Assistenten Accountant RA en AA Als beginnend assistent-accountant voor de RA- en AA-praktijk verricht je controle of samenstelwerkzaamheden ten behoeve van de financiële administratie en/of jaarrekening. Je werkt in relatief kleine teams voor een zeer gevarieerd cliëntenpakket, waardoor je in de volle breedte van het vakgebied actief bent. Door training on the job aangevuld met.interne en externe opleidingen groei je door tot een volwaardig professional, waarbij je ondernemer bent met de ondernemers. Je hebt duidelijk de ambitie om een carrière te starten in de accountancy bij een kantoor waar je geen nummer bent. maar dat wel groot genoeg is om jou te kunnen bieden.wat jij zoekt. bij Univé Roelofarendsveen Voor de komende jaren is het vizier van Univé Roelofarendsveen sterk gericht op verbetering van de positie in de markt en schaalvergroting middels samen werking en/of fusie. Hier is een belangrijke rol weggelegd voor de directeur. Met het oog hierop heeft de huidige directeur de wens te kennen gegeven om een andere functie binnen onze organisatie te gaan vervullen. li ij.' 111» Ter versterking van ons technisch team zoeken wij een manusje van alles die ons kan bijstaan bij het onderhoud van de apparatuur op de werkvloer en het gebouw. Wij bieden een afwisselende baan. U behoort tot het team van technisch specialisten dat zich o.a. bezig houdt met het ontwikkelen van nieuwe apparatuur die nodig is voor ons productie proces. Heb je interesse in deze baan en ben je in het bezit van een KMBO-diploma LTS/MTS, kom dan naar onze kennismakingsavond op 17 juni a.s. vanaf 19.00 uur. - i Binnen de vestigingen Den Haag en Leiden hebben wij ruimte voor nieuwe collega's! Functie Als directeur bent u verantwoordelijk voor de beleidsmatige en operationele leiding van Univé Roelofarendsveen. LI geeft uitvoering aan het beleid en zorgt voor een optimale funtionerende organisatie. U geeft op een motiverende en enthousiaste wijze leiding aan een team van 11 medewerkers. Aan het bestuur bent u verantwoording schuldig voor het functionerenvan de maatschappij. U adviseert m.b.t. het voor eigen rekening voeren van adequate verzekeringen met een verantwoorde premiestelling, alsmede het voeren van een goed totaalpakket aan verzekeringen. Daarnaast onderhoudt u contacten met o.a. branche-organisaties, de centrale Univé-organisatie en collega Univé Onderlingen U bent actief in de locale netwerken en vormt het gezicht van Univé Roelofarendsveen in de regio. Profiel U heeft een opleiding op HBO-niveau. Verzekeringstechnische kennis blijkt uit het Assurantie-A diploma, bij voorkeur aangevuld met branchediploma's. Bewezen leidinggevende en commerciële kwaliteiten in de branche vormen aan absolute voorwaarde voor succesvol functioneren. U bent in staat mensen aan te sturen op resultaten en uw visie en enthousiasme over te dragen op een team. Uw wcrkopvatling kenmerkt zich door een ondernemende, initiërende en resultaatgerichte houding. Het onderhouden van contacten met uiteenlopende (klant)groepen spreekt u aan en u vindt moeiteloos aansluiting bij de diverse gesprekspartners. U beschikt over goed ontwikkelde sociale en communicatieve vaardigheden. Aanbod Wij bieden u een veelzijdige en verantwoordelijke functie, waarin ruimte is voor eigen inbreng en ontwikkeling. Bij Univé Roelofarendsveen bent u verzekerd van goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Geïnteresseerd? Denkt u uw capaciteiten en werkervaring goed te kunnen aanwenden in deze functie, stuur dan uw brief met curriculum vitae naar het bestuur van Univé Roelofarendsveen, t.a.v. de voorzitter, de heer J.J.H. Bakker, Postbus 72, 2370 AB Roelofarendsveen. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met. de heer Bakker, telefoon (071) 331 41 93. Univé Roelofarendsveen is een zelf standige. regionaal georiënteerde Onderlinge verzekeringsmaatschappij met als werkgebied Alkemade, Ter Aar e.o. en de Duin- en Bollenstreek. Naast de vestiging in Roelofarendsveen is er een verzekeringswinkel in Sassenheim. Voor de komende jaren is het vizier sterk gericht op continuering van het serviceniveau en een verdere uitbrei ding van de organisatie. Univé Roelofarendsveen biedt naast de brand-, glastuinbouw- en aanver wante verzekeringen een totaalpakket zorg-, schade- en levensverzekeringen voor zowel de pprticuliere als de zakelijke markt, alsmede financierin gen. spaarproducten en hypotheken. We werken daarbij volledig op Onder linge basis dus zonder winstoogmerk. Bij Univé Roelofarendsveen zorgen 12 mensen voor een persoonlijke dienstverlening aan de verzekerden. Univé Roelofarendsveen is aangeslo ten bij Univé Verzekeringen, een landelijke verzekeringsmaatschappij met zo 'n 2300 medewerkers die samen de belangen behartigen van meer dan I miljoen verzekerden. Ten behoeve van een zorgvuldige selectie kan een psychologisch onderzoek onderdeel uitmaken van de selectieprocedure. VERZEKERINGEN J Daar plukt li de vruchten van!

Leidsch Dagblad | 1999 | | pagina 44